Arama sonuçlarınız

1. 4

Yardım RX 6700 XT 12 GB vs RX 7600 XT 16 GB?

1080p ekran için bu iki kart arasında kaldım. Her ne kadar 6700 xt 2k için önerilsede şimdilik 2k monitör düşüncem yok. İki kart arasında kalmamın sebebi 6700 xt nin daha güçlü olması fakat 7600 xt nin ise vram olarak 16 gb olması ve bir nesil daha genç olması. Kafamda iki senaryo var...
  2. 4

Yardım Monitör yeniden başlıyor

Pc yi açtığımda monitörde acer yazısı geliyor sönüyor sonra tekrar acer yazısı geliyor. Sürekli tekrar ediyor. İlk başlarda pc deyken 5 sn kararıp geri geliyordu bende ya ekran kartında ya kabloda yada monitörde diye düşünüyordum. Şimdi sürekli monitörü kapatıp açar gibi acer yazısı gelip...
  3. 4

Soru Bilgisayarda oyun oynarken whatsapp bildirimi ekrana gelmiyor

Bilgisayarda oyun oynarken whatsapp bildirimi ekrana gelmiyor, belli ki rahatsız etme modu tarzı birşey bildirimi engelliyor sizce engelleyen nedir?
  4. 4

Soru Oyunda patlama esnasında monitör kapanıyor neden?

RDR 2 oynarken bir dinamit patlama esnasında monitör kapandı daha doğrusu ekran gitti monitörde güç vardı. Yeniden başlatınca pc kendine geldi. Tabi oyunu kartıma göre limitte oynadığım için bunu yaptı bir dar boğaz veya aşırı yüklenme oldu. Bende aynı sahneyi düşük grafikte ve düşük...
  5. 4

Rehber Oyun açınca müziğin sesi kısılıyor. (Çözüm)

Geçenlerde yaşadığım bir konuydu. F1 2020 oyununu açtığımda daha önceden Spotify'da çalan şarkının sesi kısılıyor. Tabi anlık olarak müdahale edilebiliyor Spotify'ın sesini kendi içinden kısıyorsunuz yada ses düzeyi karıştırıcısından ayar çekiyorsunuz fakat ne zaman ki oyunu alta alıp başka bir...
  6. 4

Ekran kartı giriş sıcaklığı kaç olmalı?

Merhaba arkadaşlar, bugün ekran kartı fan hızlarıyla biraz ilgilendim. Amd Radeon yazılımında değerlere bakarken kartın "anlık sıcaklığı" ve "giriş sıcaklığı" diye iki değer var. RX 5500 XT sahibiyim ve RDR 2 orta-yüksek ayarlarda anlık sıcaklık 70, giriş sıcaklığı ise 80 civarında dolaşıyor...
  7. 4

B450 anakart ryzen 5 3000 serisi için hazır geliyor mu?

Ryzen 5 3600X işlemci için b450m s2h model anakart alınacak. Merak ettiğim, 3000 serisi işlemciyi direkt anakarta takıp çalıştırabilir miyim? Başlarda bios güncellemeleriyle destekleniyordu acaba şuan fabrika çıkışlı olarak 3000 serisi destekleniyor mu?
  8. 4

WWE 2K19 Alexa Bliss'i Seçince Oyundan Atıyor?

Başlıkta da belirttiğim gibi bu konu ile ilgili bir çözümünüz var mı? Alexa'yı seçip oyuna giriyorum giriş bölümleri gayet güzel akıyor daha sonra gong çaldıktan 10 sn sonra oyundan atıyor, sadece bliss için bunu yapıyor. Bliss veya başka bir güreşçi için bunu yaşayan var mı? (Crackli...
  9. 4

70 mbit internette ankastreden modeme cat6 yerine cat5 kablo çeksem?

70 mbit için cat6 yı zorlamalı mıyım? Mahalledeki elektrikçiden kablo alacağım cat6 yok cat5 varmış elinde. cat5 i alayım mı? Kabloyu evin yüzeyinden çekicem.
  10. 4

Ankastreden modeme herhangi bir CAT6 kablo çekilir mi ??

Arkadaşlar ankastreden gelen kablo eskidi, bende 15 mt cat6 kablo çekmenin daha yararlı olduğunu okudum. Bir yazıda kablonun ftp olması gerekir diyordu. Bu zorunlu mu? Acil yardımınızı bekliyorum. Kabloyu binanın yüzeyinden çekeceğim. Link bırakıyorum bu işe yarar mı? Yada sizin bir öneriniz...
  11. 4

b450m s2h hangi sürücüleri indirmeliyim?

