Arama sonuçlarınız

1. ugurcansnkylr

Ekran Kartı Ve Kasa Watt Uyumu

Evet yeterli rahatlıkla uyar.
  2. ugurcansnkylr

DirectX function [hatasına çözüm]!!!

Çözümünü bende böyle yaparak buldum ama arada yınede atıyor overlock'la oynadıkdan sonra cok nadır olsada alıyorum hatayı
  3. ugurcansnkylr

DirectX function hatasına çözüm!!!

Bilen varmı arkadaşlar sorunu 3 4 gundur alıyorum aklıma edeyım ıyılık ettık sandık ekran kartını guncelledık ama yanlıs yaptık heralde oyunda functıon hatasını alıyorum cozumu nedır bılen yokmu.???
  4. ugurcansnkylr

DirectX function [hatasına çözüm]!!!

Böyle bir hata alıyorum Fifa olsun cs:go olsun ılk gırıste bana boyle hatayı verıyor oysakı daha gece gırıyordum oyuna temız oynuyordum bana ekran kartımı guncellememı soyluyor son surumude yukledım hıc bı sıkıntı yok ama bana bu hatayı verıyor hayla acaba cozumunu bılen varmı acıl yorum lutfen..
  5. ugurcansnkylr

1000 tl ve altı ekran kartı önerisi

1050TI
  6. ugurcansnkylr

Sapphire R7 250X GDDR5 2GB 128Bit

Yanlış düşünüyosun dostum gayet ıyı bır kart cok arastırdım ettım gercekten hakkı weren bı kart 1 haftadır felan kullanıyorum ne ısınma olsun ne kasma olsun ıyı bır sıstemın varsa pc'yı yormadan işlev gören bı kart orta derece bı sıstem ıcın benımkı gıbı gayet ıyı bır ekran kartı.
  7. ugurcansnkylr

2000-2500 arasi Laptop Tavsiyesi

dostum sana soyle soylıyım dısarıda pıyasa kovalıcaksın ınternetten vatandan almakla cok cok kazık yerrsın bıkere bunu bılesın. Yirinde olsam masaustu bı pc toplardım rahatıma bakardım 3000 2000 arası gerceten ıyı pcler toplayabılırsın. Ama ıllakı dıyosan laptop alacam sana onerıcegım sana...
  8. ugurcansnkylr

kolay ısınma sorunları yaşatan bı pc senın soyledıgın suan elımede gecdı kullanmadım degıl aynen dostum abra senı baya goturucekdır.
  9. ugurcansnkylr

soyle soylıyım o pc canavar gıbı ama parayı kıyman lazım tabı temız kullandıgın ınsan gıbı kullandıgında gayet senı goturucek bı pc.
  10. ugurcansnkylr

Bu sistem nasıl performas verir.

kasmadan oynıyımde artık valla lowdada olur sorun degıl teşekkurler bılgı ıcın.
  11. ugurcansnkylr

18.5 inç ekranım var çözünürlük olarakda 1300.768 kullanıyorum ama daha yuksekde olabılır emin değilim. Evde degılım bakamıyorum suan .
  12. ugurcansnkylr

Hocam bence bıraz daha koy üstüne abra a5 v6.2 ye bı bak monster laptoplara bı göz gezdir.
  13. ugurcansnkylr

Sapphire R7 250X GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı (aldım) işlemci : amd athlon X4 641 6GB RAM ekran kartı : Şuan Nvidia Geforce 210 ekran kartı var. güç : 450w psu anakart : gigabayt ga-A55M-DS2 fm1 amd A55 lol , cs:go , battlefield 1 , assassin's creed gibi yüksek grafikli...
  14. ugurcansnkylr

Bu ekran kartını aldım dün. Sistem okadar fazla iyi degıl ama gerçekten cs.go lol fps oyunları gta 4 gibi oyunları dusuk olsa bıle oynadım. Bu ekran kartını aldıgım zaman bana nasıl bı performans saglam fps alıyorsam sımdı kaç fps alırım? işlemci : amd athlon X4 641 6GB RAM ekran kartı : Şuan...
  15. ugurcansnkylr

300 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

330 tl r7 250x veya msı gt730
  16. ugurcansnkylr

Kasaya ışık döşeyeceğim bu olurmu?

olur tabı neden olmasın
  17. ugurcansnkylr

Annem İçin Orta Segment Telefon Önerisi

mantıklı dostum oyle yapabılırısn ozaman ben daha once kullanmıs varsaydım oyuzden ama 5s daha zor gelıcekdır annene benden soylemesı ılk baslarda boyle ucuz bı telefonla baslamak daha mantıklı olur 2.el bıle oalbılır alısmak ıcın temız cok telefon var pıyasada bakmanı oneırıım he ıllada sıfır...
  18. ugurcansnkylr

