Arama sonuçlarınız

1. C

Unity için Java desteklenmiyor mu?

Doğru Unity desteğini çekti. (biraz geç oldu cevap kb :D)
  2. C

Unity Ayak Sesi Ekleme

FPS karakterimde yürüdüğümde ayak sesinin çıkmasını istiyorum. Biraz araştırdım YouTube da adam akıllı kaynak yok. Ne olur yardım edin nasıl FPS karakterime ayak sesi ekleyebilirim. Veya bildiğiniz güzel bir YouTube videosu varsa link yollayabilir misiniz? NOT: C# ,Unity sürümüm 2019.4.1f1, 3D...
  3. C

Laptop ekran çözünürlüğü sorunu 1200x900

DriverMax denedim güncel gözüküyordu. Bir de Driver Booster deneyim teşşekürler 1587302453 Driver Booster da olmadı :(
  4. C

Laptop ekran çözünürlüğü sorunu 1200x900

Dizüstü bilgisayarıma geçen hafta format attım. Bilgisayarımın ekran çözünürlüğü düştü Ekran Çözünürlüğü kısmından artıramıyorum çözünürlüğünüz 1200x900 değerinden düşük yazıyor. Normalde böyle değildi format atmadan önce 1366x768 değerindeydi ekran kartımı güncel değil acaba diye düşündüm...
  5. C

Uygulamamı paylaşmam için güzel bir site arıyorum.

Arkadaşlar konu'yu doğru yerde mi açtım bilmiyorum kusura bakmayın şimdiden. Ben bir uygulama yaptım Pc için ve bunu paylaşmak için bir site arıyorum insanları basit bir şekilde download a tıklayıp indirebileceği hazır bir site Önerebileceğiniz bir site var mı? Teşekkürler yazım yanlışları...
  6. C

Visual Studio Hesap Makinesi

Arkadaşlar bir hesap makinesi yaptım fakat insanların yaptığı işlemlerin görmesini istiyorum yardım edebilir misiniz ? onu nasıl yapıcaz ? hesap makinesinde geçmişi gösterme butonu nasıl yapılıyor anlatabilir mi birisi ? Bir Youtube videosunda adam GroupBox ekleyip nun içinede ListBox koyuyo...
  7. C

K5 Android System Recovery sorunu

Lenovo K5 Plus almıştım. Telefona kurulum falan yaptım tüm uygulamaları güncelledim. Güncelleme vardı bastım telefon güncellenirken evden acilen çıktım tabi wi fi alanında uzaklaşmış oldum. Güncelleme yarıda doldu ilerlemedi bende bataryayı çıkartıp geri taktım. Beni direk bu resimdeki menu...
  8. C

Steam Oyun İade Ettim Para Gelmedi.

param geldi yardımlarınız için teşekkürler
  9. C

Steam Oyun İade Ettim Para Gelmedi.

Arkadaşlar benim olay biraz garip yaşadığım olayı size anlatıyım. ben ve arkadaşlarım toplam 5 kişi Hearts Of Iron IV 60 liradan 22,68 lira olduğunda bu oyunu online oynamak için satın almıştık fakat ben biraz garip bir yöntemle aldım. 23,68 tl yi İninal'a yatırdım sonrada steam'den oyunu satın...
  10. C

Yönetmen ve Görüntü Yönetmeni arasındaki farklar ?

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var yönetmen ve görüntü yönetmeni arasındaki farklar neler ? Görüntü Yönetmen ve Yönetmen ne iş yapar ? Detaylı bir şekilde açıklayabilir misiniz rica etsem ?
  11. C

Arkadasim batman

Ya arkadaslar bir muzik vardi arkadasim batman diye arkadasim eşşeğin parodisiydi sarkiyi bulamiom aklimda kaldi eğer bulan varsa sarkinin linkini atabilirmi herhalde grafi2000 nin parodisiydi ama bulamiom Hatirladigim kadariyla muzik Arkadasim bat Arkadasim man Arkadasim batman Nerde...
  12. C

"X-MEN Geçmiş Günler Gelecek "

çok sağol anlattığın için ben daha yeni gördüm dev rehberi ordan filmleri okuyacağım sağol
  13. C

"X-MEN Geçmiş Günler Gelecek "

Xmen geçmiş günler geleceğin sonunda noldu wolverine hem geçmiş hemde gelecek te takılmadımı tekrar geri döndüğünde okuldaydı her şey eski haline dönmüştü işte wolverine jeani , scottı, hank görmüştü falan sonra professor le konuşmuştu bide geçmişte wolverine striker a yakalanmıştı fakat sonra...
  14. C

PS4 Slim mi ? Xbox One S mi ?

peki ps4 slim 500 gb yetermi
  15. C

xbo

Arkadaşlar sizce ps4 slim mi xbox one s mi ikisininde kötü ve iyi yanları var benim bir ps2 im var sadece 2 oyunum var sadece arkadaşlarımda x360 oynuyordum bide ben pc oyuncusuyum fakat teknoloji gelişiyor pc oyunları kaldırmıo nasıl oluyorsa ps4 slim ve xbox one s stabil bir şekilde...
  16. C

PS4 Slim mi ? Xbox One S mi ?

