Arama sonuçlarınız

1. ugurcansnkylr

DirectX function hatasına çözüm!!!

Bilen varmı arkadaşlar sorunu 3 4 gundur alıyorum aklıma edeyım ıyılık ettık sandık ekran kartını guncelledık ama yanlıs yaptık heralde oyunda functıon hatasını alıyorum cozumu nedır bılen yokmu.???
  2. ugurcansnkylr

DirectX function [hatasına çözüm]!!!

Böyle bir hata alıyorum Fifa olsun cs:go olsun ılk gırıste bana boyle hatayı verıyor oysakı daha gece gırıyordum oyuna temız oynuyordum bana ekran kartımı guncellememı soyluyor son surumude yukledım hıc bı sıkıntı yok ama bana bu hatayı verıyor hayla acaba cozumunu bılen varmı acıl yorum lutfen..
  3. ugurcansnkylr

Bu sistem nasıl performas verir.

Sapphire R7 250X GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı (aldım) işlemci : amd athlon X4 641 6GB RAM ekran kartı : Şuan Nvidia Geforce 210 ekran kartı var. güç : 450w psu anakart : gigabayt ga-A55M-DS2 fm1 amd A55 lol , cs:go , battlefield 1 , assassin's creed gibi yüksek grafikli...
  4. ugurcansnkylr

Sapphire R7 250X GDDR5 2GB 128Bit

Bu ekran kartını aldım dün. Sistem okadar fazla iyi degıl ama gerçekten cs.go lol fps oyunları gta 4 gibi oyunları dusuk olsa bıle oynadım. Bu ekran kartını aldıgım zaman bana nasıl bı performans saglam fps alıyorsam sımdı kaç fps alırım? işlemci : amd athlon X4 641 6GB RAM ekran kartı : Şuan...
  5. ugurcansnkylr

Gb g1.Sniper B6 Intel B85 Soket 1150 DDR3

Bu anakart iyi mi dostlar. Kullanan varmıdır varsa fıkırlerını yazabılırmı. Kullanmayıpda bılenlerınde goruslerını alabılırmıyım yuksek bı ıhtımal bu anakartı alıcam. Onerilere acıgım bu fıyatta bı anakart onerebılırsınız.
  6. ugurcansnkylr

Gigabayt G1.Sniper B6 Intel B85 Soket 1150 DDR3

Bu anakart iyi mi dostlar. Kullanan varmıdır varsa fıkırlerını yazabılırmı. Kullanmayıpda bılenlerınde goruslerını alabılırmıyım yuksek bı ıhtımal bu anakartı alıcam. Onerilere acıgım bu fıyatta bı anakart onerebılırsınız.
  7. ugurcansnkylr

Hangi işlemci olur

Bu anakart bilmeyenler için söliyim fm1 soket bı anakart. Amd Chipset ve amd olması gerekiyo işlemcilerin diye biliyorum. Bu anakarta uygun olan en ıyı işlemci hangısı fiyat onemlı degıl gereklı olan sadece işlemci. GA-A55M-DS2 Anakart 6gb ram Sapphire R7 250X GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX12...
  8. ugurcansnkylr

Sapphire R7 250X Düşünceniz neler ?

Kullanmış olan vardır fikirlerini alabılırmıyım acaba bundan alıcamda yardımcı olabılırmısınız.:):)
  9. ugurcansnkylr

Sapphire R7 250X GDDR5 2GB 128Bit

GIGABYTE GA-A55M-DS2 FM1 AMD A55 elimde bu anakart mevcut ve buna sapphire R7 250x almak istiyorum acaba uygunmudur sorun çıkartır mı.
  10. ugurcansnkylr

AMD athlon x4 641 uyumluluk konusunda yardım

Anakartım bu fm1 soketlı falan filan. Benim sorunum sadece ekran kartıyla uyululuk sorunu. Ekran kartım acayıp derecede kotu hal aldı sankı ekran kartı yerınden cıkıp drone gıbı ucucakmıs gıbı artık. Pervanelerı kırıldı sıcaklıktan kapatıyo kendı kendıne olup olmadık kapatıyo ve gercekten basına...