Arama sonuçlarınız

1. GeorgeZzz

İnternet ve Laptop

teşekkürler cevap için :)
  2. GeorgeZzz

İnternet ve Laptop

peki tavsiyen nedir ? ben lag ve ping olamadan bir oyun oynamak istiyorum :S
  3. GeorgeZzz

Bir script veya kod yazılımı öğrenmem gerekiyor

Tamamdır teşekkür ettim :)
  4. GeorgeZzz

Bu dil word ile exceli beraber kullanabiliyormu ?
  5. GeorgeZzz

İnternet ve Laptop

Kimse paylaşmadığı zamanda ping yükseliyor paylaştığı zamanda durum aynı. Sayı bilgilendirme işareti çıkıyor ve enerji tasarrufunda değil :/
  6. GeorgeZzz

İnternet ve Laptop

Arkadaşlar merhaba sorunum şu ki, Wi fi üzerinden bağlanıyorum ve arada sırada oyunlarda yüksek lag oluşuyor. Bunun wifi ile ilgili olabileceğini düşündüm fakat kendi kendine windows un güncelleme yapabileceğini veya bilgisayarda herhangi bir programın internet kullandığını öğrenmek istiyorum...
  7. GeorgeZzz

Merhaba arkadaşlar, çalıştığım işte yapmam gereken bazı dosyalar var ve bunlar excel ve word türü dosyalar bunları gerekli bilgileri verdiğim zaman açabilecek, vermiş olduğum komutları yerine getirebilecek bir yazılım mı dersiniz script mi kod mu artık neyse onun üzerinde çalışmak istiyorum...
  8. GeorgeZzz

İnşaat okuyan arkadaşım var otoket için uygun laptop

Merhabalar, Benim arkadaşa dizüstü bilgisayar arıyorum İnşaat okuyor. Onun programları için fiyat/performansı iyi olan bir dizüstü almak istiyorum. Özellikleri ne olmalı ve sizin almış olduğunuz varsa söylerseniz sevinirim.
  9. GeorgeZzz

Tüm Güncellemeleri Kapatma

bu sadece windows güncellemeleri icin degilmi ? Ben genel olan kapatmak istiyorum
  10. GeorgeZzz

tarifeli nasil yapiliyor ?
  11. GeorgeZzz

İyi Günler, Oyuna girdiğim zaman arada sırada İnternet hızında çok büyük düşüş oluyor ve bunun arkada güncellemeden yaptığı çok belli ama hangi uygulama güncelleniyor bilmiyorum. Bilmediğim içinde tüm güncellemeleri kapatmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :)
  12. GeorgeZzz

Huawei P9 Kullanıcılar Kulübü

Mardinde oturuyorum. Burda malesef insanlar sadece samsung ve apple kullanicisi
  13. GeorgeZzz

Netten kontrol ettim apple hesabi gibi düşünün. evrensel 1 yil garantisi var garantiyi açtırmak icin pasaport kaydi gerekiyor muş
  14. GeorgeZzz

hocam get uzerinden satis yapmiyorlar o yuzden sıkıntı yaşıyorum cok aradim ama yanaşan yok :S
  15. GeorgeZzz

hocam alicam su telefonu ama gittigidiyorda p9 distibitor garabtili 2060- plus lar var kacak getirilmis kutusunda acinca distibitor garantili oluyormus onlar ise 2070 ti son baktigimda ama o plus icin pasaport kaydi da var tabi kafam karisti
  16. GeorgeZzz

ama şu var p9 a 2400 fazla yoksa bende alicam ama o telefonun ederi o degil diger turlu vazcecme ondan
  17. GeorgeZzz

Şunu söylemem gerekiyor başta ben iki telefonuda inceledim fakat ikisini de kullanmış değilim. Huawei p9 için söylenenler şunlar + ları Mono ve rgb için çift kamera oluşu, Alan derinliğinin çok iyi işler çıkarttığı, tasarım ve arayüz (Kişisel beğeniye kalmışş), telefonun batarya kullanımını...
  18. GeorgeZzz

herkes sarjdan sikayetci ama siz memnunsunuz :) bu arada sahibindencom da plus buldum 2000 kusure veya plus olmayani 1700 küsur sizin tavsiyeniz ne olurdu bu arada nfc hepsinde var dimi bir forum sitesinde tsrtisma konusu olmuşta
  19. GeorgeZzz

Hocam sorumu yanıtlarmısın sende huawei kullanıcısıysan :)
  20. GeorgeZzz

Kullanicilarin hepsine soruyorum. Şu anki aklınız olsa yine p9 u alirmiydiniz ? Ve neden alirdiniz veya almazdiniz ? merakla cevaplarinizi bekliyorum ona gore vodafone dan fatura uzerine almayi dusunuyorum. :)
  21. GeorgeZzz

S6 edge mi G4 mü ?