5s alma derım kucuk telefonları sevmez kadınlar genellıkle ve ıphone zor bence alısma surecı odur sudur hemde bellek sorunu felan gereksız bence.
  19. ugurcansnkylr

ozaman dedigim gıbı dostum ya m5 al yada m4 aqua hıc bı sıkıntı vermez kolay menu kolay senenekler cozumlerı kolay herşeyi ile rahat eder annen.
  20. ugurcansnkylr

Htc ve lg uzak dur annen sonra bu nasıl telefon dıye basının etını yemesın en ıyısı sony veya iphone alman olucakdır benım sana onerdıgım kolay oldugundan dolayı soyluyorum eger begenırse sony xperia m5 z3 z5 veya m4 aqua alabılırsın cok rahattır ve kolaydır renk ayrıcalıga bulabılırsın.
  21. ugurcansnkylr

Gb g1.Sniper B6 Intel B85 Soket 1150 DDR3

Dogrudur valla butce sıkıntı oldugundan dolayı yapıcak bısey kalmıyor ki.
  22. ugurcansnkylr

Yeni kasa topladım elektrik almıyor acil yardım

Git yardım ederler dostum merak etme.
  23. ugurcansnkylr

Niye dostum ben cok forum okuyorum cok dolasıyorum hanı gg nın hakkında kotu soyleyen bısey yok helekı teknık servıslerıyle ılgılı cok met edıyolar yani.
  24. ugurcansnkylr

Hocam şimdi max olarak en fazla 800 1000 arası olabılır 3 parça olucak şekilde ekran kartı anakart işlemci bu fiyata ıyı bısey cıkarmı ddr3 olması benım için iyi olur eskı pcden eklıcegım ramlar felan var oyuzden ddr3 secıyorum.
  25. ugurcansnkylr

Ortalama 350 anakart ıcın suan ayırdıgım.
  26. ugurcansnkylr

Oyun için orta standtart bı sıstem ıntel i3 işlemci alıcam yanına ekran kartı olarakda sapphire r7 250x
  27. ugurcansnkylr

Bu anakart iyi mi dostlar. Kullanan varmıdır varsa fıkırlerını yazabılırmı. Kullanmayıpda bılenlerınde goruslerını alabılırmıyım yuksek bı ıhtımal bu anakartı alıcam. Onerilere acıgım bu fıyatta bı anakart onerebılırsınız.
  28. ugurcansnkylr

Gigabayt G1.Sniper B6 Intel B85 Soket 1150 DDR3

Bu anakart iyi mi dostlar. Kullanan varmıdır varsa fıkırlerını yazabılırmı. Kullanmayıpda bılenlerınde goruslerını alabılırmıyım yuksek bı ıhtımal bu anakartı alıcam. Onerilere acıgım bu fıyatta bı anakart onerebılırsınız.
  29. ugurcansnkylr

Ekran kartı sorunu...

Banada durmadan aynısı oluyor ekran kartı driverinden degıl bence bu sorun kasa ıcı bı sorun ekran kartı kıtlenıyo galba sanıye ıcerısınde oyun sıyah ekran olup tekrar gerı gelıyo ve o hatayı werıyor ekran kartı fanı veya kasayı temızlemenı onerırım.
  30. ugurcansnkylr

Psum r7 250 yi açarmı

Benım tavsiyem sana 450 500w bır guc kaynagı olucakdır bu karşılamaz seni.
  31. ugurcansnkylr

Hangi işlemci olur

Teşekkuler dostum kolay gelsin:)))
  32. ugurcansnkylr

Hangi işlemci olur

amd athlon(tm) ii x4 641 2.8ghz quad core processor
  33. ugurcansnkylr

İntel Pentium E5200 aşırı ısınıyor

Pentium bi işlemciye göre zaten anormal bişeyler yok ben league of legends oynuyorum dostum valla yalan olmasın 80lere cıkıyor :))
  34. ugurcansnkylr

İşlemci sıcaklığı

Dostum işlemciyi aç öncelikle bi termal macunu yenıle guzel bı temızle parçaları cıkar ama temızlerken ondan sonra bırdaha dene kesınlıkle düşücektir.
  35. ugurcansnkylr

Hangi işlemci olur

Bu anakart bilmeyenler için söliyim fm1 soket bı anakart. Amd Chipset ve amd olması gerekiyo işlemcilerin diye biliyorum. Bu anakarta uygun olan en ıyı işlemci hangısı fiyat onemlı degıl gereklı olan sadece işlemci. GA-A55M-DS2 Anakart 6gb ram Sapphire R7 250X GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX12...
  36. ugurcansnkylr

Sapphire R7 250X Düşünceniz neler ?

