Arama sonuçlarınız

1. Sourena

Asus r503a Laptop şarj olmuyor.

Merhaba forum. ASUS R503A model laptopum bugün akşam şarj olmamaya yani şarjı görmemeye başladı. Laptop eski bir laptop, nereden bakarsanız 10 yıllık. Laptopun bataryası: "A32-K55". Şarja taktığımda şarj dolma ışığı yanmıyor, birkaç kez saniyelik yandı söndü, onun dışında tepki vermiyor ve şarjı...
  2. Sourena

Karantinam bitti?

Merhaba forum 10 gün önce covid pozitif olduğumu öğrendim dün 10 günlük karantinam bitti bugün 11 gün ve hala maskeliyim odamdayim artık çıkabilir miyim ? Test yaptırmama gerek var mı?
  3. Sourena

Ekran kartı değişmeli mi?

Şimdi ben anakart ve işlemciyi değiştireceğim r5 2600x almak istiyorum işlemci olarak su an ki ekran kartım Nviada gtx 760. Sizce bu kart günümüz oyunları için yeterli mi yoksa değiştireyim mi
  4. Sourena

Bu sistem update edilir mi?

Ekran kartı : Zotac Gtx 760 Anakart : MSİ h81mp33 ( 1150 PİN) İşlemci : İ3 4160 Ram 8 GB Kingston Kasa : Aerocool V3X 500W Anakartım bahsettiğim gibi 1150 pin destekliyor 1150 pin işlemciler de eski nesil diye biliyorum ve rx 5600 xt gibi bir ekran kartını kaldırır mı bu anakart?
  5. Sourena

Ryzen vs İntel

Merhaba forum 1700- 2000 Lira işlemci için bütçem var hangi marka taraftan seçmeliyim sizce?
  6. Sourena

Yurtdışından ekran kartı getirtirmek

Merhaba forum. Almanya'daki akrabamdan ekran kartı almasını istedim fakat nasıl yollayabilir bilmiyorum. (AMD Rx 5700XT) gümrüğe takılma olasılığı nedir kutusunu vesaire çıkarırsa? Veya gümrüğe takılırsa ne kadar vergi veririz? Takılmamasi için kargonun üzerine ne yazdırması vesaire lazım? Son...
  7. Sourena

Araç hakkında

Merhaba forum forumdan uzaktım uzun süre nedeni ise psikolojik sebepler dolayı hastane de kalmak zorunda kaldım ara ara giriyorum foruma ama eskisi kadar değil.. Bir sorum olacaktı. Bir araç var bu araç manuel olarak gözüküyor resimlerde aracın kendisi de öyle galiba ama 5664 Hasar sorgulama dan...
  8. Sourena

Iphone 7 Plus Touch İd parolası nasıl sıfırlanır?

Selam. Başka başka birinden aldığım 7 plus'ın TouchID parolası nasıl sıfırlanır? En kolay yolu nedir Ve Ekranda şöyle bir yazı çıkıyor touch id iphone yeniden başlatıldığında parolanızı ister. Bu parolayı veya güvenliği sıfırlamam lazım ama hiç birşey yapamıyorum bilgisi olan var mı?
  9. Sourena

En hızlı hangi işe girilir?

Evet arkadaşlar Yaş 18 tecrübem yok herhangi bir işte en hızlı bir şekilde hangi işe girebilirim? Acil 1 2 hafta içinde girmem lazım.. Haziran sonuna kadar çalışacağım.. Veya daha fazla.
  10. Sourena

Markette çalışma (Manav)

Merhaba forum bir iş arıyordum bir tane buldum ama tam olarak ne yapacağımı bilmiyorum öncelikle marketin adı Şimşekler market ZİNCİRİ. Belki biliyorsunuzdur oturduğum yere yakın yerlere gidip bakıyordum maket olsun başka dükkanlar olsun fakat eleman alan yok. Bu marketi buldum adam üst üste...
  11. Sourena

icradan elektronik ürün almak.

SADECE konuyla bilgisi olanlar yorum yaparsa daha iyi olur Alma diyecekler yorumunu kendine saklasın.. İcradan almak istediğim 2 ürün var telefon vesaire. Tüm hukuki yöntemleri biliyorum. Fakat aranızda alıp kullanan oldu mu? Ve nasıl çıktı ürün?
  12. Sourena

Böyle mi öleceğim..

Beni tanıyan tanır.. Yaşıtlarıma çok anormal bir hayat yaşadım yaşıyorum özetçe.. Ama böyle yanlız ölmekten korkuyorum.. Sanki uyanamadığım kabuslar var..Konuşamaz oldum susmaktan.. Çok zoruma gidiyor artık.. Sorun şu ki ben aslında korkmuyorum bana fiziksel olarak en büyük işkenceyi yapsalarda...
  13. Sourena

Ailemden birisi öldü....

[Bu yazı gerçek olaylara dayanan yaşıtlarından tamamen farklı olan birisinin hikayesidir] Bu konuyu önce açacaktım ancak bir türlü o gücümü toplayamadım çünkü artık bir şeyler yazmaya bile gümü kalmadı ama bunu yazmak zorundayım.. Saat sabahın 7 si ve en az 30 saati geçkin süredir uyumuyorum...
  14. Sourena

Ps/2 klavye Aygıt sorunu!

Merhaba forum.. 2 gün önce bilgisayarımı açtığım da bios eşiğine geçtikten sonra ( klavyenin 3 ışığınında yanıp söndükten sonra çalışmadığını fark ettim ve 2 gündür uğraşıyorum.. Aygıt yöneticisine girdiğim de "HD klavye aygıtı ve Standart PS/2 klavye" Aygıtlarında ünlem işareti olduğunu...
  15. Sourena

Hangi tarifeyi seçmeliyim?

Merhaba forum ttnet internet sağlayıcı kullanmaktayım 10 ayda yani kasım ayına ait borç çıkmadı bir sorun var gibi ama bu ayın faturası çıktı sizce bir sorun teşkil eder mi bu durum? Ve akn'siz tarifelerini açıkladı türk telekom ama ben 50 gb kotalı 16 mbps kullanıyorum ultra net.. Bu durum...
  16. Sourena

Göz hakkında..

Merhaba forum sonra 2 haftadır olmak üzere sonra 1 hafta önce sol gözüm sıcak tencere buharı ile temas etmişti. Bu olaydan önceden de oluyordu ama çok nadir di sonra 2 hafta 3 4 günde bir oluyor.. 5 6 saat bilgisayar programları ile (küçük yazılar rakamlar vesaire) ve telefon ile uğraşırım...
  17. Sourena

İhaleden araç almak?

