Arama sonuçlarınız

1. tb2dlh

Yardım Rosckstar Games Launcher Hata (Code 1023)

Herkese Selam, Bugün GTA 5 oynamak istedim her zaman ki gibi Rockstar launcher'ı başlattım fakat aşağıya bırakmış olduğum ekran görüntüsünde ki Code 1023 hata kodunu aldım. İnternette arattığımda uygulamayı silip dosyalarını da silip tekrar yüklemem gerektiği söylendi ve yaptım ama sonuç...
  2. tb2dlh

PlayStation 4 Oyunu PlayStation 3’te oynama

Herkese iyi forumlar. Ps4’te Yooka - Laylee diye bir oyun varmış bu oyunu ps3’te nasıl oynarım bilgisi olan var mı? Ps3 uyumlu CD varsa alırım veya ücretli ise de alırım bu oyunu ps3’te oynayayım da başka birşey istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
  3. tb2dlh

4K 120hz monitör veya tv

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Ps 5 alma gibi bi niyetim var eğer stoklara gelirse. Bu Ps5 için Monitör veya tv arıyorum 4K 120Hz tavsiyeniz varsa buyrun.
  4. tb2dlh

Akıllı Saat Tavsiye

Herkese İyi forumlar arkadaşlar. Herkesin bayramı mübarek olsun. Huawei telefonum var ve saat almayı planlıyorum tavsiyeniz ne olur? Aradığım özellikler; Saate baktığımda bana saati dijital göstersin Tarihi göstersin yeter.
  5. tb2dlh

Windows 10 Yeni Güncelleme Sorunu

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Dün gece 2 gibi Bilgisayarıma Windows 10 2004 gibi bir güncelleme geldi tam hatırlamıyorum kaç olduğunu dün güncellemeyi sorunsuz indirdi yükledi saat 5’e kadar kullandım fakat şimdi açtığımda bilgisayarın başlangıç ekranı geliyor gerisi yok bu sorunu nasıl...
  6. tb2dlh

Android telefondan İos telefona WhatsApp yedek

Herkesin bayramını kutlarım arkadaşlar. Herkese iyi forumlar. Elimde kullanmış olduğun Samsung Note 5 var birde İPhone XR. Note 5’de ki WhatsApp sohbetlerimi nasıl İPhone XR’a atabilirim ücretsiz şekilde videolarda hep programlar gösterilmiş fakat aktarmak için ücret istiyor. Ücretsiz yapma...
  7. tb2dlh

İnsansız Hava Aracı Kayıt Sistemi

Herkese iyi forumlar arkadaşlar, İHA'nın kendi web sitesinde İnsansız Hava Aracı Kayıt Sistemi diye bir yazı var ben bu formu doldurdum sınavda oldum başarılı oldum sınavda şuan onay sürecinde. Elime bir belge geçmiyormuş ama sitede belgeyi görebilecekmişim. Dron tavsiyesi istiyorum. Ormanda...
  8. tb2dlh

Yedek Parça Sitesi

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Karabük'te ağırlığımız Avrupa araçlar olmak üzere tüm araçlara servis imkanı sağlıyoruz ve yedek parçalarımız da var. Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim'de sağlıyoruz. Web sitemiz vardı fakat fazla ürün yükleyemedik. Klasik araçlar olsun yeni araçlar olsun ne...
  9. tb2dlh

Instagram Reklam Hakkında

Herkese iyi forumlar arkadaşlar hayırlı geceler. İnstagram'da 100 bin takipçiyi geçmiş bir sayfamız var bu sayfa yemek ile alakalı bir sayfa. Mesaj isteklerinde bir çok kişi reklam ücreti sormuş daha önce hiç reklam almadım'da vermedim de. Sorum şu reklam nasıl olur paket paket halinde bir...
  10. tb2dlh

