Arama sonuçlarınız

1. NeroSparda

Acer Nitro5 Wi-Fi bağlantı kesme sorunu

Arkadaşlar laptobu daha alalı 3-4 gün falan oldu, Wi-Fi'yi kullandığım zaman bazen 5-10 dk kullanımda bazen saatler sonra internet kesiliyor, ağdan çıkıyor sonra tekrar bağlanmak zorunda kalıyorum, indirmelerim aksıyor sizce sorun nedir? 2 hafta sonra üniversiteye il dışına gideceğim hiç garanti...
  2. NeroSparda

Yurtdışı iPhone 6S

Arkadaşlar merhaba ben yurtdışından 2000 TL'ye iPhone 6S aldım. Şimdi benim hattım nano sim değil, malum İphone'lar SIM kartsız açılmıyor ilk başta, şimdi bende arkadaşım SIM'iyle açıp, açıldıktan sonra çıkaracağım. Biliyorsunuz yurt dışı cihazlarda 120 gün sınırı var, 120 gün sonunda arkadaşın...
  3. NeroSparda

Hayatımda Kimseyi İstemiyorum Diyen Kız

Arkadaşlar merhaba, belki konumu görmüşsünüzdür, sevdiğim kıza açıldım geçen cuma, kız bana hayatında kimseyi istemediğini söyledi. Bende tabi baya kırıldım, bana pek inandırıcı gelmedi siz ne düşünüyorsunuz? Bu saatten sonra ne yapmalı? Ben bu olaydan sonra eskisi gibi hiçbir şey olmamışçasına...
  4. NeroSparda

Bu videoyu nasıl yaparım?

Arkadşalar bu linkteki videoda örneğin activision yerine kendi resmimi koymak istiyorum, nasıl yaparım?
  5. NeroSparda

Yan Sınıftaki Kıza Açılma

Herkese iyi akşamlar, kandiliniz mübarek olsun. Arkadaşlar yan sınıfta 1 aydan beri sevdiğim bir kız var. Bu zamana kadar tek muhabbettimiz olmadı. Instagram'da takip isteği attım kabul etti akabinde bana da istek attı. Bir kaç fotoğrafını beğendim, fakat o benimkileri beğenmedi. Şimdi kız bence...
  6. NeroSparda

Büyükçekmece İstanbul'da Helikopter Kazası, 5 Ölü!

Arkadaşlar Büyükçekmece Tüyap'ın oradaki Endem tv kulesine yoğun sis nedeniyle heli çarpmış. Helikopter eczacıbaşı'na aitmiş. 5 kişi ölmüş çoğu yabancı uyruklu.
  7. NeroSparda

Turknet Akk sıfırlandı hız sıfırlamadı!

Arkadaşlar ben akk ayın 6'sında hız ile sıfırlarlar diye indirme mi yaptım. Bugün bakayım dedim bir de ne göreyim indirmelerim mart ayına yazılmış üstüne 3 mbps alıyorum. Sizce burada bir haksızlık yok mu? Akk'yi 1'inde sıfırla ama hız 3 mbps kalsın. Benim bildiğim hem hız hem akk sıfırlanır.
  8. NeroSparda

MSI H110M Pro Vd Ethernet Girişi Yok Mu?

Arkadaşlar ana kartımda ethernete benzer bir giriş var. Rj45 yani ethernet kablosu modem giriyor ama o ana karttaki yuvaya girmiyor sanırım o yuva ethernet girişi değil. Ne yapmam lazım?
  9. NeroSparda

Fatih Tablet (E-TAB5) Nasıl Root'lanır?

Arkadaşlar size de bir sorayım dedim nasıl rootlarız? Videoların çoğu eski...
  10. NeroSparda

Türknet Adsl Ne zaman Aktif olur?

Merhabalar biz Türknet'e başvuruda bulunduk dün telefonu ayarladılar fakat interneti kurmadılar, Türknet ile iletişime geçin dedi. Modemi bağladık, telefon çalışıyor fakat modemin adsl ışığı yanmıyor haliyle kullanan varsa size internet kaç günde geldi arkadaşlar?
  11. NeroSparda

50 TL İnternet Önerisi

Arkadaşlar aylık 50 tl en fazla 55 tl internet önerebilir misiniz? 4 kişilik bir aileyiz kardeşim video izliyor bende oyun çıkarsa oyun indiriyorum. İstanbul Büyükçekmece'de oturuyorum altyapısı uygun, hızlı, müşteri samimiyeti iyi internet kampanyaları paket vs link atarsanız sevinirim.
  12. NeroSparda

