Arama sonuçlarınız

1. A

Launcher hatası

Arkadaşlar tablet: unfortunately asus launcher has stopped. Diye hata veriyor herhangi işlem yapamıyorum recovery den formatların yine bi ise yaramadi aynı ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum. ---- Mesajlar birleştirildi ----
  2. A

babama telefon max 1300

cam komple kırar diye düşünüyorum biraz dikkatsiz
  3. A

babama telefon max 1300

arkadaşlar babama telefon alacağım j7 prime düşünüyorum sizce nasıl başka tr garantile xiaomi falan olmamak kaydı ile ne alınabilir huawai p9 lite mini var ama pek hoşuma gitmedi size sorayım siz ne önerirsiniz?
  4. A

note fan edition Hepsiburada.com'dan alınır mı?

---- Mesajlar birleştirildi ---- Mesela?
  5. A

note fan edition Hepsiburada.com'dan alınır mı?

arkadaşlar yarın bu cihazı almayı düşünüyorum ama sizden son bir kaç yorum istiyorum. 1: cihazı hepsiburadadan ithalatçı alacağım birkaç satıcı bulunuyor garanti olarak fark yaşar mıyım bunların garantisi neresi hepsiburadanın direk ithalatçı olarak sattıkları var fark yaşar mıyım? 2: malum tr...
  6. A

Note fe vs mı 6

Hızlı şarjı var zaten onun problem olacağını pek düşünmüyorum en kötü bir powerbank ayarlarım da garanti konusunda güvenim yok o konuda ne düşünüyorsunuz
  7. A

Note fe vs mı 6

Yorumunuz için teşekkür ederim
  8. A

Note fe vs mı 6

Arkadaşlar 2 si arasinda kararsızım note 7 min yenilenmiş versiyonunu mu alayım 2300 TL civarı Yoksa xiaomi mı 6 mı alayım oda 2000 TL civarı.
  9. A

1000 TL civarı telefon

İşte kullanacak olan ben değilim ben kullanacak olsam sıkıntı yok
  10. A

1000 TL civarı telefon

İthalatçı istemiyorum
  11. A

1000 TL civarı telefon

Arkadaşlar babama hediye telefon alacağım max 1200 TL'ye önerebileceğiniz telefonlar nelerdir? Aklımda GM 5 plus 900tl GM 6 800 TL Bu telefonlar var sizce hangisini alayım veya sizin öneriniz nedir?
  12. A

google haritalar yardım

Başvuru yaptim ama çıkacağını düşünüyorum fazla
  13. A

google haritalar yardım

Cihaz kapali
  14. A

google haritalar yardım

arkadaşlar samsung galaxy s7 edge cihazımı çaldırdım son konumda sakaryada aras kargo gözüküyor ve devamında resimde belirttiğim gibi bi çizgi var o ne ifade ediyor ordan orayamı gitmiş yani açıklayabilecek olan varmı sevinirim.
  15. A

Arkadaşlar bi el atın telefon tavsiyesi

Arkadaşlar 3000kadar bütçem var aklımda bir kaç model var ama sizden tavsiye istiyorum. S7 edgemi caldırdım. Yeniden alacağım ama fazla para verip vermemekte kararsızım sizce xiaomi mi5 işimi görür mü veya mi6 Samsung note fe Xperia xz1 gibi modellere bakayım mı ön kamera önemli hızla çok işim...
  16. A

Hangi telefonu önerirsiniz?

