Arama sonuçlarınız

1. elektrofizikci

İpucu A101 De Satılacak Volta Vsa Modeli Kurulum Ve Inceleme Videosu.

Bugün A101 de satışa çıkacak olan VOLTA marka VSA model aracın kurulum ve detay videolarını birilerinin işine yarar diye buraya bırakıyorum. İyi seyirler. Volta yine bir fiyat performans ürünü ile karşımıza çıkıyor.
  2. elektrofizikci

Sensör ve Sensör Çeşitleri -1- _ Eğitim Videoaları Serisi

Sensör ve Sensör Çeşitleri -1- _ Eğitim Videoaları Serisi Merhaba. Bu bölümde, sensör sökmek için başladığım video, sensör eğitimine döndü. Konu baya uzadı. Bende 3 e bölmek zorunda kaldım :) 1. bölümde sensör ve sensör çeşitleri üzerinde konuştum. 2. bölümde teorisini anlattım. Son...
  3. elektrofizikci

Kablosuz Spor kulaklık _ Kutu Açılım Videosu -35-

Merhaba arkadaşlar. Üç harfli marketlerden aldığım 30 TL lik kablosuz, bluetoothlu spor kulaklığını sizlerle paylaşmak istedim. Alacaklara, almayı düşünenlere belki faydası olur diye. İyi seyirler... kulaklık kablosuzkulaklık bluetoothkulaklık müzik lityum #kulaklık #kablosuzkulaklık...
  4. elektrofizikci

Elektrofizikci Youtube Kanalı

Drone-İHA-Multicopter Söküm ve İncelemesi _ Bugün Ne Sökelim? -75- Merhaba arkadaşlar. Teknik konularda amatörce de olsa 190 ın üzerinde video hazırladım bugüne kadar. Artık bu bilgileri SDN forumda da paylaşmaya karar verdim. inşallah faydalı olacaktır. Genelde de oluyor, gelen yorumlar bu...