Arama sonuçlarınız

1. ismail çakmak

Instagram’dan iPhone’a Video İndirme

Herkese merhaba, bu videoda tüm ''iPhone Instagram video kaydetme'' kullanıcılarının sorunu haline gelen ''Instagram'dan iPhone'a video indirme programı'' sorununun çözümü bulunuyor arkadaşlar. Bu yöntem iOS 11, 12, 13 ve 2019 ve 2020 için geçerlidir. Böylece iPhone'dan Instagram hesabınızdan...
  2. ismail çakmak

iPhone Video İndirme #2

Herkese merhaba, bu videoda tüm iOS kullanıcılarının sorunu haline gelen ''iPhone video indirme'' ve ''iPhone video atma programı'' sorununu bulunuyor arkadaşlar. Bu yöntem iOS 11, 12, 13 ve 2019 ve 2020 için geçerlidir. Böylece internetten iPhone'a videolarınızı yükleyerek, iPhone'un film...
  3. ismail çakmak

Asus FX553VD Windows 10 yükleme öncesi Bios, Boot, UEFI Ayarları

Asus FX553VD oyuncu notebook'un Windows 10 yükleme öncesi müşteri hizmetlerinin bana vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yapmış olduğum Boot, Bios UEFI ayarlarını sizlerle paylaştım. İyi seyirler. Özellikleri: i7 7700HQ 8GB RAM Nvidia Geforce GTX 1050 (4GB) 1TB+128GBSSD 15.6 Full HD ekran
  4. ismail çakmak

iPhone YouTube Arka Planda Çalma

Herkese merhaba, bu videoda tüm iphone kullanıcılarının sorunu haline gelen ''iPhone Youtube arka planda çalma'' sorununu yaşayan kullanıcılar için bir çözüm olacak. :) YouTube arka planda çalma ios, çalıştırma programı, oynatma iphone, YouTube arka planda nasıl çalıştırılır, oynatma...
  5. ismail çakmak

iPhone’da Çoklu Mesaj Gönderme

Bahsettiğiniz gibi diğer bir çok YouTube kanalının anlattığı kestirmeleri bende anlattım. Bir başkasının videosunu ya da görsellerini copy paste yapmadım. Fikir olarak kast ediyorsunuz sanırım. Yabancı Apple haber sitelerinde okumuştum videosunu yapmaya karar verdim. Değerli yorumunuz için çok...
  6. ismail çakmak

Türkiye'de ilk! IPhone 11, iPhone 11 Pro ve Max Derinlemesine İnceleme

İlla elimde olmasını gerek olduğunu düşünmüyorum. Elimden geldiğice tüm yönlerinden bahsetmeye çalıştım. Değerli yorumunuz için teşekkürler.
  7. ismail çakmak

Türkiye'de ilk! IPhone 11, iPhone 11 Pro ve Max Derinlemesine İnceleme

Apple'ın yeni ürünlerini tanıttığı etkinlikten ilk iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max'ın tüm özelliklerini incelemesini gerçekleştirdik! Yeni iOS 13, ikili üçlü adet kamera, altı adet renk seçeneği ve yenilenen özellikler ile gelen cihazlar göz kamaştırıyor. IPhone 11'in yaklaşık...
  8. ismail çakmak

Tüm Sosyal Medya Videolarını Tek Seferde iPhone’a İndirin!

Tek iOS kestirmesi ile iPhone'a YouTube'dan, Instagram'dan, Facebook ve Twitter'dan ve Dailymotion gibi bir çok sosyal medya sitelerinden video indirme işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca İndirdiğiniz videoları cihazınızın galeriler bölümüne kayıt etme imkanını ücretsiz bir şekilde...
  9. ismail çakmak

iPhone’da Çoklu Mesaj Gönderme

Herkese merhaba, bu videoda tüm iphone kullanıcılarının sorunu haline gelen ''iPhone'da çoklu mesaj gönderme'' sorununu çözümünü anlattık. Videonun size yararlı olacağını umuyorum. Daha fazla öğretici videolarından haberdar olmak için abone olmanızı tavsiye ederim. Sizleri seviyorum, yeni bir...
  10. ismail çakmak

iPhone YouTube Arka Planda Çalma

Herkese merhaba, bu videoda tüm iphone kullanıcılarının sorunu haline gelen ''iPhone Youtube arka planda çalma'' sorununu çözümünü anlattık. Videonun size yararlı olacağını umuyorum. Daha fazla öğreticilerden haberdar olmak için abone olmanızı tavsiye ederim. Sizleri seviyorum! YouTube Arka...
  11. ismail çakmak

iPhone Müzik İndirme Programı

Aslında herşey tam sizin kontrolünüzde. Spotify'da da uygulama içerisinde dinleyebiliyorsunuz. Eğer arka planda dinlemekten bahsediyorsanız, bu uygulamada da mevcut. 1565556486 Ebet, sanırım benim daha önceki videomu izlemiş olabilirsin :) Tabi eğer başka bir yerden bulmadıysan.
  12. ismail çakmak

iPhone Müzik İndirme Programı

iPhone müzik indirme programı 2019 ve 2020, ücretsiz ve internetsiz müzik atma, iPhone müzik ve şarkı dinleme uygulaması. IOS 10, 11, 12 ve 13 için ücretsiz müzik indirme programı, iPhone arka planda müzik dinleme. IPhone 6S, iPhone 7 ve 8 Plus, iPhone X, Xr, Xs, XS Max ve iPhone XI.
  13. ismail çakmak

