Arama sonuçlarınız

1. nuclearmoonrise

Soru Bu Laptop Kaç Fps Alır?

2. nuclearmoonrise

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

4.5 yıldır kullandığım s7 edge telefonum bir hafta önce ben cihazın hafızası dolduğundan dolayı bir şeyleri silerken tamamen dondu. Güç tuşuna ve ses kısma tuşuna basınca kapandı. Rastgele tuşlara bastım (hard reset tuşlarını unutmuşum). Custom rom yükleme ekranı geldi. O kısım gelince reboot'a...
  3. nuclearmoonrise

Samsung Galaxy S7 Edge den A50 ye geçilir mi ?

Kesinlikle geçilmez. Ben de 2.5 yıldır s7 edge kullanan biriyim tamam her açıdan memnun değilim ama hala kamerada bu cihazdan üstün durumda. Ekran gövde oranı daha düşük olduğu halde daha şık bir cihaz. Annemde A70 var gayet güzel cihaz s7 edge'den A70 e belki bataryası için ancak geçilir veya...
  4. nuclearmoonrise

Samsung Taşınabilir SSD T5 250 GB

Fiyat 350 olarak güncellendi.
  5. nuclearmoonrise

Samsung Taşınabilir SSD T5 250 GB

Ürün samsung'un kendi internet sitesinden Aralık 2017'de alınmıştır. Faturalıdır. Dolayısıyla garantisi yaklaşık 10 ay kalmıştır. Neredeyse hiç kullanılmadı, düşürülmedi. Özelliklerini internetten araştırabilirsiniz. Antalya'da yaşıyorum...
  6. nuclearmoonrise

Samsung A7 2018 mi A8 Plus 2018 mi?

Annem telefon alacak. Bu iki telefon neredeyse aynı ama a8 plus'ta suya dayanıklılık var ama a7'de de 3 kamera var ve çözünürlük değerleri daha iyi. ayrıca a8'de 2017 den farklı olarak bildirim ışığı da var. Arada da 600 liralık fark var. Suya dayanıklılık bize göre önemli ama aradaki 600...
  7. nuclearmoonrise

Kulaklık Seri No Bulma (Sony Garanti için Yardım)

11.01.2017 tarihinde mediamarkt.com.tr üzerinden mdr-1abt kulaklık sipariş ettim. Ürün bana 4-5 günde geldi fatura tarihi 17.01.2017 olarak gözüküyor sanıyorum ki ödeme tarihinden itibaren değil ürünün fatura edilme tarihine göre garanti başlıyor o yüzden henüz zamanım var gibi ama sorun şu...
  8. nuclearmoonrise

CS 1.6 LAN Lag Sorunu

normalde battlefield 4 veya 1 oynarım ama hem artık oyun oynamayı neredeyse tamamen bıraktığımdan hem de bilgisayar yeterli gelmediğinden bazen 1.6 oynuyorum. Bu arada çözüm basitmiş. Kaspersky lag yapıyormuş. Korumayı kapatıp çıkış yapınca lag falan kalmadı
  9. nuclearmoonrise

CS 1.6 LAN Lag Sorunu

Arkadaşlarımla bazen cs 1.6 oynuyoruz lan üzerinden. Bağlantıyı telefon üzerinden gerçekleştiriyoruz. Yani telefonun ağını paylaşıma açıp telefona bağlanıp oynuyoruz ve hep lag oluyor. Ping 15-20'lerde gezerken birden 80-120 civarına çıkıyor. İnternet yavaşlığıyla alakalı bir durum olamaz çünkü...
  10. nuclearmoonrise

S7 Edge Açılış Ekranında Kendini Tekrarlıyor.

Telefondan bir uygulamaya girerken bir anda dondu. Hiçbir tuş çalışmadı ve sonra kendini yeniden başlattı. Nadiren de olsa böyle olmuştu ama yine de şaşırdım. Ama önceki seferlerde hep açılmıştı. Şu an o powered by android açılış kısmında kalıyor. Sonra ekran siyahlanıp titreyerek tekrar o...
  11. nuclearmoonrise

Titreşimdeyken Zil Sesi Çalma

Arkadaşlar olay şu. Ben telefonun arama yapılırken çalmasını ama diğer her şeyin titreşimde olmasını istiyorum. Ses moduna alıp diğer ayarları titreşime ayarlasam bile bazı uygulamalar ses çıkarıyor ya da tamamen sessiz kalıyor. bana titreşim modunda aramaların sesini çaldıracak bir program...
  12. nuclearmoonrise

4500 TL'ye Kadar Televizyon Önerisi

Bu tv benim de hoşuma gitti fakat bulunduğu şehirde stokta değilmiş
  13. nuclearmoonrise

Doğru. 55" düşünüyoruz.
  14. nuclearmoonrise

İlk defa akıllı ve 4K bir televizyon kullanacağım. Diğer elektronikler hakkında kısmen bilgi sahibi olmama rağmen televizyonlarda neredeyse hiç bilgim yok. Sizden bu konuda yardım rica ediyorum. Bütçe: 4500 TL 4K ve HDR olmalı. 3D gerek yok. İnternetten alınmayacak. Ancak Teknosa,Vatan veya...
  15. nuclearmoonrise

Vodafone Geçilir mi (S7 Edge)

Teşekkürler. Büyük ihtimal 15 veya 20 gb lik paketlerden birini yapıcam. özellikle youtube ve spotify passları için istiyorum.
  16. nuclearmoonrise

Vodafone Geçilir mi (S7 Edge)

Vodafone'un pass avantajları sebebiyle türk telekom'dan vodafone a geçmek istiyorum ama bir sorum olacak. Aylar öncesinde s7 edge'de vodafone hatlarla ilgili 4.5g sorunu olduğunu okuduğumu hatırlıyorum. Belki yanlış hatırlıyorum ama 4.5g nin stabil bi şekilde çalışmadığını, bazen geç...
  17. nuclearmoonrise

Xiaomi Mi 6 ve OnePlus 5

Bence de Oneplus 5 daha iyi. hem metal kasa hem de batarya daha iyi. ekran da daha büyük.
  18. nuclearmoonrise

S7 Edge satıp 1700 TL'ye HTC 10 Siyah İthalat garantili alınır mı?

u11 i tasarımı yüzünden sevmiyorum. ve biraz dediğin 700 800 lira
  19. nuclearmoonrise

S7 Edge satıp 1700 TL'ye HTC 10 Siyah İthalat garantili alınır mı?

S7 edgeyi satıp ithalatçı HTC 10 alınır mı? Hepsiburadada siyah rengi 1700 liraya inmiş. Ses açısından tatmin edeceğini biliyorum. Peki diğer özelliklerle? Sizce?
  20. nuclearmoonrise

Geekbuying den black friday Meizu Pro 7 1264 TL, ÇEKİNCELERİM VAR

simkart içeren her şey yasaklı diye biliyorum. onun dışında 30 dolar veya euro (tam ayrıntıyı bilmiyorum) üstü her şeyi vergisini ödeyerek satın alırsınız.
  21. nuclearmoonrise

Sony Xperia Xz1 vs HTC U11

İkisi de oldukça kırılgan. XZ1i bilmiyorum ama u11 in bataryası iyi değil gibi gözüküyor testlerde. u11 ses konusunda daha çok tatmin eder sanıyorum. ikisinin de tasarımı iyi değil bana göre. illa ikisinden biriyse u11 ama ben ikisini de almazdım.
  22. nuclearmoonrise

2000Tl telefon önerisi

Buna pek gerek yok. Eğer mediamarkttan da alışveriş yapmak isterse p10 lite fiyatı şu birkaç günlüğüne 1699 lira
  23. nuclearmoonrise

Sony kulaklığı

Dostum cihazın sunduğu ses performansını bahsettiğin kulaklıkta hissedemezsin. bu kulaklığı kullanıyorsanız ses odaklı veya hifi ses destekli telefon kullanmanıza bile gerek yok ki sony telefonlarında ses için birçok iyileştirme sunan bir marka. arkadaşa o yüzden başka modeller önerdim.
  24. nuclearmoonrise

2600tl telefon önerisi

U11 boş bence. cam kasa, yetersiz pil ömrü gibi nedenlerden dolayı. op5 her konuda gayet iyi. özellikle batarya testlerine baktım note 8i p10 pro yu batarya performansında yeniyor
  25. nuclearmoonrise

Sony kulaklığı

herkes metal dinlemiyor :) ve bi de evet kulakiçi konusunda kötü bence ama kafaüstü bir kulaklığını çok beğenerek kullanıyorum
  26. nuclearmoonrise

Sony kulaklığı

Geçen kutu açılış videosunu izledim. MH750 çıkıyor yanılmıyorsam. O da ucuz bir kulaklık ve iyi olduğunu pek sanmıyorum. sony nin 2 kulakiçi kulaklığını kullandım. mdr-ex110apb ve mdr-ex750na. ikisinde de sibilans sorunu vardı. Yani yüksek seste S harfleri kulak tırmalayabiliyor. O yüzden sony...
  27. nuclearmoonrise

S7 vs p10

p10 ve u11 in batarya leş. s7 uzun ömürlü olmaz. oneplus 5 daha iyi derim ben. illa bu iki telefon arasında cevapla dersen: telefon alma
  28. nuclearmoonrise

Samsung Galaxy Note FE

ben de aynı düşüncedeyim. garantiyi yok sayıp alın.
  29. nuclearmoonrise

HTC u11 kamera

Bence normal. Mesela s7 edge in kamerası benim gözümden daha fazla ışık alıyor ya da almaya çalışıyor. kimi zaman geceleri benim gördüğümden daha çok ışık yakalıyor yani telefon. belki yapay bir şeyler yaptığından karıncalanma oluyordur ki ben de de oluyor s7 edgede
  30. nuclearmoonrise

Oneplus 5 ekran süresi.

S7 edge kullandıysan. s7 edgeden bu telefona geçince bazı özelliklerin eksikliğini hissettin mi? Yani s7 edgedeki özellikleri aradın mı?
  31. nuclearmoonrise

Samsung Galaxy Note FE

Satıcıları bilmem ama bu telefon hepsiburada'da ilk satışa çıktığında Hepsiburada tarafından satılıyordu. Sonraki günlerde baktığımda başka satıcılar ortaya çıkmıştı. Hepsiburada nın tekrar satmasını bekleyebilirsin.
  32. nuclearmoonrise

Android Marshmallow Vs Nougat ?

