Arama sonuçlarınız

1. B

Kulaklıktan cızırtı sorunu

Merhabalar elimde snopy sn-rw 8 kulaklık var ve son 2-3 gündür kulaklıktan cızırtı gelmeye başladı yani bir şey izlerken çok rahatsız ediyor. Başka bilgisayardan denedim sıkıntısız çalışıyor sizce neden böyle bir şey yapıyor olabilir neden kaynaklanıyor?
  2. B

Uygun Ram, Anakart, İşlemci Önerisi

Başlıkta gördüğünüz gibi 3 parçayı almak istiyorum fazla abartı olmasına gerek yok cs:go, fortnite oynamak için uygun fiyatlı önerilerinizi bekliyorum.
  3. B

Türk Telekom Fatura Üzerine Telefon Alma

Alan var mı? Normal fiyatından ne kadar fazla ödüyoruz. Peşin fiyatına taksitli diyor ama emin olmak istedim alanlar konuya yazarsa güzel olur.
  4. B

Lefe blade x9 nasıl?

evmoda broşüründe gördüm lefe blade x9 markalı özelliklerinde 3 gb ram ve 13mp arka ve 8mp ön kamerası vs var sizce nasıl kullanan var mı bu telefondan incelemesi falan yok hiç biyerde
  5. B

R7 240 Çift Monitör Nasıl Yaparım?

R7 240 ekran kartım var. Bir tane de evde fazladan monitör vardı. Bunu 2.monitör olarak kullanmak istiyorum, nasıl yapabilirim? DVI ile mi HDMI ile mi bağlayacağım? Kullanan biri cevaplarsa sevinirim.
  6. B

c101b000 Mağaza sorunu

Günaydın öncelikle bir sorunum var dünden beri bir şey yüklenmiyor ve güncellenmiyor hep c101b000 hatasını veriyor bir arkadaşta da aynı sorun varmış sunucularda olan bir sıkıntı mı yoksa çözülebilir bir yolu var mı?
  7. B

Sisteme göre ekran kartı tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar eski bir sistemim var ben buna şimdilik bir ekran kartı almak istiyorum bu yaz beni idare etsin diye bütçe 200TL. Bu fiyata alınabilecek iyi bir ekran kartı söylerseniz sevinirim. Aklımda R7 240 var bu arada iyi bir ekran kartı mıdır acaba? Sistem: İntel Core2 Duo E4600...