Sıfır'dan Windows 10'a Usb ile format atma!

format nasıl atılır, format nasıl atılır windows 10, format usb si hazırlama, format sonrası yapılması gerenler, format sonrası driver yükleme, Windows 10 resetleme, windows 10 format, bilgisayar çok yavaş ise ne yapılmalı, windows 10 kurulumu, sıfırdan format nasıl atılır, windows 10 format...
  14. ismail çakmak

Dell Insripon 3576 Kutu Açilimi i5 7200U 8GB RAM 256GB SSD

Dell Inspiron 3576 i5 7200U 8GB RAM 256GB SSD AMD® Radeon 520 + Intel HD Graphics 520 kutu açılımını bu videoda özellikleri ile beraber gerçekleştirdik. İnceleme videosu ilerleyen günlerde gelecektir. Sormak istediğiniz soru, veya yapmamızı istediğiniz test bulunuyor ise, yorum ile...
  15. ismail çakmak

Pubg mobi̇le zombi̇ modunda m134 mi̇ni̇gun i̇le ortaliği taradim!

Çok geldikleri zaman etrafını sarıyorlar ve peşini bırakmıyorlar. Bu durum yüzünden bayağı ölmüşümdür :D Ayrıca tüküren bir zombi var o en sinir bozucu bence :D uzağa tükürebildiğinden gereksiz yere enerji alıyor :)
  16. ismail çakmak

Evet. Daha çok keyif alınıyor düzde. Zombi modunda oyuncular ile çatışma oranı çok az oluyor. :D
  17. ismail çakmak

Bende sıkıldım aslında. O kadarda eğlenceli olmuyor. Başlarda sarıyordu sadece :D
  18. ismail çakmak

Kesinlikle öyle. :D Bence biraz zor bu zombi olayı. İnsanı zor durumda bırakıyor. :D
  19. ismail çakmak

Evet ben gayet beğendim.
  20. ismail çakmak

Onu bilemeyeceğim dostum. Ama öyle diyorsan öyle. IOS'ta durum öyle.
  21. ismail çakmak

iPhone Müzik İndirme

Çok pardon galiba menüden diğer yazıyı bulamadığım için yapmıştım. Birleşim için teşekkürler.
  22. ismail çakmak

iPhone Müzik İndirme

Evet. Uygulamalar kaldırılıyor. Videoda ise bir tarayıcı ile gerçekleştiriyoruz. Kaldırılma gibi bir durumu yok.
  23. ismail çakmak

iPhone Müzik İndirme

Bu tarz uygulamalar Apple tarafından sonra kaldırılmakta. Tavsiye etmem.
  24. ismail çakmak

iPhone Müzik İndirme

Uygulamada herhangi bir sorun yok. Ücretsiz ve çalışıyor.
  25. ismail çakmak

Bilgisayarim Hangi Oyunlari Kaldırır?

Hepsi :D
  26. ismail çakmak

Telefonda güncellemek için iOS'ta 2.4GB boş alan istiyor. Android'tede o tarza yakın birşey sanırım. Az değil :)
  27. ismail çakmak

Pubg Mobile zombi moduna nasıl girilir, ilk inceleme, boss, nasıl açılır, kurulur ve indirilir, Pubg Mobile zombi modu nasıl olur, geldi, yeni silahlar gibi soruların cevabı bu videoda. İyi seyirler.
  28. ismail çakmak

Kamera Önerisi

Merhaba, hem YouTube'da video çekebileceğim hemde yayın yaparken webcam olarak kullanabileceğim bir kamera bildiğiniz var ise önerebilir misiniz. Yoksa herhade Logitech C920 Pro (Full HD) alacağım. Ama o sadece webcam. Bütçe 500TL. Teşekkürler.
  29. ismail çakmak

iPhone müzik indirme

O tarz uygulamalar Apple tarafından belli bir süre sonra kaldırılıyor.
  30. ismail çakmak

Ücretsiz PUBG Lite ve 87 TL'lik PUBG'nin Farkları!

