Arama sonuçlarınız

1. BuzzyGamer

Epic Games Ücretsiz Oyun Listesi

Nankörlük yapmamak gerek elbette fakat Epic Games, böyle bir haber duyurduktan sonra insan heyecanlanıyor ve eski fakat güzel oyunlardan dağıtacağını düşünüyor. The Witcher 3, Dying Light gibi mesela... Zamanında Batman, Alan Wake serisini ve daha birçok güzel oyun dağıtmıştı. GTA V Premium...
  2. BuzzyGamer

140 TL ve Altı TWS Kulaklık Önerisi

Öncelikle herkese merhaba, 140 TL ve altında uygun fiyatlı, müzik için ideal bir TWS kulaklık satın almak istemiştim. Kulaklık ile çok fazla görüşme yapan, telefonda oyun oynayan ya da video izleyen birisi değilim fakat yürüyüş esnasında kulaklık ile şarkı dinlemeyi severim. Kablolu...
  3. BuzzyGamer

270 TL Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi

270 TL bütçem var ve spor yaparken kullanmak için kablosuz kulaklık arıyorum. Ayrıca ses detayı ve ses kalitesine de çok önem veririm. Kendim de çok fazla araştırdım fakat bir türlü karar veremiyorum. QCY markası çok fazla tavsiye ediliyor fakat yinede emin olamadım çünkü tavsiye edilen çok...
  4. BuzzyGamer

Grundig 43 VLE 6830 BP YouTube Çözünürlüğü Sorunu

Çok teşekkürler. Keşke bu sorunu güncelleme yoluyla çözmeye çalışsalardı. Android işletim sistemine sahip uydu alıcıları var. Onlarda böyle bir sorun ile karşılaşır mıyım?
  5. BuzzyGamer

İnternet kısmında 75 Mbit'lik paket kullanıyorum. İnternetten kaynaklandığını sanmıyorum çünkü hem internetim hızlı hemde hiç değilse 1080p seçeneği gözükürdü. Tüm videolarda en yüksek sadece 720p çıkıyor. 720p 60FPS bile yok.
  6. BuzzyGamer

Yeni Grundig 43 VLE 6830 BP marka Smart LED TV aldık. YouTube uygulamasında en yüksek 720p seçeneği çıkıyor. Bunun sebebini anlayamadım. Televizyonda 2018 çıkışlı. Arayüz ve YouTube uygulamasıda güncel olması lazım. 1080p ve daha üst çözünürlüklerin görünmesini nasıl sağlarız?
  7. BuzzyGamer

2. El Bilgisayar Alımında Kararsız Kaldım!

Ben daha çok oyun performansı bakımından değerlendiriyorum. Şu an kullandığım bilgisayar ikisinden de daha kötü ve eski. 19 yaşındayım ve şu an kullandığım bilgisayar çocukluğumdan kalma. Ne kadar eski ve kötü olduğunu sen hayal et :D.
  8. BuzzyGamer

2. El Bilgisayar Alımında Kararsız Kaldım!

Arkadaşlar 2. El bilgisayar alacağım ve çok kararsız kaldım. Konuya nasıl bir başlık yazacağımdan bile emin olamadım :ROFL:. 2 seçeneğim var. Seçenekler şunlar; 1. Seçenek: 4GB Ram, SSD yok, 8 çekirdekli i7-3770 var. Sıvı soğutma yok. 2. Seçenek: 8GB ram, 120GB SSD, 4 çekirdekli A10-6800K...
  9. BuzzyGamer

Sizce hangi işletim sistemini tercih etmeliyim?

Yorumunuz için teşekkür ederim. UEFI desteği yok maalesef ki. Eski tip BIOS kullanıyorum. Windows 7'ye oranla daha güncel ve performanslı olduğundan, Windows 8.1'e geçmeyi düşünüyordum. Elbette ki Windows 10 hepsine oranla daha güncel ve performanslı fakat sistemim aşırı derecede eski olduğundan...
  10. BuzzyGamer

Uzun bir süre boyunca donanımda değişikliğe gidebileceğimi düşünmüyorum maalesef ki. Zira piyasa çok pahalı. Ayrıca Windows 7'nin artık mümkün olduğunca tercih edilmemesini düşünüyorum ben. Sonuçta epey eski bir işletim sistemi. Microsoft Windows 8.1 ile Windows 10 haricinde ki işletim...
  11. BuzzyGamer

