Arama sonuçlarınız

1. MuhammedSC

Masaüstü - Laptop Takası İçin Tavsiye

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-i7-6700-plus-r9-390-plus-8gb-hyperx-ram-plus-240gb-ssd-plus-monitor-601623782/detay/ Bu benim bilgisayarım. Takas için teklif edilen bilgisayar ise ; HP PAVİLİON 15-CC506NT 2LE02EA i7-7500U 15.6FHD 8GB 512SSD 940MX...
  2. MuhammedSC

S7 Edge'den Note Fan Edition'a geçmek

Sizce mantıklımı ? Telefonumun ekranı kırık babama vermeyi düşünüyorum. Home tuşunu seviyorum oyüzden yeni telefonları beğenemiyorum. Hem note serisi hem uygun fiyat hemde home tuşu olması beni cezbetti diyebilirim. Yarın hepsiburada'dan almayı düşünüyorum. Bi anlık heveslede hüsrana uğramak...
  3. MuhammedSC

R9 390 8 GB'dan 3GB 1060'a Geçilir mi ?

Elimde 8GB Sapphire Tri-x oc r9 390 ekran kartı var. Satışa çıkardım. Üstüne 300-350 TL koyup 3gb msi gaming x gtx 1060 almak mantıklımı ? R9 390 pek stabil çalışıyor gibi gelmiyor oyüzden amd istemiyorum.
  4. MuhammedSC

İnstagram'a Fotoğrafları Atarken Fotoğrafın Sadece Bi Kısmı Gözüküyor

Bazı fotoğraflarda instagram otomatik kırpıyor gibi fotoğrafın sadece belli bir kısmını alıyor ve yanımda arkadaşım varsa mesela sadece kendimi falan koyabiliyorum. Bunun için önerebileceğiniz uygulama vs varmı ?
  5. MuhammedSC

S7 Edge'den Note 8'e Geçilirmi ?

S7 Edge cihazımın ekranını çok sağlam kırdım, çatlattım. 1200-1300tl civarı fiyat çekiliyor ben ekrana okadar para vermek yerine model yükseltmeyi düşündüm. Beni düşündüren tek nokta daha güçlü ve daha büyük ekranlı telefonun yanında bataryasının 300mAh küçük olması. S7 Edge'in bataryası akşam...
  6. MuhammedSC

Sizce Normal Olan Hangisi ?

Selamlar, bi arkadaşımla bi konuda ayrıştık. Sizce sürahiden su içmek normalmi değilmi ?
  7. MuhammedSC

Playstation Store'da 12 Haziran'a Kadar İndirimler

VR Tarafındaki indirimler ; Normal Oyunlardaki İndirimler ; Bunların arasından sizin almayı düşündüğünüz oyun/oyunlar varmı ?
  8. MuhammedSC

Steam'den Yaz İndirimi Öncesi İndirimler

Steam oyun fiyatları düşüyor. Steam'i takip ederek, aradığınız oyunları çok daha indirimli fiyatlara alabilirsiniz. Peki Steam üzerinden şu an hangi oyunlar indirimli? Gelin beraber göz atalım. Nekopara 18 TL'den 16.20 TL'ye Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition 179 TL'den 143.20 TL'ye...
  9. MuhammedSC

Trump Telefonunda Sadece O Uygulamayı Kullanıyor

Başkan Trump, iPhone'unda sadece Twitter uygulamasını kullanıyor. Geçtiğimiz aylarda seçimden zaferle çıkan ve ABD'nin yeni Başkanı olarak görevine başlayan Donald Trump, güvenlik nedeniyle Android akıllı telefonunu bırakmış ve iPhone kullanmaya başlamıştı. ABD basınında yer alan haberlere...
  10. MuhammedSC

TP-Link RE450 incelemesi

TP-Link RE450 incelememizde Wi-Fi menzil sorununa nokta atışı çözüm sunan ürüne yakından bakıyoruz. Eğer Wi-Fi sinyal sorunu yaşıyorsanız, bu ürüne göz atmanızda fayda var. TP-Link RE450 inceleme videomuzda, Wi-Fi menzil sorunu yaşayan kullanıcılara çözüm olan ürüne yakından bakıyoruz...
  11. MuhammedSC

Çeşitli Oyunların Olduğu Hesapları Satıyorum

Arkadaşlar. Elimde hesaplar var. Kendi orjinal fiyatından daha uygun fiyata satıyorum. Ayrıca hesap şeklinde ve dolayısıyla 2. el verdiğim için şansa bağlı olarak yüksek seviyede başlayabilirsiniz. Ayrıca Bonus oyunlar da denk gelebiliyor. BF1 aldığınızda battlefront gelmesi gibi. Cüzi bir...
  12. MuhammedSC

Gittigidiyor'da Hesap Şeklinde Oyun Satmak

Arkadaşlar merhaba. Elimizde bir ton içinde oyun olan hesap var. (BF1- BATTLEFRONT - GTA 5 gibi.) bunları Gittigidiyor üzerinden satmak istiyoruz. İnsanlar satın alınca para bizim banka hesabımızamı geliyor ? Sistem hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
  13. MuhammedSC

CS:GO'da Yeni Çakallık

Arkadaşlar Steam'e girdiğim an bir arkadaş isteği gelmişti. Kabul ediyim kimmiş bi bakalım dedim ve kabul ettiğim saniye mesaj geldi diyogoumuz şu şekilde oldu ; Mesajların hepsi ardarda geldi ve merak ederek bakıyım dedim. Linke tıklar tıklamaz fotoğraf şeklinde bir dosya indi ve programı...
  14. MuhammedSC

İtunes Film Atamıyorum

10-15 dakikalık videoları atabiliyorum. 20-25 dakikalık videolar gözükmüyor. iPadden sildiğim halde bazı videolar itunes'ta gözüküyor ve silemiyorum. Android tablet almak dışında önerisi olan varmı ? İşin saçma yanı 2-3 ay önce 1 buçuk saatlik filmleri atabiliyordum. Edit : Atmak istemediğim...
  15. MuhammedSC

Razer Kraken 7.1 Chroma mı ? Logitech G930 mu ?