Bu videoda PUBG Lite PC versiyonunun ilk izlenimi ile beraber normal PUBG ile karşılaştırmasını izleyeceksiniz. Olabildiğince tüm yönleriyle derleyip eledik. Yeni gelen özellikleri ve kaldırılan özellikleri bu videoda inceledik. Bunların yanında PUBG Lite ve PUBG'nin grafik karşılaştırması ve...
  31. ismail çakmak

Ücretsiz PUBG Lite PC Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Merak etmeyin. :) Araştırma yaptım. Tüm büyük haber kanallarında Şubat ortalarında final sürümün yayınlanacağı söylenmiş. :)
  32. ismail çakmak

Maalesef onu görmedim. Kusurum için özür dilerim. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Evet. Şuanda zaten beta testi aşamasında. Final sürümü Şubat ayının ortalarında yayımlanması bekleniyor. O zamana kadarda çeşitli hatalarda giderilir. Oyunda çeşitli iyileştirmeler yapılır. :)
  33. ismail çakmak

PUBG Lite Türkiye'ye 12-14 Şubat 2019 tarihinde gelmesi bekleniyor.
  34. ismail çakmak

PUBG Lite PC indir, bilgisayara nasıl kurulur, VPN ayarları ve PUBG Lite Türkiye'ye ne zaman gelecek gibi soruların cevabını bulabileceksiniz. Bu videoda PUBG Lite'ı öncelikle bilgisayarların konumu ve saat dilimini değiştirdikten sonra VPN ile kurup oynadık. Kısaca iyi ve kötü yönlerini...
  35. ismail çakmak

Pubg mobil,'de M24ile sağlam kafa göz bırakmadım

Herkese yeni PUBG MOBILE videosundan merhaba! Bu videoda Erangel haritasında Mini ve özellikle M24 ile sağlam kafa bırakmadık. Çok keyifli ve bol çatışmalı geçen oyunu izledikten sonra beğenip, yorum yapmayı ve en önemlisi paylaşmayı unutmayın.
  36. ismail çakmak

Pubg Mobil de M24 ile saplam kafa göz bırakmadım

Herkese yeni PUBG MOBILE videosundan merhaba! Bu videoda Erangel haritasında Mini ve özellikle M24 ile sağlam kafa bırakmadık. Çok keyifli ve bol çatışmalı geçen oyunu izledikten sonra beğenip, yorum yapmayı ve en önemlisi paylaşmayı unutmayın.
  37. ismail çakmak

PUBG Mobile'da Kar98K İle Tek Başıma 1. Oldum!

Yeni PUBG MOBILE videosunda ayı kostümünü alarak oyunda dikkat çektim! Bu dikkatin yanında elde tutulur bir başarı elde ettim. Bol sohbetli ve keyifli videomuzu izledikten sonra beğenip yorum yapmayı ve en önemlisi paylaşmayı unutmayın.
  38. ismail çakmak

iPhone müzik indirme

iPhone müzik indirme 2018 ve 2019, ücretsiz ve internetsiz müzik atma, iPhone müzik ve şarkı dinleme uygulaması iOS 10, 11, 12 ve 13 için ücretsiz müzik indirme programı, iPhone arka planda müzik dinleme iPhone 6S, iPhone 7 ve 8, iPhone X iPhone Xr ve Xs.
  39. ismail çakmak

Iphone müzik indirme

iPhone müzik indirme 2018 ve 2019, ücretsiz ve internetsiz müzik atma, iPhone müzik ve şarkı dinleme uygulaması iOS 10, 11, 12 ve 13 için ücretsiz müzik indirme programı, iPhone arka planda müzik dinleme iPhone 6S, iPhone 7 ve 8, iPhone X iPhone Xr ve Xs.
  40. ismail çakmak

Bilgisayar olmada İphone müzik indirmek mümkün mü?

Evet var. Ücretsiz bir şekilde iPhone müzik indirme videosunu izleyerek 2019'da çalışan yöntemi deneyebilirsiniz. Bu yöntem tarayıcı ile yapılıyor ilerde uygulamanın silinme derdi yok. Bu yöntem kalıcıdır, sizde tavsiye ederim.
  41. ismail çakmak

Araba üstümden geçerek ezdi! (Ölmedim) - Pubg Mobile

Yeni bir PUBG MOBILE videosunda üstümüzden araç geçse dahi ölmedik! Çok keyifli geçen oyunda özellikle drop avcısı olmaya çalıştık. Tabi avımızı almaya gelen yırtıcıları avlamayı da unutmadık. :)
  42. ismail çakmak

Başka bir videom arkadaşlar. İzlemek isteyen izleyebilir. MIRAMAR'DA ÇÖL FARESİNİ ENSELEDİM! - PUBG MOBILE
  43. ismail çakmak

PUBG, ''ismailcakmak'' ekleyebilirsin. Oynarız. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bayağı açıklayıcı olmuş. Tercih meselesi. Ama anlatımınız gibi güzel bir silah.:) ---- Mesajlar birleştirildi ---- PUBG, ''ismailcakmak'' PUBG MOBILE ''ismailcakmak00'' ekleyebilirsin. Oynarız. ---- Mesajlar...
  44. ismail çakmak

