Arama sonuçlarınız

1. MKara96

Soru Bu laptop alınır mı?

Halıhazırda kullanan varsa da yorumlarını bilmek isterim.
  2. MKara96

Soru Bu laptop alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-%C4%B1deapad-amd-athlon-3050u-4gb-256gb-ssd-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-81w100cktx-p-HBV00000W49GW?magaza=Hepsiburada Laptop bu. Benim için önemli olan internet, multimedya, Ofis uygulamaları vb. Oyunla çok alakam yok. Bu bilgisayarda belki cs go falan...
  3. MKara96

Yönetim Kurulu Üyesi Burak Elmas İstifa Etti!

Başkan olarak geri dönmek için.
  4. MKara96

Clubhouse davetiyesi dağıtım merkezi!

Davet edebilirseniz sevinirim. Nick @Mustafa_Kara
  5. MKara96

Sdn Forumun Mobi̇l Uygulaması Olmalı Mı?

Her ne kadar tarayıcı üzerinden bir sorun yaşamadan kullanabilsemde olması taraftarıyım. Siz ne düşünüyorsunuz?
  6. MKara96

Sarı Mikrofon

Denk geldiğim yoruma bak. Video linki
  7. MKara96

Whats app alternatifi en iyi uygulama nedir ?

Bence Telegram en kullanışlı olanı ama senin wp'yi bırakman tek başına yetmez. Konuştuğun kişilerinde wp'yi bırakıp telegrama geçmeli ki bir anlamı olsun. Kendi isteğinle wp kullanmasanda şartlar seni kullanmaya mecbur bırakacaktır. Kısaca çok zor bir iş.
  8. MKara96

Forumun Kral Üyeleri ?

@__kadıköyRAP__
  9. MKara96

Google Fotoğraflar Ücretli Oluyor

Kendine faydalı bir karar ancak kullanıcılar için çok güzel bir hizmetin sonu demek.
  10. MKara96

Google Fotoğraflar Ücretli Oluyor

Bildiğiniz gibi Google fotoğraflar şimdiye kadar ücretsiz olarak sınırsız depolama imkanı sunuyordu. Google'ın aldığı karara göre 1 haziran 2021'den itibaren çekilen fotoğraf ve videolar 15 GB'lik drive kotasından düşecek. Ekstra bir depolama planınız yoksa artık ücretsiz bir şekilde fotoğraf ve...
  11. MKara96

Pili Az Kullanan Mobil Tarayıcılar

Android kullanıyorum. Safari kullanma şansım yok malesef.
  12. MKara96

Pili Az Kullanan Mobil Tarayıcılar

Opera, firefox falan önermeyin pili fazla kullanıyor bence. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  13. MKara96

Nerelisiniz ?

Hatay
  14. MKara96

Redmi Note 9 Pro kullanıcıları buraya. Kronik sorunları varmı?

Şu an için herhangi bir wifi kopması sorunu yaşamadım ama dediğim gibi yazılımsal bazı sorunları var.
  15. MKara96

Redmi Note 9 Pro kullanıcıları buraya. Kronik sorunları varmı?

Ses kopması değil de görüşme yaparken ekran bazen açılabiliyor. Bundan dolayı yüzümüz ekrana değince istenmeyecek durumlar oluşabiliyor. Onun dışında çok nadir de olsa bazen donma ve takılmalar yaşadım. Yazımsal bazı sorunları var galiba ama güncelleme ile hallederler muhtemelen. 1595356131...
  16. MKara96

En Sevdiğimiz Mobil İnternet Tarayıcısı Hangisi?

Soru başlıkta. Hangisini ne için kullanıyorsunuz? Chrome pazar payındaki liderlerliğini hak eden bir tarayıcı mı? Hakkını veriyor mu? Yoksa bir bağımlılıktan dolayımı kullanılıyor? Düşünceleriniz. Bu arada benimki Firefox.
  17. MKara96

Bu Filmin Adı Neydi?

Onu biliyorum o değil.
  18. MKara96

Bu Filmin Adı Neydi?

Çok eskiden izlemiştim muhtemelen 2010 yılından önce. Çok daha eski olabilir tam emin değilim. jumanji'ye benzer bir mantığı vardı. Yanlış hatırlamıyorsam bir aile vardı ya da arkadaş grubu birlikte bir masa başında oyun oynuyolardı. Oyunda bir görev olunca görevin olduğu mekana ışınlanıyorlardı...
  19. MKara96

forumda çocukların olması sakıncalımı

Kimseyi rahatsız etmediği sürece forumdan bir şeyler öğrenmesi eğer varsa foruma bir şeyler katması bence normal.
  20. MKara96

Evrim Sizce var mıdır

Evrim yoktur. Zamanla gelişmek çok saçma geliyor. Zaman her zaman tahribat yaratır. Bu benim düşüncem isteyen istediği gibi düşünüp inanabilir.
  21. MKara96

Z Kuşağı Turizm Bakanına Karşı Eylemde!