şimdi şöyle bir şey söylemek istiyorum s6 edge bana 1450 ye gelicek lg g4 ise 1000 liraya fiyat performans açısından bakalım lütfen :D
  22. GeorgeZzz

S6 edge mi G4 mü ?

Konu adında görüldüğü gibi bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum. Siz olsanız hangisini alırdınız veya aldıysanız pişman mısınız ? memnun mu ? Yorumlarınızı ve anket oylarınızı bekliyorum.
  23. GeorgeZzz

e ticaret sitesi kurmak

Herkeze iyi günler Arkadaşın işyeri mardinde olduğundan dolayı sadece oraya gelen insanlar tarafından ürünleri görünüyor onlarda işyerine göz atarlarsa tabi.. Bizde e ticaret sitesi kurup orada sergileyip ayda birkaç defada reklam vererek daha çok insana açılmanın daha mantıklı olduğunu...
  24. GeorgeZzz

1000 liraya ets2 de kasmicak pc toplama

i3 işlemçi 2 gb ekran kartı 4 gb ram gıgabayt anakart 500 harddisk dvd okuyucusu hepsi 1150 ye patladı ets2 de cs de çok rahat oynanıyor yüksek çözünürlükte
  25. GeorgeZzz

Şirket VPN

Vpn ler olmuyor arkadaş var mac adresini nerden alıp nereye atıyorum :S
  26. GeorgeZzz

0-1700 tl arası performansı iyi bir akıllı telefon

ithalatçı garantili huawei p9 alabilirsin
  27. GeorgeZzz

Şirket VPN

Hocam açık ve net konuşucam şuan çalıştığım şirket interneti kendilerine yakın olanlara sınırsız açıp benim gibi eşitliği savunanlara kısıtlama getirmiş shiftdelete.net e bile giremiyorum. Bu kadar olamaz ! Bende biraz araştırdım Psiphon diye bir program buldum. Ama son zamanlarda çalışmıyor...
  28. GeorgeZzz

YouTube kanalı hakkında

Düşük, Orta ve Üst bütçeler ile yapılabilicek kasalar için video çekip bunların testleri yapılsa çok hoş olur. Hobi türü insanlar toplama dizer oldu. Fakat tüm takipçiler bunu bilmiyor. (mesela ben) :)
  29. GeorgeZzz

Samsung galaxy A7 2016 mi Samsung galaxy note4 mü

Note 4 2016 orta segmenti yerine 1 önceki amiral gemi ^^
  30. GeorgeZzz

1000 liraya ets2 de kasmicak pc toplama

1000 lira bütçe ayırabilen bir arkadaş var ets 2 de kasmıcak bir pc arıyor toplama yapmış olanlar varsa veya bilgiliyse bize bir toplama yapar mısınız? :)
  31. GeorgeZzz

İphone 6s Plus Şuan Alınır mı ?

İp 7 i bekliyebiliyorsan bekle derim. Çünkü hem 6 s p n fiyatı düşebilir, hemde aklında soru işareti kalmaz. Bekleme zamanın yoksa al gitsin ;)
  32. GeorgeZzz

"Huawei P9" vs "Lg G5" vs "Samsung S6"

P9 candır. Video konusunda kötü fakat ekranı arayüzü kasası çok güzel. birde instagramda telefonların etiketini ara. Mesela #huaweip9 yazınca o telefonla çekilmiş fotoğrafları görüceksin. hepsine baktım ama huawei :) bende almayı düşünüyorum ama fiyat düşsün öyle çünkü 2400 verilmez bir telefona ;)
  33. GeorgeZzz

Fiyat/Performans televizyon

Fiyat/Performans bir tv ariyorum ama her yil tv degistirmedigimden dolayi guncel bir tv olsun istiyorum tavsiyeler varmi kullanici deneyimide varsa
  34. GeorgeZzz

Lenovo Notebook

tek sorun chrome değil hocam hangi oyuna girsem delay var normalde yüksek çözünürlükte oynasam bile sıfır delay
  35. GeorgeZzz

Lenovo Notebook

Pc Lenovo G510 ekran kartında sıkıntı olabilir demişsin. Bunu nasıl öğrenicem ?
  36. GeorgeZzz

Toplama Bilgisayar Olayı

1300-1500 lira butce ayirabilirim. Grafik gormek istiyorum suan bilgisayarimda ne oyun acsam en dusuk modda yardimci olursan cok sevinirim
  37. GeorgeZzz

