Arama sonuçlarınız

1. P

Soru Honor x9a Misafir Kullanıcı

Arkadaşlar bu telefonda misafir kullanıcı ekleme var mı ? Varsa bu ayar nasıl yapılıyor bilen var mı ?
  2. P

Soru Veri kurtarma programı

Merhaba arkadaşlar. Bir kaç ay önce sildiğim bir dosyayı geri getirmek için program arıyorum. Tamamen ücretsiz olanı var mı ?
  3. P

Honor x9a uygulama gizleme

Merhaba arkadaşlar . Redmi Note 8 telefonumdan , Honor x9a'ya geçtim . Ama uygulama gizlemeyi bir türlü yapamadım. Redmi Note 8 gibi yıllar öncesinin telefonunda bu oldukça kolay ve ayrıca ikinci alanı bile vardı. Umarım ben yapamamışımdır çünkü uygulama gizleme benim olmaz ise olmazım olan...
  4. P

Soru Beef Protein tozu

Merhaba arkadaşlar. Bu protein tozunu deneyen var mı ? Bazı siteler Whey'den daha iyi olduğunu bile yazmış.(Çok az bir fark ile iyiymiş.) Deneyen kullanan var mı ?
  5. P

Soru Kuralları olmayan bir ai önerisi

Arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı gibi yok şu resmi yapmam, bu resmi yapmam demeyen bir yapay zeka arıyorum. Ben bu yapay zekada zaman zaman şiddet resimleri de isteyeceğim zaman zaman basit bir bacak çizmesini de . Photoshop bunu yapmıyor. Çıplaklık olmadığı halde ha bire yönergelerimize...
  6. P

Soru Xbox series x klavye mouse dönüştürücü

Merhaba arkadaşlar. Uzun yıllardır klavye mouse ile oyun oynadığımdan koldan oynamaya bir türlü alışamadım. Klavye ve mouse destekleyen oyunlar var ancak bazı oyunlarda malesef yok. Acaba dönüştürücü alsam klavye mouse desteği olmayan oyunları da oynamam mümkün hale gelir mi ? Ayrıca her klavye...
  7. P

Soru Doğaüstü kategorisinde olmayan korku filmi

Merhaba arkadaşlar. Bendeniz korku filmi seven birisiyim . İt, conjuring, grudge, indisious, annabelle, siccin, dabbe gibi serileri ve bunun gibi filmleri çok izledim ve hayalet , peri , iblis , lanet vb. temalardan çok feci sıkıldım. Doğaüstü ibareler bulunmayan bir korku filmi önerisi...
  8. P

Soru Uygulama gizleme

Merhaba arkadaşlar. İş yerinde çalışırken whatsapp gibi sosyal medya ile ilgili bütün uygulamalarının bildirimlerini kapatmak hatta ana menüde bile ikonlarının bulunmasını engellemek istiyorum. Ben bir şifre gireceğim bu şifre ile iş zamanı belli başlı uygulamalara ulaşabilecek iken diğer bir...
  9. P

Coinbase için banka kartı

Merhaba arkadaşlar. Coinbase uygulaması için Vakıfbank kartımı kullanmıştım. Ancak bu banka kartı ile bitcoin satın alamıyorum. Paypal da gitti. Nasıl bir kart ile bu uygulamada bitcoin satın alabilirim ?
  10. P

Redmi Note 8 Hdmi bağlantı

Merhaba arkadaşlar. Redmi Note 8 telefonum için hdmi + usb + type c çıkışlı bir hub almıştım. Amacım hem şarj edip , hem klavye mouse bağlayıp hem de görüntüyü hdmi kablo ile televizyona vermekti. Ancak hdmi kablo ile görüntüyü televizyona ya da bir monitöre veremez iken diğer istediklerimi...
  11. P

Soru Bu yazı fontu nedir ?

Merhaba arkadaşlar. Ekteki resimdeki yazı fontunu bilen söyleyebilir mi ?
  12. P

Laptobuma linux kuramıyorum

Arkadaşlar merhaba 2018 yılında kurduğum manjaro linux ile gayet mutluydum. Geçenlerde windowsa geçmek zorunda kaldım. Şimdi ise her hangi bir linux dağıtımı kuramıyorum. Flash bellek üzerinden kurmaya çalışıyorum. Rufus ve unebootin programlarını kullandım. Malesef ya linux...
  13. P

Kablosuz usb çoklayıcı

Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemediğimden buraya açıyorum . Konunun başlığında belirttiğim gibi böyle bir cihaz var mı ? Laptobumu uzağa koyup , görüntüyü televizyona verip klavye, mouse, kulaklık, ve grafik tabletimi bu kablosuz usb çoklayıcı cihaza bağlayıp aradaki kablo sorununu...
  14. P