Merhaba forum icradan yani ihaleden araç almayı düşünüyoruz... Yarın Rize'ye gitmeyi planlıyoruz araç orada olduğu için.. Sadece tecrübeliler yardım edebilir mi? Alan varmı icradan araba? Süreç nasıl işliyor..
  18. Sourena

Gece yapılabilecek en kolay yemek

Arkadaşlar, Her gün sabahladığım yani sabaha karşı uyuduğum için sizden gece kolay hazırlanabilecek yemek veya atıştırmalık bir şeyler tavsiye etmenizi istedim. Aslında tost kolay ama hep aynı diye .. evet güzel yorumlarınızı bekliyorum.
  19. Sourena

Korkaklar...

Konumu bile onaylamadınız..
  20. Sourena

Su sistemi bilgisayara bağlama( tecrübeli arkadaşlar)

Merhaba forum dükkanda uzun süredir duran şu sistem var sistem derken mini sistem şu anlık bir kolonu var ama fazla takılbiliyor herhale cd yeri çalısmiyor bu makineyi neler de kullanabilirim ve en onemlisi pc ye nasıl bağlarım? ( dönüstürücüyle filan ) Marka /model; Philips Fw c58 en az 10...
  21. Sourena

Hey tanrım orda mısın yaşanır burda nasıl...

Bilen var mı nasıl bu ülke de bu aşağılıkların içinde yaşanır diye? Birilerini ezmekten yorulmadınız mı? Hırsınız bitmedi mi? Ben de ezilenden oldum bu yaşımda bu yaşta ki birinin asla olmaması ve milletin çok tuhaf gördüğü yerdeyim... Şunu mutlaka izleyin :
  22. Sourena

Kuru bakliyat içinden çıkan kelebekler

Merhaba forum baya bir süre evde yoktuk bunun üzerine eve geldiğimizde Mutfak odasında ki kuru bakliyatların içinde kelebek olduğunu gördük ki herhalde kurtcuğa dönüştükten sonra oluyor nasıl oluyorsa.. Her neyse temizledik ama son 2 haftadır bilgisayar masasına (benim odama) bir meyve koyulduğu...
  23. Sourena

Eset nasıl silinir?

Eset yüklü ama programlar da gözükmüyor bu yüzden silemiyorum bilen var mı lanet olsun ya.. Kaldıramıyorum sanki program değil sadece kendisi var gibi peki öyleyse nasıl çalışıyor.. ( İnternet security) 3 ay dır pc kapalıydı gerçi ne alakası varsa..
  24. Sourena

Bir market işi

Merhaba forum...malum yine kış geliyor..yine bir işe girmek zorundayım bilen bilir zaten eski konularimdan. Bir market de çalışmayı düşünüyorum bir deneyeyim dedim çalışanlar tecrübeli olanlar varsa hakkında bilgi verebilirmi? Zaten arkadaşın yanına gireceğim 18 e girmeme 1 ay var o zama...
  25. Sourena

Bilgisayari 3 ay sonra açmak

Merhaba forum başlıktaki gibi bilgisayarı 3 ay bir zamanda kullanmadım daha doğrusu kapatıp tüm fişleri çekip olduğu yer de bıraktım kutuya filan koymadan şimdi direk açmam doğru olur mu ne yapmam gerekli? İçi biraz da toz tutmuş..
  26. Sourena

Vestel tv çizgi sorunu

Merhaba forum vestel büyük ekran led tvyi 2 boyunca kimse açmadi fakat 2 ay sonra açıldığında çizgi ve çizginin altından sona kadar ara ara hafif görüntü bozukluğu oluşuyor 2 saniye de bir oluyor bu bozukluk.( görüntü kayması gibi de ifade edebilirim ama ekranın başından sonuna kadar olan...
  27. Sourena

J3 2016 ekran kırık? ?

Merhaba değerli forum kullanıcıları (Lütfen sonuna kadar okuyun ) J3 2016. Annemin telefonunun ekranı ilkte mermere düşmesinin ardından KIRILMAYIP baya bir süre sonra halıya düşmesi sonucu kırıldı fakat her tarafi çalışıyor sadece kırık ve bundan 7 8 ay sonra buzdolabının üstünden düşmesi...
  28. Sourena

Mesaj yoluyla konum bulma

Merhaba arkadaşlar 3 derece bir uygulamanın üzerinden sadece mesaj yoluyla gps takibi yapabilir miyim zor mudur nasıl yapılıyor?
  29. Sourena

Aliexpress oyuncu seti tavsiyesi?

Merhabalar forum Nasılsıniz ? Merhaba arkadaşlar turkiye de fiyatlar daha fahiş olduğu için yurt dışından klavye mouse ve kulaklık almaya karar verdim toplam bütçe 350 TL olmak üzere oyuncu RGB li sağlam oyuncu klavye mouse ve kulaklığa ihtiyacım var siz Hangi ürünleri tavsiye edersiniz...
  30. Sourena

Havit mouse

Merhaba forum. Bu mouse nasıldir sizce fiyatına göre vs.. HAVIT Gaming Mouse 4000 DPI Programlanabilir 7 Düğmeler RGB PC Bilgisayar Laptop için Aydınlatmalı USB Kablolu Optik Fare Gamer HV-MS794 HAVIT Gaming Mouse 4000DPI Programmable 7 Buttons RGB Backlit USB Wired Optical Mouse Gamer for PC...
  31. Sourena

300 TL Klavye mouse + kulaklık tavsiyesi?

Merhaba forum şu ana kadar birçok klavye veya çevre birimi kullanmış biri olarak ilk kez oyuncu klavye ve mouse kullanacağım fakat pek bilgim yok.. Aliexpress den veya Türkiyeden fark etmez bu bütçeye sağlam hissiyatli RGB li olan klavye mouse arıyorum kulaklık dk olarak olabilir bütçeye...
  32. Sourena

Türksat 1c frekans

Beyler abiler çok eski bir televizyon var ve uydu düne kadar 500 kanal vardı fakat Türksat 1c nin eski galiba neyse ben fabrika ayarlarına döndüm kanal kalmadı frekanslari bilen varmı Türksat 1 c nin denedim bazılarını çok az kanal çıkıyor ve eksik.. uydunun markası vedion.. lütfen yardım edin..
  33. Sourena

Video yapmak (android )

Merhaba forum şu önümüzdeki 1 ay telefonla geciniyorum ve korku üstüne bir kanalım var ve telefondan nasıl video yapabilirim? Hangi uygulamalar daha iyi olur vs?
  34. Sourena

Evkur güvenilir mi?