Arkadaşlar sizce ps4 slim mi xbox one s mi ikisininde kötü ve iyi yanları var benim bir ps2 im var sadece 2 oyunum var sadece arkadaşlarımda x360 oynuyordum 1. one s in ps4 e göre oyunları ucuz ps4 oyunları çok pahalı 2. benim televizyonum 4k xbox one s de 4k oyun mu oynuyoz yoksa 4k filmmi...
  17. C

Paladins: Battlegrounds Modu

para kazanmak için yapılan bir mod baktı battlegrounds tutuyor herkez onun bunun battlegroundsını yapıo yakında league of legends battleground modu çıkarsa şaşırmayın xd
  18. C

sinemanın dev yaratıkları

hyr
  19. C

sinemanın dev yaratıkları

arkdaşlar king kong , godzillla , mothra gibi başka hangi sinema dev yaratıkları vardı tüm sinemanın dev yaratıklarını sayarmısınız fakat yaratıklar birbirleriyle ilişkili olcak mesala king kong vs godzilla yapacaklar 2020 de kong kafatası adası filminin after creditsi vardı orada mothra ve...
  20. C

Yerel Disk D Boş Görünüyor

Benim yerel disk d de dosyaların vardı sonra gitti windows 8 kullanıyorum ve bu 3 dosya ne ve ben nasıl geri getirebilirim dosyalarımı
  21. C

Yerel Disk D Boş Görünüyor

arkadaşlar bilgisayarıda yerel disk d boş gözüküyor 258 gb var 258 gb boş diyor içinde 3 klasör var biri si msdownld.tmp diğeri $RECYCLE.BIN öbürü System Volume Information acil yardım nasıl çözerim lütfen yaardım edin
  22. C

xbox 360 elite iyi mi

arkadaşla şimdi ben kırdıttırılmış xbox 360 alcam 200 oyun 500 gb 2 yıl garanti 600tl şimdi arkadaşlar ne yazıkki model elite benim bildim elite model ilk model şimdi bana biri söyleyesin elite model iyimi kötümü acl cvp
  23. C

Xbon one s dahili hdd takabilirmiyiz

saol kardeşim --- Gönderi Güncellendi --- saol kardeşim anladım
  24. C

saol kardeşim --- Gönderi Güncellendi --- bi sorum da var kardeşim peki o kasasını açıp öyle yapsak formatlamamızı ister mi --- Gönderi Güncellendi --- bide usb den takdımda benden hdd yi formatlamak istediğinde bende evete basınca yüklü olan oyunularım silinir dimi ?
  25. C

nasıl yani ps4 slimdeki gibi olmuyormu ? açıklasana --- Gönderi Güncellendi --- harici de marka farkı varmı yani mesala tüm harici diskleri takabilirmiyiz yoksa bi markayı alıp öylemi takmalıyız --- Gönderi Güncellendi --- harici de marka farkı varmı yani mesala tüm harici diskleri...
  26. C

arkadaşlar ps4 slim de gördüm hafızasını artırabiliyoruz fakat xbox one s de artırabilirmiyiz kolay bir şekilde 500 gb dan 2TB yapabilirmiyiz yada 1 TB acl cevap
  27. C

PS2 pal oyunlarını nstc u/c nasıl çevrilir ACİL YARDIM

Arkadaşlar benim ps2 mi kanadadan amcam getirdi kutuda ntsc u/c yazıyor amcam bide kanadadan oyun getirdi oyunun kutusunda ntsc u/c yazıyor oyunu ps2 me takıp güzelce oynuyorum fakat türkiyeden bir oyun aldım oyunun üzerinde pal yazıyor ps2 me oyunu takınca oyun çalışmıyor bu pal oyunlarını ntsc...
  28. C

Samsung Galaxy NOTE 5 almayı düşünüyorum 32 gb yetermi ?

Aslında evet s7 almak biraz daha akıllıca Yorumlarınız için teşekkürler
  29. C

Ben note 5 in kalemi var diye almak istiyodum
  30. C

Samsung Galaxy NOTE 5 almayı düşünüyorum 32 gb yetermi telefon ne kadarını kaplar sizce fazla oyun oynayan biriyim fotoğraf çekmeyi seven biriyim sd kart takma yeri de yok sizce yeterlimi ? ACİL CEVAP
  31. C

İphone 6s 32 GB Yeterli mi?

Teşekkür ederim yorumlarınız için
  32. C

Gerçekten teşekkür ederim
  33. C

iphone 6s 32 gb almayı düşünüyorum telefonu alırken telefonun bize bıraktığı alan kaç gb
  34. C

Hangi Dizüstü Bilgisayarı Almalıyım?

