Arama sonuçlarınız

1. Yeşil Okçu

Düşük Ekran Kartı Kullanımı

1660TI- Ryzen 5 1600(AF) işlemcim var.Warzoneda en düşük ayarlarda 80-90 Valorantta orta ayarlarda 130-160 arası fps alıyorum. Ekran kartı kullanımım warzone'da 60-80 valorantta ise 20-25 arası. Altta attığım warzone testinde adam 1660super ile low ayarlarda benden kat kat yüksek fps alıyor...
  2. Yeşil Okçu

BIOS'u Güncelledim ama

Gigabyte B350M anakartım var ve BIOS'u Ryzen 5 2600 işlemcim ile uyumlu yapmak için sitedeki yönergeleri izleyerek önce F31,F40 ardından son sürüm olan F50d'ye kadar güncelledim bundan çok net eminim. Ardından eski işlemcimi ( Ryzen 5 1400) söküp yeni aldığım işlemciyi (Ryzen 5 2600) taktım ve...
  3. Yeşil Okçu

İşlemci tavsiyesi

B350M anakartım var ve güncelleme ile 3nesile kadar destekliyor. Oyun ve video kaydı yapılacak. R3 3100 mü R5 2600 mü 1606248992 Up
  4. Yeşil Okçu

Upgrade önerisi

Ryzen 5 1400 B350m 1050ti 8gb ram bir sistemin var. 1660super +8gb ram takviyesi yapmayı düşünüyorum. Var mı başka öneriniz? Yap veya yapma diyebileceğiniz
  5. Yeşil Okçu

Yeni sistem açılmama sorunu

Arkadaşım yeni sistem aldı, geldiğinde çalıştırdı ve fanlar dönüyor ve fan ışıkları yanıyordu. 12 saat sonra ekran kartını taktık ve tekrar denedim videodaki gibi ışık gelip gitti. Ekran kartını çıkarıp denedik yine aynı, bios pilimi çıkarıp taktık yine aynı. Ne yapabiliriz?
  6. Yeşil Okçu

6K Sistem Toplama

Monitör dahil değil 6K sistem tavsiyesi istiyorum. 1 TL bile fazla olamaz
  7. Yeşil Okçu

Kodlamayı başlangıç Hk.

Bir yerden kodlamaya başlamak istiyorum. Hedefim Android için uygulama tasarlamak. Tabi ki öncelikle bir dil öğrenmem lazım. Ben Javayı öğrenerek başlamayı düşünüyorum. Hedeflerime göre sizce hangi dil ile başlamalıyım? Java yeterli olur mu?
  8. Yeşil Okçu

Samsung M3 500 GB Hard Disl

Bundan almayı düşünüyorum var mı kullanan alınır mı?
  9. Yeşil Okçu

İnsanlarla konuşmak

İnsanlarla yüzyüze konuşurken göz teması kuramıyorum sürekli etrafa bakıyorum ve bu beni rahatsız ediyor. Çok denedim temas kurmayı ama olmuyor. Ne yapmalıyım?
  10. Yeşil Okçu

AKP'li Beykoz Belediyesi'nden 1 milyon liralık belgesel faturası

AKP’li Beykoz Belediyesi’nin tartışmalı belediyenin belgeseller için 1 milyon liradan fazla para harcadığı belirlendi. AKP’li belediye, 14 Ocak’ta “Mahallelerin tarih, kültür ve manevi değerlerinin dijital olarak kayıt altına alınarak belgesel filmler hazırlanması ve yayımlanması” için bir...
  11. Yeşil Okçu

Kablosuz Kulaklıklığım Ne Kadar Sar Sar Değerine Sahip ?

Elimde Mi Airdots var. Kafama takıldı bu kulaklık ne kadar radyasyon yayıyor . Çok zararı var mı?
  12. Yeşil Okçu

Note 9S, Mi 9t, Note 8 Pro

Bu üçünden hangisi tercih edilmeli? Neden
  13. Yeşil Okçu

Xiaomi mi 9t

Telefonu almayı düşünüyorum ama 2700 olan fiyatı 3100 e çıkmıs. Baktığımda migrosta 2600 TL idi. Migrostan almalı mıyım? Herhangi bir eksisi olur mu ordan almamın?
  14. Yeşil Okçu

Evde Terletecek Hareketler

Karantina günlerindeyiz evde kalori yakmamızı sağlayacak hareket önerilerinizi bekliyorum
  15. Yeşil Okçu

Basri'de Bekçilerle Silahlı Kavga: 2 Yaralı Var!

Polatlı'nın Basri Mahallesinde su doldurmaya gelen bekçiler ile vatandaşlar arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada 2 kişi yaralandı. Polatlı'nın Basri Mahallesinde su doldurmaya giden bekçiler, 2 vatandaşı vurdu. Hamza KABASAKAL/POHA HABER: Olay Basri Mahallesi Yukarı Çeşmede meydana geldi...
  16. Yeşil Okçu

Ping sorunu ve Modem ayarı

Evde oyun oynarken 2 kisi telefona bağlandığında oyundaki pingim 300'e kadar çıkıyor. Yeni modem almayı düşünüyorum onun için para durumunu halletmeye çalışıyorum. Sormak istediğim şu. QOS ayarı denilen bir şey varmış internet trafiğinde önceliği kendi pcnize verebiliyormuşssunuz . Bunun...
  17. Yeşil Okçu

VDSL modem önerisi

Türknet 16mb adsl tarifeyi kullanıyorum ve şu sıralar herkes evde olduğu için 2 kişi internete girdiği anda ping çıkıyor. Bunun için 35 mblik tarifeye geçmek istiyorum. Altyapı desteklemesini rağmen modemim desteklemiyor. Maks. 350 TL uzun ömürlü VDSL modem önerilerinize açığım.
  18. Yeşil Okçu

3000 TL Laptop

Kuzenim muhasebe için laptop bakıyor. Bütçesi 3000 en fazla 3200 olur fazlası olmaz. Bu bütçeye bizi pişman etmeyecek bir laptop önerebilir misiniz? Teşekkürler.
  19. Yeşil Okçu

Unutkanlık

Üniversite sınavına hazırlanıyorum. Son 2 aydır unutkan olduğumu hissetmeye başladım. Mesela bir önceki sezon yarı final yapmış dizi karakterlerinin isimlerini hatırlayamama,başka birisinin telefonunda hesaplarıma giriş yaptığımda "acaba çıktım mı " diyip tekrardan kontrol etme vs. 18 yaşındayım...
  20. Yeşil Okçu

Vadi burada güvenli mi

Alışveriş yapan oldu mu? Site güvenli mi 1567170739 Up
  21. Yeşil Okçu

Bilgisayarı Gardropda saklamak

10 aylığına bilgisayarı kullanmayacağım için bilgisayarı Gardropa koydum. Geçen gün açtığımda ufak tefek plastik kokuları vardı (mouse pad vs.) . Monitör dahil kasayla birlikte gardropta durması bir sakınca yaratır mı?
  22. Yeşil Okçu

Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

Yaklaşık 1-2 yıl önce aldığım Sennheiser Mx170 kulaklığım bozuldu. Ve yerine bu kalitede bir kulaklık almak istiyorum. Aklımda Mx 365 var ama kablosunun çok ince olduğu söylenmiş. Dışarı ses vermeyen ve ucu boğumlu olmayan kulaklık önerir misiniz. Sınır 180 TL.
  23. Yeşil Okçu

Dolarla alınan ödeme

Yabancı sitelerde oyun oynadığım hesabı satmak istiyorum ama ödemeler hep dolar üzerinden ve hangi kartlar geçerli bilgim yok. İninal kartıma ödeme yapılabiliyor mu ve dolar ile ödeme alırsam nasıl TL'ye çeviririm?
  24. Yeşil Okçu

Satılık Rainbow Six Siege Uplay Hesap

Hesap özellikleri: 334 level 1.23 KD İçinde 7 adet elit skin + 3200 kredi bulunmakta. 3 sezon diamond görmüştür yani 3 adet diamond charmı vardır. Red Crowdaki skinlerden başlamak üzere şuanki sezona kadar en az 1 skin bulunmaktadır. Oynama süresi 2100 saat. FİYAT:800 TL (içindeki kredili...
  25. Yeşil Okçu

