Arama sonuçlarınız

1. İ

Gaming sistem ömrü

selam şu özelliklerde topladığım bilgisayar beni kaç yıl oyunlarda sıkıntısız ultrada götürür sizce İntel İ7 10750H 32 GB Ram Nvdia Geforce 2070Super 8 GB 1 TB SSD
  2. İ

ETS 2 fare imleci sorunu

Selamlar euro truck simulator 2 oynarken fareyi nereye çevirsem ve tıklasam şu görüntüdeki radarvari şey çıkıyor ve gitmiyor nasıl düzeltebilirim bilen olursa çok sevinirim
  3. İ

Hangi oyun bilgisayarını almalıyım ?

selamlar dostlar şu iki bilgisayardan birini alacağım,sizce hangisini almak daha mantıklı olur ? 1. Msi Ge63 raider core i7 9750h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Msi Ge63 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al. 2. MSI GL75 CORE İ7 10750H...
  4. İ

İPhone X verilip İPhone 11 alınır mı

Selam,iPhone X 256 GB sahibiyim bir geri alım kampanyasıyla üstüne 2300 lira vererek İphone 11 almayı düşünüyorum.Sizce X verilip 11 alınır mı,mantıklı mı ?
  5. İ

Apple Watch series 5 mi series 4 mü

herkese iyi forumlar 42 mm series 0’dan yeni bir seriye geçmek istiyorum.sizce hangisine geçmeliyim: 2900 liraya 44 mm series 4e mi yoksa 3100 liraya 40 mm series 5’e mi geçmeliyim.Ardaki fiyat farkına değer mi ? 40 mm series 5, series 0 42 mm den baya küçük mü durur bileğimde ? Yardımcı...
  6. İ

Android Tv Box önerisi

Merhaba,2013 model LG tv için Android tv box almayı düşünüyorum.Xiaomi mi box 3 ile xiaomi mi box s arasında kaldım,ikisinden birisini alacağım,hangisini almalıyım ? Mi box s 30 tl daha pahalı.İkisi arasında ne farklılıklar var,önerir misiniz ? Şimdiden teşekkürler...
  7. İ

Black Friday indirimlerinden hangisini tercih etmeliyim ?

Merhaba,Black friday İndirimleri için gezinirken ipad 2018’in 1990 TL’ye düştüğünü gördüm,ve ayrıca baktığım başka bir ürün olan Psvr da 1484 tl civarlarına düşmüş.Sizce mevcut iPad Air’den ipad 2018’e geçmek mi daha mantıklı yoksa psvr almak mı.İki üründen birisini alacağım seçmeme yardımcı...
  8. İ

Apple Watch Kayış

Merhaba Apple Watch series 1 saatim için yeni kayış almak istiyorum.Kasanın rengi Gold.Hangi kayışları önerirsiniz spor loop ve silikon olarak.Renk açısından uyumlu birşeyler arıyorum.sağolun şimdiden.
  9. İ

TV plus mı daha iyidir D smart mı ?

Merhaba,evimde ikisi de mevcut.Birini iptal ettirmeyi düşünüyorum,hangisini ettireyim ?
  10. İ

PS Vr almaya değer mi ?

Merhaba PS4’üm var. Ps Vr almayı düşünüyorum nasıldır verdiğim paraya değer mi yoksa geçici zevklerden biri mi olur ? Kullanan,deneyimleyenlerin görüşlerini bekliyorum. Şuradan;SONY PS VR + VR Worlds + PS4 Camera
  11. İ

Ps4 varken Xbox one s alınır mı ?

Selamlar,ilk kasa ps4 sahibiyim.Biriktirdiğim 1800 tl bütçe ile Xbox one s almayı düşünüyorum,4K tv mevcut.Ps 4 pro fiyat olarak pahalı geldiği için düşünmüyorum.Ne dersiniz ? Kontrollerine kolay alışır mıyım, nasıldır Xbox ? Yardımlarınızı bekliyorum. MICROSOFT Xbox One S 1TB + PUBG + Halo The...
  12. İ

PS Vr nasıldır ? Almaya değer mi ?

