Arama sonuçlarınız

1. C

Hangi modemi almalıyım ?

Superonline dan Vodafone fiber 99mbps 99tl kampanyasına geçtim ama superonline ın verdigi hg255s modemin aynısından getirip kurdular(superonline kullanırken de aynı modemle kablosuzda düşük hız sorunu yaşadım), kablosuz bağlantıda 20mbps in üstüne çıkamıyorum sorunun bu modemden kaynaklandıgını...
  2. C

Çinden M.2 NVMe SSD alınır mı ?

Samsung 960 EVO M.2 NVMe SSD kullanıyorum bir SSD ye daha ihtiyacım var SATA SSD almak istemiyorum ama bilindik markaların M.2 NVMe SSD leri de gereksiz pahalı olduğu için çin sitelerine yöneldim. Aliexpress gibi sitelerde bir çok bilinmeyen markanın M.2 NVME SSD leri var fiyatları da gayet...
  3. C

i9-9900k Yeni Toplanan Sistem Ekrana Görüntü Gelmemesi

Yeni Topladığım Sistemde Ekrana Görüntü Gelmiyor Ve Anakartın USB lere Takılı Olan Klavye Mause Güç Gitmiyor Sorun ne olabilir. Ramleri Çıkarıp Taktım Ekran Kartını Çıkarıp Anakartın HDMI Çıkışından Görüntü Almaya Çalıştım i9 9900k asus strix z390-f anakart corsair vengeance pro rgb DDR4...
  4. C

Tempered Glass Kasa Önerisi

Dark N10 Kullanıyorum Yandaki Şeffaf Pleksi Çizildiği ve Artık Kötü Gözükmeye Başladığı İçin Kasanın Yan Kapağını Çıkardım Tempered Glass Pleksi ye Göre Çizilmelere Karşı Daha Dayanıklı Olduğu İçin ve Daha Güzel Gözüktüğü İçin Tempered Glass Kasa Almak İstiyorum Tavsiye Ettiğiniz Modeller var...
  5. C

Ekran Kartı Fan Sürekli Çalışma Sorunu

Bilgisayarıma Windowsun Yanına Apriciy OS Kurdum Ekran Kartımın Normalde Özelliği Var Sıcaklığı 60 Derecenin Altındayken Fanları Çalışmıyor Ama Apriciy OS ta Fanlar Sürekli Çalışıyor Bunun Ekran Kartına Uzun Kullanımda Bir Zararı Olurmu Radeon Driver Olarakta Sadece Ubuntu Için Driver Var Daha...
  6. C

ACIL Yardım MSI RX480 SORUNU

msi rx480 satın aldım sorun cıkarsada sonunda gaming app ve afterburner ı kurdum fan hızı otomatikte olunca masaüstündeyken dönmuyor ark survivol a girdigimde de cok yavas donuyor oyunu alt tab yapıp afterburnerdan ısıya baktıgımda 65 - 70 arası goruyorum ısıdan birsey olur diye korkudan fan...
  7. C

MSI RX480 Sorunu

MSI RX480 Aldım fanları otomatikte ark survivol oynarken cok yavas dönüyor ısı 65 - 70 i buluyo normalmidir birsey olur diye msi afterburner dan fan hızını arttırıyorum ısınmasın diye otomatikten cıkartıp bir zararı olurmu kartı daha dün aldım bir sorun varmı sizce aldıgım yere götürmeme gerek...
  8. C

MSI GAMING APP Sorunu !

i5 7600 islemci 16gb ddr4 2400mhz ram msi b250 gaming m3 anakart msi gaming app çalışmıyor intel me driver hatası veriyor herseyi denedim duzeltemedim yuklerken anakartıma baglı rgb ledler kırmızı oldu rengi degistirmek istiyorum gaming app acılmadıgı icin deghisemiyorum nasıl yukleyebilrim...
  9. C

Ekranı Kırık Laptopa Format Atmak

Ekranı Kırık Bir Laptopum Var Format Atmak İstiyorum Monitöre Bağlandığında Açılıştaki Yer Gösterilirken Goruntu Gelmiyor Boot Menü Yada Bios a Giremiyorum Ben Bu Laptopa Nasıl Format Atabilirim Harddiskini Çıkartıp Başka Bir PC Format Atıp Buna Taksam Olurmu
  10. C

Xiaomi mi 5 glabal rom ve imei

Merhaba Ben Xiaomi mi 5 almak istiyorum özelliklerini felan çok beğendim ama ekrandaki çerçeve kalınlığı beni rahatsız etti siyah renkte neredeyse belli olmuyor bu yüzden siyah almak istiyorum ama siyah olanını hiçbir sitede bulamadım ben bu ürünğn siyahını yurtdışına giden bir tanıdığa felan...
  11. C

Xiaomi mi 5 alınırmı ?

xiaomi mi 5 alınırmı fiyatı özelliklerine gore cok iyi grldi ama sar degeri yuksek diyorlar garantisi yok diyorlar kararsız kaldım kullanan varmı öneriyormusuıuz veya o fiyata şunuda alabilirsin diyebileceğiniz bir telefon varmı bütcem 1350₺ --- Gönderi Güncellendi --- Birde xiaomi mi 5 in siyah...
  12. C

7. Nesil Islemcide b150 Anakart Kullanmak

7. Nesil i5 islemci ile msi b150 gaming m3 anakart kullanabilormiyim herkes b250 kullan diyor msi b250m bazookaa almayi da dusundum ama goruntusunu pek begenmedim b150 gaming m3 cok hosuma gitti atx kirmizi siyah felan
  13. C

