Arama sonuçlarınız

1. mirac199

Laptop Batarya

Laptop eski sayılır. 2016 yılında almıiştım. Yinede bi sorayım. teşekkürler.
  2. mirac199

Laptop Batarya

Selamlar arkadaslar, Monster Abra a7 kullanmaktayım ve artık bataryası tamamen öldü. Degişim için orjinal bataryasını bulamadım maalesef. Replika bir ürün takmam bir problem olusturur mu? ve Türkiyeden temin edebilecegim bir yer onerisi olabilcek var mıdır acaba? Batarya Bilgileri: Mode...
  3. mirac199

Televizyon konusunda fikir - Hangisini almalıyım

Selamlar arkadaşlar, Uzatmadan konuya giriyim :sweat: , TV dünyasına yabancıyım açıkcası fakat bir tane almam gerekiyor fazla başlık ve model içinde kayboldum. Kısaca sorularım; 2- Biraz bakındıktan sonra Vestel 50U9500 ürünü iyi gibi geldi fakat sizin tavsiyelerinizi bekliyorum. Kafamdaki fiyat...
  4. mirac199

Güç Kaynagı Tercihi

Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için ?
  5. mirac199

Güç Kaynagı Tercihi

olur oyle hatalar ;) :grinning:
  6. mirac199

Güç Kaynagı Tercihi

sistemi muhtemelen uzun bi süre yükseltmicem ve bütçeyide aşmak istemiyorum, 700w 'lık psu'lu kasalar ile 750w'lık psu'lu kasalar arasında fark oldugu için acaba yetermi diye düşündüm de muhtemelen yetmicek gibi :(
  7. mirac199

Güç Kaynagı Tercihi

CoolerMaster veya Thermaltake almayı düşünüyorum, 750w'de yetmeyebilir mi :rolleyes:
  8. mirac199

Güç Kaynagı Tercihi

Selamlar, Sistem toplıcam fakat psu'nun güç degeri için kararsız kaldım (700w yeter mi yoksa 750w mı olsun ? ), Kullancagım donanımlar; Ekran Kartı : GeForce RTX 2060 SUPER Advanced Edition EVO, Anakart : MSI B450-A PRO MAX Islemci : Ryzen 3600x ( Fanlı Sogutma Kullanıcam) Disk : 1 Adet 7200...
  9. mirac199

3500 civarı telefon önerisi

çook teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için, sanırım biraz daha zorlayıp mi note 10 lite alıcam :)
  10. mirac199

samsung'un yan serilerini begenmiyorum zaten :( teşekkürler öneri için ?
  11. mirac199

Bi magaza'ya gidip elime almadan karar veremicem sanırsam :) teşekkürler yorumlar için :)
  12. mirac199

Biraz ön yargı ama reno 2z işlemcisi mediatek , oyunzden çekimser kalıyorum açıkcası
  13. mirac199

Samsung Galaxy M31 2020 için ne dersiniz 1591186116 o konuda bende çekimserim acıkcası ön kamera olayı bana biraz sıkıntılı geliyor
  14. mirac199

teşekkürler yorumlarnız için , Mi Note 10 bütçemi aşıyor açıkcası , zaten zorlayarak 3,500 civarı yaptım, suan redmi note 9s ile mi 9t arasında kaldım gibi :) Suan kafamda olan soru, ben hep ips lcd ekranlı telefonlar kullandım ve artık bi amoled ekrana geçmek istiyorum. Sizce sadece bu ekran...
  15. mirac199

Merhaba arkadaşlar , Forumda bu tarz konu başlığı çok var fakat içlerinde kayboldum :( , Yaklaşık 4 yıldır Xiaomi Mi 5 kullanıyorum ve artık değiştirme vakti geldi, Asagıda bulunan cihazları inceledim fakat bir karara varamadım , görüşlerinizi bekliyorum. Ilk olarak redmi note 8 pro ile redmi...
  16. mirac199

2500 lira bandından telefon önerisi

teşekkürler arakdaşlar onerileriniz için :):)
  17. mirac199

Mi 9T ' ye ikna oldum sayılır :grinning: farklı yorumlarda gelirse onlarıda okumak isterim yaklasık 1 hafta sonra alacagım teşekkürler şimdiden :):) (bu arada 9T cepteyken video arama yapılınca kamera otomatik açılıyordu o düzeltildimi acaba :rolleyes:)
  18. mirac199

teşekkürler arkadaşlar öneriler için fakat redmi note 8 pro için ne yorumda bulunursunuz ? mi 9t kamerasından dolayı , realme için de yeni marka oldugundan dolayı cok sıcak bakmıyorum cihazlar için yorumunuz varsa yazarsanır çok iyi olur bayadır telefon'ları takip etmiyorum
  19. mirac199

