Arama sonuçlarınız

1. T

Windows 10 Kuramıyorum

Ya arkadaslar 2 saattir cozemedigim bir seyle ugrasiyorum bilgisayar topladım windows kuramıyorum windows isonu resmi siteden indirdim(yeni bi arac koymuslar ordan isoyu secerek) yeni aldım makinaya atıyorum kurulum gelmiyor uetifi denerim npt denedim rufusla olmuyor bi turlu su setup falsn yok...
  2. T

Bu donanımlar nasıl?

8 bin tl kasa için. Ama intel işlemci düşünmüyorum 1555595145 Dolar çok yüksek çok etkisi olacağını sanmıyorum fiyatlara 2700x şahsen bana fazlasıyla yetiyor 3. Nesil ryzen de çok para olacak. Yine 2700x alacagim belki 300-500 daha ucuz
  3. T

Bu donanımlar nasıl?

Bugun fiyat aldım vatandan sistemi de guclendirme kararı aldım. Sizce fiyatlar nasıl: SIVI sogutma dusunuyorum bu konusa bilgim yok, bu sistem için maliyet çok artar mı ve faydası olur mu. Kasa öneriniz ne olur min 750w olması şart sanırım Sinerji itopya gibi siteler guvenilir mi? Daha once...
  4. T

Bu donanımlar nasıl?

Masaüstü bilgisayar için bu donanımlar ve birbiriyle uyumları sizce nasıl olur? Not: guc kaynagı daha eklemedim.
  5. T

Yeşil çizgiler, Siyah ekran

Kimse yok mu ya
  6. T

Yeşil çizgiler, Siyah ekran

Arkadaşlar forumunuza yardımınıza ihtiyacım olduğu için kaydoldum. Lütfen bilgilendiriniz. Laptop markam : Toshiba Satellite C855-1R6 Sorun: Oyun oynarkan renkli çizgiler geldi bi anda. Laptop'u kapattım tekrar açtım, sonra dikey çizgiler arttı ve ekran dahi görüntülenmedi. Tekrar denememde...