İkisi de gayet güzel sürümler. 7.0 birkaç özellik fazla olacaktır 6.0 a göre, o kadar...
  33. nuclearmoonrise

İlk akıllı Telefon

Alma arkadaşım alma. Ben şu an diyorum ki keşke akıllı telefonum olmasa da daha fazla kitap okuyabilsem. Ya sen de telefon bağımlısı olursan? Bence böyle kal.
  34. nuclearmoonrise

tasarım konusunda one plus 5 mi one plus 5 tmi

OnePlus 5 derim ben. Şirketler ekran/kasa oranını daha da yüksek göstermek için 18:9 gibi bir ekran formatı kullanıyor. Herhalde bu formatın telefonlarda kullanımı başka bi şekilde açıklanamaz. Bu formatı sevmiyorum. Çoğu şeyle özellikle videolarla uyumsuz. O yüzden 16:9 ekranlı OP5 tercihim olur.
  35. nuclearmoonrise

1 Yıllık S7 Edge Deneyimim

Mi 6 en olmadık seçenek hocam ya. Cam kasa, kulaklık girişi yok ki en önemlisi bu.
  36. nuclearmoonrise

Beyler telefonu 1600 e satmayı düşünüyorum. Alıcısı da çıktı gibi. servise falan götürmedim hiç telefonu daha. ne dersiniz. satayım mı? üstüne 400 falan koyup zte axon 7 almayı düşünüyorum.
  37. nuclearmoonrise

Böyle Bir Telefon Var Mı?

İnceleme videolarını izledim. Hani belki cam olmasını sorun etmem diye... Ama bataryası neredeyse facia. Aklımda oneplus 5 var ama neredeyse stok android olduğundan pek cazip gelmiyor
  38. nuclearmoonrise

samsung kategorisinde konu açtım bir sürü sorunu var. garantiye göndericem eğer yapılırsa satıp başka bir marka almayı düşünüyorum. htc 10 piyasada doğru düzgün bulunabilseydi onu alırdım siyah rengini
  39. nuclearmoonrise

Kendi kulaklıklarım var zaten onlarla kullanıcam. iyi bir kulaklığın hakkını verecek bir cihaz olmalı. op5 in de böyle bir cihaz olduğundan emin olmam gerek
  40. nuclearmoonrise

Hah jelly effect. beni rahatsız eder mi bilemiyorum. bu arada ses şiddeti değil de kalitesinden bahsediyordum özellikle kulaklık çıkışı için.
  41. nuclearmoonrise

1. 2-3 bin lira arası 2. Fiziksel home tuşu olan. 3. 16:9 ekran oranı. 4. Metal kasa 5. Ses performansı önemli 6. Batarya önemli Bu özelliklerde benim bildiğim P10&P10 Plus, ZTE Axon 7, OnePlus 5 gibi telefonlar var ama hangisi en sorunsuzdur bilemiyorum. Mesela OnePlus 5 in ekranında bir...
  42. nuclearmoonrise

Eklemeyi unuttuğum bir diğer sorun da piksel yanması. Bembeyaz bir ekran açınca klavyenin ve bildirim çubuğunun gölgesi rahatlıkla gözükebiliyor.
  43. nuclearmoonrise

Telefonu ne kadar dikkatli kullandığımı yazdım. Ayrıca s7 ile s7 edge yi bir turmamak lazım. o edge ekran birçok sorun doğuruyor. bir de herkes bu sorunları yaşayacak diye bir şey yok.
  44. nuclearmoonrise

Yazılımla bi derdim yok. Stok android görünümlü cihazlara sıcak bakmıyorum pek. Sony, OnePlus gibi cihazlara ondan pek ilgim yok mesela
  45. nuclearmoonrise

Abartmayın. Ben de bu söylemlere inandım. Gayet de yavaşlıyor telefon Edit: Örneğin whatsapp bazen kitleniyor. Eski mesajları ararken falan..
  46. nuclearmoonrise

edge ile alakası yok mesela arkadaşımın a7 2017 si var. yataktan telefona uzanırken komodinden yere düştü çat arkası kırıldı. cam sonuçta...
  47. nuclearmoonrise

Hayır parmak izi okumada bir problem yok. Aslında var ama şu şekilde. Home tuşu da kendi kendine basıyor... Bir keresinde telefonu cebime koyarken yanlışlıkla ekranı açmışım. Home tuşu defalarca üst üste basmış. Telefon 30 saniyeliğine kitlendi mesela :)
  48. nuclearmoonrise

Home tuşu bana özel değil telefon ilk çıktığında telefonun butonunun kolay çizildiği vs. gibi haberler vardı
  49. nuclearmoonrise

ekran koruyucu ile spigen çakışıyor. addison ile çakışmıyor fakat ekran koruyucu telefonun sadece kenar bölgesine yapışıyor bu yüzden birçok bölgeden telefon ile ekran koruyucu arasına toz giriyor bu da haliyle can sıkıyor.
  50. nuclearmoonrise

O zamanlar cellular line ve addison kılıf kullanıyordum. cellular line'dan hiç memnun kalmadığım için çıkarıp attım. kılıfı da spigen aldım. kılıftan memnunum. yani slim armordan. Telefonu biraz kabalaştırıyor ama sağlam bir kılıf.
  51. nuclearmoonrise

Ne alaka bunca zamandır böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Yeni yeni olmaya başladı. s8de de olmaya başladıysa servislik olmuş o.
  52. nuclearmoonrise

Güncelleme hiç problem değil benim için. Şu anki özellikleri benim için gayet yeterli çok fazla hem de
  53. nuclearmoonrise

Bu telefonu almadan önce 3.5 yıl s3 kullanmıştım. Telefonu aldım. Çok beğendim. Herkese önerdim vs vs.. Ama şimdi öyle gözüküyor ki o kadar mükemmel bir telefon değil. Sahip olduğu özellikleri koruyabilseydi evet mükemmel olabilirdi. Telefonu alalı tam 1 yıl oldu ve bu süreçte telefonu nasıl...
  54. nuclearmoonrise

Webtekno'nun Yaptığı Saçma Gönderme

İlkse ilk olduğunu söylemesi yeterli "VOAVV" dememizi isteyerek ödediği miktarı üstüne basa basa söylemesi hoş olmuyor.
  55. nuclearmoonrise

Webtekno'nun Yaptığı Saçma Gönderme

Şu an shiftdelete forumunda olsak bile gayet güzel ve komik olduğunu düşünüyorum. Webtekno'yu artık takip etmiyorum bu arada. Ama shiftdelete ekibinde özellikle Hakkı Alkan'ın davranışlarını abartılı buluyorum. Başka bir apple ürününün inceleme videosunda da para mevzusu açmıştı işte 10 bin...
  56. nuclearmoonrise

Rehberdeki Kişileri Favorilere Ekleme

Sonunla ilgili bir sorun zannetmiştim ama değil. Rehberde gruplar a tıklayıp yapılıyormuş.
  57. nuclearmoonrise

Rehberdeki Kişileri Favorilere Ekleme

Rehberde favori eklemek için kişiye tıklayıp ayrıntılara girdiğimizde yıldıza tıklıyoruz fakat o yıldız bazı kişilerde var bazı kişilerde ise yok. Neden yok bilmiyorum. Bu kişileri nasıl favori olarak ekleyebilirim? Edit: Android 7.0
  58. nuclearmoonrise

Yeni Telefon Alacağım Yardımcı Olur Musunuz?

Hepsiburada'daki satıcılar kendi kafalarına göre fiyat veriyor. Bir keresinde GM5 Plus ı 5.000 TL yapan görmüştüm. Mobiloom satıcısının fiyatını ss atmanız bile komik şu anda. Hiç kimse de gidip apple türkiyeden ss atmıyor. Doğru fiyatlar 4699 ve 5499. 8 plus için...
  59. nuclearmoonrise

LAPTOP'DA 2 KULAKLIK TAKMAK İÇİN NE ALMAM LAZIM?

Ben şu arkadaşı kullanıyorum. F8Z274BTBLK BELKIN KULAKLIK SOKET COKLAYICI SİYAH Cihazdan gelecek gücü paylaştıracağı için ses seviyesinde biraz düşme yaşanabiliyor.
  60. nuclearmoonrise

Neden Samsung S ve Note Serisi Dışında Cihazları Önermiyorum?

Ya arkadaş s7 edge kullanıyorum da noluyor. Benim whatsapp fazla miktarda mesaj video vs. içeriyor. 2 yılın her şeyi duruyor resmen. 3.5 gb foto ve video boyutu, 200.000+ mesaj. Telefon whatsappta kasabiliyor bazen geri tuşu kitleniyor home tuşu ile çıkıyorum. tabi bu dediklerim çok nadir olan...
  61. nuclearmoonrise

Sizin İçin İdeal Telefon Boyutu(inç) ve Nedeni

Telefondan telefona değişir. s7 edge kullanıyorum malum 5.5 inç. Diğer çoğu telefona göre kasası daha küçük ekran gövde oranından. ama yine de elim pek büyük olmadığından zorlanabiliyorum. ama yine de 5.5 inç olmasından memnunum. 5.8 inçlik başka bir telefonu zor kullanırdım ama o başka telefon...
  62. nuclearmoonrise

İnternetten bir şey indirememe sorunu

ADM app ını öneririm. PCdeki IDM nin android benzeri...
  63. nuclearmoonrise

Lenovo Legion y520 alınır mı

gidip evde de prize takarım işte de okulda da. yıl 2017 her yerde priz var :) sürekli şarjda kullandıktan sonra pil de olsun cacık sorun olmaz ki 4 yıldır laptopumu öyle kullanıyorum. benimki oyun laptopu değil sıcaklığını 90 dereceye çıkıyor.. SAMSUNG bu arada. ama pil hala sağlam 2 saat dayanır.
  64. nuclearmoonrise

ilk olarak tükenmiş. ikinci olarak 960 eski.
  65. nuclearmoonrise

acer de hp de almam ben. acer ne ayol. hp de cehennem ateşi gibidir şimdi. kucağıma koysam pipimi yakar. lenovo veya dell olmadı asus modellerinden alın
  66. nuclearmoonrise

drop yemesi o bilgisayarda genel sorun. araştır biraz ani fps düşmeleri yaşanıyormuş onda
  67. nuclearmoonrise

ne alaka kız. isterse 90 dereceye çıksın. bir oyun laptopu şarja takılmadan kullanılmaz zaten
  68. nuclearmoonrise

çatır çutur en azından minimum ayarlarda dell ile en az 50 fps alırsınız bu da bf1 için konuşuyorum diğerlerinde 60 garanti
  69. nuclearmoonrise

ben de bir ara laptop alacaktım. almadim y520 ile dell 7567 arasında kalmıştım. dell 7567 kasa kalitesi olarak çok iyi. y520 20 cm den düşse parçalanır gibi bir plastik. dell bence.
  70. nuclearmoonrise

1 nesil önceki İphone vs Güncel android cihazlar

Ben bu konuya katılmıyorum. Tamam fiyat benzerliğinden ötürü bu sorular geliyor fakat bildiğiniz üzere apple cihazlar daha uzun ömürlü oluyor. garanti desteği, uzun ömürlülük, daha kısıtlı ama yine de daha stabil bir işletim sistemi önceki nesil olsa bile bu cihazları tercih sebebi yapabilir. o...
  71. nuclearmoonrise

Neden Sağlam Grafikli Oyun Yok?