Selam arkadaşlar, yaklasık 5 senedir kullanıdıgım Mi5 telefonum bozuldu bozulucak, bundan dolayı yeni bir telefon arayısındayım, bütcem yaklasık 2500-2800 lira civarı , çok fazla oyun oynayan vs. biri degilim kamera,batarya kasa kalitesi aradıgım şeylere bunlar :) ve malum günümüz...
  20. mirac199

Kulaklık Önerisi

teşekküler gerçekten güzel görünüyor ???
  21. mirac199

Kulaklık Önerisi

sennhesier'ın türkiyei için garanti durumu nedir acaba ? ve kulaklık dışarıya çok ses veriyor mu acaba ?
  22. mirac199

Kulaklık Önerisi

Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 1.5 senedir kullandıgım xiaomi hybird pro hd kullaklığıma veda ettim. 150-20 TL bandında ses ve kablo kalitesi iyi olan tavsiyelerinizi bekliyorum. Günde yaklaşık 4-5 saat müzik dinleyen birisiyim bü yüzden kulaklık benim için çok öenmli :)
  23. mirac199

kablosuz mouse önerisi

teşekkürler , baska ürün bulamazsam buna döncem büyük ihtimal
  24. mirac199

kablosuz mouse önerisi

Oyuncu mouse gibi mouselar pek güvenmiyorum açıkçası teşekkürler
  25. mirac199

kablosuz mouse önerisi

merhaba arkadaşlar , kablosuz mouse arıyorum fakat fiyasadaki çogu mouse küçük ele avuca sıgmıyor :) x7 büyüklügünde bir kablosuz mouse onerisi olan varsa paylaşmasını isterim fiyat max 100-150 tl olabilir
  26. mirac199

xiaomi mi 8 lite hakkında

Arkadaşlar büyük ihtimal görmüşsünüzdür , xiaomi mi 8 lite yaklasık olarak 1,800TL fakat özellik olarak normal mi 8 ' in altında bu fiyata mi 8 lite mı alınmalıdır yoksa önerebilceginiz başka model var mı 2000 lira bandında
  27. mirac199

max 2500 tl laptop onerisi

işlemci olarak 7. nesil ile 8.nesil arasında cok fark varmı acaba birde acer marka cok sevdigim söylenemez. teşekkürler
  28. mirac199

max 2500 tl laptop onerisi

ortalama oyunları acabilecek (cs go , lol vs) 60-100 arası fps vercek laptop onerilerinizi bekliyorum
  29. mirac199

Formattan Sonra Sistem HDD'yi Her Zaman Görmemesi

Ne yapabilirim peki başka fikri olan var mı?
  30. mirac199

Hocam ilk başta da belirttiğim gibi,Windows kurulu bir HDD var hatta iki adet var HDDlerden.İkisiyle de aynı sorunu yaşıyorum bir süre sonra.Ya başlangış onarma hatası ya reboot and repalce hatası ya da BIOS'da HDD görünmeme sorunu.
  31. mirac199

Hocam başka bir HDD' de Windows kurulu iken gerçekleştirdim bu işlemi yine aynı sorunla karşılaşıyorum.Sorun ise Reboot and replace cümlesi ve Bios'ta HDD görünmemesi
  32. mirac199

Hocam cevabın için teşekkürler.Anakartı söktüm lakin Ram slotu koymamışlar Ram'ler gömülüydü :). Başka fikri olan varsa yardımcı olabilir mi şu 64 bit 32 bit driver muhabbeti ile ilgili
  33. mirac199

Başka bir Hdd takınca da aynı durumu yaşıyorum ama hocam.
  34. mirac199

Arkadaşlar herkese selamlar. Asus X541S model bir laptopum var. İlk aldığımda RAM'i 2GB olduğu için ve bana Windows 10 64bit şeklinde geldiği için bilgisayarı kullanamaz haldeydim. Çok kasıyordu. Ben de gidip 32 bit bir Windows 10 kurayım dedim ve kurdum. Fakat 32 bit için herhangi bir driver...
  35. mirac199

Hangisi daha iyi?