Selamlar,hali hazırda PS4 sahibiyim 1800 tl fiyat bandında PS Vr almalı mıyım ? Nasıldır,memnun kalır mıyım ? PS4 pro’ya sahip olmadığım için sıkıntı yaşar mıyım ? Yoksa aynı fiyata Xbox one s deneyimi yaşamam daha mı isabetli olur.yardımcı olursanız sevinirim,sağolun.
  13. İ

Hangi sabit diski almalıyım ?

Merhaba,ps4 için sabit disk almak istiyorum şu ikisi arasından hangisini almalıyım ? Seagate’i önerir misiniz ? SEAGATE 1172047 ST1000LM048 1TB 2.5 5400RPM 128MB SATA3.0 WD 2.5" 1TB Scorpio Blue SATA 3.0 128MB Cache 5400Rpm Notebook Disk - Vatan Bilgisayar Ayrıca yine bu fiyat aralığında...
  14. İ

Ps yaz indirimleri oyun tavsiye

Selamlar,Bugün itibariyle ps yaz indirimleri başladı.Yarış oyunu olarak NFS payback ile Peoject Cars 2 arasında kaldım.Simülasyon olarak zaten gt sport var elimde.Siz bu iki oyundan hangisini önerirsiniz.Ayrıca yine yaz indirimleri arasından başka oyun tavsiyelerinizi de bekliyorum.Yardımcı...
  15. İ

Sony XE93 TV görüş ve öneriler

Merhaba,Sony 4K XE93 tv hakkındaki görüşlerinizi ve kullanan varsa memnun olup olmadığınızı yazarsanız sevinirim.
  16. İ

Beats Pill+ mı Apple TV mi ?

Merhaba.Yakın zamanda yurtdışına çıkmayı düşünüyorum.Elektronik cihaz olarak Yazdığım iki üründen birisini alacak olsaydınız,hangisini alırdınız ? (ikisi de 179 dolar) Apple TV 4K veya Beats pill+ kullananlar varsa artı ve eksilerini yazarlarsa sevinirim.
  17. İ

iPad Air 2 smart case İPad Air’e uyar mı ?

Merhaba,İPad air için apple orijinal kılıfından arıyorum ama hiçbir yerde bulamadım.Air 2 için olanlardan alsam Air tabletime uyar mı ? Kullanan ve ya bilenler yardımcı olursa sevinirim,sağolun.
  18. İ

Televizyon önerileri

Selam,artık televizyonumu değiştirmemin vakti geldi.Şu iki televizyon arasında kararsız kaldım.Bunların arasından hangisi tercih ederdiniz ? Alternatif düşünmüyorum.bi kaç gün içerisinde karar vereceğim.Sağolun...
  19. İ

Yazdığım şartlarda iPhone X Alınır mı ?

Merhaba,İPhone X 64 gb kampanyalarını araştırırken şöyle bir şey buldum; sizce İPhone 7 128 gbmi 3360 tl’ye Vodafone’ye verip tarifeye ek 24 ay tahattütlü bu pakete geçmek mantıklı mı x almak için.Yoksa daha iyi kampanyalar bulunabilir mi ? Kampanya: Akılalmaz değişim tarifeleri Şimdiden sağolun.
  20. İ

Playstation Store İndirimleri.

selam,Malum PS Store’da Black Friday indirimleri devam ediyor.Benimde gönlümde olan oyunlar var haliyle :) COD Ww2 215 liraya düşmüş %15 indirimle ancak Aralıktaki Yılbaşı indirimleri içerisinde Cod ww2 daha iyi bir fiyata ulaşır mı yoksa yine aynı indirim oranı ile yoluna devam mı eder ? Yani...
  21. İ

Call of Duty Black ops 3 mü yoksa Cod iw mi ?

Merhabalar.Ps4'üm için yazdığım iki oyundan birisini alacağım sizce hikaye,online oynanış v.s bakımından hangisi daha iyi ve alınabilir duruyor.Düşünceleriniz için şimdiden teşekkürler.
  22. İ

İphone 6s Plus Şuan Alınır mı ?

Merhaba,şuan bilindiği üzere İPhone 7'nin çıkmasına az bir süre kaldı.Ancak size göre şuan İPhone 6S Plus almak mantıklı mıdır.İp 7 ile 6S plus arasında çok büyük farklar olur mu ? Uzun bir süre iphone kullanmıştım şimdi s7 edge kullanıyorum ama s7 edge ile hata etmişim :( Şimdiden fikirleriniz...