Arama sonuçlarınız

1. Arman Samur

iPhone 7 renk önerisi

Renk soyulması o kadar kolay birşey değildir diye düşünüyorum, Şahsen Jet black ve Matte Black renkleri gayet güzel içinizden hangisi geliyorsa ona göre yönelin derim.
  2. Arman Samur

Macbook için Type-c hub önerileriniz nelerdir?

Ben şahsen bunu tavsiye ederim, Banada Kerem Abi tavsiye etmişti... Case 4U USB-C/Type-C To SD Kart Okuyucu Ve Hub Çevirici Usb Fiyatı
  3. Arman Samur

Grafik Tasarım için Macbook Pro

Yani aklında 1500 tl farklı bir cihaz varsa demek ki bütçeni zorlayabilirsin diye düşünüyorum, Alabiliyorsan tabi ki 2016 al derim.
  4. Arman Samur

Macbook air ya da pro alacağım

Söylediğin fiyatta bulman gerçekten zor, Fakat şunuda söyleyim o fiyata Apple değilde giriş segmenti bir Windows alsan daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar.
  5. Arman Samur

iPhons 6s swap işlemi uygulandı, swap cihaz nedir?

Zamanında benim telefonum içinde aynı kararı verdiler, Aklında soru işareti kalmasın Swap telefonun amacı Apple'ın hasarlı cihazları az maliyete onarıp sıfır ayarına getirdikten sonra kullanıcılarına sunmasıdır, Sadece telefonunu teslim alırken sağını solunu iyi kontrol et bir sıkıntısı varsa...
  6. Arman Samur

İphone x mi yoksa note 8 mi ?

Bende aynı ikilemde kaldım ve bende senelerdir iOS kullanıyorum büyük ihtimalle iPhone X alacağım. Şahsen sizede tavsiyem alışık olduğunuz işletim sisteminden devam etmeniz olacaktır.
  7. Arman Samur

iPhone 7 renk önerisi

İphone a genelde siyah renk daha çok yakışıyor gibi, güzelde bir kılıf alırsanız tadından yenmez.
  8. Arman Samur

13 mid 2015 pro retina CS:GO düşük fps sorunu

Sonuçta oyun 2 senede baya bir güncelleme aldı, İsterseniz cihazınızı formatlayıp öyle deneyin derim, bence performansta artış olabilir.
  9. Arman Samur

iOS 11 yayınlandı!

Telefonu sıfırladım ve bilgisayardan İtunes a bağladım anca o zaman gördü, Yardımlarınız için teşekkürler.
  10. Arman Samur

iOS 11 yayınlandı!

Evet tam olarak dediğiniz gibi 10.3.3 güncel sürüm olarak gösteriyor
  11. Arman Samur

iOS 11 yayınlandı!

Dediğinizi yaptım hala güncelleme gelmedi...
  12. Arman Samur

iOS 11 yayınlandı!

Teşekkür ederim birazdan deneyeceğim.
  13. Arman Samur

iPhone 7 iOS 11 gelmedi

Telefonu birçok kez yeniden başlattım ve telefonumda hiçbir şekilde ios 11 yüklü değil.
  14. Arman Samur

iPhone 7 iOS 11 gelmedi

Benim 6S cihazıma hala gelmedi...
  15. Arman Samur

iOS 11 yayınlandı!

Öncelikle herkese merhaba, Dün akşam çıkıcak olan iOS 11 güncellemesi İpad Pro cihazıma geldi fakat 6S telefonuma bir türlü düşmedi, Konu hakkında bilgisi olan var mı acaba? Not: 2 cihazda da aynı apple hesabı girilidir.
  16. Arman Samur

iPhone'de kılıf kullanılır mı?

İlk defa böyle bir soru ile karşılaştım, Tamamen kişisel isteğinize kalmış.
  17. Arman Samur

2010 Macbook 2017 de almaya deger mi?

Alsanda ne kadar mutlu eder orası tartışılır...
  18. Arman Samur

Bluetooth Mouse Önerileriniz

Bende aynı arayış içersindeyim fakat Magic Mouse hiç mantıklı bir tercihmiş gibi gelmiyor, Biraz daha araştırmak lazım.
  19. Arman Samur

Macbook 2017

Çoktan çıktı zaten.
  20. Arman Samur

6500 tl sınırlı Mac önerileri

Macbook almayı planlıyorsan 2017 touchbarsız MacBook Pro al derim.
  21. Arman Samur

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Ufak çizikleri kısa vadede kafaya takmayın bence en azından bir garantiniz var, ileride daha beteri olduğundan bedavadan bahsettiğiniz çiziklerde ortadan kalkar.
  22. Arman Samur

iPhone 8 Renk Tercihiniz Hangisi Olurdu!

Evet İphone'a genel olarak siyah çok yakışıyor. Fakat Tasarım dili ve kullanılan malzemeler bu denli değişecekse bence beyaz renk çok daha güzel duruyor gibi. Şu görseller arasından birisini almamı isteseniz beyaz derim herhalde.
  23. Arman Samur

Bilgisayarım kendini yeniden başlatıyor...

Sorun güç kaynağından dolayıymış bilgilendirdiğiniz için teşekkürler
  24. Arman Samur

Bugün itibariyle 6S mi 7 mi

Iphone 6s seni hala rahat ettirir ama imkanin varsa daha uzun omurlu kullanmak adina 7 al derim.
  25. Arman Samur

Yardimci oldugunuz icin tesekkurler dediklerinizi deneyip sonucu burda paylasicam.
  26. Arman Samur

Aklıma ilk gelen o oldu yoksa yazılımsal olarak ilk defa böyle bir sorun duyuyorum...
  27. Arman Samur

Bence bileşen olarak kasanızda bir sorun vardır. Yazılımsal olarak böyle bişey olması çok mümkün gelmiyor gibi.
  28. Arman Samur

Merhaba SDN Forum üyeleri Son zamanlarda yeni jenerasyon oyunları oynarken (PUBG vb) bilgisayarım herhangi bir crash vermeden kendiliğinden restart atıyor, Bilgisayarımı Vatan bilgisayardan topladım ve sorunu tespit etmeleri için 2 kez götürdüm, bilgisayarı benchmark testlerine soktular...
  29. Arman Samur

Razer Kraken Pro v2 vs HyperX Cloud 2

HyperX Cloud 2 Alırsan daha uzun vadeli kullanırsın diye tahmin ediyorum. Kendi kulaklığım Razer ve uzun vadede hiç memnun kalmadım diyebilirim.