2 seçenekteki laptopun linkini atabilirmisin acaba teşekkürler :)
  36. mirac199

1500-1800 arası laptop

dediğim gibi çok fazla bir işlevi olmasına şuanlık gerek olmıcak 4 ram yeterli diye düşünüyorum , freedos olması sıkıntı değil , casper ile ilgili olarak zaten belirtmişsin
  37. mirac199

1500-1800 arası laptop

teşekkürler öneri için ilk olarak amd işlemci istemiyorum açıkcası , telefon/laptop tarzı ürünlerde casper düşünmüyorum :) teşekkürler
  38. mirac199

1500-1800 arası laptop

merhaba arkadaşlar, max 1800 tl lik genellikle internette dolaşmak için en fazla lol oynanacak (60 fps alınsa yeter) bir laptop tavsiyesi isticektim . aklımda olan bu model var baska onerileriniz varsa yazarsınız. HP 250 G6 Intel Core i5 7200U 4GB 500GB R5 M330 Freedos Fiyatı
  39. mirac199

Laptop soğutucu vidasi yalama oldu.

aynen dostum monster kötü yanı şu cpu ile gpu sogutucularına farklı vida kullanmıslar. içini aşınmıs her şeyi denedim ama malesef açılmıyor.
  40. mirac199

Xiaomi pişmanlıkmıdır ? pişman olan varmı ?

ben mi5 kullanıcısıyım , mi5 tr ye ilk geldiginde almıstım yaklasık 1 sene oluyor kesinlikle tavsiye ederim. Pişman olacagın tek yönü telefon 30 dakikalık bir oyun oynamada 40 dereceyi bulur (mi5 için ) başka bir pişmanlığım yok . kesinlikle tavsiye ederim
  41. mirac199

En Fazla 850 Lira Bütçeli Telefon Önerisi

kronik olarak arıza olduğuna dair 1-2 yazı okudum bilgin var mı acaba teşekkürler şimdiden
  42. mirac199

garantisi var ama garanti kapsamında mı bilgim yok teşekkürler
  43. mirac199

sağ taraftaki vida usta
  44. mirac199

En Fazla 850 Lira Bütçeli Telefon Önerisi

usta telefonu kullandın mı herhangi bir deneyimin var mı acaba ?
  45. mirac199

500-1000 arası telefon önerisi

doğru söylüyorsun hocam biraz bakındımda k6 sorunluymuş redmi nin ekran çözünürlüğü ve piksel yoğunluğu düşük geldiği için biraz uzaklaştım ama lenovo k6 da sorunlu cihaz gibi duruyor :D kafam cidden çok karıştı
  46. mirac199

Peki kasa kalitesi hakkında bir bilgim varmı ? Bide k6 power yazcagima note yazmışım
  47. mirac199

lenovo k6 note - huawei p9 lite - redmi 4x arasında kaldım hangisini seçmeliyim
  48. mirac199

Bişey daha sorcam redmi 4x ile 4a arasındaki fark nedir
  49. mirac199

Kendim mi5 kullanicisiyim zaten ama mi5 in kasası kötü olduğundan kardeşim için uzak duriyim dedim redmi ler iyi diyasaniz alınabilir
  50. mirac199

merhabalar kardeşime telefon almak istiyorum kamerasının çok iyi olmasına gerek yok kasa kalitesi iyi olmalı orta segment bir telefon önerebilir misiniz teşekkürler
  51. mirac199

Soğutucu önerisi

Teşekkürler dediğin kriterlere göre baktım fakat coolermaster ve zalman da genel olarak tek fan ortada modelleri var benim laptopun işlemci ekran kartı sol tarafta kalıyor ona göre önere bileceğin bir ürün varsa linkini atarmısın ?
  52. mirac199

Soğutucu önerisi

teşekkürler önerin için, biraz araştırdım şu 3 ürün öneriliyor genelde başka fikri olan var mıdır acaba ? 1-http://urun.n11.com/laptop-sogutucu/tx-ergo500-5x-fanli-6x-yukseklik-ayarli2x-usb-hubli-11-17-P173288313...
  53. mirac199

Soğutucu önerisi

17" lik dizüstü bilgisayarıma 100 TL civarı bir soğutucu önerir misiniz ?
  54. mirac199

Laptop un soğutucusu da ki vida yalama oldu ve bende biraz kurcaliyarak iyice bozdum . Vidayı cikarmam için bir yöntem var mı ?
  55. mirac199

Aux Temp. 80-90 derece

Aida64 Prog. ile ısı ölçümü yaptıgımda Aux ısısı 80-90 arası gözüküyor cpu sürekli 22 de sabit kalıyor. 1-Aux Temp neyi ifade ediyor, 2-cpu nun 22 de sabit kalmasının nedeni ne olabilir
  56. mirac199

Basketbol topu önerisi

Nike Dominate Basketbol Topu veya Spalding TF-150 Basketbol Topu ikisi arasında kaldım. hangisini önerirsiniz ? (Sokakta oynamak için)
  57. mirac199

Ekran kartı kullanımı

Laptop taki ekran kartı kullanımı sürek li %80 üstünde bu bir sorun mu dur yoksa bana mı öyle geliyor ve ısısı genelde 50-55 derece arasında oluyor
  58. mirac199

i7 860 veya i5 650 işlemci arasında ki fark nedir?