Öncelikle herkese merhaba, Uzun zamandır Windows 7 Professional kullanıyorum ve artık bıktım. Sistemime uygun, daha güncel ve performanslı bir işletim sistemine geçmek istiyorum. Windows 8.1 ile Windows 10 arasında kaldım haliyle. Sizce hangisi daha iyi bir tercih olur? Ve neden? İşletim...
  12. BuzzyGamer

Huawei P10 Lite AppGallery Konum Sorunu

Huawei P10 Lite cihazına sahibim. Oreo güncellemesinden önce Huawei'nin uygulama mağazasına sorunsuz bir şekilde girip, uygulama indirebiliyordum fakat Oreo güncellemesinden sonra AppGallery ile sorun yaşamaya başladım. Resimde de gördüğünüz gibi "Bu ülkede/bölgede kullanılamaz" yazısı çıkıyor...
  13. BuzzyGamer

Android Oreo güncellemesini alacak telefonlar

Türkiye garantili Huawei P10 lite kullanıyorum ve hala güncelleme almadım. Resmi Twitter hesaplarında 2018 Mart ayının sonlarına kadar tüm P10 cihazlarına Android 8.0 güncellemesi geleceğini söylemişlerdi. Temmuzdayız hala güncelleme yok ortalıkta.
  14. BuzzyGamer

Assassin's Creed II Codex Sorunu

Gerçekten çok can sıkıcı :(. Oyun çok uzun olduğundan dolayı baştan başlamam diye düşünüyorum. Çözümü bulamazsam, oyunu siler ve YouTube'dan devamını video olarak izleyerek tamamlarım. Daha sonrada devam oyununa geçerim.
  15. BuzzyGamer

Assassin's Creed II Codex Sorunu

Öncelikle merhabalar, Assassin's Creed II oyununda codex sorunundan dolayı ana göreve devam edemiyorum. Villa'da amcamla konuşmam gerek fakat eksik codex sayfasından dolayı oyun amcamın bulunduğu odaya girmeme izin vermiyor. 30 codex sayfasından 29'unu toplamışım. Kaçıncı codex eksik diye...
  16. BuzzyGamer

Huawei P10 Lite'a Neden Oreo Güncellemesi Gelmedi?

Öncelikle merhabalar, Huawei P10 lite WAS-LX1A cihazına sahibim. Bildiğim üzere P10 lite modellerine Android 8.0 sistem güncellemesi geldi. Çin ve Avrupa'da gelmiş gözüküyor. Kaç aydır bu güncellemeyi bekliyorum fakat telefonuma hala daha güncelleme gelmedi. Bunun sebebi nedir? Ve güncelleme...
  17. BuzzyGamer

GOM Player Altyazı Sorunu

UTF-8 yaptım olmadı. Turkish seçeneğini seçip deneyim dedim. Yine Olmadı.
  18. BuzzyGamer

GOM Player Altyazı Sorunu

Merhabalar, GOM Player ile bir film ya da dizi izlemeye kalktığımda, altyazıyı entegre ettiğim zaman resimlerdeki gibi yazılar bozuluyor. Oysa VLC'de aynısını yaptığımda altyazıda hiçbir şekilde bozulma olmuyor. Bu bozulmanın sebebi nedir? Ve nasıl düzeltebilirim? VLC: GOM Player...
  19. BuzzyGamer

Huawei P10 Lite MTP Sürücü Sorunu

Merhabalar, Huawei P10 Lite cihazımı bilgisayara bir türlü bağlayamıyorum. Telefon ile bilgisayar arasında dosya aktarımı yapmam gerekiyor ama bir türlü bağlantı kuramıyorum. HiSuite diye bir uygulaması var, fakat oda işime yaramadı. Telefon'un bağlantı kablosunu bilgisayara bağladığımda sadece...
  20. BuzzyGamer

Madencilik yapan virüsleri engelleyen antivirüs tavsiyesi.

Yazdığım konuya göre çok kısa bir cevap olmuş, ama yinede teşekkür ederim.
  21. BuzzyGamer

Madencilik yapan virüsleri engelleyen antivirüs tavsiyesi.