S7 edge ile aynı işlemci ustam eski cihazim idi s7 egde hızlı cihazdi bı sıkıntım yoktu millet ortanesil ile idare ediyorum bu cihaz geçen senenin amiral gemisi bakalım biraz konuyu takip edeyim sonra teknosayi geziden elden inceleyecegim telefonları ama kalemden ötürü alabilirim note ve yıl...
  17. A

Xz1 i telefonları incelerken farkettim ekran kasa oranı sıkıntı gibi geldi mağazalarda elime alıp inceleyeceğimiz Yorumunuz için teşekkürler
  18. A

Arkadaşlar s7 edge telefonumu caldırdım. Yeni telefon alacağım en az 5 inç aklımda tr garantili Sony xz1 ithalatçı garantili xaiomi mı 6 veya one plus 5 var benim için ön kamera önemli birazda işlemci güçlü olsun istiyorum s7 edge de bile clash of clans oynuyordum max 2500 e çıkmak istiyorum...
  19. A

S7 Edge telefonum çalındı

Maalesef cihaz kapalı
  20. A

S7 Edge telefonum çalındı

merhaba arkadaşlar telefonum samsung galaxy s7 edge cihazım 27.12.2017 tarihinde çalındı bunun hakkında savcılıga suç duyurusunda bulundum başka yapmam gereken birşey var mı? veya akıl verecek kimse varmı sunu yap bunu yap diye? başına çalınma vakası gelip bulanlarda yorum yazarsa veya % kaç...
  21. A

s7 edge hepsiburada türkiye garanti?

nette baktım sıkıntı yok yazıyor
  22. A

s7 edge hepsiburada türkiye garanti?

arkadaşlar s7 edge sipariş etmiştim şuan elimde e devletten sorgulattım türkiye garantili almama rağmen ithalat yoluyla kaydettirilen yazıyor. musteri hizmetlerini aradım hepsi öyle dedi samsung sizce normal mi kutuyu açmadan size sormak istedim --- Gönderi Güncellendi --- üzerinde samsung...
  23. A

hepsiburada s7 edge

şuan kargoya verilmiş ışşıklıgöl gebze şubesine geliyor olarak gözüküyor nasip
  24. A

hepsiburada s7 edge

hepsiburadadan ben zaten sipariş verdim kargoya verilmedi müşteri hiz. aradım yarın 5 e kadar kargoya verilmezse iptal edicem diye not düşürttüm bakalım ne olacak
  25. A

hepsiburada s7 edge

orası da türkiye garantili
  26. A

hepsiburada s7 edge

yarın 5 e kadar bekleyeceğim kardeş baktım göndermiyorlar şurdan sipariş vericem Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Siyah Cep Telefonu
  27. A

hepsiburada s7 edge

arkadaşlar hepsi buradadan aşağıdada linkini vericem s7 edge sipariş verdim süper hızlı gönderi kapsamında 06.03.17 de gece 12 civarı siparis ettim ertesi gün 17.00 da kargoya verilecek yazıyordu sitede ama 1 gün geçti hala kargoya verilmedi siparişiniz hazırlanıyor yazıyor o saatten beri sizce...
  28. A

s7 edge favori renginiz hangisi?

şu maviyi bir yerden bulup bakmak istiyorum
  29. A

bende öyle düşünüyorum --- Gönderi Güncellendi --- maviyi görme fırsatım olmadı bir görsem alırım belkide
  30. A

arkadaşlar yarın alacağım artık sizce hangi rengi almalıyım? sizce hangisi daha karizmatik?
  31. A

s7 edge ekran problemi varmı?

peki bu cihazların sürümleri varmı su nolu sürüm önce şu nolu sürüm sonra cıktı diyebirde bilgiğiniz baska problemi varmı bu telefonun?
  32. A

renk ne alaka acaba? hiç görmedim mavi rengini tereddütteyim hepsi burada.comdan sipariş verecğeim
  33. A

yarın s7 edge almayı planlıyorumda kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim yada bilen varsa böyle bir problemi varmı gerçekten veya kronik bir sorunmu? Birçok Samsung Galaxy S7 Edge Ekranında 'Pembe Çizgi' Problemi Ortaya Çıktı! pembe çizgi diye geçiyor internette
  34. A

s7 edge

arkadaşlar yarın s7 veya s7 edge alıcam 350 tl gibi bir fark var arada sizce s7 edgenin kavisli olmasının yararımı çok yoksa kolay kırılıyor elin oraya değiyor o yüzden takılmalar oluyor falan dendi bunları hesaba katarsak daha çok cihaza sizce zararımı çok? karar veremedim sizce hangisini...
  35. A

s7 mi s7 edge mi

200tl fiyat farkı var hepsiburadada edge almasam pisman olurmuyum hiç bilmiyorum bu kadar para verince de en iyisi olsun istiyorum çok kararsızım
  36. A

