Arama sonuçlarınız

1. kaganozbas

Yardım Bu iki laptop arasında kaldım yardımcı olur musunuz?

Ikinci linkte ne sorun var anlamıyorum 8.7k lik bi laptop 8.2 ye geliyordu normalde buraya yapistirinca 8k lik bisey çıkıyor. Mobilden nefret ediyorum. Model şu : Lenovo Ideapad Gaming 3 15ARH05 Amd Ryzen 5 4600H 16GB 512GB SSD GTX1650TI 15.6" Fhd Freedos 82EY00MHTX
  2. kaganozbas

Pardon kardeşim az önce yanlış lenovoyu linklemisim simdi düzelttim hala geçerli midir söylediğin
  3. kaganozbas

Hepsiburada'nin indirimden faydalanmak istiyorum ve bir laptop'a ihtiyacım var. 1) https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-fx506lh-hn004-intel-core-i5-10300h-8gb-512gb-ssd-gtx-1650-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000008SRHQ?magaza=Hepsiburada&url_src=and-product-detail...
  4. kaganozbas

Kulak İçi Kulaklık Önerisi

bakıyorum teşekkürler yorum için :)
  5. kaganozbas

Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Bütçem 100 tl şöyle mikrofonu da fena olmayan(discordda konuşuyorum sadece) uzun süre götüren bir kulaklık arıyorum günlerdir en son buraya geldim yardımcı olur musunuz ?
  6. kaganozbas

Kula İçi Kulaklık Tavsiyesi ?

Merhabalar. Hem laptop ( Asus K53SD) hem telefon ( GM 5 Plus) ile kullanacağım bir kulak içi kulaklık tavsiye eder misiniz ? Bütçe 100tl civarı teşekkürler.
  7. kaganozbas

C den D ye atarsam sorun olur mu ?

atmıyorum teşekkürler. nasıl yer açarım peki
  8. kaganozbas

C den D ye atarsam sorun olur mu ?

Arkadaşlar c de yer açmam lazım program files x86 dosyasını kopyalayıp d ye atsam programlarda bir sorun olur mu programların çalışmasında pek anlamam bu işlerden yardımcı olursanız sevinirim çok gerekli
  9. kaganozbas

Steam Mağazaya Giremiyorum

Arkadaşlar yıllardır kullandığım steam son aydır mağazaya girdiğimde güvenli internet uyarısı veriyor müşteri hizmetlerine mesaj attım 2 kez geri dönülmedi nasıl çözerim sorunu ?
  10. kaganozbas

Dizi İzleme Sitesi

program indirmek istemiyorum
  11. kaganozbas

Dizi İzleme Sitesi

abi nerden indirildiğini bulamadım sadece izleyebiliyorum
  12. kaganozbas

Dizi İzleme Sitesi

teşekkür ederim başlıyorum indirmeye
  13. kaganozbas

Dizi İzleme Sitesi

Cidden çok acil yardım eder misiniz arkadaşlar bi kaç siteye baktım son sezonlar var sadece tüm sezonlar olsun tabi bekliyorum teşekkürler
  14. kaganozbas

50 Tl'ye Kadar Mouse Önerisi

illa 50 tl olacak diye bir şey yok gerçekten kaliteli ise 70-80 de olabilir aşırı pahalı oyuncu mouseleri önermeyin diye dedim
  15. kaganozbas

ya bunlar çok küçük değilmi bana mı öyle geldi
  16. kaganozbas

Arkadaşlar Cs:GO, Battle Field Bad Company 2, gibi FPS oyunlarında üzmeyecek bir mouse tavsiyesi istiyorum50 tl den ucuz da olabilir çok hardcore bir şey istemiyorum yardımcı olur musunuz hiç anlamam.
  17. kaganozbas

Rocket League

iade talebi verdim :D
  18. kaganozbas

Rocket League

ekran kartını bulduktan sonra ne yapacağım ve bunun oyunla ne alaksı var
  19. kaganozbas

Rocket League

nvidia onu biliyorum bi tek
  20. kaganozbas

Rocket League

Windows Update'i dilediğiniz zaman, özellikle de yakın bir zamanda yeni bir cihaz yüklediyseniz denetleyerek donanımınız için güncel sürücülerin bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz. Daha sonra güncelleştirilmiş sürücüleri yükleyebilirsiniz. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz: Windows Update'i...
  21. kaganozbas

Rocket League

hocam nerden ekran kartını bilmiyorum laptop
  22. kaganozbas

Rocket League

Nasıl ?
  23. kaganozbas

Rocket League

Yaptım fakat düzelmedi
  24. kaganozbas

Rocket League

O ne ?
  25. kaganozbas

Rocket League

Arkadaşlar bildiğiniz üzere steam yaz indirimleri vardı hala var ve ben rocke league satın aldım dün akşam kurulumu tamamlandı oyunu açtım büyük bir heyecanla fakat eğitim moduna girdiğimde veya maça girdiğimde yani iş sahaya girmek olduğunda oyundan atıyor. Sistem kaldırmasa oyuna girmezdi diye...
  26. kaganozbas

Telefon Kitlendi İşlem Yapılmıyor

format attırdım düzeldi kardeşim yine de sağol
  27. kaganozbas

teşekkür ediyorum bi deneyeyim şarjda şu an
  28. kaganozbas

onu koydum öylesine alakalı olması gerektiğini ilmiyordum yeniyim
  29. kaganozbas

LG G5 ? GM5 Plus ? Samsung S7 ? İphone 6s ?

benim şuan oynadığım oyunlar belli clash royale, bridge constructor tarzı çok aşırı şeyler istemiyorlar gm5+ bu oyunlarda sorun çıkartmaz elbette teşekkürler gm dan devam o zaman
  30. kaganozbas

Kimse yok mu koca forumda hadi ama
  31. kaganozbas

Arkadaşlar ben 2 gün önce akşam öylesine oturuyordum telefonla bi anda ''com.google.process.gapps işlemi durduruldu'' hatası geldi.tamam diyorum tekrar tekrar geliyor hatta bu hatayı kapatamadan şu uygulama durdu bu uygulama durdu diyor . Çözümlerinde ayarlara girin şunu şunu yapın yazıyor...
  32. kaganozbas

Teşekkürler vakit ayırdığın için gm5 plus mantıklı duruyor
  33. kaganozbas

Merhabalar ben 3 yıldır discovery kullanıyordum ki artık bozuldu sanırım çok anlamıyorum karşılaştırma işinden yardımcı olursanız sevinirim. LG G5 almayı düşünüyordum fakat yine bir sürü olumsuz eleştri aldı samsunga hiç ısınamadım nefret ediyorum resmen kasma falan muhabbetleri touchwiz vs...