Arama sonuçlarınız

1. pillibebek_

ASUS VivoBook 15 kasa üstündeki lekeler sorunu

lekelerin geçirilmesi için bir tavsiyeniz var mı.
  2. pillibebek_

ASUS VivoBook 15 kasa üstündeki lekeler sorunu

4 ay önce aldığım ASUS VivoBook laptopum üzerinde belirli lekeler oluşmaya başladı. Bu lekeler ve nasıl geçebilecekleri hakkında bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum. touchpad ile klavye arasındaki bölgede açıkça gözükmektedir 1580037872 benzer lekeler dış yüzeyde de bulunmaktadır.
  3. pillibebek_

600tl bütçe ile wireless kulaklık tavsiyesi (kulaküstü kulaklık)

Klasik cevabım JBL T450BT. Ses teknisyeni olmadığın sürece senin yeterli kaliteyi sağlayacaktır. İlk aldığımdan 3 ay sonra bir şarj sıkıntısı yaşamıştım garantisiyle 1 hafta içinde değiştirdim. Önerilmemesi için başka bir sebep göremiyorum. Aşırı hor kullanmadığın sürece seni memnun edecek bir...
  4. pillibebek_

Casual Gaming için Laptop önerisi.

hocam acer-casper-lenovo bü üç firmaya laptop konusunda çok güvenemiyorum ama yine de modeli araştıracağım.
  5. pillibebek_

İninal Para Yükleme

Eski gri Debit kartlar yerine Siyah VISA lar dağıtılmaya başlandı o kartlardan edinmen gerekiyor fakat ülke genelinde ininal kaynaklı kart sıkıntısı var şahsen adanadaki migroslarla görüştüm hepsi firmadan kartların gelmesini bekliyorlar. yüklemeler de gri debitlerde 25-50-100-200 olarak...
  6. pillibebek_

Casual Gaming için Laptop önerisi.

Selamlar Hem Üniversite hem de casual gaming amacıyla kullanmak için bir laptop arıyorum. 5000-8500 arası tüm önerilere açığım. Masaüstü ne yazık ki bir opsiyon değil. Casual gamingden kasıt oyunlarda ultra ayarı görme hedefinde değilim ama önümüzdeki 2 yıl içinde çıkacak oyunlardan bazılarını...
  7. pillibebek_

HP mi MSİ mi

HP Pavilion bilgisayarım zamanında ulaştığı aşırı yüksek sıcaklık değerleriyle beni üzmüştü. Bazı omen 15 serisi bilgisayarlarda da overheating sıkıntısı çekenler gördüm. (Overheating genel olarak bir marka sıkıntısı değil ve hemen her laptopta da görülebilecek bir sorun). Kendi tercihim biraz...
  8. pillibebek_

Animeye Başlamak Isteyenler Için

1 sene aradan sonra up. Hahahahah
  9. pillibebek_

The International 2017 Takım ve Oyuncu Kayıtları

Kiev Major'un bitişiyle The International 2017'den önce yapılacak son takım değişikliklerinin kapıları açıldı. Son kayıtlar 24 Mayısta yapıldı ve takımlar TI 2017 furyası için hazırlanmaya başladı. Buyrun takımların TI7 giriş listelerine göz atalım Çin EHOME Oyuncu...
  10. pillibebek_

Ramazan pidesi fiyatını gördünüz mü?

Adanada Uzun ramazan pidesi 2 tl
  11. pillibebek_

iPhone 8 bütün yönleri ile sızdırıldı!

İğneleme amacıyla koydum o resmi. yoksa ben de beklemiyorum merak etme :D
  12. pillibebek_

Dünyanın En Hızlı Asansörü Rekoru Kırıldı

Valla en hızlıyı bilmem ama en yavaşı bizimki. zeminden 8. kata 1.5 dakkada çıkıyor
  13. pillibebek_

yıl 2012-2013, Babam anneme Htc Evo 3D almış. Bilenler bilir telefonu arkasında 2 kamera var(''3D'' fotoğraf çekmek için güya.) tabi o zamanlar büyük teknoloji çünkü daha yeni yeni bırakıyoruz kürdanlı nokia (Nokia 5800 Xpressmusic) telefonları. şimdi ne zaman çift kamera lafını duysam aklıma o...
  14. pillibebek_

iphone 5 ten beri her sene aynı görsel ''iphone '(en yeni iphone numarası)+1' sızdırıldı''.
  15. pillibebek_

Nasıl e sporcu olurum

küçük local turnuvalara katılman lazım ve çok iyi derece göstermelisin ki yetenek avcıları görebilsin seni. tabi yaşın daha küçük 16-17 gibi başlarsın
  16. pillibebek_

bazen merak ediyorum kendileri mi sızdırıyor ps: gene beklenen tasarım olmadı
  17. pillibebek_

FAR CRY 5 İptal Edilme Kampanyası (Anket)

Far Cry 5'in resmi tanıtımından 2 gün bir anda gündeme oturan Change.org kampanyası tüm oyun dünyasında tartışmalara yol açtı. Kötü kahramanların tüm tanıtım videolarından beyaz olarak gösterilmesi Amerikalı bazı oyuncuların tepkisini çekti ve imza toplama kampanyası başlatıldı. Kimisi bu...
  18. pillibebek_

Yaz için dizüstü bilgisayar

Doktor kendisini iyileştiremezmiş. Bende bu nacizane soruyu geçtiğimiz yaz bana dostluk eden sdn forum ailesine sorma kararı aldım. Yaz için Dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Aradığım özellikler olarak -Kesinlikle Isınma ve menteşe problemi olmamalı bu çok önemli -yeni nesil oyunlarda...
  19. pillibebek_

Söyle Rahatla

Yazın başlaması ile geri döndüm. Herkese selam.
  20. pillibebek_

Steam Hatalı Giriş Sorunu

nedense şimdi çözüldü
  21. pillibebek_

Steam Hatalı Giriş Sorunu

Sizde bu sorunu alıyor musunuz ? bende nedense hatalı giriş sorunu çıkıyor sebebini de bilmiyorum saatlerle alakalı olabilir mi sizce ?
  22. pillibebek_

Gazete Düzenleme

başka önerisi olan var mı ?
  23. pillibebek_

Gazete Düzenleme

çok sağol göz atacağım
  24. pillibebek_

Gazete Düzenleme

Aynen
  25. pillibebek_

Gazete Düzenleme

Arkadaşlar hoca sırf bilgisayardan anlıyorum dediğim için bana gazete düzenleme işi verdi fakat ben hiçbir şey bilmiyorum nasıl yapılır felan photoshopa elimi sürmüşlüğüm yok çaresi olan var mı ?
  26. pillibebek_

[ShiftDelete.Net] Counter Strike: GO Turnuvası Başlıyor!

Ben katılamıyorum sanırım ya
  27. pillibebek_

Keleş değilim ama zamanımın çoğunu pro publiclerde geçiriyorum. Önceki hesaplarımın toplamı 500 saati aşkın oynanma var. Ilgilenirseniz katılabilirim. Steam Community :: Edward Newgate Küme nova 4
  28. pillibebek_

Söyle Rahatla

Okuldan dolayı forumda aktif olamıyorum arkadaşlar affola. Artık haftasonları sizlere yardımcı olmaya çalışacağım
  29. pillibebek_

Tüm sahip olduğum hesaplar toplamı 2000 saat oynanma var isteyen ekleyebilir . Daha çok rifle ak ve m4 oynuyorum ama awp de oynayabilirim. Yas 16. Takımına arkadaş arayanlara duyurulur. Steamden Eklemek Isterseniz: Steam Community :: MWMWMWMWMWM CSGOTRADERS.NET
  30. pillibebek_

Minecraft oynanır mı?

arkadaşlarla oynanınca güzel oluyor. gerçi her oyun arkadaşlarla oynanınca güzel
  31. pillibebek_

Kararım sizce doğru mu ?