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum

Sabah uyandım hesabıma giriş yapamıyorum. Şüpheli giriş denenmiş. Epostama kod istettim onu girince de ok dönüyordu ve girmiyordu. Aradan 6 saat geçti tekrar denedim hep aynı kodu veriyor. Şifre vs.de değiştirdim. Sıkıntı nedir?
  26. Yeşil Okçu

Torrent Programı Çalışmıyor

Bilgisayarıma torrent oyun indireceğim ama torrent programı (utorrent,bittorent) kurduğum zaman tepki vermiyor , çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Çözümü nedir ve yeni torrent programı öneriniz var mıdır?
  27. Yeşil Okçu

5 TL'ye satılan hesaplar

Bu hesapları kullanırsam başıma bir iş gelebilir mi ? Davalık,mahkemelik vs olur muyum ?
  28. Yeşil Okçu

Arctis 3 ses sorunu

Kulklığın oyundaki sesi az geliyor ve Steelseries engineden yaptığım herhangi bir ayar etki etmiyor. 7.1 açıyorum açılmıyor vs. Çözümü nedir
  29. Yeşil Okçu

Corsair Void Pro Hakkında

Selamlar, Steelserues Siberia 200 kulaklığımın bozulması üzerine bu kulaklığı almaya karar verdim. Kulaklığı seçmenin nedeni mikrofonu ve estetik tasarımı. Arctis 3 alacaktım ama sıkıntılı olduğu hakkında bir sürü yorum okudum. Asıl konuya gelelim. Bu kulaklıkta tek jak girişi var ve pcde USB...
  30. Yeşil Okçu

7 TL'ye Lg

Yarın belirli saatlerde Bu Sitede 7 tane LG 7 verilecek belirli saatlerde. Site LG'nin sitesi mi yoksa dolandırıcı falan mı ? Bilgilendirirseniz sevinirim.
  31. Yeşil Okçu

LG V30 Plus vs Samsung S8

Hangisi? Nedenleriyle birlikte yazarsanız memnun olurum.
  32. Yeşil Okçu

Kulaklık Jak Girişi Bozuk

Merhabalar kasamın kulaklık jak girişi bozuk.Kulaklığı takıyorum ufak bir harekette ses boğuklaşıyor garipleşiyor 10-15 kez çıkarmam takmam gerekiyor. Evde yapılacak bir şey mi yoksa bir bilgisayarcıya mı götürmeliyim ?
  33. Yeşil Okçu

S8 mi İp7 32 gb mı ?

Hangisi ? Nedenleri ile yazarsanız sevinirim .
  34. Yeşil Okçu

Film Karakterlerinin Filmdeki Özelliklerini Bulabileceğimiz Site

Var mıdır böyle bir site dostlar? Replikler falan da olursa iyi olur.Teşekkürler
  35. Yeşil Okçu

Monitör dahil 2000 TL Sistem önerisi

Arkadaşım monitör dahil 2000 tlye sistem toplayacak. Ve ona uygun bir sistem toplamak istiyorum. Fifa 18 vb oyunlar oynayacakmış. Benim topladığım sistem ektedir. Uyumsuz parça vb var mı.Bu fiyata daha iyi pc toplayabilir misiniz? Yanıtlarsanız sevinirim. @utkuversus NOT: BÜTÇE 1 TL YUKARI...
  36. Yeşil Okçu

S8 vs Nokia 8

Bu iki telefon arasında kaldım. Önceden nokia lumia serisini kullanıyordum gayet stabildi(uygulama sorunu olmasa bırakmazdım) . İkisini de hepsiburadadan alacağım. S8 3300 Nokia8 3100 . Sizce hangisi ve neden ? Nokia 8'e yönelme nedenim SD835 olması.
  37. Yeşil Okçu

James Donkey 112c

Perşembe günü incehesaptan Bu mousu sipariş etmeyi düşünüyorum. Bütçe o civarlar. Alınır mı? Yoksa mous çöp mü? Önerebileceğiniz mouse var mı. Teşekkürler
  38. Yeşil Okçu

İnternet Hızım Sıkıntılı

Merhabalar. İinternet servis sağlayıcım maalesef Ttürknet. Bunu geçtim. Benim 16 mbit hız almam gerekirken kotamı aşmadığım halde 5 mbit hız alıyorum. İç hatları kontrol ettirdim sorun modemde dediler. Dedikleri gün gittim yeni modem aldım. Kurulumunu falan yaptım hala 5 mbit geliyor. Türkneti...
  39. Yeşil Okçu

Note 8 beklemeli miyim?

S8 ile Note 8 arasında kaldım. Sizce note 8 beklenir mi? Kalem kullanan biri değilim
  40. Yeşil Okçu

Bu Modem Nasıl?

İnternetimde sürekli kopmalar,hızımı normal alamama sorunları yaşıyorum.Sorunun modemde olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı yeni modem arıyorum. 100 TL'yi geçmeyecek modem önerir misiniz. BU modemi buldum nasldır alınır mı ?
  41. Yeşil Okçu

80TL'ye kadar Notebook Soğutucu Önerisi

İnternetten (hepsiburadadan) Hp Pavilion G6 notebookum için soğutucu almak istiyorum. Bütçe 80 tl. Hızlı dönen, 2-4 saat kullanımda soğuk tutabilen soğutucu önerinizi bekliyorum. Teşekkürler
  42. Yeşil Okçu

Bu Monitöre Dönüştürücü Gerek mi ?

Merhabalar. Sistem almayı düşünüyorum. Fakat monitör için bütçe en fazla 400 tl . Ondan dolayı monitör seçenekleri kısıtlı . Bu monitör ' ü bu kasada çalıştırmak için dönüştürücü gerek midir ? Gerekliyse hangi dönüştürücü ? 5ms olması sıkıntı yaratır mı ? Dönüştürücü ms etkiler mi ...
  43. Yeşil Okçu

Windows 10'dan Windows 8.1 Dönüş

Geçenlerde oyunlarda daha yüksek fps almak için Windows 8.1 den Windows 10'a YÜKSELTTİM.Evet format atmadım yükselttim. 2 soru soracağım . 1-Nasıl Geri Dönebilirim ? 2-Dosyalarım silinir mi ?
  44. Yeşil Okçu

Windows 10 Yükseltirsem oyunlar silnir mi?

Windows 10'a geçmek istiyorum. 8.1 Pro var. Geçerken kullanacağım program mediacreationtool. Eğer geçersem oyunlar falan silinir mi ?
  45. Yeşil Okçu

Uplay Chat Geçmişini Silme

Bu olay nasıl yapılır bilen var mı?
  46. Yeşil Okçu

BİOS Böyle Ne yapmalıyım

Merhabalar. Bios ayarlarından bir şey halletmem lazım ama biosa girdiğimde bu seçenekler var. Ne yapmalıyım ? Not: Fotoğraf tost makinesiyle çekilmiştir. Büyüteç, netleştirici vb. Gozluk satılır. Bilginize..
  47. Yeşil Okçu

1800 TL Monitor dahil sistem

Önerilerinizi bekliyorum. Oyun bilgisayarı olacak
  48. Yeşil Okçu

Bilgisayarı 2.Ekran Kartıyla Kullanmak

Merhabalar. Bilgisayarımda 2 ekan kartı var. İntel 4000 ile Radeon 7600 . Ben inteli biostan devre dışı bırakmak istiyorum. Ama korkuyorum. Neyse bir kaç sorum var. 1-Nasıl yapabilirim? 2-Bu yöntem işe yarar mı ? 3- Düzeltemem kolay olur mu ? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler. --- Gönderi...
  49. Yeşil Okçu

İmza Eklenmesini İstiyor Musunuz? [Anket]

İmza eklenmesini istiyor musunuz ? Ankete göre hareket edilecektir lütfen oylarımızı kullanalım.
  50. Yeşil Okçu

Bedava Skin Veren Site [CS:GO]

Cs go skin önemlidir her zaman. Lakin bazılarımızın (ben de dahil) skine verecek parası olmayabiliyor. Ve çoğu site depozito istiyor. Depozito istemeyen bir site buldum . Rollcsgo diye. Bilen bilir. Oradan skin alabilirsiniz. Bazen iyi skinler de denk geliyor kotu skinler de. "yesilokcu" kodunu...
  51. Yeşil Okçu

Rainbow Kodu Alacak Güvenilir Site

Rainbow six Siege almayı düşünüyorum. Ve uplay kodu ile alacağım. 75 TL falan gördüm kinguinde . En fazla 75 TL olacak. Güvenilir bir site arıyorum. Teşekkürler
  52. Yeşil Okçu

Windows 10'a geçmek istiyorum sorularım var

Öncelikle merhabalar. Şu anda Windows 8.1 pro kullanıyorum(korsan) ve sıkıcı olmaya başladı. Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum. Kafama takılan şeyler var. 1- Windows 8.1e göre performans düşer mi ? 2-Windows 10'u nereden indirip kurabilirim. Eğer kurarsam PC içindekiler gider mi. 3-Şu Windows...
  53. Yeşil Okçu

Foruma Neden Kayıt Oldun?