Ekranlar küçük daha fazla çözünürlüğe, grafiğe gerek yok.
  72. nuclearmoonrise

Neden Sağlam Grafikli Oyun Yok?

Mobilde hareket kontrolü çok iyi değil. Çoğu kişi öyle bilgisayarda oyun oynar gibi oyun oynamıyor. Zaman geçirmelik daha basit oyunlar tercih. Mesela Modern Combat güzel bir oyun fakat telefondan öyle bir oyunu oynamak çok zor. Bana göre sebebi bu.
  73. nuclearmoonrise

iPhone X mi? Huawei Mate 10 Pro mu? Note 8 Mi?

Evet eksi olabilir fakat 3 ">" ifadesini gerektirmez.
  74. nuclearmoonrise

Walkman alırım :)
  75. nuclearmoonrise

Note 8 in kamera anlamında daha iyi olduğunu söylemişsin. Başka sayacağın özellik yok. Kamera için mi 3 tane büyüktür koydun. 1 tane büyüktür koysan tamam.
  76. nuclearmoonrise

Note 8'den sonra 3 tane büyüktür koymak niye? Tamam apple ben de pek sevmiyorum ama adamlar daha ne yapsın kocaman bir ekran koymuşlar. Özelliklerini de sen benden iyi bilirsin. Fanlık objektifliğe engel olmasın.
  77. nuclearmoonrise

iPhone X'i fiyat yüzünden eleyip diğer ikisini seçenek sunmak saçma. Sanki Note 8 çok ucuz bir cihazmış gibi. Alacak olsam 3ünü de fiyat nedeniyle almam. Bu sebeple 3'ü arasından tercih yapmam gerekirse X derim. Bu sefer yapmış gibiler. Denemek güzel olurdu.
  78. nuclearmoonrise

Lenovo K6 Note ile Samsung S6 arasından hangisini seçmeliyim ?

S6 ya pil tüketimi açısından iyidir demek çok komikmiş. sıfır k6 note derim ben Edit: ses konusunda da s6 deniyor. tabi tabi olmayacak ne varsa söylemiş arkadaş. s6 android tarafında en alınmayacak telefondur bana göre. bataryası batarya değil. hafıza kartı girişi yok. samsung görünümlü iphone...
  79. nuclearmoonrise

S7 edge hangi renk

diğer markaların gümüş diye tanıttığı çoğu cihaz bildiğiniz beyaz. bu telefonun gümüşü ise ayrı bir şey.
  80. nuclearmoonrise

S7 edge hangi renk

silver titanium s7 edge ye en çok yakışan renk. gold kız rengi zaten. blue coral in çerçeveleri de gold. siyah renkte edge ekranlar belli olmuyor. en iyisi mükemmel bir gümüş renk sunan silver titanium
  81. nuclearmoonrise

Android P (9.0) alacak telefon önerisi

Her telefon ilk çıktığı işletim sisteminde daha güze bence en azından batarya olarak. ama güncelleme çıkınca meraktan güncelliyorum ben de...
  82. nuclearmoonrise

Off servise daha önce hiç bir cihazımı gotürmedim. Şimdi götürsem alıp birkaç gün inceleyecekler mi?
  83. nuclearmoonrise

servis kapsamında olduğunu sanmıyorum
  84. nuclearmoonrise

amoled yanığı mı deniyor gölgelenme mi deniyor ne deniyor bilmiyorum ama hani şu ekranda bazı şeylerin izi kalma durumu var ya. o bir süre önce ortaya çıktı. mesela galeriden bembeyaz bir foto açıyorum ekran bembeyazken bakıyorum. bildirim çubuğunun izi kalmış. klavyenin izi kalmış. kaçınılmaz...
  85. nuclearmoonrise

ekran koruyucu yok. ekran ısıya duyarlı bi şeymiş galiba benimki de ısınınca basıyor genelde. pil için servise vermeyi düşünmem. performansta %60 ın altına düşerse ilgileniyorlar galiba. ya servise versem bi yerini yaparken bi yerini bozacaklar diye korkuyorum ben.
  86. nuclearmoonrise

benim pil süresinden ziyade daha büyük bir sorunum cıktı. ekran kendi kendine basıyor özellikle cihaz ısınınca. neden bilmiyorum ama durup dururken oldu. eskiden muslukta yıkamıştım ama sudan kaynaklı olduysa neden aylar sonra oldu anlamadım. bazen çok can sıkıcı olabiliyor ama idare ediyorum.
  87. nuclearmoonrise

Benim için şu anlık çok sorun değil iş görüyor yine iyi dayanıyor da eskisi gibi değil sadece.
  88. nuclearmoonrise

Benim pil performansımda ilk aldığıma oranla ciddi düşüş var özellikle 7.0 dan sonra oldu. full 4.5g kullanıyorum. 4 saat ortalama ekran süresi. ama parlaklık genelde %80 - %100 arası. s7 edge
  89. nuclearmoonrise

Üst Düzey Kulaklık Tavsiyeleri

Cx 3.00 dan soundmagic e80 e geçtim. 300 lira şu an bir sitede. cx 3.00 a göre daha çok memnun kalacağınızı düşünüyorum.
  90. nuclearmoonrise

Pek tavsiye etmiyorum cx 3.00 ı izolasyonu başarısız ve bana telefonla s7 edge ile kullanımda gerekli ses şiddetini veremedi. tabi bu benim kişisel görüşüm çok beğenenler de olabilir.
  91. nuclearmoonrise

Ben de antalyada yaşıyorum. MDR-1ABT kullanıyorum. açıkçası bu kulaklıkla öğle baktı falan dışarı çıkmam sadece akşam ve gece kullanıyorum. konuda modeller kadar olmasa da çok iyi bir kulaklıktır tavsiye ederim.
  92. nuclearmoonrise

Gürültü engeleyici kulaklıklar

sony mdr ex750 var daha önce biraz kullandım şık bir kulaklık. dijital gürültü engelleyicisi var ama seslerin bir kısmını engelleyebiliyor yani azaltıyor diyeyim. sana tavsiyem pasif gürültü engelleyici bir kulaklık hak. kafa üstü alacaksan kulak çevreleyen bir korel gayet iyi olacaktır...
  93. nuclearmoonrise

350TL - Kulaklık Önerisi

cx 3.00 ı ben de hiç sevmedim ve yeni kulaklık almak zorunda kaldım. soundmagic e80 kullanıyorum şu an ve çok memnunum tavsiye ederim. mediamarktta yok galiba ama başka bir sitede 300 lira
  94. nuclearmoonrise

Telefon onerisi

ciddi cevap vermeyin şuna ya konu açmasını bilmiyor daha önce kitlendi konusu. fake bir çomarla karşı karşıyayız aldırmayın.
  95. nuclearmoonrise

3200 TL telefon

Huawei ye bilinmedik marka demek cahillikten başka şey değil.
  96. nuclearmoonrise

Reklam mı veriyorsunuz yoksa işkence mi ediyorsunuz ?

Bence doğru olanı 12 saatte 1 reklamdan fazlası olmamalı. 1 kez tıklayalım reklamınıza, 12 saat boyunca bize reklam göstermeyin. bakın 24 demiyorum. sizi de düşünüyorum hani bizim için amerikadan gidip mek buk alıp inceleme yapabilcek parayı "denkleştirebilmeniz" için.
  97. nuclearmoonrise

Reklam mı veriyorsunuz yoksa işkence mi ediyorsunuz ?

Tam şu an delirdim ve maalesef ki tapatalk indirmek durumunda kaldım mobilde. burdan şift deleyt i kınıyorum
  98. nuclearmoonrise

Android P (9.0) alacak telefon önerisi

Kahin varsa gelsin bize de söylesin.
  99. nuclearmoonrise

HTC 10 Neden önerilmiyor?

o zaman "htcnin kulaklık hariç hiçbir artısı yok" gibi bir yorumdan kaçınsanız iyi edersiniz.
  100. nuclearmoonrise

HTC 10 Neden önerilmiyor?

Her telefon konusuna "onu boşver s7 al" diyenler bir bitsin artık. tamam iyi telefon da telefon dünyası s7 den ibaret değil. --- Gönderi Güncellendi --- Axon 7 nin içindeki DAC lar evet çok iyiymiş ama htc ye de haksızlık etmeyin hem kulaklık için hem de hoparlör için içinde mini birer amfi var...
  101. nuclearmoonrise

LG B&O HİFİ PLUS AFD-1200

Ban yemişsin ama bildiğim kadarını söyleyeyim. Cihaz hakkında bir bilgim yok. Fakat farklı bir forumda okuduğuma göre ortalama bir cihazmış. Bence seni mutlu eder ama böyle bir dac dan önce iyi bir kulakiçi veya kafaüstü bir kulaklık almalısın ki hakkını verebilesin cihazın. axon 7 mevzusundan...
  102. nuclearmoonrise

S7 Edge'den Axon 7'ye?

Bilgi için teşekkürler mediamarktın gece indirimleri olduğunu bilmiyordum.
  103. nuclearmoonrise

S7 Edge'den Axon 7'ye?

Bu yorumunuzu geçen bir yerde görmüştüm fakat yazılımsal oynamalara çok bakmıyorum artık. özellikle ses konusunda ince ayar yapabilecek uzman bi kullanıcı olmadığım için bu tür programlar bana zor gelecektir. ha şimdi neden axon 7 o zaman derseniz ben ses kalitesini anlayabiliyorum fakat çok...
  104. nuclearmoonrise

S7 Edge'den Axon 7'ye?