Amazonda vergiler dahil yaklaşık 100$'a geliyor ikiside. Cloud 2 tavsiye etmeyin 150$ oluyor vergilerle ve bütçemi fazlasıyla aşıyor. G930'un sorunlu olduğunu söyleyen çok kişiye rastladım. Razer'da bir süre sonra kulak padlerinin küçük olması nedeniyle kafayı ağrıtabiliyormuş. Ben Razer'ı...
  16. MuhammedSC

Amazon'dan 30€ Üzeri Alışveriş Yapabilirmiyim ?

Bu kulaklığı beğendim. Ama yanlış hatırlamıyorsam yurtdışından ürün getirme limiti 30€'ya düşmüştü. Eskiden 75€ iken amazon vergi parasını çekip hallediyordu. Şimdide o sistem varmı ?
  17. MuhammedSC

Yanlışlıkla Sildiğim Fotoğrafı Geri Getirebilirmiyim ?

Telefondan bilgisayara fotoğraf attım. Fotoğraflar masaüstündeydi. D ye attım sandım ve sildim. Geri dönüşüm kutusunuda alışkanlığım var anında temizlerim. Sonra D de olmadığını farkettim.Recuvayı denedim. 3 saat taradı ve sonuç vermedi. Telefonumda fotoğrafı aldığım noktayı arattım oda sonuçsuz...
  18. MuhammedSC

Bazı Sitelere Giremiyorum Hata Veriyor

Yanlış anlamayın :D Twitch, Youtube, SDN, Vodafone sitelerine girebiliyorum. Bazı sitelerde (normal siteler önceden sıkıntısız girebiliyordum.)speedtest ve steam mağazasına ve profilime giriş yaparken hata veriyor.
  19. MuhammedSC

Sapphire R9 390 Ekran Kartımda Sorun Var

2 Kere konu açtım. Maalesef çözüme ulaştım zannederken bugün ulaşamadığımı farkettim. GTA Online oynarken FPS 4-5lere düştü bir anda sonra tekrar 15-30-60 şeklinde yükseldi. Ayrıca tamamen aynı ekran kartını kullanan birisi 70-110 fps alırken (aynı ayarlarda.) ben yer yer 35'lere kadar düştüğünü...
  20. MuhammedSC

Gear S3 Alma Serüvenim - İlk İzlenimim

Aralık'ın başında Gear S2 Classic modelini almayı düşünüyordum. Fiyatını en uygun 769TL'ye buldum. Daha sonra ininal kartıma para yüklemeye çalıştım. Ayın 1'i olduğu için sıfırlanmış,750TL'ye kadar yükleyebilmem gerekiyordu. Kartın içinde yaklaşık 110-120TL vardı. 600TL sorunsuz yükledim. 150...
  21. MuhammedSC

Sapphire R9 390 Tam Performans Vermiyor

Arkadaşlar, geçen gün konu açmıştım. Çözülmüş gibi geldi bana ama çözülmemiş sorunum. Bu videodaki arkadaş en az 60-70 FPS görürken benim kartım yer yer 40lara kadar geriliyor. Bu arada marka modeline kadar aynı. Darboğaz imkansız işlemcim i7 6700. Ramden olduğunu düşünmüyorum ama 8GB ramden...
  22. MuhammedSC

Yemeksepeti Doğumgünümü Kutlamış :D

:D Böyle birşeyle ilk defa karşılaştım. Bana özel değildir tabiiki de :D Mutlu oldum. Ailem dışında kutlayan tek kişi.
  23. MuhammedSC

Gear S3 Yarısını Karttan Yarısını Nakit Alabilirmiyim ?

Samsung'un kendi mağazalarında böyle bir kampanya varmı ? S2 Classic alıcaktım 770TL'ye ininalın içinde en fazla 750 TL olabiliyormuş. Paramıda çekemiyorum. (İninalın sitesinde para çekilmediği yazıyor.)
  24. MuhammedSC

Kütahya'da Belediyeden Muhtarlara Ücretsiz Mobil İnternet

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, mahalle muhtarları ve eşleriyle yemekte buluştu. Saraçoğlu, muhtarlara, ücreti Kütahya Belediyesi tarafından karşılanacak olan birer mobil internet modemi takdim etti. Başkan Saraçoğlu, muhtarlara belediyenin faaliyetleriyle ilgili bilgiler de sundu...
  25. MuhammedSC

R9 390 Tam Performans Vermediğini Düşünüyorum

Sistemim :Sapphire R9 390 - 8GB HyperX ram - i7 6700 - MSİ B150M Bazooka - 750W +80 Highpower PSU Bu videodaki arkadaş herşeyi en üst düzeye alıp 60fps'de oynayabilirken ben daha düşük ayarlarda oynamama rağmen 55-40 civarlarına düştüğü oluyor fpsnin. Ekteki fotoğrafa bakarsanız ekran kartım...
  26. MuhammedSC

Türkiye’de İnternet Kullanım İstatistikleri

Türkiye internet kullanımı açısından, dünyadaki diğer ülkelere göre üst sıralarda yer alan ülkelerden birisi. Bu noktada nüfusun önemli etkisi olduğunu söylemek mümkün. Tabi yakın nüfuslara sahip Avrupa ülkelerine göre internet kullanımının ülkemizde daha geride olduğunu söylemek de mümkün...
  27. MuhammedSC

Hepsiburada'da Yılbaşı İndirim Olur mu ?