Merhaba SDN Forum üyeleri, Herkes bu konu altında neden foruma katıldığını yazsın bakalım. Ankette yoksa yazın da öğrenelim yahu :):oops::rolleyes::rolleyes: Ben telefon almak için konu açmıştım hala alamadım o telefonu :D
  54. Yeşil Okçu

Rainbow Six Siege Harici Ekran Kartı Problemi

Bilgisayarda 2 adet ekran kartı var. HD GRAPİCHS 4000 ile AMD Radeon 7600m. İnteli görüyor nasıl Radeon'a geçer ? NOT: GPUadpter=1 yaptığımda Microsoft Basic Driver ile çalışıyor. Yardımlarınızı bekliyorum
  55. Yeşil Okçu

Fizik Projesi

Merhaba dostlar. Fizik projesi aldım . Proje: Katıların genleşme ozelliğinden yararlanabileceğimiz bir preoje olacak. Aklıma hiç bi r şey gelmiyor. Ne yapabilirim ? Her turlu gikre açığım. Teşekkürler.
  56. Yeşil Okçu

İrfan Değirmenci Kovuldu!

Kanal D’nin başarılı sabah haberleri sunucusu İrfan Değirmenci, bugün şok bir karar ile görevinden kovuldu! Hafta içi her sabah “Günaydın” adlı programı sunan Değirmenci, dün Twitter hesabından referandum ile ilgili kişisel görüşlerini paylaşmıştı. Kanal D internet sitesinden yaptığı açıklamada...
  57. Yeşil Okçu

2100-2300 Sistem Toplama

Bir arkadaşım bilgisayar almayı düşünüyor. Vatandan alacak. Ona en iyi performansı verecek bu fiyat aralığındaki pc yi toplayabilir misiniz ? Teşekkürler Vatandan olacak
  58. Yeşil Okçu

Harry Potter'daki büyüler sansürlendi!

Geçtiğimiz günlerde televizyon dünyasında düşününce kendimizi sorguladığımız bir olay oldu. Bir televizyon kanalında yayınlanan Harry Potter ve Melez Prens filmindeki bütün büyüler sansürlendi . Konusu tamamen büyüler üzerine kurulu olan bir filmdeki büyüleri sansürleyeceksen neden yayınladın...
  59. Yeşil Okçu

Upload Hızı Arttırma

Hız testi yaptırdığımda upload hızının çok üşük olduğunu gördüm . 1 mb/s bile değildi . Bunu arttırmanın bir yolu var mıdır acaba?
  60. Yeşil Okçu

Fenerium Hacklendi!

Fenerbahçe'nin taraftar ürünleri satan mağazası Fenerium hacklendi, yaklaşık 600 bin müşterinin kimlik bilgileri internet üzerinde korsanlar tarafından satışa çıkarıldı. Fenerium'da kaydı olanların şifresini değiştirmesini öneriyorum. Kaynak: İnsanhaber --- Gönderi Güncellendi ---...
  61. Yeşil Okçu

Watch Dogs 2 Kırıldı!

15 Kasım 2016 Tarihinde piyasaya sürülen Watch Dogs 2 piyasaya denuvo korumalı olarak sürülmüştü. Biliyorsunuz denuvo korsan dünyasına bomba gibi düşmüştü. Bunu kırmayı başarabilen ilk ve tek crack şirketi CPY kırdığı bir çok denuvolu oyunun ardından 2 ay önce çıkan bir oyunu daha kırdı ve çıkan...
  62. Yeşil Okçu

Bozuk Soğutucu

Bozuk bir soğutucum var. Daha doğrusu usb tarafı bozuk . Usb üste doğru çekince fan dönüyor ama usb normalken dönmüyor . Nasıl yapabilirim ?
  63. Yeşil Okçu

2.Dönem Yok Yazılma

Dün okula gitmemiştim yok yazılmamışım . Arkadaşlar dedi ki 2.döneme yok yazarlar . Böyle bir durum söz konusu mudur ?
  64. Yeşil Okçu

Bazı Söylentiler var.

Merhaba SDN Forum . Kulağıma gelen bir kaç duyum var . @Süleyman Alkan ile @Hakkı Alkan 'ın akraba olduğu, ve Süleyman Alkan'ın Hakkı Abinin amcasının oğlu olduğu ve bundan dolayı mod yapıldığı soyleniyor. Bu konuya derhal bir açıklık getirilmesini istiyoruz.
  65. Yeşil Okçu

Far Cry Primal Kırıldı !

1 Mart 2016 tarihinde Denuvo Korumalı Olarak Çıkan FAR CRY PRİMAL Kırıldı ! Daha önce Rise of The Tomb Raider , Doom, Deus Ex Mankind Divided gibi oyunları kıran CPY , korsan sevenleri yeniden mutlu etti ! Merakla oyuncular tarafından torrente çıkması beklenen FAR CRY PRİMAL kırıldı ! Oyunun...
  66. Yeşil Okçu

GTA 5 Add on Ped

GTA 5'e bu modu kuramıyorum .Kurulumdakinin aynısını yapıyorum olmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum
  67. Yeşil Okçu

İzmir'de Bombalı Saldırı

İzmir Bayraklı Adliyesi yakınında sebebi belirlenemeyen bir patlama oldu. Olay yerine ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Patlamanın nedeni konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. İzmir Bayraklı Adliyesi girişindeki polis noktası yakınında patlama meydana geldi. Olay yerine çok...
  68. Yeşil Okçu

SDN Sınavı/Yazılısı Olanlar Kulübü

Sınavı olanlar artık bu konu altında dert yanıyor ! Kolay gelsin,iyi çalışmalar :)
  69. Yeşil Okçu

LG V20 vs Huawei Mate 9

Bu iki telefon arasından hangisini önerirsiniz ? Neden ?
  70. Yeşil Okçu

2017'de Çıkacak Telefonlardan Hangisini Alırdınız ?

Merhaba SDN Forum ailesi . 2017'de çıkacağı söylenen telefonlardan alabilecek olsanız hangisini alırdınız? Neden? Anketimize katılmayı ve nedenini yazmayı unutmayın!
  71. Yeşil Okçu

ATATÜRK Düşmanlığı Yapan Hoca

Merhaba arkadaşlar . Bizim bir hocamız var . Her 3 derste bir Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü kötülüyor. Bende bir daha aynı şeyi tekrarlarsa bimer'e şikayet etmeyi düşünüyorum. Bir kaç sorum olacak . 1- Bimere şikayet ettiğimde adım vb. bilgilerim hocanın eline geçebilir mi ? 2-Bimerin...
  72. Yeşil Okçu

LG V20 Neden Yavaş ?

