Arama sonuçlarınız

1. İ

Öneri iPad Air 4.nesil için kılıf önerisi

Merhaba. Başlıkta da belirtiğim gibi kılıf önerisi istiyorum. Bütçe 250-300 civarı. Ne önerirsiniz?
  2. İ

Iphone Için Powerbeast Vs Airpods 2

Merhabalar. iPhone ile uyumlu olması için Beast markası ya da AirPods 2 arasında kaldım. Kulaklığı daha çok yürüyüş yaparken kullanacağım. Müzik dinlemek ve video izlemek için alıyorum yani konuşma yapmayacağım desem yalan olmaz. Sizce hangisi alınmalı? Powebeast: Powerbeats Yüksek Performanslı...
  3. İ

Anket Beats Kulaklık Mı Yoksa Airpods 2 Mi?

Herkese merhaba. Müzik dinlemek ve video izlemek için bir kulaklık almayı düşünüyorum. AirPods 2 için para biriktiriyordum. Daha sonrasında Beats marka kulaklıkların iPhone telefonlar ile aynı AirPods gibi uyumlu çalıştıklarını öğrendim. Yeni iPhone kullanmaya başlayınca -bunları da yeni...
  4. İ

Çiçek Sepeti'nden Airpods 2 Almak

Merhaba. Çiçek Sepeti sitesinden AirPods 2 indirime girmiş. Ürün 12 ay garantili ve teşhir ürünü. Fiyatı 849 lira. Daha önce bu siteden ürünü alan var mı? Ne kadar güvenli sizce?
  5. İ

500 Tl Müzik Için Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Merhaba. Yürüyüş yaparken veya koşu bandında koşarken müzik dinlemek amaçlı bir kulaklık almak istiyorum. Daha çok yürüyüş yaparken kullanacağım. Ses seviyesi iyi olmalı ve en önemlisi rahat olmalı. Aklımda JBL T500BT var. Sizin başka önereceğiniz kulaklık var mıdır?
  6. İ

10.000 lira limit telefon önerisi

Batarya sorun değil dersen 12 Mini olabilir. Bu ikisi arasında İphone 12 öneririm.
  7. İ

İphone 12 ekran koruyucusu

Ekran koruyucu yokmuş. Bugün Gürgençlere gidip yaptırdım. 109 lira ücreti vardı.
  8. İ

İphone 12 ekran koruyucusu

Geçen gün İphone 12 aldım. Telefonun üstünde sanki ekran koruyucusu var gibi geldi emin olamadım. Gürgençler'e gidip taktırmayı düşünüyordum. Bilginiz var mı? Eğer yoksa ekran koruyucusunu ne kadara takıyorlar?
  9. İ

iPhone 11 vs iPhone 12

Sağolun. Mavi, 128 GB.
  10. İ

iPhone 11 vs iPhone 12

Sağolun
  11. İ

iPhone 11 vs iPhone 12

Sağolasın.
  12. İ

iPhone 11 vs iPhone 12

İphone 12 siparişini verdim umarım memnun eder.
  13. İ

iPhone 11 vs iPhone 12

Bataryası memnun ediyor mu?
  14. İ

iPhone 11 vs iPhone 12

Teşekkürler
  15. İ

iPhone 11 vs iPhone 12

Güncel olma açısından İphone 12 almaya karar verdim. Teşekkürler cevaplar için.
  16. İ

iPhone 11 vs iPhone 12

Merhabalar. Geçen günlerde 12 Pro vs Pro Max konusunu açmıştım. Ama bazı sebeplerden dolayı bütçemi düşürdüm. İki telefon arasında 3.000 liralık fark var. Eğer iPhone 11 alırsam AirPods 2 de alabilirim. Benim için önemli olan noktalar performans ve batarya. Oyun oynamıyorum ama sosyal medyayı...
  17. İ

iPhone 12 Mini mi ? iPhone 12 Pro mu ?

12 Pro yoğun kullanımda oyun oynamadan bataryası 1 günü çıkarır mı? Ayrıca çok video izleyen birisiyim. Bu yüzden büyük ekran tercih ediyorum. 6.1 inçlik ekran bunun için yeterli mi?
  18. İ

iPhone 12 Pro vs iPhone 12 Pro Max

800 MAh'lık fark 1 saat mi etkiliyor?
  19. İ

iPhone 12 Pro vs iPhone 12 Pro Max

Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi bu 2 telefondan birisini alacağım. Arada 1.800 liralık fark var. Pro Max'in önde olduğu noktalar kamera, batarya ve ekran boyutu. Benim için kamera çok da önemli değil zaten 12 Pro'da güzel çekiyor. Ama ekran boyutu ve batarya önemli. En az 4-5 sene...
  20. İ

Apple batarya sorunun sizce çözdü mü?

Günlük nasıl aktiviteler yapıyorsun?
  21. İ

Apple batarya sorunun sizce çözdü mü?

Merhabalar. İphone telefonlar genel itibari ile bataryadan dolayı şikayet edilir. Ama 11 serisi ile birlikte çözdüğü ve 12 serisi ile de çok iyi performans verdiği söyleniliyor. Babam 1 yılı aşkındır İphone 11 Pro Max kullanıyor ve bataryadan memnun. Sizce çözdü mü? Bu soruyu İphone 11 ve İphone...
  22. İ

Neden İOS tercih ediyorsunuz?

Merhabalar. Yakın zamanda IOS'a geçmeyi düşünüyorum. Eğer geçersem alacağım telefon iPhone 12 Pro Max olacak. Siz neden tercih ediyorsunuz? IOS'da sizi en çok cezbeden şeyler neler? IOS'un iyi yanları kötü yanları neler? Android'de olan keşke IOS'da da olsaydı dediğiniz bir özellik var mı? Genel...
  23. İ

Note 20 Ultra VS S21 Ultra

S21 Ultra'nın içinden kalem çıkıyor mu? Yoksa ayrı mı alıyoruz?
  24. İ

Note 20 Ultra VS S21 Ultra

Merhaba. Samsung'un değişim kampanyasından faydalanıp bu 2 telefondan birisini almak istiyorum. Benim için önemli olan performans ve batarya. Değişim kampanyasından yararlanacağım için Note 20 Ultra 10.000 S21 Ultra 11.700 liraya denk geliyor. Hangisini almak mantıklı? Lütfen bu 2 telefon harici...
  25. İ

11.700 liraya S21 Ultra almak ?