Galaxy S7 Edge'yi Nereden Almalıyım?

hocam camı kolay kırılır diye tırsıyorum sence s7 e göre kolaymı kırılır camı ? daha mı sağlamdır? --- Gönderi Güncellendi --- tüm maazalarını kapatmış sadece online satışı var iflas falan ederse ortada kalmıyım?
  37. A

s7 mi s7 edge mi

bu seferde şıklığı kalmamış ki telefonun peki sen telefonundan memnun musun?
  38. A

s7 mi s7 edge mi

ekranın kıvrımı endişe veriyor
  39. A

s7 mi s7 edge mi

arkadaşlar daha önce lg v10 kullandım s7 edge ile aynı ekran oranına sahip gibi birseydi simdi s7 veya s7 edge alıcam 2800 civarı bulunuyor 2 side sizce hangisini almalıyım? büyük ekran istiyorum ama s7 edgenin o kıvrımının kolay kırılmasından korkuyorum hangisini önerirsiniz?
  40. A

renkleri sadece gümüş rengini görme fırsatım olmadı diğer renkleri görmedim ama siyah alırım büyük ihtimal sence teknosa gibi sitelerde 3600 tl iken buralarda niye bu fiyat sıkıntı çıkmasın?
  41. A

arkadaşlar s7 e bakarken s7 edgenin fiyatı gözüme çarptı 2 sitede sizlere birkaç sorum olacak. s7 edge ekranı s7 e göre daha kolay mı kırılıyor? büyük ekran seviyorum ama s7 de pek sıkıntı olacağını zannetmiyorum sizce hangisini almalıyım ve sizce şu 2 site ne kadar güvenilir siz olsanız...
  42. A

iphone 6 vs samsung galaxy s7

iphone 6s 32 gb arkadaşlar yukarıda yanlış belirtmişim
  43. A

iphone 6 vs samsung galaxy s7

arkadaşlar başka telefon önermeyin ve lütfen çok kısa cevap şeklinde sadece fikrinizi önerin. 2 side 2800 ortalama ile az farkla alabiliyorum. iphone 7 ye param yetmiyor. ön kamera kalitesi önemli açıya takıntım yok sağlamlık ve uzun süre kullanım önemli sizce hangisi almalıyım? lütfen sadece...
  44. A

Galaxy S7 Hakkında Bilgi

fiyatı benim bütçemi aşacak ve ben 1 ay bekleyemem suan max 1 hafta verdim kendime
  45. A

Galaxy S7 Hakkında Bilgi

iphone 7 note 5 vb. cihazlara göre nasıl kardeşim? sence hangisi daha tatmin edici?
  46. A

S7 edge garanti problem

1 ay değil 6 ay kardeşim bendede v10 vardı ghost screen (ekranda iz kalması) oldu 4 ayda gitti paşa paşa para iademi aldım
  47. A

Galaxy S7 Hakkında Bilgi

arkadaşlar s7 almak istiyorum beğenmediğiniz şu olmamış şundan geri kalmış dediğiniz özellikleri yazar mısınız? Ve telefon çok narin diyorlar diğer telefonlara göre sizce sağlamlığı nasıl?
  48. A

en iyi ön kameralı telefon

hocam düştümü hemen kırılıyor çok narin diyorlar sence nasıl?
  49. A

piyasada htc yok hocam
  50. A

4.5 ay v10 kullandım ghosttan sonra müsteri desteğini görene kadar mutluydum ki destek falan olmadıgını görünce iğrendim markadan
  51. A

rakamlar olarak s7 de 1.7 diyafram var birebir karşılaştırmadım daha mı kötü?
  52. A

kardeş lg v10 para iadesi aldım lg ye bulaşmam aklın varsa en azından şu sıra sende bulaşma
  53. A

kardeşim telefon yokki piyasada
  54. A

arkadaşlar şu telefonlar içinde en iyi ön kamera sizce hangisinde var gece çekimleri falan da güzel olması lazım arka kamera o kadar önemli değil benim için. Sonx xperia xz Samsung galaxy s7 samsung galaxy note 5 huwai p9 veya varsa önerebileceğiniz bu daha iyi dediğiniz cihaz (iphone hariç)
  55. A

kipadan telefon alınır mı?