Yıllardan gelen bir şey. Vazgeçmiyorlar işte ne yapacan?
  22. MKara96

Apartmanlardaki Aylık Aidat Saçmalığı

Seçebilme imkanı olanlar için müstakil ev en iyisidir. Rahatsın karışan yok. Her ay aidat diye bir derdin de yok.
  23. MKara96

Z Kuşağı Turizm Bakanına Karşı Eylemde!

Benim anlamadığım Türkiye'de sınavlara öğrenci mi giriyor? Yoksa ailesi mi? konu çok basit sınava tek başına git ki kalabalık olmasın virüse davatiye çıkmasın. Maskeni tak kendini ve başkalarını koru.
  24. MKara96

Sürat Kargo Rezilliği!

Sürat kargoyu bilmem ama Aras kargodan daha kötü olamaz bence. Kişisel yorumum.
  25. MKara96

Dünyada en çok çay tüketen ülkeyiz ne mutlu bize !

Karadeniz bölgesinde 18 tane il var ama gel görelim ki sadece 2 tanesinde çay üretilebiliyor acaba niye? Çünkü çay'ın istediği hava koşulları sadece o 2 yerde var.
  26. MKara96

Dünyada en çok çay tüketen ülkeyiz ne mutlu bize !

Çayın yetişebilmesi için gerekli iklim ve özelliklere sahip en iyi yerler Trabzon ve Rizedir. Yani kafamıza göre her yerde yetiştiremiyoruz. yani bizim elimizde olan bir şey değil.
  27. MKara96

Uzaktan eğitim tüm yıl boyunca devam edecek!

Doğrudur gerçek dersin yerini hiçbir şey tutamaz.
  28. MKara96

Eba'da anlatın konularda öğrencilerin bir çok şeyi bildiği kabul edilerek anlatıldığı için aradaki bazı adımları görememe çok normal olabiliyor. Örneğin bir 11. sınıf öğrencisi olsun. Konu işlerken daha önceki yıllarla alakalı bilgilerde sıkıntısı varsa ders anında öğretmenine sorabilir ama bunu...
  29. MKara96

Kim demişse inanma her insanın konuyu anlama kapasitesi farklıdır. Kimisi 50 soruyla anlar kimisi 500 soruyla. Bunlara takılma.
  30. MKara96

GPU Çok Isınıyor

ATI Readon X1650 Pro ekran kartım var. Boşta sıcaklık değerleri 70-73 derece aralarında değişiyor. Çok fazla değil mi? Konuya çok hakim değilim ama fan hızları %39 civarlarında seyrediyor. Bununla çok alakası var mı? Fan hızı arttırmanın bir zararı var mıdır? ve nasıl arttırabilirim?
  31. MKara96

Zula Hesabım kaç tl eder

Ben olsam 200 TL'den aşağıya vermezdim. Sonuçta emek var ayrıca bir de şöyle düşün bunu alacak adam 200 TL ile benim hesabıma eş değer bir hesap düzebilir mi? Oyunun şu an için ne kadar ZA ile ne yapılabildiğini tam olarak bilmediğim için yorum yapamıyorum ama eğer düzülemiyorsa 200 Tl'den...
  32. MKara96

Zula Hesabım kaç tl eder

Destansı ve efsane sayıdan ziyade bunların hangi silah ve nereye çıktığına göre değişir . Mesala 500 efsanenin 300'ü çıkartma ise 500 efsane olmasının bir havası kalmaz. Vb.
  33. MKara96

18 Yaş Altı Banka Kartı

O verilen kartlarda CVC yok bu yüzden çok bir iş görmüyor. İnternette alış veriş yapamassın mesala.
  34. MKara96

Cumhurbaşkanlığı Normalleşme Planı

Yasakların ne zaman kalkacağı şurda dursun. Şimdi tam uygulanıyor mu? Sanki. Ana merkez yollarda sadece yasak var. Ara mahalle yollarında insanlar yaya veya araba ile dolaşabiliyor. Denetim konusunda sıkıntılar var. Hatay.
  35. MKara96

Ne dinliyorsunuz?

O açıdan bakarsak haklısınız. Güncel tutulmaya müsait bir konu.
  36. MKara96

Ne dinliyorsunuz?