Telefonda oyun oynayan birisi değilim. Teşekkürler cevaplar için.
  26. İ

Peki bu fiyat S21 Ultra için iyi bir fiyat mı? 1615064687 Bir de batarya performansı nasıl?
  27. İ

S21 Ultra hakkında çok fazla kötü yorum okumadım. Ailem biraz da Samsung taraftarı.
  28. İ

Çok sıcak bakmıyorum.
  29. İ

Merhaba. 3,5 senedir Note 8 kullanıyorum. Samsung sitesi üzerinden değişim kampanyasına baktım. Note 8 modeline 4300 lira fiyat veriyorlar. Haliyle S21 Ultra 11.700 liraya denk geliyor. Sizce almak mantıklı mı?
  30. İ

HDD bir anda yavaşladı

Eyvallah deneyeceğim 1609616196 Tarama yapmayı başlatıyorum ama program yanıt vermiyor hatası var.
  31. İ

HDD bir anda yavaşladı

Her 2 taramayı da HD Tune programı üzerinden mı yapacağım?
  32. İ

HDD bir anda yavaşladı

Monster laptop kullanıyorum 4 aydır. 2 gün öncesine kadar sorun yoktu ama PC'de bir anda yavaşlama oldu. Programlar veya geç açılıyor. Yedekleme yapayım dedim çok uzun sürüyor. HD senteniel programı ile SSD ve HDD'nin durumuna baktım her ikisi de %100 sağlıklı görünüyor. Virüs taraması yaptım...
  33. İ

Wi-fi kayboldu

Ağ Bağdaştırıcıları kısmından Bluetooth device, İntel Wi-fi, Realtek ve Wan Miniport sürücüleri var. Hangisini kaldıracağım?
  34. İ

Wi-fi kayboldu

Arkadaşlar merhaba. Monster leptop kullanıcısıyım. Wi-fi bağlantısı resmen kayboldu. Sadece uçak modu var. Ethernet ve Bluetooth bağlantıları da çalışmıyor gözüküyor. Fakat Wi-fi çalışıyor gözüküyor. Dün akşamdan beridir uğraşıyorum. Net Adapter Repair programını kullandıktan sonra oldu. Yardım...
  35. İ

Arctis 1 Wireless vs Corsair Void RGB Wireless vs Arctis 7

Merhabalar. Arctis 5 kullancısıyım açıkçası memnundum fakat kablosuz kulaklığa geçmek istiyorum. Benim için önemli olan FPS oyunlarında iyi ses kasabilmem yani sesleri iyi verebilmesi gerekiyor. Arctis 1 Wireless ile Corsair'in fiyatları birbirine yakın. Arctis 7 400-450 lira daha pahalı...
  36. İ

1000 lira kablosuz oyun kulaklık önerisi

İlk bunu düşündü fakat 1000 lirayı fazlasıyla aşıyor. 1605727943 Kulak üstü kulaklık alacak.
  37. İ

Düzenledim. Oyun içinde geçerli. Fiyattan anlaşılır diye düşünmüştüm.
  38. İ

Yeğenim için kulaklık arayışındayım. Kablosuz olmasını istedi. Razer, hypex, Corsair modellerine baktım. SteelSeries istemiyor. Ne önerirsiniz? Mikrofonu iyi olmak zorunda. Aynı zamanda Online eğitim için de kullanacak.
  39. İ

850 TL kablosuz oyun mouse önerisi

Sağolasın.
  40. İ

Razer Basilisk X HyperSpeed siparişi verdim.
  41. İ

Kablosuz mouseler günümüzde kablolu performansına yetişmiş. Normalde kablolu almayı düşünüyordum. Hem kablolu hem kablosuz olayı var. Rival 650 de de var bu durum.
  42. İ

Son 3 haftadan beridir mouse ayarışı içerisindeyim. Aklımda Rival 650 var eğer düşerse G502 Lightspeed var. Logitech G Pro Wireless'i de inceledim. Hepsi iyi mouseler. 500 lira bandında Rival 3 Wireless fareyi gördüm açıkçası kullananlar memnun gibi. Benim için en önemli husus FPS oyunlarında...
  43. İ

SteelSeries Rival 650 Kısa Kullanım Tecrübesi [İade Edildi]

Kablosuz almayı düşünüyorum gecikme problemleri yaşanmıyormuş artık. Yani hemen hemen herkes öyle söylüyor. 1603725976 ASUS ROG Gladius II Aura Sync RGB Kablosuz Gaming Mouse | ITOPYA Dediğini ürün bu dimi?
  44. İ

SteelSeries Rival 650 Kısa Kullanım Tecrübesi [İade Edildi]

Konuyu hortlatayım.. Almayı düşünüyorum Rival 650'yi.. 3 senedir Razer Mamba TE kullanıyorum scroll sorunu oluştu. Acaba bunu mu alsam yoksa g502 lightspeed alsam karar veremedim.
  45. İ

Steelseries Rival 650

Merhabalar. Güncel olarak veya uzun süre Rival 650 kullanmış birileri var mı? Aklımdaki diğer mouse G502 Lightspeed. Logitech G Pro Wireless mouseyede baktım. Ama diğerlerine göre pahalı. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  46. İ

3 mouse arasında kaldım.

Tasarım göreceli konu. Benim hoşuma gitti.
  47. İ

3 mouse arasında kaldım.

Bu mouseler haricinde de mouse önerisi yapabilirsiniz.
  48. İ

Üniversiteler 1 Ekim'e ertelendi

Aklıma gelen şey şu: Yök açıklamasını okudum ve kampüste öğrencilerin seyreltilmesi ibaresi yer alıyordu. Bence uygulamalı ders gören fakülteleri yüz yüze yapıp uygulama ders görmeyen fakülteleri ise uzaktan eğitim ile devam edilecek gibi. Ama Yök topu üniversitelere attı resmen.
  49. İ

En utanc verici anilariniz?

