Arama sonuçlarınız

1. nerv

PES 2021 Sonnsuza kadar yükleme ekranında kalıyor

tekrar para vermem KONAMI ye hayatta
  2. nerv

cidden bir daha PES falan almam ya FIFA candır ama cok pahalı :/
  3. nerv

20-25 dakika kadar beklettim. oyunu daha önceden çok oynamıstım eski bilgisayarımda en fazla 40 45 saniye yükleme ekranında kalıyordu.
  4. nerv

?
  5. nerv

Merhaba, PES 2021 e girdiğim zaman KONAMI yazısından sonra sol altta yükleme iconu cıkıyor ama sonsuza kadar dönüyor açılmıyor. Ayrıca oyundan sadece alt+f4 le cıkabiliyorum steam dan oyunu durdur diyemiyorum steamdan çıkış yapınca da oyundan cıktıgımda da görev yöneticisinde pex2021.exe dosyası...
  6. nerv

PES 2021 Yükleme ekranında kalıyor

Hayır Steam dan 1615841794 oyunu silip geri yüklemeyi deniyorum
  7. nerv

Ben çözüm arıyorum. silip yüklemek son çare
  8. nerv

gayet yeterli
  9. nerv

Merhaba, PES 2021 e girdiğim zaman KONAMI yazısından sonra sol altta yükleme iconu cıkıyor ama sonsuza kadar dönüyor açılmıyor çözümü bilen var mı?
  10. nerv

Forza Horizon 4 yayındayken fullscreen geçilmiyor

Merhaba yaklaşık birkaç gündür Forza 4 ü sorunsuz şekilde oynamaktayım bugün twitch kanalımda yayın yapmak istedim yayında oyuna girdiğimde oyun açılıyor açıldıktan sonra 5 10 saniye sonra donuyor ve oyun kapanıyor. Oyunu tam ekran olmadan açtığımda ise herhangi bir sorun olmuyor ama ekran...
  11. nerv

GTA V Social Club sıkıntısı

Olmuyor her şey denendi :D oyunu sildim GTA 6 çıkana kadar GTA oynamam daha
  12. nerv

denedim sorun çözülmedi maelesef. bir arkadaş da aynı konudan ticket attı google da ki çerezleri silin falan dediler
  13. nerv

dosya doğrulamayı defalarca yaptım oyun açılırken social club launcher çalışıyor ama R logosunun ışığı yanıp sönüyor social club ı da komple GTA V i da sildim yükledim düzelmiyor ve Social club internet sitesine de bu bilgisayardan giremiyorum
  14. nerv

Merhaba bundan yaklaşık 1 buçuk ay önce hile kullandığım için 30 günlük ban yedim bugün oyuna tekrar girdiğimde hiçbir şekilde Social Club a bağlanamadım internette ki neredeyse her çözümü denedim olmuyor ayrıca Social Club internet sitesi de bu Pc de açılmıyor ama telefonumdan falan açılıyor...
  15. nerv

Gamepad Oyunda Çalışmıyor

Bugün 50tl ye pc için gamepad aldım laptopa takınca okudu aktif etti sorun yok ama herhangi bir oyuna girince çalışmıyor görmüyor saatlerdir bir sürü çözüm denedim olmadı yardımcı olur musunuz? ne yapmam gerek
  16. nerv

GTA V FullScreen yapınca oyundan atma sorunu

Merhaba sabah oyuna girdim sorun yoktu sonra settings dosyasını değştirdim açılınca direk atıyor safe mod açınca windowed da çalışıyor oyuna giriyor oyundayken fullscreen yapıyorum yine atıyor ne yapmam lazım? fullscreen yüzünden de olmayabilir bu sorun bilmiyorum.
  17. nerv

Birlikte açmayı iptal etme

Merhaba GTA V settings (XML) Dosyasını yanlışlıkla birlikte aç yaptım NotePad de ve sürekli notepad de açılıyor oyuna girince de atıyor eski haline nasıl getirebilirim? bu settings dosyasını eskiden açmıyordu uygulama arayın vb diyordu tekrar o hale nasıl getirebilirim?
  18. nerv

Photoshop CC kilitlendi hatası alıyorum

Bilgisayarıma format attım ve Photoshop CC yükledim sorunsuz açılıyor ama herhangi bir işlem yapınca direk Photoshop CC kilitlendi diyor nasıl çözücem bu sorunu yarına halletmem gereken şeyler var.. 1559681299 Sorun halloldu Rapor göndere tıklayınca düzeldi :D
  19. nerv

Yüklü bellek (RAM) 8GB (Kullanılılabilir miktar 1.83GB)

Sorunu hallettim 32 bit olduğu içinmiş tekrar format atıp 64bit yapınca düzeldi
  20. nerv

bilmiyorum bugün de bi tamirciye götürüp yaptırdım formatı
  21. nerv

normalde 64 ama format atılırken 32 kurulmuş
  22. nerv

Bilgisayarıma bugün format attırdım daha sonra incelerken bunu gördüm bu ne anlama geliyor?
  23. nerv