1500-2500 tl arası telefon

Rica ederim dostum. Ben Lg Samsung İphone Htc gibi telefonları sevmiyorum başka farklı markalar bana daha cazip geliyor, keşfetmeyi seviyorum. ;)
  38. GeorgeZzz

ailen yardımcı olacaksa, 2016 çıkışlı bir amiral gemi al yaslan keyfine bak derim. :D O zaman huawei p9 al kurtul hem kullanıcı deneyimini bana söylersin ona göre bende alırım. Metal kasa ince ekranını çok beğendim herkez iç çerçeveye takmış ama git gör güzel telefon ;)
  39. GeorgeZzz

Yazılımda desteği 2 yıl sürermi tam emin değilim ama Reeder p10s alınabilir bir telefon gibi geldi bana. Metal kasa, Kamera, Batarya, Arayüz görünüşüde fena değil. G4 veya note4 eski amiral gemileri daha çekici ama şu var, sen 1 yıl kullanmıcan 2, 3 sene götürücek telefonlar değil bu sene son...
  40. GeorgeZzz

Ya öyle değilde :D telefon kararını tam olarak vermişsen ve beklemek istemiyorsan al. He ama daha kararsızsan sana tavsiyem kiyas.la da iki telefona baktım note 4 daha iyi gibi duruyor tabi görünüşü çekimleri sesler bunları ele al. En sonda bütçe geliyor, o da sana kalmış istersen direk alırsın...
  41. GeorgeZzz

Lenovo Notebook

İyi Günler , Lenovo'nun bir modelini kullanıyorum şuan aklımda değil işteyim. Bazen performans baya yüksek oluyor, oyunları en yüksek grafikte çalıştırıyor, chrome falan hepsi sorunsuz ve stabil bir çalışma sergiliyor. Bazende kafayı yiyor, en düşük çözünürlükte bile delay sorunu yaşıyorum...
  42. GeorgeZzz

Note 4 vs G4

Note 4 5s i katlar demişsin. Ama şunu unutuyorsun android telefonların güç tüketimleri veri korumaları ve stabil çalışmaları zamanla yitiriyor. Bazı shiftdelete videolarında bahsedildiği gibi adam galaxy s7 edge te bile bazı uygulamaların haddinden fazla güç tükettiğini ve bazı kronik sorunlar...
  43. GeorgeZzz

Hocam Trt bandrolü her zaman vardı. Sadece radyo varsa alınıyordu, artık internet olursa bile alıcaklar, yani şöyle açıklıyorum. Mesela samsung galaxy s7 edge radyoya sahipse zaten trt bandrolü ödemiştir. Telefone ek ücret yansıtılmayacak. Fakat radyosuz bir telefon için aynı şeyi söyleyemem. O...
  44. GeorgeZzz

Casper Via M1 hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bütün uygulamalardan kastın ne ? Zaten incelemede yüksek grafikli bir oyun oynanıyor biraz bakınabilirsin internette hepsini destekleyip desteklemediğine. Veya şunu yap mağazaya gidince google play store dan kontrol et
  45. GeorgeZzz

Lg g4 vs Asus zenfone 2

G4 al. Nedeni ise G4 eski bir amiral telefon ama zenfone 2 ... ;)
  46. GeorgeZzz

Note 4 vs G4

İphone 5s al hata yok şu yok bu yok. Android telefonlar çabuk tüketiliyor. Daha sonrada stabil çalışmasını yitirebiliyor çünkü buna göre güncelleme gelmiyor. Fakat ne kadar sevmesemde iphone bunu aşmış. Alıyorsun seni sorunsuz bir şekilde götürüyor başın ağrımıyor
  47. GeorgeZzz

Serbest. Bir çalışan kontrol amaçlı sana bakıyorsa yanlış anlamanı gerektirecek bir durum değil. Sen bak incele dilediğin gibi
  48. GeorgeZzz

Ya Asus ilk neredeyse 2 dönem çıkardığı her telefon intel di. Ama yetersiz kalıyordu çok tüketimi vardı Qualcomm a geçti. Ama tekrar söylüyorum telefonu bi gidip gör görünüşü de önemli çünkü 500 mah olduğu için biraz kalın gelebilir
  49. GeorgeZzz

Toplama Bilgisayar Olayı

Ben bir toplama bilgisayar yapıp bu konuya atsam sistem hakkında yorum alabilir miyim ? Yoksa yeni bir konumu açmam gerekiyor ?
  50. GeorgeZzz

Toplama Bilgisayar Olayı

Benim aklımda toplama bilgisayar yapmak vardı. Hani parça parça özelliklerini inceleyen ona göre seçen biriyim. Fakat şu sıkıntım var, bilgisayar parçalarının birbirine uyup uymadığını nasıl anlıyoruz ? Umarım anlaşılmışım dır :D
  51. GeorgeZzz

Le 2 mi M3 note mi Redmi note 3 sd mi ?

