Arama sonuçlarınız

1. ozkan_1993

Soru FCK Editor 2.6.3 Sürüm Download

daha evvelki gönderide de belirttiğim gibi bana 2.6.3 sürümü gerekiyor.Elinizde var ise minnettarım.
  2. ozkan_1993

Soru FCK Editor 2.6.3 Sürüm Download

Arkadaşlar herkese merhaba .net te C# ta bir anket projesi yazıyorum hobi amaçlı şu an için fck editor gerekiyor.Düzgün çalışan bir fck editor bulamadım internette.İndirmeme rağmen hata veriyor.Elinde olanların yardım etmesini rica ediyorum.Çok teşekkür ediyorum herkese.
  3. ozkan_1993

Web site ile ilgili soru

Peki bu araçları forumda bulabilirmiyim? @Szayel
  4. ozkan_1993

Web site ile ilgili soru

Arkadaşlar herkese merhaba Bir websitesi kurdum.Ama bunun seo optimizasyonu hakkında çok bir bilgim yok.Neler yapabilirim? Siteme daha fazla trafik nasıl çekebilirim? Bana yol gösterebilir misiniz? Teşekkürler :)
  5. ozkan_1993

En Çok Hangi Antivirüse Güveniyorsunuz?

Sorun eğer virüs ise malwarebytes antimalware tam size göre özellikle yıldırım taraması özelliği paha biçilemez.Sonra ise eset smart security o da başarılı.Size kalmış ;)
  6. ozkan_1993

zaten malwarebytes ı kurduğun zaman antivirüse ihtiyaç kalmıyor ki ama zamanında eset kullanmışlığım da yok değil şuanda malwarebytes bence demin tarattım 26 ya yakın malware buldu minimum 20-25 dk içerisinde bilgisayarımı temizledim tavsiye ederim.
  7. ozkan_1993

Malwarebaytes anti malware tecrübeyle sabit :)
  8. ozkan_1993

iPhone mu ? Lg mi

Görmediğin bir detay var ama 1000 tl altı telefon istiyor.Android markalar 1000 tl altı için en iyi seçenek.
  9. ozkan_1993

iPhone mu ? Lg mi

Asusun Asusun linkini bıraktım.Al pişman olmazsın. :) :) :)
  10. ozkan_1993

iPhone mu ? Lg mi

Kardeşim ablamın lg si vardı hangi model hatırlamıyorum ama kasma 0 resmen.O yüzden lg derim.He iphone daki datalarını bilgisayara yoksa da drive a gönder ki veri kaybı yaşama.Zaten 15 gb ücretsiz kullanım hakkı var.Aklında bulunsun.Çünkü eski telefondan yeni telefona geçmek sıkıntı.
  11. ozkan_1993

iPhone mu ? Lg mi

lg diyorum iphone alma diyorum. Bu kadar :)
  12. ozkan_1993

telefon önerileri

Bence asusu tercih edersen kafan rahat olur.Hepsiburada da 715 tl lik satış rakamı var.Huwaei P smart 32 gb kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim ki ekran çatlak tabii kendi hatam :) telefon çok iyi ama daha evvel asusta kullandım.Asusu bir dene istersen linkini buraya bırakıyorum. Asus...
  13. ozkan_1993

SQL Server Yükleme Sorunu

Windowsun hangi sürümünü kullanıyorsan onu yeniden kur.Öncesinde sql serverı kur.Sonra visual studioyu kur.Sorunun düzelecektir. 1555288840 Çünkü bende aynı dertleri yaşadım.Ama visual studioyu en sona bırak.Sorunun düzelecek :)
  14. ozkan_1993

VDSL Modem

Merhaba Türknet taahhütsüz internete geçiş yaptım. Kullanıcı adım ve şifrem mevcut. Ancak modemim olmadığı için biraz da maddi sıkıntılardan ötürü modem alacak bütçem şu an için yok. Elinde modemi olan varsa benimle buradan iletişime geçebilir mi. Şimdiden teşekkürler.
  15. ozkan_1993

Vistadan xp ye geçiş

Merhaba Çok teşekkür ederim. Yardımlarınız için. Özkan.
  16. ozkan_1993

Vistadan xp ye geçiş

Merhaba Eski işletim sistemim vista idi.Sistemde 2 gb ram olmasına rağmen kasma yaptığı için birde ağ kartını tanıyamadığı için xp sp3 e geçmek durumunda kaldım. En küçük bellekte 9 mb gibi bir bölüm ayırmış. Bu bölümü nasıl silebilirim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
  17. ozkan_1993

4.5G Hızınız Ne Kadar?

Ben 3gye devam valla :)
  18. ozkan_1993

HardDisk Küçültme ve Büyütme %100 Veri Kayıpsız

Teşekkürler Birde sorum olacak 3 disk mevcut bende C D E ben D diskini ve E diskini birleştirmek tek disk olsun istiyorum.Yani C diski ve D diski olsun istiyorum.Ne yapabilirim? İyi akşamlar. --- Gönderi Güncellendi --- İndirdikten sonra farkettim.Anlatmışsınız çok sağolun varolun.
  19. ozkan_1993

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Başlıyor

bende sevinmiştim lise mezunu alırlar diye ama fos çıktı :(
  20. ozkan_1993

Turkcell dergilik hakkında bilgi

--- Gönderi Güncellendi --- Dergilik uygulaması ücretsiz evde veya işyerinde wifi varsa ücretsiz dergi indirip okumanı sağlayan bir uygulama.Turkcell de 5120 mb bir paket sunuyor.Dergileri indirmen için. --- Gönderi Güncellendi --- Dergilik bu linkten daha detaylı bilgi alabilirsin.
  21. ozkan_1993

Lga 775 pentium 4 3.0 ghz Yeni- Eski Uyumu

O zaman makinayı elden çıkarma vakti geldi....
  22. ozkan_1993

Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

Tek kötu yanı telefonun plastik oluşu.
  23. ozkan_1993

P4 işlemci için anakart öneri

Arkadaşlar Merhaba Elimde MSI n1997 Casper era-1 era-2 serisi olan bir makina mevcut. İşlemcim pentium 4 ht. Buna uygun anakart ne takabilirim? Bilgisi olan varsa yazabilir mi? Herkese Teşekkurler!