Camide gaz çıkarmıştım ??‍♂️
  50. İ

Steelseries Artics 1

Genelde oyun için kullanıyorum. Özellikle FPS oyunlarında ses kasmak için.
  51. İ

Steelseries Artics 1

Merhabalar. Şuan Artics 5 kullanıyorum. Artics 1'in performansı nasıl? İtopya'dan Cyberpunk edition modeli çok hoşuma gitti. Artics 5'i satıp üstüne para ekleyip almak mantıklı mı sizce?
  52. İ

Skrill ile para yatıramıyorum

Skrille ödeme yaparken master card ile ödeme yapıldığı için para bakiyeye geçmiyor. Bynogame, G2A, Oyunfor ile denedik aynı hatayı veriyor. O parayı nasıl yatırabilirim? 1596567265 .
  53. İ

Telefon

Küçük ekran sorun olmazsa SE 2020 öneririm.
  54. İ

iPhone 5s alınır mı

Alınmaz hata edersin.
  55. İ

2.500 tl ile 3000 tl bandında cep telefonu

Redmi Note 9 Pro öneririm.
  56. İ

Bütçe Sınırınız Olmasa..

Bütçe sınırınız olmasa hangi marka model telefonu alırdınız? Ah şu telefon keşke benim olsa dediginiz telefon nedir?
  57. İ

Diyanet İşleri Başkanı, Atatürk'e Lanet Okuyup Kadir Mısıroğlu'nu Övdü!

Diyanet işleri başkanı Ali Erbaş, "Eşcinsellik dinimizde lanetlenmiştir." dedi. Başladılar "Ali Erbaş, istifa etsin hatta Diyanet kapatılsın." demeye. Dün Ayasofya caminin ilk hutbesinde "Vakıf malına dokunan bizde lanetlenir, vakıflar halkın malıdır, dokunulmamalı." dedi. Bu defa da aynı güruh...
  58. İ

Anneye telefon 2000-2500 tl

2500 e anneme A51 almıştık güzel güzel kullanıyor. Ama şimdi baktım 3000 civarına çıkmış. Redmi Note 8 iyi tercih olabilir.
  59. İ

Hayalinizdeki araba hangisi??

Hastasıyım dedeeeee :hearteyes::hearteyes::hearteyes: Lamborghini Avendator
  60. İ

İphone 11 - S20+ Hangisi?

Uzun yıllar kullanacaksan Iphone 11 al derim. İos o konuda başarılı. Bir Android kullancısı olarak söylüyorum.
  61. İ

Zamdan sonra hangi iphone alsam

S20 bataryada çok iyi değil diyorlar. Oyun oynayacağı için batarya dayanmaz. Yerinde olsam biraz daha biriktirir iphone 11 alırdım.
  62. İ

Samsung'u seviyor musunuz yoksa nefret mi ediyorsunuz?

Aynen Huawei çözdü o işi.
  63. İ

Samsung'u seviyor musunuz yoksa nefret mi ediyorsunuz?

Samsung'un Allah belasını versin. Yahu koca şirket bir batarya sorununu çözemez mı ya? S4 kullandım batarya sıkıntılı, Note 4 kullandım batarya sıkıntılı, sonra İphone 7 Plus aldım bataryası iyiydi ama hızlı şarj eksikliğini hissettim. 4 ay kullandım sonra Note 8 aldım. Hâlâ kullanıyorum ve...
  64. İ

Oynamayı En Çok Hayal Ettiğiniz Oyunlar.

Ben Witcher 3, Shadow Of The Tomb Raider gibi oyunları 15-25 fps arası oynadım. Hatta Witcher 3'ü ek paketleri ile birlikte bitirdim. Ama vallahi yıldım ya. Youtube'ye RTX 2060 RDR 2 test yazıp videosunu izlemek yoruyor artık :/
  65. İ

Oynamayı En Çok Hayal Ettiğiniz Oyunlar.

Oyunu alacak para var oynatacak pc yok. Oynanacak çok oyun var ama oynatacak pc yok. Vallahi yıldım. Günümüz oyunlarını high-ultra arasi 60 fps üstü oynamak nasıl birşey merak ediyorum doğrusu. En çok oynamak istediğim oyun RDR 2.
  66. İ

Note 10 Plus alınır mı?

Telefonu abim alacak ve hemen alacak. S20 Plus ile Note 10 Plus arasında şimdilik. Siz ne tavsiye edersiniz?
  67. İ

Note 10 Plus alınır mı?

Yani S20 Plus alınca 120 hz ile kullanır büyük ihtimalle. Bir de arada 900-1000 liralık fark varmış.
  68. İ

Note 10 Plus alınır mı?

Yani abim o parayı verince sonuna kadar kullanmak ister :D
  69. İ

Note 10 Plus alınır mı?

Önemli olan batarya ve performans. Bir de S20 Ultra ile fiyat farkı da var. Aslında ilk onu düşündü ama 10 bin üstüne çıkmak istemiyor. 1593357000 Aynen Note serisi genelde daha iyi hissiyat veriyor. 1593357041 Batarya ve performans ile karşılaştırsan galip kim olur sence?
  70. İ

Note 10 Plus alınır mı?

Batarya ve performans olarak merak ediyorum açıkçası.
  71. İ

Note 10 Plus alınır mı?

Merhaba. Abim yeni telefon alacak. S7 Edge kullanıyor 3 senedir. Note 10 Plus hoşuna gitti. Samsung harici telefon hiç kullanmadı ve yine kullanmak istemiyor. İşi gereği telefonla çok konuşan birisi ve yoğun kullanır. Bataryasi ve performansı nasıl? Tavsiye eder misiniz?
  72. İ

SDN tüm sorularınızı cevaplıyor! SDN Cevaplıyor #176

Spora yönelik akıllı saat için Huawei Watch GT Sport mu? Samsung Galaxy Watch Active mi? Başka öneriniz varsa söyleyebilirsiniz.
  73. İ

Spora yönelik akıllı saat önerisi.

Huawei Watch GT Sport mu? Samsung Galaxy Watch Active mi?
  74. İ

iPhone x kullanıyorum galaxy not 9 a geçmeyi düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir ?

İkiside üst düzey telefonlar..Para sıkıntın yoksa geç varsa bulaşma.
  75. İ

iPhone XS Max 8000 TL'ye alınır mı ?

Alınmaz 8000 bin çok para.
  76. İ

Max 5300 TL bandında telefon önerisi.

S9 Plus,P20 Pro
  77. İ

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3 kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?
  78. İ

Erdoganin Iphone Cagrisi Yerini Buldumu Sizce ?

Erdoğan'ın çağrısından sonra İphone siparişlerinin çoğu iptal edilmiş.Apple Avrupa pazarında özellikle bizim ülkede baya güçlü.Eğer bizim millet çağrıya uyup boykot ederse Apple Avrupa pazarında zarar görür.
  79. İ

Note 8 alınır mı?

