Arama sonuçlarınız

1. I

Yardım lenovo ideapad gaming 3 parlaklık sorunu

başlıktaki notebook ta parlaklığı sona alınca ekran kararıyor bi kademe yükseltince normale dönüyor birçok notebook kullandın böyle sona çektiğinde ekran kararmıyordu neden bu şekilde oluyor
  2. I

Steam 50TL Call of Duty tavsiye

Arkadaşlar Steam da 50 TL var Call of Duty oyunu oynamak istiyorum özellikle Online tek kişilik çok oynadım üç tane buldum sizce hangisi CoD MW1 MW2 ve world art war hangisi daha iyi oyuncu sayısı olsun oynananış olsun bana MW2 iyi gibi geldi bir de başka bu tarz oyunlara benziyen Online oyun...
  3. I

yutdışına laptop getirmek

Arkadaşlar yakın zaman da kazakistana gideceğim uzun süre kalabilirim kendi kullandığım laptopu yanımda getirebilir miyim filizde olmazsa daha iyi olur çünkü dosyalar var valize koymaya güvenemiyorum yanımda kabinede alabilir miyim?
  4. I

asus tuf fx504gd ne kadar eder

sa. asus tuf notebook ne kadar eder cihaz 2 yıllık garanti yok tamir vs görmedi kozmetik 10 üzerinden 9.9 8300h gtx 1050 4gb 8gb ram 240gb ssd 1 hafta önce alındı kingston 1080p 60 hz ıps ekran win.10 home orijinal ışıklı klavhye vs.
  5. I

60hz notebook monitör input lag sorunu

merhaba 60 hz ekranlı bir notebook kullanıyorum pupg lite oynarken fare ve klavye de gecikme oluyor bu gecikme vsync açıkken çok oluyor ama v sync yi kapatınca baya azalıyor bu seferde vsync kapalı olduğu için ekranda yırtılmalar oluyor ne yapacağımı şaşırdım 60 fps ye sabitledim oyunu bu...
  6. I

Samsung Note 5'in ekran fiyati ne kadar?

Merhaba, Note 5 dokunmatik çalışmıyor. Sadece spen ile çalışıyor ekran değişimi ile düzelir mi, ne kadar masrafı vardır?
  7. I

Asus fx504gd fan sesi sorunu

Arkadaşlar ASUS FX504GD model notebookta fan sesi var diye Çin'den 1 ay bekleyerek yeni fan aldım ve taktım. Aynı ses gene var, çıldıracağım. Bu sefer ses başlangıç ve duruşta sanki araba Tune'le giriyormuş gibi uğultu sesi yapıyor, devir yükseldikçe ses azalıyor. Bu ses normal mi, fuzulî fan mi...
  8. I

Notebook ekranda nokta kadar çizik

Arkadaşlar evet, ekranda tek bir tane nokta kadar delik mi desem çizik mi desem bir iz var. Tırnakla silmeye çalıştım iz kalmıştır diye, takılma yapıyor. Çok sinir bozucu bir şey beyaz ekranda net görünüyor. Bunun çözümü var mıdır? Moralimi bozdu. Cihazın garantisi yok. İnternette satılan...
  9. I

8300h frekans sorunu

8300H işlemciye Benchmark testi yaptım. 4 GHz olması yerine 3.4 GHz'de kaldı, thermal sorun da yok. 3.4'ten asagida inmiyor, yukarı da çıkmıyor ama normal bir işlem yaparken 4 GHz'ye çıkıyor, sadece Benchmark testlerinde cikmiyor. Neden acaba? İşlemcinin ısı degerlerini net cikartamiyorum.
  10. I

ntoskrnl.exe+3ddf40 PSHED.dll+15B0 mavi ekran hatası

Bu hatayı alıyorum laptop ASUS FX504GD 1 hafta önce BIOS'u güncellemiştim şu an pilde kullanırken hiçbir işlem yapmazken verdi nedir hatanın nedeni acil laptopu kullanmam lazım ntoskrnl.exe+3ddf40, PSHED.dll+15B0. minidump dosyası File on MEGA
  11. I

ntoskrnl.exe+3ddf40 PSHED.dll+15B0 mavi ekran hatası

Bu hatayı alıyorum laptop ASUS FX504GD 1 hafta önce BIOS'u güncellemiştim şu an pilde kullanırken hiçbir işlem yapmazken verdi nedir hatanın nedeni acil laptopu kullanmam lazım ntoskrnl.exe+3ddf40, PSHED.dll+15B0. Dosya Ekleri minidump.txt
  12. I