Merhaba forum eskiden Evkur kötü derlerdi senet işi filan olduğu için kimse iyi gözle bakmazdi fakat şimdi nasillar? Sizce Evkur mağazaları iyi mi? Veya tavsiye edeceğiniz elden taksitli bir yer var mı?
  35. Sourena

Bisiklet parçaları

Merhaba forum bisikletim vardı uzun süredir duruyordu janti Demire sürtüyor arka freni de bozuk yani kabloşu çıkmış adam olur mu bilmiyorum.bunlar ne kadar patlar fren kablosunu da değiştirise veya parca filan takarsa tahmini ne kadara patlar .. bisikletten anlayanlar bakabilir mi?
  36. Sourena

İkramiye alma?

Merhaba forummmmmmmmmmmmmmmm.. Çok özledim ya burayı herkesi havasini... nasılsıniz iyi misiniz ☺? Uzun zamandir yokum imkansizliktan dolayi.. soruma gelecek olursak 366 küsür lira kazandım şans topundan yani şans oyunundan bilmeyen varsa şimdi ben bu parayı nasıl alabilirim bayiden alabilir...
  37. Sourena

Neye çalışmalıyım?

Merhaba forum ?? şimdi sınav ilk 4 ay sonra açık lise (lise2) şimdi ben 4 ay boyunca neye hazırlanmaliyim yani neye çalışmaliyim? Bunu hep neye göre yapmalıyım? Yani bir sonra ki gireceğim dersleri nasıl öğrenebilirim? Kitap felan almalı miyim?
  38. Sourena

Zorunlu dersler!

Merhaba Guzel abilerim ablalarim☺☺☺☺☺☺☺ arkadaslar....Merhaba forum açık lise 2 ye gidiyorum yani ona denk geliyor girdiğim sınavlar.. Fakat şu zorunlu ders alanı lise bitene kadar olan zorunlu dersler mi eğer öyleyse neden tamamı yok yani 7 8 ler filan.. ve gireceğim dersler size göre çok mu?
  39. Sourena

Şerit led??? ( bilgili kişiler yardım edebilir mi)

Merhaba forum Nasılsıniz? ☺☺☺☺ Bir şey soracağım; elimde şerit led var fakat nasıl baglanacagini tam olarak bilmiyorum..Bazı resimler ekledim bağladım fakat 3 metre 10 w diyor adaptör De fakat 12 v yazıyor led de bir sorun çıkar mı?
  40. Sourena

Yarın gidiyorum...

Yarin gidiyorum buradan.. 2 aylığına da olsa gidiyorum bu lanetli şehirden ve ağır travmalar yaşadığım yerden kurtuluyorum geldiğim de her şey daha güzel olur mu bilmiyorum ama gittiğim yerde cok da az olsa mutlu olacağıma inanıyorum. Psikolojik sorunumu bilmiyorum bu yüzden Nerede nasıl...
  41. Sourena

Hometech HT8C ( bimdeki tablet )

Merhaba forum bu tablet nasıldir bimden alacağım 1 yıl kadar götürürmü? Genel olarak hometech nasıl bir markadir.. Fiyatı 249 TL piyasadan 50 60 TL Ucuz yani.. bir sorun çıkar mı? Gittim baktım jelatinli felan di ama oynuyordu içinde açılmis olma şansı var mı? Kardeşimë alacağım zaten.. 1 2...
  42. Sourena

Max 300 TL Tablet tavsiyesi?

Acil olmak üzere kardeşim için alacağım 1 yıl kadar götürse yeter... Marka olmasına da gerek yok fakat çöp bir şey olmasın... Tavsiyelerinizi bekliyorum :)
  43. Sourena

Şu filmde ki araba?

Geçit Yok Bu suçlunun kullandığı arabayı bilen var mı?
  44. Sourena

Uyku sorunu!

Merhaba forumm umarım iyisinizdir.. huzurlusunuzdur.. konumuza gelecek olursak işten çıktım Çikali geç yatıyorum normaldede böyleydi ama 3 haftadır filan sabahliyorum sürekli psikoloji ile bir ilgisi var mı bunun veya nasıl geçer bu.. yatmak istiyorum ama bazen sanki bir şey düşünceler zorla...
  45. Sourena

En güzel Çocukluk anınız...

Hadi herkes bir yorum yapsın... Edit : bir çok şey var şu an hatırladığım 10 yaşında filan mahalledeyken 25 kuruşluk çikolata vardı o zaman diş macunu şeklinde sıkıyordun o zaman annemden filan zor 1 tl filan alırdım nedenini bilmiyorum ama durumumuz çok kötü değildi...Neyse 2 hafta sonra yine...
  46. Sourena

idda 300 TL kazandım..

Merhaba forum tamamen hisse dayalı olarak oynadım içimden geldi.. 5 tl lik kupon yaptım dün 6 Maç yapmıştım ve geldi sevinç değilde sanki tuhaf bir şey oldu.. Herneyse ben bu aldığım paranın hepsine mama almak haytapa bağışlamak istiyorum siz ne düşünüyorsunuz? Harcayacağım bir arkadaş vs bir...
  47. Sourena

Her zaman çocuk kalmak

Evet bunu istiyorum. Kesinlikle şu bazı insanların aptal kültürlerinde olduğu gibi evlenmeyeni tuhaf vs görüyorlar herhalde bende tam bilmiyorum ama bir şekilde dışlıyorlar yada ne biliyim... Ama ben kötü birisi değilim.. ne dediğimi de tam bilmiyorum...Ama eski halime dönmeyi ve öyle kalmayı...
  48. Sourena

buyrun...

www.birgun.net/amp/haber-detay/sakarya-da-yavru-kopegi-4-ayagini-kestikten-sonra-ormana-attilar-219539.html Müsteşem turkiye.
  49. Sourena

Gerilim korku bağımlılığı...

hatırladğımdan beri 13 yaşından beri korku gerilim gizem dehşet filmlerini severim... 18 yaşıma gireceğim hala izlerim nadir de olsa bu aralar.. Film soundtrack 'lerine hastayım zaten... Korku gerilim oyunu da oynarım (örnek olarak outlast denilebilir...) Psikolojik bir oyun bu arada...
  50. Sourena

Galaxy S5 Batarya tavsiyesi?