Bir telefona klavye mouse bağlayıp , kablo ile televizyona aktarma

Merhaba arkadaşlar. Kullanmadığım lg g4 telefonum var.Android box'ım yok ve acaba bu telefon ile kendime android box yapabilir miyim diye düşündüm. Bu telefona klavye, mouse bağlanacak ve görüntü kablolu bir şekilde televizyona verilecek. Ancak sesi de televizyondan almasını, zaman zaman ise...
  15. P

Rehber ve çevirici uygulaması

Merhaba arkadaşlar. Bundan bir kaç ay önce Redmi Note 8 telefonu almıştım. Telefondan memnunum , ama ona hazır olarak gelen google çevirici uygulamasından hiç memnun değilim. Ben sürekli görüştüğüm , yakınımda olan kişiler için bir adet grup oluşturdum, diğer kalan kişileri listemde görmek...
  16. P

Manjaroda hdmi kablo ile ses iletim sorunu

Merhaba arkadaşlar. İşletim sistemimle mi alakalı yoksa laptopla mı bilmiyorum ama bazen manjaroyu smart tv ye hdmi kablo ile bağlamak sorun oluyor. Bunu bir şekilde çözüyorum ancak ses aktarımını bir türlü yapamadım. Ses ayarlarından çıkışı hdmi olarak ayarladım , televizyonun ayarlarından da...
  17. P

Xiaomi Redmi Note 8 (4/64) - General Mobile 9 Pro D

Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım. Gönlüm yerli olmasından dolayı gm'den yana. Ama görüşlerinizi almak istiyorum.
  18. P

Google Pay Kart Kabul Etmiyor

Merhaba arkadaşlar. Google Pay üzerinde 2 adet kart deniyorum ikisini de kabul ettiremiyorum. Birisi vakıfbank diğeri ziraat bank. İkisi de bankamatik kartı, kredi kartı kullanmıyorum. Bir çözümü var mı ?
  19. P

Manjaro Xfce açılışta hata

Merhaba arkadaşlar. Kurduğum günden bu yana hiç bir sorun çıkarmadan çalışan manjaro nedense biraz önce böyle bir hata verdi. Hiç bir şey yapamıyorum, yazı yazamıyorum. Bu şekilde kalıyor. Nasıl çözebilirim bu meseleyi. https://ibb.co/ckCh412
  20. P

Regedit komut dosyası

Merhaba arkadaşlar. Regedit için komut dosyası oluşturmak istiyoruz. Bu dosyaya tıkladığımızda istediğimiz yere istediğimiz anahtarı ve o anahtarın değerini atamak istiyoruz. Bunu nasıl yapabiliriz?
  21. P

Manjaro Xfce'de saat ayarı

Arkadaşlar merhaba. Kullanmış olduğum manjaro xfce de saat ayarını yapamıyorum. Sürekli 5-6 dakika önden gidiyor bunu kendim düzeltmenin bir yolunu da bulamadım.
  22. P

android one mı miui mi

Selam arkadaşlar. Xiaomi marka telefon almayı düşünüyorum. Ama android one modellerini mi tercih etsem daha iyi yoksa miui modelleri mi ona bir karar veremedim.İki versiyonda güncelleme konusunda iyi . Android one ı daha önce kullanmış birisiyim.Miui hiç kullanmadım. Miui ye sürekli güncelleme...
  23. P

PlayOn Linux Sürekli Hata Veriyor

Error in POL_Wine Wine seems to have crashed If your program is running, just ignore this message Arkadaşlar bu mesajı alıp duruyorum. Yerel betikten bir text dosyası içindeki pdf x change viewer programını kurmaya çalışıyorum. Ne yapmalıyım ? Sistem Pardus DDE 64 bit
  24. P

Elemantary Os güncelleme sorunu

Selam arkadaşlar. Elemantary os çok severek kullandığım bir linux sürümüdür. Ama nedense işletim sistemini güncelledikten sonra açılmıyor. Sıfırdan kurdum yine aynı sorunu verdi. Sistem açılmak istiyor ama tuhaf bir çizgiler çıkıyor ve kilitleniyor.Aynı sorunu yaşayan var mı ?
  25. P

Asus laptoba Linux kurmak

Merhabalar arkadaşlar. Bir yıl önce biostan bir ayar değiştirip bir şekilde Asus a linux kurmuştum.Ama geçenlerde bir sebepten dolayı windows kurmak zorunda kaldım ve o günden beri linux kuramıyorum. Flasha atıyorum gri ekranda takılı kalıyor bilgisayarı kilitliyor. Başka bir linux dağıtımı...
  26. P

Basit Linux dağıtımı

Merhaba arkadaşlar Windowsu virüslerinden bıktığım için kullanmak istemiyorum. Linuxden memnunum. Çok bir amacım yok film izlemek internette takılmak niyetim.Ama şu terminal olayı beni sinir ediyor.Ben yıllar boyunca Windows kullandım ve hiç kod yazmadım kullanmak için.O kadar basit bir...
  27. P

bu müzik ne ?

