Arama sonuçlarınız

1. Şirvan AVCI

iPhone 11 ve iPhone XR için zam! İşte güncel fiyatlar

Hocam benim telefonda pubg de kasıyor. 4. Pro max'im ilk defa böyle oldu.:(
  2. Şirvan AVCI

iPhone 11 ve iPhone XR için zam! İşte güncel fiyatlar

‪Son 1 Haftadır Iphone 11 Pro Max 256 Gb cihazım aşırı ısınıyor. 64 Gb versiyonu da kullandım bu kadar ısınmıyordu. Neden olabilir acaba. ‬
  3. Şirvan AVCI

Sony Xperia XZ Kullanıcıları Kulübü

Note 5 ve Xz arasında kalmıştım ve Xz satın aldım. Klavyeyi hiç beğenmedim. Xperia Keyboard indirmek istedim sürümünüz uyumlu değil hatası aldım. Ne yapmalıyım ya da içerisinde Türkçe karakterler ( ç,ş,i,ğ,ü) içeren kullanışlı bir klavye var mı ?
  4. Şirvan AVCI

Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Haklısın da aklımı karıştıran forumlardaki XZ ısınıyor yorumları. Kasasıda daha iyi gibi. Biraz daha bütçem olsa s7 Edge alacaktım.
  5. Şirvan AVCI

Sony Xperia XZ Kullanıcıları Kulübü

İki cihaz arasında kararsız kaldım dostlar. Şuan 7 plus kullanıyorum. 2. bir telefon olarak Note 5 ya da Xperia XZ alacağım ama çok kararsızım. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız ?
  6. Şirvan AVCI

Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

İki cihaz arasında kararsız kaldım dostlar. Şuan 7 plus kullanıyorum. 2. bir telefon olarak Note 5 ya da Xperia XZ alacağım ama çok kararsızım. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız ?
  7. Şirvan AVCI

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için. 4 gündür kullanıyorum cihazı gayet memnunum. :) Note 8 çıkarsa büyük ihtimalle Note serisine geçeceğim. :)
  8. Şirvan AVCI

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Ekim'den bu yana İphone 7 Plus 2013'ten bu yana Apple ürünleri kullanıyordum. İos işletim sistemini çok beğeniyorum ama S7 Edge Nougat sürümünü gördüm arkadaşta. Çok beğendim ve S7 Edge aldım. Daha narin bir kasaya daha büyük ekran ve daha iyi bir pil ömrü. Uzun zamandır S7 Edge kullanan...
  9. Şirvan AVCI

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Dostum işlev görmüyor, 1-2 dakika sonra ekran kararıyor sonra hepsini algılamaya çalışıyor. Uygulamaları kapatıp kilidi açmamı istiyor.
  10. Şirvan AVCI

Arkadaşlar home ve kilit tuşu sorunu bir tek bende mi var ?:(:(:(:sweat::sweat::sweat:
  11. Şirvan AVCI

Dostlar 7 Plus 32 Gb kullanıyorum. 2-3 günde bir home ve kilit tuşu işlev görmüyor. 4-5 dakika sonra kendine geliyor telefon. Benzer bir sorun yaşayan var mı acaba ?
  12. Şirvan AVCI

Kesinlikle telefon ya elimdeydi ya arka cepteydi ama tekrar söylüyorum 6,6s,7 alacağınıza kesinlikle plus modellerini tercih edin arkadaşlar. İlk defa işyerime şarj aletiyle gelme zorunluluğu hissettim pilim % 100 olmasına rağmen.
  13. Şirvan AVCI

Dostlar iphone 6s plus'tan iphone 7'ye geçtim. Kesinlikle çok pişmanım. İphone 7 almayı düşünüyorsanız kesinlikle Plus modelini alın. Pil ömrü, günlük kullanım deneyimi çok daha iyi. :)
  14. Şirvan AVCI

iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Yine ben dostlar. Ios 10.0.2 güncellemesinden sonra kamerayı açtığım zaman kamera donuk bir şekilde açılıyor. İki defa home butonuna basınca normale dönüyor ve nedense itunes iphone'umu görmüyor. Bir iphone 6s Plus kullanıcı olarak yardımlarınızı bekliyorum.
  15. Şirvan AVCI

Dostlar merhaba. İphone 6s plus kullanıcısıyım. Telefonumda diğer başlığı altında dosyalar mevcut. Sanırım arama geçmişi, oyun geçmişi, uygulama geçmişi. Şimdi ben uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyince kapladığı alan azalıyor ama aynı şey oyunlar için geçerli olmuyor. Kaldığım yerden devam etmek...
  16. Şirvan AVCI

İki gün önce bir Gsm Operetörü Iphone değişim kampanyası başlatacak diye bir haber okudum SDN'de. Ben yurt dışından aldım Iphone 6s Plus'ımı. Beni de kapsar mı acaba bu kampanya ? :)
  17. Şirvan AVCI

Aynen bende Apple ile görüştüm. Bana makul geldi.
  18. Şirvan AVCI

1300 Tl ödeyince sıfır cihaz mı gelecek peki dostum ?
  19. Şirvan AVCI

İphone 6s Plus ekran kırıldı. Garantiye göndersem maliyeti ne olur ?
  20. Şirvan AVCI

Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

Bugün android bir cihaz alırsam bu Note 7 olur çünkü gerçekten fark yaratan bir cihaz. Ama şunu da belirtmeliyim ki şuanda çok azda olsa stabilite konusunda ios 1 numara. Bununla beraber sizden bir çok şey için izin istemeyen bir işletim sistemi. Bluetooth konusunda da whatsapp, viber vb...
  21. Şirvan AVCI

Bu desteği sana Samsung şirketi mi veriyor sen kendin mi bu yazılımı yüklüyorsun ?
  22. Şirvan AVCI

Dostum Güncelleme Desteği, Stabilite = İos Yıllardır İos kullanıyorum bir iki sorun dışında hiç sorun yaşamadım. O sorunlarda hemen güncellemeler ile çözüme kavuştu. :)
  23. Şirvan AVCI

:D:D:D:D Olsa 4000-5000 TL verilirdi :)
  24. Şirvan AVCI

İos işletim sistemi Note 7 kasasıyla bir arada olsa nasıl olurdu ? :)
  25. Şirvan AVCI

Yıllardır İos kullanıyorum ama ne yalan söyleyeyim Note 7 premium hissini sonuna kadar hissettirecek bir cihaza benziyor. :)
  26. Şirvan AVCI

Telefon önerisi

S6 Edge Plus alabilirsin kardeşim. Güzel şık bir cihaz. :)
  27. Şirvan AVCI

Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır 6S Plus 64 Gb kullanıyorum. İphone 7 Plus önerir misiniz. 1 yıl daha bekleyip 7S Plus mı almak mantıklı ?
  28. Şirvan AVCI

4 Telefon Arasında Kaldım

@Troy Hakkı bey ?
  29. Şirvan AVCI

4 Telefon Arasında Kaldım

Hakkı bey'e instagramdan Dm attım fakat sadece foruma bakabileceğini söyledi. Benim sorum teknoloji ile alakalı değildi. Eski öğrencimle ( Veysel Serhat İZGİ ) ile alakalıydı. Lütfen Dm'ye bakın Hakkı Bey. Tüm SDN ekibine iyi günler iyi çalışmalar.