Arama sonuçlarınız

1. serhatdundar

1 PC / 3 Monitör

Selam, elimdeki kasada 1 adet HDMI 1 adet VGA çıkış mevcut. elimde 3 adet monitör mevcut (monitörlerin hepsi VGA ve HDMI destekliyor) bu 3 monitörü yan yana koyup genişletmek (extend mode) olarak kullanmak istiyorum. toplam 2 çıkış olan kasaya 3 monitör bağlamanın çözümü nedir?
  2. serhatdundar

8500-9000TL / MONSTER vs TOPLAMA PC

gençler selam, vatan'a 8500 bütçe verdim, ekteki toplamayı yaptılar. siz ne düşünüyorsunuz maks 3 güne alacağım. ek olarak bunu almak arasında kaldım.
  3. serhatdundar

Monster tulpar t7 v20, alınır mı ?

Gençler ne diyorsunuz, alınır mı ? Eşit fiyatlarda farklı öneriniz var mı?
  4. serhatdundar

Hangi Modem?

Arkadaşlar merhaba, Kullanmış olduğum modem evin tamamına sinyal gönderemediği için ikinci bir menzil arttırıcı modem kullanacağım, neyi tavsiye edersiniz? (fiber internet uyumlu olmalıdır)
  5. serhatdundar

iOS 11 Gelmiyor

Merhaba arkadaşlar, iPhone 6 cihazıma gm olmamasına rağmen iOS 11 güncellemesi gelmiyor. factory reset restart clear hepsini denedim yine de iOS 10 yazılımınız güncel diyor. Yardımcı olabilir misiniz? not:3gb free.
  6. serhatdundar

PC kendi kendine açılıp kapanıyor.

Arkadaşlar merhaba, yaklaşık iki haftadır PC kapalıyken kendi kendine açılıp ortalama 10 dakika açık kalıp kapanıyor ve açık kaldığı sürece monitöre sinyal göndermiyor yalnızca kasa açılıyor fare ve klavye bile çalışmıyor, ekran açılmadığı için sorunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim...
  7. serhatdundar

Kitabı Nerede Bulabilirim?

Merhaba arkadaşlar, türkçesini okuduğum bu kitabın bir projesi için orijinal ingilizce olanını arıyorum. En hızlı şekilde nereden bulabilirim? Okuduğum: Stephen King Mahşer Aradığım: Stephen King The Stand
  8. serhatdundar

Mikrofon Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, amatör müziklerimin kaydını yapabileceğim, evdeki stüdyomun ihtiyacını karşılayabilecek bir mikrofon arıyorum. Ayaklı, kaliteli olması benim için yeterli, bütçe 150-200 TL şimdiden teşekkürler. Mikrofonla birlikte hoparlör tavsiyesi de yapabilirsiniz, maksimum 250 TL...
  9. serhatdundar

Telefon Güvenli Moda Geçiyor

Arkadaşlar merhaba, Note 4 telefonum ses kısma tuşu bozuk olduğundan takılı kalıyor bu yüzden de telefon durup dururken güvenli moda geçiyor ve hiç bir uygulamayı kullanamıyorum. Şu anda servise veremem, bu seçeneği kapatma, tuşun işlevini değiştirme gibi bir çözümü var mı?
  10. serhatdundar

Telefonun Kaçıncı Parti Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Merhaba, biliyorsunuz iPhone 7'ler daha satışa çıkmadan kaçıncı parti alsam konuları gündemde. Peki bir telefonun kaçıncı parti olduğunu nasıl anlarız? (Satıcılara sormak dışında.)
  11. serhatdundar

5S Mavi Ekran

5 aylık 5S cihazım aldıktan 2-3 ay sonra kendi kendine ekranı titremeye başladı, daha sonra yine durup dururken bir anda mavi ekran verip kapanmaya başladı, bir ara yine kendi kendine düzeldi 2-3 hafta sorun yaşamadım ama sonra yine mavi ekran vermeye başladı ve en son mavi ekran verdi ve bir...
  12. serhatdundar