Seneye 11. Sınıfa geçiyorum 2017 yazına girmeden de bilgisayar toplayacağım ama sorun şu ki yalan yok bilgisayara oturdummu tam otururum hele ki arkadaşlarımla oynuyorsam en az 5 saat başında duruyorum Sizce ygs-lys ye bu kadar zaman kalmışken bilgisayar almam mantıklımı ?(2 yıl su gibi akar)...
  32. pillibebek_

Söyle Rahatla

Ne zaman dizi bitirsem yüreğimde bir parça kopmuş gibi oluyor yeni dizi bulana kadar boynum bükük geziyorum. Şuanki izlediğimin bitmesine 4 bölüm kaldı sırf üzülmemek için bitirmeyesim geliyor.Bu etkiye "HIMYM Etkisi" ismini vererek teoriler yayınlayacağım. Bekle beni cern
  33. pillibebek_

Shift tuşu çalışmıyor

EN olarak ayarlanmış olabilir mi klavye ? sağ altta EN yazıyorsa üstüne tıkla ve TUR olarak değiştir
  34. pillibebek_

GTA 6, GTA 5 yüzünden iptal edildi!

hikaye için daha marjinal birşey düşünüyor olabilirler. belki bu sefer karşı cinsiyetten bir karakteri kontrol ederiz kim bilir
  35. pillibebek_

Sistem ısıları Normal mi ? Yorumlar mısınız..

sıkıntı yok 80-85 i geçerse sıkıntı var demektir
  36. pillibebek_

TP Link access point sorunu

arkadaşlar yardım lütfen
  37. pillibebek_

TP Link access point sorunu

Arkadaşlar biraz eski bir hp pavilion g6 laptop bilgisyarım var. bilgisayar access point fişe takılıp çalıştırıldığı zaman laptop interneti güçleniyor(4 çubuk çekiyorsa 5 e çıkıyor) fakat laptop access point i wifiye bağlanma yerinde modemden ayrı olarak göstermiyor. modemin ssid sine X diyelim...
  38. pillibebek_

“Evlendirme” rezaletleri

"Tapu ve Kadastro"
  39. pillibebek_

Yurtdışından İphone 7 Plus

Gidip getirmediğiniz sürece Tutarı 72 Euro üstü olan siparişler ve GSM takılabilen cihazlar Gümrükte takılıyor haberiniz ola
  40. pillibebek_

3000-3500 TL Gamer pc toplama

Değil yeterli.
  41. pillibebek_

USB Katili Satışa Çıkıyor

internet kafeler dikkatli olsun
  42. pillibebek_

Cs:Go durduk yere VAC uyarısı

Kütüphane>CSGO>Sağ Tık>Özellikler>Yerel Dosyalar>Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula
  43. pillibebek_

Alamadım yardım

Amazon ve Alibaba'da 72 Euro sınırı var dikkat et
  44. pillibebek_

Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

Sentetik uyuşturucu etkisi almak isteyenler : World of Warcraft Zorlasın diyenler : Life is Feudal
  45. pillibebek_

CS: GO Yeni Güncelleme [18.8.16]

Birkaç gün sonra yeni operasyon geliyor hazır olun
  46. pillibebek_

4000 TL'ye Oyun PC'si Toplamak

Bütçeni arttırarak bu sistemi al. 4000 sınır dersen ekran kartını Gigabyte GTX1060 6GB GDDR5 192Bit (GV-N1060G1 GAMING-6GD) ile değiştir.
  47. pillibebek_

4000 TL'ye Oyun PC'si Toplamak

monitör dahil mi ?
  48. pillibebek_

Aşşada Verdiğim PC'ye HD gösteren Monitör Önerileriniz?

Fiyat aralığı ve istediğiniz ölçüleri yazmamışsınız. Bunları buraya bırakıyorum Asus VP247H 23.6 Gaming BK 1ms Hdmi 1920x1080 Asus VX278H Gaming 27 1ms Hdmi 1920x1080
  49. pillibebek_

Baş örtülü emoji

Orta parmak emojisi var bu neden olmasın. Kapalı ile başörtülü ayrı şeylerdir başörtülülere de saygı göstermek gerekir burada.
  50. pillibebek_

Max 3500 TL Monitör Hariç Donanım Tavsiyesi

Mhz arttırmak pahalı olabiliyor ilkaha 3200mhz alınacak diye birşey yok lükse giriyor. Zaten normal kullanımda fazla bir fark görülmüyor
  51. pillibebek_

3200 mhz zorlamaya gerek yok 2133 yeter bile
  52. pillibebek_

Anakarttan Kıvılcım Çıktı

Anakart yanmış büyük ihtimal daha çalışmaz. Yaptırması daha oahalıya gelebilir ama yinede bi konuş teknik servisle
  53. pillibebek_

Atom bilişimden 2.nesil i5-2410m bilgisayar almak

atom bilişimdeki bilgisayar tam bir çöp. büyük ihtimal internet kafelerden kalan sistemlerin parçaların ayıklayıp yeniden birleştiriyorlar kesinlikle alınmamalıdır
  54. pillibebek_

Bu sistem alınmalı mı ?

Normal kullanıcıdan kastı render, modelling gibi işlerle uğraşmayan kullanıcılar için
  55. pillibebek_

Bu sistem alınmalı mı ?

Bileşenler olarak daha gelişmiş düzeyde
  56. pillibebek_

Bu sistem alınmalı mı ?

Güzel sistem sıkıntı yok. Anakartı M5 ile değiştirebilirsin istersen geri kalanı güzel
  57. pillibebek_

The Crew Ücretsiz Olmadı

Zaman aralığımız farklı amerika zamanına göre olabilir
  58. pillibebek_

Max 3000 TL Monitör Hariç Donanım Tavsiyesi, İlgili Arkadaşlar Yardım Ederse Sevinirim

Seagate ve WD ikiside kalite olarak benzer hangisi uygunsa onu almalı
  59. pillibebek_

Üst Seviye Sistem Toplama

3. Ve 5. Seçenekteki Asus monitörler güzel yanlız yine dediğim noktaya geliyoruz cs ve overwatch gibi oyunların müdavimi isen ve onlarsız yaşayamıyırsan milisaniyelerin önemi varsa 144hz olan monitörü tercih et. Yok ben gta5 veya rise of tomb raider gibi grafiklerin ön planda olduğu oyunları...
  60. pillibebek_

Bu bilgisayara güzel bir monitör bulursanız sevinirim

Bence hazır kasa almamalısınız işlemcisi eski ve ekran kartı bu fiyattaki bir bilgisayar için seçilmeyecek cinsten. Aynı fiyat aralığında gtx1060 sistem toplanabilir
  61. pillibebek_

Max 3000 TL Monitör Hariç Donanım Tavsiyesi, İlgili Arkadaşlar Yardım Ederse Sevinirim

Parçalarda sıkıntı yok ama vatandan toplamak şart mı ?
  62. pillibebek_

4 slot ram

Anakart modeliniz nedir ?
  63. pillibebek_

Youtube İstemediğim Kanalları Görmeme Şansım Varmı ?