RX470 VS RX480

Yarin Vatan Bilgisayar a Gidip Bu Iki Karttan Birini Alicam Daha Bilgisayar Almadim Para Biriktiriyorum 1800tl Biriktirdim Uzun Suredir Fiyatlari Takip Ediyorum Indirim Oldu Herhalde Fiyatlar Dusmus Bende Bu Iki Karttan Birini Almaya Karar Verdim Bazi Kisiler Arasinda Cok Fark Olmadigini...
  14. C

i5-6400 MSI RX470

mediamarkt da uygun fiyata i5-6400 buldum almak istiyorum daha bilgisayarim yok param oldukca yavas yavas parcalari alarak toplicam suan 1800tl var vatandan 1044tl ye MSI RX470 alicam mediamarkt dan da 789tl ye i5-6400 alicam geri kalan parcalarida en gec 1 ay a alirim sizce ne yapmaliyim...
  15. C

Arch Linux NVIDIA Driver Yuklemek

Windowstan Kisa Sure Once Arch Linux Tabanli Apricity OS a Gecis Yaptim ama Nvidia Driverlarini Kuramadim Ekran Kartim Geforce 840M Yardim Edin Wondowsta 90fps Uzeri Alirken Simdi En Dusuk Ayarlarda 50 fps aiyorum
  16. C

500 - 550 TL Arasi Monitör Tavsiyesi

onerebilecegoniz 500 ile 550lira arasinda monitor varmi internetten alamam vatan mediamart gibi bieyerde olma gerek
  17. C

3000tl PC Toplama Yardım ! (Monitör Hariç)

Böyle Bi Sistem Toplamayı Düşünüyorum Ama Sınır 3000tl Kasa Eksik Kaldı Hangi Parçaları Düşürüp Kasa Alabilriim Başka Sitelerde Parçalar Daha Ucuz Ama Vatan Dan Almak Zorundayım
  18. C

300tl - 350tl Arası 1920x1080 Monitör tavsiyesi

300tl - 350tl Arası 1920x1080 Monitör tavsiyeleri verebilirmisiniz
  19. C

Bunun Gibi Bir Program Yapmak Istiyorum C# ile Mümkünmü

Başlıkta Dediğim Gibi Bunun Gibi Bir Program Yapmak Istiyorum Oyun Hesaplarımı Ayarlayıp Oraya Saat Belirleyip O Saatten Geriye Doğru Saymasını İstiyorum program Kapalıykende Sayması Gerek Mesela Ben Hesaptan Çıktığımda Ordaki Saati 24 Olarak Ayarlayıp Kayıt Ettiğimde Öbür Gün Girdiğimde 24 Saat...
  20. C

2. El Ekran Kartı Almak Mantıklımı ?

Merhaba Ben Yaında Sistem Toplamayı Düşünüyorum Bütçem Kısıtlı Sıfır Alsam En fazla GTX960 Alabilirim Bir Arkadaşım Şubatta Yeni Ekran Kartı Alıcak Eski MSI GTX970 4G yi de 750tl ye satıcak Fiyat Bana İyi Gibi Geldi Ekran Kartı En Fazla 5 Ay Kullanıldı Daha Önceden Sorun Çıktığı İçin Garantiye...
  21. C

3500TL Ye Toplanabilecek En Iyi Sistem

Merhaba 3500TL ye Monitör Dahil VatanBilgisayardan Olacak Şekilde Güzel Bir Sistem Toplayabilirmisiniz Bende sinerji.gen.tr gibi sitelerden toplamak isterdim ama vatan dan toplamam gerek bu fiyata toplanabilecek en iyi sistemi toplamak istiyorum
  22. C

3500TL Ye Toplanabilecek En Iyi Sistem

Merhaba 3500TL ye Monitör Dahil VatanBilgisayardan Olacak Şekilde Güzel Bir Sistem Toplayabilirmisiniz Bende sinerji.gen.tr gibi sitelerden toplamak isterdim ama vatan dan toplamam gerek bu fiyata toplanabilecek en iyi sistemi toplamak istiyorum
  23. C

Rainbow Six Siege UPLAY Online Sorunu

Arkadaşım Daha Ucuz Diye G2a Dan Rainbow Six Siege Global Uplay Key Aldı Ama Şuanda Online Oynayamıyor Sorunu Nasıl Çözebiliriz Oyun Orginal Neden Online Oynanmıyor ?
  24. C

Sapphire R9 380X Nitro Kullanan Varmı ?

Sapphire R9 380X Nitro Kullanan Varmı Sizce Almalımıyım Tavsiye Edermisiniz Bazı Kişiler Sapphire Alma Dedi Kararsız Kaldım Önerebileceğiniz Bunun Gibi Başka F/P Kartlar Varmı ?
  25. C

Böyle Bir Sistem Toplamayı Düşünüyorum ?

Böyle Bir Sistem Toplamayı Düşünüyorum Şuan Elimde SSD ve Harddisk Var Sizce Bu Fiyata Bu Sistemi Almalımıyım? Kasa Hdd Ve SSD Hariç Yaklaşık 1500 1600tl Civarında Sistem Tavsiyeleriniz Varmı ? GTX750TI ile R7 370 Arasında Kaldım Hangisi Daha Iyi Performans Verir Hangisini Almalıyım ? GTX960...
  26. C

Böyle Bir Sistem Toplamayı Düşünüyorum MSI R7 370

Böyle Bir Sistem Toplamayı Düşünüyorum Şuan Elimde SSD ve Harddisk Var Sizce Bu Fiyata Bu Sistemi Almalımıyım? Kasa Hdd Ve SSD Hariç Yaklaşık 1500 1600tl Civarında Sistem Tavsiyeleriniz Varmı ? GTX750TI ile R7 370 Arasında Kaldım Hangisi Daha Iyi Performans Verir Hangisini Almalıyım ? GTX960...