İphone 7 Plus Hat Sorunu

Herkese iyi forumlar. Sorunum hat 4 diş çekmesi gerekirken tek diş çekiyor yanımda ki diğer telefonlara bakıyorum full çekiyor şehir merkezindeyim hattım Turkcell. Bu sorunum uzun süreden beri var. Dün telefonla konuşurken birden bire telefon görüşmem yarıda kesildi ve hat full çekerken teker...
  11. tb2dlh

Chrome Oturum Sorunu

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Benim sorunum her gün kullandığım Chrome tarayıcım bu zamana kadar gmail hesabım ile senkronize idi ama şimdi başlatıyorum chrome'u fakat sağ üst köşede duraklatıldı yazıyor ben ne bi ayarı ile oynadım ne de başka bi şeyle neden yapar çözümü nedir? Şimdiden...
  12. tb2dlh

Windows 10 Standart kullanıcı

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Sorunum Bilgisayarımda bir benim yönetici hesabım var birde kardeşim oyun oynasın diye açtığım standart hesap fakat sorun şu ki zula indirdim kendi hesabımdan bunu kardeşim hesabından oynayamıyor yönetici şifresi istiyor bir ayarı vardı ama hatırlayamıyorum...
  13. tb2dlh

Windows Güvenlik Duvarı açılmıyor Windows 7

Herkese hayırlı geceler arkadaşlar. Oto bakım servisinde kullanılan bir bilgisayarımız var ODİS programını kullanıyoruz fakat bi kaç gün önce hata almaya başladım kullanılamaz hale geldi. İşlem merkezinde Windows Güvenlik Duvarı açılmıyor diye önemli bildirim var internetten bir çok yazı okudum...
  14. tb2dlh

CSGO HATA

Herkese iyi forumlar. Fotoğrafta göründüğü üzere CSGO ya girerken bu hatayı alıyorum sebebi ve çözümü nedir?
  15. tb2dlh

GeForce EXPERİENCE SORUN

Herkese iyi forumlar. GeForce EXPERİENCE programını açınca bu şekilde görüntü ortaya çıkıyor nasıl düzeltilir bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim.
  16. tb2dlh

İphone 7 Plus 32 GB

Herkesin Bayramı mübarek olsun. Herkese iyi forumlar. Telefonum 7 Plus 32 gb şu an 11.4.1 sürümündeyim bana gelen en son 12.4 sizce güncellemeli miyim? Ne gibi değişiklikler olur artısı eksisi nedir?
  17. tb2dlh

Replika İphone 6s Plus

Herkese hayırlı geceler. Elimde Replika 6s Plus var ve telefonu açtığımda önüme klasik bazı uygulamaları durdurduğunu söyleyen bildirim geliyor ve keni benim isteğim dışında uygulamalar yüklemiş ve kalıcı olmuş silemiyorum. Fabrika ayarlarına döndürdüm gitmedi ses açma+ana ekran+power tuşalarına...
  18. tb2dlh

Bilgisayar Ortamı Fotoğrafları

Herkese iyi forumlar. Herkes kendi ortamını atabilir mi. Merak ediyorum ortamlarınızı. Örnek; Benim değildir internetten bulmuştum.
  19. tb2dlh

Bilgisayar ortamı kablo sorunu

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Laptop bir bilgisayarım var bir tane de lg flatron w2243s model monitörüm var. Bu monitöre VGA-HDMI dönüştürücü ile bağlıyorum bir adet de creative sbs a200 marka hoperlörüm var kablolardan illAllah geldi. Nasıl bir fikir önerirsiniz bana?
  20. tb2dlh

Bilgisayar Ortamı Fotoğrafları

Herkese iyi forumlar. Herkes kendi ortamını atabilir mi. Merak ediyorum ortamlarınızı. Örnek; Benim değildir internetten bulmuştum.
  21. tb2dlh

İOS 12 Beta hakkında

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Benim merak ettiğim konu İos işletim sistemin'de beta sürümü nedir? beta sürümlerini nereden indirebilirim? bu konu hakkkında nasıl bilgi sahibi olurum? Şimdi den herkese teşekkür ederim.
  22. tb2dlh

Apple'ın developer programlarını Mac OS X harici bir sisteme iner mi?