Merhabalar, Eski bir bilgisayara sahip olduğumdan, bilgisayarı yormayan ve madencilik yapan siteleri ya da virüsleri engelleyen antivirüs yazılımı arıyorum. Tavsiye ettiğiniz bir yazılım var mı? Ve neden tavsiye ediyorsunuz? Bir de ek olarak sistemimi yormadan ve tarayıcıyı kastırmadan...
  22. BuzzyGamer

Format Sonrası Dxdiag Ekran Kartını Görmeme Sorunu

Normalde hem harici hem de dahili grafik kartının orada algılanması ve gözükmesi gerekiyor. Game Debate'nin sistem algılama özelliğini kullanıp sistemi tarattığımda sadece Intel'i algılıyor Nvidia algılanmıyor örneğin.
  23. BuzzyGamer

İlginiz için teşekkürler ama İngilizcem pek iyi değil. Amacım ekran kartı hakkında bilgileri görmek değil sadece Dxdiag'da gözükmesini sağlamak. İlginiz için teşekkürler ama amacım ekran kartı bilgilerini görmek değil Dxdiag'da gözükmesini sağlamak.
  24. BuzzyGamer

Harici ekran kartı olduğundan eminiz. Bilgisayarın markası Casper Nirvana H36. Vatan gibi yerlerde baktığım zaman Dxdiag'da sanki iki tane Ekran kısmı var ve birinde dahili diğerinde harici ekran kartı yer alıyordu diye hatırlıyorum.
  25. BuzzyGamer

Resimdeki gibi sadece Intel gözüküyor.
  26. BuzzyGamer

Orada gözüküyor fakat DirectX Tanı Aracında gözükmüyor.
  27. BuzzyGamer

Merhabalar. Az önce arkadaşın dizüstü bilgisayarına format attım. Tüm Windows güncellemelerini yapıp eksik ve güncel olmayan sürücüleride kurup güncelledim. Yinede DirectX Tanı Aracından ekran kısmına geldiğimde sadece Intel HD Graphics gözüküyor. Nvidia gözükmüyor. Ekran kartının sürücüsünüde...
  28. BuzzyGamer

Iphone 4 İkinci El Ne Kadar Eder ?

Merhabalar. Arkadaşın elinde temiz kullanılmış Iphone 4 var ve onu satmak istiyor. Telefon temiz kullanıldığı için üstünde hiç çizik veya kırık olan bir yer yok. Varsa bile ufak tefek çizikler vardır onlarda pek etki etmez sanırım. Bu telefonu satmaya kalksak ikinci el olacağı için en uygun...
  29. BuzzyGamer

Hangi video oynatıcıyı önerirsiniz?

Windows 10 kullanıyorum ve ek bir video oynatıcı indirmek istiyorum. Bu programlardan; VLC, Media Player Classic, GomPlayer ve PotPlayer. Hangisini tavsiye edersiniz? ve neden?
  30. BuzzyGamer

Windows XP Svchost.exe Sorunu

Hayır gelmiyor fakat gelmese bile otomatik güncellemeler açık olduğundan dolayı bu sorunu yapıyormuş. Kapattıktan sonra sorun düzeldi. Cidden tam bir baş belası :D.
  31. BuzzyGamer

Windows Updateden kaynaklanıyormuş. Otomatik güncellemeyi kapatınca düzeldi.
  32. BuzzyGamer

Windows 10 guncelleme

Yükselterek işletim sistemi değiştirmeni tavsiye etmem. Temiz kurulum her zaman daha iyidir. Tabi temiz kurulumdan sonra programlarda veya sürücülerde sorun yaşayacağını düşünmüyorsan.
  33. BuzzyGamer

Çok eski bir sistem kullanıyorum. İlk Windows XP formatı attıktan sonra bir sorun yoktu fakat bir kaç gün kullandıktan sonra svchost.exe sorunuyla karşılaştım. Sistem eski olduğu için arka planda gereksiz yere çalışıp sistemi yormasın diye virüs programı kurmadım. Bu yüzden ilk baş virüs sanıp...
  34. BuzzyGamer

2000 TL'ye Uygun Fiyatlı Amd Sistem Topladık

Bende max 2000 TL'lik Monitör dahil oyun sistemi toplamaya kalktım ama Monitör olunca işin içinde bütçeyi aştım. Sence benim topladığım sistem alınır mı? Darboğaz olur mu?
  35. BuzzyGamer