Evet arkadaşlar önereceğini marka var mı? Şu marka nasıldır : Samsung GALAXY S5 i9600 Mucize Batarya Deji
  51. Sourena

Arkadaşla oynanacak online oyun önerisi

Var mı tavsiyeleriniz? Çok yüksek sistem istemeyecek basit bir oyun...
  52. Sourena

YETER LAN! ( Gören direk girsin konuya yine hayvana eziyet)

Merhaba forum...... çok üzülerek ve sinirli bir halde yazıyorum ve ilaç içtiğimden dolayı bu benim için iyi değil ama elimde de değil hayvanlar üzerinde çok duyarlıyım..Ben İnstagram da gördüğüm bir gönderiyi paylaşmak istedim... Hayvanlara eziyet ediyor af edersiniz o......... Önce üzerine...
  53. Sourena

Bir sonra ki gireceğimiz dersler? (AÖL)

Merhaba forum bildiğiniz üzre Açıktan lise 2 ye gitmekteyim 2 sınava girdım bu yıl 18 e girmediğim için seneye 2 gireceğim. Şimdi ben 1 ay sonra Tatil için kitapları götürüp orada çalışacağım ve bitireceğim buraya da yazıyorum ailem için yapmazsam hatırlatın bana.. Ben şimdi hangi kitapları...
  54. Sourena

Orjinal s5 bataryası?

Merhaba forum bu batarya bir tek sitesinden veya kendi mağazasından mı alınır? Veya batarya yerine direk teli mi değiştirsem 2 yıl oldu 2.el almıştım çok hafif sorunlu ama çalışıyor bir sıkıntı veya büyük kasmalar yok.Zaten rootlu telefon güncelleme filan da gelmiyor.. Sizin yorumunuz nelerdir...
  55. Sourena

Antidepresan kullanılmalı mı?

Merhaba forum. Bundan 2 3 yıl önce felan kullanmıştım lise 1 di o zamanlar şu lan lise 4 e gitmem gerek.. Bir kötü kabus yüzünden olmuştu ama baya derindi.. 2 hafta kadar kullanıp bırakmıştım... Psikolojim tamamen gitmişti ondan sonra toparlamaya başladım biraz ilaçtan sonra da ama kendi...
  56. Sourena

Psikolojik toparlanmak?

Nasıl olur bu 7 aydır nasıl yaşıyorum tam bilmiyorum bile paramparça sanki her şey nasıl toparlarım bunu....Nasıl toparlanır insan... Hey tanrım orda mısın yaşanır burda nasıl? Düşünemiyorum bile doğru dürüst bu yüzen toparlanamıyorum galiba...Ve çabuk inciniyorum ama çok güçlüyüm kendimle...
  57. Sourena

İnterneti köye taşımak?

Merhaba forum ttnet kullanıyorum ve 2 aylığına köye taşımak istiyorum sonra geri buraya yani istanbul a taşıyacagim bunun ücretini biliyor musunuz? Köyde ki evde hat gibi şeylerde yok nasıl olacak o bilen var mı yapan var mı daha önce?(köyevi çok eski ev ama telefon var.şimdiden teşekkürler..
  58. Sourena

Max 60.000 TL Araç tavsiyesi?

Peugeout partner zenith düşünüyoruz ama başka tavsiyeleri olan var mı buna benzer araç gibi?
  59. Sourena

Aileyi üzmek....

Merhaba forum yaşım 17 bilen bilir.. Açıktan okuyorum fakat ailemi çok üzüyorum galiba bir hedefim yok aynı zamanda çalışıyorum kendi, ellerimle lise mi berbat ettim ve daha 2 ye geçemeden atıldım...Son 6 aydır çalışıyorm ve psikolojim kötü ve çok karmaşık bazen sanki her şey şakaymış ve çok...
  60. Sourena

S5 cihaz kapanma ve pil sorunu

Merhaba forum yaklaşık 3 yıldır bir s5 cihazım var 2. el temiz almıştım Her neyse geçen yaz başlangıcı yani yaklaşık 1 yıl önce felan seyahat ederken otobüste ee power bar adlı powerbank a taktım her neyse gideceğmiz yere ulaşınca şarja takmaya çalıştım ama yok algılamadı şarjı kaç kere denedim...
  61. Sourena

Hedef:Araba almak

Merhaba sdn ailecek bir hedefimiz var bunun içinde son 6 aydır çalışıyorum ama artık çok sıkıldım...Çıkmayı planlıyorum çünkü psikolojim kaldırmıyor artık... HEDEF ARABA İÇİN tahmini 65.000TL şu an 30 var işten çıkmasam 1 yıl daha çalışırsam babamla birlikte bu parayı tamamlıyoruz fakat ben...
  62. Sourena

Hayalleriniz nelerdir?

Merrhaba sdn forum soru basit hayalleriniz nelerdir geleceğe dair? Benim biraz da olsa anlayan çok az da olsa benimle konuşan karşı cinsten birisi ve biraz mutluluk gibi bir şey(şu anlık aklıma gelen bu bazen değşiyor)...Sizin nelerdir?
  63. Sourena

Şu şartlar nasıl?

İlk öncelikle MERHABA VE isyankar değilim :D 1400 TL Ortalama 330 TL TİCKET YEMEK KARTI(GÜNLÜK 14 DÜŞÜYOR) Sabah 8:30 da başlıyor( Ama bir yere gidip başlamamız 9 :30 buluyor) Çoğu gün 6 -6:30 kadar bitiyor..nadir olsa da 8 de olabiliyor. Cumartesi full... Sizce nasıl...Yaşım 17 ve asansör...
  64. Sourena

Hangi Peugeot parner modeli? ?

Evet sdn forum partner modelinden en lüksü premium Zenith diye biliyorum ben. En fullu en lüksü en çok tutulani hangisidir? Hangisi alınmalı?
  65. Sourena

Orjinal s5 bataryası

Nerden bulurum kesin orjinal... birde 50 60 tl ye var midir?
  66. Sourena

Aöl sınav sonuçları

Hiç çalışmadım sizce nasıl bu dönem yarısından kalmışım :D
  67. Sourena

Eski psikolojiye dönmek...

Var mıdır bir yolu bunun....Var mıdır yaşadığımız o güzel günleri geri döndürmenin...Çünkü şu an eski psiklojimden eser yok gibi...Ama ben geri istiyorum yapamıyorum..Belki yaşayan vardır ya...
  68. Sourena

Wifi ismi önerileri?