Kamerayı ayda yılda 1 kullanıyorum zaten. Sahibindene şöyle bi baktım da yurtdışı 0 cihazları 2000 e satıyorlar. Diğer 2. el s7 edgeler 1700-1900 civarı gibi. 2000 e satabilir miyim bilmem.
  105. nuclearmoonrise

S7 Edge'den Axon 7'ye?

1 yıl olacak s7 edge kullanıyorum her şey iyi güzel fakat telefonun ses kalitesi de ses çıkış gücü de az. Axon 7 ise bu anlamda çok övülen bir cihaz. Sizce S7 Edgeyi satıp 2000 liraya axon 7 alınır mı? Yani kaybedeceğim çok şey olur mu sizce? Telefonun bir sorunu var mıdır? Ayrıca s7 edgeyi kaç...
  106. nuclearmoonrise

İphone 8plus mu iphone 7 plus +apple airpods

Airpods nedir? Denemedim ama eminim çöptür. 900 liralık bir cihaz. Hava atmak istiyorsan al. Ama airpods gören çoğu kişi pek iyi gözle bakmıyor. Kulaklıkta ses konularında belli markalar vardır. Beats veya apple bu markalardan değil bana göre. Sony, Sennheiser gibi markaların kulaklıklarına 900...
  107. nuclearmoonrise

Gm 5 plus alinirmi ve 4-5 yil gidermi acil yarin almayi dusunuyorum

Anket efsane. Alınmaz. Götürmez.
  108. nuclearmoonrise

1600 tl'ye kadar telefon önerisi

Asus zenfone 3 e tasarımı kötü diyen estetik zevkten yoksundur. üstteki arkadaşın dediği gibi kürek sony telefonunu almalı. ona öylesi yakışır.
  109. nuclearmoonrise

Max 2400 TL Hangisini tercih Etmeliyim ?

S7 ve ip7 boşver. G6 veya P10 derim. LG yi de boş ver kaç yıl oldu ekran yapmayı beceremeyen güya en büyük ekran üreticilerinden. P10
  110. nuclearmoonrise

Samsung galaxy s8 mi iphone 6s mi?

Benim oyum eski telefonum galaxy s3ten yana.
  111. nuclearmoonrise

Telefon Önerisi 2500 TL

Gözlüğümü takmam lazım bi bi dakika bakıyorum heh harbiden varmış. Epey sitesinde yanlış yazıyor demek ki ehehe. Aydınlattığın için sağol Burat Murç
  112. nuclearmoonrise

P10 plus mı yoksa s8 mi

Kendi kendine hangi özelliklerin hangi telefonda daha iyi olduğunu saymışsın. Hangileri senin için daha önemliyse o telefonu tercih et. S8+ ve P10 Plus arasından bence S8+ S8 ve P10 Plus arasından P10 Plus
  113. nuclearmoonrise

One plus 3t mi one plus 5 mi

3.5 mm girişi olmayıp kutu içeriğine de usb girişli kulaklık koymayan telefonu almam ben. 3T
  114. nuclearmoonrise

Telefon Önerisi 2500 TL

OnePlus 5 , P10 Plus 128 GB depolama 6 gb Ram (64 GB depolama an 4gb ram ) S7 ve S7 Edge. Şaka şaka sen ordan Türkiye Garantili bir P10 al keyfine bak.
  115. nuclearmoonrise

İphone 7 plus mi yoksa iphone 8 mi? Kullananlar bakabilir mi?

4K60fps için bence iphone 8 alınır. ama batarya düşündürtüyor.
  116. nuclearmoonrise

S7 edge blue coral mı siyah mı???

S7 edge e en çok yakışan renk silver. Gizli çeeçeve çok ince olduğundan dikkatli bakılmadıkça fark edilmiyor. Öyle bir silver ki diğer telefonlardaki gibi saçma bir görüntüsü yok. siyah almanı tavsiye etmem çünkü siyah modelde ekran kapalı olduğunda resmen edge ekran belli olmuyor. bu kötü. blue...
  117. nuclearmoonrise

1200 - 1300 TL :))

Ben de zenfone 3 diyorum. hifi ses desteği var. kamerası güzel. teknik özellikleri yeterli.
  118. nuclearmoonrise

S7 Edge'nin bildiğiniz kronik sorunu var mı?

S7 edge ile ekran koruyucu cam kullanmak neredeyse imkansız. çok sorunlu. spigen kılıf kullanıyorum ama yanları da kaplayan bir cam ekran koruyucuyla uyumsuz oluyor kılıf. edge ekranları kaplamayan koruyucu ise hiç hoş durmuyor. ancak addison silikon kılıfla cellular line kullanabilirsiniz ama...
  119. nuclearmoonrise

S7 Edge'nin bildiğiniz kronik sorunu var mı?

Yere sert bir düşüş yaşarsa ekran kırılmasa bile yanda pembe bir çizgi belirebilir. Bildiğim kadarıyla garanti kapsamına girmiyor. Ekran değişimi gerek ve yine bunun için 1200 lira kadar bir miktar ödemelisiniz. Bunun dışında başka bir kronik sorunu yok.
  120. nuclearmoonrise

2.5 inçlik disk taktım. okudu fakat biçinlendirme istedi diskin formatından ötürü sanıyorum.
  121. nuclearmoonrise

Apple VS Samsung (Sizce kim alır?)

aYfOn dAha kAlİtEli mOruQ ya he he. aynen ayfon 8 i beklese kimbilir kaçtan satışa çıkacak. 7 plus ile s8 arasında tercih edilecek telefon da belli zaten. sony nin ekran gövde oranına burun kıvıranlar koşa koşa gidip ayfon alıyor. boşver dostum sen doğru seçimi yaptın. arkadaşların tam bir...
  122. nuclearmoonrise

1 ay sonra iphone 8 çıkınca iphone 7 veya 6s fiyatları düşermi, hangisi alınmalı ?

Fiyatı bilmem ama 3-5 yıl sonra tabi yavaşlar. Telefon yani bu apple da olsa insan ürünü.
  123. nuclearmoonrise

Apple garanti

Sanıyorum garantinin vatanla pek alakası yok. Değişim yaparlarsa apple ürünü kendi gönderir. Vatanda stok olup olmaması önemli değil
  124. nuclearmoonrise

Hepsiburada Alışverişi Güvenlimi???

Hepsiburada'dan sadece bir kez alışveriş yaptım ama zorunda kalmadıkça bir daha yapmayı düşünmüyorum. 2012 eylülde üretilmiş parfümü kakaladılar 2016 eylülde. zaten ömrünü %80 doldurmuş.. HB nin kendisinden almıştım.
  125. nuclearmoonrise

Huawei P10 Mu S7 Mi

es7 kamera konusunda süpper. hişkimse geçemez sadece es8 daa iyi es7 kamerasından
  126. nuclearmoonrise

Huawei P10 Mu S7 Mi

Bütçeyi 700 800 lira zorlayıp s8 almaya gerek yok. Konudaki 2 telefon da oldukça iyi telefonlar. ekran kasa oranı dışında s8 i vazgeçilmez kılan ekstra bi özelliği yok bu telefonlardan
  127. nuclearmoonrise

Huawei P10 Mu S7 Mi

Bence P10. Alacağın yerde fiyatlar benzer ise 1 sene önceki telefonu almak bence hiç mantıklı değil. P10 güzel telefon.
  128. nuclearmoonrise

GM 5 PLUS VS K6 NOTE

ben olsam gm ye hiç bulaşmam
  129. nuclearmoonrise

Başımdan Geçen Telefon Olayı Ve Telefon Önerisi.

Ya şu "android eski android değil, samsung kendini çok geliştirdi artık kasmalar donmalar yok" diyenlere inanmayın. Komiksiniz harbi. Diğer androidleri bilmem ama bir s7 edge kullanıcısı olarak söyleyeyim telefon ayarlarda deli gibi kasıp geç tepki veriyor zaten. Onun dışında ısınınca da geç...
  130. nuclearmoonrise

Telefon önerisi??

1500 liraya hangi sony telefon lenovo p2den daha uzun pil ömrü sunacakmış çok merak ettim. Ben olsam lenovo p2 veya herhangi bir sony cihaz almam eğer resmi garantili alınacaksa hepsiburada'dan zenfone 3 alıp geçerdim. Birçok kişi de sana bu telefonu önerecektir
  131. nuclearmoonrise

Xiaomi 5'den Huawei p10'a geçilir mi?

Sorulması gereken iki soru var. "Xiaomi mi 5'te yapamayıp p10'da yapabileceğim ne var?" ve "Xiaomi mi 5'te kötü olup p10'da iyi olan özelliklerin kaçı bana gerekli?" Şahsen en fazla kamerada ve dayanıklılıkta iyi olabilir. Yeni bir heyecan aranıyorsa geçilebilir. Ama çok da gerekli değil.
  132. nuclearmoonrise

S8 plus mi htc u 11mi

Ben de 10 aydır s7 edge kullanıyorum. Telefon bazen geç tepki veriyor hatta kasıyor. Bir s3 değil elbette ama ilk günkü hızında olmadığı kesin ve şunu da net bir şekilde belirteyim ki chrome'da link girme kısmına tıklayıp yazmaya çalıştığımda genelde 3 saniye kadar bekliyorum çünkü klavye...
  133. nuclearmoonrise

S8 plus mi htc u 11mi

3-5 aya yavaşlıklar başlar. Geç tepki verme falan. Ama s8 plus al yine de.
  134. nuclearmoonrise

Amazondan Taşınabilir Harddisk

Bu modeli satın almak istiyorum. Sanıyorum ki 27 dolar kargo ve vergiler. Yanlış mıyım? Bu ürünü satın alırsam gümrükle bir işim olur mu? Yoksa direk gelir mi? https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01LQQH86A
  135. nuclearmoonrise

İphone 7 mi s7 edge mi

You're welcome sweetie
  136. nuclearmoonrise

İphone 7 mi s7 edge mi

Bir s7 edge kullanıcısı olarak objektif konuşacağım. 10 aydır kullanıyorum. Eski hızında değil. Bazen geç tepki veriyor. Stabillik anlamında iphone 7 daha iyi olabilir. Akşam vakti bol ışık olan bir cafede ip7 ve benim s7 edge ile selfie çektik. çok ışık aldığından benimki puslu çekti. ip7 de...
  137. nuclearmoonrise

LG V10 almak istiyorum olumsuz yorumunuz varmı

Ben de üstteki arkadaşlar gibi zenfone 3 öneriyorum. çünkü hem şık, hem kamerası hem de batarya performansı yeterli seviyede hatta baya iyi. sadece arayüzü pek hoş değil bence ama o da kişisel zevk meselesi...
  138. nuclearmoonrise

S7 EDGE ile S8 Arasındaki Fark

Arkadaşım boş yapma ya iki kelime söyledik sanki şu yazdıklarına karşı çıkmışım gibi konuşma. Neyse...
  139. nuclearmoonrise

Yazdığım metni beyninizle anlamanızı isterdim. Başka telefondan kastım s8 olsaydı bu iki tuşa basmaktan üşenmez ve s8 derdim zaten. Başka telefon derken başka markalar demek istemiştim. Ama görüyorum ki maalesef okuduğunuz bilgiyi anlamak için alışılagelmiş organlarınızı kullanmıyorsunuz.
  140. nuclearmoonrise

Amerikadan telefon ve kulaklik alıcam!!

