Arama sonuçlarınız

1. H.U.M.M.E.R

Samsung Bir Telefona Başka Model Samsung Telefonun Romunu Yüklemek

Kardesim Samaung un yeni Touchwiz arayuzlerini hic sevmiyorum. S4 un 4.4.2 arayuzu cok hosuma gidiyor. Nasil yani? Anlatir misiniz?
  2. H.U.M.M.E.R

Samsung Bir Telefona Başka Model Samsung Telefonun Romunu Yüklemek

Herkese merhaba. Telefonum J7. Bundan bir önceki telefonum S4'tü. J7 nin arayüzü sıkıcı geldi. Telefonuma Sammobile'den orijinal S4 romu indirip odinle yüklemeye çalışsam telefon bozulur mu ?
  3. H.U.M.M.E.R

Bilgisayarın geç açılması

Benim bilgisayarımda aynı şekilde sorun vardı. Sorun güç kaynağındaymış. Değiştirdim düzeldi...
  4. H.U.M.M.E.R

Klimamin Az Yakmasi Icin Ne Yapmaliyim?

Samsung ucgen tasarimli Klimam var 2 sene once almistik. Kisin sicak modda elektrik klimadan dolayi elektrik fazla geldi. Fethiye de yasiyorum. Klimamin ayarlari 26 derece ve 2 kademe fanda calisiyor. Icerisi ne sicak ne soguk usumuyorsun. Daha az elektrik harcamasi ve icerisini biraz daha sicak...
  5. H.U.M.M.E.R

Laptobun Ekranında Ölü Pixel Çözümü

Garantiye göndermeyi düşünüyorum. Basit bir şey değil dediniz. Yapamazlarsa cihazımı aynı şekilde geri mi gönderirler? --- Gönderi Güncellendi --- Laptobun ekranına dokunma bile dokunmadım. Ölü pixel nasıl oluştu anlamadım. Markası HP kipadan 950 TL aldıydım...
  6. H.U.M.M.E.R

Bilgisayarım aniden kapanıyor ve hiçbir şeye tepki vermiyor ?

Asiri isinmadan olabilir. Arkadasimin bilgisayari vardi. Gta 4 oynarken aniden kapaniyordu ve tepki vermiyordu. Icini actim fan tamamen tozlanmis. Temizledim ve termal macunladim. Suan sorun ortadan kalkti...
  7. H.U.M.M.E.R

Saatlerin geri alınmaması hayatı zorlaştırdı

Cok haklisin kardesim. Sabah 07.00 da sokaga cikiyorum karanlik. Dedigin gibi sokakta kiminle karsilasacagimiz belli olmuyor...
  8. H.U.M.M.E.R

amd ile donma-kasma

GPU sicakligindan kaynakli olabilir. Oyunda GPU kac derecelerde geziyor?
  9. H.U.M.M.E.R

Sistemime Gore Oyun Onerileri

Onerdigin oyunlari denedim fakat hosuma gitmediler. Daha farkli onerebilecegin oyunlar var mi?
  10. H.U.M.M.E.R

Cevabin icin tesekkur ederim. Samurai Warriors 2 diye bir oyun var ve halanda oynuyorum belki o oyunu biliyorsundur. O tarz savas oyunlarini daha cok seviyorum.
  11. H.U.M.M.E.R

Sistemim: Amd a6 6310 APU with r4 graphic 512 mb Amd Radeon r5 m330 1 GB 4 Gb 1600 mhz ram 500 gb 5400 rpm hdd Windows 10 1067 Sistemimin rahatlikla kaldirabilecegi oyun oneriniz var mi?
  12. H.U.M.M.E.R

Harici Ekran Kartım Hiçbir Zaman Aktif Olmuyor

Ilk video ise yaradı teşekkür ederim... :)
  13. H.U.M.M.E.R

GTA 4 Sıkıştırılmış Link Var Mı ?

Forumda açtığım konunun korsana girdiğini bilmiyordum. Kusura bakmayınız. Konuyu nasıl kapatabilirim?
  14. H.U.M.M.E.R

GTA 4 Sıkıştırılmış Link Var Mı ?