Yorumları bekliyorum? ( öylesine bir konudur )
  69. Sourena

Tuhaf hissetmek

Merhaba sdn forum... Bu aralar kendimi (son 2 hafta ) tuhaf hissediyorum normalde çok karamsarim biliyorsunuzdur ama bu aralar böyle garip geliyor bazı şeyler sürekli alıştığım mesela ailem sanki mutsuz gibi kardeşim de öyle ne biliyim anlatamıyorum tam.. bazı şeyler değişiyor sanki bir...
  70. Sourena

Dimdik duracak miyiz?

Kötü günlere inat... Geçmesi lazım geçmeli... Böyle devam edemez...
  71. Sourena

Ben iyi biriyim...

İyi biri olan yüreği temiz olan insanlar saf insanlar neden dışlanır neden değer görmez ki ailesinden başka...Veya neden seçilmez ki bir şey için... Biz ne yaptık ki...
  72. Sourena

İdda programı

varmı bildiğiniz en iyi tahmin sitesi vs...Veya program android olsun pc olsun...
  73. Sourena

Edebiyat 3 ders notları?

Olan varsa atabilir mi (açık lise ) veya başka derslerin notlarını da nasıl bulurum? Bilen var mı?
  74. Sourena

Hafta sonunu iyi geçirmek...

Merhaba forum bir çoğumuz1 hafta stresin altındayiz bir pazar günü var biliyorsunuz tabi herkese geçerli değil bu. . Benim de zaten bazı sorunlarım var huzursuzluk vs tüm hafta genel de isyan etmeyle Üzgün olmayla geçiyor.. bir pazar günüm var ve bu günde de iş yerindeki olaylar akLima...
  75. Sourena

Gm discovery 2.el alınır mı?

150 Ye temiz kılıfı kutusu vs var kulaklık hariç? ---- Mesajlar birleştirildi ---- S5 kullanıyorum zevkine alacağım yani veya birisine kardeşime veririm değer mi yani? Kardeşime versem mi acaba...(4 sınıfa gidiyor derlserini bırakabilir salabilir diye korkuyorum az ama)
  76. Sourena

Gününüz nasıl geçiyor?

Evet yorumları alalım...şu zamanlarda gününüz nasil geçiyor...
  77. Sourena

İnternetten mi yoksa bayiden mi idda?

Merhaba forum bundan 2 yıl önce idda hesabı açmıştım nesine üzerinden 18 yaş dan küçük olduğum için annemin adına açtım sonra bir zirraat banka kartı aldık annemin üzerine boş kart yani yatır çek vs şimdi daha 18 doldurmadım diğer cumhuriyet bayramında dolduracağım bir süredir oynamıyordum...
  78. Sourena

Ağlamak iyi midir?

Evet eğer insanın bir sorunu varsa dertliyse o an içinden çok ağlamak geliyorsa ağlamalı mıdır? Fazlası zarar mıdır?
  79. Sourena

Hisleri kaybetmek.....

Merhaba foummmm :) Biliyorsunuz karamsar biriyim eskiden bu böyleydi fakat azdı şu anlarda çok var bazı zamanlar sanki yıllar geçtikçe çoğalıyor...Bu bağlamda o eski iyi duygular eski güzel hisler uçup gidiyor yavaş yavaş ben bunu önlemek istiyorum aslında kafa da bitiyor her şey ama işte...
  80. Sourena

Android online oyun?

Arkadaşla oynanacak android online oyun varmı bildiginiz en iyilerden?
  81. Sourena

Yaptıklarımız karşılıksız kalır mı?

Her yaptığımız olay hareket... kötülük iyilik Bu dünya da karşılıksız kalır mı? İlla ki insan bir gün mutlu olur mu.....
  82. Sourena

İşe gitmeden para kazanmak?

beni dinleyelere Yazımı sonuna kadar okuyanlara söylüyorum SONSUZ TEŞEKKÜRLER....! İYİ Kİ VARSINIZ! Merhaba forum belki bir çok kişi bu soruyu sormuştur......Ben de sorma gereği duydum çünkü depresyonun dibindeyim galiba veya öyle hissediyorum bilmiyorum eski duygularımı kaybettim işe...
  83. Sourena

Kadınlar Günü hediyesi alınmalı mi?

Merhaba forum.. Tuttuncak başka dalim olmadığı için bir ailem vsr.. neyse anneme hediye almak istiyordum zaten ama anneler gününde mi yoksa yarın mi alınması daha dogru olur veya ikisinde mi alayım.. aile o kadar değerli ki aslında bu soru bile olamaz ama yine de sorayım dedim...
  84. Sourena

Kanal İsmi Hakkında Öneri

Türü : gerilim korku gizem videoları olacak bir kanalın ismi ne olmalıdır?? (çok nadir de olsa araya farklı tür video atabilirim) Veya atmamalı mıyım? Şimdiden teşekkürler sdn... Şu kanallar gibi olmayı planlıyorum ALLAH'ın izniyle.. : Kaynak...
  85. Sourena

Şu intro veya başka bir şey ?

Merhaba forum bu videoda ki : Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=_f-vEhUOHu0 13. saniyeye kadar olan sahne nedir? veya artık ne deniyorsa bu tarza benzer introyu veya sahneyi nerden bulabilirm? İntro olarak kullanacağım..
  86. Sourena

Aöl çalışma tekniği?

merhaba sdn ... Bir şey sormak istiyorum sizlere aöl sınavına çok az kaldı biliyorsunuz ki 5 6 derse çalışmam lazım fakat ben duydum ki çıkmış sorulardan soruyorlar mış sürekli o yüzden bende çalıştığm dersin eski çıkmış sorulara bakıyorum geçen yılın ... Ve soruları cevapları ezberleyerek...
  87. Sourena

Sert saç için şampuan?

Çok sert saçım var ama bebek iken kıvırcıkdı...Baya sert fırça gibi saçım var ama son dönemler biraz daha yumuşadı...fakat hala sert geçmeyecek gibi bir kaç berbere sordum geçmez dedi ama tavsiyeliriniz var mıdır?
  88. Sourena

Yeni başlayanlar için video edit programı?

Evet forum merhaba: Yeni youtube'a başlayanlar için kaliteli video edit programı tavsiye eder misiniz arkadaşlar? Vegas pro nasıldır? veya başka önerisi olan?
  89. Sourena

Araba mı motor mu?

Yorum sizin fazla bir bütçesi olmayan birine hangisi veya ancak para birikitirip alacak birisine hangisi?
  90. Sourena

Çok yanlız kalmak...