Fiyatlar hakkında bilgim yok fakat türkiye fiyatına bakacak olursak kullandığım kulaklık beats solo 3 ten daha ucuz. Sony MDR-1ABT kullanıyorum. Biraz bilgi vereyim. Pasif gürültü engellemesi çok iyi. Dış sesleri hiç duymuyorum, abartı değil. Kulağı kavrıyor, çevreliyor. Kulaklık aşırı rahat...
  141. nuclearmoonrise

Katılıyorum. 10 ay oldu. Telefonu ilk aldığımda efsane bi batarya süresi vardı (android 6.0). 6 saat 30 dakika - 7 saatlik süreler alıyordum. Şimdi 7.0 sürüm. 4 saat alıyorum ortalama. Ama yine de başka bi telefon olsa daha kötü olurdu. İyi sayılır hala...
  142. nuclearmoonrise

Köy öğretmenine telefon önerisi

Birkaç yoruma bakarak konuşuyorum. Ses konusunda rakipsiz en iyisi htc demişsiniz. Siz hayırdır sony'nin bluetoothta 3 kat daha fazla veri akışı sağlayan LDAC teknolojisini bilmiyorsunuz herhalde? Daha birçok özelliğiyle sony de en az htc kadar ses konusunda iddialıdır ve bunu telefonlarına da...
  143. nuclearmoonrise

DELL INSPIRON 15 ve LENOVO LEGION Y520 arasında kaldım hangisini önerirsiniz?

Keşke yazımın tamamını okusaymışsıniz
  144. nuclearmoonrise

DELL INSPIRON 15 ve LENOVO LEGION Y520 arasında kaldım hangisini önerirsiniz?

Bu DELL INSPIRON 15 CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB -1TB+256 SSD-GTX1050Tİ 4GB-15.6"W10 Veya Bu LENOVO LEGION Y520 CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-1TB-15.6-GTX1050 4GB-W10 Aradaki fiyata bakmadan hangisi daha iyidir, hangisi daha az sorun çıkartır? Dell 1050 ti ve ssd ile öne çıkıyor fakat acaba...
  145. nuclearmoonrise

Benim s7 edge ye bir süredir güncelleme gelmiyor. Güvenlik yaması düzeyi 1 mayıs 2017 mesela. sizde de öyle mi?
  146. nuclearmoonrise

Harici Harddisk Yavaşlık..

1 gblik dosyayı da aktarıyorum 35-45 arası kalıyor. Büyük boyutlu dosyada 100 mb ile 10 saniye boyunca yazıp sonra birden düşmesi mantıklı gelmiyor.
  147. nuclearmoonrise

Harici Harddisk Yavaşlık..

WD My Passport Ultra 2 tb kullanıyorum. Cihazı hiç düşürmedim sürekli kılıfında saklarım. HD Tune Pro prgoramıyla test ettim minimum hız 46 mb maximum 113 mb olarak gözüküyor ve sağlık durumunda da bir sorun gözükmüyor.. Fakat bilgisayardan bir dosya kopyalayıp (örn: 15 GB bir film) harddiske...
  148. nuclearmoonrise

Xiaomi mi 6 & Huawei P10

3.5 mm'lik kulaklık girişi ve metal arka kapak avantajıyla p10u seçerdim. ikisinin de garantisi ithalatçıysa tabi fiyatlarının aynı ya da benzer olduğunu düşünerek.
  149. nuclearmoonrise

Huawei nasıl okunur ?

Türkçe dilini seçip okutursanız olduğu gibi okur fakat dili çince yapıp okutun vauvey şeklinde okuyor.
  150. nuclearmoonrise

Olağanüstü (!) samsung türkiye çözüm önerisi
  151. nuclearmoonrise

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

ben iphone 7 kasıyor demedim ki. s7 edge kasmıyor dedim [emoji23]
  152. nuclearmoonrise

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

S7 edge ile ilgili yorumunuza pek katılmıyorum. Telefonu 6 aydır kullanıyorum. 33 app yüklü şu an kendi uygulamaları dışında. android 6.0 da az da olsa donma yaşıyordum ben. uzun zamandır yavaşlık veya donma yaşamadım. 4 popüler sosyal medya uygulaması da yüklü bu arada. şu anda da yaklaşık 15...
  153. nuclearmoonrise

Arkadaş yazcaktım nazar değecek galiba otobüsteyim kızın birinin çantası telefonun arkasına bi çarptı çat diye bi ses geldi neyse ki kılıfa denk geldi herhalde bi şey olmadı. vazgeçtim yazmaktan [emoji23]
  154. nuclearmoonrise

telefonu sert şekilde düşürürsen yaşayabilirsin. ben 6 aydan fazladır kullanıyorum çok az ve kısa mesafeden düşürdüm parkeye kılıfla. sıkıntı yok.
  155. nuclearmoonrise

Samsung Galaxy S7 mi Galaxy S7 Edge mi Almalıyım ?

Benden sana tavsiye. 5.5 ay cellular line tam kaplayan cam ekran koruyucu + addison şeffaf kılıf kullandım. kılıf sapsarı oldu. ekran koruyucunun bir tarafı tamamen kalktı. diger tarafında azcık yapışkan kaldığından kullanabiliyordum. sadece kavislere yapıştığı için home tuşundan veya üstten hep...
  156. nuclearmoonrise

neo hybrid de var ben de dostum. sadece kılıfın yanındaki metalik şey çıkarılabiliyor ben çıkarıp kullanıyorum. o metalik çerçeve daha sağlam kavrıyor telefonu ama çıkarıp takması çok zor bana göre. neo hybrid de telefonu sıkıca kavradığından tam kaplamalı bi ekran koruyucu kullanamazsın.
  157. nuclearmoonrise

buff ekran koruyucu kavisleri kaplamıyor diye biliyorum. o yüzden sıkıntı çıkarmamıştır.
  158. nuclearmoonrise

Galaxy S7 Edge Kılıf, Spigen Slim Armor - Spigen Bu var ama bunu alırsan ekran koruyucu takamazsın en azından tam kaplayanları. çakışıyor çünkü koruyucuyu kaldırıyor kılıf. Üstte attığımın white ını ekran korumasız kullanıyorum. telefon düz yüzeye düşerse sıkıntı olmaz kenarlarında çıkıntı var...
  159. nuclearmoonrise

Benim de şu ana kadar hiç yoktu. Çok memnundum ama şimdi öyle saçma öneriler sunuyor ki ekstra çaba sarfetmek zorunda kalıyorum. Hiç yapmadığım yazım hataları yapıyorum. Ve fark etmeden yolluyorum bile mesajı. Eskiden hiç böyle olmazdı.
  160. nuclearmoonrise

Güzel bir spigen kılıfla kullanılacaksa siyah modeli iyi olur. Telefonu alırken bunu düşünmüştüm ama gittim silver aldım. 5 ay şeffaf uyduruk kılıf ve ekran koruyucu camla kullandım ama şu an siyah-beyaz bir spigen kılıf kullanıyorum ekran koruyucuyu kaldırdım. Silver telefonda biraz garip...
  161. nuclearmoonrise

Güncellenmeden sonra sorun yaşayan var mı? Benim klavyeyle ilgili sorunum var. Önceden çok daha güzel öneriler sunardı. 10 harflik kelimenin 7 harfini yanlış yazsam doğusunu gösterirdi. Şimdi pek olmuyor. Ve mesela direk gözlemledim. Öneride "oturuyorum" yazıyor. Ona basıyorum yazıya...
  162. nuclearmoonrise

Müzik performansı için telefon önerisi ?

techno fi forumunda axon 7 nin övüldüğünü gördüm ama yine de htc daha bilindik tabi. fakat htc 10 un daha sorunlu bir cihaz olduğunu sanıyorum. kullananlar kulübünde sorun yaşayan fazla kişiler görmüştüm. ben de ses performansına çok önem verip gittim s7 edge aldım :) mecbur bluetooth kulaklık...
  163. nuclearmoonrise

S7 Edge Depolamayla İlgili

Yakın zamanda bolca video çekeceğim için telefonun hafızasından yer açmaya karar verdim fakat şöyle bi sorun var. 19.5 GB dolu alan gösteriyor. Bu 19.5 GB nin 7.5 GB si sistem. geriye 12 GB kalıyor. Dahili depolama kısmına girip her şeyi seçip ayrıntılara tıkladığımda 5.5 GB gösteriyor. O zaman...
  164. nuclearmoonrise

HTC One M9 Alınır mı? Kullananlar?

