Arama sonuçlarınız

1. E

cs go da 3. ve 4. çekirdeklerin çalışmaması

selamlar. cs go oynarken 80 fps oynuyorum ve bi anda 3. ve 4. çekirdeklerin kullanımı %0 a düşüyor ve fps 30 a düşüyor. 2 dakika sonra tekrar düzeliyor. bu periyotlarda sürekli aynı şey tekrar ediyor. nasıl çözerim ?
  2. E

Gigabyte anakartıma ucuz ekran kartı önerisi

Merhabalar. GEP45-DS3L anakartım var. Bu karta hangi özellikteki ekran kartlarını takabilirim yada ekran kartı uyumluluğunu neye göre karar vericem ve buna takabileceğim ucuz ekran kartı öneriniz nedir ?
  3. E

Kasma

Merhaba arkadaşlar Dün pubg Light oynarken şarjda oynuyordum fps yüksekti hiçbir kasma yoktu ama bugün oynarken arada bir kasmalar oluşuyor ve bu bayağı sürüyor oyun sonuna doğru artıyor ama Şarjdan çıkardığımda laptopu bu sorun kesiliyor FPS düşüyor Ama kasma sıkıntısı olmuyor şarjda oluyor...
  4. E

Hp bilgisayar çok yavaş

Merhabalar Bende hp laptop var . Özellikleri intel i3 , 4gb ram , 2gb intel hd grafik ekran kartı , oluşturucu 4gb amd r5 m330 . Ama bilgisayar çok yavaş. Oyunlarda kasma oluyor . Hele hele pubg mobile emülatörde hiç oynayamıyorum . Acaba sıkıntısı ne olabilir bilgisayarın .