10 aydır kullanıyorum batarya hariç güzel telefon.
  80. İ

xiaomi mi 8 vs huawei p20 pro

P20 Pro.
  81. İ

Eylül ayında 8 plus almayı düşünüyorum

Gündemi biraz takip edin almayın Apple ürünü cihaz.
  82. İ

Samsung S8 Plus alınır mı?

Bence al çünkü Samsung daha dün zam yaptı.
  83. İ

Samsung zammı

Fırsatçı Samsung :))
  84. İ

Amiral gemi önerisi

Ben Mate 20'yi bekler öyle alırdım ama ikisi arasından Note 9..Çok güzel telefon be
  85. İ

iPhone 8 Plus mı ? iPhone X mi ?

Şuan boykot var ülkede İphone almayın destek vermeyin Apple'a..
  86. İ

Note9 s9+

Note 9 tavsiye ederim.
  87. İ

Samsung Galaxy Note 9 Kullanıcıları Kulübü

S Pen özelliği çok hoşuma gitti ayrıca Note 8'den batarya farkı baya var.Fiyatı dışında güzel telefon.
  88. İ

Huawei P20 Pro hakkında yorumlarınız?

Alınır videosu dışında çok güzel telefon.
  89. İ

steam hesabım çalındı

İngilizce olarak gönderilir.
  90. İ

Fifa 18'de spiker sesi gelmiyor

Aynı sorun ben de de vardı.Dediğini yaptım oldu sağolasın.
  91. İ

Samsung S9+ vs Huawei P20pro vs iPhone 8 plus ve İPhone X hangisi

Dolar böyle gidersen düşmez pek.Ben P20 Pro al derim.
  92. İ

Akıllı Telefon Önerisi

Note 9 al 3-4 sene götürür.
  93. İ

Telefon Önerisi

P20 Pro öneririm.
  94. İ

S9+ fiyati iner mi?

Düşeceğini sanmam.
  95. İ

Sınırsız Bütçe ile 4-5 yıl iş görücek telefon önerisi

İphone 8 Plus 4-5 sene götürür.Beklerim dersen Note 9 Mate 20 X Plus bekle.
  96. İ

Androidden iosa geçiş?

Ben geçmiştim 4 ay boyunca İos kullandım.Benim gibi internetten çok video felan indiriyorsan hiç geçme.Artı bakımından donma kasma vs olmadı baya hızlı idi.
  97. İ

Huawei P20 PRO mu Iphone 8 Plus mı almalıyım

Videoyu bilmiyorum ama canlı yayınlarda gelen sorularda P20 Pro diyorlar.
  98. İ

Huawei P20 PRO mu Iphone 8 Plus mı almalıyım

Ben P20 Pro alırdım mis gibi telefon balon diyenlere çöp diyenlere hiç takılma SDN nin yapmış olduğu canlı yayinlarada bile P20 Pro öneriyorlar.
  99. İ

Son zamlardan sonra İphone tercih edilmeli mi? NEDEN?

Alınmaz.Iphone 7 bile 4000 civarına çıktı o fiyat bandında çok daha iyi telefonlar var.
  100. İ

Bütçe sınırınız olmasa hangi telefonu tercih edersiniz?

Note 9 beklerdim veya Mate 20 beklerdim.
  101. İ

iphone 7 vs s8 plus

S9 öneririm.
  102. İ

3500 tl yi aşmayacak fiyatta alınabilecek en iyi telefon ?

Mate 10 Pro'da olabilir.
  103. İ

İphone X alıyıım mı

Para sıkıntın yoksa al
  104. İ

Huawei Mate 10 alınır mı?

Alınır güzel telefon.
  105. İ

Galaxy S8+ mı Huawei P20 mi ?

Bu ikili arasında P20 derim.
  106. İ

8+ Satıp Note 8 Almak Mantıklı Mı?

Batarya tarafında kaybın olur.Ben Note 8 kullanıyorum bataryası pek iyi değil.Kamera bakımından da artın olur.
  107. İ

4000 TL ye telefon önerirmisiniz ?

4200 e İphone 7 öneririm :D:p Şaka bir yana Note 8 veya S9 Plus alabilirsin.
  108. İ

note 5 kullanıyorum samsung s9+

Bütçe sıkıntın yoksa bekle Note 9 u.
  109. İ

Pixel 2 xl vs s9+ vs p20 pro

Ben şahsen P20 Pro alırdım ama yine de diğer 2 telefonda pişman etmez.
  110. İ

Apple'dan telefonlara zam.

Yeni gelen zamlarla birlikte telefon fiyatlar: İphone 7=4200 lira İphone 7 Plus=5000 lira İphone 8=5200 İphone 8 Plus=5900 İphone X=7500
  111. İ

S9 plus p20 pro iphone x ?

Isınması normal çünkü yaz ayındayız her telefon ısınır.Kullanıcılardan herhangi bir şikayet vs duymadım.
  112. İ

S9 plus p20 pro iphone x ?

P20 Pro alırdım hem iyi telefon hem de Huawei'nin servis kalitesi güzel hem de Huawei son yıllarda şaha kalkan bir marka.
  113. İ

P20 vs S8 Hangisi?

P20 daha iyi
  114. İ

iPhone 7 ve ya Plus hala alınır mı

Alınır.7 Plus alsan daha iyi olur.
  115. İ

Iphone 8 plus mi note 8 mi yada daha iyi bir cihaz

HB iyidir sorun çıkarmaz.
  116. İ

Çıkarmaz hele hele video felan çok izliyorsan hiç çıkarmaz.
  117. İ

Batarya iyi olacaksa Note 8 i ele.8 Plus'ın bataryası baya iyi S9 Plus'ınkini bilmiyorum.Uzun ömürlülük bakımından her 2 side iyi tercih senin.
  118. İ

Kasma donma nadirende olsa oluyor.Bir tanıdıktan 4200 e almıştım.
  119. İ

Note 8 i 9 aydır kullanıyorum.Batarya tarafında iyi değil maalesef.8 Plus İphone tarafındaki en iyi bataryaya sahip telefonu.
  120. İ

İphone 7 mi yoksa 8 mi

İphone 8
  121. İ

S9 plus mi 8s plus mi

S9 Plus al 64 lük al yetmezse artırırsın zaten.
  122. İ

bir telefon alacak olsan ilk hangi özelliğine bakarsın

Note 9 u veya Mate 20 yi bekler onu alırdım.İlk başta performansa ve bataryaya bakarım.
  123. İ

Telefon Tavsiyesi (3500)

Mate 10 Pro gayet güzel bir cihaz alabilirsin.
  124. İ

Telefon öneri̇si̇ mi̇8-s9+-note8-fi̇yatina göre note 9

Almışken Note 9 alırdım.
  125. İ

Honor 10 mu? Mate 10 Pro mu?