Merhaba, Mesela i7 860 veya i5 650 kağıt üzerindeki değerleri bana iyi gözüküyor fakat bu işlemcilerin üretim zamanı baya eski farklı bir durumlarını var ?
  59. mirac199

Oyun Laptopu Önerisi MSI mı? Monster mı? Asus mu?

Ben 3.4k ya almıştım SSD lisini şuan HDD li modeli 3.5k,SSD lisi 3.6k olmalı
  60. mirac199

Oyun Laptopu Önerisi MSI mı? Monster mı? Asus mu?

Abra A7 V5.4.5 17.3" Gaming Laptop Onerim bu olur SSD li modeli +100tl 240 GB SSD . Ben indirimdeyken almıştım yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkarmadı bı bakmani tavsiye ederim
  61. mirac199

Hangi bilgisayarı tercih etmeliyim ? Asus-Casper-HP

Kağıt üzerinde HP diğerlerinden daha iyi fakat laptopda bence ilk bakcagin şey ısınma sorunu var mi. Arkadaşın gönderdiği monsteri aldım ben yaklaşık 2 hafta önce en yüksek ayarlarda bile ısısı 50-52 dereceydi.
  62. mirac199

Max 3000 TL ye laptop tavsiyesi

Hocam n11 de kampanya ya monter(Abra)larda öğrenci kartına 3.400 e kadar düşüyor Bknz.Monster® Abra A7 V5.4.3 17.3" - n11.com Sepete ekliyince almayı düşünürseniz mesaj atarsin yardımcı olurlar ben ve arkadaşım aldık gayet memnunum.
  63. mirac199

Asus X550Vx

Monster® Abra A7 V5.4.3 17.3" - n11.com Ben Asus ile moonster arasında kalmıştım monsteri n11 de öğrenciler için kampanya yaptı ve ürün 3.400 civarına düşüyor tavsiyem monsteri olur .
  64. mirac199

Asus GL552VX-CN312T ve Asus X5500VX Hangisi?

Monster® Abra A7 V5.4.3 17.3" - n11.com Benim onerim bu olur kampanyada şuanda öğrenci isen 3.4k oluyor, ben ve arkadaşım aldık gayet güzel bir ürün ısınma problemi yok 2-3 gündür toplam 25-30 saattir çalışıyor ve ısıyı hissettirmiyor ,film ve oyun için arıyorsan ekranında 17.3" boyutunda onerim...
  65. mirac199

3000 Tl bütçeye sahibim. Tavsiyelerinize ihtiyacım var

Evet gidipte mağazadan elden alabilirsin mağazaları yanlış degilsem Üsküdar'da .
  66. mirac199

canon mp190 yazdırma sorunu

Arkadaştan canon pixma mp190 yazıcı aldım fakat yazdırma mekanizması çalışıyor ama sayfa boş çıkıyor (fotokopi olayı da aynı şekilde boş çıkarıyor). Tarama işlemini doğru şekilde yapıyor. Sorun kartuş ta mıdır yoksa başka bir yerinde midir ?
  67. mirac199

Xiaomi Mi5 Kullananlar Kulübü

İthalatçı garantili neredeyse oraya gonderceksin hepsi buradan aliyosan delta diye biliyorum başka yerden alicaksan saticidan bilgi alabilirsin
  68. mirac199

o konu hakkında bişey diyemem ama kulaklık forever :)
  69. mirac199

%100 Türkçe ve güncelleme aliyor. Miui 8 var şuanda ve internetten araştır ben çok beğendim bu sürümü.
  70. mirac199

1-Performansinda hiç bir sıkıntı yok 0 kasma oyunlarla çok alakam yok a mortal kombati akıcı bir şekilde oynuyorum. 2-4.5G de bir sıkıntı yasamadim standart telefonlar nasilsa aynı 3-kronik bi sıkıntısı yok 4-sar değeri normalin biraz ustunde diyebilirim 5-garantiyi delta elek. Veriyor galiba...
  71. mirac199