AKK Anketi

Sınırsız seçenek hakkınız var. (Tapatalk üzerinden oy kullanılmıyor)
  13. serhatdundar

Modeme Aynı Anda Birden Fazla Cihaz Bağlanamıyor

Arkadaşlar uzun zamandır gelmediğim yazlığa geldim, buradaki modem yaklaşık 5 yıllık, sorun başlıktaki gibi; iki cihaz aynı anda bağlanamıyor, modemi kapatıp açtıktan sonra sorun olmuyor, normal çalışıyor, 15-20 dakika sonra yine bir tane cihaz bağlı kalıyor.
  14. serhatdundar

Farklı Şehirlerde Telefon Isınıyor

Merhaba arkadaşlar, 5s cihazım İstanbul'da gayet normal şarj olurken Çanakkale ve İzmir'de şarja taktığımda aşırı bir ısınma oluyor, böyle bir şey normal mi? Şarj aleti orijinal Apple.
  15. serhatdundar

iOS 10 Güncellemesi Geldi

Beta profilini silmeme rağmen böyle bir güncelleme geldi, final sürümü için erken değil mi?
  16. serhatdundar

Apple'ın iPhone 7 Lansmanında Söylemediği 6 Şey

Apple merakla beklenen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı dün akşam görücüye çıkardı. Bu lansman ile aylardır onlarca sızıntıya konu olan akıllı telefonların özellikleri belli oldu. Ancak bir de madalyonun görülmeyen bir kısmı var. İşte Apple'ın iPhone 7 lansmanında söylemediği 6 şey... Yeni iPhone...
  17. serhatdundar

Çin'deki Kadın Bodyguard Güzelliğiyle Olay Oldu

Güzelliği ile konuşulan güvenlik görevlisinin Guizhou eyaletinde yaşayan 25 yaşındaki Shu Xin olduğu ortaya çıktı. Shu Xin 2013 yılında Çin'in 10 etkileyici askeri seçilmişti. Neşeli ve rahat bir kişiliğe sahip olduğu açıklanan Shu Xin'in ismi Çince'de 'rahat' ya da 'mutlu' anlamına...
  18. serhatdundar

Laptop Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, en fazla 6 bin liraya kadar avukatlık işlerimi görebileceğim, (belge gönderme, ofis programları, mail, java programları) tamamen iş bilgisayarı olarak kullanacağım Laptop arıyorum. Önemli ve gizli belgeler gönderip alacağımdan güvenlik çok önemli, bu yüzden aklımda MacBook...
  19. serhatdundar

Uyarıya İtiraz

Merhaba arkadaşlar, bugün aldığım bir uyarıdan bahsetmek istiyorum. Denk geldiniz mi bilmiyorum ancak son birkaç gündür özellikle Gündem (Dünya/Türkiye) bölümünde sürekli haber paylaşımı yapıyorum. Bütün yaptığım haberlerin sonunda fotoğrafını, metnini, içeriklerini (ayrı ayrı sitelerden...
  20. serhatdundar

iPhone 4'ler Son Yolculuğuna Uğurlanacak

Piyasaya sürdüğü ürünler için sunduğu hizmeti 5 ila 7 yıl arasında bir süre içinde kaldıran Apple, bir ürünün daha miadını doldurdu. Apple'ın 7 Haziran 2010'da San Francisco'daki Moscone Center'da düzenlediği lansmanda görücüye çıkardığı 4'üncü nesil iPhone için son yaklaşıyor. ABD...
  21. serhatdundar

Metrobüs Şoförü Tartıştığı Yolcuyu Bıçakladı

İstanbul'da Söğütlüçeşme - Avcılar seferini yapan metrobüs şoförü, klimanın açık olup olmadığını soran yolcuyu bıçakladı. Olay, Zincirlikuyu metrobüs durağında saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Söğütlüçeşme -Avcılar seferini yapan metrobüs şoförü ile klimanın açık...
  22. serhatdundar