İncelemelerde izlediğim kadarıyla LG V20'de inanılmaz bir ağırlık var. Nedeni nedir ?
  73. Yeşil Okçu

Ders Çalışırken Enerjik Olma

Uykuyla ilgili problemlerim var . Geç yatıp erken kalkmak gibi . Haliyle ders çalışırken bana eksi yönleri oluyor . Genellikle nescafe içiyorum sutlu ve şekerli . Daha enerjik olmak için ne içebilirim ? Ne yapabilirim ? Erken uyu diyecekler olacaktır ama yapamam :)
  74. Yeşil Okçu

Polis ile Vatandaşın Kar Savaşı

Kahramanmaraş'ta yağan kar vatandaşa zor anlar yaşatsa da eğlenceli anlara da neden oldu. Kar çevik kuvvet polisleri için de moral oldu. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü bahçesindeki etkinlikte vatandaşlar ile polisler kar topu oynayarak ilginç görüntüler yaşanmasına neden oldu. Vatandaş ile...
  75. Yeşil Okçu

Huawei Mate 9

Bu telefon ne zaman Türkiye'ye gelir ? Fiyatı ne olur ?
  76. Yeşil Okçu

Başbakanlık Bursu

Başbakanlık Bursu kazandım . Ama PYBS de alıyorum . Başbakanlık Bursu alırsam PYBS Kesilir mi ?
  77. Yeşil Okçu

Windows Lisansınızın Süresi Bitmek Üzere

Merhaba arkadaşlar . Sabah kalktığımda bilgisayarı açtım ve bu uyarı geldi . Windows korsan . Ne yapmalıyım ? KMSpico ile etkinleştirsem düzelir mi ?
  78. Yeşil Okçu

Rainbow Six Siege Mikrofon Sorunu

5.0 güncellemesini yaptıktan sonra oyun mikrofonumu algılamıyor . 4.2'de Telefon Mikrofonuyla konuşabiliyordum ama 5.0 da konuşamıyorum . Çözüm önerilerinizi bekliyorum :)
  79. Yeşil Okçu

Büyük CD'yi Kesip Küçük CD Yapmak

Evet başlıkta da belirttiğim gibi nasıl yaparım ? Evde bir suru büyük cd var . Ve arkadaşlar çalışma yapacakmış ama küçük lazımmış . Nasıl keseriz ? Nasıl küçültürüz ?
  80. Yeşil Okçu

Resident Evil 7 Colector’s Edition’ın Detayları Belli Oldu

Efsanevi oyun serisi Resident Evil’ın yeni oyunu Resident Evil 7 : Biohazardiçin koleksiyoncu sürümü detaylandırıldı. 24 Ocak’ta çıkış yapacak olan için hazırlanan koleksiyon sürümünün detaylarına bu konudan ulaşabilirsiniz ! Capcom tarafından geliştirilen ve yayıncılığı üstlenilen Resident...
  81. Yeşil Okçu

Deus Ex Mankind Divided Kırıldı !

23 Ağutsots 2016 tarihinde piyasaya sürülen Deus Ex:Mankind Divided'ın çıkarken Denuvolu olacağı bildirilmişti . Bugün Denuvonun yeni sürümünü ilk kez kıran CPY kırdığı denuvolu oyunların arasına bir oyun daha ekledi . O oyun başlıktanda anlaşılacağı üzere Deus Ex Mankind Divided... Yalnız...
  82. Yeşil Okçu

For Honor’ın Sistem Gereksinimleri Resmileşti!

Ubisoft’un son bombası For Honor, 14 Şubat 2017’de satışa sunulacak. Resmileşen oyun gereksinimleri, oyun müdavimlerine kesinlikle korku vermeyecek düzeyde Ubisoft’un 14 Şubat 2017’de satışa sunacağı aksiyon-hack and slash(bunun için en uygun terim Diablomsu olabilir) yapımı For Honor...
  83. Yeşil Okçu

Intel'den 22 çekirdekli işlemci !

Intel, kısa süre önce sadece hayal edilen bir ögeyi, gerçeklikle buluşturuyor. Amerikalı teknoloji şirketin, 22 çekirdekli işlemci mimarisini, kamuoyu ile buluşturmayı amaçlıyor. İşlemci performansları her yıl belli düzeyde artsa da, Advanced Micro Devices’ın (Herkesçe bilinen ismiyle AMD) yeni...
  84. Yeşil Okçu

The Flash Sezon 3 Sizce Nasıl İlerliyor ?[SPOİLER]

Sezon 1 de iyi bir başlangıç yapan, Sezon 2 de aynı performansı gösteremeyen The Flash dizisinin şu ana kadar 6 bolümü yayınlandı . İlk olarak Flashpoint etkisi pek yansıtılamadı . Ufak 2-3 değişiklik dışında fazla bir şey göremedim ben . Lakin bu sezon aksiyon bol olacak gibi . Salı günü...
  85. Yeşil Okçu

Google Chrome Kaç Kişi Tarafından Kullanılıyor ?

Sadece masaüstü bilgisayarlar için değil mobil cihazlarda da yüklü halde gelen Google Chrome, 2 milyar gibi oldukça yüksek bir indirilme rakamına ulaştı. 2008 yılının Eylül ayı içinde kullanıma açılan Google Chrome, kullanıcı dostu yapısıyla birçok kişinin beğenisini kazandı. İlk zamanlarında...
  86. Yeşil Okçu

Artık onlar Bile Akıllı !

KLOZETLER HIZLA AKILLANIYOR ! Her geçen gün daha fazla akıllanan banyolarda, akıllı klozet modellerinin sayısı da artıyor. Suyu ve oturağı ısıtarak otomatik bir yıkama gerçekleştiren modeller, sensörler sayesinde yaklaşıldığında kapağını otomatik olarak kaldırıyor. Sıcak kurutma sistemleri ise...
  87. Yeşil Okçu

Söylemesi Size Çok Hoş Gelen Kelimeler

Evet herkesin söylerken zevk aldığı bir kelime vardır . Hatta o kelimelerin bazılarının anlamı bile yoktur :) . Böyle size söylemesi hoş gelir . Var mıdır sizin de böyle kelimeleriniz ? Varsa nedir yazalım :) Benim : BorisyaMörşınglaşbak :D
  88. Yeşil Okçu

Süleyman Alkan'a Şiir Yazdım

Kakara kikiri yapmayın, hemen atar ban Şiirime inşallah verir güzel bir puan Gelmiş foruma,ayağında eşofman Adam Gibi Adamdır @Süleyman Alkan ! Kapıyı kapat yapmasın cereyan Dağlarda gezen hayvanın adıdır ceylan Kimdir bize pencereden bakan ? Parti kur oy verelim @Süleyman Alkan ! @pesimist...
  89. Yeşil Okçu

Uzaylılar Gerçekten Var Mı ?

Son günlerde ,internette uzaylılar ile ilgili haberler artmaya başladı. Kimilerimize göre saçma gelse de kimilerimiz ise onların varlığına inanıyor. Sizce uzaylılar gerçekten var mıdır ? Varsa buna inanma nedeniniz nelerdir ? Anketime katılmayı unutmayın !
  90. Yeşil Okçu

Rainbow Six Siege Japon Karakterlere Bakış

Merhaba SDN Forum. Bu konumda bu ayın 12-13'ünde demo olarak oynanıma sunulan Rainbow Six Siege:Red Crow'a gelen yeni karakterler ve onların silahlarını ve özelliklerini inceleyeceğiz . Yeni gelen karakterler Japon karakterler ve Bir tane de Japonya Mapi var . Yeni gelen Karakterlerin İsimler ...
  91. Yeşil Okçu

SDN Kahramanmaraş Topluluğu [Edeler]

Kahramanmaraş'ta yaşayan hemşehrilerimiz bu konu altında toplanıyor ..
  92. Yeşil Okçu

Fazla Gelen İnternet[ÇÖZÜLDÜ]

Merhaba arkadaşlar . Vodafone'un bir tarifesindeyim ve tarifem 500 Dk 4000 Sms ve 2 GB . Daha doğrusu öyle olması gerekiyordu . Tarifem ayın 1'inde sıfırlanıyor ve yukardaki yazdığım gibi yenilendiği hakkında mesaj geliyor. Ama bugün bir ne kadar kullanmışım diye bakayım dedim Her şey normal...
  93. Yeşil Okçu

Pes 2017 kırıldı !