Merhaba forum... Belki sıkılmış olan vardır benim böyle yazılarımdan bunun için kusura bakmasın çünkü anlatacak kimsem yok..Normalde ev iş hariç tamamen yanlızım işe mecburen gidiyorum hiç içimden gelmiyor ama ekmek parası işte..Psikolojim yerin de değil kesinlikle ve çok karışık kötü galiba...
  91. Sourena

Ticket kart ile ürün alma?

Merhaba çok sevdiğim forum... ticket yemek karti ile herhangi bir ürün alınabilir mi?( yiyecek dışında) mesala drone almayi düşünüyorum ama para şimdilik yok sizce böyle bir şey mümkün mü
  92. Sourena

Vestel wifi adaptörü?

Merhaba arkadaşlar vestel smart tv de nete giremiyorum çünkü wifi adaptörü yok yani ağ aylarına girince böyle yazıyor. herhangi bir tane wifi adaptörü alsam zaten ucuz oda olur mu yok sa sadece vestel adaptör mü almam lazım veya dongle gibi bir şey almam mı lazım film izliyorum kasma donma...
  93. Sourena

Aöl Ders nasıl çalışılır(verimli)?

Merhaba millet.. Ders çalışma taktikleriniz var mıdır veya açık öğretime nasıl çalışılır? hangisi daha verimlidir yorumlarınızı bekliyorum...Bazıları sadece çıkmıış sorulara bak yazıyor ama anlamadım gitti..Şimdiden teşekkürler :) kaldı 1 ay lık zaman sonuçta çalışalım dimi :D
  94. Sourena

Mutlu olmak nedir veya neydi?

Merhaba forum ... gerçekten mutlu olmak nedir sizce veya neydi.. eskilerden neler kaldı (çoğu şey gitti o belli de) şu an size göre bir tarifi var mı? Ve sizde mutlu musunuz şu an ki hayatınızda? (Edit: Eskiden En küçük şeylere bile mutlu olandan şu anda hiç denecek kadar olmayanlardanim)...
  95. Sourena

Meslek lisesi rezilliği

İyi ki liseyi bıraktım diyorum bazen de... bir de öndeki gülenler yok mu... Hoca da öyle duruyor hala....Aklım almıyor ya nasıl oluyor da komalık edene kadar dövmüyor acaba... Lan işten kovulursan kovul diyeceğim de ekmek parası diyelim ama bu da katlanacak şey değil: Buyrun : Kaynak...
  96. Sourena

Aöl 2. Dönem Kitapları?

Sadece geçtiğimiz derslerin mi alıyoruz yoksa hepsini mi? Bilen abilerim ablalarim yardimci olabilir mi? Teşekkürler sana ablam ☺
  97. Sourena

Adsense hesabı_?

yaşı bir yaş büyük gösterdim 18 yaş kabul etmediği için bir sıkıntı olur mu arkadaşlar ? sadece şunlar kaldı? sizce eksik bir şey var mı veya daha neler yapmam gerekli ayarlardan? bilenler yazabilir mi lütfen abilerim ,kardeşlerim.. ---- Mesajlar birleştirildi ---- ---- Mesajlar...
  98. Sourena

İstanbul da hava çok tuhaf değil mi?

yani soğuk olucağına ılık bir rüzgar var... geçen yıl bu zamanlar kar yağmıştı... sizce de çok tuhaf değil mi?
  99. Sourena

Google adsense para kazanma? [18 yaş altı]

Merhaba forum günlerimin çoğu yanlız geçiyor iş ve ev. ve geri kalan zamanda youtube la uğraşmak istiyorum aynı zamanda para kazanmak tabi bir kanalım var şu an 50 abone.. gerilim gizem tarzında süper videolar yüklemeyi düşünüyorum... yani bırakmayacağım asla ... Şimdi ben bu kanalı çok önce...
  100. Sourena

Nasılsınız?

Belki bu soruyu şu zamanlarda duymayanlar vardır veya çok nadir duyanlar benim gibi.... İşte onlara nasılsınız diyorum?
  101. Sourena

Spotify almaya değer mi?

Evet çok müzik dinleyen biriyim ama belirli şarkılar sadece telfona indirip dinliyorum. Zaten evde falan direk youtube dan.. sizce almaya değer mi? Zaten alırsam bilgisayarda pek kullanmam sadece telefon işte..Yorumlarınızı bekliyorum..
  102. Sourena

En yalnız hissettiğiniz zamanlarınız...

Yorumları görelim. .. ne zamandi bu zaman veya zamanlar.. iyi geceler. .
  103. Sourena

Turkcell Hakkında?

Bir sorum var ; Sadece paket alırsam tl yuklemezsem hattim aramaya açılır mi? Hattim kapanmadı sadece aramalara kapandı mobil veri felan açılmıyor sadece paket yüklesem olur mu tl mi lazım yoksa paket olursa kullanırım en azından diğer türlü cogunu tutar tl nin vergiden...
  104. Sourena

Hangi dersleri seçmeliyim?? [AÖL]

Evet arkadaşlar şimdi sıra ders seçiminde sizce hangi dersleri seçmeliyim tecrübeli kardeşlerim abilerim ablalarım yardımcı olun...(YENİ BAŞLADIM İLK SINAVI OLDUM BU İKİNCİ) BİRİNCİSİNİ SİSTEM KENDİ SEÇMİŞTİ.... Tüm sorularınızı cevaplarınızı bekliyorum bu benim son şansım... BİR KAÇ RESİM :
  105. Sourena

En iyi android asistan hangisidir?

Ücretli veya ücretsiz en iyi android Asistan hangisidir ? En iyisi..
  106. Sourena

Açık lise kayıt yenileme?

Merhaba forum açık lisedeyim... 1 sınava girdim 2. kayıt yenileme yapacağım fakat? 30+5 TL diyor bankalara yatırılacakmış eyvallah yatırdık diyelim giriş hakkı kazanıyor muyuz yoksa yatırdıktan sonra halk eğitime gitmeye gerek var mı? Yardımcı olur musunuz :) yarın yapmam lazım.... SİZİ...
  107. Sourena

Moraliniz çok bozuk iken veya zorunuza bir şey gittiği anda ne yapıyorsunuz?