Call Of Duty Infinite Warfare’den iyi haber

Infinity Ward tarafından geliştirilip, Activision tarafından yayınlanan Call Of Duty Infinite Warfare, Kasım’ın ilk haftasında oyun müdavimleri ile buluşacak. Neyse ki oyun, bazı ekstrem yapımların aksine orta düzey bir sistemle yetinebilecek. Microsoft, Forza Horizon 3’ün sistem...
  23. serhatdundar

Windows 10'lu Buzdolabı

IFA 2016'ya damga vuran bir üründe LG cephesinden geldi. Eski buzdolaplarınıza veda edin çünkü; IFA 2016 Fuarı'nda görücüye çıkan ve 29 inch'lik devasa ekranıyla kullanıcılara Windows 10 deneyimi sunan yeni buzdolabı, görünüm ve işlevsellik açısından fark yaratmaya hazır görünüyor. Samsung...
  24. serhatdundar

7 Eylül 2016 Apple Özel Etkinliği Canlı Yayın

7 Eylül saat 20.00'deki Keynote sunumunu ABD yayını ile aynı anda Türkçe olarak bu konudan takip edebilirsiniz. iOS 10 Filmi'ni izlemek için tıklayın. Bu etkinliği takviminize eklemek için tıklayın. Bu konudan takip edebilirsiniz derken yarın akşam yapılan sunumun türkçesini buradan...
  25. serhatdundar

Bir Tane Bile Müşterisi Yokken Facebook'tan Yapılan Gönderiyle Dükkanı Taştı

Küçük bir restoranı olan ve hiç müşterisi bulunmayan John McMillan, Facebook'ta paylaşılan bir ileti sayesinde günde 500'e yakın müşteri kazandı. Bazen işleriniz hiç yolunda gitmiyorken Facebook'ta paylaşacağınız bir ileti, bütün işinizin yönünü tersine çevirebilir. Küçük bir restoranı olan...
  26. serhatdundar

iOS için SDN Mobil Uygulaması Güncellendi

iOS için SDN Teknoloji Haberleri uygulaması, final sürümü çıkacak olan iOS 10 için güncellendi. Güncel teknoloji haberlerini kaçırmamak için SDN Mobil Uygulamasını indirin! SDN Teknoloji Haberleri uygulamasına iOS 10 güncellemesi Hem Android hem de iOS ekosistemi için Mobilike ile beraber...
  27. serhatdundar

Dalış Ekibini Okyanusun Ortasında Unuttular

Afrika ülkesi Maurituis'da dalmaya giden bir ekip, kendilerini taşıyan teknenin gitmesiyle Hint Okyanusu'nda mahsur kaldı. Afrika ülkesi Maurituis'da dalmaya giden bir ekip, kendilerini taşıyan teknenin gitmesiyle Hint Okyanusu'nda mahsur kaldı. Beş kişilik ekip, yarım saatlik bir dalışın...
  28. serhatdundar

Otobüste Sigara İçmek İsteyen Genci Döverek Öldürdüler

Niğde'de sinir hastası olan 19 yaşındaki genç, iddiaya göre, otobüste sigara içmek isteyince öldüresiye dövülerek yol kenarına atıldı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan genç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Edinilen bilgi ve iddialara göre, İstanbul'dan Adana'ya gitmek...
  29. serhatdundar

Türk Yük Gemisi Yunanistan'da Karaya Oturdu

Yunanistan'ın güneyinde Agios Nikolaos şehrinde karaya oturan "Saffet Bey" adlı Türk kargo gemisi, bir eve yaklaşık 30 metre kala durabildi. İtalya’nın Trieste şehri limanından iki gün önce önce hareket eden ve İzmir’in Çeşme ilçesine gittiği belirtilen 165 metre uzunluğundaki Türk kargo...
  30. serhatdundar