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Apple'ın geliştirici (developer) hakkında sizden bilgi almak istiyorum arkadaşlar. Nasıl İOS'a uygulama yapabilirim? Xcode diye bir programı varmış bir kaç tane daha var ben bu programları Windows'a indirebilir miyim? Yani Apple'ın sitesinden indirebilir miyim...
  23. tb2dlh

Yeni tanıtılan Apple Watch Series 4 hakkında düşünceleriniz.

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Yeni Watch Series 4 hakkında düşünceleriniz nelerdir? O parayı hak ediyor mu?
  24. tb2dlh

İphone X İphone Xs-Max İphone Xr hakkında düşünceleriniz

Herkese iyi forumlar. Bu forum'da düşüncelerinizi merak ediyorum. 1) İphone X in kaldırılması 2) Yeni tanıtılan İphone'ların Fiyatları 3) Yeni İphone'un özellikleri sizi ne kadar cezbetti? 4) O kadar para verip almak sizce mantık işimi?
  25. tb2dlh

En iyi fotoğraf makinası

Selâmün aleyküm. Herkese iyi forumlar. Ben manzara fotoğrafı çekmeyi çok severim. Doğa-Manzara-Gün Doğumu,Batımı ne olursa işte amatör olarak telefondan yapıyorum. Fotoğraf makinem var ama onu satacağım iyi birşey almak istiyorum hem video çeksin şimşek videosu çekebilirim yani gece video...
  26. tb2dlh

Win10 yönetici yi açmıyor

Selamın aleyküm. Herkese iyi forumlar. Benim bilgisayarım'da şöyle sorunlar var; İcloud İtunes Yükleniyor ama kuramıyor. Hatanın resmi aşağıda Bilgisayarım'a gelip sağ tıklıyorum ayarları değiştir-Aygıt yöneticisi gibi yerlere tıklayınca imlecin üzerinde yükleniyor simgesi geliyor ve kitleniyor...
  27. tb2dlh

1500-2500 TL Arası drone

Selamın aleyküm. Herkese iyi forumlar. Ben drone almak istiyorum ama profesyonel kullanmak için değil fotoğrafçı veya video çeken biri değilim daha çok hobi için kullanacağım. Video-fotoğraf çekme kalitesi yüksek olmalı 2500'ü aşmamalı ideal alına bilecek birşey istiyorum. Şimdiden herkese...
  28. tb2dlh

İtunes Yükleme hatası

Herkese iyi forumlar.Benim sorunum resimde görüldüğü gibi. Bu sorun neden olur? Naıl çözülür? Şimdiden herkese teşekkürler...
  29. tb2dlh

İphone 6s 16gb Sürüm 10.3.2 Son sürüme yükseltmeli miyim?

Selamın aleyküm. Herkese iyi forum'lar.Dostlar benim telefonum başlıkta okuduğunuz gibi İphone 6s 16gb Sürüm'ü 10.3.2 Yazılım güncelleme de İOS 11 Yazıyor 1,44 gb lık bir güncelleme.Sizce güncellemeli miyim? Son sürüme Artıları Eskileri Nelerdir? Şimdiden herkese çok teşekkürler.
  30. tb2dlh

İPhone 6s 16gb İOS 12 Beta

Selamın aleyküm. Herkese hayırlı geceler. Ben telefonuma iOS 12 beta sürümünü yüklemek istiyorum ama bundan önce; YARARLARI ZARRLARI nelerdir Yüklemeli miyim? Nasıl yüklerim? Yüklememeli miyim? Şimdiden herkese çok teşekkürler.
  31. tb2dlh

Telefonda'ki Rehberi Sim kartına nasıl aktarabiliriz.

