Arama sonuçlarınız

1. T

RAM ve Sanal Bellek

8 GB ram , i3 4005u , 820m , 120gb SSD var .SSD takınca sanal belleği kapattım . Harici disk takıp gta v oynarken bazen bellek yetersiz hatası alıyorum . Sebebi nedir ?
  2. T

SSD için 3.0 kutusu

Sandisk SSD Plus 120GB 530MB-400MB/s Sata 3 2.5" SSD Fiyatı bu ssd var elimde. Harici kullanmak için kutu öneriniz var mı ?
  3. T

Adaptör ucu

http://snpi.dell.com/snp/images/products/large/332-2069.jpg Bu parça adaptörün ara kabloya ihtiyaç olmadan direkt prize takılabilmesini sağlıyor . Avrupa prizi versiyonunu nerden bulabilirim ?
  4. T

HDD Kutusu

Elimde 500 gb WD Blue 2.5" 5400rpm disk var. Bu hdd için harici kutu önerebilir misiniz ? USB 3.0 olsun
  5. T

Harici HDD Ayrılmamış Alan

Harici diskimi kutudan çıktığı gibi bilgisayar taktım. Disk yönetiminde 101 mb ayrılmamış alan ve 931 gb lık bir bölüm var . Ayrılmamış alanı 931 gb lik bölüme eklemek istediğimde resimdeki uyarıyı veriyor. Bu işlemi yaparsam sıkıntı yaşar mıyım ?
  6. T

Amazon Music ten şarkı satın alma

Amazon digital music ten şarkı satın almak istiyorum. Adres , kart bilgilerim herşey doğru . Satın almak istediğimde . "We were unable to process your purchase with your current payment information. Please enter a valid payment method and an address which are both local." adlı bir hata çıkıyor ...
  7. T

Macbook Pro

MACBOOK PRO MD101TU/A CORE İ5 2.5GHZ-4GB-500GB-13.3-INTEL NOTEBOOK BILGISAYAR Şu macbook u alıp 8 gb ram ve 120 gb ssd taksam performansi nasil olur vs sizce ugrastigima deger mi ? Suan air ve retina ekranlilar cok pahali . Bu modelide apple da 8 gb ram ve 120 gb ssd yi sectigimde fiyati ucuyo.
  8. T

SSD karşılaştırması

Hyperx Savage , 850 evo ve Sandisk extreme II üçlüsünden en iyisi hangisi ?
  9. T

Prodüktörlük

Kendi müziğimi yapmak istiyorum . Bu konu hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi ?
  10. T

GM 4G den 5+ a geçmek

Suan General Mobile 4G kullaniyorum. Telefon fiyatina gore mukemmel fakat kamera si ve mikrofonundan şikayetçiyim. Bunu satip GM5+ almayi düşünüyorum. Siz ne dersiniz ?
  11. T

Dell wifi problemi

Sorun şöyle : wifi sürücüsünü yüklediğim zaman bağlantı sürekli kopuyor . Sürücü kaldırdığımda ise evimdeki modemi görmüyor .
  12. T

MB Pro ve MB Air

Şuan apple ssitesinde MB Air 13" en düşük konfigürasyon (i5 5250U 1.6 GHz ) 4000 TL . Aynı donanım ama işlemcisi İ5 5257U 2.7 GHz li MB Pro 5300 TL . Şimdi soru şu : +1 Thunderbolt , 1 HDMI ve Retina Ekran için 1300 TL verilir mi?