Sahan açıklayıcı yazarsanız yardımcı olabilirim. Teşekkürler. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bana sorarsan VSS belki en çöp silahlardan. Açıkçası hiç kullanamıyorum. :D
  45. ismail çakmak

Evet aynen öyle. Fakat normal PUBG efsane zor bence. :D
  46. ismail çakmak

Miramar'da çöl faresini enseledim! - PUBG Mobile

Herkese merhaba! Bu videoda PUBG MOBILE'ın Miramar haritasında oynadım. Çok hareketli geçen oyunun sonunda, çöl faresini enseleyip birinci oldum.
  47. ismail çakmak

Botlar zaten oyunun vazgeçilmezi. Bizde elimizden geldiği kadar oynamaya çalıştık. Yeni videolarımız yüklenmeye devam ediyor. Yorumunuz için teşekkürler. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bende her zaman 3. şahısı tercih ediyorum.
  48. ismail çakmak

Tebrik ederim kardeşim. AVM kraldır. Büyüksün kardeşim. :)
  49. ismail çakmak

Bence güzel :) ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bizde hava atmıyoruz kardeşim :) ---- Mesajlar birleştirildi ---- İdare ediyor ya :)
  50. ismail çakmak

PUBG'da Gece Mesaisi Yaptık!

Herkese merhaba! Bu videoda PUBG'da hiç tanımadığım ekip arkadaşlarım ile gece mesaisine kaldık! Videoyu paylaşıp destek olursanız sevinirim. İyi seyirler.
  51. ismail çakmak

PUBG Mobile'da tek başıma kar98k silahın büyük yardımıyla sona kalarak oyunu kazandım. Pubg Mobile bilgisayardan oynama, Playerunknown's Battlegrounds Türkçe Türkçe, Pubg Mobile PC, Pubg Mobile Emülatör, telefonda Pubg oynamak, Pubg Mobile challenge.
  52. ismail çakmak

PUGB Mobile'da tek başıma, Kar98K silahının büyük etkisiyle sona kalarak, oyunu kazandım!
  53. ismail çakmak

iPhone Zil Sesi Yapma

Bu videoda, iPhone zil sesi yapma, iPhone zil sesi değiştirme, şarkıyı zil sesi yapma, müzik zil sesi yapma, arama sesi değiştirme, çalma sesi değiştirme başlıklarını inceledik. Bu gösterdiğimiz yöntem ile kolaylıkla iOS işletim sistemli tüm telefonların zil sesini değiştirecebileceksiniz.
  54. ismail çakmak

İnstagram Video İndir

Bu videomuzda iPhone ve tüm iOS cihazlarınıza İnstagram'dan video indirme veya yükleme yöntemini inceledik. Bu iPhone İnstagram video atma programı ile download ederek, film rulosuna kaydedeceğiz. iPhone 6, 6S, SE, 7, 8, Plus, X, XR, XS Max. iOS 10, 11, 12, 13.
  55. ismail çakmak

iPhone Video İndirme

Herkese merhaba! Bu videoda iPhone video atma ve indirme programı inceledik. Böylece kolayca iPhone ile internetten videolarınızı yükleme yaparak, iPhone'un film rulosuna video kaydetme işlemini ücretsiz bir şekilde yapabileceksiniz. iPhone 6, 6S, SE, 7, 8 Plus iPhone X, Xs, Xr, Xs Max.
  56. ismail çakmak

Bilgisayarim Hangi Oyunlari Kaldırır?

Bilgisayarım hangi oyunları kaldırır? Bilgisayarım PUBG, GTA V, CS GO, Minecraft, Fortnite, Call of Duty Black Ops 4, Battlefield V, Assassin’s Creed Odyssey, Celeste, Destiny 2, Spider-Man Overwatch, Dota 2, kaldırır mı? Bu gibi oyunları bir web sitesiyle, oynayıp oynayamayacağınızı öğrendik...
  57. ismail çakmak

Hangi Reklam Türlerini Kullanıyorsunuz?

Merhaba aşağıda görüldüğü gibi tüm reklam türleri açık. Ama kullanıcılar ''Atlanabilir video reklamlar'' kategorisini tıklıyor. %87 gibi yüksek bir rakam hemde (30 gün içerisinde). Sadece Atlanabilir video reklamlar ve Yer Paylaşımlı Reklamları açsam gösterim yüzünden kazanç az oluyo. Siz...
  58. ismail çakmak

iPhone Müzik İndirme

iPhone müzik indirme 2018 ve 2019, ücretsiz ve internetsiz müzik atma, iPhone müzik ve şarkı dinleme uygulaması iOS 10, 11, 12 ve 13 için ücretsiz müzik indirme programı, iPhone arka planda müzik dinleme iPhone 6S, iPhone 7 ve 8, iPhone X iPhone Xr ve Xs
  59. ismail çakmak