Ne yazıkki yok kanser gibi ana ekranda beliriyorlar her çıktıklarında ilgilenmiyorum olarak işaretliyorum
  64. pillibebek_

Bu fiyat aralığında daha iyi olur işlemciyi yükseltirsin artan parayla
  65. pillibebek_

Söyle Rahatla

Ülkedeki gençler tüm mizah anlayışını inci ve çağrı tanerden öğrenmek yerine 4chan, 9gag gibi siteleri de takip etseler keşke. Ülke random atanlarla doldu
  66. pillibebek_

ByNoGame güvenilir midir ?

Zaten reklamlardan öğrendim ama meblağ büyük olunca insan ister istemez çekinebiliyor
  67. pillibebek_

ByNoGame güvenilir midir ?

Kuzenime hediye olarak ByNoGame adlı siteden bıçak almak istiyorum güvenilir bir site midir daha önce alışveriş yapan oldu mu ? Önerir misiniz ?
  68. pillibebek_

Bütçeni aşmıyorsa tabiki 2k 144hz monitör almak daha iyidir bir taşla 2 kuş vurulmuş oluyor. Benim kendi sistemime eklediğim Asus mg278q ya göz at derim. Detaylı bilgi için @okinkurt yardımcı olabilir 27 inçlik canavar Asus MG278Q Gaming 27 1ms/144Hz Hdmi 2560x1440
  69. pillibebek_

Oynanır anlatmak istediğim şu 144hz CSGO gibi milisaniyelerin önemli olduğu oynlarda işine yarar ve sen CS GO yu aşırı derecede oynuyorsan aynı zamanda milisaniyelerin senin için önemi var ise 144hz monitör tercih etmelisin. Eğer 60fps bana yetiyor dersen 2k bir monitör işini görecektir
  70. pillibebek_

CSGO gibi oyunlara aşina isen 144hz monitör. Yok aşina değilim diyorsan 2k monitör alman yararına olacaktır. Bildiğiniz gibi gtx 10 serisi 2k odaklı gpu lardır
  71. pillibebek_

Artan parayla stoğa eklenecek olan özel soğutma rx480 almalısın
  72. pillibebek_

Amd vs İntel

Zen kağıt üzerinde zaten skylake i geçemiyor kaby lake gelirse nasıl geçecek diyorum Lütfen zen için çöp dediğim cümleyi gösterir misin
  73. pillibebek_

Rx 480 tercih etmelisin 500 tl ye monitör eklersek
  74. pillibebek_

Amd vs İntel

çöp mü diyorum ben neyin zihniyeti içindesin. 3000 tlye sistem toplasaydım amd tercih etmezdim diyorum. 1500 tlye sistem toplasaydım da intel tercih etmezdim anlatmak istediğim bu
  75. pillibebek_

Amd vs İntel

Dediğim gibi 980 ve altında iyi bir karttı kendisi. 980 zamanları tercih edilebilir bir karttı çoğu tanıdıklarım zotac 980 ile sistem dizdi hiç sıkıntıları olmadı
  76. pillibebek_

Amd vs İntel

Umrumda değil demedim karışmıyorum dedim sistemi alacak olan kişiye sadece tavsiyede bulunabilirim alıp almamak senin elinde. Galax ve Zotac konusuna değinirsek kartların kötü yanları yok ama iyi yanları da yok galax zaten çok tercih edilmiyordu zotacda en iyi yıllarını 980 kartları ile yaşadı...
  77. pillibebek_

Anakartı Gaming M5 ile değiş. 144hz ye çok gerek olacak CS GO gibi oyunların müdavimi değilsen 2k monitör almalısın 10 serisi kartlar 2k odaklılar Power supply ismini hiç duymadım KCAS veya Corsair PSU almanı tavsiye ederim fiyat farkları az zaten
  78. pillibebek_

Kasalarımızı Paylaşıyoruz!

Daha 10 ay var hayırlısı
  79. pillibebek_

Amd vs İntel

Parayla alakası yok
  80. pillibebek_

Olabilir fakat gtx1060 için h110m tercih edilmemeli
  81. pillibebek_

Zaten oc yapmayacaksa i7 non K işlemci önermek daha mantıklı olmaz mı ?
  82. pillibebek_

4000 tl pc toplama

Bence 1070 e zorlamasın i5 6600K ve altı işlemcileri gtx1070 yorabilir.
  83. pillibebek_

1000W bence gerekli değil. Normal 1080 sistemleri şuan zaten max 400w harcıyor kullanımda. 750w daha iyi bir tercih olacaktır
  84. pillibebek_

Kasalarımızı Paylaşıyoruz!

Donanım yok şuan. Zaten silebilsem o mesajı silerdim çok şey değiştirdim o paylaştığım sistem ile şuan kafamdaki sistem arasında
  85. pillibebek_

4000 tl pc toplama

Sorun olursa buradayım
  86. pillibebek_

Cs Go Fps ?

Gayet makul bir rakam
  87. pillibebek_

Amd vs İntel

Gtx1070 için Galax ve Zotac tercih edilmemeli bence
  88. pillibebek_

Gigabyte Z170X Gaming 7 Zotac GTX 1070 AMP Extreme SLI Uyumu

Yakında SLI'ya da gerek kalmayacak zaten adamlar 1060 ile çalışmalara başladı.
  89. pillibebek_

Gigabyte Z170X Gaming 7 Zotac GTX 1070 AMP Extreme SLI Uyumu

Yeni çıkmış olan high bandwith köprülerden almalısınız.
  90. pillibebek_

Klavye Tavsiyesi

Bir fikrim yok.
  91. pillibebek_

Klavye Tavsiyesi

Amazondan getirtme sınırı var 72 € sanırım. Bu fiyattan yüksekteki siparişler gümrüğe takılıyor
  92. pillibebek_

Sistem toplamaya yardım

Monitör olarak isteklerin neler ? 2k 144hz gibi üst düzry 2000 tl lik monitör mü yoksa herhangi bir monitör olur mu
  93. pillibebek_

Steam Hesabı [ALINACAK]

O zaman telefon numarası kaldırılmış olmalı
  94. pillibebek_

Steam Hesabı [ALINACAK]

Güncel.
  95. pillibebek_

Oyun kasası mı dizelim yoksa iki tane laptop mu alalım?

6000 tl ye gtx1080 li kasa dizin üzülmezsiniz.
  96. pillibebek_

Msi Nightblade X2 ve 6700k sıcaklık

Macun değişimi dene ?
  97. pillibebek_

Darboğaz yaparmı

Arkadaş monitör istemiş eklemeyi unutmuşum. Mesajı siliniz lütfen
  98. pillibebek_

Darboğaz yaparmı

Tamam
  99. pillibebek_

Darboğaz yaparmı

Anakartı yükseltemem dersen i5 6600 al. Yükseltirim dersen anakart yongasını Z170 ile değiştir + Soğutucu ekle.
  100. pillibebek_

Steam Hesabı [ALINACAK]

Steam hesabı arıyorum aşağıdaki şartlara uyan ve satmak isteyen olursa cevap yazması yeterlidir. Şartlar şu şekilde 1) Hiçbir oyunda Hile yasağı veya yasak bulunmamalıdır. Ayrıca hile kullanılmamış olmalıdır. 2) Envanterdeki Steam Pazarında Pazarlanabilir olan ve aşırı yüksek bir fiyata sahip...
  101. pillibebek_

100+ skinli LOL Hesabı ARIYORUM

@scorpion Konu kapatılabilir/kilitlenebilir mi lütfen
  102. pillibebek_

AKK İyileştirildi! Resmi Açıklama Geldi!