Xiamoi Mi5

Merhaba, Ben hepsiburada.com dan mi5 almıştım senin gibi çok tereddütlerim vardı fakat hiç pişman olmadım.Yaklaşık 2-2,5 aydır kullanıyorum.Hiç kasma olmadı pil ömrü kullanıma bağlı ben günde ortalama 3-3,5 saat kullanıyorum(Oyun,video,vs dahil) 1 günü çıkartıyor zaten hızlı şarj olduğu için 1...
  72. mirac199

Max. 3000 TL laptop önerisi

Bakıyım tercih havuzuna dahil ettim diğer önerilere göre satın alıcam teşekkürler .
  73. mirac199

Attığını laptopda baktım fiyat beni biraz asiyo ve ddr3 ileride sıkıntı yaratmaz mi?
  74. mirac199

Merhaba, Max.3000 tl bütçem var laptop arıyorum. Bilgisayar Mühendislik ögrencisiyim ve birazda oyunlara meraklıyım. Aradıgım özellikler: en az 12 GB ram i7 işlemci SSD slotu(DWD-RW yerine uyuyorsa sıkıntı olmaz) En önemlisi beni en azından 3-4 yıl götürücek. Önerilen bazı laptoplar: Almadan...
  75. mirac199

Toshiba Satellite P50

Hocam bu laptopda ekran kartı 2 modeli var.2 ve 4 gb.aralarinda çok fazla performans farkı olurmu ?
  76. mirac199

Laptop Alınabilecek Siteler

İnternetten laptop siparişi vercem fakat hangi sitelerden alınabilir bir sorun oldu mu yardım edebilirler? Bazı sitelerde diğerlerine oranla biraz daha ucuz fakat güven sıkıntısı oluyor Örneğin Online Alışveriş - Netsiparis.Com Notebook Laptop Fiyatları Dizüstü Kampanya Sadece Notebook Laptop...
  77. mirac199

Ben mi5 kullanicisiyim yaklaşık 2-2.5 aydır kullanıyorum.Bataryasi 1 günü çok rahat cikariyor(günde ortalama 3-3.5 saat kullanıyorum oyunlar dahil).Şebeke çekiminde hiç bir sıkıntı yasamadim. Kameraya gelince çok iyi olduğu soyliyemem ama benim işimi her turlu görüyor. Oneplus hakkında pek...
  78. mirac199

Asus'un F/P Bilgisayarları ( Giriş Seviyesi Oyuncu Kartları )

Hocam o laptop için 2 ekran kartı surumu var galiba 2gb ve 4gb lik çok fark ederler mi ?
  79. mirac199

Laptop Önerisi

O laptop modeline baktım fakat bir şey kafama takıldı.dvd-rw yerine hdd takinca hdd hızında bir yavaşlama olur mu yanlış degilsem 7200 rpm
  80. mirac199

Laptop Önerisi

Bütcem 2000-3000tl arası bir laptop. Aradıgım özellikler; 1-i7 işlemci 2-extra SDD takmak için yer olması 3-en az 12GB ram desteklemeli 4-Bilgisayarın beni en az 3 yıl götürmesi.
  81. mirac199

Telefonu almayi düşünüyorumda dil desteginde bir sıkıntı var mi ?
  82. mirac199

Meizu pro 6 vs Reeder P10S vs Xiaomi Mi5

Sipariş veriyorum ozaman bugün mi 5 için çok saolun...
  83. mirac199

Meizu pro 6 vs Reeder P10S vs Xiaomi Mi5

2-3 Gün içerisinde telefon alacagım. 3 telefon arasında kaldım. meizu pro 6 reeder p10s ve xiaomi mi 5 hangisini alcagımda kararsız kaldım. yorumlarınızı bekliyorum şimdiden sagolun.
  84. mirac199

Meizu pro 6 vs LG G4

N11 hepsiburada gibi siteler satiyo meizu icin oyle bişey olcagini sanmiyorum ama kararsizda kaldim m3 note mu pro 6 mi g4 mu diye :)
  85. mirac199

Meizu pro 6 vs LG G4

Baktım ama güvenemedim pek şimdi meizu m3 note a bakıyodum fazladan 600 TL vermene gerek yok m3 note al diyenleride gördüm.
  86. mirac199

Meizu pro 6 vs LG G4

Telefon almayı düşünüyorum kararsız kaldım.. Kullanım Alanlarım: 1-kamerası iyi olmalı 2-aktif olarak program ve oyun için kullanıcağım 3-pil ömrü uzun olmalı varsa başka telefon önerileriniz yazarsanız sevinirim.. fiyat max 1500-1600 TL