iPhone Müzik İndirme

YouTube'dan müzikleri indirip, arka planda, ücretsiz ve internetsiz 2018 ve 2019 için güncel iPhone müzik indirme programını inceledik. iPhone müzik programı, müzik atma, iOS 12, iOS 11, iOS 10 için ücretsiz müzik indirme programı, iPhone müzik atma, iPhone müzik indirme 2018, iPhone 7, iPhone X...
  60. ismail çakmak

iPhone Müzik Atma - 2018

iPhone müzik atma programı 2018, iOS 10, 11, 12, iPhone müzik yükleme, iPhone şarkı atma, güncel iPhone müzik uygulaması, iPhone 6, iPhone 7, iPhone 8, iPhone X, Plus, iPad.
  61. ismail çakmak

iPhone Müzik Atma - 2018

iPhone müzik atma programı 2018, iOS 10, 11, 12, iPhone müzik yükleme, iPhone şarkı atma, güncel iPhone müzik uygulaması, iPhone 6, iPhone 7, iPhone 8, iPhone X, Plus, iPad.
  62. ismail çakmak

iPhone Müzik İndirme - 2018

YouTube'dan müzikleri indirip arka planda yürütebileceğiniz ücretsiz 2018 için güncel iPhone müzik indirme programını olan Ciao'yu inceledik. Sorun yaşayan arkadaşlar yazabilir. iPhone müzik programı, müzik atma, iOS 12, iOS 11, iOS 10 için ücretsiz müzik indirme programı, iPhone müzik atma...
  63. ismail çakmak

AdSense reklam yerleşimim kurallara uygun mu

Merhaba AppleLobi.com web sitemin masaüstü reklam yerleşimini inceleyip Adsense’ye aykırı bir durum olup olmadığını söyleyebilirmisiniz. Özellikle sağda kayan kısım hakkında ki görüşleriniz önemli. Teşekkürler.
  64. ismail çakmak

Hey Siri Haberleri Oku Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?

Siri sesli haber okuma özelliği ile artık çok daha yetenekli diyebiliriz. Siri’ye ”Hey Siri haberleri oku” dediğiniz anda siri haber okuma özelliğini devreye sokarak güncel haberleri size sesli bir şekilde bildiriyor. HomePod için eklenen Siri’nin sesli haber söyleme özelliğinin Macrumors’a ait...
  65. ismail çakmak

Sizce bu iPhone SE 2 videosu gerçek mi?

Video Facebook'ta AppleLobi sayfasında yayınlanmış arkadaşlar. Sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Link yasak ise kaldırılabilir.
  66. ismail çakmak

iPhone parolasını unuttum diyorsanız, işte size yeni şifreniz!

iPhone parolasını unuttum veya iPhone şifremi unuttum, hatırlamıyorum? iPhone cihazımdaki resim, müzik, rehber gibi verilere ne olacak diyorsanız sizin için hazırladığımız bu haber tam size göre. Kullanıcılar bazen istemeseler de iPad, iPhone hatta iPod Touch parola korumalarını unutabiliyorlar...
  67. ismail çakmak

Apple, iPhone 6 ve sonraki modellerin indirimli pil değişimi hizmetini bugün başlattı

Kısa zamanlar önce Apple’ın iPhone’ların pilin sağlık durumuna göre cihazları yavaşlattığını kabul etmesi ortalığı kızıştırmıştı. Bu tepkiler üzerine Apple bir özür mektubu yayınlayarak kullanıcılardan özür diledi. Apple, özür mektubunda iphone 6 ve sonra ki modeller için indirimli pil değişimi...
  68. ismail çakmak

Apple, iPhone batarya değişim fiyatları indirime girdi!

Son zamanlarda Apple’nin yazılım güncellemeleri sonrası cihazların pil durumlarına göre yavaşlatma gibi söylentilerin üzerine Apple iPhone batarya değişim fiyatları için indirim yaptı. Aynı zamanda tüm kullanıcılardan sorunlar için bir özür diledi. iPhone batarya değişim fiyatları indiriminin...
  69. ismail çakmak

Seo uzmanlarına sorum var

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 aydır applelobi.com web sitem üzerinden içerik giriyorum. Sorunum Google'da "apple lobi" kelimesini yazınca web sitemin anasayfası ilk sıralarda değilde 3-4. sıralarda görünüyor. Sebebi ise App Store'de Lobi isimli bir uygulamanın olması. Sitenin seo ayarlarını...
  70. ismail çakmak

26.999 TL fiyatılı iMac Pro parçalanmış hali görüntülendi!

Apple, Türkiye’de 14 Aralık’ta satışa sunduğu iMac Pro’nun duyurusunu buradan yapmıştık. Kullanıcıların iFixit tarafından iMac Pro parçalanmış hali beklenirken Mac bileşen tedarikçisi OWC erken davrandı. Herhangi bir parça yükseltmesi yapılmamış cihaz en küçük parçalarına ayrıldı demek mümkün...
  71. ismail çakmak

Geliştiriciler için iOS 11.1.2 Jailbreak yapma sonunda çıktı!