Konu nasıl açılıyor
  35. C

Hangi oyun pc sini almalıyım?

Arkadaşlar bir sorum olucak hangi bilgisayarı almalıyım sizce. ASUS ROG G751JY MSİ GT72S 6QD(Dominator G) Cevabı yazarsanız sevinirim.
  36. C

Tablet mi, Laptop mu, Minibook mu ? Hangisini seçmelisiniz ?

Arkadaşlar bir sorum olucak hangi bilgisayarı almalıyım sizce. ASUS ROG G751JY MSİ GT72S 6QD(Dominator G) Cevabı yazarsanız sevinirim.
  37. C

Hangi bilgisayarı almalıyım?

38. C

39. C

40. C

Günümüzün laptop ve pc canavarı ssd

teşekkütler
  41. C

Sıfır ses çıkaran ve ısınmayan bilgisayar tavsiyesi

sadece cevabı versen sevinirim
  42. C

Günümüzün laptop ve pc canavarı ssd

Arkadaşlar yardım edermisiniz. MSI NB Dominator GT72S 6QD-216TR bu pc yi almayı düşünüyorum. gta 5 assasin's creed syndicate batman arkham knight the witcher 3 gibi oyunları kaldırırmı yardım ederseniz sevinirim.
  43. C

GTA 5 için neleri değiştirmeliyim

Arkadaşlar yardım edermisiniz. MSI NB Dominator GT72S 6QD-216TR bu pc yi almayı düşünüyorum. gta 5 assasin's creed syndicate batman arkham knight the witcher 3 gibi oyunları kaldırırmı yardım ederseniz sevinirim.
  44. C

Sıfır ses çıkaran ve ısınmayan bilgisayar tavsiyesi

45. C

Gaming laptop önerisi , limit 3500 tl

Arkdaşlar sizce bu pc yi bu yıl almalımıyım acil cevap MSI NB Dominator GT72S 6QD CEVABI YAZARSANIZ SEVİNİRİM.
  46. C

Gaming Laptop Önerisi

Arkadaşlar peki sizce hangi pc yi almalıyım acil cevabı yazarsanız sevinirim. MSI Destroyer GX70 3CC Msı PE70 2QE
  47. C

Laptop tavsiyesi- max 3700 tl

Arkadaşlar benimde sizlere bir sorum olucak sizce Lenovo Ideapad Y50-70 59 432245 Notebook Exper Xcellerator Q5v-g03 Notebook Almalıyım cevabı yazarsanız sevinirim
  48. C

Laptop Kararsızım

Arkadaşlar benimde sizlere bir sorum olucak sizce Lenovo Ideapad Y50-70 59 432245 Notebook Exper Xcellerator Q5v-g03 Notebook Almalıyım cevabı yazarsanız sevinirim
  49. C

Aynı Özellik Farklı 2 Marka. Hangi Markayı Tercih Etmeliyim?

50. C

Gaming Laptop Önerisi

51. C

Hangi Bilgisayarı Almalıyım ?

Arkadaşlar Exper Xcellerator Q5V nasıl bir bilgisayar sizce almalımıyım.Oyun bilgisayarı için Cevabı yazarsanız sevinirim.
  52. C

2000 TL Sistem Tavsiyesi

konu nasıl açılıyor yardım edersen sevinirim
  53. C

Ekran kartım oyunlarda çok ısınıyor

arkadaşlar sizce bu bilgisayarın özellikleri nasıl EKRAN KARTI = asus r7 240 oc 4gb 128bit HARD DİSK KAPASİTESİ = 2TB BELLEK (RAM)= 16 GB İŞLEMCİ=İ7 3.NESİL gta 5 batman arkham knight assassin's creed syndicate Counter Strike GO GİBİ OYUNLARI KALDIRIRMI ARKADAŞLAR CEVABI YAZARSANIZ...
  54. C

2000 TL Sistem Tavsiyesi

arkadaşlar sizce bu bilgisayarın özellikleri nasıl EKRAN KARTI = asus r7 240 oc 4gb 128bit HARD DİSK KAPASİTESİ = 2TB BELLEK (RAM)= 16 GB İŞLEMCİ=İ7 3.NESİL gta 5 batman arkham knight assassin's creed syndicate Counter Strike GO GİBİ OYUNLARI KALDIRIRMI ARKADAŞLAR CEVABI YAZARSANIZ...
  55. C

Pcdepo.com guvenilirmi?

kardeş 2 ay içinde her şeyi düzelticeklerini söylediler ama
  56. C

peki masa üstü mü almalıyım yoksa laptop mu almalıyım (oyun oynamak için)
  57. C

Arkadaşlar sizce hangi ekran kartı daha iyi Nvidia GTX860M 4GB Asus R7 240 4GB