Gear S2 classic modelini almaya karar verdim. İninal kart kullanıyorum ve içinde en fazla 750TL bulundurabiliyormuşum. Gear S2 classic modeli ise 760-770 TL'den aşağı hiç bir yerde bulamadım. Sizce yılbaşı indirimi olur mu ? Olursa 750TL'nin altına inermi ? Yoksa ben direk sport modelini mi...
  28. MuhammedSC

Yarın Gear S2 mi alıyım 1 Ay sonra Gear S3 mü ?

Gear S2 alırsam ne kaybederim ? Gear S3'ün artılarını yazarmısınız. Gear S3'te always on display ve daha büyük ekran hoşuma gitti ama arada baya fark var. Değecek bir fark mı ne farklılıklar var ? S2 : 769 TL S3 : 1299 TL Edit : Sitede lag var sanırım konuyu birkaç kere açmış olabilirim. Kusura...
  29. MuhammedSC

GTA 5 Add-on Araba Modu Yükleyemiyorum

Arkadaşlar. Videolarını izliyorum adamın yaptığı herşeyi yapıyorum. Ya trainer'dan çıkartamıyorum. Ya da oyuna girerken yüklenme esnasında durdurma hatası alıyorum. Replace modları sıkıntısız kurabiliyorum. Ama onlarda da mesela tofaş modunda handling kurdum arkadan itiş olsun diye yine önden...
  30. MuhammedSC

Bingöl Karlıova'da Gençlere Ücretsiz İnternet Müjdesi

Belediye Başkanı Veysi Bingöl, yaptığı açıklamada, ilçe merkezinde gençlere ücretsiz internet sağlanması için çalışma başlattıklarını söyledi. Bunun için Sosyal Destek Programı kapsamında hazırladıkları projenin Kalkınma Bakanlığınca kabul edildiğini bildiren Bingöl, "Gelir seviyesi düşük...
  31. MuhammedSC

Uçakta internet hizmeti 2017'de başlıyor

Uçaklarda bilgisayar ya da cep telefonu aracılığıyla 75 megabite kadar internet hizmeti alınabilecek. Söz konusu hizmetin Avrupa Birliği ülkelerinde 2017 yılında verilmesi planlanırken, Türksat ve Inmarsat tarafından Türkiye'nin de benzer hizmeti sunabilmesi için çalışma yürütülüyor. Avrupa...
  32. MuhammedSC

Turkcell, evlere havadan 4.5G internet için çalışıyor

Binaya değil evin içine kadar fiber ve ışık hızında internet iddiası ile 2008’de yola çıkan Turkcell, fiberde 1 milyon müşteriye ulaştı. Turkcell, şimdi fiber götüremediği evlere havadan 4.5G hızında internet için çalışıyor. İstanbul, Fiber yolculuğuna 2008 yılında başlayan Turkcell, bugüne...
  33. MuhammedSC

Klavyeden Şarkıyı Durdurup-Devam Ettiremiyorum

Eskiden yapabiliyordum. Klavyem Bloody B120 Turbo. Şarkıyı durdurup bir süre sonra klavyedeki tuşa bastığımda sol üstte 1 saniyeliğine başlamış gibi oluyor sonra duruyor. Sesi arttırıp azaltabiliyorum. Çözümünü bilen var mı ? İşletim sistemim Windows 10 bu arada.
  34. MuhammedSC

Dünyada internet kullanımı artıyor

Birleşmiş Milletler (BM) kuruluşlarından Uluslararası Telekomünikasyon Birliği (ITU), internet kullanımının her geçen gün arttığını ve bu yılın sonuna kadar dünya nüfusunun yarısının çevrim içi olacağını duyurdu. Uluslararası Telekomünikasyon Birliği'nin (ITU) resmi internet sitesinde...
  35. MuhammedSC

İnternete %5 ÖTV İndirimi

Başbakan Binali Yıldırım İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Bilişim Zirvesi 2016'da konuştu. Bilişim şirketlerini çağrı merkezleri gibi veri merkezleri kurmaları çağrısında bulunan Yıldırım, en kısa zamanda bu veri şirketlerinin kurulmasını beklediğini, bu sayede Google, Youtube gibi...
  36. MuhammedSC

Siz de İnternet Bağımlısı Olabilirsiniz

Prof. Dr. Nesrin Şenbil, "İnternet kullanımını durduramamak, giderek daha uzun süreler internete girmek, yoksunluk belirtileri, dayanılmaz bir istek duymak gibi belirtiler bu olumsuz durumların göstergeleridir" dedi. İnternetin akademik, iletişim ve eğlence aracı olarak hızla bilgiye ulaşım...
  37. MuhammedSC

Google Snapchat'e Sessizce Yatırım Yaptı

İnternet devi Google’ın tüm şirketlerini Alphabet çatısı altında toplamasının ardından bu çatı altına giren Google şirketlerinden bir tanesi de Google Capital‘dı. Google Capital geçtiğimiz günlerde yaptığı bir güncellemeyle yeniden markalama (re-branded) projesi bünyesinde adını ve kurumsal...
  38. MuhammedSC

Afrikalılar "pahalılık" nedeniyle internet kullanamıyor

Afrika'da Mobil İnternetin Durumu raporuna göre, bir Nijeryalının 500 MB mobil internet hizmeti satın almak için bir Alman'dan 28 kat fazla çalışması gerekiyor. Teknolojinin gelişmesiyle mobil internet kullanımının dünya genelinde arttığı ancak Afrikalıların yüksek ücretlendirmeler ve gelir...
  39. MuhammedSC