Mate 10 Pro derim.Kamera ve batarya performansı seni mutlu eder.
  126. İ

Huawei serisi hangi telefon uygundur ?

Kamera bakımından Mate 10 Pro baya iyi..Alırsan ihtiyaçlarını karşılar.
  127. İ

Iphone kullanmak istiyorum ama butce sikintili

Ben senin yerinde olsam 8 Plus'a zorlardım bütçemi.
  128. İ

7000TL Telefon Önerisi

Note 9 u bekle derim.
  129. İ

Galaxy Note 4 (Snapdragon versiyon) Değiştirmek istiyorum Öneri

İphone 7 Plus 4 ay kullanmıştım bir sıkıntısı yoktu güzel telefon.
  130. İ

3300 Bütçeye Telefon Önerisi

Mate 10 Pro kamerası baya iyi.
  131. İ

Samsung s9+ iPhone 7plus

Bence almalısın.
  132. İ

iPhone iOS

Ben 7 Plus kullanırken böyle bir sorun yaşamamıştım hatta en iyi taraflarından biri batarya idi.Seninkine şaşırdım.
  133. İ

S-Pen için iPhone bırakılır mı?

Note 4 kullandım.Şimdi de Note 8 kullanıyorum gerçekten kalemi çok güzel bazen kalemi çıkartıp şekiller felan çiziyorum hoşuma gidiyor.Bazen de ders çalışırken telefona da notlar vs alıyorum güzel yani..
  134. İ

iPhone X mi? 8 Plus mu?

Geç derim.
  135. İ

P20 Pro-S9 Plus-Iphone X- Iphone 8 Plus Hangisi Alınmalı?

Samsung'u övseler Samsung sponsoru İphone'u övseler İphone sponsoru Huawei'yi övseler Huawei sponsoru oluyor. :))) ---- Mesajlar birleştirildi ---- O zaman P20 Pro al derim.
  136. İ

S9 plus mı huawei p20 pro mu

P20 Pro derim.
  137. İ

P20 Pro-S9 Plus-Iphone X- Iphone 8 Plus Hangisi Alınmalı?

Ben alacak olsaydım P20 Pro alırdım.Huawei son yıllarda çok iyi çıkış yakalayan marka.Ayrıca bu tarz sorular SDN'nin yapmış olduğu canlı yayinlarada çok geliyor.Cevapları P20 Pro oluyor.Ha eğer İphone'a çok alışmışsan 8 Plus al.
  138. İ

iphone x mi yoksa P20 pro

P20 Pro derim.
  139. İ

Iphone huawei samsung Hangi marka almalıyım ?

Video çekme ile fazla işin yoksa P20 Pro al derim.
  140. İ

İPhone 7 Plus mi, Huawei P20 mi?

P20 al derim.
  141. İ

İphone 7 Plus mı 8 Plus mı?

8 Plus
  142. İ

Bluetooth hoparlör hediyeli SDN Cevaplıyor #140

S.a abiler.Farklı bir soru sorayım.Ramazan nasıl gidiyor ? :)
  143. İ

Android Telefonlara Kaç Sene Güncelleme Gelmelidir?

Sadece 2 sene güncelleme alıyor.Samsung bunu kabul etti hatta.Ondan sonrası güvenlik güncellemesi sadece..
  144. İ

Android Telefonlara Kaç Sene Güncelleme Gelmelidir?

4 sene en az.Bu konuda Samsung berbat maalesef.
  145. İ

Profesyonel Videolar çekebilmek için En iyi telefon öneriniz nedir?

Note 8 öneririm kaliteli videolar çekiyor.
  146. İ

iphon 8 plus hala alınır mı?

Bırak 8 Plusı 7 Plus bile alınır :D
  147. İ

Uzun Yıllar Götürecek Telefon Önerisi

Note 9 bekle derim ama 4 yıl boyunca aynı performansı vermez.
  148. İ

Huawei mate 10 pro / Samsung S8 (Plus değil)

Mate 10 Pro tavsiye ederim.
  149. İ

Amiral Gemi Seçimi ?

S9 Plus'a da bakabilirsin.Ama benim tercihim P20 Pro olurdu.
  150. İ

Amiral Gemi Seçimi ?

P20 Pro.. Batarya dediğin için Note 8 i ele Ön kamera dediğin için 8 Plus'ı ele. S9 Plus'ta güzel ama kamera anlamında P20 Pro'nun gerisinde.
  151. İ

2018'de iPhone 4 alınır mı?

Alınmaz.O fiyatlardaki herhangi bir telefon alınmaz alınsada kısa bir süre sonra sıkıntı çıkarmaya başlar.En iyisi bütçeni 1000-1500 arasında yükseltmek.
  152. İ

İphone se alınır mı ?

Babam kullanıyor İphone 6 yaklaşık 3 yıldır.Sarjının iyi gitmediğini söylemişti onun dışında bir sıkıntısı yoktu.Ama bana kalırsa bütçeni zorla ve 7 al.
  153. İ

Yılın en iyi akıllı telefonu (Anket)

Genel olarak olarak bakarsak Samsung ama son yıllara bakarsak Huawei.
  154. İ

Huawei mate 10 Pro sıkıntı çıkarır mı

Sıkıntı olmaz.
  155. İ

Huawei Mate 10 Pro VS Samsung Galaxy S8+

Dedirtmez hatta kamera anlamında Mate 10 Pro daha iyi.
  156. İ

6000 tl veya üstü telefon Önerisi (İphone Hariç)

S9 Plus veya P20 Pro
  157. İ

2200 - 3400 TL Arası Telefon Önerileriniz

Mate 10 Pro öneririm.Hem kamerası çok iyi hem de bataryası.
  158. İ

Note 8 mi? Galaxy S9 Plus mı???

S9 Plus daha iyi pil konusunda..
  159. İ

Batarya garanti kapsamina girer mi?

Girer
  160. İ

En iyi kameralı telefonlar (2018) hangisi?

Hayırlı olsun.
  161. İ

Iphone 7 Plus Hala Alınır mı?

Alınır hala güncel ve performanslı bir telefon.
  162. İ

Babanıza Nasıl Telefon Aldırırsınız?