Bu Sistemler Alınır Mı? Max 2000 TL Sistem Tavsiyesi

Merhabalar. Amacım aslında 1000 - 2000 TL arasında Monitör dahil oyun amaçlı sistem toplamaktı ama bütçeyi aşmak zorunda kaldım. Bu iki sistemde pek değişen şey yok. Sadece bir iki şey değişiyor bir de parça fiyatları. Bu sistemler sizce alınır mı? Eksik veya değişmesi gereken parçalar var...
  36. BuzzyGamer

Windows XP İnternet Tarayıcısında Videoların Kasma Sorunu

O zaman tek çare ya indirerek izlemek yada telefona dönmek. AKN dolmasaydı indirmeyi sorun etmezdim ama oda dolunca :(.
  37. BuzzyGamer

Windows XP İnternet Tarayıcısında Videoların Kasma Sorunu

Merhabalar. Şu an kullandığım bilgisayarda 1,93 GB ram ile Intel Pentium 4 CPU 3.00GHz işlemci bulunmakta. Sistemde ekran kartı yok. Onboard çalışıyor. DirectX tanı aracından baktığımda ekran kısmında toplam 64 mb bellek diyor. Sisteme daha yeni Windows XP Pro SP3 formatı attım. Formatı...
  38. BuzzyGamer

Monster Abra A5 V8.1.2 Ve Abra A7 V6.5 Arasında Kaldım

Abra A5 V8.1.2 15.6 ürünü ekran kartı bakımından diğer ürüne göre bir tık daha iyi. Fakat gözle görülür bir şekilde performans artışı olmayacaktır. Hemen hemen GTX 960M ile GTX 965M'in verdiği performans aynı. Abra A7 V6.5 17.3 ürününün ise ekranı daha büyük. Abra A5 V8.1.2 15.6 ekranı daha...
  39. BuzzyGamer

Mi5 vs Mi5 Pro

Ben olsam biriktirip veya ailemden az bir şey yardım alıp Pro alırım. Fakat herkesin durumu aynı değil. Biriktiremeyecek durumdaysan Mi 5 al derim.
  40. BuzzyGamer

Hangisini Önerirsiniz?

Telemetry tam olarak nedir? Peerblock baktım gayet kullanışlı bir program fakat ben hiç bir şey anlamadım programdan :D. Yukarıdaki söylediğim programları tavsiye etmez misin?
  41. BuzzyGamer

876 TL Telefon Önerisi

Arkadaşlar baya iyi tavsiyelerde bulunmuşlar zaten. Bütçeyi aşmadan alabileceğin en iyi telefonlardan biri Samsung Galaxy On7 (2016). Onuda arkadaş zaten önermiş. Fakat biraz daha para biriktirebilirim kenarda diyorsan kesinlikle biriktirmelisin. Arkadaşın önerdiği gibi bende Xiaomi Redmi Note 4...
  42. BuzzyGamer

Hangisini Önerirsiniz?

Merhabalar. Bilgisayara yeni format attım. Windows 10 x86 işletim sistemini kullanıyorum. DDR2 2 GB ram ve İntel Core 2 Duo E4600 işlemciye sahibim. Antivirüs programı olarak Panda Free ve güvenlik duvarı olarak Comodo Free Firewall kullanıyorum. Ek olarak sistemi yormayacak ve güncel virüs...
  43. BuzzyGamer

Hangisini Tercih Etmeli?

Arkadaş zaten gerekli olan şeylerin kıyaslamasını yapmış. Kıyaslamaya göre ve kullanıcı yorumlarına göre kararını verebilirsin. Fakat herkesin önerdiği gibi bende Xiaomi Mi 5 almanı tavsiye ederim. O fiyata alabileceğin en performanslı telefon şu an o. İkincide Xiaomi Redmi Pro. Bu arada...
  44. BuzzyGamer

GM5 Plus Ekran Sorunu

Mesajınızı okuldayken görmüştüm cevap yazamadım. Yanıtınız için teşekkürler. Ben daha çok donanımdan şüphelendiğim için hiç sıfırlamaya bile uğraşmadım. Bu arada sıfırladım derken telefonu fabrika ayarlarına mı döndürdünüz? yoksa hard reset filan mı yaptınız?
  45. BuzzyGamer

Bilgisayar Açılmıyor

Yarın bir güncellemeyi denerim artık. İyi günler ve iyi forumlar. :)
  46. BuzzyGamer

Hangisini Tercih Etmeli?