Le 2 yi at kafandan derim. M3 note ve Redmi note 3 çok yakım telefonlar özelliklerine baktığımızda çok küçük farklılıklar var aralarında. Ama şu şekilde seçim yapabilirsin.. M3 MediaTek Helio P10 kullanıyor- Redmi note 3 ise Qualcomm Snapdragon 650. Daha önce mediatek kullandın mı ? kullandıysan...
  52. GeorgeZzz

Burda belirtilen gibi intel değil. Ben şuan zenfone 5 kullanıyorum arayüz gayet hoş geliyor bana, kamera kısmında pixelmaster kullanılıyor ve seçenekler çok, ayrıca tema desteğide son zamanlarda arttı. Bir mağazaya gidip incele derim. Yonga Seti (Chipset)Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 Ana...
  53. GeorgeZzz

İlk olarak bir telefon seçeceksen kriterlerin olsun. Sen 1000 lira bandında bir telefon arıyorsun anladığım kadarıyla. Bunun için öncelikle eğer uzun süre kullanmak istiyorsan samsung ve operatör telefonlarını boşver, çünkü seni onlara çekecek bir olayları yok. Asus Zenfone Max ve GM 5 plus...
  54. GeorgeZzz

hocam güncelleme desteği kolay kolay almaz. Ve ben sana bir soru sormak isterim sen bu telefonu niye almak istiyorsun hani bu telefonda seni çeken şey ne ?
  55. GeorgeZzz

P1m mi K5 mi ?

pil ömrü olarak p1m diğer tüm özelliklerde lenovo k5
  56. GeorgeZzz

Telefon tavsiyesi

SE al kurtul kamerası teknik özellikleri hepsi ip 6 dan alınma oyunda oynarsın seni yormaz telefon kamerası da iyi
  57. GeorgeZzz

Bütçe senin için önemli ise yapman gereken biraz beklemek eğer acelen yoksa, çünkü şuan akıllı telefon piyasası ekim ayına kadar değişicek s7 edge ilk çıkından şimdiye resmi samsung kaynaklarında 480-500 tl gibi bir fiyat farkı çıktı, bunun hepsi iki ayda gerçekleşti sen note 7 i bekle hem ona...
  58. GeorgeZzz

GM 5 Plus vs Reeder P10S Sizce Hangisi

Özelliklere baktığımda fiyatı da göz önünde bulundurursak ben GM taraftarıyım. Çünkü tartışmakta olduğunuz gibi, Reeder p10s almayı düşünürsen daha farklı telefonlarda var o fiyat bandında senin harcamak istediğin bütçeye bağlı kalmanı tavsiye ederim bu bütçe 1000-1200 ise GM al, fakat daha...
  59. GeorgeZzz

Samsung A7 mi J7 mi ?

Gözün kapalı A7 al derim. Veri aktarımı, incelik, ram, işlemci, çözünürlük, ekran, ağırlık ve pixel yoğunluğu ile a7 daha mantıklı.
  60. GeorgeZzz

Asus Zenfone 2 mi Yoksa Htc One E8 mi?

Ram ve dahili depolama alanı olarak Asus . Boyut, Radyo ve pixel yoğunluğu olarak Htc. Burda önemli olan senin isteğin. 2014 çıkışlı radyosu olan boyut konusunda biraz daha ince ve pixel yoğunluğu bulunan bir telefon mu ? Yoksa netten zaten dinlerim radyoyu boyut konusunda ise pek sıkıntı...
  61. GeorgeZzz

Türk Telekom vs Turkcell

Sorun şu bakın üst yorumlarda da aynı sıkıntı biri turkcell biri vodafone biri turk telekom diyor :S
  62. GeorgeZzz

Türk Telekom vs Turkcell

benim calistigim yerde kullananlar var cekim gucu yuksek ama evde cok zayifmis komsu oyle soyledi internet konusundada her ay kopuyor arayip guncelleme yaptirmam gerekiyor
  63. GeorgeZzz

Türk Telekom vs Turkcell

bizim komsu kullaniyor apartmanin bir tarafinda cekiyormus bir tarafinda zayifmis bende sanirim gecmeye karar verdim zaten evimde internet var arama konusunda sıkıntısı yokmuş zaten peki internetim suan ttnet superonline daha iyi diyorlar bu konuda bir yorum yapabilicek varmi
  64. GeorgeZzz