Beyler siz sıkıntılı mısınız 5.5 ay önce s7 edge aldım hortlatmayın konuyu [emoji23]
  165. nuclearmoonrise

Huawei P9 vs Galaxy S6 Edge

P9 derim ben. S6 edge batarya yönünden pek iyi bir cihaz değil. Kamerası iyi olabilir fakat p9 kadar değil(dir). Hız konusunda.. Ben kesinlikle p9 diyorum
  166. nuclearmoonrise

Eğer 0'dan 100'e tam dolum yaparsanız evet sadece 20 dakikalık fark var. Ama ben telefon şarjı 0 dayken 1 saat şarj ettiğimde; normal şarjda %55, hızlı şarjda ise %80'lik bir kısım doluyor. Bu da büyük fark. Batarya doldukça akım azalıyor. Yani mesela hızlı şarj açık olsa bile %80 den, özellikle...
  167. nuclearmoonrise

Marshmallow pil açısından daha iyi oldu benim telefonca en azından. Şimdi 30 dakikalık bir ekran süresi fark edebiliyor. Ama nougattaki ek özellikler galiba o 30 dakikaya değer.
  168. nuclearmoonrise

Bugün telefonu alalı 5 ay oluyor ve ilk defa ayarlara girdiğimde telefon kitlendi ve kendini yeniden başlattı :(
  169. nuclearmoonrise

S7 Edge Fiyatları Ne Zaman Düşer?

ben de s7 edgenin düşeceğini sanmıyorum. şu an 3500 e satılıyorsa en fazla 100 lira düşer stokları öyle bitirirler. ha internet mağazalarını bilmem. 2500 e kadar düşüş olabilir
  170. nuclearmoonrise

Note 5 mi a7 2017 mi?

note 5 bataryasının düşüklüğü ve hafıza kartı girişinin olmamasıyla bir fiyaskodur. A7 2017 ise batarya gücüyle öne çıkıyor ve hafıza kartı girişi var. ayrıca ön kamerası da oldukça gelişmiş. şu zamanda note 5 alınırsa üzülünür. ben a7 2017 alsın demiyorum illa az daha ekleyip yeni amiral...
  171. nuclearmoonrise

Webtekno'nun Facebook sayfasının kapatılması üzerine

İki platformu da sürekli takip eden biri olarak üzüldüm. birkaç gündür facebook haber kaynağımda hep aynı şeyleri görüyordum. şimdi fark ettim webteknonun olmadığını. telefon vs. gibi incelemelerini ya da haberlerini sdn üzerinden. diğer teknolojik ve bilimsel gelişmeleri, eğer facebookta denk...
  172. nuclearmoonrise

Note 5 mi a7 2017 mi?

Note 8 çıkınca kullanıcı note 5 e ne gözle bakacak onu bir düşünün. herkes bir anda note 5 in eksilerini görmeye başlayacak burun kıvıracak. 2 sene öncenin amiral gemisi mi, yoksa bu senenin orta segmentin en iyisi mi diye sormak gerekiyor. Ben yeni olsun. orta segment olsun derim.
  173. nuclearmoonrise

Battlefield 3 korsan oyunda multiplayer açılır mı?

bf3 öldü arkadaş artık. aynı bu konu gibi. ücretsiz oldu hackerlar çoğaldı vs. ben bf4 oynuyorum. nispeten daha iyi
  174. nuclearmoonrise

nougat güncellemesi beni fe olumsuz etkiledi. en az 30 dakika düşüş var ekran süresinde
  175. nuclearmoonrise

Note 5 mi a7 2017 mi?

Batarya performansı daha iyi olacağından ben A7 2017 diyorum. Daha yeni ve bence daha şık bir cihaz.
  176. nuclearmoonrise

S7 edge ile ilgili bir sorum olacaktı

ben düşüş olacağını pek sanmıyorum. hele 2500 liraya düşeceğini hiç sanmıyorum samsung garantili sorunsuz bir s7 edge nin. bence düşüş olmadan stokları bitirecekler ama hadi bakalım. belki bi kampanya..
  177. nuclearmoonrise

Beyler edge panelini açmak için sağ veya sol tarafa ayarladığımız bi çizgi var ya. Onun şeffaflığını nasıl ayarlayabiliyoruz. android 7. de bulamadım.
  178. nuclearmoonrise

Beyler telefonu formatlamak istiyorum. Şimdi formatlarsam android 6 ya mı döner yoksa android 7 mi kalır?
  179. nuclearmoonrise

Telefon üzerinden güncelleme yaptım. Fabrikaya da döndürmedim. Bunlar için imkanım şu 1 haftalık yok
  180. nuclearmoonrise

Beyler güncellemeden beri büyük bir sorunum var. Telefonu açık şekilde gece şarja koyuyorum. Sabah alarm çalmıyor. Başka herhangi bir zamana ayarlıyorum çalıyor. Telefonu şarja takıp uzun süre bırakınca mı böyle oluyo anlamadım. 6.0.1 de böyle bir sorun yoktu. 2 gündür geç kalıyorum. yardım..
  181. nuclearmoonrise

iyi akşamlar acun abi ben almanyadan katılıyorum. şimdi size bit baks yapıcam. şaka bi yana bizde upday değil briefing yazıyor ve haberler türkçe
  182. nuclearmoonrise

Ben de FHD kullanıyorum bugün. Şarjdan çekeli 9.5 saat oldu. 5 saat 25 dakika ekran açık. %18 şarj. Bana bi etkisi olmadı :D
  183. nuclearmoonrise

Siz normale göre daha az süre alıyordunuz galiba. Bende çok bi değişiklik olmadı. En azından sürem düşüş göstermedi galiba bu bile iyi :D
  184. nuclearmoonrise

fark etmiyor o. onu kapattım yine de aynı
  185. nuclearmoonrise

Aynı sorun bende de var kötü olmuş bu yönden
  186. nuclearmoonrise

Sorun olduğunu kim söyledi. iPhone 6s gibi bir cihazın normal şartlarda bunu yapması pek mümkün değil gibi. Sakin ol.
  187. nuclearmoonrise

Parmak izinde hız artışı var. Benimki arada takılıyordu şimdi öyle bi sorun yok. Bu arada iphone dediğiniz cihaz hangi iphone. 4s ile s6 yı karşılaştırmadınız umarım.
  188. nuclearmoonrise

klavyede tarıyıcıda ilk harfi yazarken kasıyor çoğu zaman
  189. nuclearmoonrise

HD Ekranda genelde yarı parlaklıkta kullandım. %92'de şarjdan çektim. yaklaşık 1 saat oyun oynadım. 1 saat kadar da indirme yaptım. HD ayara göre çok da iyi değil. Ekran çözünürlüğünü değiştirmenin çok bi katkısı olmuyor galiba. Yarın bir de FHD ekranda hiçbir indirme yapmadan deneyeyim bakalım...
  190. nuclearmoonrise

aynen öyle
  191. nuclearmoonrise

Bir de antutuda test edebilir misiniz? Wifi'ye bağlı değilim de.
  192. nuclearmoonrise

Nedense ben pek az bir fark görüyorum. Kaliteli görüntü ve sese önem veririm ama şu anlık çok fark edemedim. Birazcık belli oluyor görüntü kalitesinin düştüğü. Bugün denemelik HD de kullanıyorum. Yarın da FHD deneyelim bakalım.
  193. nuclearmoonrise

Ekran süresini de atarsan ona göre sağlıklı bi karşılaştırma yapalım
  194. nuclearmoonrise

Bende telefonu kapatıp şarj ettikten sonra düzeldi. Şu an sadece sinyalin düşük olması nedeniyle hafif bir ısınma var.
  195. nuclearmoonrise

Yalnız şunu fark ettim whatsapp'tan biri 3-4 mesaj atsa bile sadece son mesajı gözüküyor. Sizde de öyle mi? Bu kötü olmuş.
  196. nuclearmoonrise

Ben de öyle umuyorum. Zaten bu güncellemeyle en çok istediğin şey pil süresindeki ufacık bi artıştı. Bu beklentimi karşılayacak gibi duruyor. Ha yanlış anlaşılmasın. Telefonun pil performansı zatem çok iyiydi 6.0.1 de. Ama neden daha iyi olmasın ki :D
  197. nuclearmoonrise

Ben %92 de şarjdan çektim. Optimize edip HD çözünürlükte kullanıyorum. Telefon hızlanmış ve pil şu anlık hiç fena değil.
  198. nuclearmoonrise

Samsung members olayı iyi olmuş. Henüz soru sormayı denemedim ama sorulara güzel ve hızlı yanıtlar geliyorsa gerçekten çok iyi olur.
  199. nuclearmoonrise

Kendisi ünlü bir antivirüs programıdır. Ha antivirüs yüklemek isteyenlerin ilk tercihlerinden değildir ama tabi ki.
  200. nuclearmoonrise

Katılmıyorum. Pile ayrıca dikkat ediyorum. Bana göre pil performansında düşüş yaşadıktan sonra gelen özelliklerin bi önemi yok. Şu anlık pilini ölçemedim . Tamamen doldurduğumda test edeceğim. Bakalım.
  201. nuclearmoonrise

Pil kısmında sağ üstte üç nokta var. Ona tıklatıp gelişmiş ayarlara basın.
  202. nuclearmoonrise

Direk.
  203. nuclearmoonrise

Bir de hızlı şarj açma kapamayı göremedim. Nerede?
  204. nuclearmoonrise

Yalnız telefon bana biraz fazla ısınıyor gibi geldi. 6.0.1'de bu kadar ısınmıyordu.
  205. nuclearmoonrise

Bence gayet başarılı bir güncelleme olmuş. Pil performansı da şu an fena değil gibi gözüküyor.
  206. nuclearmoonrise

Beyler güncellemeyi yükledim. Fakat şu uygulama arkaplanları beyaz beyaz bunu kaldırmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Edit: Hallettim.
  207. nuclearmoonrise

Yükleyenler izlenimlerini aktarabilirler mi?
  208. nuclearmoonrise

ciddi misiniz?
  209. nuclearmoonrise

ben saat 9 da diye açıkladığını görmedim
  210. nuclearmoonrise

nerden belli
  211. nuclearmoonrise

Xperia X Compact alınır mı ?

Bence gayet de güzel alınır. Küçük ekran sevenler için harika işler başarabilir. Edit: x compact için söyledim.
  212. nuclearmoonrise

iphone 6 mı? SE mi? yoksa LG G5 mi?

Dostum kusura bakma ama hiçbiri. İlla da bunlardan biri olsun dersen G5.
  213. nuclearmoonrise

Xperia x mi lenovo p2 mi

Ben p2 diyorum. sar değerlerine bakacaksak ikisi arasında çok fark yok. ve zaten ikisinin de sar değeri yüksek. xperia x in bana göre pek + sı yok. sadece kamera bazında bi fark görebilirsiniz. ama şunu söylemem gerekir ki pil performansı yeterli olmayan bir cihazla ne yaparsanız yapın tatmin...
  214. nuclearmoonrise

Xiaomi mi 5 alınırmı ?