Anakartın destek bölümünden bios için güncelleme yaptım. Bunları usb ye atıp bios ekranında hallettim. Arkadaşlar fotoğraflarda da belirttiğim gibi chipset olsun LAN olsun ses desteği ve uygulamalar gibi birkaç alt kategori daha var bunları yüklemeli miyim? Eğer yükleyeceksem bios ekranında mı...
  12. 4

Pist tur zamanını ölçen cihaz

Arkadaşlar bu pist zamanını ölçen aleti satın almak istiyorum ama bulamıyorum var mı bunun bi ismi? Go-kart için araştırıyorum youtube da bursa nilüfer gokart pistinde kullanan bir arkadaş var. Yardım!!!!
  13. 4

Ekran kartı olmadan biosa girilebilir mi?

Ekran kartını henüz almadım ama işlemci aldım ryzen 5 2600 , sadece işlemciyle bios açılır mı? Normalde apu işlemcilerde görüntü alınabiliyor ama bios için acaba farklı bir durum var mı? Eğer mümkünse bios güncellemesi yapıcam.
  14. 4

RX 5500 XT 4 GB VS 8 GB

Rx 5500 xt 4 gb model ile 8 gb arasında kaldım. 4 gb 1500 lira, 8 gb 1750 lira. Aradaki 250 lira fiyat farkıyla 8 gb bir ram mi alsam daha iyi olur yoksa o farkı verip 8 gb lık ekran kartını mı alayım. Sistem topluyorum ve bir adet 8 gb ram aldım, eğer 8 gb lık ekran kartını alırsam, 8 gb ram...
  15. 4

RX 5500 XT 4GB VS RX 580 8GB?

Arkadaşlar belirttiğim gibi, her iki kart birbirine yakın performans veriyor. 5500 xt oyun testlerinin %80'inde önde fakat AC gibi geniş açık dünya oyunlarında, VRAM ön planda olan oyunlarda da RX 580 8 GB 4-5 fps önde geliyor. Bir tarafta bellek hızı yüksek (14 Gbps) ama belleği az, diğer...
  16. 4

Psu her işlemciyle çalışır mı?

Thermaltake TR2 S 550W psu kutusunda Haswell Ready yazıyor. Bu sadece "intel işlemci için uyumlu" demek mi yoksa "intel de biraz daha iyi performans gösterir ama onun haricinde işlemci ayırmaz" mı demek?
  17. 4

Sistemime kaç watt psu gerekli?

Merhaba arkadaşlar, Sistem toplayacağım, aşağıdakilere göre 550 watt değerinde ama 12V kanalından 450 watt güç veren psu yeterli midir? Linki bırakıyorum cevaplarınızı bekliyorum. Bu arada ürün hakkında bilgisi olan var mı TT iyi bir marka olarak biliyorum peki bu ürün...
  18. 4

Fanı içeri bakan psu alsam sıkıntı olur mu?

Kasamın üst tarafında PSU yeri var ve kasa üstünde fan için ızgara da var filtreli. Fakat o uygunlukta yani fanı üst tarafa bakan PSU'lar pahalı mesela Thermaltake Smart RGB 600W 500 liradan fazla. Daha uygun fiyata kasa içine fanı bakan psu'lar var. Acaba kasa içindeki havayı kullansa bir...
  19. 4

Motorinin Ömrü Ne kadar ?

Arkadaşlar motorin ömrü ne kadardır bilen var mı? Ne zaman kalitesi bozulmaya başlar daha sonra ne zaman ömrü biter? Bir de 19 lt damacanaya veya plastik bidona koysak bir zararı olur mu? Akaryakıt fiyatları bu kadar inmişken kenarda dursun. Cevaplarınızı bekliyorum.
  20. 4

Aynı oyunun orjinalini ve Apk sını indirmek

Merhaba arkadaşlar. Android kullanicisiyim ve bazi oyunlar gercekten cok zor. Mortal kombat X ozellikle. Diyorum ki orjinal oyun telefonda kalsin, apk sını indirsem sıkıntı olurmu. Calisir mi??
  21. 4

Otomatik viteste anlayamadığım olay

Merhaba arkadaşlar konudanda anlasildigi uzere sizlere bi sorum olacak. Manuel vites aracta vitesi 1 e takarsın gaza az bastinmi 5 km/h hizla gidersin cok bastin mi 15 km/h hizla gidersin. Vitesi 2 ye taktinmi baslangic noktan 15 km/h olur. Bunda sıkıntı yok. ŞİMDİ GELELİM OTOMATİK VİTESE...