Beşiktaş'ın formasındaki GPS ayrıntısı

Beşiktaşlı futbolcuların Gaziantepspor maçında içlerine giydikleri GPS teknolojili yelekler dikkat çekti. Bu sezon üç kulvarda mücadele edecek olan siyah beyazlılarda teknik heyet, Gaziantepspor maçında ilginç bir yönteme imza attı. Sahaya yeni transferleri ile çıkan Beşiktaş Teknik...
  31. serhatdundar

Kamyon Sürücüleri 3. Köprüyü Trafiğe Kapattı

Yavuz Sultan Selim Köprüsü nakit gişeleri nedeniyle oluşan kuyruğa isyan eden ağır vasıta sürücüleri, otoyolu trafiğe kapattı. Polisin araya girmesiyle eylem sonlanırken, sürücüler yetkililerden nakit gişe sorununa çözüm bulunmasını istedi. Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün açılmasıyla ağır...
  32. serhatdundar

Oyuncu Murat Yıldırım Ameliyathane'de Fenalaştı

Suskunlar dizisiyle Avukat Ecevit olarak tanıdığımız Murat Yıldırım yeni dizisi için ameliyathaneye girdi, kan görünce fenalık geçirdi. Oyuncu Murat Yıldırım başrolünü Fahriye Evcen ile paylaştığı filmde bir doktoru canlandırıyor. Rolü için gerçek bir ameliyatı izleyen Murat Yıldırım...
  33. serhatdundar

Stajyer Ehliyet Nedir?

Geçtiğimiz yılbaşında yürürlüğe giren programda ehliyet sonuçlarında kazanan adaylar, 2 yıl olmak üzere stajyer ehliyet belgesine sahiptir. Bu süre zarfında; 5 kez kırmızı ışık ihlali olursa, 5 kız hız limiti aşılırsa, 2 yıl süre zarfında toplam ceza 75 puan olursa, ölümcül veya yaralanma...
  34. serhatdundar

Ankara'da Toplu Taşıma Bayram Boyunca Ücretsiz

EGO otobüsleri, bayram boyunca yine ücretsiz olacak. Başkentliler, Bayram süresince talep ve şikayetlerini, 7/24 açık olan ALO 153 hattına iletirken, Zabıta ve İtfaiye ekipleri, tatil süresince de görev başında bulunacak. Büyükşehir Belediyesi'nin "Bayramda ücretsiz otobüs yolcuğu...
  35. serhatdundar

Google'a Trend Topic Özelliği Geliyor

Google, ana sayfasını tamamen değiştirecek yeni bir sistem üzerinde çalışıyor. Sosyal paylaşım platformlarının daha güncel olma yarışına Google da dahil oldu. Arama motoru, Twitter gibi güncel olabilmek adına kendine özel bir 'Trending Topics' (popüler konular) sistemi geliştirmeyi ve...
  36. serhatdundar

7 Eylül'de İstanbul'un Bazı Bölgelerinde Elektrik Kesintisi Yaşanacak

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, planlı yatırım, bakım ve onarım faaliyetleri kapsamında, Bakırköy'de Şenlikköy Mahallesi Ay, Ayar, Bakış ve Billur sokaklar, Çekmece Yolu Caddesi Düzgün, Ekşi, Ekşi Nar, Erdemli, Ertürk sokaklar, Florya Caddesi Gümüş Sokak, Hürriyet...
  37. serhatdundar

Bayramda Oteller %100 Dolu

Başta Antalya olmak üzere Akdeniz ve Ege sahillerindeki otellerde talep patlaması yaşandı. Sektör temsilcileri, bayram döneminde %100 doluluğa ulaşılacağını açıkladı. Bu yıl 11- 15 Eylül tarihleri arasındaki Kurban Bayramı tatili, sonrasındaki 16 Eylül Cuma gününün de resmi tatil ilan...
  38. serhatdundar

Kocaeli'de Sıvı Oksijen Yüklü Tanker Devrildi: 1 Yaralı

Alınan bilgiye göre, TEM Otoyolu'nun İzmit-Ankara yönünde seyir halindeki İsmail Değirmeci nin kullandığı sıvı oksijen yüklü tanker, Kartepe Acısu yolunda kontrolden çıkarak devrildi. Yolda sürüklenen tankerin yükü çekiciden ayrılarak yol kenarına savruldu. Yaralanan tır şoförü, 112 Acil...
  39. serhatdundar

Atatürk Havalimanı'ndan Bir Rekor Daha!

