Arama sonuçlarınız

1. mehmet0228

Beyler varsa bayanlar logitech f310 mu msi gg force gc20 mi

Hikaye kısmı atlayabilirsiniz. Yakın zaman önce snopy rampage r218 modeli aldım. Ucuz diye işimi görür diye düşündüm. Futbol oyunlarında hâlâ yön tuşlarını kullandığım için tuşlar kazık gibi geldi. Dur bir araba yarışı oynayım dedim. Titreşimden zırt pırt bağlantı kopuyor. Böyle bir kolun...
  2. mehmet0228

Beyler 500w kasaya 850va ups yeter mi

Yeterse monitör de bağlayabilir miyim?
  3. mehmet0228

Kyocera fs-1020mfp fotokopi makinası alınır mı ?

Ağrı dağ köyünde öğretmenim bu fotokopi makinası genel olarak işlerimi görür mü sınıf için kullanacam. Hepsiburada da 768 tl fiyatı var toner sorunu yaşatmaz diye de düşünüyorum.
  4. mehmet0228

Beyler arkadaşa laptopumu satacam ama

Benim laptop ryzen 3500u işlemci radeon 540x ekran kartlı bir model 8gb'da rami var. Arkadaşın çalıştırmak istediği uygulamalar unity solid autocad arduino rasperry pyhton gibi uygulamalar sorun yaratır mı? Biraz acil cevaplayabilirseniz çok iyi olacak
  5. mehmet0228

Beyler az kullanılmış veya garantisi bitmiş parçalardan kasa toplanır mı

Beyler kutulu işlemci ve anakartla 1 ay önce alınmış faturası varmış. İkinci el garantisi bitmiş ekran kartına denk geldim alınır mı? Alınacaksa neye dikkat edilerek alınmalı? İşlemci ve anakartı 150 lira karlı alıyorum. Ekran kartını da 800 liraya sapphire rx580 alıyorum. Zaten o fiyattaki bir...
  6. mehmet0228

Sistem Önerisi

Şu an gündelik işlerde çok iyi bir laptop olsa da üst düzey oyunları çok düşük ayarlarda oynattığı için satıp yerine kasa toplayacağım. Bilgisayarı 1.5 haftadır kullanıyorum. Bu arada almak isteyen olursa mesaj atsın konuşalım ki asıl konu bu değil. Zaten burada ticaret yapmak gibi amacım yok...
  7. mehmet0228

Bu Laptop alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/acer-aspire-a315-42g-r4en-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-radeon-540x-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nxhf8ey007-p-HBV00000PJLQ8?magaza=Hepsiburada Ps4 slim alacaktım. Ama pek indirime girmedi ve kaldığım yerin elektriği pek düzenli değil binanın koca su...
  8. mehmet0228

300-400 tl bandında kulaklık tavsiyesi

Selam beyler kablosuz kulaklık alacam. Spor yaparken de kullanacam. Skullcandy hesh 3'tü sanırım hepsiburada da 378 e düşmüş. O aklımı karıştırdı başka tavsiyesi olan var mı? Bir de 200 tl'ye ses kalitesi parasına göre iyi bir ses bombası tarzı hoparlör önerisi verebilir misiniz?
  9. mehmet0228

Teşekkür mesajı

Kısa süre önce kafamdaki soru işaretlerinden dolayı foruma daldım. Kendime buradaki güzel sohbet ortamında bir yol haritası oluşturdum. Yalnız yolum güvenlik soruşturmam tahminimden erken bittiği için en kısa yolu seçme yoluna döndü. Sözleşme imzalamam için verilen gün 15 gün olmasına rağmen...
  10. mehmet0228

yeni evofone Ankara'da

Ne kadar sürer faaliyete geçmesi?
  11. mehmet0228

İmkansızı mı istiyorum bilmiyorum ama

Bluetooth olsun, Sesi ortalama olsun, Bağlantı sorunu olmasın, Suya, tere dayanıklı olsun, Kulaktan zırt pırt fıydırmasın, adam akıllı dursun, Mikrofonu çok önemli değil, 1,5-2 yıl götürsün sağdan soldan sesi kesilmesin, 200 TL'yi geçmesin(80 TL'lik bile olabilir bu bağlamda) olabilidiğine fiyat...
  12. mehmet0228

Honor 9x hakkında

Arkadaşlar bu kadar sık konu açmam ne kadar doğru bilmiyorum. Ama diğer açtığım başlıklardan farklı olduğu için farklı konu açtım onların altlarında tartışsak muhtemelen arayıp bulması karar aşamasındayken zor olabilir. Neyse açtım işte başlığı :D Bugün Honor 20 ile ilgili bir hareketlilik...
  13. mehmet0228

Ben mi yeni görüyorum yoksa Hepsiburada'da mi9t pro göründü 3999 TL

Ulan adamlara daha demin bir sövmediğim kaldıydı(Olaylar enteresan bir şekilde gerçekleşiyor.). Redmi note 8 pro'nun artık hepsiburada'da 2300-2400 TL civarında gelme ihtimali baya yükseldi. https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-9t-pro-64-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000N22SC
  14. mehmet0228

Evofone

Yeni gelen mi9t'lerin zamlı fiyatlarına ilişkin görselle başlıyorum. Anlaşılan mi9t'lerden keseyi dolduran evofone artık mi9t satmayı ikinci plana attı ve "daha fazlaya kaktırabilir miyiz?"i deniyor. Mi9se'nin 300 dolara tanıtılılıp Türkiye'ye mağaza fiyatı 3400 TL'ye gelmesi ve 289 dolara...
  15. mehmet0228

1-1,5 ay sonrasına telefon almayı düşünüyorum.

Allah nasip ederse yüksek ihtimal 1-1,5 ay sonrasında telefon almayı düşünüyorum. Redmi note 8 pro gelirse diye ve şu an maddi önceliklerim farklı olduğu için öteledim biraz. Buraya soracağım Note 8 pro, 7 pro'da olduğu gibi yine Hindistan ve Çin'e özel mi olacak bilgi var mı? Yine biliyorsunuz...