link atar mısın
  56. A

kipadan telefon alınır mı?

arkadaşlar kipa hiperdergi var internet sitesinde note 5 2500 tl acaba alınır mı? aradım ithalatçı garantili ve evo diye bir şirket ithal ediyormuş bu şirketi duyan varmı yorumlar nasıl sizce almalıyım ? yardımınız için teşekkür ederim.
  57. A

note 5 almak istiyorum

2500 lira bütçek var bu fiatlara bulamadım onu
  58. A

note 5 almak istiyorum

kardeş 1900 e note 5 2400e s7 edge nerde ben note 5 i tr garantilşi ancak 2400 e buldum
  59. A

note 5 almak istiyorum

2 2400 tl ye buluyorum telefonu
  60. A

note 5 almak istiyorum

arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi note 5 almak istiyorum. kalemi kullanır mıyım bilmiyorum açıkçası önerirseniz niye önermez iseniz de sebebiyle açıklar mısınız? ön kamera önemli benim için onun hakkında ne diyorsunuz? yardımınız için teşekkürler
  61. A

Vatanbilgisayar garantisi

arkadaşlar note 5 fiyatlarına bakıyordum vatan bilgisayarda 2400 e gördüm yan tarafta şu yazıyordu: Vatanbilgisayar’da sizlere sunulan tüm ürünler Türkiye’deki yetkili ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır, Uluslararası markaların sadece Türkiye için üretilen veya özelleştirilen...
  62. A

Lg v10 ghost screen?

nereye göndermemi önerirsiniz --- Gönderi Güncellendi --- nereye göndermeliyim?
  63. A

Lg v10 ghost screen?

lg v10 cihazımda ghost screen var nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim. telefon acıkken çok zor hissediliyor ama kapalı iken şarja taktığımda arkada resmen facebook çıkıyor
  64. A

lg v10 ön kamera

arkadaşlar merhaba lg v10 modelini aldım 2 gün önce ön kamera da nerede ise hiç ayar bulamadım ve ön kamera yüzü aşırı değiştirmiyormu sadece bende mi var bu ? çift kamera ama sanki yüzle baya oynuyor gibi güzelleştirmeyi en düşüğe indirsem dahi cevaplarsanız sevinirim
  65. A

1800 tl bütçe

1800 tl bütçem var telefon alacağım samsung lg sony markalarından olmak şartıyla önerebileceğiniz en az 2 sene götürebilecek ön kamerası iyi bataryası günü çıkartabilecek clash of clans tarzı oyunları oynarken problem çıkartmayacak telefon önerir misiniz en önemli kriterim ön kamera lütfen...
  66. A

Note 4 android 7.0 alır mı?

arkadaşlar note 4 almayı düşünüyorum nauget gelirmi sizce gelmezse alınır mı yine de ? discovery elite kullanıyordum güncelleme gelmemesine alıskınım :D
  67. A

note 4 alınır mı?

teşekkür ederim
  68. A

note 4 alınır mı?

temiz bulsam alırımda nasıl güveneyim
  69. A

note 4 alınır mı?

note 5 2300 civarı ithalatçıya güvenmiyorum
  70. A

note 4 alınır mı?

Arkadaşlar 1800 tl bütçem var note 4 düşünüyorum ama malum 2.5 yıl oldu ama hala bence çok tatmin edici cihaz birde size sorayım dedim 32 gb hafıza yeterli oyun çok fazla oynamıyorum ama oynamam diye birşey yok kamera konusunda ön kamera çok önemli arka kamerayı fazla önemsemiyorum şarj...