XTU turboBoost kapatma

Intel xtu ile turbo Boost u nasil kapatılır ThrottleStop calismiyor önceden onla yapıyordum
  13. I

8300h undervolt olmuyor

Merhabalar ASUS FX504GD model laptop kullanıyorum bugün BIOS güncellemesi yaptım. BIOS güncellemeden önce coreofset ve checofset undervolt yapılırken, şimdi BIOS guncelledikten sonra aynı ayarları kullandigim halde aktiflesmiyor, programi silip güncel kurdum yine ayni, BIOS'u sıfirladim değişen yok.
  14. I

Termal macun tavsiyesi 2020

Arkadaşlar 1.5 senedir laptopa macun sürmedim çok zor açılan bi cihaz gittim vatan Bilgisayar a bana sağlam bi macun verin thermatake tg4 diye bi macunun en iyisi olduğunu söyledi 60tl evde baya bi uğraşıp açtim laptopu tam sürme aşamasında hüsran yaşadın macun sanki sakız gibi hiçbir sekilde...
  15. I

Asus fx504gd fan satın alma

Asus fx504gd model laptopun gpu fanindan uğultu sesi geliyor değiştirmek istiyorum nerden bulabilirim fanı asus servisi arasam gönderirlermi servise yollasam başına ne gelecek belli değil ne kadar fiyat cikaracaklar oda muamma kendim evde söktüm termal macununu değiştirdim yani fanı bulabilsem...
  16. I

Asus fx504gd hotkey driver yuklenmiyor

Arkadaşlar ASUS FX504GD model laptopun fan ayarını yapmak için ASUS'un sitesinden hotkey Driver'ini indirdim ama yükleme yapmıyor. Setup.exe'ye tıkladıgimda bir kutucuk geliyor, evet diyorum ama hiçbir tepki vermiyor. Neden olabilir? Yönetici olarak da calistirdim aynı.
  17. I

Asus fx504gd fan sorunu

Arkadaşlar notebook ta çift fan var sağdaki fan devir yükseldikçe aşırı ugultu sesi geliyor yavasladiginda ses gidiyor sorun nedir normal bişey mi
  18. I

Gtx950m mi gtx1050 mi

Arkadaşlar 6700hq gtx950m gddr5 li notebooku sattim 8300h gtx1050 sistemli bi notebook alacağım ne kadar fark olur aldigimiza degermi yüzde kaç performans farki var iki kaet arasında
  19. I

2.el asus fx504

Arkadaşlar bugün sahibinden notebook ilanı gördüm. Çok uyguna ilan vermiş. 4500'e 8300H GTX1050 8 GB RAM 1TB HDD yani muadil diger ilanlara bakiyorun 6000 TL. Adamı aradım pazarlik var mi diye 4000'e kadar indirdi. Digerleri bir gram yapmazken fotograf gönderdi kırığı falan yok, temiz. Neden...
  20. I

Notebook ısınma sorunu

Bugün Battlefield 3 oynarken sıcaklık değerlerine baktım Gtx950m 75 derece eski bir oyun olmasına rağmen bide Gtx950m in bu kadar ısınması normalmi
  21. I

System yüksek cpu kullanımı

Notebooku 5 dk. Boşta bırakınca görev yöneticisinde system diye bişey yüksek cpu kullaniyor tuşa basınca veya mausu hareket ettirince kayboliyor sadece bilgisayar boşta durunca yapıyor 5 dk. Sonra system diye bisey açılıyor nedir bu yardım edermisiniz Sistem 6700hq 12gb ram w.10 64 bit son sürüm...
  22. I

topraklama sorunu

Merhaba bizim evde topraklama hattı sadece mutfakta var. Diğer odalarda yok. Topraklama olmayan odalarda laptopu prizde kullandığımda kulaklıktan uğultu sesi geliyor. Ama mutfaktaki prizlere taktığımda hiçbir sorun yok. Bende uzatma kablosu aldım bugün. Bbiraz kalitesiz bir şey, 7 metre 3 lü...