İnternet Geliştirme Kurulunun yeni başkanı belli oldu

İnternet Geliştirme Kurulu Başkanlığına Kaza Araştırma ve İnceleme Kurulu (KAİK) Başkanı Tayfun Acarer getirildi, iki üyede de değişiklik yapıldı. Alınan bilgilere göre, Kurulun başkanlığına KAİK Başkanı Acarer getirildi. Üyelerden eski Haberleşme Genel Müdürü Mustafa Koç'un yerine...
  40. MuhammedSC

Türkiye’de internet "özgür değil"

Düşünce kuruluşu Freedom House, Türkiye’nin internet özgürlüğü notunu düşürdü. 2015 raporuna göre Türkiye’de internet özgürlüğü “kısmen özgür” iken, 2016 raporunda “özgür değil” olarak belirlendi. İnsan hakları ve düşünce özgürlüğü konularında etkinlik gösteren araştırma enstitüsü ve düşünce...
  41. MuhammedSC

Logitech G27 Bakım İçin Yardım/Tavsiye

Arkadaşlar eke eklediğim şekilde direksiyonun metal bölgelerinde lekeler var. Silerek çıkartamadım. WD 40 gibi bir şeyle çıkartabilirmiyim bunları ? Ayrıca derisini silmek için tavsiyeniz var mı ?
  42. MuhammedSC

Sosyal Medyada Gece Telefon, Hücresel Cihazları Kapatın Uyarısı

Sosyal medyada hızla yayılan bir paylaşımda bu gece 00:30 - 03:30 saatleri arasında telefon, hücresel cihaz, tablet vb. cihazların kapatılması ısrarla tavsiye edildi. Bu gece yoğun bir radyasyon yayılımı olacağı iddia edildi. Sosyal medyada paylaşılan uyarı şöyle: "Acil bu gece 00:30 - 03:30...
  43. MuhammedSC

SDN Forza Horizon 3 Oynayanlar Kulübü

Forumda illaki benim haricimde oyuna sahip olanlar, olmayı düşünenler vardır diye düşünüyorum :) Belli bir kişi sayısına ulaştıktan sonra birlikte Buluşmalar,yarışlar yapabiliriz. Oyun sadece Windows Mağazasında ve Xbox One'da bulunuyor. Fiyatlar ise ; Forza Horizon 3 Standart Edition : 260 TL...
  44. MuhammedSC

En Ucuz Gear S2 Nerden Alabilirim ?

Gear V700 kullanıyorum. Görüntüsünden sıkıldım. Apple watch düşünmüyorum. Bütçemi aşıyor, kare ekrandan sıkıldım, 1 gün şarj ömrü benim için yetersiz. S2 Classic modelini düşünüyorum. HB'de 750 TL'ye buldum en ucuz. Daha ucuza bulabileceğim bir yer var mı ?
  45. MuhammedSC

Forza Horizon 3 Masaüstü Kısayolu Nasıl Oluşturulur ?

Biliyorsunuz oyun sadece windows mağazasında. Masaüstü kısayolu nasıl oluşturabilirim ? Masaüstüne sürükleyince geldi ama fotoğrafı yok.
  46. MuhammedSC

R9 390 İ7 6700 Sistem GTA 5'te Drop Yiyorum

Tam tabiri bilmiyorum ama FPS bir anda 1 oluyor. Isı değerleri MSİ Afterburner'da gördüğüm kadarıyla 57-65 derece arası.
  47. MuhammedSC

Win 10 PC Uykudayken İndirme Yapar Mı ?

Windows Mağazasından FH3 aldım. (Alırım bi h.o) 260TL kaçtı. Ayın 1'inde internete çok abandığım için kotam bitmiş durumda. PC Uyku modundayken indirme yapmaya devam eder mi ?
  48. MuhammedSC

HP Lazer Yazıcı Soluk Çıkartıyor

Lazer yazıcılarda değişmesi gereken vs bir şey var mıdır ? Yoksa yazıcının kalitesi ile mi alakalı. Baya soluk çıkartıyor. Komple değiştirmek gerekiyorsa 400-450 TL arası lazer yazıcı önerileri bekliyorum.
  49. MuhammedSC

Logitech G27 Yüklediğim Oyunlara Ayarlayamıyorum

Sorunumun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Son indirdiğim 3 oyunda (Forza 6, Forza Horizon 3, Offroad Drive)oyunlara direksiyonu ayarlayamadım. Hepsinde kendi kendine tam gaz veriyor. Aynı zamanda frene de basıyor araba gitmiyor. Yardımcı olması açısından fotoğraf ekliyorum. Bu arada eskiden...
  50. MuhammedSC

Windows Mağazasından İndirdiğim Oyunlar Hangi Klasörde ?

Oyunların kurulu olduğu dosyayı napıp edip bulamadım. Sağ tık yapınca dosya konumunu aç yok bu arada.
  51. MuhammedSC

Forza 6 G27 Ayarlayamıyorum

Ayarlarda otomatik G27 seçili. Yarış başladığı zaman gaza basmasam bile araba full gaz veriyor ama gitmiyor. Ayarlardan customize'a tıkladım. GAS'ı seçip gaza basıyorum algılamıyor. Uygulamasından kontrol ettim G27'de sıkıntı yok. Forza Horizon 3'te de aynı mı ?
  52. MuhammedSC

Ininal karta para yuklemek icin PTT ATM simi ING ATM simi ?

Bugun karta 350 tl para yukliycem. Hangisi daha az keser ?
  53. MuhammedSC

GTA 5 Türkçe Yama, Bazı Grafik Modları Online'da Sıkıntı Yapar Mı ?