Houdini Semi Jailbreak ve Saigon Jailbreak’in ismindeki Abraham Masri, en güncel çalışması olan iOS 11.1.2 Jailbreak yapma aracını geliştirici odaklı, fakat halka açık bir şekilde yayımladı. Yayınlanan Jailbreak sürümü, Ian Beer’in geçen günlerde yayınladığı sürüm olan async_wake exploitine...
  72. ismail çakmak

Çerçevesiz ve dokunmatik ekranlı MacBook Touch

Apple senelerce dokunmatik ekranlı bir MacBook piyasaya sürmeyeceğini ifade etsede konsept tasarımcılar durmuyor. Yeni çerçevesiz ve ikinci bir dokunmatik ekranlı MacBook Touch konsepti göründü. Çerçevesiz ve ikincil bir dokunmatik ekranlı MacBook Touch detayları: Belkide konseptin en dikkat...
  73. ismail çakmak

Çin’li giyim firması KON App Store logosunu dava etti!

Apple Çin’li giyim firması KON’un logo davası ile karşı karşıya. Giyim firması KON App Store logosunu benzerlik yüzünden dava etti. Firma Apple’nin özür dilemesini ve aynı zamanda tazminat ödemesini talep ediyor. Buna ek olarak giyim firması macOS, iOS gibi diğer Apple işletim sistemlerinde...
  74. ismail çakmak

iOS 11 için Cydia geliyor! iOS 11 ile uyumlu jailbreak çalıştırıldı

Google Project Zero’da çalışan Ian Beer’in daha önce paylaştığı tfp0’ye dayanarak güvenlik açıkları isteksiz Jailbreak geliştiricilerinin iOS 11-11.1.2 sürümleri için çalışan bir Jailbreak aracı geliştirmeleri ile bu yönde çalışmalarını teşvik etti. iOS 11 için Cydiaçalışmalarına teşvik etti...
  75. ismail çakmak

iPhone kullanıcılarının yaygın olarak yaptığı 10 hata ve çözümü!

Çeşitli testler ve Apple çalışanlarının önerileri göz alınarak pili tamamen boşaltma ve kapatma durumu bu şekilde uygun görülmüş. Apple çalışanları tarafından da doğrulanmakta.
  76. ismail çakmak

iPhone kullanıcılarının yaygın olarak yaptığı 10 hata ve çözümü!

Kullanıcılar bazen iPhone hatalı ayarlar yaparak farkında olmadan cihazın performansını etkileyebiliyor. Bu durumda bir iPhone’nun çalışma süresini kısaltabiliyor. Yaygın olan iPhone hatalı ayarlar listemizde toplam 10 hatalı iPhone ayarlarını listeledik. iPhone hatalı ayarlar ve çözümleri...
  77. ismail çakmak

Geliştiriciler için iOS 11.2.5 Beta 1 yayınlandı!

Evet bizde öyle bekliyorduk değişiklik oldu :)
  78. ismail çakmak

Ara güncellemeler yerine dire iOS 11.2.5 sürüme geçilecek. :)
  79. ismail çakmak

Apple iOS 11’in ikinci büyük güncelleştirmesi olan iOS 11.2’nin yayınlanmasının on gün sonrasında iOS 11.2.1 güncelleştirmesini yayınladı. iOS 11.2.1 yazılımının yayınlanmasının bir kaç saat sonrasında ise Apple geliştiriciler için iOS 11.2.5 Beta 1 güncellemesini yayınladı. Apple Geliştirici...
  80. ismail çakmak

iMac Pro’nun satışa sunulacağı tarih açıklandı! iMac Pro fiyatı?

İnşallah en kısa sürede hepimizin daha iyi iMac Pro'ları olur. :)
  81. ismail çakmak

İşte size 5K ekranlı iMac Pro inceleme videosu!

Jonathan Morrison ve Marques Brownlee YouTube’de 14 Aralık’ta 4999 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak iMac Pro inceleme videosu paylaştılar. Marques, tam bir hafta 10 çekirdekli bilgisayarı gözlemleyip, inceleme videosunu Final Cut Pro X ile iMac Pro bilgisayarı üzerinde hazırladı. Cihazı...
  82. ismail çakmak

iMac Pro’nun satışa sunulacağı tarih açıklandı! iMac Pro fiyatı?

Apple tarafından bugün iMac Pro fiyatı ile satışa sunulacağı tarihi açıklandı. Cihazın 5K ekranı performansı çok dikkat çekmekte. Cihaz ile gelişmiş grafik ve video düzenleme, sanal gerçeklik oluşturma gibi zor işler için tasarlanmış. Profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış cihaza iş istasyonu...
  83. ismail çakmak

Apple, iPhone X Face ID ve portre ışığını vurgulayan reklamlar paylaştı!