2007'den beri konu düzenli olarak hortlatılmış.
  37. MKara96

Eski Forum Kültürlerini Özlüyor musunuz

Katılıyorum ayrıca konu açan kişilere, konu hakkında bilgi sahibi olmayan çoluk çocuk sadece mesaj sayısı kasmak için forumları gereksiz işgal ediyorlar. bundan dolayıdır ki insanlar çözüm bulamayınca da forumlardan soğuyorlar.
  38. MKara96

Eski Forum Kültürlerini Özlüyor musunuz

Bana göre eski forum kültürleri artık çok kalmadı. Belki bunda sosyal medyanın gelişmesi ve insanların karşılaştıkları soruna her konuda çok daha hızlı ulaşabilmesi etkili olabilir. Zaten forum siteleri arasında da en etkin ve güzel kullanım sunan SDN ve birkaç forum sitesi dışında da çok...
  39. MKara96

Windows Kurulumu

İndireceğiz dosyanın SHA 1 değerlerini kontrol etmeyi unutmayın. SHA1: 7cc76b0015220de956328fb934d61b710a94293d Eğer verdiğim değerlerlerle uyuşuyorsa sıkıntı yoktur.
  40. MKara96

Hangi Windows sürümünü kullanmalıyım ?

Eğer 32 bit kurarsan RAM kapasitesinin tamamını kullanamayabilirsin.
  41. MKara96

Windows 7 Tüm Sürümler Yükleme Diski Oluşturma

İSO orijinal direkt microsoft'tan indirdim.
  42. MKara96

Klasörde ei.cfg yok zaten sorunda o olmamasına rağmen sadece bir tane kurabiliyor olmam.
  43. MKara96

Elimde windows 7 İSO var. USB beleğe yazdırdım. Sources klasörünün içinde normalde ei.cfg dosyası olur onu sileriz ve sorun çözülür ama ben de ei.cfg dosyası olmamasına rağmen kurulum sırasında bana sormadan direk ultimate kuruyor. Bir de klasörün içinde tam olarak ne olduğunu bilmedim windows 7...
  44. MKara96

Bilgisayarım win 7 win 8.1 veya 10 olurmu?

Yüklemeni performans açısından tavsiye etmem ama windows 7 desteğinin bittiğini düşünürsek en azından windows 8.1 yüklemeni öneririm.
  45. MKara96

Crackli antivirüs korur mu?

avast premier crackli korur mu ?
  46. MKara96

avast safezone browser

arkadaşlar bildiğiniz gibi avast dünyanın en büyük antivirüs şirketlerinden biri ve avast'ın kullanıcılarına sunduğu avast safezone tarayıcısı güvenlik konusunda nasıl bir performans sunuyor?
  47. MKara96

Hangi tarayıcı güvenlidir?

aklıma bir şey daha takıldı avast'ın safozone tarayıcısı nasıl bir tarayıcı nasıl olsa arkasında dünyanın en büyük antivirüs şirketlerinden biri var yorumunuz nasıl
  48. MKara96

yani tam olarak mozilla mı yoksa chromium mu ne demek istediniz tam olarak
  49. MKara96

arkadaşlar windows 7 ultimate cihazımda hangi tarayıcı daha güvenli olur? bilgisayarımda google chrome,internet explorer 11 ,mozilla firefoz,yandex browser, opera bu tarayıcıları güvenliklerine göre sıralayabilirmisiniz?
  50. MKara96

Yandex Browser IDM Eklentisi Nasıl Eklenir ?

idm 'yi açıp seçenekler kısmından tarayıcı ilava et veya tarayıcı ekle butununa tıklayıp masaüstündeki yandex kısayolumu seçip tamam dedikdikmi olmuştur
  51. MKara96

win7 servis pack 1 dvd 'ye yazma

konuya hakim olmadığım için konu başlattım. kopyala yapıştır mantığı ile olamaz mı?
  52. MKara96

konuya
  53. MKara96

konuya hakim olmadığım için konu başlattım. kopyala yapıştır mantığı ile olamaz mı?
  54. MKara96

merhaba arkadaşlar ben windows 7 servis pack 1 dosyasını original windows 7 dvd me yazdırıp her formatta tekrar yüklemeyebilirmiyim?
  55. MKara96

Bilgisayarımı XP'den Windows 7'ye yükselttim (D:) görünmüyor

anladığım kadar eğer format attıysan disk işlemleri bölümünde diskleri birleştirmişsindir. yani c ve d sürücüleri tek bir disk olarak c olmuştur.
  56. MKara96

w7 format sorunu

aynı sıkıntı bende de olmuştu dvd çizik olduğu için format dosyaları belli bir zamandan sonra kopyalamada sıkıntı yaratıyor. tavsiyem internet üzerinden güvenli bir kaynaktan windows 7 iso dosyasını indirip rufus çevirme progrmı ile en az 4 gb usb ,tavsiyem 8 gb bazı 4 gb'ler olmayabilir. iso...
  57. MKara96

bilgisayarımı 64 bit yapmak istiyorum

arkadaşlar bilgisayarımı 64 bit yapmak istiyorum yapabilirmiyim yaparsam sistemim kasarmı sistem bilgilerim fotoğraflarda inceleyebilirsiniz
  58. MKara96