Otomatik Onarım Sorunu Windows 10

?? Tamamdır
  24. nerv

Format attırmak sorunu çözer mi?
  25. nerv

Merhaba bugün durduk yere bilgisayarım bu hatayı verdi ne yapsam düzeltemedim tıklayıp her şeyi denedim ne sıfırlanıyor ne onarılıyor sürekli aynı menüye atıyor ne yapmam gerek? :/
  26. nerv

Otomatik onarım sorunu Windows 10

Merhaba bugün durduk yere bilgisayarım bu hatayı verdi ne yapsam düzeltemedim tıklayıp her şeyi denedim ne sıfırlanıyor ne onarılıyor sürekli aynı menüye atıyor ne yapmam gerekiyor?
  27. nerv

Steam ı buga soktum açılmıyor help

CS:GO açılmıyordu dosya yok vb dıyodu bende denetım masasında steam ı sıldım tekrar indirdim google dan ama kuramıyom cunkı x86program da steam hayla duruyor onu siliyim dedım admınıstrators ızın falan dedş lutfen yardım edın o kadar oyunum var steam da
  28. nerv

fiber internet de 200kb/sn

internetim fiber internet dün akk yi aştım indirme hızı 2mb/sn den 200kb ya düştü sizce 200kb normal mi azmı
  29. nerv

video cekerken ses otomatik kısılıyor

Herkese merhaba , gecen hafta yenı bır laptop aldım laptopunda kendı mıkrofonu varmıs ılk basta sevındım ama sevıncım cok uzun surmedı mesela skpye da arkadaslarla sohbet ederken vb sesım cok ıyı guzel gıdıyor ama oyun vıdeosu cekerken sesım ılk 20-30 sanıye ıyı tam ıstedıgım gıbı net duyuluyor...
  30. nerv

İnternetim çok yavaş

--- Gönderi Güncellendi --- --- Gönderi Güncellendi --- başlığı nasıl değiştirebilirim?
  31. nerv

İnternetim çok yavaş

Dün akşamdan beri internetim çok çok çok çok yavaş indirme hızı 20-30 s/kb ttnet i aradım kullanım kotanızı aştınız vb vb dedi ama ben 3 yıldır ttnet kullanıyorum kotayı aşınca hız 300-500 s/kb oluyor soyledım bunu onlarda birşey yapamayız 3 gun sorna ınternetınız yenılencek dıyıp kapadılar ama...
  32. nerv

Dell Inspiron 5567 NASIL?

Dell Inspiron 5567 Intel Core i5 7200U 2.5GHz/3.1Ghz 8GB 1TB Fiyatı bugun bu bilgisayarı aldım benım ıcın oyun onemlı csgo da 35fps üstü alıyım yeter sizce bu laptop da alırmıyım 35fps? 8GB RAM AMD Radeon R7 M445 ekran kartı Sizce iyi bir laptop mu?
  33. nerv

AntiVirus Programı Önerisi Acil

Büyük ihtimalle yeni bilgisayar alicam zaten bayaa eskimişti bu her şey için teşekkürler iyi akşamlar.
  34. nerv

Tarama %83 deyken bilgisayar yine kafayı yedi acamiom şuan ugrasmam gerek biraz
  35. nerv

Tamam, bitmedi daha ama
  36. nerv

Atsam dicektim pardon :D
  37. nerv

Şuan tarıyor um zaten de , ben size indir demedim ki?
  38. nerv

Açıldı Google indirdim hemen tarıyor şuan
  39. nerv

Uygulamalari açmıyor
  40. nerv

İndi ikisi de pc ye atcam olurmu ?
  41. nerv

Dün bi anda gri ekran verdi pc sorna siyah oldu sol ustte bik1 block falan yazdı ondan beridir kullanilmiyor
  42. nerv

Tamam da pc şuan Google a girmiyor telefona indirip atsan olurmu
  43. nerv

İyi olur :)
  44. nerv

Ücretsiz
  45. nerv

Teşekkürler saol :)
  46. nerv

SA arkadaşlar bilgisayardaki trojenleri virüsleri vb tamamen temizelemesi için bi anti virüs programı soylermisiniz
  47. nerv

Laptopum kafayı yedi

Atmayı bilmiyorum bilgisayarcı da 30Tl ye atıyor
  48. nerv

Laptopum birden gri ekran verdi

Hayır bilgisayarcı da 30Tl ye attiriyim
  49. nerv

İnternete girilmiyor pc den çok yavaş girse bile gri ekran veriyor
  50. nerv

Bir saat önce laptopum da kendi kendine gri bi ekran geldi hani şu korku filmlerinde olanlar varya karincalaniyor gibi aynı öyle oldu sorna siyah bi ekran geldi sol ustde sarı yazılar çıktı bik1 block vb yazıyordu kapadim açtım düzeldi şimdi tekrar oyleoldu ve laptop çok yavaşladı Google a 5dkda...
  51. nerv

Laptopum kafayı yedi

Hayır babam bakarken oldu bu zaten ondan önce ben 6-7 saat baktim hiçbirşey olmamış
  52. nerv

Laptopum kafayı yedi

Bir saat önce laptopum da kendi kendine gri bi ekran geldi hani şu korku filmlerinde olanlar varya karincalaniyor gibi aynı öyle oldu sorna siya bi ekran geldi sol ustde sarı yazılar çıktı bik1- block vb yazıyordu kapadim açtım düzeldi şimdi tekrar oyle oldu ve laptop çok yavaşladı Google a 5dk...
  53. nerv

Laptop Ekran Kartı Değişir Mi ?

