Arama sonuçlarınız

1. E

İphone 11 Hızlı Şarj Pil Sağlığı

%80 derken %100 dolmasın mı benim telefonum 11 1.5 ayda %98 e düştü çok şaşırdım
  2. E

Max 6000 TL Telefon Önerisi

Neden önermezsiniz ben de almayı düşünüyordum da
  3. E

Telefon önerisi

androride karşıt birisi değilim o zaman kamera ve oyun için en mantıklı seçenek ne olur sizce?
  4. E

Telefon önerisi

se istediğim bi telefon ama batarya durumu kötü
  5. E

Telefon önerisi

Herkese iyi forumlar elimde iphone 6s 64 gb vardı 4 yıl kullanımdan sonra artık yorulduğunu belirtmeye başladı iphone 11 almayı düşünüyordum malum fiyatı ve taksit seçeneklerinden dolayı aklımda büyük soru işaretleri var kendimi zorlamış olacağım oyun oynayan ve büyük ekran sevmeyen bi insanım 5...
  6. E

İphone 6S

Arkadaşlar telefonumu dün gece tüm uygulamaları kapattım ve yattım uyandığımda %5 civarı şarj gitmişti wifi,konum vb birşey açık değildi sizce normal mi?
  7. E

Telefon Kararsızlığı yardım lütfen

Arkadaşlar sanırım ortama fiyatlar yakın s7 mi dersiniz s6 edge plus mı?
  8. E

Telefon Kararsızlığı yardım lütfen

Arkadaşlar uzun süredir Gm Discovery Elite kullanıcıyım artık değiştirme vaktim geldi aklımda Sony Xperia Z5 Premium var ama genel kullanıcılar kamera ısınma vs. pek memnun görünmüyorlar 2000 tl civarı önerebileceğiniz android telefonlar nedir yardımcı olursanız teşekkür ederim
  9. E

6s için Kılıf

İyi günler iyi forumlar arkadaşlar 6s gold için kılıf tavsiye edebilecek olan var mı?
  10. E

6S 16gb alınır mı ?

Hacım bende aynı konu üzerine bayağı tereddütte kaldım benimde 6s 64 için 400 500 tl eksik var şunu belirteyim istersen vatanda belli bi miktar nakit verip üstünü taksitle alabiliyorsun
  11. E

İphone 6 64 gb mı 6s 16 gb mı?

saçmalık yorumunu biraz açarsan sevinirim kardeşim
  12. E

++++++++++++
  13. E

hız konusunda bayağı bi fark yok diyorlar 3d touch farkı var işte benim için soru işareti olansa kamera farkı acaba büyük bi fark mı
  14. E

Görüşler bekliyorum
  15. E

uzun süre kullanmak istiyorum maddi yönden ayırdığım bütçe zaten ikisi arasında kalmama sebep oldu
  16. E

6s özellik bakımından kafama daha çok yatıyor ki eylülde 7 çıkacağı hesaplanırsa 6nın fiyatı daha düşer gibi bi düşüncem var ama dediğim gibi 6sde kafamdaki şüphe hafıza idi
  17. E

Arkadaşlar iyi forumlar bildiğiniz üzere telefonların fiyatları nerdeyse aynı durumdadır 6'nın hafızası daha üstün 6s 'inde bildiğiniz üzere ram çözünürlük 4k video kamera gibi daha üstün özellikleri var gerek resim gerek uygulama olarak da telefonu kullanan biriyimdir bir yanım hafıza bir yanım...