Modum keşke hala daha LG G4 tavsiye etmeseniz. Telefonun kamerasından başka iyi yanı yok
  215. nuclearmoonrise

Üstteki arkadaş taa ne zamanın haberini paylaşmış da onun için IE dedim. Ha bi de o kasıntı IE nin sayfa yüklemesini beklemek ne kadar sıkıcı.
  216. nuclearmoonrise

IE den uzak dur yeter Samsung Browser için var.
  217. nuclearmoonrise

Masaüstü için Chrome Internet Explorer'a Hayır!
  218. nuclearmoonrise

Varsa hafıza kartını veya simi çıkartmayı deneyebilirsin. Bunun dışında hiçbir tuşa vs. tepki vermiyorsa beklemekten başka çare yok gibi
  219. nuclearmoonrise

Ah dikkat etmemişim. Ben de bi anda bu gereksiz asabiyet nereden geldi diyordum
  220. nuclearmoonrise

Hepsi gsmarena nın testine bakarak aynı şeyi söylüyor. Redditte bir s7 kullanıcısının 1 saat fazla ekran süresi aldığını da gördüm mesela
  221. nuclearmoonrise

Nedense kullanıcılar s7 ve s7 edgede batarya performansının bir hayli arttığını söylerken gsmarena bunun tam tersini iddia ediyor. İlginç bir durum.
  222. nuclearmoonrise

ocak ayı içerisinde olcak, 10 şubatta olacak, pazartesi gününe kaldı. bekliyoruz başka?
  223. nuclearmoonrise

parmağını edge ekranlardan birine dokundurarak hafifçe yukarı aşağı yap. bildirimler görüntüleniyor veya bildirim yok diyor.
  224. nuclearmoonrise

Always on display ve gece saati en sevdiğim özelliği diyebilirim. Bir de ekran kapalıyken edge ekrana hafiften bir yukarı aşağı yaparak bildirimleri görüntüyebiliyoruz. Bu da ayrı bir hava katıyor.
  225. nuclearmoonrise

Sony Xperia XZ mi yoksa Samsung Galaxy S7 Edge mi?

Peki hangi telefon 2 bin üstü eder s7 edge etmezse.
  226. nuclearmoonrise

S7-G5-XZ-P9

Şimdi şunu söyleyebilirim ki s7 kamera konusunda baya iyi. fakat xz nin kamerası 23 mp ve ders notlarını çekerken sana netlik açısından daha iyi bir deneyim sunacaktır ve bu da yazı okunabilirliğinde büyük avantaj. Müzik kalitesi açısından s7 hariç herhangi bir telefonu alabilirsin. Benim...
  227. nuclearmoonrise

Evet. 2G ile uğraşılmaz. 3G de ise telefon daha çok ısınıp daha çok pil tüketiyor.
  228. nuclearmoonrise

Xiaomi Mi 5 mi LG V10 mu ?

LG V10 un alınacak telefon olduğunu düşünmüyorum. Mi 5 i de sevdiğim söylenemez fakat ikisi arasında bir seçim yapmak gerekirse mi 5
  229. nuclearmoonrise

Bugün İçin Acil Telefon Önerisi maks 2400₺

ben henüz görmedim veya dikkat etmedim.
  230. nuclearmoonrise

uzak dur bence.
  231. nuclearmoonrise

ben alanyadayım uzak biraz ama [emoji23]
  232. nuclearmoonrise

Yanlış görmüş olmalıyım. turkcellde hala 2400 lira
  233. nuclearmoonrise

Huawei p9 iyi bir seçim gibi gözüküyor. Vatanda 2200 lira.
  234. nuclearmoonrise

2000-2500 Lira arasında telefon önerisi

S7 ve HTC 10 arasında batarya performans farkı olmadığı için htc 10 derim galiba. Kendim telefon alırken de bu ikileme düştüm ama edge alacağım için batarya performansı sebebiyle samsung u seçtim. ses kalitesine çok önem veriyorsanız htc 10 u seçin aksi takdirde s7
  235. nuclearmoonrise

1000-1300 TL Arası Telefon Önerir Misiniz?

k6 note iyi bir seçim olabilir.
  236. nuclearmoonrise

Hani nerede? Kim dedi? Kaynak arıyorum yani. Kime dediler bunu.
  237. nuclearmoonrise

10 Şubat nereden çıktı?
  238. nuclearmoonrise

Shiftdelete.net in yaptığı habere göre s7 edge android nougat ile birlikte sesli aramalar haricinde pil performansında hatrı sayılır bir düşüş yaşıyor. Android 7 kullanan arkadaşlar objektif olup bir şeyler söyleyebilirler mi konu hakkında?
  239. nuclearmoonrise

Sadece tasarım ve dayanıklılık ve ses olarak önde bana göre s7 ye göre. s7 edge göre ise sadece sağlamlık ve ses kalitesi olarak. O telefonu satıp m9 plus alırsan çok pişmanlık yaşarsın. mediatek işlemcili telefon. şarjı da az gidiyor. ve daha pek çok şey.
  240. nuclearmoonrise

Bugün açtığım konuya mesaj atmışsınız o konuya yazdım. tekrar bakarsanız göreceksiniz cevabımı
  241. nuclearmoonrise

O bende de öyle. AOD ve Gece saatini saatte %1 şarj yiyormuş gibi farz et. Bir gecede %10 gittiğini biliyorum ben. Denemek için telefonu güç tasarruf moduna alıp bırakabilirsin 5-10 saat bakalım o zaman ne olacak.
  242. nuclearmoonrise

S7 Edge için Cellular Line Ekran Koruyucu

Kullanıyorum. sorunlar şunlar. bi kenarı kalktı diğer kenarı hala yapışık. sağ kenarın kalkması problem oluşturmadı elle kaldırmaya çalışmadıkça yapışık duruyor ekrana. parmak izi okuyucusundan ve sağ kenardan çok kolay toz giriyor bu kötü. uğraştırıyor sağ kenar kalkmasa temizleyemiyordum...
  243. nuclearmoonrise

1500 TL Telefon Önerisi

operatörlerde satılan bir telefon olmadığı için almamız mümkün değildi. herkese yardımları için teşekkürler
  244. nuclearmoonrise

1500 TL Telefon Önerisi

Telefonu aldık beyler, j7 prime. bir de konuyu okup yorum yaparsanız daha yararlı olacaktır.
  245. nuclearmoonrise

Aynen. Home tuşuna dokunurken bir kez de bas bari. Güç tuşuna basıp sonra dokundurmak parmak izinin pratikliğini yok ediyor zaten
  246. nuclearmoonrise

Bugün babama j7 prime aldık. Metal kasa, kamera çıkıntısı yok, home butonuna basmadan sadece dokunarak ekran açılıyor. Resmen biz s7 ve s7 edge kullanıcıları kıskansın diye telefon yapmışlar.
  247. nuclearmoonrise

1500 TL Telefon Önerisi

ekran kasa oranı fena değil
  248. nuclearmoonrise

1500 TL Telefon Önerisi

kasası gayet şık telefonun az önce gittim inceledim. metal kasa güzel olmuş
  249. nuclearmoonrise

1500 TL Telefon Önerisi

Babam telefon alacak. İlla da j7 prime diye tutturdu ama ben emin değilim. Aklımda k6 note var. Telefon sadece turkcell veya turk telekomdan alınacak. Boşuna xiaomi önermeyin yani. Sizce J7 Prime mı, K6 Note mu? Ya da başka bir şey? F/P önemli.
  250. nuclearmoonrise

Tam fiyasko derken? Satışlardan, alınan ödüllerden haberiniz var mı acaba? Bence eksiği olmayan tek telefonu samsungun.
  251. nuclearmoonrise

Batarya konusunda fark var dostum. 1-1.5 saat kadar ekran süresi fark edebiliyor. Şahsen ben bataryası bu kadar iyi olmasa s7 edge almazdım, htc 10 a yönelirdim
  252. nuclearmoonrise

XZ güzel telefon ama s7 edge ile kapışacak düzeyde değil. XZ nin rakibi ancak LG G5 olabilir. Ha aradaki 800 lira farka değer mi? O biraz tartışılır. Eğer uzun süre aynı telefonu kullanan biriysen 800 liralık fark çok etkilemeyecektir seni.
  253. nuclearmoonrise

Uu kesin gelecek dediyse tamamdır. Ama bi de söyle Şubat ayı içerisinde meteor çarpabilirmiş dünyaya. Ölmeden önce nougat deneyimlemek istiyoruz.
  254. nuclearmoonrise

Bekleme süresi daha az olsa daha yüksek bir sonuç elde edebilirdin.
  255. nuclearmoonrise

Aynen. şu an s7 için bunu yapanlar bence gereksiz bi şeyle uğraşıyorlar. Telefon zaten sorunsuz derdiniz ne [emoji23]
  256. nuclearmoonrise

Boşuna mı tr rom bekliyoruz ulan. Biz bilmiyor muyuz odini custom romu. 4 sene s3 kullandım bi sürü uğraştım bi de yeni telefona geçince mi uğraşcaz bunlarla [emoji23][emoji23]
  257. nuclearmoonrise

Aynı şekilde shiftdelete için
  258. nuclearmoonrise

Hiçbir şey yapmıyorum. Samsungun kendi browserinden siteye gidiyorum. Önceden parmak iziyle giriş yap diye işaretlemiştim. Siteye girdiğimde parmak izi okuma kutucuğu çıkıyor. Okutuyorum. Kaydedilmiş olan şifreyi otomatik yazıyor işte
  259. nuclearmoonrise

Şu dediğiniz samsung pass olayını anlamadım. Ben 6.0.1 kullanıyorum. Telefonun kendi tarayıcısından parmak izini kullanarak örneğin okulumun öğrenci portalına giriş yapabiliyorum. Android 7 ile gelenin farkı ne acaba?
  260. nuclearmoonrise

şu anlık bir sorun yok sadece internetteki pembe çizgi sorunları stres yaptı bende
  261. nuclearmoonrise

haftalarca onu mu bekleyeceğim? ayrıca onu da düzgün yapsalar başka bir sorun çıkartmadan hadi neyse onun bile garantisi yok bakınız telefonu 3 saatte şarj olmayan üstteki arkadaş.
  262. nuclearmoonrise

durup dururken bir sorun çıkarsa hiçbir değeri kalmaz benim için
  263. nuclearmoonrise

S7 edge iphone 7 sizce hangisi?

s6 edge plustan memnunsanız s7 edgeye devam edin çok daha memnun kalırsınız. eğer sıkıldıysanız iphone 7 plus alın şarj ihtiyacınızı karşılar. fakat iphone 7 batarya konusunda s7 edge ile yarışamaz. Ve artık görüyoruz ki şarjı gitmedikten sonra telefonun diğer özellikleri bi işe yaramıyor.
  264. nuclearmoonrise