Apple yaklaşık olarak öğleden sonra YouTube kanalı aracığı ile yeni reklam klipleri paylaştı. Bu videolar iPhone X Face ID ve portre ışığını vurguluyor demek mümkün. Apple’nin ilk reklam videosu “Bir bakış ile açılıyor” ismi ile paylaşıldı. iPhone X için “Şimdiye kadar oluşturulmuş en unutulmaz...
  84. ismail çakmak

iPhone X mi Note 8 mi? Performans karşılaştırma videosu!

YouTube’de EverythingApplePro isimli kalan çoğu zaman Apple cihazlarını inceleyip, cihazlar üzerinde çeşitli testler yapmakta. Aynı zamanda çeşitli karşılaştırmalarda mevcut. Tamda bu sırada iPhone X mi Note 8 mi diyenlerin kafasındaki soru işaretlerini giderecek bir performans testi yayınladı...
  85. ismail çakmak

iPhone, Canon’u geçerek Flickr’ın en popüler kamerası oldu!

Çeşitli cihazlar, markalar gibi kategorilerde araştırma yapan Flickr’ın bu seneki raporları açıklandı. Flickr’ın en popüler kamerası kategorisi birincisi tekrardan iPhone oldu. Flickr’ın en popüler kamerası kategorisinde resimde görüldüğü gibi iPhone %53 Canon %23 Nikon ise %18’lik bir hacme...
  86. ismail çakmak

İşte size 2017’nin en iyi iOS oyun ve uygulamaları!

Apple 2017 senesinin en iyi iOS oyun ve uygulamaları müzikleri, filmleri açıkladı. Bu uygulamalar arasında bazılarını defalarca duyduk, bazılarını ise sınırlı sayıda demek mümkün. Apple Store editörleri hem iPhone hemde iPad için etkileyici uygulama seçimleri yaptığı açık. 2017’de en iyi iPhone...
  87. ismail çakmak

iPhone X iPhone 8 ve 8 Plus’un dayanıklık ve pil testlerinde geride kaldı!

Consumer Reports, yeni test videosunda iPhone X dayanıklık ve pil performanstestinde iPhone8 ve iPhone8 Plus‘un gerisinde kaldı. iPhone X tavsiye edilen en iyi telefonlar arasında tam olarak 9 sırada yer almakta. Fakat hem iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin arka kısmının cam olduğunu ve...
  88. ismail çakmak

iPhone X Face ID ile OnePlus 5T yüz tanıma özellikleriyle kapışıyor!

iPhone X Face ID kullanıcıları yaklaşık 1 aydır parmak izinin yerini alan özelliğe adapte olmaya çalışıyor. MacRumors, Face ID ile OnePlus 5Ttelefonunun yüz tanıma özelliğini birbiri ile karşılaştırdı. Parmak izi özelliğinin yerini alan Face ID kullanıcıların yüz hatlarını kaydederek cihazın...
  89. ismail çakmak

Göz dolduran uygun fiyatlı iPhone Xc konsepti

Dış malzeme plastik, camı ise LCD ile değiştirilirse fiyatında bir azalma olacağı aşikar bence :)
  90. ismail çakmak

Apple cihazlarının uygun fiyatlısı demek daha doğru olur :)
  91. ismail çakmak

Doğrudur olabilir.
  92. ismail çakmak

Apple’nin en çok ses getirein amiral gemisi iPhone X demek mümkün. Kullanıcıların en başlıca sorunu cihazın yüksek fiyatlı olması. Yüksek fiyatın alternatifi olan iPhone Xckonspet görüntüleri idropnews üzerinden yayınlandı. Cihazın LCD ekranın bulunduğunu ve 2018’in en ses getiren cihazı...
  93. ismail çakmak

İşte size yeni iMac Pro’nun tüm özellikleri!

WWDC 2017’de tanıtılan inanılmaz özellikleri ile profesyonellere hitap eden Apple iMac Pro almak isteyenleri bekliyor. Bilgisayarın muazzam ekran kalitesi ve kaliteli bileşenler bir arada toplanınca kullanıcıları büyülüyor demek mümkün. Nedir bu Apple iMac Pro? Güçlü donanım bileşenleri, 5K...
  94. ismail çakmak

iPhone X yüzünden akıllı telefon pazar payı düştü!

Piyasanın pazar paylarını ölçen istihbarat şirketi Kantar raporuna göre; ABD’de iOS payı % 40.6’dan %32.9 a düştüğünü belirtti. Raporlara göre kullanıcılar tarafından edinilen bilgilere göre kullanıcılar iPhone X’in satışa çıkmasını bekliyor. Analistçiler kullanıcıların satın alma kararlarını...
  95. ismail çakmak

iOS 11 kullanım oranı yayınlandı!