Arkadaşlar GTA 4 indiricem fakat boyutu 14 gb 4-5 saatte iniyor. Sıkıştırılmış linki var mı ?
  15. H.U.M.M.E.R

Forumda ki kimse nasil surekli aktif edebilecegimi bilmiyor mu?
  16. H.U.M.M.E.R

Bilgisiyarımda dahili ekran kartı dışında 1 gb r5 m330 ekran kartı var ama aktif olmuyor. Nasıl aktif edebilirim ?
  17. H.U.M.M.E.R

Core Temp'i Başlatırken Hata Alıyorum

Peki, tesekkuler...
  18. H.U.M.M.E.R

Beyaz eşyada Samsung nasıldır?

Bosch oneririm. Annemin 16 yillik bosch camasir makinesi ve buzdolabi var halanda calisiyor fakat yeni aldi. Yine boschdan aldi gayette memnun. Ablamdada bosch un buzdolabi ve camasir makinesi var. 7 sene once aldi halanda ariza cikarip servise gitmedi. Samsung gectigimiz gunlerde camasir...
  19. H.U.M.M.E.R

Yukledim ayni sorunu yasadim. Suan sizin verdiginiz surumu kullaniyorum...
  20. H.U.M.M.E.R

1 hafta önce ekran kartımı güncellemedim ve yeniden başlattım. Güncellemeden sonra masaüstü açılınca sürekli masaüstü gidip geliyordu. Bende kurtarma bölümünden sıfırladım. Sıfırlamadan ekran masaüstünün gidip gelme sorunu düzeldi. Sıfırlamadan sonra haliyle tüm programlar silindi. Core Temp'i...
  21. H.U.M.M.E.R

Teşekkür ederim:) . Açıldı fakat 1.5.1 sürümü mevcutmuş güncelleyeyim mi ?
  22. H.U.M.M.E.R

Vestel Venus V3 5580 satışa sunuldu!

Vestel Venus V3 5580 Özelliklerini buradan inceleyebilirsiniz...
  23. H.U.M.M.E.R

Kaç gün oldu forumda kimse konu hakkında cevap yazmadı. Yardımcı olur musunuz?
  24. H.U.M.M.E.R

1500 TL Kadar Telefon Önerisi

Sar değeri konusunda Murat Burç haklı. Millet İphone alıyor sar değeri 0.900 küsür. Neredeyse 1 e yakın.
  25. H.U.M.M.E.R

1500 TL Kadar Telefon Önerisi

Meizu Pro 6 Meizu Pro 6 düşünürsen linkte teknik özellikler yazıyor...
  26. H.U.M.M.E.R

Laptobun Ekranında Ölü Pixel Çözümü

HP laptobumun ekranında 3 adet beyaz renkte noktalar var. Bunları nasıl düzeltebilirim ?
  27. H.U.M.M.E.R

İşlemci ısımı öğrenmek için core temp yükledim fakat açılmıyor. Hatayı resimde görebilirsiniz. Çözümü var mı?
  28. H.U.M.M.E.R

Sistemim Gta 4'ü Kaldirir mi?

Tüm cevaplar için teşekkür ederim...
  29. H.U.M.M.E.R

Mediumda 30-45 fps filan alabilir miyim?
  30. H.U.M.M.E.R

Yardımcı olur musunuz? Oyunu indirmeye başlicam fakat kaldırıp kaldıramayacağını bilemiyorum...
  31. H.U.M.M.E.R

Sistemim: Amd A6 6310 APU with Amd Radeon R4 Graphics 1GB r5 m330 ekran karti 4GB ram 500 GB HDD Windows 10 1067 (64bit) Sizce kaldiri mi? Orta ayarlarda kasar mi?
  32. H.U.M.M.E.R

Windows 10 Mağaza Uygulamaları İngilizce Oldu...