Şimdi yiğidi öldür hakkını yeme 2-8 arası akk olmaması oyun indirmek için bir nebze iyi olmuş. 5mb değilde 4.5 mb oldu ama olsun en azından 480 yerine 720 de açıyor. Buda dizici kardeşlerimiz için güzel oldu. Devamını beklerük
  103. pillibebek_

Yenilmezleri Türkler Canlandırsaydı :)

Thoru güzel montajlamışlar
  104. pillibebek_

2500 TL İntel Core İ5 Bilgisayar Toplama

H110 ile B150 arasında fazla fark yok tasarruf için H110 seçmek daha mantıklı olurç
  105. pillibebek_

Android den İOS a COC Hesap Aktarma

Aktarım olmaz. Clashı kurduğun gmail ile oyuna gireceksin o kadar aktarma işlemi 1 kere oluyor
  106. pillibebek_

AKK İyileştirildi! Resmi Açıklama Geldi!

Imam ossursa cemaat s*çarmış arkadaşlar şimdi böyle haberleri okuyup gaza gelenleri izleyecem
  107. pillibebek_

Söyle Rahatla

Dotaya gelin arkadaşlar 0 kavga 0 velet ara sıra rus çıkıyor o kadar.
  108. pillibebek_

Dizi İzleme Sitesi

Dizilab dizipub. Film izleme olaralta unutulmazfilmler
  109. pillibebek_

Herhangi bir sorun olursa buradayım
  110. pillibebek_

The Forest Hakkında

Oyun açık kaynak yani şirket tarafından yapılmamış o yüzden öyle.
  111. pillibebek_

The Forest Hakkında

Forest öyle bir oyun
  112. pillibebek_

Bir senede üniversite kazanmak

Sakın seneye tekrar girerim diye boşlama çok üzülürsün
  113. pillibebek_

50 Tl'ye Kadar Mouse Önerisi

Bunu al mezara kadar götürür
  114. pillibebek_

Alınabilecek en iyi 1070 ekran kartı hangisi?

Neden şikayetçi
  115. pillibebek_

İninal alternatifi

Çekiyordu paypal
  116. pillibebek_

İninal alternatifi

Diğer kartlarda komisyon çekiyor diye biliyorum
  117. pillibebek_

Alınabilecek en iyi 1070 ekran kartı hangisi?

Soğutmada ASUS ve EVGA ama türkiye desteğinde ASUS ve MSI. Aralarındaki fps farkları zaten 2-3fps hangisini beğenirsen veya hangisi ucuz ise onu al
  118. pillibebek_

Hack açmadan VAC yemek

Dediğim gibi hile kullanılmadı sadece maplerdeki wallbang noktalarını iyi biliyorum ve birileri wb ile ölünce saydırmaya başlıyorlar yok hile kapa yok senin **** gibisinden.
  119. pillibebek_

Hack açmadan VAC yemek

Sağolasın valla çıldırmak üzereyim.
  120. pillibebek_

Hack açmadan VAC yemek

Aynı şekilde rekabetçi maç attım daha sonra 2 gün oyuna giremedim steamı kontrol edeyim derken kayıtlarda 1 vac yasağı
  121. pillibebek_

Hack açmadan VAC yemek

Smurf hesap değil. Eski hesabım da vac yemişti. Hile açılmadı. Benim ve annemin telefon numarası artık steamde kayıtlı olduğu için yeni hesaplara telefon numaralarımızı bağlarsam o hesaplarda aynı şekilde vac yiyecek çünkü tek sebebi OVERWATCH adı verilen uygulama Inferno rekabetçi maçında 1-2...
  122. pillibebek_

RX 470 NİTRO+ OC VS RX480 NİTRO+ !?

470 ve 480 zaten birbirine yakın kartlar o yüzden 470 oc
  123. pillibebek_

Maksimum bütçe 3.300 TL Sizce Sistem Nasıl ?

960 fiyatı yüzünden ölü bir kart. Fiyatı düşerse bence hiç te ölü değil
  124. pillibebek_

Sinerji.gen.tr Güvenilir midir?

Güvenlidir sıkıntı çıkarmaz
  125. pillibebek_

SİSTEM TOPLAMA

Al o sistemi zaten 1100 tl ye daha da yukarı çıkılmaz
  126. pillibebek_

i5 2400 Gtx 1060 Darboğaz yapar mı?

Darboğaz yapar
  127. pillibebek_

Önerdiğiniz Oyunlar Var Mı ?

Overwatch, DOOM, ROTR
  128. pillibebek_

Steam hesabımı çaldırdım

Steam ticket at büyük ihtimal sana ne zaman hesabı açtınız hesabı hangi e mail ile açtınız gibi sadece hesabı açan kişinin bilebileceği soruları yöneltecekler.
  129. pillibebek_

3500 TL Sistem Toplamalı Acil ! Hemen Alıyoruz

Sinerji.gen.tr Tam adres
  130. pillibebek_

Sistem açılmıyor

Parça bulunursa tamir edilebilir sanırım
  131. pillibebek_

Benq xl2411z aldım yardım

Sağdaki Mavi uçlu olan DVI soldaki gri olan ANALOG
  132. pillibebek_

Gtx 1070 tavsiyesi lazım

Türkiye desteği yüzünden MSI ve ASUS öne geçiyor. Soğutma sayesinde de ASUS öne geçiyor desek ASUS almalısın. Merak etme hepsinin performansı birbirine yakın arada en fazla 50Mhz lik frekans farkları vardır
  133. pillibebek_

Msi ekran kartı seçimim ne olmalı ?

Quadro kartlar 5000 tl den başlıyor mühendislikte BİLDİĞİM KADARIYLA quadro gerektirecek kadar yüksek işlemler yapılmıyor bilgisayarda. Normal kullanım için akalacaksan daha hesaplı olduğu için gtx1060. 1080p de krallar gibi oyun da oynamak isterim dersen üstüne daha fazla koyup gtx1070 almalısın
  134. pillibebek_

Evga 1070 ftw mi asus 1070 mi oc mi

İkiside aynı kartlar soğutması önde olduğu için ASUS.
  135. pillibebek_

GTX1060 3GB

NFS 2016 Ultra da 3.8GB Ekran kartı hafızası yiyor. İleriye dönük bir hareket olması için 6GB al
  136. pillibebek_

Ekran Kartı Önerilerinizi Bekliyorum

Rx470 veya Rx480 böyle bir meblağ için.
  137. pillibebek_

Maksimum bütçe 3.300 TL Sizce Sistem Nasıl ?

Sonu K harfi ile biten işlemciler için B150 değil Z170 yongası tercih etmelisiniz. Anakartı H110M pro VD ile değiştirip işlemciyi düşürerek sisteme rx480 veya rx470 ekleyebilirsin. Gtx960 yeterli dersen dediğim gibi anakartın yongasını Z170 ile değiştir. Bu arada HDD ve SSD yok ?
  138. pillibebek_

Çelik kasa saat önerisi

Vallahi Tissot TTouch saatler çok iyi. Binbir türlü fonksiyonu var yanlız bisikletçi, dağcı aksiyon adamları için saat
  139. pillibebek_

Güncel
  140. pillibebek_

Güncel.
  141. pillibebek_

Ailemden Gizli Telefon Aldım ve Yakalandım !

pardon yaş kaçtı ?
  142. pillibebek_

BTK, AKK Hızını Artıracak!