Selamın aleyküm. Herkese Hayırlı geceler. Benim bi akrabada 4s telefonu var AppStore dan hiç uygulama indiremiyor İphone SE aldı ve 4s de olan rehberi SE ye aktarmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımınızı acil bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler...
  32. tb2dlh

Pc den hiç bir şey çıkartamıyorum yazıcı

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.Bende MSI GP62M markalı pc var yazıcımın markası HP Officejet 6500 E710n-z Class Driver. Bilgisayar'dan hiçbir şey çıkartmıyor aynı kağıdı bana geri veriyor.Ama telefondan yapıp yazdırıyorum çıkartıyor.Bazen kafasına esince telefondan da çıkarmıyor.Bu sorunu neden...
  33. tb2dlh

Reklam

Reklamları Allah aşkına kaldırın bu kadar fazla reklam olmaz ya....
  34. tb2dlh

İphone 6s pil sorunu.

Herkese iyi günler arkadaşlar. İphone 6s 16 gb telefonum var 2-3 saat önce dağ gezisi gerçekleştirdik profesyonel fotoğraf çekiyorum tam ağır çekim'de video çekerken telefon dondu yarım dakika sonra kapandı.power tuşuna bastım açmak için apple simgesi çıktı ama siyah ekranda çıktı.1dakika sonra...
  35. tb2dlh

Adobe uygulamalarını ücretsiz nasıl alabilirim?

Herkese iyi geceler arkadaşlar. Ben Adobe nin tüm programlarını full bir şekilde ücretsiz nasıl bulabilirim indirebilirim? Yardım ederseniz bu konuda çok sevinirim. Herkese iyi forumlar...
  36. tb2dlh

İOS Ekran videosu kaydetme

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. İnstagrama girip bi video yu video olarak kaydetmem lazım ama yüklediğim uygulamaların hiç birinde yapamadım.Bana yardım ederseniz sevinirim nasıl kullanılır hangi program.Şimdiden herkese teşekkürler.İyi forumlar
  37. tb2dlh

Root ve rom atılabilecek virüssüz sayfa önerisi

Herkese hayırlı sabahlar. Arkadaşlar en iyi root ve rom atabileceğim virüssüz sayfa bilgisi olan var mı?
  38. tb2dlh

Replika İPhone 6s Plus

Herkese Hayırlı Akşamlar. Arkadaşlar kaç ay önce deneme amaçlı replika iPhone 6s Plus almıştık kardeşim bi kaç gün kullandı ama nasıl oldu bilmiyorum kendi kendine uygulamalar yüklemeye başladı ve kalıcı oldu uygulamalar format attığım zaman gitmiyor fabrika ayarlarına döndürdüğüm zaman olmuyor...
  39. tb2dlh

GTA V ( Steam_api64.dll)HATASI

Herkese iyi günler, iyi forumlar.Başlıkta'da görüldüğü gibi sorunumuz Steam_api64.dll bu hata. Bu hatayı yaşayan arkadaşlar veya bu hatayı bilen arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. --- Gönderi Güncellendi ---
  40. tb2dlh

HP Officejet 6500A Plus Yazdırmama sorunu

Herkese iyi forumlar arkadaşlar.Benim sorunum mesela bir resim gördüm internette dolaşırken onu indir dedim indirdi yazdır dediğimde pc de yazdırmıyor ama ben bunu telefondan yaptığımda resmin ss ini alıp galeriye girdiğimde yazdır dediğimde fotoğrafın ya yarısını çıkartıyor yada aldığı kağıdın...
  41. tb2dlh

Spotify premium hatası

Herkese hayırlı akşamlar. Arkadaşlar şimdik ben spotify premium üyelik aldım 0,99 tl ye ama giriyorum spotify a ama müzikleri çevrimdışı dinleyemiyorum müzikleri atlayamıyorum ama parayı kesti neden yapar bunu?
  42. tb2dlh

iOS 10 güncelleme sorunu.

Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar. Benim cihazım iPhone 6s 16gb sürümüm 9.3.5 şuan bana gelen yeni güncelleme 10.2.1 var kaç aydan beri ama ben güncellemiyordum ama şimdi güncellemek istedim ama doğrulama sorunu çıkıyor bu Nasıl gider bilen var ise yardım edebilir mi. 3 gb yer var boş
  43. tb2dlh

Lise 2 dal seçimi ne yapmalıyım?

Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar. Ben lise 2 ye gidiyorum bilişim bölümü lise 3 e geçerken dal seçmek zorundayız ve bizim okulda 2 adet dal açılıyor 1.si Web tasarım 2.sim Veri tabanı ben bunların hangisini seçmeliyim.? ileride hem para açısından hangisi daha iyi hem iş olanaklarından hangisi...
  44. tb2dlh

Toplu sunucu'da büyük küp perde şeklinde error yazısı

Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar. Csgo toplu sunucu da awp girmiştim bi kaç el attım sonra birden kırmızı yazılı perde şeklinde error yazısı çıktı bunu neden yapar acaba şimdiden herkese teşekkürler.
  45. tb2dlh

MSİ GP62M 7RD Kılavye rengi değişiyor mu?

Herkese iyi akşamlar iyi forumlar arkadaşlar . Konunun başlığında yazdığı gibi bu bilgisayarda klavye rengi değişiyor diye biliyorum ama Nasıl değişiyor bana yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden herkese Teşekkürler.
  46. tb2dlh

Telefondan telefona nasıl bağlanabilirim?

Herkese hayırlı günler arkadaşlar.İlk önce konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlış yere açtım isem affedin.Başlıktada görüldüğü gibi bende ios bir telefon var iphone 6s karşıda da android bir cihaz var samsung galaxy a7 telefondan bilgisayara bağlana bildiğimiz gibi TeamViever uygulaması...
  47. tb2dlh

Telefonda'ki resimleri Nasıl PC ye atabilirim? İPhone 6s

Herkese hayırlı günler arkadaşlar. Bu konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama ben telefonumdaki resimleri bilgisayarıma atmak aktarmak istiyorum ama bunu Nasıl yapacam program falan lazım mı bunun için.? Şimdi den herkese Teşekkürler.
  48. tb2dlh

Adobe After Effects bedava indirilir mi?

Herkese selam hayırlı akşamlar arkadaşlar.Öncelikle Adobe After Effects olmasına gerek yok yapacağım çalışma bedava olan başka bir programda oluyorsa yardım edersenizz sevinirim. Yapacağım şey Kinetik tipografi , Lirik video , animasyon klip bunları yapa bileceğim başka program var mı? (ücretsiz...
  49. tb2dlh

İPhone 6S de iOS 10 Performansı Nasıl?

Selamunaleyküm. Herkese hayırlı geceler. Benim telefonum iPhone 6s 16gb şuan kullandığım sürün 9.3.5 ben bu sürümü en son sürüme yükseltirsem kasma ısınma vs... Gibi sorunlar ortaya çıkar mı? En son sürümü yüklesem ne gibi yararı olur? Ne gibi zararı olur? Şuan'ki sürümde kalsam ne gibi yararı...
  50. tb2dlh

connected2.me Anonim Nasıl Bulunur?

Herkese selamlar arkadaşlar connected de biri bana mesaj atmış küfür etmiş falan bunu araştırdım videolarını falan izledim ama programını bulamadım bana yardım edecek programı bulacak arkadaş varmı şimdiden herkese teşekkürler...
  51. tb2dlh

Whatsapp güncellerken play store'de oturum sorunu

Selamunaleyküm herkese hayırlı cumalar bugün arkadaşlarımın telefonuna baktım android de böyle bir sorun var play store oturum hatası veriyor bunun nedeni ne? Nasıl çözülür? Herkese iyi forumlar
  52. tb2dlh

Monster abra a5 v8.1.3 incelemesi pls

Herkese hayırlı akşamlar başlıkta yazdığı gibi Monster'in bu modelinin incelenmesi iyi olur ben çok çok istiyorum. Alınmalı mı? Alınmamalı mı? Ne gibi sorunları var bu model benim işimi görür mü ısınırmı. Benim kullanacağım uygulamalar gta5,Csgo,Photoshop uygulamaları yazılım yazma gibi şuan...
  53. tb2dlh

Max 3500 tl masaüstü pc acil yardım

oyunları full fps de oynayabileceğim iyi bir pc lazım oynayacağım oyunlar lol Csgo
  54. tb2dlh

Abra A5 V8.1.3 15.6" Oyun Bilgisayarı alınır mı?