Windows 10 1067 güncelledikten sonra uygulamalar İngilizce oldu. Mağazandan uygulamaları güncellemedim düzeldiler. Fakat ''Microsoft Telefon'' ile ''Mesajlaşma ve Skype'' İngilizce kaldı. Çözümü var mı ?
  33. H.U.M.M.E.R

Windows 10 1067 Ses Sorunu

Sorun çözüldü... Teşekkürler...
  34. H.U.M.M.E.R

Chrome den indirdim ama nasıl yüklenicek? Dosya halindeler... Windows 10 64bit kullanıyorum...
  35. H.U.M.M.E.R

İndiremiyorum. Tarayıcım güvenli değil diyor.Başka link atar mısınız?
  36. H.U.M.M.E.R

Note 7 geri dönerse alınmalı mı ?

Samsung tekrar Note 7'yi satışa sunarsa batarya sorunu halledeceğini ve fiyatıda aynı olacağını düşünüyorum. Eğer batarya sorunu devam ederse kullanıcıların Samsung'a olan güveni azalır ve maddi anlamda yine zedelenebilirler. Samsung'un bunu göze alacağını düşünmüyorum...
  37. H.U.M.M.E.R

Ekran gelmiyor

Anakartın yanmış olabilir...
  38. H.U.M.M.E.R

SAR değeri en düşük akıllı telefon hangisi?

Telefon Karşılaştırma - Epey Buradan bakabilirsiniz. Sar değerleri en az telefondan en çok telefona doğru sıralanık...
  39. H.U.M.M.E.R

İndiremiyorum. Dosyanın indirilmesi güvenli değil ve SmartScreen Filtresi tarafından engellendi hatası alıyorum. Tarayıcım Microsoft Edge...
  40. H.U.M.M.E.R

İstediğiniz bu mu ?
  41. H.U.M.M.E.R

Hayır. Cızırtılı geliyor sanki patlakmış gibi. Bu güncellemeden sonra oldu...
  42. H.U.M.M.E.R

İnternetteki tüm windows 10 1067 ses sorunu ile ilgili tüm çözümleri denedim yine aynı...
  43. H.U.M.M.E.R

HP 15-af102nt (N9Q29EA)
  44. H.U.M.M.E.R

Driver booster 4 ile tüm driverleri güncelledim fakat sorun devam ediyor...
  45. H.U.M.M.E.R

Windows 10 1067 ye güncelledim. Güncelledikten sonra haporlordeki ses cızırtılı çıkmaya başladı. Çözüm bilen var mı? Not: Eski Windows 10 sürümüne geri dönüş yapamıyorum çünkü Windows.old u sildim...
  46. H.U.M.M.E.R

Laptop alacağım. Fikirleriniz benim için önemli.

Hp onermem. O yuzden Monster diyorum...
  47. H.U.M.M.E.R

Windows 10 Dosya Gezgini Cok Yavas Yukleniyor

Sorun cozuldu. Dosyalarimi etkilemeden sifirla islemkyle formatladim sorun kalkti ama ses sorunum devam ediyor...
  48. H.U.M.M.E.R

Dediğiniz gibi driver booster ve driver easy ı kullandım fakat sorunum yine devam etmekte... :(
  49. H.U.M.M.E.R

Amd Grafik güncellemesini yükledim sorun devam ediyor. Birde sizin dediğiniz driver booster ve driver easyi denicem
  50. H.U.M.M.E.R

Birde haporlorunde sorun var. Sanki patlamis gibi ses cikariyor. Hic yuksek seslerde kullanmadim hep %35 lerde kulladim. Bu haporlor sorunuda formattan once vardi. Memnun degilim urunden. 3 ay oldu alali. Hp laptobu Kipadan aldim 949TL ye. Para iadesi istesem servisten para iadesini kabul...
  51. H.U.M.M.E.R

Bilgisayarim amd a6 6310 r4 grafik islemcisi + r5 m330 1 gb ekran karti var
  52. H.U.M.M.E.R

Cozumu bilen biri yok mu?
  53. H.U.M.M.E.R

Windows 10 bilgisayarima ayarlardan sifirladim. Formattan sonra bilgisayarima tikliyorum uzerinde calisiliyor yazisi yaziyor ve 2 3 dk simgelerin gelmesini bekliyorum. Bu sorun sadece bilgisayarimda degil diger dosyalardada oluyor. Diski birlestirdim yine sorun devam etti. Fakat dosya gezginini...
  54. H.U.M.M.E.R