Türkçe yama kurmayı düşünüyorum. Bazı modlar çok hoşuma gitti. Onları kursam multiplayer'da sıkıntı olur mu ? Modlar ; Realistic Water 4k © Bonfirehill's Reshade + SweetFX Corona Begone 4K Moon + 4K Starfield Realistic LED Lights Mod https://tr.gta5-mods.com/misc/ray-s-headlight-mod...
  54. MuhammedSC

Not Defteri Son Kaydetmeden Önceki Sürüme Döndürülebilir Mi ?

Arkadaşlar CCD oyunun player cars dosyasında bozuk olan modları sildim. Oyunda bozuk olmayan modlarda gözükmüyor artık. Son kaydetmeden önceki haline nasıl döndürebilirim ?
  55. MuhammedSC

GTA 5 Online'da Gerçekten Hile Yapılabilir Mi ?

Arkadaşlar. Öncelikle oyunu aranızda almayı düşünen varsa steam'de 107 tl ama eğer 1.250.000$ ile alırsanız 100tl'ye geliyor. Ban yeme riski vs varmı diye sordum arkadaşa ama tabii ki güvenmiyorum kendisine fazla. Video bu. Hile yapma vs demeyin lütfen. Online'ı PS3 ve PS4 te yeterince hilesiz...
  56. MuhammedSC

Win 10'da Kullanıcı Şifresini Kaldırma

Mağazadan FH3 alacağım için giriş yaptım mağazaya. PC'yi açtığım zaman mailim yazıyor ve şifremi her seferinde girmem gerekiyor. PC'yi tek ben kullanmadığım için şifreyi kaldırmak istiyorum. Ayrıca FH3'ü satın aldıktan sonra mağazadan çıkış yapsam sıkıntı olur mu ?
  57. MuhammedSC

Sizce GTA 5 Almalı Mıyım ?

Arkadaşlar PS3 ve PS4'te baya oynadım. Yanılmıyorsam 160-170 seviye arası levelim vardı ve glitchsiz vs. Sizce PC için 100TL'ye GTA 5 + Online'da 1.250.000 para almalı mıyım ? PC'de deneyimlemek için değer mi ? Story'i 3 kere oynadığım için oynayacağımı sanmıyorum ama belki Türkçe yama ile oynarım.
  58. MuhammedSC

Gear V700 Kayışı Boya Oldu Nasıl Çıkartabilirim ?

Anneme söyledim cif döküp sildi. Sıvı sabunla suda yıkadım (bozulmadı). Azaldı ama hala var. Kayışları internette satılsa alıcam değiştiricem de kamera kayışta olunca sıkıntı oluyor. Çok kafama takıyorum. Rengi beyaz olduğu için kiri de çok belli ediyor. Sizce yeni akıllı saate (S2 Classic...
  59. MuhammedSC

Dropbox "There was an error downloading your file." Hatası Veriyor

Bazı dosyaları indirmeye çalıştığımda bu hatayı veriyor. Bazılarında vermiyor. Çözümü nedir ?
  60. MuhammedSC

XML Dosyayı Nasıl Not Defteri Yapabilirim ?

Arkadaşlar CCD oyununa sahibim (orjinal). Her mod yüklediğimde player cars dosyası xml şeklinde olduğu için fotoğraftaki hatayı veriyor. Birlikte aç>not defteri yapmam gerekiyor. Bu dosyayı not defterine nasıl çevirebilirim ? Çevirirsem oyunda modların gözükmeme ihtimali var mı ?
  61. MuhammedSC

Forza Horizon 3 Nasıl Satın Alabilirim ?

Windows mağazasından hiç alışveriş yapmadım. Dolayısıyla nasıl alacağımı bilmiyorum. Benim için 2 eksisi olsa da oyunun her videosunda tekrar ikna oluyorum :D ve artık karar verdim. Kaçışım yok alıyorum. Ama nasıl satın alınır bilmiyorum. Türkçe rehber bulamadım. Bilen arkadaşlardan yardım...
  62. MuhammedSC

Logitech G27 Güç Geldiğinde Sağa-Sola Dönmeyi İptal Etme

Böyle birşey mümkün müdür ? Bazen PC'ye takılı unutuyorum USB'sini masaya takılı olmadığı zaman özellikle sabah ve akşam saatleri aşırı ses çıkarıyor. Bunu nasıl iptal edebilirim ?
  63. MuhammedSC

3DS ve Autocad Tarzı Programlar İçin Ekran Kartı mı İşlemci mi ?

Laptop için. GT755M SLİ + i7 4700MQ + 16 GB ram mi ? GT 940M + i7 6500U + 12 GB Ram mi ?
  64. MuhammedSC

2000 TL 2. El Laptop Önerisi

Mimarlık,çizim için kuzenime alıcaz. Önceliği İ7 olması. Oyun olarak sadece LoL falan oynar oyun açısından çok beklentisi yok. 4 Tane seçenek buldum ben sizinde önerilerinizi almak isterim. LENOVA Y510P İ7 4700MQ 2.40 GHZ 8 ÇEKİRDEK-GT755M 2 GB-1TB HDD - İlan ve alışverişte ilk adres...
  65. MuhammedSC

150 TL'ye Kadar Kulaklık Tavsiyesi

Arkadaşım alacak. Max 150 TL bütçesi var. Telefonda kullanmak için bass ve tizin iyi olduğu kulaklık arıyoruz.
  66. MuhammedSC

Bluetooth Kulaklık Tavsiye

2 Tane razer hammerhead 1 tane earpod ve çeşitli kulakiçi kulaklıklar, 2 kere bloody g500 bozdum. 2 Yıl içerisinde. Artık kesin karar verdim. Bluetooth kulaklık alıcam. Henüz bütçe belirlemedim Gear İconX parasına değer mi ? Kulakiçi olursa sevinirim. Gear İconX'inde fiyatı düşündürüyor açıkçası.
  67. MuhammedSC

Rainbow Six Siege Tek Başına Oynanır mı ?