Windows'ta hangi antivirüsü kullanmalıyız?

bit defender inceledim ama lisans ücretleri var ücretsiz güzel koruma sağlayan bir antivirüs var mı?
  59. MKara96

Windows'ta hangi antivirüsü kullanmalıyız?

merhaba arkadaşlar eset mi avast mı bir diğer konu ise internet üzerinden illegal yöntemlerle alınmış tam sürüm lisans mı yoksa denme ama gerçek antivirüs lisans mı?
  60. MKara96

Hangi antivirüsü kullanmalıyım?

arkadaşlar bilgisayarıma hangi antivirüsü kullanmalıyım . eset mi avast mı bu sorunun dışında kimi insanlar bu antivirüslerin lisanslarını internetten giriyor veya başka türlü original yapmaya çalışıyorlar sizce gerçek güvenlik performansını veriyor mu? sizce illegal yollarla tam sürüm antivirüs...
  61. MKara96

Bilgisayarım usb ile başlamıyor

driver söz konusu ise tüm driverlerim güncel durumda usb giriş yerlerinde bir sıkıntı yok flash belleğimi bilgisayar açıkken kullanabiliyorum. bios menüde bir türlü usb ile başlatamıyorum. bios güncellenme hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.
  62. MKara96

lütfen yardımcı olacak kişiler cevap yazsın biosum anakart vb. bilgiler bu fotoğrafda
  63. MKara96

bios menüye del ile giriyorum boot menüsüne gelince hardiskim ,cd dvd rom ve removabla device yazıyo hangisini başa alsam usb'den başlamıyor kurulum
  64. MKara96

cd!im yok iso dosyasını usb'ye yazdırdım yardımcı olurmusunuz
  65. MKara96

evet bilgisayarıma windows 8.1 veya 10 yükleyeceğim ama usb ile başlatamıyorum.
  66. MKara96

Ayda bir format zararlı mıdır?

sistemin yavaşlaması donma program vb. şeylerin geç açılması
  67. MKara96

teşekkürler
  68. MKara96

Arkadaşlar ben windows 7 ultimate kullanıyorum. anakart kimliğim 63-0202-000001-00101111-081007-ATHLON64$A0692000_BIOS DATE: 08/10/07 10:04:22 VER: 08.00.12 anakart adım ise Asus M2V-MX SE yardımcı olurmusunuz.
  69. MKara96

Arkadaşlar ben windows 7 ultimate kullanıyorum bilgisayarıma ayda bir format atmak zararlı mıdır? . 2gb ram hafıza işlemci AMD athlon(tm) 64 x2 Dual Core Processor 4000+ 2.10 ghz 32 bit işletim sistemi 150 gb hardisk alan
  70. MKara96

Flash bellek çok yavaş

nerden öğreneceğim anakart modelini, bilgisayar markası asus
  71. MKara96

Sizce güvenlimi nasıl bir şey?

arkadaşlar bazıları windows 7'ye format attıktan sonra orjinal yapmak için windows 7 loader uygulamasını kullanıyor sizce nasıl bir program güvenlimi dedikleri windows 7'yi crack çok güvenli sanki o zaman bu neden olmasın diyiyorlar . bide avast premier ile taratıldığında virüs veya kötü amaçlı...
  72. MKara96

Flash bellek çok yavaş

bilgisayar kasa asus ram 2 gb işlemci amd
  73. MKara96

Flash bellek çok yavaş

benim flash belleğim 3.1/3.0/2.0 yazıyor alırken 3. o diye verdiler ve 3.0 flash bellekler çok hızlı yazması gerekiyor . fakat bende bir dosya kopyalarken 3.50 gb yi 15m/saniye bazen 10m/saniyede hızı var normalli. bilgisayarın kalitesine göre değişirmi flash bellek kingston datatravel 100 g3
  74. MKara96

Tv önerisi

marka olarak güzel tv'ler istiyorsan samsung, lg ve bide belki philips olabilir
  75. MKara96

Yeni tv almak istiyorum

şuanda 4k yayın yapan kanallar yok bu yüzden tv'den 4k izleme şansımız yok çünkü şuanki kanallar hd olarak yayın yapmakta ama 4k video indirip flash bellek veya başka bir şekilde tv'de izlerseniz olur.
  76. MKara96

Televizyonumun 3d si çalışmıyor

yinede teşekkürler verdiğiniz bilgiler için
  77. MKara96

biz televizyonda filmi takıp yan yana mod da çalıştırıp 3d gözlükleri açıyoruz
  78. MKara96

televizyonum vestel 55fa9000 55inç 140 cm 3d gözlükleri aktif gözlük televizyonla gözlükleri eşleştirdik. 3d film var .ama olmuyor . yardım edermisiniz?