Samsung Galaxy J5 Telefonumun Ekrani Sorunlu

Samsung Galaxy J5 telefonumu 6 ay once aldim. aldigim gunden 2 3 hafta sonra ekran kalitesi diger J5e lere gore kotu oldugu farkettim. Bosver dedim. Ama son gunlerde canimi cok sikmaya basladi. Telefondan sogudum resmen. Duz ve acik renkte belli oluyor. Ablamda ve abimde de J5 var onlarin...
  55. H.U.M.M.E.R

Islemcide Hyper-V Destegi Var Ama Biostan Kapali...

Hp laptop: Amd a6 6310 4gb ram 500gb hdd Windows 10 Bilgisayarimin sanalastirma teknolojisi (Hyper-V) biostan kapali. Sizce acmali miyim?
  56. H.U.M.M.E.R

Notebook soğutucusu alsam işe yarar mı?

Hp latopuma sogutucu almayi dusunuyorum fakat resimdeki gibi sogutucudan hava alicak altinda herhangi biryer yok. Oyunda 60 derece ye cikiyor. Bazen bu deger 65 lere de yukselebiliyor. Sogutucu alsam bir ise yarar mi? Özellikler: Amd a6 6310 4gb ram 500gb hdd Windows 10 1GB R5 m330 ekran karti
  57. H.U.M.M.E.R

Telefon Alacağım Yardımcı Olur Musunuz ?

Samsung Galaxy Note 5 (32 GB) - LG G5 Karşılaştırması - Epey Karsilastirmasi bu linkte...
  58. H.U.M.M.E.R

Bence de LG G5 ya da Note 5 al. Migros ve Kipa garanti konusunda sikinti cikarmaz. Kipadan aldigim Laptobum ve tabletim bozuldu kullanici hatasi olmasina ragmen garantisinde bir sikinti cikmadi. HP Laptobumu bozdum 2 hafta sonra yenisi geldi...
  59. H.U.M.M.E.R

Urunu kipaya veriyorsun onlarda servisine gonderiyor.
  60. H.U.M.M.E.R

CyberLink PowerDirector ve PhotoDirector 12 Bilgisayarımdan Silinmiyor

Çok teşekkür ederim. PhotoDirector de kalktı :) . İyi forumlar...
  61. H.U.M.M.E.R

İşe yaradı çok sağol PowerDirector 12 kalktı. PhotoDirector'u kaldırmak için ne yapabilirim?
  62. H.U.M.M.E.R

kaldırmadı aynı hatayı verdi
  63. H.U.M.M.E.R

PhotoDirector 12 yi yanlış yazmışımışım. PowerDirector 12 ve PhotoDirector silinmiyor. Bilen birileri yok mu?
  64. H.U.M.M.E.R

CyberLink PhotoDirector ve PhotoDirector 12 yi bilgisayarımdan silemiyorum. Bilgisayarımı 29.07.2016 ya geri yükledim. Sistemi geri yüklemeden önce silebiliyordum ama sistemi geri yükledikten sonra tekrar yüklendi ve silinmiyor. Silerken InstallShield Wizard adlı bir pencerede Gerekli Kurulum...
  65. H.U.M.M.E.R

Android Tabletime Hileli APK Oyunlardan Virus Bulaştı

Arkadaşlar indirdiğim hileli apk oyunlardan virus bulasti. Format attim hard reset attim ise yaramadi. Wifi ye baglaninca virus aktiflesiyor ve reklamlar cikiyor. Virus tablete kendinden yuklu Arama adli bir uygulamaya bulasti. Virusu nasil kaldirabilirim?
  66. H.U.M.M.E.R

tablet pc siliniyor yazısında kalıp açılmıyor

Geri tusuyla guc tusu ve ses kisma bi dene yada geri tusu guc tusu ses acma tusuyla bi dene
  67. H.U.M.M.E.R