Ben ilk telefonumu lisede almıştım.Babam artık bir telefona sahip olmam gerektiğini düşünüp almıştı.
  163. İ

Babanıza Nasıl Telefon Aldırırsınız?

Notlarımı yüksek tutar ikna etmeye çalışırdım.
  164. İ

Iphone 6 2018-2019 yıllarında hala alınır mı?

Alınmaz.
  165. İ

İPHONE X -S9+-P20 PRO hangisini alayım

Kamera ise P20 Pro.Şimdiki android telefonlar eskisi kadar kasması donması yok.
  166. İ

Iphone 7 plus alınır mı?

Oyunu az oynamıştım genelde video ve sosyal medyaya bakmıştım bir günü çıkartıyordu.
  167. İ

Iphone 7 plus alınır mı?

Pili iyi ben 4 ay boyunca kullanmıştım.Yogun kullanımda 1 günü çıkarıyor.
  168. İ

Iphone 7 plus alınır mı?

Alabilirsin hala güncel performanslı bir telefon.
  169. İ

Eyy ahali iphone 8 plusu nasil bilirsiniz

Bataryası performansı çok çok iyi.Kamera bakımından arka iyi ön idare eder.
  170. İ

I Phone 7 Plus 64 GB modeli çıkar mı?

Çıksa şimdiye kadar çıkardı 8 al.
  171. İ

Video konusunda birşey demediği için P20 Pro önerdim.Ve de P20 Pro şuan kamera bazında en iyisi diyebilirim.Eğer konu sahibi video çekecekse S9 Plus alabilir.
  172. İ

Videosunu kötü olduğunu ben de biliyorum burda konu kamera..Ayrıca konu sahibi kamerası güzel olsun demiş.Burda tercih P20 Pro olmalı.
  173. İ

Kamerasına balon dedin ya daha da birşey demiyorum :D
  174. İ

Balon felan değil son yıllarda yükselişe geçen bir marka.Piyasada en çok satan 3.firma.Ve şuan kamerası en iyi çeken telefona sahip marka ( P20 Pro )
  175. İ

İşine gelene doğru diyorsun anlamadım ki :D ---- Mesajlar birleştirildi ---- Birkaç video izledim P20 Pro cidden bir numara kamera anlamında piyasada.
  176. İ

Kamerada kral P20 Pro'da.Alırsan pişman olmazsın.
  177. İ

3500 tlye hangisini tercih edeyim ?

U11 alabilirsin o zaman o kadar para verip ithalatçı almak mantıklı değil bana göre.
  178. İ

3500 tlye hangisini tercih edeyim ?

Mate 10 Pro alırdım.Kamerası bu saydığın 3 telefondan da iyi.
  179. İ

Bir Türlü Karar Veremedim Sizce Hangi Telefon?

P20 Pro kamerada önde gibi geldi bana.
  180. İ

Bir Türlü Karar Veremedim Sizce Hangi Telefon?

Zor soru ne alırsan al mutlu eder
  181. İ

iPhone 6S alınır mı?

Alma.
  182. İ

S9 Plus Mı? Note 8 Mi?

S9 Plus
  183. İ

İphone 7 Plus Alınırmı ?

İos istiyorsan 7 Plus mantıklı seçim hala güçlü bir cihaz.
  184. İ

Iphone X mi Note 8 mi

Hmm alışırım dersen Note 8 al gitsin.
  185. İ

Iphone X mi Note 8 mi

Daha önce Android tecrüben varsa Note 8 al.Ben de 7 Plus tan Note 8 e geçtim.Gözle görülür tek sıkıntılı tarafı bataryası oldu.
  186. İ

telefon konusunda kararsızlık

İphone 8 al uzun ömürlülük için.
  187. İ

Iphone 8 plus

Alınır
  188. İ

S8'i satıp Mate 10 almak mantıklı mı?

Mantıklı değil
  189. İ

Note 8 mi? S9+ mı?

Gündüz ortamında iris iyi çalışıyor baya hızlı diyebilirim.Gece haliyle çalışmıyor parmak izi ile açıyorum.
  190. İ

Note 8 mi? S9+ mı?

Zor gibi.Ben iris tarayıcı kullanıyorum güzel baya.
  191. İ

İthalatcı Garantili S9+ alınırmı?

O kadar para verip ithalatçı almazdım.
  192. İ

Note 8 mi? S9+ mı?

Yoğun kullanan biriysen 1 günü çıkarmıyor.
  193. İ

3000 TL Civarina alınacak , Çok iyi kamera ve İyi bataryalı telefon ?

Kullanırsın kamera ve bataryası çok iyi.
  194. İ

3000 TL Civarina alınacak , Çok iyi kamera ve İyi bataryalı telefon ?

Ben biraz daha ekler Mate 10 Pro alırdım hem kamerası çok iyi hem de bataryası iyi.
  195. İ

Note 8 ? iPhone 8+ ? Huawei Mate 10 Pro Veya P20 pro? Samsung S9+?

Pil ömrü bakımından Note 8 bu telefonların arasında geride.Kamera bakımından P20 Pro daha iyi.Donanım bakımından S9 Plus daha iyi.Açıkçası P20 Pro ile S9 Plus arasında seçim yapardım.
  196. İ

Note 8 mi? S9+ mı?

Performansı güzel kamerası güzel video çekimi güzel kalemi çok güzel ama bataryası kötü.Arada ufak kasmalar oluyor ama ben onu Android'e bağlıyorum.
  197. İ

Note 8 mi? S9+ mı?

Ben Note 8 kullanıyorum.Pili haricinde çok güzel telefon.
  198. İ

Hangi Telefonu Almalıyım?

Pili bu 4 lü arasından en kötüsü belki de..Pil iyi olsun istiyorsan Mate 10 Pro veya 8 Plus almalısın. Yoğun kullanımda 1 günü çıkaramayabiliyor.
  199. İ

Hangi Telefonu Almalıyım?

Ben kullanıyorum.Pubg de oynuyorum kasması yok.Tek sıkıntı tarafı pil performansı.
  200. İ

Note Fe vs Note 8

Pil konusunda sıkıntılı maalesef.
  201. İ

Note Fe vs Note 8

Tabiki de Note 8
  202. İ

Huawei Mate 10 Pro Alınır mı?