Keşke kaldırsa. Oyun indirmeye korkuyoruz bari akk hızını arttırsınlar.
  143. pillibebek_

Canavar gibi sistem toplamışken

mg 278q nasıl bir monitör asus'un
  144. pillibebek_

Asus ROG serisi

bence kötü değiller para sıkıntı değilse alınabilir
  145. pillibebek_

Gtx 1080 mi ? Gtx 1070 SLI mı ?

Sırf titanx in kendisi 6000 tl. Benim kendi topladığım sistem 7000 tl
  146. pillibebek_

Canavar gibi sistem toplamışken

1080 li 6700k lı sistem toplamışken G-SYNC monitör eklememek sizce mantıklı mı. Çünkü şu an g-sync monitör fiyatları uçmuş durumda
  147. pillibebek_

İntel Core i5 Oyun Bilgisayarı Topladım Nasıl Sizce ?

Anakartın dahili ekran kartı derken ? Intel hd graphics 4000 ile mi oynayacaksın.
  148. pillibebek_

Intel HD Graphics 3000 ve Radeon HD 6700M

nerden yüksek performansa alındığını belirtebilir misin bulamadım da
  149. pillibebek_

GTX 960 2GB Sistem toplama

Olur
  150. pillibebek_

SİSTEM TOPLAMA

demek istediğimi anlamadın herhalde.
  151. pillibebek_

SİSTEM TOPLAMA

6600K ile darboğaz olmadığı kesin ve OC halinde benchmarktan aldığı sonuç bu ayrıca attığın videodaki eleman benchmark sonuçlarını atmamış free roam olarak video çekmiş
  152. pillibebek_

Okinkurt'a şiir yazdım

bende akrostiş yazıyorum Onun ismi okan değil Kaç kere söyleyecem okan değil okin Ister inan ister inanma Nolur git bidaha bak Kafana dank etti mi şimdi Uğraştırma beni R ile kelime bulamadım şimdi Tahminimce jeton düştü değil mi özet: okankurt değil okinkurt arkadaşlar daha dikkatli olalım
  153. pillibebek_

Bu normal mi?

Xigmatek güvenilir bir marka bildiğim kadarlıyla tanıdığım 1-2 arkadaşımda var çok memnunlar kasadan. psu hakkında bilgim yok ama
  154. pillibebek_

SİSTEM TOPLAMA

6500 gtx1070 ile darboğaz yapmaz. en kötü ihtimal 1070 in yanında biraz düşük kalır kendisi ama darboğaz yapmayacaktır
  155. pillibebek_

Iphone 7 Alacaklar Kimler ?

Tofaş Doğan SLX 1987 Model 4.300 TL Sahibinden satılık ikinci el Füme renk - 333976044 iphone 7 plus 4000 tl gibi bir fiyata çıkar desek üstüne birde arttırılmış hafıza desek 4.300ü bulur
  156. pillibebek_

Iphone 7 Alacaklar Kimler ?

3800 tl ye doğan slx alırım kardeşim arka cebime girecek cihaz yerine
  157. pillibebek_

SİSTEM TOPLAMA

200 tl daha koyup önerilen sistemi al. bu kadar para döküyorsun bari gtx1070 al
  158. pillibebek_

Söyle Rahatla

Whatsapta hal hatır sormamak moda mı oldu ? Onca arkadaş dediklerim hiçbiri mesaj atmıyor sürekli mesaj atıyorum kısa kesip atıyorlar cidden can sıkıcı bir durum çünkü iyi insanlar olduklarını biliyorum
  159. pillibebek_

Sistem Toplama Acil Yardım

Bekle zaten ssd nin amacı bu. Okuma yazması çok hızlı olduğu için programlar ve bilgisayar açılışı hızlanıyor
  160. pillibebek_

Söyle Rahatla

How I Met Your Mother'i 2. kez bitirmek üzereyim ve ağlamak istiyorum cidden. böyle efsane bir diziyi tekrar bitiriyorum ve yinede doymuyorum. üstelik the big bang theory'de güncel olduğum için 10. sezonu bekliyorum. Animelerde bi yere kadar ciddi anlamda komedi-arkadaşlık dizisi eksikliği var...
  161. pillibebek_

SDN Counter Strike: Global Offensive Oynayanlar Kulübü

Rekabetçi Gelecek var Mı
  162. pillibebek_

Söyle Rahatla

163. pillibebek_

Söyle Rahatla

bunlar kurşun yüzünden değil. tarla yakan ve mazota para vermek istemeyen ş*r*f*i*l*r yüzünden.
  164. pillibebek_

Söyle Rahatla

Hava çok güzel değil mi ? Adana burası Bu arada gördüğünüz sis değil yağmur damlaları
  165. pillibebek_

Küçükken ....... sanıyordum

delikanlıyı anlı delik olarak anlıyordum deli kanlı olarak değil delik anlı. ayrıca allaha ısmarladığı alasmaladık diye biliyordum daha ne rezillikler
  166. pillibebek_

Rise of The Tomb Raider FPS Düşük .

normal ayarlarda 60 fps almıyordum ve beni sinir ediyordu. oyun akıcı olmuyorsa hiç oynayasım kalmıyor
  167. pillibebek_

eskiden lol oynarken kucağımda kasıyordu. kalkıp kapıya bakmaya korkardım ama artık masada oynuyorum çünkü kucakta oynamak hem bilgisayar için hem de bacak için zararlı. ayrıca artık hareket ettirince kasmıyor
  168. pillibebek_

Gta 5 için Ultra Low settings.xml dosyası kullanmıştım. Rotr için öyle bir seçenek var mı bilmiyorum ama araştırabilirsin
  169. pillibebek_

gta5 ile rotr benzer oyunlar değiller. en başta zaten rotr daha güncel bir oyun ve çevre etkileri rotr da daha fazla(ağaç, çalı, su, şelale vs..)
  170. pillibebek_

Msi Nightblade X2 Kasaya MSI GTX 1070 Gaming X Sığar mı?

Voltayı kastediyorsan 2018 de geliyor kendileri açıkladılar
  171. pillibebek_

aynı bilgisayar bende var(pavilion g6) ve daha fazla birşey beklememen gerekir bu bilgisayardan.
  172. pillibebek_

Wifi Şifre Kırıcı Programlar Var Mıdır ?

THT de öyle bir sabit başlık vardı rootlu telefonlar için şifre kırma diye ama hiç denemedim
  173. pillibebek_

Call Of Duty Oyunları Steamde %50 Indirimli

Kaçırmayın derim. Infinite Warfare dışındaki tüm oyunlar ve paketler şuan indirimli olarak satışta
  174. pillibebek_

İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim ?

İnternetten para kazanmak derken youtube değil çılgın tavuklar gibi siteleri kastetmiştim
  175. pillibebek_

Söyle Rahatla

Adanada hüresel 50mbps.
  176. pillibebek_

Bilgisayarımdaki problemler

takmasan da olur harici ekran birimini kullanırsın (intel hd graphics 4000) takarsan da sorun olmaz csgo-dota2-lol rahatlıkla oynatır
  177. pillibebek_

Konuyu düzenleyebilme yetkim olsa ekleyeceğim bir çok anime var ama düzenleyemiyorum işte. Bunu yazarken bleach aklıma gelmemişti
  178. pillibebek_

Söyle Rahatla

Note 7 olayı nedir konudan biraz uzak kaldım da
  179. pillibebek_

Hangileri Kaldı _?
  180. pillibebek_

2500tl oyuncu pc toplama technopat videosundaki bilgisayara linkteki i5 işlemciyi eklrsm vermliolrm

söylediğin şeyler işlemci ile alakalı değil ekran kartı ile alakalı. intel hd graphics 4000 kullanacaksan ( dahili ekran birimi ) bf1 de ultralowda 30 fps alırsın. anlayacağın cümlende hata var. oyun performansı ve fps ekran kartına bağlı işlemciye bağlı değil
  181. pillibebek_

Asus mu Msı mı?