4 yıl s3 kullandın mı sen arkadaşım? Böyle sorunlar çıkartıp da serviste rezil eden kaç firma var. Şunun şurasında birkaç gün öncesinde bu sorunu garantiye bile almıyordu para talep ediyordu samsung. benim kimseye laf attığım yok s7 edge kullanıcısıyım saçma sapan konuşma.
  265. nuclearmoonrise

şahsen ben s3 ten s7 edgeye geçtim normalde samsung almayı düşünmezken. bundan sonra da herhangi bir sorun çıkarsa pembe çizgi falan bi daha hayatta samsung telefon almam.
  266. nuclearmoonrise

Neden değil? Ben sürekli 5.5 - 6 saat alıyorum full 4.5G'de kullanırken bol bol oyun oynayıp. Dün %90 wifideydim az oyun oynadim %6 ya düştüğünde ekran sürem 7 saat 30 dakikaydı. Android 6.0.1
  267. nuclearmoonrise

HTC 10 Kullananlar Kulübü

Bunu htc 10 kulübünde değil de telefon önerileri kısmında araştırabilirsin.
  268. nuclearmoonrise

Bugün 3. ayını doldurdu benim telefon. Şu anlık öyle bir şey yok 2 kez düşürdüm sadece onlar da halıya. Dikkatli kullanıyorum baya
  269. nuclearmoonrise

Z5 pil performansı vs artışı eksisi

İkisi de değil. Zenfone 3 diyorum ben. Shiftdelete kendi incelemesinde pil süresini beğenmiyor ama pcmark testinde 12 saatlik bir skor aldığını görüyoruz. Başka yerlerde de gayet iyi bir pil süresine sahip olduğu yazıyor. Bu telefonun üzeceğini sanmıyorum. Asus ZenFone 3 ZE552KL Review
  270. nuclearmoonrise

Galaxy S7 Nougat Türkiye'de yayınlandı

Kaan bey yine sallıyor canlı yayında. Samsung Türkiye ile konuşmuş test sırasında bazı aksaklıklar oluşmuş bu yüzden 1 hafta daha erteleme gelmiş güncellemeye. bak bak baak!
  271. nuclearmoonrise

1 hafta derken, android 7 çıkalı 1 hafta mı oldu acaba? ortalıkta bazı söylentiler oldu ve bunlar doğru çıkmadı. isyan buna
  272. nuclearmoonrise

Asus Zenfone 3 Vs Note 5

ikisi arasında fiyat farkı çok. fiyatları düşünürsek zenfone 3. düşünmezsek bana göre yine zenfone 3. ama çoğu kişi note 5 diyecektir
  273. nuclearmoonrise

HTC One M8 ve M9

ikisini de alsan memnun kalacağın tek şey tasarımı olur. ikisi de artık alınmaz çünkü hem yüksek fiyat hem de m8 eski m9 ise sorunlu. bu yüzden daha yeni telefonlara bak. orta segment olsa bile yeni telefon.
  274. nuclearmoonrise

Katılıyorum.
  275. nuclearmoonrise

Bence de 9 alır. O da hissedilir yapaylıktan ötürü.
  276. nuclearmoonrise

Ekran koruyucu cam olarak cellular line kullanıyorum. Eksileri 1. Kenarları hep toz tuttu. Telefon tozlu gözüküyor ekranın içine toz giriyor. Bu can sıkıcı 2. Kavisleri tam kaplıyor ama sağ kavis tarafı kalktı. Ama ellemedikçe hala daha sabit duruyor hiçbir sorun yaşatmadan. bi anlamda iyi...
  277. nuclearmoonrise

Ben de öyle düşünmüştüm.
  278. nuclearmoonrise

Telefondan 2 şikayetim var. 3 aydır S7 edge kullanıyorum. 1. 1 kez format attım formattan sonra telefon otomatik olarak hızlı şarj moduna geçmeye başladı. Telefonu kapatıyorum bi bakmışım hızlı şarja geçmiş. Çözüm olarak telefonu kapamadan önce hızlı şarjı kapayıp açıyorum. Bir kez daha format...
  279. nuclearmoonrise

2.500 TL Değerinde Telefon Tavsiyesi

Ses kalitesi diyorsan s7 falan yaklaşma, direk htc 10
  280. nuclearmoonrise

niye s7 aldınız? s7 den önce android telefonunuz olmadı da mı bunları fark edemediniz?
  281. nuclearmoonrise

Iphone 7, Galaxy S7 Edge, Iphone 6S Çok Kararsız Kaldım

Ben buna cesaret edebileceğimi sanmıyorum çünkü mesela s7 den iphone 7 ye geçecek olsam kaybettiklerimin kazandıklarımdan fazla olduğunu düşünür pişman olurum.
  282. nuclearmoonrise

Ben iphone u hafıza kartı girişi olmadığından, işletim sisteminin kısıtlı olmasından, ekran çözünürlüğünün düşük olmasından ve 3.5mm jack girişinin olmamasından dolayı (iphone 7 de) sevmiyorum. Bu gibi özelliklerini dert etmezseniz iphone 7 alabilirsiniz. Ama ben bunları gerekli gördüğüm için s7...
  283. nuclearmoonrise

Her gün 5-10 kez kontrol ediyorum shiftdelete yi. Mobil kategorisindeki birçok haberden haberim var.
  284. nuclearmoonrise

Boş haber olduğu gerçeğini değiştirmiyor sonuçta. Şimdi gelmemiş perşembe gelecekmiş. Bu haberi şimdiden yaptıklarını söylüyorlarsa perşembe günü ne diye haber yapacaklar bakalım
  285. nuclearmoonrise

Ben ikisi arasında kalsam s7 alırdım yine de ama ben androidci olduğum için. ama iki işletim sistemini seven birine iphone 7 daha yararlı olabilir. Şunu da söyleyeyim ki hepsiburada fiyatlarına bakarsak s7 şu an 2500 lira. s7 edge 3100 lira iphone 7 3300 lira civarlarında. Ha internet değil de...
  286. nuclearmoonrise

Böyle bir şey yaptıktan sonra açıklama yapabilecekler mi bakalım. Ya da ne gibi bir yalanla açıkla yapacaklar çok merak ediyorum.
  287. nuclearmoonrise

Canlı destekle konuştum bu yönde resmi bir bilgi yok. Cihaz için güncelleme yayınlanmamıştır diyor. Şu an birçok haber sitesi shiftdeleteden gördükleri haberi yapıyorlar.
  288. nuclearmoonrise

6s ve 7 batarya ihtiyacını gün sonuna kadar karşılayamaz. Bataryada tartışmasız s7 edge Kamerada da birçok kisi s7 edge nin üstünlüğünü kabul ediyor. Stabillik anlamında iphone daha iyi olabilir. s7 edgede aşırı bir ısınma yok kullanım sırasında. hafif bir ısınma var bu da normal. Oyunlarda...
  289. nuclearmoonrise

Bende de gözükmüyor. Hayırdır shiftdelete?
  290. nuclearmoonrise

Hepsiburada dan telefon almak

Tamam dostum sen haklısın. Arkadaş güvenle aldıysa tartışmaya gerek yok.
  291. nuclearmoonrise

O zaman üstteki arkadaş neden kasada donanım hatası olduğu halde iade edememiş.
  292. nuclearmoonrise

Ayrıca şöyle bi şey de var. Ben vatandan telefon alırken telefonun kurulumunu benim de yapabileceğimi söyledim. Ama görevli "eğer telefonda bir hata varsa bizim elimizdeyken direk iade olur ama sizdeyse garantiye gitmek durumunda kalırsınız" İşte bu yüzden fiziksel mağaza bana daha güvenlidir. O...
  293. nuclearmoonrise

Siz istediğinizi yapabilirsiniz. Ben internetten pahalı elektronik almıyorum. Konu bitti.
  294. nuclearmoonrise

Yeni anakartın kutusu önceden açılmışsa neden aldınız? Ayrıca bu gibi mağazalar tamamen sorunsuzdur demiyorum. Ama o bozuk kasa hepsiburadadan çıksaydı kimbilir ne kadar daha uğraşacaktınız. Ha bu konuda vatanın yaptığı da iş değil tabi
  295. nuclearmoonrise

Galaxy s7, Iphone 6s, Xperia xz

Samsung'un özelliği çok olduğundan ve her güncellemede google'ın verdiklerinden daha fazlasını verdiği için olabilir mi?
  296. nuclearmoonrise

Hepsiburada'ya nazaran fiziksel mağazaların yani teknosa vatan gibi mağazaların daha güvenilir olduğunu düşünüyorum. Ben yaklaşık 3 ay önce telefon alırken hepsiburada'dan alsam 500 lira daha az vermiş olacaktım ama gidip vatan'dan aldım. Konu sahibi arkadaşa tavsiyem internetten telefon...
  297. nuclearmoonrise

Arkadaşım kutusu açılan ürün 2. el statüsüne girmez. Sen kutuyu aç ama hiç elleme telefonu yine de gidip iade edersin hepsiburada'ya. Ama telefonu alıp da içine simkartı takarsan wifiye bağlarsan o zaman 2. el statüsüne girer işte.
  298. nuclearmoonrise

Bak yine dediğimi anlamadın. Birincisi benim ağzımdan 2. el lafı çıkmadı. İkincisi kanunlar destekliyor olabilir. 3. sü ise kutusu hiç açılmamış ürün iade edildiğinde ben alabilirim o telefonu. Çünkü sonuçta hiç açılmamıştır. Ama sen gidip de o kutuyu açarsan hiç dokunmasan bile sonuçta kutu...
  299. nuclearmoonrise

Bahsettiğim şey simkartı takılan ürünleri jelatinleyip sıfır diye satması değil. Kutusu açılmış ama hiç kullanılmamış bir ürünü iade alıyor değil mi? Peki bu ürünü ne yapıyor sonra? Açıkçası ben kutusu açılmış ama hiç kullanılmamış bir ürünü yine de almak istemem.
  300. nuclearmoonrise

Tavsiye etmiyorum. İnternet mağazalarından pahalı elektronik almayın derim. Ürünleri nasıl iade alıyorlar zannediyorsunuz? Ekran jelatini çıkarılmamış ürünleri iade alıp jelatini üstüne çekip kapalı kutu diye satıyorlar. Mağazdan alın gözünüzle görün hiç açılmamış kutuyu.