Arama sonuçlarınız

1. B

2. El S3 Test

arkadaşıma 2. el bir s3 aldık ama nasıl test edebiliriz nelerini kontrol etmeliyiz? ekran testi ses testi aklınıza gelen her testi yapmak istiyoruz kodları vs var mı yardımcı olur musunuz?
  2. B

Swype'a Türkçe ekleyecek birisi yok mu?

arkadaşlar swype kurunca diller kısmından turkceyi indirmiyor (and. 4.2.1) kullanıyorum. 4.1.1de sorun yok indiriyor. peki apk ye turkce dilinide entegre etsek indir demeden direk turkce gelse olmaz mı
  3. B

Samsung Nexus i9250 aklıma takılanlar?

arkadaşlar 2. el cihaz aldım ilk androidim kusura bakmayın sorularım için yardımlarınız için teşekkür ederim. 1- telefonda ekrandaki 2. 3. sayfayı nasıl kaldırırım (home tuşuna basılı tutunca resim ekle vs diyor) 2-ekran yazı tipini değiştiremiyor muyum ace 2 de bile bu var ben bu telde...
  4. B

Samsung Nexus i9250 hakkında bir kaç soru?

arkadaşlar 2. el bir nexus aldım. çarşamba elimde olacak cihaz.ancak aklımda 2. el olduğu için sorular var cihaz root edilmiş mi nasıl anlarım? ölü pixeli kontrolunu nasıl yaparım? kasma donma var mı nasıl kontrol ederim? aldığımda ilk neleri kontrol etmeliyim? gittigidiyor üzerinden aldım 3...
  5. B

Imei hakkında

yurt dışından s2 getirtsem e250 imesi çaktırsam olur mu? ne gibi sorunlar olur olursa? e250 kendi eski telefonum evde yatıyor yani imei sonradan düşmez? android uygulamara girsem telefonu s2 mi e250 mi olarak görür yani bu uygulama yüklenemez der mi? orijinal imeiyi bir yere kaydetsem baktım...
  6. B

Görev çubuğu hakkında

arkadaşlar ben bu görev çubuğunu sevmedim hele ki masaüstünü gösterin yerini bide dyi kısayol olarak atamamayı yani kısaca bunu vistadaki gibi xpdeki gibi görünüme kavusturabilir miyiz?
  7. B

7100 türkçe patch hakkında?

kendi sitesinde bugun verilen linklerde türkçe sürüm yok nette dolaşan türkçe patch birisi tarafından mı hazırlandın bunu meral ediyorum yani nete bu patch nerden düştü? yada türkçe rc bi çıkacak mı herhangi bir bilgisi olan var mı? bi başka soru da bu patchi kullanan arkadaşlar herhangi bir...