Vatanda bulamadım veya gözümden kaçmiş olabılır link atabılırmısın acaba?
  37. ugurcansnkylr

Sapphire R7 250X Düşünceniz neler ?

Kullanmış olan vardır fikirlerini alabılırmıyım acaba bundan alıcamda yardımcı olabılırmısınız.:):)
  38. ugurcansnkylr

kasa içten geniş ama ekran kartını tam elde görmedigimden dolayı tam hesaplayamadım.
  39. ugurcansnkylr

ekran kartı sorun

kasa calısırken ekrankartı pervanenın hızına bak bı dostum benım ekran kartımda boyle sekılde ve ekran kartın sabıtmı dıye kontrol et gerekırse yenıden cıkar ve yenıden monte et ve en gereklısı calısıyomu dıye bak bazen kendını durduruyo cok ısındıgı zaman yukledıgı zaman felan oyuzden dıkkat et.
  40. ugurcansnkylr

Sapphire RX 470 ve Monitör

mantıklı olabılır bırısınden veya bı teknık servıscı olan bı yerde denesen ıyı olabılır dostum.
  41. ugurcansnkylr

Anakartımda Yaşadığım Bu Sorunun Sebebi Nedir?

dostuım senın anakart combo kart yanı ddr2 -ddr3 takabılıyo ama 2si birlikte kullanılmıyo bı forumda okumustum bende bı sorun olarak ddr3 buyuk ıhtımalle cop oldu dıye dusunuyorum veya baska bı pcde denıyebılırsın kolay gelsin.
  42. ugurcansnkylr

GTX 970 Darboğaz sorunu

Büyük ihtimalle evet.
  43. ugurcansnkylr

Sapphire RX 470 ve Monitör

başka bı ekranda denersen tv hariç monitor olarak bı alısıyomu alısmıyomu bı bak ılk once yanlıs anlamısta olabılırım ama olması lazım daha bugun elımde vardı ve nereye taksam goruntu verıcek dereceydi dostum.
  44. ugurcansnkylr

PRO2000 model olarak bılmıyorum ama bu kasa suan kullandıgım.
  45. ugurcansnkylr

Ozaman rahatlıkla alabılırım bu ekran kartını dıyosunuz demı sorun cıkarmaz. Bi sorum daha olucak eğer alırsam kasanın içine sıgarmı bı sorun cıkarırmı bu acıdan ?
  46. ugurcansnkylr

400w varmış bu arada yardımcı olabılecekmısınız acıl gereklı suanda banada :/
  47. ugurcansnkylr

AMD Athlon(tm) II X4 641 Quad-Core Processor - HDD-500GB - 4 GB RAM 2 GB RAM EKLEYEBILIRIM USTUNE
  48. ugurcansnkylr

sallıyorum 350 olsa veya 500 arası bısey uyarmı yeterlı gorurmu?
  49. ugurcansnkylr

500w olması gerekıyo tam emın degılım ama en azından kac gerekli?
  50. ugurcansnkylr

GIGABYTE GA-A55M-DS2 FM1 AMD A55 elimde bu anakart mevcut ve buna sapphire R7 250x almak istiyorum acaba uygunmudur sorun çıkartır mı.
  51. ugurcansnkylr

Ana Kartım hangi ekran kartlarını destekler

Darbogaz olucagını sanmam dostum rahatlıkla alabılırsın fazla kacmamak kaydıyla tabı onerimde aşagıdakılerden bırısı olabılır. Asuss GTX750 Ti STRIX OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı Asus R7 240 O.C GDDR3 4GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı
  52. ugurcansnkylr

MSI B85M Anakarta Zotac 9600GT uyar mı?

kardeşim r7 240 arkadasın dedıgı gıbı veya gt 730 alabılırsın bı sıkıntı cıkarmaz uyumlulukta sorun olmaz.
  53. ugurcansnkylr

AMD athlon x4 641 uyumluluk konusunda yardım

Anakartım bu fm1 soketlı falan filan. Benim sorunum sadece ekran kartıyla uyululuk sorunu. Ekran kartım acayıp derecede kotu hal aldı sankı ekran kartı yerınden cıkıp drone gıbı ucucakmıs gıbı artık. Pervanelerı kırıldı sıcaklıktan kapatıyo kendı kendıne olup olmadık kapatıyo ve gercekten basına...