Laptopumun ekran kartı iyi değil oyun oynarken kasma yaşıyorum ekran kartını değiştirmek istiyorum ama laptop için ekran kartları ayrı mı oluyor bilmiyorum. GIGABYTE Nvidia GeForce GT 730 2 GB 128 Bit DDR3 (DX11.2) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GV-N730-2GI) Bu kart olur mu ?
  54. nerv

CS:GO Envanter hatası / 0 çevrimiçi oyuncu

Herkese merhaba, Dün internet yoktu bende cs:Go ya çevrimdısı modda gırdım ve oynadım bugun internet geldi girdiğimde ise önce bi güncelleme yaptı sorna açıldı envantere tıkladım ve fotodaki hatayı verdi oyun a girmeye çalıştıgımda ise 0 çevrimiçi oyuncu 0 musait oyuncu kısaca hepsi 0 dı oyuna...
  55. nerv

Mikrofondan gelen uğultu

geçen gün mikrofonum bozuktu yeni mikrofon aldım sesim iyi çıkıyor ama sanki arkadan tır geçiyor gibi bir ses geliyor internetten baktım bi türlü çözemedim inşAllah vardır yardımcı olabilecek birileri
  56. nerv

Mıkrofon da sorun var yardım edin lütfen

yeni kulaklıgın mikrofonunda bi sıkıntı var
  57. nerv

eski mikrofonumdan denedım onda cızırtı yok ama ses cok az :D
  58. nerv

tamam teşekkürler
  59. nerv

nerde test edebilirm ki pc den başka ?
  60. nerv

hayır farklı bir pc yok zaten
  61. nerv

SNOPY SN-R1
  62. nerv

30dk once falan yenı bır mikrofonlu kulaklık aldım ilk deneme videosu cektım ses gayet iyiydi cızırtı vb cok azdı ama sımdı bıdaha cektım ve sesım neredeyse hıc cıkmıyor ve cızırtı coook fazla belkı kayıt programında sıkıntı vardır dedim arkadasımla skype dan konustum ondada aynı cıkıyomus sesım...
  63. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

64. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

bu mu?
  65. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

bu mu ?
  66. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

bu dimi
  67. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

tamam bi saniye atıyorum hemen
  68. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

cs kasmasın yeter :D gta5 i falan kaldırırmı peki bu? r240
  69. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

sağ tıklayınca bu çıkıyor
  70. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

resmi çektim nasıl atıcam
  71. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

hepsini teker teker incelicem büyük ihtimal 200tl olanı alırım almadan once msj atarım sana daha detaylı konusuruz
  72. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

tamam atmaya çalışcam 10dk içinde atarsam atarım atmazsam becerememişimdir :D
  73. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

grafik özellikleri ve grafik seçenekleri var farklı olarak diğerleri yenile falan
  74. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

arkasında casper nirvana 15.6 yazıyor bide bilgisayar modeli:CKY yazıyor
  75. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

casper nirvana 15.6 büyük ihtimalle
  76. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

Nereden bakabilirim modeline
  77. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

aynı özellikte bir PC arkadaşımdada var ama onunkinde kasma problemi yok
  78. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

steam dan indirdigim için yüksek grafik işlemcisi ile başlatamıyorum başka yolu varmı ?
  79. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

steam dan indirdim silsem tekrar yüklenirmi?
  80. nerv

CS:GO Kasma Sorunu

Merhaba ben emre geçenlerde steam da ve dünyada ünlü olan CS:GO oyununu indirdim ama oyunu actıktan sorna oyunda cok fazla kasma oldu bende grafikleri en düşüğe getirip oynamayı denedım kasma sorunu gectı ve 10 dakika sorna tekrar kastı pc yi yenıden baslattım yine gectı 10dk sorna yine kastı bu...
  81. nerv

BİLGİSAYARIM MI KÖTÜ ?

Merhaba ben emre geçenlerde steam da ve dünyada ünlü olan CS:GO oyununu indirdim ama oyunu actıktan sorna oyunda cok fazla kasma oldu bende grafikleri en düşüğe getirip oynamayı denedım kasma sorunu gectı ve 10 dakika sorna tekrar kastı pc yi yenıden baslattım yine gectı 10dk sorna yine kastı bu...