Arama sonuçlarınız

1. F

Need For Speed 2016 Deluxe Edition Kasma Sorunu

Oyunda ULTRA Ayarlar İle 18 FPS,LOW Ayarlar İle 9 FPS Alıyorum.Bunun Çözümünü Bulan Var Mı ? Çoğu Arkadaşımız Cracki Çıkmadığı İçin Bu Oyuna Sahip Değil.O Sebepten Dolayıda Internette Çözümü Bulamadım.
  2. F

Need For Speed 2016 Klavye Sorunu Çözdüm !!!

Yaklaşık 3 Saat Uğraştım Tuşlara Bastım.Sonra Aklıma Takıldı Bir Ara Bazı Oyunlarda Num Lock Açık Olunca Oyun Oynanmıyordu.Num Locku Kapatıp Space Tuşuna Bastım Oyun Açıldı !!!!! ARKADAŞLAR NUM LOCK KAPATIP SPACE TUSUNA BASIN !
  3. F

Need For Speed 2016 Deluxe Edition GPU Hatası !

Arkadaşlar Ben Originden Need For Speed 2016 Deluxe Edition Oyununu Aldım.İndirdim.Kurulumunu Yaptım. Girerken Hata Veriyor.Hata Linkini Aşagıya Koyuyorum.Çoğu Türk Yabancı Forum Ve Sitelerde Aradım Ama Bulamadım.Belki Burada Çözümünü Bilen Vardır. HATA LİNK-I => Hızlı Resim - Hata 1 HATA...
  4. F

[-]Satılık[-] [+]GTA V Social Club Hesap[+] [+]Steam Random Key[+]

Merhaba Arkadaşlar Bugün Adaşımın Satmış Olduğu Ürünleri Buraya Yazacağım.Kendisi Rica Etti. GTA V Social Club Hesap: Fiyatı 30 TL.Pazarlık Payı Vardır.Bu Hesabı Kullanmak İçin Bilgisayarınızda GTA V Olması Gerekmekte.GTA V Bilgisayarınızda Yüklüyse Social Club Hesabına Girip GTA V Online...
  5. F

Ininal Kart Hakkında Her Şey ! [Kafasında Soru İşareti Olan Arkadaşlar İçin]

Merhaba Arkadaşlar.Bugün Sizlere İninal Kart Hakkında Bilgiler Vereceğim.Çoğu Arkadaşımızın Kafasında Sorular Ve Sorunlar Var.Bunları Bugün Yanıtlayacağım.Ben Kartımı PTT Şubesinden Aldım. ININAL KART NASIL ALINIR ? 1-) Yakınınızdaki Bir PTT Şubesine Gidip Kart Talep Edebilirsiniz.Sizden Hiç...