Denuvolu oyunlar kırılmaya devam ediyor ! Rottr,Doom,İnside gibi Denuvo korumalı oyunları kıran CPY yine bir oyunu kırdı . Pes 2017 ! Denuvoya adeta meydan okuyan CPY kendini aşmış gibi gözüküyor. Oyunun boyutu ise 10 GB . Ama kotu bir haberim daha var . exTReme yamasının yapımcısı olan...
  94. Yeşil Okçu

Disqus ile Anlaşma

Merhaba SDN , bir önerim olacak . Ama siz bunu daha önceden düşünmüşsünüzdür. Sitedeki habere önüne gelen yorum yapıyor. Evet bu mesajlar onaylanıp yayınlanıyor ama ... Bir önerim, sorum olacak . Yorumlar için neden disqus kullanmıyorsunuz ? Disqus kullanılsa nasıl olur ? Aklınıza geldiyse neden...
  95. Yeşil Okçu

İnternete Sadece Ethernet ile Bağlanabiliyorum

Merhaba arkadaşlar . Benim bir notebook'um var . Telefonum falan kablosuz ağa bağlanıyor ama notebookta sadece ethernet ile bağlanıyor . Bunun çözümü nedir ?
  96. Yeşil Okçu

ㄹㅌㅅ因ㅌㅜ炔'e Şiir Yazdım

Bahçedeki kızlar atlar ip Yeğenim giyer slip Bir iPhone olmadı bize nasip Söyle bana senin ismin neden garip? Misafir gelince verirsin eve tertip Benim şiirlerim bir acayip Bir iPhone olmadı bize nasip Söyle bana senin ismin neden garip? Tek hücreli canlının adı amip Sensiz olmaz bir ekip Bir...
  97. Yeşil Okçu

[SPOİLER]The Flash 3. Sezon Bölüm 1 Anlamadıklarım

Merakla beklediğimiz The Flash'ın 3.sezonu bugün yayınlandı . Bir çoğumuz izledi,bir çoğumuz izlemedi . Şahsen ilk bölüm olmasına rağmen iyiydi . Ama çok iyiydi diyemem . Kafama takılan bir kaç soru var . İzleyen arkadaşlar anladıysa bana açıklarlarsa sevinirim . RF ile tekrar aynı zamana...
  98. Yeşil Okçu

Mirror's Edge Catalyst Kırıldı !

Oyun dünyasında korsanı engelleme çalışmaları devam ederken , Denuvo Koruması çok sağlam bir şekilde gelmişti. CPY bu korumayı daha önceden başarmıştı . Rise of The Tomb Raider , İnside, Doom oyunlarının ardınadn Mirror's Edge Catalyst de kırıldı . Oyunun kırılmış boyuttu ise 20 GB ... Bu...
  99. Yeşil Okçu

Zte Axon 7 vs LG G5

Bu iki telefondan hangisi ? Beni şuphelendiren iki şey var . Biri Zte 7 nin sar değeri . İkincisi ise Güncelleme desteği . Sorun çıkarır mı ?
  100. Yeşil Okçu

G5 vs V20

Sizce hangisini almalıyım ? Ve V20 ne kadar fiyatla Türkiye'de olur ?
  101. Yeşil Okçu

CD'yi hep aynı boyut görüyor

Müzik CD si yazdırmaya çalışıyorum ama 700 mb ve ya 4 GB lık CD de müzik alan boyut hep aynı . Daemon Tools kullanıyorum .
  102. Yeşil Okçu

Ekran kartı sürücüsünü yüklerken siyah ekran geldi

Arkadaşlar amd ekran kartı driverımı kaldırıp 14.9 u yuklemeye çalışıyorum ama yükleme sırasında siyah ekran geldi Mouse işareti gelip gidiyor . Pc yi kapatsam ve ya fişi çeksem bir şey olur mu ?10 dakikadır bekliyorum.
  103. Yeşil Okçu

Fifa 17 Maç Yapamıyorum

Oyuna girdiğimde Maç Yap'a tıkladığımda donuyor. Ve ya forma ekranında donuyor. Çozumu bilen var mı ?
  104. Yeşil Okçu

Fifa 17 Hata

Fifa 17 ye bir kez girdim çıktım (oyun donmuştu) bu hatayı veriyor . Yoksay dediğimde giriyor ama canımı sıktı bu durum . Çözümü nedir ?
  105. Yeşil Okçu

Pc ci utkuversus'a Şiir Yazdım

Toplamışsın yeni kasa En sevmediğim yemek pırasa Pc deyince aklıma gelirdin oysa Bu şiir benden utkuversusa Harry Potter kullanır asa Batmanin logosu yarasa Pc deyince aklıma gelirdin oysa Bu şiir benden utkuversusa Yemeğini yediğin yer masa Senin adın neden kısa(!) Pc deyince aklıma...
  106. Yeşil Okçu

Fifa 17 Demo Ne Zaman Çıkıyor?

Evet Fifa 17 Demo ne zaman çıkıyor ? Bu gece çıkacak soylentileri var . Doğru mu bilgisi olan var mı ?
  107. Yeşil Okçu

Her İnternetten Girdiğimiz ip Kaydediliyor Mu ?

Evet mesela ben bir arkadaşıma gittim . Onun ip adresiyle benim ip adresim farklı . Ondan bu foruma girdim sonra kendi evime gelip internetten girdim . Girdiğim ip kaydedildi mi ? @scorpion
  108. Yeşil Okçu

Ne kesiyonuz bu bayram ?

Herkes bayram da ne kestiğini oylasın :) Bayramınız da mübarek olsun :)
  109. Yeşil Okçu

S7 vs 6s

Hangisi bana daha iyi oyun performansı sağlar ?
  110. Yeşil Okçu

Sizce En İyi Ekran Kartı Modeli Hangisi ?

Sizce hangisi ?
  111. Yeşil Okçu

Torrentoyunindir'den yediğim saçma ban

Merhaba arkadaşlar . Bir kaç gün önce torrentoyunindirden yediğim saçma ip banı anlatacağım. Rainbow oyununun paylaşıldığı konuya girmiştim . Skull Rain güncellemesi var mı diye yoktu . Tunngle'dan oynamak için son sürüm lazım . Neyse tunngledaki yabancılara yazdım . Onlar 4.0 yani Skull Raine...
  112. Yeşil Okçu

İnstagram'daki Çekiliş

İnsragramdaki powerbank çekilişi ne oldu ? Facebook sayfasından açıklanacak dediler baktım yok . Bilgisi olan ?
  113. Yeşil Okçu

6s vs G5

Sizce ?
  114. Yeşil Okçu

6s 32 GB

Bu model ne zaman ülkemizde olacak ? Ne zaman çıkacak ? Bilgisi olan var mı ?
  115. Yeşil Okçu

DOOM Kırıldı !

Geçtiğimiz günlerde RİSE OF THE TOMB RAİDER (ROTTR)'ın kırılması ile Denuvo korumalı oyunları korsan olarak oynama ümidimiz daha da arttmıştı . Bugün ROTTR'ı kıran CPY Denuvo ile korunan bir oyunu daha kırdı ! Herkesin merakla beklediği oyun DOOM ! Oyun kırılmış olsa da boyutuyla bizi üzdü ...
  116. Yeşil Okçu

Kotayı Aştım bir sorum var

Merhaba arkadaşlar, AKK 50 GB . Bende aştım . Aştım diye oyun indiriyorum 92 GB kullanmışım . 100'ü geçsem bir sorun olur mu ? 11'inde sıfırlanıyor bu arada .
  117. Yeşil Okçu

1500 TL Sistem

1500 TL ye maksimum 1800 TL'ye Rise Of The Tomb Raider'ı High'ta kasmadan oynayacağım sistem toplar mısınız ?Büyük ihtimal öyle bir sistem toplayamazsınız ama bu fiyat bandında en iyi oyun oynayacğım sistemi istiyorum Önemli: Bileşenler aynı yerden olsun ayrı ayrı alamam . İnternetteki...
  118. Yeşil Okçu

Pc Mi Telefon mu ?

Beyler ben telefonumdan da pc'mden de memnun değilim . Bütçe 2000-2300 TL arası. LG G5 almaya karar vermiştim ama bilgisayarımdan hiç memnun değilim sizce 2000 TL ye güzel pc toplanır mı ? Oyunları rahat oynayabileceğim ? Şu anki Telefonum:L820 Şu an ki Pc: HP Pavilion G6 Tavsiyelerinizi...
  119. Yeşil Okçu

Bu müziği bulabilir misiniz ?