İkiside gming için birbirine yakın markalar. fiyat aynı ise özelliği ekran kartı vs. daha iyi olanı al
  182. pillibebek_

Oyunlara Para Yatırmak

100 Tl yi geçen tüm oyunları almak istediğimde Summer Sales i bekliyorum. artan parayla daha fazla oyun alıyorum
  183. pillibebek_

Attığımız her adımı ödüllendiren uygulama : Sweatcoin

makineye bağlayıp puan kasarlar bununla
  184. pillibebek_

Ailenware Oyuncu Bilgisayarları Yenilendi!

Alienware yine bizi şaşırtmadı.
  185. pillibebek_

Günceldir.
  186. pillibebek_

League of Legends hesap satışı

Site var sende olan skinleri orada işaretliyorsun sonra sana böyle resim veriyor. Hesabı analiz etmiyor anlayacağın
  187. pillibebek_

Oyunlara Para Yatırmak

Sabahçılar için konuyu güncelleyelim
  188. pillibebek_

Oyunlara Para Yatırmak

En iyisini yapıyorsun. P2W lere hiç karışmamak lazım. Hala 1 aylık harçlığı ile internet kafeye gidip wolfteam e nakit yükletenler var
  189. pillibebek_

Oyunlara Para Yatırmak

Siz oyunlara para yatırmayı nasıl karşılıyorsunuz ? Saçmalık mı yoksa zevk meselesi mi Şahsen oyunlara az çok para yatırmış biriyim ve hiçbir zaman bundan pişmanlık duymadım. Şu sıralar oyunun kendisine para yatırmaktan ziyade hesap alımı ile uğraşıyorum.
  190. pillibebek_

Hesabınız Değerlendirmeye alınacaktır teşekkürler. Lütfen takip etmeyi bırakmayın. Mümkünse sizinle iletişime geçebileceğim bir adresi özel mesaj yolu ile bana yollayın(facebook, skype)
  191. pillibebek_

Asus mu Hp mi ?

Ölümüne Asus. HP Asusun varken alınmaz
  192. pillibebek_

3000 tl pc toplama

monitör dahil mi
  193. pillibebek_

İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim ?

internetten para kazanmak çok sıkıntılı iş. çok fazla boş zaman gerektiriyor ve çok az kazandırıyor. bu sistemin sana 1 ayda kazandırdığını restorantta 1 gün çalışarak kazanırsın.
  194. pillibebek_

Z170A Tomahawk mı, B150M Bazooka mı?

yinede B150 Gaming. non-K sistem için Z170 e para harcamak gereksiz.
  195. pillibebek_

2. cümledeki mantığı anlamadım
  196. pillibebek_

Z170A Tomahawk mı, B150M Bazooka mı?

6600K ile değiştirneyeceksen işlemciyi B150 Gaming al
  197. pillibebek_

güncel.
  198. pillibebek_

Günün Sözü

gidenlerle ölünmüyor ama, kalanlarla da yaşanmaz
  199. pillibebek_

Söyle Rahatla

başınız sağolsun
  200. pillibebek_

Bilgisayar Isınıyor

bilgisayarcıya götür temizlesin senin bilgin yoksa
  201. pillibebek_

Youtube Video Boyutu

render ?
  202. pillibebek_

Söyle Rahatla

Dinleyin direk rahatlıyorsunuz
  203. pillibebek_

Bilgisayar Isınıyor

9 senelik olduğu için ? aşırı tozlanma olabilir fanlarda hiç temizledin mi? (süpürge makinesini fanlara tutarak değil adam akıllı arka kasayı açıp fanı çıkararak)
  204. pillibebek_

Porno Sektörünün Teknoloji ile Gelişimi

dozunu kaçırmazsan banlanmazsın
  205. pillibebek_

Chris Brown Gözaltına alındı

ilk paragrafı ciddi ciddi okudum ya
  206. pillibebek_

Bilgisayarımın İyi Olduğunu Düşünüyorum Ama Oyunlar Kasıyor ?

niye hortlatıyorsunuz yav
  207. pillibebek_

Bilgisayarımın özellikler iyi ama bazı oyunlarda kasıyor yardım!

yine hortlama geldi
  208. pillibebek_

bu laptopa bu ssd olurmu?

SSD çok iyi ama olur mu bilmiyorum
  209. pillibebek_

Bilgisayar Muhendisligi icin oneri

son konular panelinden okuduğum için fark etmemişim :D
  210. pillibebek_

630 TL Cüzdan + GTA V bulunan Steam hesabı 400 TL

yanlışlık olmuştur gözden kaçmıştır belki diye söyledim. neyse sıkıntı yok
  211. pillibebek_

@Tys23 laptop konusunda yardımcı olacaktır.
  212. pillibebek_

? sadece gtav yok diğer oyunlar da var demeye mi çalıştınız. o zaman tamam :D
  213. pillibebek_

hesapta gtav yok demişsiniz ilk paragrafta. 2. paragrafta ise gtav gibi oyunlar mevcut yazmışsınız :D dikkat hocam bu arada hesabı ciddi anlamda düşünüyorum müsait olduğum bir an alacağım.
  214. pillibebek_

Laptop mu Toplama mı
  215. pillibebek_

güncel. ziyaretçiler için
  216. pillibebek_

@__kadıköyRAP__ Ödeme şekilleri nelerdi ? ayrıca CSGO gibi oyunlarda item var mı ?
  217. pillibebek_

4000 TL Bilgisayar Toplama

1080p için: BenQ XL2430T 2k için: ASUS MG278Q @okinkurt buyrun hocam yardıma
  218. pillibebek_

Steam Oyununa Yama Yapmak

Yükleyebilirsin
  219. pillibebek_

Hindistan'dan 7 Dolarlık Akıllı Telefon

Flash tv de satılan iXperia geldi aklıma
  220. pillibebek_

Tanıdığım çoğu kişi lol oynuyor şahsen dotacıyım ama s2 ve s4 arasında lol oynadım. Diğer arkadaşlarla da oynayabilmek amacıyla lol hesabı arıyorum Fiyatlandırma şu şekildedir: 1- küme önemli değil. Hesap platin ve üstü ise fazladan 15 tl 2- şampiyonlar şampiyonu riven varsa fazladan 25...
  221. pillibebek_

Az Önce Müdürle Yaşadığım Diyalog

Yine hortlamış
  222. pillibebek_

Ciddi ciddi süper kahraman olmak

Biraderim şimdi ne yapıyorsun biliyor musun 33 liraya güzel bir protein dozu alıyorsun karıstırıosun muz falan işte gidiosun salona tam 11 kere şınav çekiyorsun bak burası çok önemli. Ondan sonra gidiosun 7 kere dambıl kaldırıyorsun 3.5 kilogram olacak ondan sonra duvarları kırabilirsin tek...
  223. pillibebek_

Şart diye birşey yok. Zevk meselesi 200 fps alıyorsan bu çok güzel sistemin için. Ama monitör 60hz ise 200fps in sadece 60 ını görürsün.
  224. pillibebek_

8 gb ram tavsiyesi

DDR3 mü DDR4 mü
  225. pillibebek_

3. Köprüde İlk Ölüm Selfie'den!

Adanada adamı döverler. ne duruyosun sen. çek bakim sağa çek çek çek. (koltuğun yanındaki gizli levyeyi çıkarır)
  226. pillibebek_

Ne dinliyorsunuz?