Geri tusu ? Resmini atar misin
  68. H.U.M.M.E.R

Guc + ses kisma tusuyla olmuyorsa guc + ses acma tusuyla dene
  69. H.U.M.M.E.R

Rootluysa bildigim kadariyla garanti disi kaliyor
  70. H.U.M.M.E.R

Recovery ile sifirlamayi biliyor musun? Biliyorsan oradan tekrar sifirla belki bir ise yarar
  71. H.U.M.M.E.R

Windows 10 güncelleme sorunu

Windows updatededen yeniden başlatmayı denedin mi?
  72. H.U.M.M.E.R

Tableti tamamen kapatip recovery moduyla baslatip oradan tekrar sifirlamayi denedin mi?
  73. H.U.M.M.E.R

Bugune kadar servise giden tabletlerimden para almadilar. Hometech tabletimin arka kapagini acarken haporlorun kablosunu kopardim para almadilar. Teknosadan aldigim exper tableti bir uygulamayla cozunurlugunu arttirmaya calisirken bozdum tablet kapandi bir daha da acilmadi servise gonderdim...
  74. H.U.M.M.E.R

Garantisi var mi?
  75. H.U.M.M.E.R

En iyisi servisine gonder.
  76. H.U.M.M.E.R

Ana kartıma uyan ekran kartı önerileri

Ekran kartının girişi uyarsa takabilirsin...
  77. H.U.M.M.E.R

Ekran kartını güncelleyemiyorum Yardım Edin

Bilgisayar> Özellikler> Aygıt Yöneticisi> Görüntü Bağdaştırıcı oradan ekran kartınıza tıklayıp açın. Açılan ekranda sürücüyü yazan kısma tıklayın sürücü güncelleştir deyin. Gelen ekranda Genel Sürücü Yazılımını Otomatik Olarak Ara seçeneğini seçin.
  78. H.U.M.M.E.R

Samsung Galaxy A5 (2016) mı Htc One A9 mu Tercih Etmeliyim ?

A5 2016 al.
  79. H.U.M.M.E.R

Bilgisayar açılmıyor

Bataryasını çıkartmak için oradaki kilitleri kaydır çıkar.
  80. H.U.M.M.E.R

Bilgisayar açılmıyor

Bataryası dışından takılıp çıkartılıyorsa çıkar garantisine bir şey olmaz zaten kutudan laptoba takılı çıkmıyor kendin takıyorsun....
  81. H.U.M.M.E.R

Bilgisayar açılmıyor

Bataryası içinde mi dışında mı?
  82. H.U.M.M.E.R

Hangisini almalıyım

Aralarından en iyi Lenovo K5. HTC Desire 626G dual sim - HTC Desire 530 - Lenovo K5 - Casper VIA E1 Karşılaştırması - Epey
  83. H.U.M.M.E.R

Bilgisayar açılmıyor

Bilgisayarın bataryasını çıkar sarj aletini laptopa bağla öyle açmayı dene
  84. H.U.M.M.E.R

Bilgisayar açılmıyor

Kapatmadan önce şarjı var mıydı?
  85. H.U.M.M.E.R

Windows 10 Upgrade

Evet normal bir şey. Build güncelleme öncesindeki ayarları vs. yedekliyor. Bu sayede bilgisayarında kasma vs. oluşursa güncellemeden önceki ayarlarına dönebilirsin.
  86. H.U.M.M.E.R

Windows 10 Upgrade

Güncellemeden sonra bilgisayarda sıkıntı yaparsa güncelleme öncesine dönebilmen için oluşturuluyor...
  87. H.U.M.M.E.R

Bilgisayar açılmıyor

Bilgisayarın modeli nedir ve ne zaman aldınız?
  88. H.U.M.M.E.R

Lg v10 - Lg G5 - Huawei P9 Hangisini Tercih Etmeliyim ?