Kağıt üstünde Redmi Pro daha performanslı duruyor fakat Mi 5 tavsiye ederim. Bütçeniz ne kadar?
  47. BuzzyGamer

Bilgisayar Açılmıyor

Herkese yardımları için teşekkür ederim. Sana ayrı bir teşekkür ederim arkadaşım. Şu an bilgisayarda bir sorun yok videoları izleyebiliyorum. Oyunlarda denemedim henüz. Son bir soru daha sormak istiyorum. Şu an bilgisayarım sorunsuz çalışıyor fakat güncel değil. Güncellemeler var ama kurmadım...
  48. BuzzyGamer

Bilgisayar Açılmıyor

Dediklerini uyguladım fakat Good ve Update kısmına bastığımda beni başka bir sayfaya yönlendiriyor. O sayfada baya karışık geldi.
  49. BuzzyGamer

Bilgisayar Açılmıyor

Sorunum tam anlamıyla çözülmedi. Bilgisayar açıldı sadece. Video izlemeye veya oyun oynamaya kalktığımda yine aynı sorunla karşılaşağım diye bir korku var içimde. Sürücüleri kontrol etmem gerekiyor ama aygıt yöneticisinden baktığımda eksik veya eskimiş sürücüler belli olmuyor. Bunları tespit...
  50. BuzzyGamer

Bilgisayar Açılmıyor

Şu an ev durumu ses kartı almak için pek uygun değil. Ailemede yük olmak istemiyorum. Yazın aklımda bir takım planlar var. Yinede yardımınız için teşekkürler. Bu arada bilgisayar sonunda açıldı. Şu an bilgisayardan giriyorum foruma. Dediğim gibi zaten ev durumu pek uygun değil. Anca yazın...
  51. BuzzyGamer

Bilgisayar Açılmıyor

İkisinde de formatı ben attım. Kurulum dosyalarında veya yönteminde bir hatada yok daha önce farklı bilgisayarlarda denemiştim. Windows 10 hem güncel hem de bilgisayarımda daha performanslı çalıştığından kullanmak istiyorum.
  52. BuzzyGamer

Bilgisayar Açılmıyor

Tabikide :):smiley:. Sorun çözülmedi. İkinciye format atmıştım zaten yine bilgisayar açılmadı.
  53. BuzzyGamer

Bilgisayar Açılmıyor

Nvidia GeForce 500 MB veya 1 GB 8500GT . 2000 doğumluyum :smiley:. Marka ve modeli yukarıda verdim :).
  54. BuzzyGamer

Bilgisayar Açılmıyor

Etiketlemeyi unutmuşum etiketlediğin için ayrıdan teşekkürler abi. Dediklerini yaptım sistem geri yükleme başarıyla tamamlandı yazdı ama bilgisayar açılmadı. Tekrardan bu sefer kendi oluşturduğum sistem geri yükleme noktasını seçip tekrar denedim yine olmadı. DVDyi takıp C yi biçimlendirip...
  55. BuzzyGamer

Bilgisayar Açılmıyor

Bilgisayara format attım demiştim abi. Format attıktan sonra hemen ayarlardan güncellemelere gelip Windowsun güncellemelerini kurup bilgisayarı yeniden başlattım. İlk başlarda bir sorun oluşmadı fakat video izlemeye başlayınca ilk önce videoya bir şeyler oldu. Cızırdadı ekran karardı filan...
  56. BuzzyGamer

Avast Ücretsiz Sürümü Yeterli Düzeyde Koruma Sağlar mı?

Programların ücretli sürümündeki özelliklerin önemli olduğunu ve bunların ücretsiz sürümde etkin olmadığını söyleyebilirsin. Yine anlamazlarsa hiç uğraşma bile.
  57. BuzzyGamer

Demek ki çevrenizdeki insanlar bu konuda yeterince bilgi sahibi değiller veya boş yere para vereceklerini düşünüyorlar. Onları bilgilendirerek satın almaları yönünde tavsiyede bulunabilirsin.
  58. BuzzyGamer

Eğer akıllı bir kullanıcıysan güvenilir ücretsiz antivirüs programları yeterli olacaktır. Ücretsiz antivirüs programları yüksek seviyede koruma sağlamaz sağlayamazlar çünkü şirketler antivirüs programlarının üzerinde çok fazla uğraşmaları durmaları gerekiyor vede programın ve tanım motorunun...
  59. BuzzyGamer

Antivirüs programlarını crack ile kullanmak tabikide saçmadır :smiley:. Benim demek istediğim lisanslama şekli lisans dosyası veya serial kodu ile lisanslama. Avast Premier'i o siteden indirdikten sonra lisanslama dosyasını okutarak lisanslıyordum.
  60. BuzzyGamer