Bu ikisini dinlemeyen ben müzik dinliyorum demesin.
  227. pillibebek_

Youtube'de İçerik Çekmek İçin Mikrofon Tavsiyesi

Blue Yeti iyi diye biliyorum
  228. pillibebek_

Babamı Bir Türlü Laptop Almaya İkna Edemedim...

Sınavları güzel birşey getir sonra yazında baba laptop alma vakti gelmedi mi dolar da düşmüşken veya indirim de varken felan de. daima işe yarar
  229. pillibebek_

Söyle Rahatla

Duru önveri konu aldı geçen çıldırıyodum ya grande ekstra shotlı nonfat caramel macchiato
  230. pillibebek_

Msi Aegis Ti

kasa modeli mi yoksa satılan kasanın kendisi mi ?
  231. pillibebek_

Vincent Aboubakar, Beşiktaş'ta

Aman sakatlanmasın ha.
  232. pillibebek_

Söyle Rahatla

Adam akıllı yayın açsalar izlerim. Yorekok güzel youtubede herkeze tavsiye ederim değişik bir tarzı var adamın(türk)
  233. pillibebek_

Msi Gtx 1060 Ses Problemi

sistem içinde balans olabilir.
  234. pillibebek_

Söyle Rahatla

yav forumdan biri yapsın istiyorum ne zorladın ya istemiyorum taam mı :D
  235. pillibebek_

@GVPS
  236. pillibebek_

Söyle Rahatla

Yav değişiklik olur yerli malı değil mi. gavurların çektiği videoyu da izleyebiliriz istesek
  237. pillibebek_

Optimizasyon sorunu olabilir mi oyun ile alakalı ? belki bu yüzden ekran kartı çok çalışma gereği duyuyordur. ayrıca msi afterburner programı ile oynama yaptın mı asus gpu tweaker gibi bir program. bilginiz yoksa kurcalamayın derim
  238. pillibebek_

ASUS 1ms Monitör. f/p için. Asus VP228TE 21.5 1ms 1920x1080
  239. pillibebek_

fanlara birşey mi değiyor ? Kasaya yeterince hava giriyor mu ? Ekran kartı üzerinde herhangi bir işlem gerçekleştirmeye çalıştın mı ? OC gibi
  240. pillibebek_

Söyle Rahatla

SDN den birileri çekse diyorum.
  241. pillibebek_

Söyle Rahatla

Bf1 betasına katılan arkadaşlarımızdan biri video çekse ne güzel olur
  242. pillibebek_

Söyle Rahatla

sonunda ADANAdayım. yemin ederim 6 saatlik yolculuk değmiyor tatile.
  243. pillibebek_

Hasan Şaş İçin Şiir Yazdım

rezerved. buralar değerlenir arkadaşlar
  244. pillibebek_

6500 TL Sistem Toplama

Fazla bir farkları yok evga, asus ve msi den şaşmayacaksın ekran kartlarında. Hangisinin fiyati cazipse alacaksın
  245. pillibebek_

6500 liraya bir Intel islemci bir de Amd islemci ile gamer pc tavsiyesinde bulunurmusunuz?

6500 tl ye amd sistem toplamak çok gereksiz.
  246. pillibebek_

6500 liraya bir Intel islemci bir de Amd islemci ile gamer pc tavsiyesinde bulunurmusunuz?

Kasa için para ayırabilirsen corsair graphite 760t favorim
  247. pillibebek_

RX 480 VS GTX 1060

Örnek olarak söyledim 6700K yı. Hani gün gelirde birine 6700K lı sistem önerirsin soğutucusuz. Sonra Adam sana gelip işlemci 85 derece oluyor kardeşim neden derse şaşırma.
  248. pillibebek_

6000 tl ye sistem toplama tavsiyesi

SSD Hiçbir sorun yaratmaz. Dediğim gibi OC işlemini destekleyen Skylake 6700K, z170a M5 ve gtx1060 pascal mimarisi ile F/P açısından zaten canavar gibi bir sistem. 6000 tl den düşmek istiyorum derseniz anakartı aynı tutarak veya b150m olarak değiştirirerek daha sonra işlemciyi 6700 ile...
  249. pillibebek_

Söyle Rahatla

Icelanddakileri zehirlemek zor. Sadece gemi ile gidiyor ve soğuk ortam. Ben çoğu zaman oradakiler yüzünden kaybediyorum
  250. pillibebek_

6000 tl ye sistem toplama tavsiyesi

O.C işlemi hız aşırtmadır. Normal kullanımdaki sistem düzeyinin üzerinde performans almak için gerçekleştirilen bir işlemdir. O.C bir işlem olduğu için satılan bir cihaz vb değildir. O.C işlemi bu işlemi destekleyen sistemler için geçerlidir Kİ sizin sisteminiz çok rahat destekliyor. Şimdi...
  251. pillibebek_

Kasa tavsiyesi istiyorum.

Corsair graphite 760t güzel bir kasa. Bu arada psu yu mümkünse 750W ye çıkar
  252. pillibebek_

Kumbara gibi biriktirmiş. İndirimler için saklıyordu büyük ihtimal
  253. pillibebek_

Daha erken de alabilirim zamana bağlı
  254. pillibebek_

Not: Haziran 2017 ye kadar elinde tutabilirsen alabilirim hocam. Kesin değil düşüneceğim hesabı. Ama almayı idterim tabi güvenilirsin
  255. pillibebek_

İyi satışlar hocam
  256. pillibebek_

3500-3700 TL GTX 1060 Oyun Sistemi

Mesela: COOLER MASTER HYPER LGA 775/1155/1156/1366/2011&AM2/AM3/AM3+ İŞLEMCİ SOĞUTUCU
  257. pillibebek_

Soğutucuyu aynı markanın 212 veya 412 evosu ile değiştir bir tanesi 1151 uyumluydu diye hatırlıyorum
  258. pillibebek_

RX 480 VS GTX 1060

Bence arkadaşın sistemindeki 1060ı çıkarıp rx480 tak artan parayla monitör + soğutucu
  259. pillibebek_

RX 480 VS GTX 1060

Gereksiz masraf dediğin şey sistemin hayatını kurtarır söyleyim sana. 6700K önerdiğin adam gidip sistemi taktıktan sonra bu çok ısınıyor derse şaşırma
  260. pillibebek_

RX 480 VS GTX 1060

480 al 1-2 sene sonra da crossfire yap
  261. pillibebek_

Bazooka iyi bir anakart zaten 1060 ile sli yapmayacağın için işiri görür
  262. pillibebek_

İntel K Modeli almayacaksan(6700K gibi) Z170 e gerek yok. Anakartı b150m ile değiştir
  263. pillibebek_

Yabancı Dizi Tavsiyesi Arayanlara

4. Sezonda kaldım. İş bildiğün para ve borsaya döndüğü zamamlardı sıkılmıştımü
  264. pillibebek_

6500 TL Sistem Toplama

144 hz monitör eklemiş bende şaşırdım 6500 tl sisteme 1060
  265. pillibebek_

Yabancı Dizi Tavsiyesi Arayanlara

How i met your mother boşluğunu dolduracak birşeyler lazım aynı tarz. Lütfen friends demeyin. Yine komedi tarzında olursa güzel olur ciddi diziler hoşuma gitmiyor İzlediğim diziler The big bang theory(güncel) How i met your mother(2. Defa izliyorum) Two and a half men(6 ile 7. Sezon arasında...
  266. pillibebek_

Sapphire Nitro Rx 470 iade etmeli miyim?