Mate 10 Pro baya iyi..Pişman olmazsın.
  203. İ

Dedeme Telefon Önerisi

J7 Prime olabilir.
  204. İ

İthalatçı garantili s9 mu yoksa mate 10 pro mu tr garantili

O kadar para verip ithalatçı alma yazık etme parana.Mate 10 Pro al çok güzel telefon.
  205. İ

mate 10pro . note 8

Yoğun kullandığın zaman çıkarmıyor bazen.
  206. İ

3000-3200 TL ye kadar en iyi telefon

O kadar para veripte ithalatçı alma.TR garantili en iyisi.
  207. İ

mate 10pro . note 8

Sarj konusunda Mate 10 Pro daha iyi.Kendim Note 8 kullanıyorum sarjından pek memnun değilim.
  208. İ

mate 10 pro almak istiyorum.kullananlar varmi?

Götürür güzel telefon.
  209. İ

steam hesabım çalındı

Geçmiş olsun.
  210. İ

Note8 - iPhone 7 Plus

7 Plus'tan Note 8 e geçmiş birisi olaraktan Note 8 öneririm.
  211. İ

Mate 10 PRO 128GB 6GB /HTC U11+ 128GB 6GB

Mate 10 Pro'nun bataryasından memnun olmayan yok gibi birşey.Kamerası çok iyi video zaten kötü.Performansı iyi ayrıca servis kaliteside Apple'den sonra en iyisi.Tasarımı iyi.3500 lira civarında en iyi telefonlardan.
  212. İ

NOTE FE alıyorum

Güzel cihaz.Güle güle kullan.
  213. İ

iPhone’den Samsung’a geçilir mi?

8 Plus güncel cihaz bence geçme.
  214. İ

Mate 10 PRO 128GB 6GB /HTC U11+ 128GB 6GB

Mate 10 Pro
  215. İ

2500-3500 TL arası telefon önerileri.

Hocaya soracam video ile işi yoksa onu alır herhalde.Başka bir önerin var mı? Aklıma S8 geldi aslında.
  216. İ

TR garantili olacak.S8 Plus bütçeyi aşıyor hocanın beklemedekte istemiyor.
  217. İ

Eğer video ile işi olmayacaksa olabilir.
  218. İ

3500'ü aşacağını sanmam. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Apple cihaz istemiyor. ---- Mesajlar birleştirildi ---- TR garantili olacak.Yukarda yazdım.
  219. İ

Merhabalar.Hocam yeni bir telefon alacak.Şuanda A5 2016 telefon modelini kullanıyor.Öncelikle depolama alanı fazla ve en önemlisi kamerası çok iyi olacak.Önerilerinizi bekliyorum.Ayrıca TR garantili olacak.
  220. İ

Galaxy Note 8

Sarj dolmadan çekme.Note 8 kullanıyorum ben de.Ama maalesef bataryası iyi değil.
  221. İ

S 9 plus mu yoksa note8

S9 Plus.
  222. İ

Leptopun sarjı bitti sonrasında oyunlarda FPS düştü.

Bir ara batarya bozuk iken kullanıyordum onun haricinde bataryalı kullanıyorum hep.Dün de belki bataryadandır sorun diye çıkardım değilmiş meğersem ekran kartı driveri bozulmuş
  223. İ

Sorunu çözdüm.Ekran karti driverı bozulmuş.Ddu ile sildim yükledim düzeldi. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Garantisi bitti zaten..Leptop 5 yıllık.
  224. İ

4.500 tl civarlarında Telefon önerisi lütfen

Note 8 HB de 4300 lira İos denemek istersen de 8 Plus öneririm.
  225. İ

Gösterilen alan yok ben de.Ayrıca pilde yüksek performansda. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Leptopta pili çıkarıp denedim yine olmadı.
  226. İ

Ona nerden bakacağım? Bir de batarya koruma modunu bulamadım? Tam olarak nerde?
  227. İ

Merhaba.Bugün oyun oynarken normalde 60 FPS alıyordum.Sarja takılı oynuyorum oyunları.Oyunu açtığımda leptop sarja takılı değilmiş farketmemişim.Yine 60 fps sabit oynuyordum.Oyun biranda kastı leptobun sarjı bitti kapandı.Sonrasında açtığımda oyuna girdiğimde fps düşüşü yaşadım.En fazla 30 fps...
  228. İ

Huawei mate 10 mu & mate 10 lite mı

Mate 10 öneririm.
  229. İ

Max 3300 TL Telefon Önerisi

S8 var ---- Mesajlar birleştirildi ---- Şahsen 5T önermem.Sar değeri çok yüksek bir telefon.
  230. İ

S9+ hızlı şarj

Zararı olmaz.
  231. İ

2018’de iphone

Alınır.
  232. İ

Max 3300 TL Telefon Önerisi

O kadar para verip ithalatçı telefon almamalısın bence.
  233. İ

Kimler Hangi iPhone Modelini Kullanıyor?

Android'den İos'a geçmek istedim.4 aylık 7 Plus tecrübem oldu.Telefon iyi hoş güzel ama kısıtlamasından dolayı tekrar Android'de döndüm.Şuan Note 8 kullanıyorum.İos kullanırken kasma donma uygulamadan atma olmamıştı ve bu en güzel tarafı İos'un.Android'den hala üstün bu konuda.
  234. İ

Steam oyunları

Güzel eğlenceli ve ucuz.Ayrıca baya başarım veriyor.
  235. İ

Pubg indirime girermi

Xbox One platformu için o.3 günlüğüne ücretsiz oynananabilecekti.
  236. İ

steam hesabım çalındı

Döner.Senden yaptığın alışverişlerle alakalı kanıt ister.O kanıtlarıda alışveriş yaptıktan sonra gelen maillerin fotolarını çekip göndermen gerek.Mutlaka geri dönüş olur.
  237. İ

Pubg indirime girermi

Zannetmiyorum.Girerse de 50 nin altına düşmez.Oyun baya satıyor.
  238. İ

Steam oyunları

Zup serisi
  239. İ

Sizce hangi oyunu almalıyım?

Pubg al mutlaka
  240. İ

Mobil oyun Hastasıyım iPhone 8 alsam telefonu harcamış olur muyum?

Eğer 8 Plus alabilirsen al.
  241. İ

Siz olsanız hangi telefonu alırdınız?

Mate 10 Pro alırdım.
  242. İ

telefon önerileri

S9 Plus
  243. İ

1600 TL Samsung telefon önerisi

J7 Prime..Annem kullanıyor memnun telefonundan.
  244. İ

iPhone 8 plus mı? note 8 mi?

