Arama sonuçlarınız

1. Galipyigit

Win 10 Amd Hd 6610 Driver Sorunu

Onu denedim o da olmadı şu an Windows 8.1 indiriyorum yapacağım başka bir şey yok sanırım
  2. Galipyigit

sorun devam ediyor
  3. Galipyigit

1-2 gündür ısınma oluyor bundan öncesindede sorun vardı. Şimdi Laptopun peteklerini temizledim sorun kalmadı Renk karmaşası çok fazla driver sil yükle yaptığımdan oldu sanırım format attıktan sonra birdaha olmadı Radeon Software Crimson Edition Beta bunu tekrardan deniyorum
  4. Galipyigit

O zaman ileri tarihte bu işlemi yapabileceğim maalesef bu sırada başka çözüm önerilerini deneyeceğim ilgin için teşekkür ederim
  5. Galipyigit

Hocam yeni format attım birsürü güncelleme bekliyor bu hızla yapmak istemiyorum sadece ekran kartının sürücüsünü güncelleyebilirmiyim ?
  6. Galipyigit

Onu nasıl yapıcağım hocam TeamViewer filan kullanarak yardımcı olabilirmisiniz
  7. Galipyigit

Windows 10'a aygıt sürücüsünü otomatik olarak Yükle yaptığımda güncel sürücüye sahipsiniz diyor. Aynı olay bendede var Ekran kartım HD6610m ama AMD'nin sitesinden sürücüyü indirip kurarsam Ekran kartımım ismi HD7500/7600 Series oluyor Screenshot Hocam bu hızla uzun süre indirme beklemek...
  8. Galipyigit

Format atarken laptopum çok ısınıp kapandığı için içini güzel bir şekilde temizleyip win 10 yükledim ne yazık ki win8 dvd'si hasar almış Ancak sorunum devam ediyor ekran kartı sürücüsü olarak Legacy buradaki Catalyst Software Suite yazılımını indirdim ancak sorunum devam ediyor sanırım neden...
  9. Galipyigit

tam performans alamasamda geçici olarak kullandığım ekran kartı sürücüsü de önceden yaratmadığı halde bu sorunu yarattı su an güvenli modda ekran kartı sürücüsünu ddu ile kaldırıyorum ardından başka bir Windows sürümünu yüklemeyi deneyecegim
  10. Galipyigit

Crimson Edition 16.2.1 Beta'yı indirdim ancak kurulurken ekranım anormal bir şekil aldı birşey göremediğim için kurulumun bitmesini yarım saat kadar bekledim sonra bilgisayarı yenide başlattım ancak ekranım hala anormal resimdeki şekilde gözüküyordu http://i.hizliresim.com/RQVNLG.jpg bende...
  11. Galipyigit

Deneyip Yarın sonucu söyleyeceğim ilgin için teşekkür ederim
  12. Galipyigit

bir sitede lisansımın artık win10 için geçerli olacağını okudum bende HDD'e kıyıp risk almak istemedim yeniden win 10 kurdum
  13. Galipyigit

Win 10pro 64 bit
  14. Galipyigit

Gerekli İşlemleri Uyguladım Ancak Sistemimdeki Sorun Devam Ediyor biraz daha araştırdım ve hep farkettiğim ama pek düşünmediğim bir şey aklıma geldi Bkz: Screenshot Bu Resimde Ekran kartımın 7500/7600 series olduğu yazıyor ancak Benim ekran kartım Ati amd radeon hd6610M acaba sorun bu olabilirmi...
  15. Galipyigit

Teşekkür ederim Format Atıcağım o zaman Zaten Win 8.1'e geri dönmek istiyordum
  16. Galipyigit

Başka bir çözümü olmazmı ?
  17. Galipyigit

Başlıktada okuduğunuz gibi win 10 driver sorunu yaşıyorum bilgisayarımı Windows 10'a yükseltmeden önce (win 8.1) Lol'ü maks ayarlarda 60fps sabitleyip oynuyordum ancak şimdi En düşük ayarlarda oyunun başında 80 fps ortalarına ve sonlarına doğru sık sık kasmaya başlıyor ve 8-9 fps maks veriyor...
  18. Galipyigit

Donanım seçimi konusunda yardım edermisiniz

Yardımınız için teşekkür ederim sepetimi dediklerinize Gore düzenledim iyi akşamlar iyi forumlar
  19. Galipyigit

O zaman ekran kartı yerine ekstra aksesuar alsam sorun olmaz sanırım
  20. Galipyigit

Sizce bu nasıl ? AMD A10 7860K Soket FM2+ 3.6 GHz 4MB Önbellek 95W 28nm İşlemci + R7 VGA
  21. Galipyigit

Sizce fiyat olarak buna yakın hangi işlemciyi almalıyım
  22. Galipyigit

Sanırım seçtiğim Anakart ıntel ile uyumlu değil ve i5 in fiyatı biraz fazla yüksek sanki
  23. Galipyigit

500w dusunuyorum yetmezse birazcık daha arttırmam mümkün yetermi onuda bilmiyorum maalesef
  24. Galipyigit

Yeni bilgisayar toplamaya karar verdim 1100₺ butcem var ben elimde olmayan parçalardan topladım sizce parçalar birbirine uyum sağlar mı crossfire yapabilir miyim yardımcı olur musunuz DONANIM: Ram : CORSAIR 4GB Value DDR3 1600MHz CL11 Tek Modül Ram Anakart: MSI A68HM-E33 V2 Soket FM2+ DDR3...
  25. Galipyigit

Mavi ekran sorunu resimli

Öncelikle hepinize ilginiz için teşekkür ederim sorun ekran kartımdaymis ekran kartımı temizledikten sonra sorunun devam ettiğini gordum birde ekran kartımı çıkartıp denedim ve sorunum düzeldi herkese teşekkür ederim @jug ilgin için çok teşekkürler hocam
  26. Galipyigit

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim Yedek harddiskimide denedim aynı sorun var şimdi bilgisayarımın içini temizledim ve tekrar deneyeceğim
  27. Galipyigit

Dediğini deneyip sonucu sizle paylaşacağım teşekkür ederim
  28. Galipyigit

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim ancak yazdığım gibi tüm sürücülerimi test ettim format attıktan hemen sonra surucu yüklemedende bu hatayı aldım :(
  29. Galipyigit

Öncelikle ilgin için teşekkür ederim ancak bilgisayarım Windows 7 :/
  30. Galipyigit

Öncelikle ilgin için teşekkür ederim güvenli moddada bir çözüm bulamadım maalesef
  31. Galipyigit

Kısa bir süre önce yeni evimize taşındık. Taşınmadan önce bilgisayarım sorunsuz bir şekilde çalışıyordu ancak taşındıktan sonra mavi ekran hatası vermeye başladı(acaba taşınırken hasar mi gördü hasar gorduyse hangi parçası) win7'nin tüm versiyonlarını tek tek yeniden yükleyerek denedim tüm...