Apple’nin son iOS 11 güncelleştirmeleriyle beraber iOS 11 kullanım oranı arttı. iOS 11 bir önceki sürümü olan iOS 10’dan kullanıcılar tarafından daha geç benimsendi demek mümkün. Çünkü iOS 10 yayınlandıktan yaklaşık bir ay sonra yüklenen cihazların toplamında %54 ‘lük bir dilim yakalamıştı...
  96. ismail çakmak

iPhone X ekran görüntüsü nasıl alınır?

Apple’nin iPhone telefonlarında en köklü değişikliğe gittiği telefonlarından birisi iPhone X demek mümkün. Bu çok yönlü değişik beraberinde yeni özellikler getiriyor. Bu özellikler aralarında iPhone X ekran görüntüsü alma bulunuyor demek mümkün. Çünkü daha önceki iPhone’larda ekran görüntüsü...
  97. ismail çakmak

iPhone'da ücretsiz müzik indirme 2017 #2

iPhone ya da iPad cihazınıza müzik yüklemede sorun yaşıyan arkadaşlar için 2. video yayında dostlar. Videoyu buradan izleyebilirsiniz. iPhone müzik yükleme, iOS müzik yükleme, iPhone müzik indirme ücretsiz, iPhone müzik atma
  98. ismail çakmak

ASUS FX553VD Kutu Açılımı! (i7 7700HQ 8GB GTX1050 1TB+128GB SSD)

Teşekkürler. Bendede Dell var onunla testleri karşılarştırıp atarım. kanalda var zaten dellin özellikleri eyvallah. --- Gönderi Güncellendi --- öğrenciyikkkk :DD --- Gönderi Güncellendi --- Eyvallah sağol.
  99. ismail çakmak

Orjinal Windows 10 Kurulum USB'si Hazrılama! (Format ve Freedos için)

Mİcrosoft siteinden ''windows creation tool windows 10'' aracını kullanarak orjinal windows 10 indirip USB için hazırladım. İyi seyirler.
  100. ismail çakmak

ASUS FX553VD Kutu Açılımı! (i7 7700HQ 8GB GTX1050 1TB+128GB SSD)

Asus'un oyun bilgisayarı olan FX553VD DM160 modelinin kutu açılımını sizler için yaptık iyi seyirler. ASUS FX553VD DM160 İşlemci: i7 7700 HQ (2.8 -3.8 GHz) Ekran Kartı: Nvidia GTX 1050 4GB GDDR5 Ram: 8 GB (2400 MHz hızında) Depolama: 1TB+128GB SSD Ekran: 15.6 inç (1920x1080) Full HD Led Mat...
  101. ismail çakmak

İPhone'da Ücretsiz Müzik İndirme 2017

iPhone telefonunuza ücretsiz bir şekilde müzik indirin. Hemde çevrim dışı dinleye bilme özelliği ve arka planda uyku modu dahil olrak yürütebilme özelliği dahil. Videoya buradan erişebilirsiniz.
  102. ismail çakmak

FIFA 18 nasıl olacak? - İşte tüm bilinenler!

Oyundan gerçek oyuncu hareket teknolojisi bekliyorum.
  103. ismail çakmak

WordPress.com sağ başlık düzenleme

Merhaba WordPress.comdan site aldım sağ taraftaki kategorileri nasıl kaldırabilirim
  104. ismail çakmak

WordPress.com sağ menü

Merhaba WordPress.com ile site açtım sitemdeki sağ taraftaki menüyü nasıl kaldırabilirim
  105. ismail çakmak

İphone 4 itunnes yazısı

Merhabalar telefonda fotoğrafta olduğu gibi itunnes yazısı çıkıyor daha önce itunnese bağladım kendisi indirme yaptı ama hata verdi olmadı telefon iphone 4 yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler
  106. ismail çakmak

Galaxy S5 pembe ekran

Telefonu 6.0.1 e güncelledim sorun düzeldi teşekkürler
  107. ismail çakmak

Galaxy S5 pembe ekran

merhaba arkadaşmın s5 telefonunda ekrandaki kırmızı şeyler pembe olarak görünüyor. Arkadaşım düştükten sonra bu sorunun başladığını söyledi yardımcı olurmusunuz.
  108. ismail çakmak

İPhone 6 ekran kırıldı

Teşekkürler. Telefon darbeyi kırılmaz cam ve kılıf arasındaki 2 milimetrelik kısımdan aldı kısmet artık :)
  109. ismail çakmak

İPhone 6 ekran kırıldı

Teşekkürler
  110. ismail çakmak

İPhone 6 ekran kırıldı

Merhaba arkadaşlar iphone 6 kullanıcısıyım ve telefonum bugün elimden düştükırılmaz cam olmasına rağmen telefonun camı kırıldı ne yapmamı önerirsiniz. Ayrıca telefonu daha önceden servise yollicaktım şarj alma söketinde sorun var kablo çok çabuk çıkıyor ve ses yükseltme tuşu ile home tuşunda...