Yardımın ve tavsiyen için tekrardan teşekkürler. Takibe aldım. Bir Sorunum olduğu zaman ya konuya etiketler yada özel mesaj atarım :). O zaman sorun olmazsa KeyScrambler'ı benim attığım siteden indirip kururum Premium diye. --- Gönderi Güncellendi --- Comodo Internet Security Free +...
  61. BuzzyGamer

Comodo İnternet Security Free kurdum. Fakat sistemi yorup yormadığını bilmiyorum. Daha test etmedim. Ben önceden virüs programı indirmek için Full Programlar İndir bu siteyi kullanıyordum. Sitede virüs programlarının lisansları filanda bulunuyor. Örneğin format atmadan önce bilgisayara bu...
  62. BuzzyGamer

Evet duruyor. Comodoya'da güvenirim ama şu ana kadar hiç kullanmadım. Bir de bilgisayarımda DDR2 2 GB ram var işlemcimde pek iyi değil. Bu yüzden sistemi yormadan çalışıp memnun edecek düzeyde koruma sağlayan bir program arıyorum. Comodo sizce sistemi yorar mı? Comodo'ya güvenirim fakat şu ana...
  63. BuzzyGamer

Arkadaşlar bilgisayara yeni format attım. Windows 10 Home x86 işletim sistemini kullanıyorum. Antivirüs programı olarak Avastı kurdum direk. Fakat güvenlik duvarı ücretsiz versiyonunda yok. Yine de yeterli düzeyde koruma alabilir miyim? bilgisayarı nadirde olsa babam iddia yapmak veya banka...
  64. BuzzyGamer

Orta Seviye Oyuncu Sistemleri Önerisi

Çok yararlı bir konu olduğunu düşünüyorum. Fakat konuda her ay güncellenecektir yazıyor. Son düzenleme ise 20 Eylül 2016 tarihinde olmuş. Biz ise 17 Aralıktayız. Ekim ve Kasım aylarında konu düzenlenmemiş ve neden düzenlenmediğine dair bir yorum yapılmamış. Konuyu güncelleyip takipte kalırsanız...
  65. BuzzyGamer

Huawei HG658 V2 Modem ISS Sorunu

Öncelikle merhaba. Ben TurkNet servisinin üyesiyim. Modemimde normal de TTnet'in modemi fakat eski ve sinyal gücü çok zayıf. Geçen günlerde arkadaşım da bana Superonline'nin Huawei HG658 V2 modelinde ki modemini verdi. Benim eski modemime göre çok daha iyi bir modem. Sinyal gücü baya yüksek ve...
  66. BuzzyGamer

Bilgisayar Açılmıyor

Arkadaşlar güç düğmesine bastığımda siyah bir ekran, ekranın sol üst kısmındada alt tire ( _ ) çıkıyor. Tuşlara bastığımda da ses çıkarıyor. Format atmaya kalktığımda işlem sonunda bilgisayarı yeniden başlatacağı yerde hata veriyor. Sorun neyden kaynaklıdır? ve nasıl çözerim? yardımınız için...
  67. BuzzyGamer

GM5 Plus Ekran Sorunu

Ne demeye çalışıyorsun kardeşim. Açıklayıcı olursan sevinirim.
  68. BuzzyGamer

GM5 Plus Ekran Sorunu

Az önce yeni gelen sistem güncellemesini yaptım ve aynı sorun hala daha devam etmekde. O yüzden bence bu sorun büyük ihtimal yazılımsal değil. Telefonda da çok fazla uygulama, video filan olduğu için yedeklemem uzun sürer ve sıkıntı çıkarır. O yüzden fabrika ayarlarına döndürerek risk almak...
  69. BuzzyGamer

GM5 Plus Ekran Sorunu

GM5 Plus kullanıcısıyım. Son zamanlarda resimlerdeki gibi ekran sorunu belirmeye başladı. Kullanımı ve performansı filan etkilemediğine ilk başlarda fazla takmadım ve sonradan düzelir diye salladım. Fakat bir kaç gün hatta hafta oldu hala daha düzelmedi ve son zamanlarda canımı sıkmaya başladı...
  70. BuzzyGamer

FX-8320 Alınır mı?

