Arama sonuçlarınız

1. A

Kasama kontrolcu takılır mı ?

merhaba arkadaşlar kasam gametech colder mesh rainbow linki GAMETECH Colder Mesh 4x120mm Fanlı Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası Psu Yok Fiyatı, Yorumları - Trendyol 4 adet rainbow fanı var ama ne kumandası ne de kontrol edilebilir bi tuşu var ben bu fanları istediğim zaman kapatmak veya rengi...
  2. A

Monitörümde yırtılmalar oluyor

merhaba arkadaşlar monitörüm everest e235 21.5inç 60herz bi monitör yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ama 2 gün once sistem topladım ve bu monitörde kullanıyorum hiç yaşamadıgım bi sorunla karşılaştım googlede gezerken oyun oynarken ekranda kırmızı şekilde şeritler geçiyor ekran kartını cıkarıp...
  3. A

Ryzen 3 3100 işlemciye hangi ekran karti

Merhaba arkadaşlar yeni sistem topladım ve bu sisteme hangi ekran kartını almalıyım tek 1 tane seçenek değil de alternatif bi kaç ekran kartı daha söylerseniz memnun olurum Ryzen 3 3100 Gigabyte b450m h 700w 80p bronze 8gb 3000mhz ram corsair lpx 120gb kingston ssd
  4. A

Gigbyte b450m h overcloock sıkıntı yaratır mı

1605736021 Bütçem olunca ekran kartını değiştirmeyi düşünüyorum ve 3000mhzlik rami 3400 veya 3600 de kullansam uzun vadede ne gibi sıkıntı yaratır?
  5. A

Gigbyte b450m h overcloock sıkıntı yaratır mı

Merhaba arkadaşlar bu model anakartım var ram frekansı olarak ocsiz 3000e kadar destekliyor ocli 3600e kadar 8x2 ram alacağım sizce 3000mhz mi alayım 3600 mü bir de 3000mhz ram alsam oc ile 3600 yapıp kullansam uzun vadede zararı olur mu Işlemci=ryzen 3 3100 Gigabyte 750ti oc 2gb 650w 80p...
  6. A

Anakart ve monitoru baglayacagim kablo onerisi

Ekran kartimda dvi girisi var bu arada sistemi 0 topladim sadece ekran kartim eski sistemimden kalma butcem olunca 1660 almayı düşünüyorum Ekran kartimda dvi var dvi kablosu alsam sikinti cozulur mu
  7. A

Anakart ve monitoru baglayacagim kablo onerisi

Arkadaşlar yeni sistem topluyorum ama görüntü kablosu olarak ne almam gerektiğini bulamadım Anakartım hdmi destekliyor monitörüm de dvi destekliyor ne yapmam lazim Monitor everest m235 21.5 inc Anakart gigabyte b450m h Işlemci ryzen 3 3100 Ekran kartı gigabyte gtx750ti oc Ram corsair 8gb...
  8. A

350w psu sistemim icin yeterli mi

Evet ikisi de 1333 de çalışıyor en kısa zamanda 4gb çıkartıp 8gb 1600 takacağım
  9. A

350w psu sistemim icin yeterli mi

Merhaba arkadaşlar pc eski yeni toplamıyorum ama buraya bi danışmak istedim şuan elimde 350w çok kaliteli olmayan 80+ olmayan bir psu var bu psu sistemin tam performans verememesine sebebiyet veriyor mu veriyorsa hangi psu yu öneresiniz Sistem; H81m plus anakart Intel i3 4130 işlemci...
  10. A

MAGAZAMA SOSYAL MEDYA HESAPLARIMI ÜCRET KARŞILIGI KONTROL EDECEK BİRİ ARANIYOR!!!

MAGAZAMIN SOSYAL MEDYA HESAPLARINI KONTROL EDECEK BİRİNİ ARIYORUM (gitti gidiyor,instagram,facebook,sahibinden,sanalpazar&) BELİRLİ BİR ÜCRET KARŞILIGINDA...