Arama sonuçlarınız

1. ramazan347

Yardım Google Play Store Cihazın Takılmasına Neden Oluyor

Maalesef, dün güncellemeleri kaldırıp üzerine apk kurdum. Takılmalar daha da arttı. Yazdığınızı yapacağım.
  2. ramazan347

Apk kurulumunu nasıl yapmam gerekiyor? Aklıma iki yöntem geliyor. 1-)Google Play güncellemelerini kaldırdıktan sonra apk kurmak. 2-)Google Play'i /system/priv-app/ ve /data bölümünden silip apk kurmak. Siz hangi yolla kurdunuz?
  3. ramazan347

Cihaz: Galaxy J7(2016) Sistem: Android 10 Klaxosaur Gaming Rom (Custom) Yaklaşık bir aydır cihazımda ciddi takılmalar oluyor. Sorunun Google Play Store uygulamasından kaynaklandığını farkettim. Play Store'u devre dışı bırakınca cihaz akıyor. Etkinleştirince arayüzde gezerken bile cihaz...
  4. ramazan347

Android YouTube App 60fps Nasıl Devredışı Bırakılır?

Merhabalar! Youtube uygulamasında 60fps videolar izlerken sadece videoda kasma/donma sorunları yaşıyorum. Örneğin video oynatılırken arayüz kasmıyor sadece uygulama kasıyor. Ayrıca diğer uygulamalarda (Twitch, VLC Media Player gibi) 60 fps video oynatmada hiçbir sorun yaşamıyorum. Üstelik bu...
  5. ramazan347

Prize Takılan Radyodan Gelen Cızırtılı Ses

Merhaba! Konuyu yanlış yere açtıysam affola. Mega MG-1900BT model bluetooth özellikli bir radyom var. Radyonun ön kısmı kırıktı ve sürekli olduğu yerden çıkıp kabloların gerilmesine neden oluyordu. İki ay önce içinden beyaz bir kablo sarktığını gördüm. Kablonun nereye ait olduğunu anlamadığım...
  6. ramazan347

Android Telefonumu Fare Gibi Kullanarak Android Tabletimi Nasıl Yönetebilirim? (WiFi ile)

Biri 4.0 diğeri 4.1. Acaba normalde gecikme olmuyorda telefonumun özellikleri düşük olduğundan mı gecikme oluyor? Telefonum Samsung J2 Core 1gb ram genelde %80 dolu oluyor. Tabletin özellikleri iyi onda bir sıkıntı yok.
  7. ramazan347

Android Telefonumu Fare Gibi Kullanarak Android Tabletimi Nasıl Yönetebilirim? (WiFi ile)

BT üzerinden bağlandığımda oluşan abartısız 1-2 sn lik gecikmeyi nasıl düşürebilirim?
  8. ramazan347

Merhabalar, Telefonumu fare gibi kullanarak Android tabletimi yönetmek istiyorum (WiFi ile). Bununla ilgili bir uygulama buldum. Ancak sadece Bluetooth ile çalışıyor ve inanılmaz derecede gecikme yaşamama neden oluyor. Böyle bir uygulama biliyor musunuz?
  9. ramazan347

İnterneti Açtığımda Bildirim Çubuğunda İnternet Simgesi Gözükmüyor (Android)

Öncelikle konuyu doğru başlık altına mı açtım? Bilmiyorum.. Ben de aynı sorunu Samsung Galaxy Grand Max2 telefonumda yaşadım. Telefonumun çekim sorunu ve şarjın çok çabuk bitme sorunu vardı. Garanti belgesiyle aldığım yere geri götürdüm. Hiçbir şeye dokunmadan sadece aynı ROM' u yükleyip...
  10. ramazan347

Telefonum Çekmiyor ve Kendi Kendine Uçak Moduna Geçiyor

Garantisi var göndercem zaten pazartesi günü. Teşekkür ederim.
  11. ramazan347

Hayır rom yüklemedim tefonu avea dan aldık zaten annemin olduğu için çok karıştırmıyorum. Sim kartı 32 ya da 64 kb olması lazım. İmei yerinde duruyor.
  12. ramazan347

Samsung Galaxy Grand Max (SM-G720AX) Android 4.4.4 Saturday, July, 25 18:49:38 KST 2015
  13. ramazan347

Anakarttan olabileceğini düşündüm ama belki başka bir şeydendir diye foruma yazayım dedim. Bir sorum olacak. Anakart değişimini garanti kapsamında mı yaptırdınız? Servise götürmek şart oldu. Teşekkür ederim.
  14. ramazan347

Dün akşam telefonumu elime aldığımda çekim gücünü gösteren çubukların yerinde daire içinde çizgi vardı. Telefonu odanın heryerine gezdirdim ama çekmedi. Kapatıp açtım çekmedi. Bir şey farkettim bildirim panelinde uçak modu açık gözüküyordu fakat uçak modu simgesi saatin olduğu yerde gözükmüyor...
  15. ramazan347

Tableti ya da Telefonu USB Aracılığı ile Televizyona Nasıl Bağlayabilirim

Arkadaşlar tabletime ya da telefonuma yüklediğim videoları, sesleri vb. televizyonda izlemek istiyorum. Fakat dün tabletimi görmiyeceğini bile bile televizyona taktım ve tabletimi görmedi. :D Sizden isteğim televizyonumun tabletimi görmesi için yapabileceğim yükleyebileceğim uygulama vb. bir şey...