Tek başıma oynarsam sıkılırmıyım ? Steam'de şuan starter edition 40 TL
  68. MuhammedSC

8GB Ram'i 16GB Yapmaya Gerek Var mı ?

8 GB DDR4 2133 MHz ramim var bilgisayarımda. Bana yeterli gibi geliyor şuanda. 16 GB alsam bir fark olur mu ? Render falan uğraşmıyorum. Popüler oyunları oynarım sadece. Gerekmezse 8GB nekadar daha götürür ? Chrome'daki hızım artarmı ?
  69. MuhammedSC

Bilgisayarımda Sadece SSD var HDD'de Takarsam Format Gerekirmi ?

Bilgisayarımda şuan sadece OCZ Trion 150 240 Gb SSD var. Boyutu yetmediği için yakın zamanda HDD almayı düşünüyorum. Format atmam gerekirmi ? Format ile ilgili çok bilgili değilim. Kendim yapabilirmiyim ?
  70. MuhammedSC

Renk Değiştirebilen LED Ampul Oda Aydınlatmasında Kullanılırmı ?

Tahmini Teslimat Zamanı Linkteki ürünü almayı düşünüyorum. Odamın ampulune takabilir miyim ? Beyaz renge aldığımda aydınlatma düşük kalırmı ?
  71. MuhammedSC

Hoparlörü ve Kulaklığı Aynı Anda PC'ye bağlamak

Herhangi bir kablo/aparat ile mümkünmü. Devamlı ikiside bağlı duracak. İkisinede aynı anda ses gelebilecek yani.
  72. MuhammedSC

Steam Oyun Kodu (Bedava)

Arkadaşlar bir sitede oyun kutusu açtım. Oynamayacağım oyunları burada paylaşıcam. Konuyu takip edebilirsiniz. Ara ara yeni kodlar yazıcam. The Pit And The Pendulum - ELXY7-0AN0I-MTKDZ Jet Racing Extreme - 6R87K-Y2QXG-BTPXJ
  73. MuhammedSC

PC İçin Araba Parketme Oyunu

Varmı bildiğiniz ? Amacım kendimi geliştirmek klavye ile değilde direksiyon setiyle alıştırma yapmak istiyorum.
  74. MuhammedSC

[SATILIK] 0 MSİ B150M Bazooka

Detaylar için özel mesaja yazabilirsiniz. Malum siteye ilan verdim. Yayınlanınca buraya linkini eklerim. FİYAT : 300 TL
  75. MuhammedSC

Birkaç Saniyeliğine Siyah Ekran Sorunu

Chrome'da gezinirken arada sırada ekran siyah oluyor. Mouse hareket etmiyor 3-4 saniye sonra düzeliyor. Sağ altta windows etkinleştir yazmaya başladı. Nedeni bu olabilirmi ? Windows 10 Pro R9 390 İ7 6700 8 GB ram Ayrıca işlemci 22-23 ekran kartı 30-32 derece.
  76. MuhammedSC

Gear S vs Gear S3

Gear S2 elime aldım çok küçük geldi. Şuan Gear V700 kullanıyorum. Memnunum, yenilemek istiyorum. Gear S'in kavisli ekranı vs hoşuma gidiyor. Gear S3 ile S2 arasında boyut farkı varmı ? Bu arada benim için önemli olan şeyler : Telefonumdaki müziği değiştirme ve bildirimleri okuma. Şuan...
  77. MuhammedSC

Diş Telimin Pini Çıktı

Arkadaşlar dişlerim düzelsin diye lastik takıyordum. En arkadaki pine elim yetişmediği için 2 lastiğide 1 pine takıyordum. Az önce bir anda pinim çıktı. Ne yapmalıyım ?
  78. MuhammedSC

Aliexpress Max Nekadar Getirebilirim ?

Ürünlerde bir sınırlama varmı mesela 10tane max gibi Yoksa sadece fiyat 70€'yu geçtiği zamanmı sıkıntı oluyor.
  79. MuhammedSC

Samsung Galaxy Tab S 8.4 Alınırmı ?

500TL'ye buldum Teknosa'da. Oyun vs oynamam. Arada youtube Twitch e bakarım. Haftada 1-2 chrome a girerim vs. Sizce miyadını doldurmuşmudur ? Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. Not : iPad tavsiye etmeyin. Şuanki iPadden hiç memnun değilim. Kesinlikle almayı düşünmüyorum.
  80. MuhammedSC

Steam'e Girebilen Var Mı ?

Steam Status buradan baktığımda serverlar kapalı gözüküyor. Ts'de H1Z1 oynayan arkadaş var. Ben giremiyorum sizden girebilen varmı ?
  81. MuhammedSC

Youtube İstemediğim Kanalları Görmeme Şansım Varmı ?

Bazı kanallardan çok tiksiniyorum. Gördükçe sinirlerim bozuluyor. Ben bunları timeline'ımda görmemek için bişey yapabilirmiyim ?
  82. MuhammedSC

Anakartımda kırmızı cpu ışığı

internetten bütün yöntemleri denedim. Son olarak vatana götürmeyi düşünüyorum. Sistemi vatandan almadım teknik servis destek verirmi ? Garantisi var ama hangi parça bozuk bilmiyorum. Anakartim msi b150m bazooka islemcim i7 6700
  83. MuhammedSC

Anakartta Kırmızı CPU Işığı yanıyor

Islemci sogutucu aldim. Takamayinca herseyi sokup taktik fotograftaki gibi oldu yardimlarinizi bekliyorum.
  84. MuhammedSC