Shazam bulamıyor.
  28. P

Skype çok eski mesajlar

Merhaba arkadaşlar Skype ile 8 ay önce yaptığım konuşmalara ulaşamıyorum. Mesaj araması bu kadar eski mesajları bulamıyor.Bu konuşmalar yapılırken skype lite uygulaması vardı ve hiç silmedim.Acaba cihazımda kayıtlı olabilir mi bu konuşmalar ?
  29. P

Cep telefonunu sabit telefon gibi kullanma

Merhaba arkadaşlar.Konuya uygun bir yer bulamadım buraya açıyorum. San Andreas filminde görmüştüm bunu ve acaba demiştim. İnternette bazı videolar var bununla ilgili ama ingilizcem çok iyi olmadığı için pek bir şey anlamadım.Bir Türknet kullanıcısı olarak bedava 1000 dakikam var ve evde eski...
  30. P

Mobil internet hızını düşürme

Merhabalar. Genelde insanlar bu hızları yükseltmek isterler ama ben düşürmek istiyorum :) Sebebine gelince ben 5 gb internetim var ve ben kesinlikle internetimi kapatmayı seven bir kişi değilim.Sürekli açık olmalı.Ama biliyorsunuz ki ben kullanmasam da arka planda internet çalışıyor ve datam...
  31. P

Çok soğuk su ile duş

Merhaba arkadaşlar. Bendeniz yaz kış farketmez soğuk suda yıkanırım.Doğalgaz kullanmam bizzat şebeke suyu ile yıkanırım.İnternette yazılanlara göre bu yaptığım oldukça faydalı ancak hiç sıcak su kullanmayınca su oldukça soğuk oluyor haliyle.30 saniye suyun altında kalamıyorum.Suyun altından...
  32. P

Android uygulamalarını Linux'de çalıştırma

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta anlaşıldığı gibi bunun için bir yol var mı ?
  33. P

Wine hakkında

Merhaba arkadaşlar. Pdf Xchange Viewer uygulaması linux desteklemediği için wine üzerinden kullanıyorum ve sürekli çöküyor.Bu programı kullanmak istiyorum.Çünkü linux de bulunan alternatifleri bu programın yanında hiç pratik değil. Wine programını yapılandırıp bunu düzeltebilir miyiz ?
  34. P

General Mobile 5 Hafıza Kartı sorunu

Merhaba arkadaşlar. General Mobile 5 telefonumda telefonumu kapatıp açtığımda hafıza kartına bozuk diyor.Her açılışta format atıyorum ama kapatıp açınca yine sd kart bozuk diyor. Bunun yüzünden hafıza kartına bir şey yükleyemiyorum.Aynı hafıza kartını en dandik telefonlar bile çalıştırdı hiç bir...
  35. P

Whatsapp için iki soru

1-Whatsapp web üzerinden gif göndermek istiyorum Hazır gif değil kendi giflerimi göndermek istiyorum bunun için bir yol bulamadığımdan giflerimi telefona atıp öyle göndermek zorunda kalıyorum.Bir yolu var mı ? 2-İphone için whatsapp kullanan kişiler gelen resimlerini galeriden silse bile...
  36. P

Linux Mint virtualbox kurulumu

Arkadaşlar linux mint kullanımından dolayı bazı programları kullanamamaktayım.Virtualbox ile bunu çözebilir miyim?Çözebilirsem kurulumu nasıl yapacağım.
  37. P

Htc 828 Desire mi Samsung J7 mi

Merhaba arkadaşlar. Bir akrabam operatörden telefon alacak.Bu iki model arasında kalmış. Hangisini önerirsiniz?
  38. P

Htc 828 Desire mi Samsung J7 mi

Merhaba arkadaşlar. Bir akrabam operatörden telefon alacak.Bu iki model arasında kalmış. Hangisini önerirsiniz?
  39. P

Linux Mint D sürücüsü

Merhaba arkadaşlar. İlk defa linux mint kullanıyorum. Öncelikle hoşuma gitti.Farklı bir mantık yapısı var.Ancak kurarken windows gibi sistemi şuraya kur tarzında bir şey bulamadım ve kurmak için bayağı kurcaladım ve malesef d sürücümü göremiyorum.Bunu nasıl yapacağız.Şimdiden teşekkürler.
  40. P