Bu bilgisayar benim her işimi görmesi lazım Csgo gta5 bunları full ayarlarda oynaya bilirmiyim kasmadan Photoshop uygulamalarını kasmadan kullanabilir miyim? Yani bunu kullananlar var ise tavsiye edermi? Şimdiden herkese teşekkürler hayırlı akşamlar...
  55. tb2dlh

MONSTER kullanan sorun yaşayanlar

Herkese iyi akşamlar. Ben MONSTER pc almayı düşünüyorum bazı yorumları okuyorum kötü diyorlar fan sesinden geçilmiyor diyorlar doğrusudur acaba kullananlar sıkıntısı olanlar bi yorum yapsınlar bu konuya tavsiye eder misiniz etmez misiniz. Şimdiden herkese teşekkürler...
  56. tb2dlh

Bedavaya logo yapabilecek?

Bedavaya bir arkadaşım istedi ben yapamadım yapmak isteyen varsa attığım resimle alakalı güzel bir logo istiyor
  57. tb2dlh

SDNcevaployor sorularımı neden cevaplamıyorsun?

Abicim inadına gibi benim sorularımın üstüne geliyorlar ama cevaplamıyorlar valla çok üzülüyorum ya
  58. tb2dlh

Mobil photoshop uygulaması

Herkese hayırlı günler öncelikle telefondan photoshop yapabileceğim ücretsiz uygulama arıyorum birde logo tasarım programı arıyorum hem telefona hem pc ye pc ücretli olabilir ama telefona ücretsiz uygulama lazım acil böyle instagram da küçük yerlere logo tasarlıyorum acil lazım şimdiden herkese...
  59. tb2dlh

Logo tasarımı için photoshop için en iyi mobil uygulama

böyle logo tasarlaya bileceğim bi program lazım bide photoshop yapmaya acil yardım
  60. tb2dlh

DDR3-DDR4 arasında ne fark var

Öncelikle herkese hayırlı akşamlar konuyu doğru yerdemi açtım bilmiyorum yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın DDR3 ile DDR4 arasında ne fark var çok fark varmı
  61. tb2dlh

Kablosuz klavyem bozuldu A harfine basıyorum başka harfler yazıyor neden

Acil yardım Num Lock demeyin ondan değil intenette hep num lock diyor ondan değil lütfen yardım edin
  62. tb2dlh

iPhone 6s geri toplanacak mı?

iPhone 6s geri toplanırsa bize ne verecekler para yeni telefon gibi ne olacak yani
  63. tb2dlh

1000-3000 tl arası tasarım oyuncu bilgisayar tavsiyesi

böyle hem tasarım hem gta5 Csgo full ayarlarda oynayacağım iyi bir bilgisayar şimdiden teşekkürler
  64. tb2dlh

En iyi pc markası hangisi?

sizce en iyiysi
  65. tb2dlh

İ5 ve İ7 arasında ki farklar

oyun oynamada tasarımda grafik işlerinde sosyal medya da falan arasında ne fark var i7 alsam ne kazanırım-ne kaybederim? İ5 alsam ne kazanırım-ne kaybederim Herkese teşekkürler
  66. tb2dlh

1500-2500 arası pc tavsiye

Bana böyle Csgo gta 5 oyunlarını ve grafik video fotoğraf düzenleme gibi vb. Böyle bir bilgisayar lazım herkese şimdiden teşekkürler