Bu müzik hoşuma gitti . Yorumda soranlar da olmuş ama cevap vermemişler. Bilen var mı ?
  120. Yeşil Okçu

Catalyst Control Center İngilizce

Ekran kartını yeniden kurdum ama Catalyst Control Center İngilizce olmuş . Ne yapmam gerek ?
  121. Yeşil Okçu

Atikmdg.sys hatası

xSplit Broadcaster açıkken Minecraft'a girerken mavi ekran gelip bu hatayı veriyor . Sorun nedir nasıl düzeltilir?
  122. Yeşil Okçu

Okinkurt'a şiir yazdım

Profilindeki kurt bembeyaz Kışın ayaklarımı ağrıtır ayaz Ekran kartım yapıyor sürekli darboğaz Lahmacunun yanında çok iyi gider piyaz Söyle bana profilindeki kurt neden beyaz Bahçedeki çocuklar yaramaz Patlayan Note7'den telefon olmaz Bir üstteki satır çıkarmaz inşallah maraz Bir şiirde sen...
  123. Yeşil Okçu

2. Ekran Kartına Geçmiyor

Torrentten ROTTR indirdim . Ekran kartını ne yaptıysam 2.Ekran Kartına geçiremiyorum. Bundan Dolayı FPS az geliyor . Nasıl Çözebilirm ?
  124. Yeşil Okçu

00100011 Nedir Bu Sayının Sırrı ?

Bu sayıyı Youtube a yazınca garip garip şeyler çıkıyor . Bu sayının sırrı nedir bilen var mı ?
  125. Yeşil Okçu

Ben Kenobi'ye Şiir Yazdım

Senin Şiir Yazmaman Gerekli Neden şiir yazarsın sürekli Profilindeki adam star warstan emekli Gömleğinin yakası lastikli Senin şiir yazmaman gerekli Yaptığın çorbalar mercimekli Kredi çekmişsin ipotekli Yazdığın şiirler bizim için çok riskli Senin şiir yazmaman gerekli Geçtiğin yollar...
  126. Yeşil Okçu

Korkuyorum Beyler El Atın

PC ile uğraşırken 2. ekran kartını her zaman kullansın diye intel hd grapichs 4000'i devre dışı bıraktım aygıt yöneticisinden . Bir şeyler oldu.... Sonra etkinleştireyim dedim etkinleştirdim AMD'nin bozulduğunu gördüm. Sonra onu hallederken inteli sildi. Napayım Beyler çok korkuyorum bir şey...
  127. Yeşil Okçu

Rise of The Tomb Raider FPS Düşük .

Merhaba arkadaşlar . Dün Rise of The Tomb Raider indirdim . Ama çok düşük fps alıyorum . Ayarları Lowa aldım biraz düzeldi ama ben akıcı olmasını istiyorum . Ekran Kartım AMD Radeon 7600 serisi . Evet ekran kartım kötü ama bu tur oyunlarda Mediumda rahat oynardım . Mesela GTA 5'i mediumda rahat...
  128. Yeşil Okçu

Microsoft Wireless Mobile 3000 pil göstergesi

Bu farede pil göstergesi özelliği var ama pil yeni olmasına rağmen Yeşil yanmıyor ? Sorun nedir ?
  129. Yeşil Okçu

Kotayı Aşınca Torrent Nasıl Hızlanır ?

Evet nasıl hızlanır bilgisi olan var mı ?
  130. Yeşil Okçu

Bedava Rainbow Six Siege

Evet arkadaşlar bedava bu oyunu veren yok mu ? Biraz saçma bir konu ama diyeceksiniz ki kim bedava versin . Ama vermek isteyen olur belki . Verecekler pm atabilir :)
  131. Yeşil Okçu

Buzdolabı Hata Veriyor .

Merhaba arkadaşlar dün sabah buzdolabından gelen alarm sesiyle uyandım . Baktığımda buzdolabı hata veriyordu . Sonra servis falan geldi motoru bozulmuş,yarın yapalım dedi . Bugün motoru değiştirdiler . Ama hata hala devam etmekteydi . 6-8 saat sonra bakın dedi üzerinden 10 saat geçti hala aynı...
  132. Yeşil Okçu

Port açmak ne işe yarar ?

Geçen gün Tom Clancy's Rainbow Six Siege oyununda oda açmıştım . Oyundayken herkes lag var falan dedi . Bir kaç Türk'e denk geldim ve denk geldiğim biri pc muhendisi olduğunu lagın benden kaynaklandığını söyledi. Ne yapmamız gerek dedim . Port açmalısın dedi . Oyunu tunngle ile online oynuyorum...
  133. Yeşil Okçu

LG G5 vs Note 5

Sizce Hangisi Alınır ? Hangisi bana en iyi performansı sağlar ve 4-5 yıl gider . Telefonu temiz kullanırım . Tasarım önemli değil . Beni 4-5 yıl götürecek,kasmayacak,en iyi performansı sağlayacak telefon lazım . Nedenleri ile birlikte telefonu önerme sebebinizi yazar mısınız ?
  134. Yeşil Okçu

S7 vs LG G5

Sizce ?
  135. Yeşil Okçu

2000 TL Telefon Önerisi

Merhaba arkadaşlar yakında telefon alacağım,bilen bilir . Kararım LG G5'ten yana kullanmıştım ama araştırdıkça bazı sorunlar duyuyorum . Ve bu beni rahatsız ediyor . Telefondan beklentilerim ; 1-Donanımı Güçlü Olsun 2- Batarya Süresi iyi olsun .(olmasa da olur powerbank ile çözülür) 3-Tasarım...
  136. Yeşil Okçu

Akıllı Saat Önerisi

LG G5 ile uyumlu akıllı saat önerir misiniz ? 200-250 TL civarı arıyorum ,
  137. Yeşil Okçu

Oyuna Girerken Verilen Bu Hata

Tom Clany's Rainbow Six Siege oyununa girerken bu hatayı veriyor . Oyunu yönetici çalıştır dediğimde açılıyor . Sonra çıkıp girdiğimde yine aynı hatayı veriyor bu sefer de uygulamayı yönetici çalıştırı devre dışı bırakıyorum giriyor . Sorun nedir ?
  138. Yeşil Okçu

LG G5 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sizce alınır mı ? Sizin fikirlerinizi de almak isterim . Tasarım sorun değil benim için .
  139. Yeşil Okçu

Cracklerdeki Trojan Uyarısı Doğru mu ?

Evet başlıkta belirttiğim gibi Windows Güvenlik Duvarı 3DM'nin bazı crack dosyasında Trojan diye siliyor . Ben pek aldırmıyorum ama sizce doğru mu ?
  140. Yeşil Okçu

S6 Edge Plus vs iPhone SE

Sizce hangisi ? Nedenleriyle birlikte yazar mısınız ? Telefon en az 3-4 yıl gitmeli,kasma,donma gibi problemler olmamalı . Alacak kişi iPhone 4 kullanıyor ve bundan dolayı SE'ye sıcak bakıyor ama ekranını küçük buluyor . Sizce androide alışabilir mi ?
  141. Yeşil Okçu

Bedava Cüzdan Kodu Oluşturma ?

Bugün yotutube da gezerken bir videoya denk geldim . Program sayesinde bedava cüzdan kodu oluşturuyor . Sizce indirmeli miyim ? Ben oyunlara hiç bir zaman para vermem . Video kaldırıldı.
  142. Yeşil Okçu

A9'lu iPhone vs Snapdragon 820'li LG G5

Sizce ?
  143. Yeşil Okçu

iPHONE Se Şarj Süresi Nasıl ?

Telefonda 1.650 mAh batarya var. Kullanan arkadaşların pil süresi nasıldır ?
  144. Yeşil Okçu

Koskoca Reklam !

Bu koskoca reklam sizden dolayı mı kaynaklanıyor SDN ? Konularda anket vb. Cevaplayamıyorum (mobilden) . En kısa surede duzeltebilir misiniz?
  145. Yeşil Okçu

Suicide Squad Kamera Arkası

Bugün youtubeda gezerken Suicide Squad KaMera Arkası Goruntulerind Denk geldim :) Bence sizde sevebilirsiniz .
  146. Yeşil Okçu

Rise Of The Tomb Rider Kırıldı !

28 Ocak 2016 yılında çıkan Rise Of The Tomb Raider kırıldı . Denuvo korumasının yeni hali ile oyunların kırılması zordu ama crackı çıktı . Oyunu bir çok sitede torrent olarak bulabilirsiniz .
  147. Yeşil Okçu

Bu eylemi gerçekliştirmek için izne gereksiniminiz var .

Merhaba arkadaşlar sims 4 crack yaparken bu hatayı veriyor ve ardından Benim Bilgisayarımın isminin iznine gereksinimi var diyor . Nasıl çözerim ?
  148. Yeşil Okçu

Suicide Squad'a gidecek misiniz ?