GTA 4 Görevlerdeki Araçların Adları

GTA 4'ü indirdiğimde bütün arabaları modlamıştım. Görevde kullanılan bir araç olduğunda hata çıkmıştı (mesela roman'ın taxisi) oyun çöküyordu. Oyüzden görevlerde kullanılan araçları modlamayacağım. Ama araçların isimlerini nerden bulabilirim. Görevlerin hepsinde kullanılan araçlar lazım.
  85. MuhammedSC

Cennet Aras Kargo Sorumsuzluğu

Kargom gelmiş. Evdekiler kapıyı duymadığı için kargo haliyle geri dönmüş. Mesaj geldi kargonuzu getirdik evde yoktunuz diye. 1 er saat arayla en az 20 kez aradım. Hepsinde meşgule veriyorlar. Kargoyu şubeden alabilirsiniz demişlerde kaçta alabiliriz onu öğrenmeye çalışıyorum saatlerdir...
  86. MuhammedSC

Full HD Film İzlemek / İndirmek İçin Site

Reklamsız ve güncel bir site arıyorum. Yabancı site istemiyorum. Türkçe altyazı/dublaj olmalı.
  87. MuhammedSC

MNG Kargo Kargom 2 Gündür Şubede

Dün sabah saat 8:42 de gelmiş şubeye. Kargo araçları bildiğim kadarıyla saat 9:00 da hareket ediyor. Neden 2 gündür şubede bekliyor oldukça merak ediyorum. Belki sistem güncellenmemiştir dedim ama ne kapıyı çalan var ne bişey. Yarın şubeye gidip soracağım.
  88. MuhammedSC

Mouse Tavsiyesi

Bugün evde temizlik yapılırken A4 Tech Bloody V7 mouseumun üzerine saat düşmüş. Tekerleği yamulmuş. Yeni mouse önerirmisiniz. (100 TL altı ve Everest-Rampage-Snopy istemiyorum.) Bu benim hoşuma gitti : MSI Interceptor DS B1 Gaming Mouse Edit : Boyutu V7'ye yakın olursa sevinirim.
  89. MuhammedSC

SDN Forum'da 2-3 Haftadır Bazı Bildirimler Gelmiyor

Bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum ? Bazı konularda bildirim gelirken bazılarında gelmiyor.
  90. MuhammedSC

City Car Driving Modlar Oyunda Gözükmüyor

İnternetten bütün videoları izledim,gezmediğim site kalmadı. Teamwiever'dan bana yardımcı olabilecek yürekli Abim/kardeşim/ablam varmıdır acaba ?
  91. MuhammedSC

Logitech Z200 Hoparlördeki Bu Giriş Ne İşe Yarıyor ?

2 Tane aynı boyutta hoparlör geliyor. 1+1 oluyor sanırım. Bu sağdaki giriş 2+1 yapmaya mı yarıyor ?
  92. MuhammedSC

Gelin Yazı Yazma Kapışması Yapalım

Arkadaşlar. Bir site buldum size kelimeler veriyor hızlı hızlı yazmaya çalışıyoruz. Bakalım nasıl skorlar çıkacak ben 89 yaptım. Dakikada 89 kelime yazabiliyorum. Daha mı hızlısın? Site : Yazma Testi Turkish - 10FastFingers.com
  93. MuhammedSC

Youtube İçerik Tavsiyesi

Youtube'a bu tarz videolar atmayı düşünüyorum. Kısa şekilde. ATS,Project Cars,CCD ve ETS2 paylaşmayı düşünüyorum nasıl fikir sizce ? Bu arada reklam yapma amacım yok bidaha başlık açmıycam zaten bu konu ile ilgili.
  94. MuhammedSC

Bu Videodaki Oyunlar Gerçekten Varmı ?

GTA 5 çıkmadan bu videolar GTA 5 trailer adı altında yayınlanıyordu. Şimdi GTA 6 adı altında yayınlanmaya başlanmış. Hepimiz olmasada çoğumuz biliyoruzki bu oyun GTA 6 değil. Peki bu oyunlar gerçekten varmı ?
  95. MuhammedSC

Sokağımızdaki Araçlar Yakılmış

Dün bir konuda yazmıştım. Gece saat 3:30 - 4:00 aralarında buralarda yangın olduğunu. Elektronik yanığı kokusu geliyordu. Fotoğraftaki araçları yakmışlar. Sırasıyla araçlar -Megane 3 Coupe -Mercedes Benz Cla 180 AMG -Alfa Romeo 147 -Ford Focus -Seat Leon MK3 -Volkswagen Polo
  96. MuhammedSC

Karanlık Korkumu Nasıl Yenerim ?

Cuma-pazar arası evde yanlız kalıcam. Eskiden hiç korkmazdım karanlıktan 3-4 ay önce arkadaşlarımla (kızlı erkekli bir grup) deepweb hakkında videolar falan izlemiştik boş derste. Devamlı aklıma geliyor ve o zamandan beri karanlıktan aşırı korkar oldum. Bundan kurtulmanın yolu nedir ?
  97. MuhammedSC

Watch Dogs Telefon Hacklemiyor Full diyor

İnternetten videosunu izledim. Telefonu hackleyebilmem gerekiyor normal şartlarda. Ama full diyor ve hackleyemiyorum. Bukadar ilerlemişken oyun yarıda kalmaz inşallah. Yardımlarınızı bekliyorum.
  98. MuhammedSC

İnternetimi Bukadar Ney Götürebilir ?