VDDC Beklenen değerin biraz aşağısında(1.150)
  267. pillibebek_

Avrupa ülkelerinde 3.600 tlye çıkacak ekran kartı. Ülkemizde vergiyle allah bilir kaç tl olur. Redditte okuduğuma göre saat hızı 1600mhz ?
  268. pillibebek_

Gtx 970 mi Rx 480 mi

İleriye dönük bir seçim için 480 tabiki.
  269. pillibebek_

Sanırım ROTR desteklemiyordu. Haksız mıyım ?
  270. pillibebek_

Ekran Kartı Hiyerarşisi

O biraz zor. Titan x pascal sli destekler mi onu bile bilmiyoruz Nvidia gtx1060 ile SLI desteğini kesme çalışmalarını başlattı. Gtx1080 ve gtx1070 ile de sadece 2way sli yapılabiliyor yani eskiden 8 tane titan kullanan manyakları yeni nesil ekran kartlarında görmemiz mümkün değil
  271. pillibebek_

Buyrun tartışalım SLI Artıları -her türlü çözünürlükte daha fazla fps - Daha hızlı işlemler (rendering vs.) - Değer kaybetmeyen bir piyasa. SLI Eksiler -Upgrade şansı yok(nvidia 10 ailesi ile 3way ve yukarı miktardaki ekran kartı köprülemesini desteklemeyi bıraktı. Artık sadece SLI olacak)...
  272. pillibebek_

Ekran Kartı Hiyerarşisi

Titan x pascal titan x maxwell'i katlayacak. hem gaming hem de workstation lar için uygun olan tek ekran kartı
  273. pillibebek_

Gtx1070 1080p için f/p en iyi kart.sadece 1080p için gtx1080 alınması 1000tl lik israf bence. 2k içinde seçilebilir fakat 2k ve 4k da gtx1080 in gerisinde kalıyor Her türlü oyunda 1080p ultrada 80+ fps alırsın.
  274. pillibebek_

Uzun Yolculuğa Çıkıyorum Tavsiyesi Olan ?

Antalyaya vardım. Konya ve antalya arasındaki dağ yoluna kadar müzik idare etti geri kalanında da boş boş dışarıyı izledim.
  275. pillibebek_

Tayvan’da Pokemon izdihamı

''3. dünya savaşı nasıl olur bilmem ama 4. dünya savaşı taş ve sopalar ile yapılacak'' -Albırt Einstein
  276. pillibebek_

Yeni iPhone'da o tuş artık yok!

afyonu o tuşla sevdim ben. sadeliği ifade ediyordu s.j. için. adam öldüğünden beri b*kunu çıkardılar sadeliğin. sadeliğin karmaşası gibi bişey oldu
  277. pillibebek_

Bilgisayarım lolu açıyor sonra kapanıyor

Bilgisayar artık kaldıramıyor olabilir mi peki ?
  278. pillibebek_

Bilgisayarım lolu açıyor sonra kapanıyor

Ramler yanmış olabilir mi ?
  279. pillibebek_

İnternet hızım neyden kaynaklanıyor ?

Noktalı virgülün devamı yok
  280. pillibebek_

The Last of Us 2 Geliyor!

Hadi bakalım m
  281. pillibebek_

İnternet hızım neyden kaynaklanıyor ?

modem değerleri gözükmüyor
  282. pillibebek_

2 Monster Notebook karşılaştırmak için yardım

A5 v7.1 daha iyi ama ramı ve HDD kapasitesi düşükmüş. 1TB hdd li ve 16GB ram ı olan bir versiyonu varsa onu seçmelisin bence
  283. pillibebek_

Sigaranızı Kendiniz Yapın

Rahmetli komşumuzun tütün makinesi vardı kağıda tütünü döker sonra sağdaki kolu çekerek "şık şınnn" diye ses çıkararak sigara yapardı.
  284. pillibebek_

EVGA GTX 1070 İndirime Girdi!

100 tl indirim yapmışlar sanki %50 indirim
  285. pillibebek_

Sığabilir ama F.E ürünlerin soğutması güçlü değil. Kasa değişimi daha mantıklı
  286. pillibebek_

Çocuğa hangi yaşta hangi oyuncak alınmalı?

güzel hortlanmış
  287. pillibebek_

CSGO ve Dota2 Lounge Bahise Kapanıyor!

Steam yasal yükün altından kalkmak zorundaydı. bahis siteleri kapanarak hatrı sayılır derecede oyuncu düşüşü yaşadı ve halen yaşıyor.
  288. pillibebek_

SolidEnergy Pil Ömrünü 2 Kart Artıracak!

2 kat daha fazla vergi hurraa
  289. pillibebek_

Forum'da Ne Kadar Vakit Geçiyorsunuz ?

Dizi bölümü bitince Donanım ve Bilgisayarlar konularına göz gezdirip çıkıyorum geri dizi izlemeye. böyle böyle 1-2 saat ediyor denebilir
  290. pillibebek_

Sapphire R7 265 DUAL-X Sizce Devri Bitti mi

Son nefesini veriyor. seneye çöp olarak nitelendirilebilir yeni nesil oyunlar için
  291. pillibebek_

Uzun Yolculuğa Çıkıyorum Tavsiyesi Olan ?

Evet arkadaşlar yarın saat 3 gibi Adanadan Antalyaya Gonya yolu üzerinden yolculuk gerçekleştireceğim. 3 GB lik müzik listem var ve tek oturuşta dinliyorum. ondan sonra sıkılmaya başlıyorum önerisi olan var mı. etrafı izlemek bir opsiyon değil her yer taş :D
  292. pillibebek_

Macbook Pro Retina mı ? iMac 5k mı ?

TR de kimse 5k ile video izleyemez o yüzden macbook
  293. pillibebek_

MSI R7 240 Ekran Kartı Görüntü Bozukluğu Sorunu

büyük bir indirme söz konusu değil. düzelme ihtimali var
  294. pillibebek_

No man's sky için gereken sistem özellikleri

no mans sky'ı hiç adam gökyüzü olarak çevirenlere sesleniyorum. doğrusu kimsesiz gökyüzü (no mans land/kimsesiz topraklar gibi)
  295. pillibebek_

Ledli Oyuncu Klavyesi

hocam böyle değil logitech g910 gibi yazılımla her tuşu ayrı renk atanabilen bir klavye arıyorum.
  296. pillibebek_

MSI R7 240 Ekran Kartı Görüntü Bozukluğu Sorunu

Sürücüleri ve Bios'u güncelle
  297. pillibebek_

8gb ram 2gb ekran kartı gta 5 açarmı

bilgisayarı öyle bir anlatmışlar ki sanki ROTR ı ultra 4k da oynatıyor.
  298. pillibebek_

2000 TL Ekran Kartsız Sistem

Apu sistem mi yoksa siz daha sonra ekran kartı takacak mısınız ?
  299. pillibebek_

Amazon'dan Sistem Toplanır Mı ?

Buyrun arkadaşlar tartışalım. Ben neden olmasın diyorum. Orjinal satıcısından alınıyorsa sıkıntı çıkarmaz. Not: lütfen sadece toplanır ve toplanmaz demeyin açıklaması ile anlatın.