Arama sonuçlarınız

1. telefonmanyağı42

Max 1200 TL Telefon Tavsiyesi

Tesekkurlee saol kardes
  2. telefonmanyağı42

Arkadaslar bana g4 onerenlere tesekkurler su an ithalatci garantili g4 umden yaziyorum ...cokda memnunum
  3. telefonmanyağı42

LG G4 Kullananlar Kulübü

Ithalatçı garantili lg g4 nerden alınır bir sorun cikarmi
  4. telefonmanyağı42

Arkadaş lar 2 haftaya alcam inşallah g4 u de ithalatçı garanti li hangi siteden alınır en güvenilir.
  5. telefonmanyağı42

Bu açıklayıcı cevabın için teşekkür ler ben lg g4 (ithalatçı garantili) almayı dusunuyorum
  6. telefonmanyağı42

Kardes sen aldın mi telefonu ben karne haftasi inşallah ithalatçı lg g4 almayı dusunuyorum .ama ailem istemiyor güvenilir bi yerden samsung a5 al diyorlar ben sanırım g4 alcam
  7. telefonmanyağı42

LG G4 Kullananlar Kulübü

Arkadaş lar inşallah haziran 2016 da ithalatçı garantili g4 almayı düşünüyor um.ithalatçı almamış sebebi 1200 tl bütçe olması .ilk bu fiYAT ta g3 düşünüyor dum ancak çoğu kullanıcı oyun performans inin "-"olduğunu söyledi ve bana g4 almamı önerdiler .tamam g4 iyi de ithalatçı garantili de sorun...
  8. telefonmanyağı42

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

Sağol ya rahatladım.çünkü herkes olumsuz düşünüyor
  9. telefonmanyağı42

O fiyata lg g4 ithalatçı deil mi
  10. telefonmanyağı42

Önerinin için teşekkür ederim bakacağım
  11. telefonmanyağı42

Bu güzel ve açıklayıcı cevabın için öncelikle teşekkür ederim Ewet haklısın bu fiyata g4 alınır.ancak 1200 tl olanları ithalatçı garantili oldugu için sıcak yanaşmıyor um.yani bir sorun çıksa ne yapacağım bilmiyorum.sence bu güvenli bir seçim olur mu
  12. telefonmanyağı42

Tmm teşekkür ler süleyman alkan
  13. telefonmanyağı42

G3 un 64bit olmaması sıkıntı cikarir mi sence ve ayrıca adreno 330 oyunlarda ne kadar iyi.
  14. telefonmanyağı42

Arkadaş lar lg g3 oyun oynanmak için alınır mi mesela modern combat , fifa 15 .clash of clash , gta san andreas.gibi oyunlarda kasar mi lütfen kullanıcılar eksileri ve artilarini söylesinler.
  15. telefonmanyağı42

Yeni Telefon Alıyorum

Lg g3 ben alacağım ancak benimki daha çok performans üzerine bir seçim oldu...bence sende bak
  16. telefonmanyağı42

arkadaş lar bir de asus zenfone 2 hakkında görüşlerini z nedir ve tabi kı lg g3
  17. telefonmanyağı42

Xperia c4 deki mediatek islemciye pek sıcak yaklasmiyorum .aslında ben sony huawei meizu gibi marka ları çok sevmiyorum.ancak yorumun için teşekkür ler arkadaş im
  18. telefonmanyağı42

Arkadaş lar önerdiğiniz telefon yok mu
  19. telefonmanyağı42

Bende ona da baktım ama simdi arızalı çıkarsa ne yapacağım diye vaz geçtim .
  20. telefonmanyağı42

Arkadaş lar telefon araştırmaktan manyak oldum.bir hafta önce zenfone 2 yi donanım olarak çok sevmiştim.ancak elime alınca soğudum ve arayuz berbatti.simdi ise muhtemel lg g3 almayı planlıyor um inşallah.ancak ben 13 yaşındayim.(bu arada telefon dan iyi anlarım yaşıma bakmayın) ve daha çok oyun...