Yardımın için gerçekten teşekkürler. Peki bütçeyi az bir şey aşarak. Ram yerine bunu Anakart olarak da bunu seçsem. Her hangi bir performans artışı olur mu ? az da olsa. Yoksa bütçeyi gereksiz yere mi aşmış olurum.
  71. BuzzyGamer

FX-8320 Alınır mı?

Kusura bakma mesajı geç gördüm. Bütçe belli olmadığına kendi çapımda topluyorum öylesine. Fiyat performans canavarı bir sistem olursa çok iyi olur. Monitör dahil olarak. Yinede bir fiyat biçmem gerekirse minimum 3000 maksimum 4000 TL olabilir.
  72. BuzzyGamer

FX-8320 Alınır mı?

Peki İntel olarak hangi işlemciyi seçmeliyim ? Hem güncel hem de ekonomik olsun istiyorum. 1000 TL altında olursa çok iyi olur bütçe bakımından.
  73. BuzzyGamer

FX-8320 Alınır mı?

Kendi çapımda hem ekonomik hem de güncel grafik kalitesi yüksek olan oyunlarda yüksek performans almak için masaüstü bilgisayar topladım. Fakat işlemci bakımından ucuza gelmek için AMD işlemcilerinden seçtim. Buda beni tedirgin etti. Sizce işlemci bakımından AMD güvenilir mi ? ve seçtiğim...
  74. BuzzyGamer

Pegatron IPSXB-H61 Model Anakart

Öncelikle herkese merhaba elimde Pegatron IPSXB-H61 bu modelde bir anakart var. Ne tarz ram , ekran kartı vb. Şeyleri destekler bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
  75. BuzzyGamer

Anakartım Sata III Hard Disklere Uyumlu Mu?

Yardımın için çok teşekkürler. DDR4 veya DDR3 desteklemese bile çalıştıramaz mı? yoksa DDR2 almak en mantıklısı mı?
  76. BuzzyGamer

Anakartım Sata III Hard Disklere Uyumlu Mu?

Öncelikle herkese merhaba. Yakın zaman da sistemime ek olarak bellek ile HDD almak istiyorum. Bu yüzden biraz araştırma yapayım dedim ve iyiki de yapmışım. Sistemim çok eski olduğundan dolayı haliylen anakartı da eski. Anakartımın markası: Gigabyte GA-P35-S3G Anakartım Sata III bağlantısına...
  77. BuzzyGamer

Sistem Bakım Uygulamalarından Hangisini Kullanmalıyım?

Kesinlikle katılıyorum ama yinede bir konu açayım dedim. Greenify kullanıyorum ve gayet işimi görüyor. Sistemi de yormuyor. Belki ek olarak sadece CCleaner yükleyebilirim. Hafif olduğundan dolayı. Greenify kullanıyorum şu an ve gayet işimi görüyor. Sistemi de yormuyor. Belki ek olarak CCleaner...
  78. BuzzyGamer

Tavsiyen için teşekkürler. Greenify zaten kullanıyorum. Hayır rootsuz olarak da kullanabiliyorsun ama uygulamanın bazı özelliklerinden yararlanamıyorsun.
  79. BuzzyGamer

Öncelikle herkese merhaba. General Mobile GM5 Plus kullanıyorum ve telefonuma sistem bakım uygulaması indirmek istiyorum. Android One projesi altında olduğu için en güncel işletim sistemine sahip. Sistem bakım uygulaması olarak en başarılı gördüklerim şunlar: AMC Security - Antivirus Boost...
  80. BuzzyGamer

Maksimum 1300 TL Ekran Kartı Önerisi

İlginiz için çok teşekkür ederim.
  81. BuzzyGamer

Peki sizce RX 480 mi? yoksa GTX 1060 mı? Bir de bu iki ekran kartına da uyumlu intel ve amd işlemci önerir misiniz? İşlemci 1000 lira altında olursa çok daha güzel olur.
  82. BuzzyGamer

Peki mini de bir sorun oluşacak mıdır?
  83. BuzzyGamer

Merhabalar. Maksimum 1250 - 1300 liraya beni uzun süre götürebilecek oyun için ekran kartı arıyorum. Uygun fiyata olduğu için RX 480 veya GTX 1060 düşünüyorum. Uygun fiyata RX 480 veya GTX 1060 alabilmem için site önerir misiniz? Ekran kartı olarak Zotac GTX1060 Mini 6GB GDDR5 192Bit...