Malumunuz bugün 12 Ağustos ve DC'nin bir filmi daha vizyona girecek . Suicide Squad ! Ama filmde bir çok sahne kesilmiş ve Batman v Superman gibi olacağı söyleniyor. Ama yine de izlemeye değer bence . Hatta ilk seans altyazılı diye 11 de kalkan ben 7'de kalktım . Peki ya siz ? Filme gitmeyi...
  149. Yeşil Okçu

VPN ile Multi Üyelik

VPN ile Multi Üyelik açsak siz bunu görebiliyor musunuz aynı ıp falan ?
  150. Yeşil Okçu

2.Ekran Kartı Hareket Ettirince Kasıyor

Merhaba arkadaşlar . Ben grafiği yüksek oyunlarda 2. Ekran kartıyla kucağımda kasmadan rahat rahat oynuyorum . Ama Telefon vb. Çaldığında pc yi koltuğa bırakmak zorunda kalıyorum ve hareket ettirir ettirmez kasıyor . Bu sadece 2.ekran ksrtında oluyor denedim . Ayarlar İntel HD Grafik 4000 ile...
  151. Yeşil Okçu

Chunklar Yüklenmiyor

Minecraft 1.8 de Chunk yuklenmiyor . Bunun çözümü var mıdır ?
  152. Yeşil Okçu

Ekran Kartı Güncellerken Hata

Merhaba arkadaşlar bugün ekran kartını guncelleştireyim dedim . Ekran kartım AMD Radeon 7600 Serisi . AMD AUTO DETECTİON ile güncelledim 286 MB dosya indirdi kurarken internete bir tıkladım Mavi Bir Ekran ve "System_Exception_Error" gibi hata verdi . PC açıldı ama içim rahat etmiyor ekran kartım...
  153. Yeşil Okçu

TürkNet Modem Açıp Kapama

Merhaba arkadaşlar 50 GB AKK li Türknet kullanıyorum . Günde 1 kez telefonlar internetimizi görmüyor bu sorun değil açıp kapadığımda görüyor. Ama her modemi açıp kapadığımda İnternet ışığında kırmızı ışık yanıyor ve 3 dk sonra yeşil yanıyor . Kırmızı yanmasının nedeni nedir ? 12 MBit alıyorum...
  154. Yeşil Okçu

Maksimum 40 TL Mouse Önerisi

Arkadaşlar mousum bozuk gibi günde 30 kere vuruyorum en az . Bende yeni kablosuz mouse almak istiyorum . Bana önerir misiniz ? İnternet üzerinden kapıda ödeme olan her mouse olabilir . Kredi kartı kullanmıyorum da . Önerilerinizi bekliyorum .
  155. Yeşil Okçu

Audiotica

Malumunuz Windows Phone telefonlarda müzik indirme programı biraz sıkıntılı. Bende size benim çok sevdiğim dediğiniz şarkıları %89 ihtimal ile bulan bir program önereceğim. AUDİOTİCA ! Android için var mı bilmiyorum ama WP kullanan herkesin indirmesi gereken bir müzik programı bence . Logosu...
  156. Yeşil Okçu

Linux Geçmeli Miyim ?

Merhaba Arkadaşlar , Windows'un amerikaya bilgiler gönderdiği kanıtlandı . Bu durum beni rahatsız ediyor ve bende Linux'un güvenli bir işletim sistemi olduğunu duydum . 1-Kod falan hiç bilmiyorum Öğrenimi Kolaysa olabilir ... 2- Sürekli Torrent , Crack vb. şeyler ile uğraşıyorum hiçbir şeyin...
  157. Yeşil Okçu

S6 Edge vs LG G5

Sizce hangisi bana en iyi performansı sağlar?
  158. Yeşil Okçu

Haksızlık Yapıldığını Düşünüyorum

Merhaba SDN Forum . Ben her sabah gözümü sdn ile açan bir SDN üyesiyim . Bazen yorumlarımın bazı nedenlerden dolayı kaldırıldığını gördüm ve forum kuralları gereğince sizi haklı buldum . Benim bir mesajımın silinme nedeni kavga vb. olay çıkarabilecek yorum olmasıydı ve ordaki "sizin gibi...
  159. Yeşil Okçu

Laptop Toplanır mı ?

Arkadaşlar aklıma takılan bir soru var . Laptop Ekran Kartı vs toplanır mı ? Toplanırsa darboğaz yapar mı ? Ben bir tek ekran kartı almak istiyorum . SİSTEM ÖZELLİKLERİ: RAM: 8GB EKRAN KARTI: 8GB EKRAN KARTI AMD RADEON 7600 SERİSİ İŞLEMCİ:İ5 İŞLEMCİ 2,6 GHZ. OYUN İÇİN EKRAN KARTI ARIYORUM...
  160. Yeşil Okçu

S6 Edge vs LG V10

Sizce ?
  161. Yeşil Okçu

Minecraft Map Gidip Gidip Geliyor

Hata bu ? Hile programı olmadan da kullandığımda map gidip gidip geliyor ....
  162. Yeşil Okçu

Suicide Squad SoundTrack'ı Yayınlandı !

Ülkemizde henüz vizyona girmeyen Suicide Squad filminin Albümü yayınlandı ! Albüm Spotify'den dinlenebilir durumda. Müzikler ise ;
  163. Yeşil Okçu

SDN Forum Windows Phone uygulaması.

WP ye SDN Forum uygulaması yapılacak mı ?
  164. Yeşil Okçu

Bir üyenin neden ban yediği hakkında bilgilendirmesi .

Merhaba SDN Forum. Fikrim saçma gelebilir ama ben yine de söyleyeyim . Ban yiyen uyeler hakkında sadece ban yiyenin değil, bizlerde haberdar olsak nolur ? Mesela; Forumda ban yiyen üyeler vb. Konu açılır. Ve oraya ; Xxx adlı üye Yyy sebebinden dolayı şu tarihe kadar ban yemiştir . Sizce...
  165. Yeşil Okçu

Sadece Bu Servera Girerken Bu Hatayı Veriyor .

Hep oynadığım servera girerken bu hatayı veriyor sorunu Nedir ?
  166. Yeşil Okçu

Sizce Telefonum Ne Kadar Eder ?

Telefonum 2 yıllık . Lumia 820 modeli . Hiç garantiye gitmedi (yanlış hatırlamıyorsam) değişen parçası yok . Kutu içeriği yok . Bir tek telefon . Sizce ne kadar eder ? Bir tek sağ üst ve sağ alt köşede ufak kavlama var . Sizce ne kadar eder ?
  167. Yeşil Okçu

Huawei P9 vs LG V10

Sizce hangisi ?
  168. Yeşil Okçu

İnternetinizde Sorun mu var ?

Merhaba SDN konularınızı 5'er 6'şsr kez açıyorsunuz. Acaba internetinizde sorun mu var ?
  169. Yeşil Okçu

LG V10 vs Xperia X Performance

Sizce hangisi?
  170. Yeşil Okçu

Fandan Gelen Dayanılmaz Ses ...

Arkadaşlar Bir gün Ben Evde Yokken elektrik kesilmiş ve elektrik kesildiğinde de bilgisayar doağl olarak kapanmış. (Bataryasız Kullanıyorum) . Evde Geldiğimde ilk işim bilgisayarı açmak oldu ve açar açmaz bir fan geliyor . Bu bir müddet sonra geçiyor . Ama ses dayanılmaz bir halde .. Sizce Ne...
  171. Yeşil Okçu

SDN İmzalar Açılsın İstiyorum !

İmzaların tekar açılmasını istiyorum .Bence konuyu gören arkadaşlarda anket sayesinde fikrini beyan edecektir .
  172. Yeşil Okçu

Note 4 vs Z3 plus

Arkadaşlar arkadaşımda Z3 Compact var . Ramazanda almış . Telefon dehşet akıyor 2 GB rame rağmen . Sizce hangisi ?
  173. Yeşil Okçu

Note 4 vs G4

1500-2000 TL arasında telefon arıyorum . Güncelleme sorun değil . Kasma olmasın,kronik sorun olmasın . Tek korkum Samsungta rame fazla yuklenip tıkanma sorunu var mı ? G4 te kronik sorunlar mevcut. İtahalatçı Garantili olmaz ! Bu fiyat bandında başka önerebilirsiniz.
  174. Yeşil Okçu

Note 4 vs Huawei G8

Arkadaşlar sizce hangisi ? Birde G8 den daha iyi 2000 TL yi geçmeyecek telefon önerilerinizi bekliyorum . İthalatçı Garantili yazabilirsiniz .
  175. Yeşil Okçu

S5 mi G8 mi ?

Huawei G8 mi Samsung S5 mi ?
  176. Yeşil Okçu

Lumia 820 ile hangi telefon takas olur sizce ?