Atatürk Havalimanı'nda, dün bin 454 iniş kalkışın yanı sıra havalimanından 141 bin 269 kişinin de yolcu olarak giriş ve çıkış yapmasıyla yeni bir rekora imza attı. Atatürk Havalimanı dün akşam gerçekleşen hava trafiğinde, bin 454 iniş kalkışla yeni bir rekora imza attı. Devlet Hava...
  40. serhatdundar

60-70 TL Arası Multimedya Klavye Önerisi

A4 Tech KD-800L Led veya Hiper KM-3900 Kablolu Q TR Usb Siyah Multimedya Klavye gibi klavye önerileriniz var mı?
  41. serhatdundar

Çukurca'da Şehit Olan Yunus Emre Uçar, "Dağ 2" Filminde Oynamıştı

Önceki gün Çukurca'da çıkan çatışmada şehit olan piyade uzman onbaşı Yunus Emre Uçar'dan geriye "Dağ 2" filminin çekimleri esnasında çektirdiği fotoğrafı kaldı. Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki çatışmalarda şehit düşen askerlerden piyade uzman onbaşı 24 yaşındaki Yunus Emre Uçar'ın "Dağ 2"...
  42. serhatdundar

Ali Ağaoğlu'nun Helikopteri F16'ları Kırmızı Alarm'a Geçirdi

Dün Avşa Adası'ndan Hava Trafik Kontrol Merkezi'ne rapor vermeden kalkan ve F-16'ları harekete geçiren helikopterin ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'na ait olduğu ortaya çıktı. Dün Avşa Adası'ndan Hava Trafik Kontrol Merkezi'ne rapor vermeden kalkan helikopter İstanbul'u alarma geçirmişti. F-16...
  43. serhatdundar

Modifiyenin Dozunu Kaçırmış 10 Araba

44. serhatdundar

Trabzonspor'un Akyası Stadı'nın Yapımı Bitiyor

Trabzonspor'un yeni Akyazı Stadı'nda koltuk montajlarında sona gelinirken skorbord yerleştirme çalışmaları başladı. Akyazı Stadı'nda geri sayım sürüyor. Fotomaç Gazetesi'nin haberine göre, büyük kısmı tamamlanan inşaatta çatı kaplama çalışmaları sürerken, ince işlere de hız verildi. Dev...
  45. serhatdundar

Fenerbahçe, 3 Okul İçin Devletten 150 Milyon TL İstedi

Fenerbahçe, Kenan Evren Lisesi için yaptırdıkları 3 okula karşılık devletten 150 milyon TL istedi. Taraflar yakın zamanda görüşecek. Fenerbahçe, yöneticilerin son Ankara ziyaretinde Kenan Evren Lisesi ile ilgili de görüşlerini bildirdi. Sarı lacivertliler Kenan Evren Lisesi karşılığında...
  46. serhatdundar

Arda Turan Ayrılık İddialarını Yalanladı

Barcelona'da forma giyen milli futbolcumuz Arda Turan, Aslıhan Doğan'la ayrıldıkları yönündeki haberleri yalanladı, "Herhangi bir sorun yok." yazdı. Milli futbolcu Arda Turan ile sevgilisi Aslıhan Doğan'ın ayrıldıkları iddia edildi. Bunun üzerine Turan sosyal medya hesabından açıklama yaptı...
  47. serhatdundar

