Arama sonuçlarınız

1. C

Usb'ye Slax Kurulumunda Sorun

Dün bide linux deneyeyim dedim, biraz araştırma yaptım. Slax başlangıç için önerilenler arasındaydı. Bende indirdim, unetbootin programını indirdim, talimatları izleyip kurdum. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatıp başlangıç için USB HDD yi seçtim. şu yazıyla karşılaştım SYSLINUX: 4.03...
  2. C

Sesli asistan tavsiyesi

sesli asistan denince akla ilk olarak mobile cihazlar geliyor. android'in s voice, apple'nda sirisi. merak ettigim bunların benzeri programlar, uygulamalar başka platformlar içinde varmı? varsa isimlerini ve hangi işletim sisteminde çalıştıklarını yazarmısınız
  3. C

Video downloader tavsiyesi

internet download manager kullanıyodum süresi doldu (biçok kez uyarı verdide yarın yaparım öbür gün yaparım derken crack yalan oldu) şimdi kaldırıp tekrar kurdugumda süresi doldu fln diyo ya onu nasıl düzeltebilirim yada onun yerine kullanabilicegim program tavsiye edermisiniz
  4. C

Ben burdaydımda yeni yeni aktif oluyorum

üç dört yıldır haberleri burdan takip ediyorum uzun süredirde üyeligim var takip edip yorum yazmayanlardandım artık diilim :D bu sene lise bitti (haydarpaşa lisesi :dirol:) sınavlar pek iyi geçemedi ama neyse ..... film izlemeyi severim yaklaşık 2000 tane filmim var... bilgisayar oyunu...
  5. C

Sanallaştırma ?

Sanallaştırmayla ilgili internette biraz araştırma yaptım (pek bişe anlamadım). konuyu nereye açacagımıda bilemedim en son yazılımla ilgili gibi geldi buraya açtım. merak ettigim anlaşılır bir dille sanallaştırma nedir? ne işe yarar? kimler kullanır?
  6. C

Fax numarası toplayan program arıyorum

internet üzerinden istanbul fax numaralarını toplayıp liste halinde vericek program arıyorum. amacımda reklam yapmak. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  7. C

Piranha king plus mp4 2 gb sorun (mp4)

elimde piranha king plus mp4 var ana menü açılıyor fakat dosyaya girmeye çalışınca dos.sis.hata diye bi yazı çıkıyo nasıl çözebilirim