Arama sonuçlarınız

1. speedygs

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Fatal error. Generate minidump? hatası

farum sakinleri Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier oyununda belirli bir yere geldim bayagı bir bölüm geçtim o eşşege benzeyen robotu geçtikten sonra oldu oyundan attı bir dahada açamıyorum oyun press enter e kadar geliyor 1. resime kadar geliyorum orda dınk diye ses geliyor görev...
  2. speedygs

The Witcher 2 Assassins of Kings Enhanced Edition Donma Sorunu

slm SDN Sakinleri The Witcher 2 Assassins of Kings Enhanced Edition oyununda youtube 57 . bölümde gemi son yere geliyor benim pc de oyun donuyor kalıyor oyunla ilgili bir sorun gibi sistem i7 gtx 460 2gb ddr5 yardım youtube dk 11.28 den sonra gemi son yere geliyor orada kalaye dogru çizgi...
  3. speedygs

Facebook sorunu yardim..

arkadaşlar bugünden beridir facebook a giremiyorum yardım girmeye kalktıgımda çıkan yazı şu Bakım nedeniyle hesabına geçici olarak ulaşılamıyor. Birkaç saat içinde tekrar etkin hale gelecektir. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. ne bir kaç saati yarım gün oldu yardım......
  4. speedygs

Facebook sorunu yardim..

5. speedygs

GTA San Andreas streammemfix.asi hatası

arkadaşlar GTA San Andreas Turbo_XD Mod v2 indirdim kurdum oyunu açınca (Exception ERangeError in module StreamMemFixiasi at 00007f49.Ranger check error.) diye bir yazı çıkıyor tamam yapıyorum oyun açılıyor belirli bir zaman sonra kapanıyor nasıl çözebilirim yardım