Günde 10GB gitmiş ney bukadar götürebilirki. Ayın 10'unda 10GB oyun indirdim yinede 14 GB gitmiş diğer günler neden 10ar GB gidebilir ? İnterneti genelde ben kullanıyorum ve indirme neredeyse hiç yapmıyorum. Başkası kullanıyor diye şüphelenip geçen ay şifre değiştirdim ama yok. Temmuzda 1 hafta...
  99. MuhammedSC

Technopat Sosyalde Gereksiz Banlar

Arkadaşlar "var mıdır" yerine " varmıdır" yazdığım için tam 1 yıl ban yedim. Evet gerçekten 1 yıl. 10 Ağustos 2017 16:43 de açılıyormuş banım sağolsunlar. Noktadan sonra boşluk koymadığım içinde 3 ay yemiştim.
  100. MuhammedSC

Bazı Oyunların Simgesi Yok

Oyunların hepsinin simgesi vardı önceden şimdi bikaç tanesi böyle oldu. Çözümü varmıdır ? Çok takılıyorum böyle şeylere.
  101. MuhammedSC

Anneme Telefon Önerisi

Arkadaşlar annemin iPhone 5'i dün çok ısınmış 1 1,5 saat bekletmiş soğuması için. Sonrada kapanmış bidaha açılmadı. Yeni telefon bakıyoruz iPhone 5S istedi annem fakat fiyatı 1350+. Bana deymez gibi geldi o fiyata A5 2016 daha mantıklı geldi. Sizce hangisini almalıyız. Bu arada annem bildiği bir...
  102. MuhammedSC

Casper Laptop Aşırı Yavaş Çalışıyor

Fotoğraflarda cihazın özelliklerini paylaştım. 1 TB harddisk var 100GB bile dolu değil. İntel'in uygulaması ile işlemciyi güncelledim. Ekran kartını güncelleyemedim tekrar deneyin gibi bir hata verdi.
  103. MuhammedSC

Logitech G27 Gerçekçi Force Feedback Nasıl Yapılır ?

Araç durduğunda direksiyon kendini topluyor bunu nasıl kaldırabilirim ? Ama ilerlerken toplamasını istiyorum.
  104. MuhammedSC

Black Ops 2 Zombi Girmiyor (Steam)

Arkadaşlar oyuna okadar para verdim arkadaşım giriyor hiçbir sorun yok. Ben tıklıyorum oyun açılıyor ama altta kalıyor giremiyorum. Tıkladığımda 1 saniye falan gözüküp gidiyor ses var ama. Yardım edin lütfen.
  105. MuhammedSC

Steam TDU2 Açılmıyor

Dün akşam oynadım herhangi bir sıkıntı olmadı bugün baktığımda böyle bir hata veriyor. Play' basıyorum ama launcher kalıyor öyle. Modem arayüzünden uPnP yi falan kontrol ettim. Biraz araştırdım hiç orjinal alıp sorun yaşayan yok hep korsan indirenlerde sorun var. Birde bende tabii.
  106. MuhammedSC

Facebook Hesabım Kapatılmış

Arkadaşlar uzun süredir hesabımı dondurmuş şekilde bırakmıştım yeniden aynı mail ile üye olmak isteyince "Girdiğin e-posta adresinin sahibi olan hesap kapatılmış." diye bir hata veriyor çözümünü aradım kimlik gönderme vs. Çıktı. Herhangi bir kural ihlali de yapmadım bu arada.
  107. MuhammedSC

CoD:Black Ops 2'nin multiplayer ve zombi serverleri ne alemde

Oynayan varmı hala almayı düşünüyorum ?
  108. MuhammedSC

3D Secure Kod Telefonuma Gelmiyor

G2A'dan CoD:Black Ops 2 almak istiyorum. (almayı düşünen varsa alsın steamde 45 TL orda 25 TL). 3D Secure kod girmemi istiyor ekranda yazan telefon numarası vs. doğru eskiden geliyordu kod ama bekledim,tekrar yolladım olmadı araştırıyım dedim birisi paypal ile halledin demiş ama paypal tr'den...
  109. MuhammedSC

VAC Yemiş Bir Hesap Hangi Oyunlarda Multiplayer Oynayamaz ?

CS:GO'da Vac yedim. Sadece CS:GO'yamı giremiyorum ?
  110. MuhammedSC

SDN Forum hakkında öneri

Reklam vermek gibi olmasın Tektopat gibi bi konuyu okurken aşağıda önerilen konu gibi çıksa ve sağda devamlı gözükse son konular forumun daha canlı olacağını düşünüyorum ? Böyle bişeyin olması mümkünmü ?
  111. MuhammedSC

0 Logitech DFGT mi ? 2. El Logitech G27 mi ?

0 DFGT 450 TL 2. El g27 ise 750 TL civarı arada bariz fark var. Sizce deyermi ? Amacım araba kullanmayı öğrenmek. 2 Yıl sonra ehliyet alıcam arabam kesin otomatik olur. İkilemde kaldım G27 alırsamda evde manuelin keyfini sürerken istanbul trafiğinde otomatiğin rahatlığını yaşarım. DFGT alırsam...
  112. MuhammedSC

i7 6700 İşlemci Soğutucu Önerisi

Arkadaşlar işlemcimde stok soğutucu var şuan geçen gün msi afterburner'da 74 dereceyi gördükten sonra (oyun oynadıktan sonra ama ben ısıyı düşürmek istiyorum.) işlemci soğutucu almaya karar verdim. Deep Cool Gammaxx 300 120x25mm Fan CPU Soğutucu bunu düşünüyorum. Kasama sığarmı ve bu fiyat...
  113. MuhammedSC

Birisini Aradığımda "Yanlış Bir Numara Çevirdiniz" Uyarısı Geliyor

Yanlış numara olmasına ihtimal yok. Rehberimdeki kişileride arayamıyorum aynı hatayı veriyor. Çözümü nedir bu ay faturayı ödememiştim ondan olabilirmi ? Telefonum Samsung Galaxy S7 Edge bu arada konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.