Arama sonuçlarınız

1. garmel.373

Forza Garaj Fırın!

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde bir fırıncı abimiz, ekmeği halka yarı fiyatına sattığı için. Mustafakemalpaşa Ekmek Üreticileri Derneği avukatla ihtar göndermiş. Peki bu kadar indirimi nasıl yaptı derseniz kendi ifadesiyle: "Bilindiği üzere fırınlar için üretim ve dağıtım maliyetleri...
  2. garmel.373

Böyle asist olur mu?

Lafı uzatmayayım. Martin Skrtel'in güzel golüne, Hasan Ali Kaldırım'a pay çıkarmışlar. Olay garibime gittiğinden dolayı konuyu açtım. Sizce bu golde asist var mı? Asist olduğunu gösteren siteler: Fenerbahçe 2 - 3 Atiker Konyaspor MS 17.03.2017 Fenerbahçe SK - Atiker Konyaspor, 17 Mar 2017 -...
  3. garmel.373

Hakemler...

Arkadaşlar şu sıralar Türk hakemleri çok tartışıldığından ve üstlerine çok gidildiğinden; içimden nedendir bilemediğim bir sahiplenme dürtüsü ortaya çıktı. :D Evet Türkiye'de hakemleri suçlamak kolay. Fakat dünyada nasıl durum bir bakmak gerekir. Tamda geçen pazar Manchester United - Liverpool...
  4. garmel.373

Samsung #Yaparsın

Bizlere, ülkemizdeki gençlerin neler yapabileceğini gösteren güzel bir çalışma olmuş. Herkese örnek olması ve daha nicesinin hikayelerini dinlemek dileğiyle... Yasemin Zengin: Ömer Faruk Saydam: Umut Delimehmet: Halil Kayıkçı: Ece Gözen:
  5. garmel.373

Klavye tuş problemi

Num Lock tuş takımındaki 4 9 + / ve DEL tuşu ara ara çalışmıyor. Yazarken kopyala yapıştır yaparken yanlışlıkla Ctrl-fn birlikte basıyorum ondan da olabilir mi? Yapışkan tuş ayarlarına baktım orada sorun yok. Klavye ayarlarına sürücüsünede baktım orada da sorun yoktu. Bilgisi olanlar...
  6. garmel.373

Bor'da yeni gelişmeler!

Dünyadaki bor rezervinin büyük kısmı ülkemizde olmasına karşın, bir türlü bordan yüksek gelir elde edebilecek yatırımları yapmıyorduk. (Yani hala borun tonundan 4.000.000$ kazanacağımıza 400$ dolar kazanabiliyoruz) Sonunda birileri bor konusunda elini taşın altına attı. Yıldırım Beyazıt...
  7. garmel.373

google play store DİL sorunu

Telefonumdaki Play store yarı Türkçe yarı İngilizce oldu. Benzer sorun yaşayanlar var mı?
  8. garmel.373

'Arz' yerine 'rica' eden doktorun başına gelmeyen kalmadı

'Arz' yerine 'rica' eden doktorun başına gelmeyen kalmadı | Gündem Haberleri Haberde dilekçede Arz yerine Rica yazdığı için bir doktorun başına gelenleri yazıyor. Bilmem başınıza geldi mi? Ben çeşitli devlet dairelerinde çok kez denk geldim. Vatandaşların dilekçeleri direk yok hükmünde...
  9. garmel.373

zenmate hatası

Zenmate mavi ikonuna hiç bir şekilde tıklanılamıyor. Aktif yeşil hale geçirecek pencere açılmıyor. Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.