Farenin Click Sesi

Arkadaşlar merhaba, çoğu kişi rahatsız oluyordur diye düşünüyorum, şuan elinizin altında olan farede sağ veya sol fark etmez tıkladığınız zaman çıkan click sesini kesmenin bir yolu var mı? Çok rahatsız edici oluyor. Farem güzel, değiştirmek istemiyorum.
  48. serhatdundar

PC Toplamak İçin Oyun Fuarını Beklemek

Arkadaşlar merhaba, sistem toplamak için Şubat ayında yapılacak oyun fuarını beklemek mantıklı mı? Şuan ki fiyatlar düşer mi? Ya da şuan 1500 TL vereceğimiz kartlar yerine zaman aynı fiyata daha iyi kartlar alabilir miyiz? Bilgi Gaming Istanbul 2017 | Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı – Oyuncular ve...
  49. serhatdundar

Fransa'dan Marmara Depremi Açıklaması

Fransız Le Suroit Gemisinin Marmara Depremi Araştırma Sonucu: İstanbul'da beklenen depremin büyüklüğü 8 Marmara Denizi’nde geçen yıl, fay hattıyla ilgili ilk çalışmayı yapan Fransız Le Suroit gemisinin kesin rapor sonuçları, Fransa’nın uluslararası bilimsel dergisinde yayınlandı, Rapor...
  50. serhatdundar

Movie Maker Gibi Programlar

Merhaba arkadaşlar, windows movie maker gibi program var mı? yıllardır movie maker kullanıyorum sıkıldım artık, yerine önerebileceğiniz programlar arıyorum.
  51. serhatdundar

3. Havalimanı Cinayeti'nin Görüntüleri Ortaya Çıktı

3. Havalimanı şantiyesinde Mehmet Aytaç'ın yakılarak öldürülmesine ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri yayınlandı. Görüntülerin yayınlayan DHA, haberinde "3. Havalimanı'nın Eyüp Akpınar şantiyesindeki cinayetin sırrını, güvenlik kamerası görüntüleri çözdü. Gözaltındaki M.A. ifadesinde...
  52. serhatdundar

iOS 10 Beta 7 (Yarı Final)

Merhaba arkadaşlar, Beta Software programı dahilinde iOS 10 Beta 7 yükleyen arkadaşlardan ilk yorumlarını alabilir miyim? Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama telefonda fark edilir derecede hızlanma var. Güncelleme sırasında ekteki mesajı alan kullanıcılar, gün içerisinde tekrar tekrar...
  53. serhatdundar

Bilgisayarım Güvende Mi?

Merhaba arkadaşlar, bu konuda kullandığınız virüs programlarını yazarak bilgisayarım güvende mi diye sorabilir, program önerileri yapabilirsiniz. Ben bilgisayarımda güvenlik için şu programları kullanıyorum; AdwCleaner Malwarebytes Revo Uninstaller Pro (Temizlik için) ve Windows Defender...
  54. serhatdundar

Masaüstü Bilgisayar İçin Ekran Parlaklığı Kısma

Merhaba arkadaşlar, odamın düzeni gereği ekrana çok yakın olduğum için, (monitör kullanmıyorum 40 inç tv bağlı) geceleri bilgisayar kullanırken rahatsız oluyorum, laptoplardaki gibi windows üzerinden ekran parlaklığını ayarlayabilir miyim? Alternatif olarak chrome için bu uzantıyı buldum ancak...
  55. serhatdundar

Acı Biber Yiyen İki Kızın İbretlik Sonu

Öncelikle videodaki acı biber Carolina Reaper'den bahsetmek istiyorum, bütün biberlerin bir acılık değeri vardır, günlük hayatımızda kullandığımız biberlerin acı değerleri maksimum 800-1000 arasındadır, ancak videodaki kızların yediği biber tam olarak 1,500.000 değerinde. (Kanalizasyonun...
  56. serhatdundar

3 Saniyede Sayfalarda Çıkan Reklamları Kaldırmak

Merhaba arkadaşlar, bu yazıda girdiğiniz internet sitelerinde insanı deli edecek kadar sayfayı kaplayan, bir türlü kapanmayan, sağda solda dikkat dağıtan ve bence en güzeli youtube'dan video izlerken çıkan reklam videolarını chrome için nasıl kapatacağınızı okuyacaksınız. Yapmanız gereken tek...
  57. serhatdundar

Trojan Nedir, Bilgisayara nasıl bulaşır?