Sorunlu karakteri olmayan dizi

Merhaba arkadaşlar. Açıkcası dizilerdeki sorunlu karakterler yüzünden hikayenin uzatılmasına,hikayenin bu karakterler sayesinde yönlendirilmesinden bıkmış durumdayım.Sorunlu derken yanlış anlaşılma olmasın kötü karakterler demiyorum.İllaki bir dizide kötüler olacaktır.Ancak dizilerde bir anlık...
  41. P

Miui hakkında sorular

Merhaba arkadaşlar Muiu hakkında bir kaç sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim. Muiu hakkında androidin değiştirilmiş bir versiyonu ve kapalı kaynak kodlu olduğunu duydum.Ayrıca sürekli güncelleme de alıyormuş.Sorum da bununla ilgili. 1-Sürekli güncelleme,kapalı oluşu ve değiştirilmiş oluşu...
  42. P

Vestel mi,General Mobile mı

Merhaba arkadaşlar. Bendeniz akıllı telefonlardan çok bir şey bekleyen birisi değilim.Oyun falan oynamam.Kamera çok problem değil.Güncelleme de önemli değil.Whatsapp ve facebookta kasmaması yeterli.Bunun yanında zaten işimden dolayı telefonla ilgilenemiyorum da.1500 mah bataryalı telefonum...
  43. P

iphone 5 Deji batarya

Merhaba arkadaşlar. İphone 5 telefonumda bataryanın değişmesi gerekiyor ve bende deji bataryayı uygun görüyorum.Ancak bataryayı yenilemem durumunda bile 3g açıkken 2 saat bile ekran süresi alamayacağımı da düşünmekteyim.Günümü kurtaramam diyorum.Sizce telefonu değiştirinceye kadar deji batarya...
  44. P

Vodafone Smart Tab 6 Mini'yi Telefon yapma

Merhaba arkadaşlar Bu tablet için rom arıyorum.Mümkünse bu tableti telefon olarak kullanmak isteyen bir arkadaşım var.Her hangi bir yolu var mıdır?
  45. P

cydia üyelik

merhaba arkadaşlar app store da bulamadığım bir uygulama cydia da var ve jailbreaksiz cydia yükledim ancak cydia üyelik istiyor. Nereden halledeceğimi bulamadım.Telefonumdan Sing up yazısına tıklayınca bir şey de olmuyor.
  46. P

ios 10.0.1 jailbreak

Arkadaşlar yayınlandı mı bu versiyon için jailbreak ?İnternette bulduklarım para istiyor.
  47. P

Telefon Önerisi

Merhaba arkadaşlar Androidden sonra iphone'u sevemedim malesef :) 3 günden sonra iphone,dolapta kapalı bir şekilde duruyor.Kısa sürede satılacak.Emaneten 100 liralık bir android telefon kullanıyorum şu anda.Düşünün iphone varken 100 liralık android kullanıyorum yani bu derece bana uygun değil...
  48. P

windows üzerinden imessenger yönetimi

Merhaba arkadaşlar Dün itibari ile ios sistemine geçmiş bulunmaktayım.Değişik bir deneyim oluyor açıkcası. Ancak tabi androiddeki rahatlığımı bulamadım tabi ki. Android de iken sms lerimi airdroid ve mobizen uygulamaları ile bilgisayar üzerinden kontrol edip gönderebiliyordum.Bunda yapamıyorum...
  49. P

telefonu bilgisayar üzerinden yönetmek

Merhaba arkadaşlar. Bundan bir kaç gün önce airandroid uygulamasını buldum ve kullanıyorum.Ancak yetersiz buldum.Ben tam bir kontrol istiyorum.Whatsapp yazışmalarım için line yazışmalarım için ayrıca sms mesajlarım için tek bir program kullanmak istiyorum.Ancak telefonumun root erişimi de...
  50. P

Iphone 7 İle İlgili Eski Bir Haber

Arkadaşlar aklıma şu haber geldi. iPhone 7 Tüm İhtiyaçları Karşılayacak! - ShiftDelete.Net Bu farkedilmeyen ihtiyaçların ne olduğu ve ne ile karşılanacağı açıklandı mı ?
  51. P

ipad 2

merhaba arkadaşlar dün ipad 2 32 gb 9.7 inçlik versiyonun buldum.Ancak ram 512 mb imiş.Bu ipad ile oyun oynamak için ideal midir ?
  52. P

Windows 10 sıfırlama

2 gün önce windows 10 yüklemesini indirip yükselttim.Ancak Windows 7 oldukça sorunluydu ve format gerekiyordu.Ben malesef sorunlu windows un üzerine yükseltme yaptım.Şu anda windows 10 artık ücretli oldu ve hala format şart.Acaba format atmadan telefonun fabrika ayarlarına dön dediğimizde...