Yorumlarınızı bekliyorum.. Yine de bir tebessüm ile iyi geceler :)
  108. Sourena

J3 2016 İMEİ ATMA

merhaba forum yurt dışından gelen bir cihazımız var imei attık bir kere fakat 4 ay sorna yine kapandı neyse arkadaşlar bu adam her seferinde 50 TL falan istiyor kolay olduğunu duydum imei atmanın bilen var mı arkadaşlar? Bu cihaza nasıl imei atılır veya program vs lütfen...
  109. Sourena

I phone 6 eski kimliği silme

Merhaba sdn acil yardıma ihtiyacım var... şimdiden teşekkürler. ... bundan 6 ay önce başka birinden tlefon aldık yeni kimlik yarattık filan fakat eski bir kimlik var uygulamalari falan güncelemeye kalkınca bunu istiyor. Şifresini de bilmiyoruz. Yeni kimlik var başka da gözükmüyor fakat ilk...
  110. Sourena

Forumları sevmek..

Öncelik burası olmak üzere bazı forumları severim asosyalim gerçek hayatta konuşmadığım cümleleri burada konuşarak avutuyorum kendimi.. hiç konuşmak istemem mecbur olmadıkça çünkü kendimi tam olarak ifade edemeyebilirm ciddi olamam vs diye.. Sizce bu anormal mi veya normal mi yanlız birisi için...
  111. Sourena

Outlast 1'de ki arabanın modeli?

Şimdi arkadaşlar biraz saçma olabilir ama bu korku oyununda ki oyuna başlarken sürdüğümüz arabanın modelini felan bilen var mı? oyuna başlamadan arabanın içi felan acayip hoşuma gitti arabanın önünde dönüp durdum :D
  112. Sourena

Otomatik kanal düzenleme?

Vestel Tv. Otomatik kanal düzenleme programı gibi bir şey var mı mesala trt 1 2 3 gibi sırayla 500 kanal var.otomatik böyle bir şey var mı?
  113. Sourena

Yanlızlık Özgüvensizlik gibi şeyler içerir..

Merhaba sdn ailesi..Öncelikle okuyanlara çok içten teşekkür ederim EMİN OLABİLİRSİNİZ insanlar hakkında asla ilk başta kötü düşünmem bana zararı olursa evet ama affederim sürekli lanet olsun buna da.. Kısaca hikayemi anlatacağım size..Yaşım 17 ruh halim genelde karışıktır belli olmaz yani ama...
  114. Sourena

Yeni yıla nasıl girdiniz?

Evet alalım yorumları :)
  115. Sourena

Kolanın kalp hastalikları ile bağlantısı..

Var mı böyle bir şey kalbim biraz hızlı atıyor veya heyecanlanınca birde fazla yoruluyorum... Ve kola içiyorum bu etken olabilir mi kalp hastalığının ortaya çıkmasına... bazen hiç içmiyorum bazen haftada 1- maksimum 2 litre.
  116. Sourena

Köpeği yakarak eziyet eden şahıs!

Merhaba arkadaşlar. Azıcık vicdanınız varsa bu videoyu görmezden gelmezsiniz.. bir şeyler yapmamız lazım.. her yerdee paylaşalım şu kişiyi bulalım... Video; Böyle bir insana karşı azıcık çok azıcık vicdanınız varsa sessiz kalmayın diğerleri gibi.. Tüm grupların isimlerini bilmiyorum ama bu...
  117. Sourena

Ses sistemi tavsiyesi

Merhaba sosyal çok yakın zamanda bir sistem alacağım hep 20 30 tl 1+1 almisimdir tabi ki çöp oldular bunlar. Şimdi iyi bir şey almak istiyorum maksimum 300 tl gibi bütçe var 2+1 5+1 sistemler var piyasada siz hangisi önerirsiniz kardeşlerim.. sesi net sağlam bir şey olsun özellikle film lerde...
  118. Sourena

Kamosonic KS-2060 hoparlör nasıl?

Arkadaşlar merhaba hoparlör almak istiyorum bunun bir çok özelliği var : Kamosonic Ks-2060 Bluetooth 425w 2+1 Ev Sinema Sistemi /hoparlör - n11.com açıkcası hoşuma da gitti... Fakat 425 watt yazıyor bu doğru mu o kadar ses verebilir mi veya ne sesi bu? Tavsiyelerinizi bekliyorum kardeşlerim..
  119. Sourena

Syma x5c nasıl drone'dur?

Fiyat olarak bana ucuz geldi arkadaşlar kamerasız drone' dur ki zaten bununla öğrenmeye çalışacağım.. Sizce bu drone nasıl;X-5c Drone Uzaktan Kumandalı Helikopter Drone - n11.com En kısa zamanda herhangi bir drone alacağım arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum..
  120. Sourena

Drone tavsiyesi

Merhaba dostlar kardeşler.. elimde 200 Tl var yani maximum 200 -230 TL drona vereceğim para arkadaşlar ki zaten ilk kez kullanan biri olacağım kameralı bir şey almak istedim ki zaten çoğu kameralı.. simdi arkadaşlar bu fiyatlar arasında amatör dronelar var ama hangisini alacağım? Yurtiçin den...
  121. Sourena

ST20000DM001-1CH164 HDTune Değerleri

Bugün bilgisayarım hata verdi şu hatayı: bad pool caller bilirsiniz belki neyse ben sorun gidericiyi açtım ve 10 dk sonra bilgisayar yeniden başladı sonra ''HDD tune'' programı kurdum ve sonuçları sizlerle paylaşacağım çünkü hiçbir bilgim yok.
  122. Sourena

Kişisel bilgisayariniz bir sorunla karşılaştı

Merhaba sdn eskiden bu hatayı vermiyordu ama son 1 aydır nadirende olsa bu hatayı veriyor bugün hep verdi masaüstü açılıyor 30 saniye sonra mavi ekran bu hatayla birlikte. Edit ; pc yi 1 yil oldu toplayalı ama hdd ikinci el aldım bence sorun hdd de ama ramde de olabilir hdd hariç bütün parçalar...
  123. Sourena

Bir kız neden engeller (whatsap) ?

Merhaba abiler ve adminler sorum açık yukarıdaki gibi. Yani aramızda bir bağ oluşmuştu ama öyle ilişki felan asla değil değişik bir bağ onda oluştu mu bilmiyorum ama engellediğine göre öyle bir şey yok onda :( ama ben dost olarak görüyordum ne kadar da sanal olsa. Bir kez önce engellemişti...
  124. Sourena

Bilgisayar kasası masanın üstünde bir sıkıntı olur mu sallanınca?