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda Trojan'in ne olduğunu, biligisayarlara nasıl Trojan girdiğini, bilgisayarınızda Trojan olup olmadığını nasıl anlayacağınızı, varsa nasıl kurtulacağınızı okuyacaksınız. Öncelikle Trojan yüklü bir bilgisayar sıradan virüs programları ile temizlenemez, Malwarebytes...
  58. serhatdundar

Şirket Logosu Arıyoruz

Arkadaşlar merhaba, ALDEMİR SİGORTA isimli şirket için logo arıyoruz, şirket bir sigorta şirketi, logoya istediğiniz şekli yazıyı,sloganı ekleyebilirsiniz ancak büyük harflerle aldemir sigorta yazması şart. Aşağıda axa sigortanın logosu vardır, bunun gibi çalışmalar yapabilirsiniz.
  59. serhatdundar

Küçükken ....... sanıyordum

Herkes boşluğu doldursun bakalım kimler küçükken neleri neler sanıyormuş. Ben küçükken "memleket" adında bir yer var sanıyordum. Birisi memlekete gideceğim dediğinde gideceği yerin adını memleket sanıyordum.
  60. serhatdundar

2016 Balık Sezonu Açıldı

Dün gece avlanma yasağının kalkmasıyla balıkçılar denizlere açıldı, geceyi denizde geçiren balıkçılar yeni sezondan ümitli olduklarını söyledi. Günlerdir hazırlıklarını tamamlayıp yasağın kalkmasını bekleyen balıkçılar dün gece serin sulara açıldı, ancak bazı bölgelerde yaşanan olumsuz hava...
  61. serhatdundar

Survivor Nagihan'ı Görenler Tanıyamıyor

Surivor 2016'nın iddialı ve finale kadar gelmiş yarıçmacısı Nagihan Karadere'yi şimdi görenler tanıyamıyor. Survivor'dan sonra memleketine dönen Nagihan'ın şimdiki hali ise böyle; Kaynak
  62. serhatdundar

Z170A Tomahawk mı, B150M Bazooka mı?

Merhaba arkadaşlar, oyun sistemi için hangi anakartı önerirsiniz. MSI Z170 A TOMAHAWK AC MSI B150M BAZOOKA Sistem bu.
  63. serhatdundar

Sony'nin En Çok Hangi Televizyonunu Beğeniyorsunuz?

Bu konuya Sony'nin televizyonlarından en beğendiğiniz modelleri paylaşabilirsiniz. Benimki X90C 4K Ultra HD
  64. serhatdundar

Yeni Model Televizyon Alacaklar Dikkat!

Merhaba arkadaşlar, bu yazıda UHD (Ultra High Definition) televizyon alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini okuyacaksınız. Öncelikle alacağınız televizyonun kutusunun üzerinde gibi bir logo olacaktır, bu logonun olması birinci şartımız. Nedir bu ekran çözünürlüğü? 3840x2160 piksel UHD...
  65. serhatdundar

Samsung'un En Küçük Ve En Büyük Televizyonları

22" ES5400 Smart Full HD Flat TV 5 Serisi Uygulamalar, videolar, web tarayıcı desteği, Kablosuz internet erişimi, Görüntülü skype konuşmaları, Samsung Wide Color Enhancer Plus teknolojisi, Full HD ekran, HDMI desteği, Samsung App uygulaması. 24” H4070 Full HD Flat TV 4 Serisi Futbol modu...
  66. serhatdundar