Başlıktada belirttiğim gibi hangi telefon olur sizce?
  177. Yeşil Okçu

Huawei G8 vs iPhone SE

Beyler sizce hangisi?
  178. Yeşil Okçu

Forumda imza ekleyebiliyor muyuz ?

Forumda imza ekleyebiliyor muyuz ? Ekliyorsak nasıl ekliyoruz ?
  179. Yeşil Okçu

Secoh-Qad.dll Algılandı

Merhaba arkadaşlar virüs programım Başlıktaki dosyayı tespit etti. KmSpicp programından dolayı olduğu söylenir ama programı sildim. Bunu silsem etkinleştirdiğim lisans gider mi ?
  180. Yeşil Okçu

Niye bu kadar çok kullanılmış ?

Arkadaşlar geçen ay kotayı aşmıştım hızınız ayın 11'inde yenilenecek falan diyorlardı neyse dedim . Her ayın ilk günü de kota sıfırlanır . Daha 5 gün olmuş benim internetim 20 Gb kullanılmış . Ben bu kadar çok kullanmadım neden böyle oluyor ? Ağ adım gizli şifrem çok karışık kimse giremez...
  181. Yeşil Okçu

Çok uykum var ama uyuyamıyorum .

Arkadaşlar Dün akşam 6 da kalktım ve o zamandan beri hiç uyumadım .19 saattir ayaktayım . Nasıl uyurum ?
  182. Yeşil Okçu

Wattpad Para Kazanılır Mı ?

Arkadaşlar Wattpad'dan para kazanılır mı ? Kazanılırsa nasıl kazanılır bana bir yardım eder misiniz ?
  183. Yeşil Okçu

Huawei G8 vs Sony Xperia XA

Hangisi tercih edilmeli ?
  184. Yeşil Okçu

Torrent seçiyorum hepsi iniyor ?

Arkadaşlar prison break 1.sezon tüm bölümleri torrent olarak bulamadım ve tüm sezonları içeren bir torrent buldum . Sadece birinci sezonu seçiyorum inmesi gereken 3.45 gb ama hepsi yani 12 gb olarak gözüküyor 12 gb mı indiriyor ? Yardım eder misiniz ?
  185. Yeşil Okçu

Mac Filtreleme Nedir ? Aktif edersem ne olur ? Yararlı Mıdır?

Başlıkta da belirttiğim gibi bu maç filtreleme nedir ? Yararlı mıdır ? Zararı var mıdır ?
  186. Yeşil Okçu

An Error Occured Hatası

Beyler foruma girerken ara sıra (özellikle 04:00 o civarlar) ''An error Occured'' hatası alıyorum . Çözümü nedir ?
  187. Yeşil Okçu

G8 Marshmallow

G8 marshmallow yayınlandı mı ? Yayınlanmadıysa ne zaman yayınlanacak ? Bilgisi olan var mıdır ?
  188. Yeşil Okçu

Huawei G8 Servis, Kronik Sorun vs.

Servis konusunda yardımcı oluyor mu huawei ve ayrıca kronik sorunu var mı ? Düşündüğüm Model G8
  189. Yeşil Okçu

1000-1500 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar (2016)

Merhaba Arkadaşlar Bu Konuda 1000-1500 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar ı yazmaya çalışacağım :) SIRLAMANIN ÖNEMİ YOKTUR . FİYATLAR MAĞAZA FİYATLARIDIR. İTHALATÇI GARANTİ FİYATLARI YOKTUR . 1-) GENERAL MOBİLE 5 PLUS (ANDROİD ONE KRALI ) 5.5'' ekran boyutunda Full HD IPS ekrana sahip olan...
  190. Yeşil Okçu

1000-1500 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar (2016)

Arkadaşlar 2016 nın 1000-1500 tl arasındaki en iyi cihazlarını yazmaya çalışsam sorun olur mu ? @...Görkem... @Uber ?
  191. Yeşil Okçu

Hareket Ettirince Oyun Kasıyor

Arkadaşlar Bilgisayarım HP PAVİLİON G6 .. 2012 yılında almıştım... Bilgisayarım jet gibi maşallah :D . Ama tek sorun oyunlarda kucağımda oynuyorum . Ve Kucağımda oynadığım için ister istemez biri çağırıyor ve bilgisayarı kaldırıp koltuğa koyduğumda oyun 1 dakika kasıyor . Sadece oyunlarda oluyor...
  192. Yeşil Okçu

Uyuyamıyorum !

Saat 7 oldu ve ben uyuyamıyorum arkadaşlar . Nedenini de bilmiyorum . Dün 6 da yattım(sabah) akşamüstü 5 te uyandım bununla ilgisi olabilir mi ? Oruç olduğum için sut falan da içemiyorum :(
  193. Yeşil Okçu

Huawei G8 Kullananlar Kulübü

Kullanıcı yorumlarını alabilir miyim ? Almayı düşünüyorum da ...
  194. Yeşil Okçu

Huawei P9 Lite Türkiye

Bu cihaz Türkiye ye ne zaman gelecek ? Bilgisi olan var mıdır ?
  195. Yeşil Okçu

Huawei P9 Lite vs G8

Arkadaşlar hangisi ? P9 litenin özelliklerine bakarak karşılaştırır mısınız ?
  196. Yeşil Okçu

Snapdragon 615li Huawei G8 ?

Telefon almama son bir adım kaldı ve şüphelerim var . Sizce Snapdragon 615 sorun çıkarır mı ?
  197. Yeşil Okçu

Huawei G8 alacağım 2 sorum var

Arkadaşlar huawei g8 almayı düşünüyorum. Telefon alınır mı ? Ve wifi ac desteği yokmuş bu bağlantımda sorun oluşturur mu ?
  198. Yeşil Okçu

Honor 7 vs Huawei G8

Hangisini almalıyım ?
  199. Yeşil Okçu

Huawei Honor 7 vs Huawei G8

Bu telefonlardan hangisi alınmalı ? Bir de Huawei g8 de wifi ac desteği yokmuş bu ne demek ? İnternete yansır mı ?
  200. Yeşil Okçu

Şu Telefonlardan Hangisi ?

Arkadaşlar aşağıdaki ekteki telefonlardan hangisi bana : Akıcılık Yönünden, Güncelleme Desteği Yönünden , Uzun Kullanış Yönünden en az 1-2 yıl ve Uygun Fiyat (En fazla 1400) Sağlar ?
  201. Yeşil Okçu

Sony C5 ULTRA ?

Sony C5 Ultra nasıl bir telefon ? Bilgi Verir Misiniz ?
  202. Yeşil Okçu

Android Telefon Almak İstiyorum

Android telefon almak istiyorum . En az 3 GB ram i olacak . Fiyat aralığı 1000-1400 arası hangi telefonu önerirsiniz ? Akıcı, geçişleri hızlı olan ?
  203. Yeşil Okçu

Nasıl Yapıyorlar ?

Şu formayı sonradan tamamlama gibi yapıyorlar ya . Onu nasıl yapıyorlar ?
  204. Yeşil Okçu

Amd 7600 Serisi Ekran Kartım İyi mi?

Ekran kartım AMD RADEON 7600 SERİSİ.. Ekran kartım iyi midir? Birde anakartımı nasıl öğrenebilirim ?
  205. Yeşil Okçu

Psd'yi atamıyorum ...

Arkadaşlar Tasarım Yapmak İstiyorum ... Bir Tarafta Tasarım Yapacağım reism var bir tarafta Efektlerimin psd dosyası . Bir Efekt Seçiyorum Ama Tasarım Yapacağım Resme Atamıyorum ? Yardım Eder Misiniz ?
  206. Yeşil Okçu

Nasıl Olmuş ?

Arkadaşlar Bu Grafik İşlerinde Yeniyim Daha ... Bir Tasarım Yaptım Nasıl Olmuş ? Kötü olmadığı Sürece Her Türlü Eleştiriye Açığım :)
  207. Yeşil Okçu

Hareket Ettirince Oyun Kasıyor

Arkadaşlar Bilgisayarım HP PAVİLİON G6'dır . Sistem: 8 GB RAM, 2.60 GHZ,İ5,AMD RADEON M7600 SERİSİ ... Ama Kucağımda Bilgisayarı Hareket Ettirdiğimde Sadece Oyunlarda Kasıyor... Yardımcı Oolur musunuz ?