Merhaba sdn kasam masanın üstünde ve bazen ayağım masaya deyip masa sallanıyor dolayısıyla kasada sallanıyor baya oldu bu sonra açılırken ''ğuuu'' diye 3 saniyelik bir ses geliyor belki bilirsiniz.. neyse bir sıkıntı olur mu arkadaşlar masanın üstünde durması ve ara sıra sallanması.
  125. Sourena

Güncelleme : Kız engeli kaldırdı yine engel attı

merhaba SDN bu formu samimi olduğu için seviyorum. Neyse konumuza geçelim bir önceki konumdan biliyorsunuz kız engel attı diye konu açtım sonra engeli kaldırdı yazdığım mesaj sayesinde ama şimdi yine wsahtsap engel attı ama instagram açık. Sizce neden yapıyor bunu? komple sanaldan arkadaşız...
  126. Sourena

Gta 5 cargobob helikopter otobüsü taşımıyor!

Merhaba sdn ben cargobob ile otobüs taşımak istiyorum ama taşımıyor yani çok az yüksekliğe çıkıyor .ama Bu video da taşıyor : Yardım edecek var mı?
  127. Sourena

Cegıd - Nefret

Adam gibi Yapmacık olmayan! rap şarkısı
  128. Sourena

Replika telefon almak?

Merhaba sdn annem için telefon almak istiyorum . kadincagiz hep tuşlu kullandı. o yüzden akıllı telefon almak istiyorum ama fazla para da yok yani 500 Tl Ye kadar çıkabilirim ama ucuz olursa daha iyi bu yüzden replika telefon Almayı düşünüyorum . Ve şu siteden almayi planlıyorum ...
  129. Sourena

55 TL Ne yapılır?

Soru basit arkadaşlar? ne alabilirim ve ne yapılır tavsiyelerinizi bekliyorum.
  130. Sourena

AKK ve Oyun Hakkında

Konuyu açıcak başka yer bulamadım yeri yanlışsa özür dilerim admin. Şimdi size sorum Ben geçen hafta yani 25 eylül felan gta 5 torrent'den indirmeye başlamıştım ama hızım düştüğü için yarıya yakın kestim. Neyse bugün kotam yenilendi diğer yarısını bu yeni ayın kotasıyla indirmeye devam edersem...
  131. Sourena

Ziraat 3 ayda bir 20 TL gerçekten çekiyor mu? (boş hesap kartı)

Merhaba sdn aklıma takılan bir konu var. ben şimdi annem boş hesap kartı aldı zirattan bankasından (benim idda oynamam için) neyse 3 ayda bir 20 TL çekilecekmiş veya nakit ile fatura yatırırsak çekmiyorlarmış. Öyle dediler şimdi ben kartı 6 aydır evde yatıyor ben şimdi 40 TL borçlumuyum? ASIL...
  132. Sourena

Max 400 TL anneye alınacak telefon tavsiyesi

Merhaba sdn. Anneme hiç doğru düzgün hediye almadım (almadım belkide tam hatırlamıyorum ) neyse max 400 - 450 TL ' ye anneme Telefon almak istiyorum. Annemin teknoloji ile hiç arasi yok bu arada ona göre tavsiye veriseniz sevinirim. :) Ben bunu düşünüyorum; General Mobile Discovery 16 GB...
  133. Sourena

Halka 3 [ Kısa Detaylar]

Çok sevilen filmin devamı arkadaşlar( Şahsen ben seviyorum] Heyacanlar bekliyoruz. Halka 3'ün özeti daha tam belli olmadığından dolayı bu filmin bir önceki filminin özetini ekleyeyim size : ÖZET : Altı ay önce gerçekleşen korkunç olayların etkisinden kurtulmak isteyen Rachel Keller ve...
  134. Sourena

Safkan Akita-inu nereden bulunur?

Merhaba sdn safkan akita inu cinsi köpeği almak istiyorum nereden bu cinsi seçtin derseniz .. Hachiko'yu bilirsiniz onun filmini izlemiştim ve çok beğendim zaten köpekleri çok seviyorum.. Neyse arkadaşlar fiyatı hiç önemli değil nereden bulabilirim safkan akita inu? HACHİKO HİKAYESİ: Hachikō -...
  135. Sourena

300 TL Aydınlatmalı klavye & mouse tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar 300 TL kaliteli aydınlatmalı klavye ve mouse tavsiyesi verir misiniz? Ben everest düşündüm ama kalitesiz diyorlar ama tam bilemedim.o_O Rampage Yardımlarinizi bekliyorum. :)
  136. Sourena

En iyi android film indirme programı?

Merhaba arkadaşlar en iyi ve hızlı android film indirme programı tavsiye eder misiniz? Cevaplarinizi bekliyorum. :)
  137. Sourena

250-350 TL ile ne yapılır? (klavye- Mouse almayı düşünüyorum)

Merhaba arakdaşlar. elimde 350 TL para var ve aklımda aydınlatmalı kalvye. ve kaliteli mouse almak var. ELİMDE OLANLAR : 1 samsung S5 telefon 2: kaliteli bilgisayar Düşündüğüm klavye : Everest Rampage Chief Siyah USB Gaming Q Multimedia Klavye Fiyatı alternatif klavye...
  138. Sourena

İddaa oynuyor musunuz?

Merhabaaaaa SDN nasılsınız? :) bende iyiyim. idda'dan 300 TL felan kaybettim ama hala oynuyorum. Yaş 16. Nesine.com'dan oynuyorum ama bu sefer bir kupondaşın kuponlarını oynayacağım çünkü %90 kazanıyor. Sizce oynamalı mıyım daha? Neyse asıl sorum siz idda oynuyor musunuz? Birde ahlak...
  139. Sourena

Kablosuz internetin hızını arttıracak cihaz varmı?

Merhaba sdn .şu anda köyde olduğum için İnternet yok yani bizim yok komşunun internetine giriyorum amaçok az çekiyor (2 çubuk) sadece camın kenarında çekiyor o da dediğim gibi çok az. Şöyle kaliteyi artıracak( 4-5 cubuk ) bir cihaz var mı? Yani odanın her tarafindan ceken. Sinyal arttırıcı mı...
  140. Sourena

Bu Wireless adaptör nasıldır?

Merhaba SDN herkese merhaba burada yeniyim.. Neyse konumuza geçelim. şu anda köyde olduğum için İnternet yok yani bizim yok komşunun internetine giriyorum ama çok az çekiyor (2 çubuk) ben bu wi-fi adaptörün'den alırsam full çeker mi? veya 4 çubuk felan. Kısacası çok iyi çeker mi? Edit...