Türk Telekom vs Turkcell

Hocam ben mardinde yasiyorum burda nasil bilmiyorum ama cok uygun fiyatlar oldugunu biliyorum kararsizim
  65. GeorgeZzz

Türk Telekom vs Turkcell

Turkcell de şuan mevcut tarifem 1000 heryone konusma ve sms + 2 gb net 29. aynı fiyata turk telekom 8 gb internet veriyor bu fark niye turk telekom kullanıcıları ?
  66. GeorgeZzz

Huawei P9 soru

Note 5 almayi hic dusunmuyorum. samsungun politikalarindan ciddi anlamda nefret ediyorum. Ben herkezin benimsemis oldugu samsung ve iphone ikilisini tercih etmiyorum, bunun yerine asus, huawei gibi markalar daha hosuma gidiyor. Yinede yorum icin teşekkürler
  67. GeorgeZzz

Huawei P9 soru

g5 fiyati cok yuksek ya birde lg ye karsi bir onyargim var begenmiyorum
  68. GeorgeZzz

Huawei P9 soru

Bulduğum fiyat 1700-1800 fiyat aralığında, zaten 2000 ve üstü fiyatları verilmez bu telefona. Vergiler durumu oldukça sıkıyor yutdışında insanlar asgari ücretlerinin yarı fiyatına en iyi teli alırken biz 2 hatta 3 asgari ücret fiyatı ödüyoruz sıkıcı bir durum. Fotoğraf çekmeyi sevdiğimden dolayı...
  69. GeorgeZzz

LG G5 mi Huawei P9 mu?

Hocam al p9 u rahat et bende almayi düşünüyorum.
  70. GeorgeZzz

Iphone 6s plus mı edge7 mi

Şuan kullandığın android ise devam et s7 edge al, ios ise iphone7 yi bekle derim ne çıkacağı belli olmaz.
  71. GeorgeZzz

Huawei P9 soru

Yardim icin cok tesekkurler hocam son olarak sen bugune kadar kullandigin dilimde en sevdigin olayi ne ve en sevmedigin ?
  72. GeorgeZzz

Huawei P9 soru

Ukt videosunda Kerem ois sıkıntısıni baya cekmis ama ve ic cerceve canimi sıkıyor malesef diger turlu telefonu baya begendim kamera cok iyi ama iste ois .... birde ithalatci garantili almayi dusunuyorum karar verirsem
  73. GeorgeZzz

Huawei P9 soru

p9 almayi dusunuyorum ama ic cerceve, batarya, ois sikintilarina ragmen o fiyat verilirmi bilemiyorum tavsiyesi olan varmi veya herhangi bir dusuncesi
  74. GeorgeZzz

Steam oyunu başka bilgisayara atma

Çözümü var. Steamapps comman bölümünde oyunu attıktan sonra steam kütüphanesinde oyuna yükle dediğimizde oyunun dosyalarını kontrol edip onaylıyorlar. Cevap için yinede Teşekkürler ;)
  75. GeorgeZzz

Steam oyunu başka bilgisayara atma

Malesef ki ülkemizde Adil kullanım kotası zımbırtısı yüzünden baya sıkıntılar çekiliyor. Bizde iki bilgisayar var arkadaşın steam hesabında rocket league oyunu var, beğendim bende satın aldım ama indirmemek adına kopyalayıp kendi bilgisayarımın steam dosyalarında olması gerektiği yere...
  76. GeorgeZzz

OnePlus 3 Kamera Örnekleri Yayınlandı

Turkiyeye gelirmi gelirse fiyat araligi ne olabilir
  77. GeorgeZzz

İşte Zenfone 3 Ailesinin Yeni Üyesi!

Gm5Plus rakibi bir telefon olabilir bence
  78. GeorgeZzz

8 GB RAM'lı Telefon Geliyor!

Sırf satış için bu politika işleniyor. Özellikle çinli firmalar sadece telefonu bir yönden gelistiriyorlar ondan dolayı da çok abartıyorlar. Kısacası bir csgo veya bir steam oyunu çalıştırmicaksa gereksiz yere 8 gb sirf rakam megapixel olayi gibi dusunun dusuk firmalar 21 mp yuksek firmalar 13...
  79. GeorgeZzz

Huawei P9 Satışları Ne Durumda?

Tamam şık tasarim, iyi fotoğraflar ama video ic cerceve ve batarya sorunlarını göz önünde bulundurursak 2400 lira fazla gibi rakiplerine göre