Madem İos deneyimi yaşamak istiyorsun 8 Plus al.Performans batarya kamera bakımından iyi bir telefon.Alışırsan 3-4 sene kullanırsın.
  245. İ

Max 4500 tl performans canavarı telefon öneri

İphone 8 Plus.
  246. İ

iPhone 6s Mi Mate 10 lite mı?

Mate 10 Lite
  247. İ

iPhone 7 mi S7 edge mi ?

İkisinide alma derim
  248. İ

huawei mate 10 pro mu one plus 5t mi

Kesinlikle Mate 10 Pro
  249. İ

Apple mı Huawei mi

4 aylık ios tecrübem olmuştu.Android'de aldığım hataların hiçbirini almamıştım.Tıkır tıkır çalışıyordu telefon.Ama kısıtlayıcı gelmişti.Mesela internetten dosya video çok indiren birisiyim ios 'ta yapamıyordum onu ve sonradan Android'e geri döndüm.Kısıtlaması çok olmasa en azından internetten...
  250. İ

Huawei mi? Oneplus mı?

Mate 10 Pro çok iyi kamerası var al gitsin.
  251. İ

Huawei mi? Oneplus mı?

Kamera ise bütçeni zorla Mate 10 Pro al.Kamerası muazzam.
  252. İ

iPhone 8plus uzay grisi mi, iPhone 8 Plus red mi

Red tavsiye ederim.Telefona çok yakışıyor.
  253. İ

Huawei yarı yolda bırakır mı?

Bırakmaz.Servisi felan da çok iyi.Gönül rahatlığı ile alabilirsin.
  254. İ

2500 tl telefon onerisi

P10 Plus'ın kamerası iyi.Eğer Mate 10 düşünürsen onu da alabilirsin.Onun kamerası daha iyi.
  255. İ

Huawei Mate 10 alınır mı ?

Alınır.Kamera konusunda başarılı.
  256. İ

Kulakiçi kulaklık önerisi.

Tamamdır sağolasın
  257. İ

Samsung cihazlarla uyumlu değil mi?
  258. İ

Merhaba.Note 8 kullanıyorum.İçinden çıkan AKG kulaklık hoşuma gtimiyor.Öneriniz var mı? Aklımda şunu almak var. Xiaomi Piston Basic Edition Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Fiyatı
  259. İ

S8 Plus vs iPhone 7 Plus, Sizce Hangisi?

Kamera video tasarım noktasında iyi.Batarya ve performans bakımından ikiside hemen hemen aynı diyebilirim.Ben 4 aylik 7 Plus tecrübem de olmuştu güzel telefon fakat kamera video tasarım noktasında geride.
  260. İ

Bütçe 2700, Öncelik Kamera

Mate 10 Pro öneririm kamerası çok iyi.
  261. İ

Kırmızı iphone 8

Gelecek büyük ihtimalle.Kırmızı cidden yakışıyor.
  262. İ

İphone 8 plus kaç sene kasmadan idare öder yani ömrü kaç sene olur

4 yıl rahat götürür.
  263. İ

S8-note 8?

Note serisi çok daha iyi.Emin ol aradaki farka değecektir.
  264. İ

Oyuncu Kulaklığı

Tamamdır sağol.
  265. İ

Oyuncu Kulaklığı

Arada 100 liralık fark var değer mi?
  266. İ

Oyuncu Kulaklığı

Arkadaşlar yeğenim kulaklık alacak ama yaza doğru. Hyprex Cloud 2 veya Razer Kraken Pro V2 arasında kaldı.Hangisi iyidir bilginiz var mı?
  267. İ

S9 kasar mı?

Belli olmuyor ama genelde takilmalar olabiliyor.Ben de Note 8 var 6 aydır kullanıyorum arada takilmalar oluyor ama çok da can sıkıcı değil.
  268. İ

Iphone 8 plus mı yoksa 7 plus mı?

Almışken 8 Plus almak mantıklı işlemci kamera ve 4K 60 FPS farkı var
  269. İ

İphone 8 mi 7 plus mı

Kamera ve büyük ekran önemli değilse İphone 8 almalısın.
  270. İ

Bu sistemle PUBG oynayabilir miyim???

Rahat oynarsın.
  271. İ

Note 8 S9??

Ediyorsun.Ben hem iris hem parmak izi hem de normal şifre ile koruyorum.
  272. İ

Note 8 S9??

Nasıl yani?
  273. İ

Note 8 S9??

Ben kullanıyorum çok hızlı çalışıyor.Ayrıca gözlük kullanan birisiyim ona rağmen iris güzel çalışıyor.
  274. İ

Note 8 S9??

Note 8 derim.
  275. İ

Hangi iPhone?

8 Plus veya X
  276. İ

Hangi 8 i almalıyım

Note 8 öneririm.
  277. İ

Büyük ekranlı telefon önerileri

Mate 10 Lite al baya satıyor güzel cihaz.Bugün canlı yayında Hakkı Alkan'da söyledi.
  278. İ

Ödüllü canlı yayın SDN Cevaplıyor #132

Akıllı saatlerde radyasyon fazla mı?
  279. İ

S7 Edge Maksimum Güç Tasarrufunda Deseni Unuttum Ne Yapmalıyım?

Ayrı bir şifre istemiyor mu? Sadece desen ve parmak izimi yaptın?
  280. İ

LG V30+ vs Mate 10 Pro vs U11 Plus

Ben normalde Mate 10 Pro derdim fakat ithalatçı olduğu için al demiyorum.V30 al.
  281. İ

İthalatçı alma bence V30 al.
  282. İ

Mate 10 Pro alırdım.
  283. İ

Iphone X mi Iphone 8 Plus mı ?

İphone X 5200 seviyelerine düştü.
  284. İ

Iphone X mi Iphone 8 Plus mı ?

X al derim.Ithalatçiya bulaşılmaz.
  285. İ

Ip 8 plus + 700 tl vs s9 plus

Performans konusunda hemen hemen aynı gibiler..S9 Plus'ta uygulamadan atma sorunu yaşarsın büyük ihtimalle.Şahsen ben Note 8 de yaşıyorum.Bu kadar çok kullanıyorsan 8 Plus al.
  286. İ

İphone 7 plus vs Huawei p20pro

P20 Pro
  287. İ

4500-5200 tl ile telefon tavsiyesi.

Android P20 Pro S9 Plus İos istersen de 8 Plus veya X