Amd Radeon HD5145 Driver Yükleyemiyorum!

arkadaşlar driverı internette de bulamıyorum. crimson ise bileşenler yüklü diyor driverın linki felan varsa verimisiniz? @scorpion @pcci utkuversus
  13. NeroSparda

6 Yıllık HDD' Ömrü

Arkadaşlar merhaba, Hdd'min ömrünü öğrenmek için Hdtune kurdum sanırım sürümğ baya eskiydi internette olmadığı için en güncelini indiremedim. Health kısmında bir baktım raw read error kısmı kırmızı failed yazıyor, bad sector taraması yaptım hepsi yeşil. Sonra defrag yapayım dedim Auslosgics...
  14. NeroSparda

Burak Yılmaz ve İETT şöförü kavgası!

Milli futbolcu Burak Yılmaz otobüs şoförü ile kavga etti Bence kesinlikle şöför haklı. Burak gelmiş durağı gasp ediyor, bir de koskoca adama artislik yapıp dövmeye kalkışıyor, şöför de nefsi müdafaa hakkını kullanarak korkutma amaçlı sopa kaldırıyor.
  15. NeroSparda

iPhone 4 iOS 7.1.1 Jail Break Yapılır mı?

Merhaba arkadaşlar sorum başlıktaki gibi. iPhone 4'e jb atılır mı? Atılıyorsa nasıl yaparım? Yardımlarınızı bekliyorum.
  16. NeroSparda

Intel Core 2 Quad Q8300 4Çekirdek LGA 775 İşlemci

Fiyatı 110 tl'dir. Geçenlerde Q6600'ü 100 Tl'den elden çıkaranı gördüm. İyi bir ana kart ve ram'le 3.20 ghz'ye kadar çıkabilir.
  17. NeroSparda

Bios'da çalışan Klavye Windows'ta Çalışmıyor!

Arkadaşlar pc'yi açıyorum, Bios'ta felan takır takır çalışıyor taki Windows Loading yapıyor, parola ekranı geliyor klavye'yi algılamıyor sanırım, Num lock ışığı felan yanıyor ancak algılamıyor. Yardım ederseniz sevinirimz
  18. NeroSparda

[Alındı] 1600TL Gtx 750Ti tabanlı sistem

Merhaba arkadaşlar yeni sistemi mi toplamış bulunmaktayım. Ekran kartı ve güç kaynağı 2015 Temmuz ayında alınmıştır, hard disk eski pc'imden alındı. Geri kalan bileşenler ise Vatan'dan 21 Ağustos 2016 tarihinde alındı. Sistem Bileşenleri: Intel Core i3 6098P (6100 alacaktım stokta yoktu, arada...
  19. NeroSparda

Titan X ve Pentium G3258 darboğaz olur mu? :)

Arkadaşlar Bu kolpapat'ın videosunda gördüm. Doğruluk payı var mı? Cidden o 150 tllik işlemci 2.000 tllik (belki daha fazla) nasıl kaldırabiliyor? Ben i3 6100 ile 750Ti'yi zor kurtarıyorum :D
  20. NeroSparda

SDN Sistem Topluyor mu?

Merhaba arkadaşlar SDN'in sistem toplama ile ilgili girişimleri var mı? Ayrıca yoksa bile bence kesinlikle yapmaları lazım. Malum site (xxxhnopat) aldı götürüyor sektörü :)
  21. NeroSparda

Receb Baltaş ve Ali Güngör Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Şahsen Ali beyi severim ancak Receb'i sevmekten öte nefret ediyorum, (bu forumda en nefret eden kişi ben olabilirim :D )teknik bilgisi gerçekten muazzam ama onu egosu mahvediyor bence Ali Güngör'de aşırı teknik bilgisi olmamasına rağmen sempatik birine benziyor.
  22. NeroSparda

Zalman Z3 Plus Ön Kapak Nasıl Açılır?

Arkadaşlar merhaba ben Ağustos ayında pc topladım. Kasanın ön fanının olduğu yerin etrafı toz almış bulunmakta e dışarıdan gözüküyor. Ön kapağı nasıl çıkarırız bu kasanın yeni olduğu için kırmaktan felan da korkuyorum. Bir de üst taraftaki fan tuşu gidici, high seviyesine aldımmı low a almak zor...
  23. NeroSparda

Kullanıcı İncelemeleri Kategorisi

Moderatör arkadaşlar açarsa bence çok hoş olur. Ayrıca işlemci ekran kartı ve ana kart gibi konuları Masaüstü bilgisayarlar içinde birleştirirsek de bence iyi olabilir.