2 Eylül 2016 Vizyona Girecek Filmler

SİCCİN 3: CÜRMÜ AŞK Serinin 3. filminde küçüklük yıllarından bu yana arkadaş olan Orhan ve Sedat'ın arkadaşlıkları büyüdüklerinde de kesilmemiş, hatta Orhan'ın Sedat'ın kızkardeşi Kader'le evlenmesiyle iyice pekişmiştir. Ancak bir gün Sedat'ın geçirdiği trafik kazası hepsi için bir dönüm...
  67. serhatdundar

Rusya'da Nükleer Bomba Korkusu

Rusya'nın Batı Sibirya bölgesi, geçtiğimiz gün daha önce hiç rastlanmamış bir doğa olayına tanıklık etti. Bu görüntülerle karşılaşan Rus halkı görüntüleri nükleer bomba zannederek paniğe kapıldı. Olayın sosyal medyada "Nükleer Savaş Başladı" şeklinde haberleri yapıldı. Yetkililerin bu...
  68. serhatdundar

Kendini Yalnız Hisseden Kız, Cansız Mankenle Kanka Oldu

Az sonra fotoğraflarına bakacağınız bu arkadaşlık Gizem'in canlı olan bütün arkadaşlarının okul, iş, staj gibi işleri olduğu için Gizem'in kendini yalnız hissetmesi ve evde sıkılırken bir anda evdeki cansız mankenle (evdeki cansız manken?) göz göze gelip kanka olmalarının hikayesidir. Kaynak
  69. serhatdundar

Chris Brown Gözaltına alındı

27 yaşındaki Chris Brown, Los angeles'ta bir kadını silahla tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. LAPD yani Los Angeles Police Department tarafından yapılan açıklamaya göre ismini vermek istemeyen bir bayanın şikayeti üzerine olay yerine polisler gelir, Brown'u yaka paça gözaltına alarak...
  70. serhatdundar

Steam Oyununa Yama Yapmak

Merhaba arkadaşlar, Steam'dan GTA 4 indirdim ancak oyunu daha önce defalarca bitirdiğim için şuanda tekrar bitirmeye üşeniyorum, save dosyası indirsem oyunu steamdan indirdiğim için sorun olur mu? ve araba yaması gibi yamalar yükleyebilir miyim?
  71. serhatdundar

İnternet Kafelerdeki Sistemler

Merhaba arkadaşlar birşey sormak istiyorum, ben evdeki bilgisayara 6-7 oyun yüklerken diskte ne kadar yer kalacak nasıl çalışacak diye hesap ediyorum oyunları lowdan biraz yüksek oynuyorum ama internet kafelerde bir kasada nerdeyse 30-40 tane oyun oluyor hepsi de high ta sorunsuz çalışıyor...
  72. serhatdundar

iOS Sürümü Düşürmek

Merhaba arkadaşlar bu siteden kolayca istediğimiz Apple cihazında istediğimiz iOS sürümünü indirip kullanabildiğimizi biliyorum.Ben iPhone 5S kullanıyorum iOS 6 yüklemek istiyorum ama iOS 6 sürümü iPhone 5S listesinde gözükmüyor, iPhone 5 için iOS 6 sürümü indirsem iPhone 5S'te çalışır mı? ve...
  73. serhatdundar

Televiyona Ambilight Sistemi Yapmak

Merhaba, elimde aşağıdaki iki televizyon var. Bunlara linkteki gibi bir sistem nasıl yapabilirim? UE-40C5700 Samsung Led Tv LG 47LB652V DVB-S2/T2/C 3D FHD WEBOS SMART LED LCD TV Link:
  74. serhatdundar

3500-3700 TL GTX 1060 Oyun Sistemi

Arkadaşlar herkese merhaba. PC kasası toplayacağım yaklaşık 2 haftadır araştırma yapıyorum birçok liste yaptım ve şimdilik aşağıdaki listeyi almaya karar verdim ancak çoğu kişinin asus ekran ve anakart önermesine rağmen ben MSI kullandım. (Bilgisayarı toplayacak usta asus takma dedi) sizce bu...