Bütçe ne kadar?
  89. H.U.M.M.E.R

Bilgisayardaki Takılmalar ve Performans düşüklüğü

Bende de Hp laptop vardı güncelleme geldi takılmalar başladı. Güncellemeden sonra hdd cpu ve ram % kullanımı arttı. Bende tek çareyi formatta buldum. Ayarlardaki kurtarma bölümünden format işlemini başlattım cd olmadığı için. Dışarıya çıkayım gelinceye kadar formatı bitirir dedim. Geldim...
  90. H.U.M.M.E.R

Zenfone 2 Laser vs General Mobile 5 Plus vs Asus Zenfone 2

LG G3 (32 GB) - Asus ZenFone 2 (16 GB) - Asus ZenFone 2 Laser (1.5 GHz / 6.0") - General Mobile GM 5 Plus Karşılaştırması - Epey Burada Gm5 Plus Lg G3 Zenfone 2 ve Zenfone 2 Laserin karsilastirmasi var.
  91. H.U.M.M.E.R

LG G4C Dokunmatik çalışmama sorunu

Bi kereden bisey olmaz :D
  92. H.U.M.M.E.R

Oldu mu?
  93. H.U.M.M.E.R

Zenfone 2 Laser vs General Mobile 5 Plus vs Asus Zenfone 2

LG G3 D855 32GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri Hepsiburada 1069 TL ye satiyor. Bir bak buna da...
  94. H.U.M.M.E.R

Ondan sonra recovery modda sifirla
  95. H.U.M.M.E.R

Cikart baska cagren yok
  96. H.U.M.M.E.R

Benim telefonum j5 bende de ppssppp yüklü boyle bir sorunla karsilasmadim. Telefonun kapatma tusuna uzun basip kapatip actin mi? Ya da bataryasini cikarip
  97. H.U.M.M.E.R

İntel Atom Z3735F Ghz Hızını İsteğe Göre Nasıl Ayarlarım?

Arkadaşlar Windows tabletim var. Arada sırada takılmalar yapıyor. İşlemcinin en yüksek frekansı 1.83 GHz olmasına rağmen %100 cpu kullanımında bile en yüksek 1.55GHz de çalışıyor. Güç seçeneklerine baktım dengeli seçeneği var sadece. Biosada baktım oradan ayarlanamıyor. GHz hızını ayarlamak...
  98. H.U.M.M.E.R

Samsung A7 2016 alınır mı arkadaşlar?

Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanırsın inşallah...
  99. H.U.M.M.E.R

Arkadaşımız en fazla 2000TL lik telefon alabilir.
  100. H.U.M.M.E.R

Huawei Mate 8 Birde huawei mate 8 var gonderdigim linkten tum ozelliklerine bakabilirsin... Hepsiburada.com da 2 tane satici var hepsiburada 1899TL Daimateklonoji ise 1895TL ye satiyor.
  101. H.U.M.M.E.R

En yuksek batarya kapasitesi olan Asus Zenphone Max var ona baktın mı?
  102. H.U.M.M.E.R

Lenovo vibe P1 alabilirsin
  103. H.U.M.M.E.R

Samsung Laptop Wi-fi Ye Bağlanmıyor

Arkadaslar baska bir ethernet kablasuyla denedik baglandi. Sorun kopan kabloda...
  104. H.U.M.M.E.R

Laptobun manitorun arkasindaki plastik kirik kablolar filan gozukuyor 1 tanesi kopmus onunla ilgisi var midir?
  105. H.U.M.M.E.R

Formatlasam olmaz mı?
  106. H.U.M.M.E.R

Donanım özellikleri: Intel Celeron 847 CPU 2 Gb DDR3 Ram 250GB Hdd Windows 10 2013 te alındı. Wifi ye bağlanmıyor. Ethernet kablosuyla da denedik yine bağlanmadı. Evdeki telefonlar bağlanıyor ve internete girmiyor. Ekranin arkasindaki plastik kırık içi gözüküyor. Orada bir kablo var kopmuş...
  107. H.U.M.M.E.R

J5 ekran kalitem çok kötü

J Ne tur bir sorun?
  108. H.U.M.M.E.R

J5 ekran kalitem çok kötü

J5 telefonumun ekran kalitesi hd super amoled olmasinna ragmen cok kötü. Soldan saga cizgi cizgi ekran. En cok acik renklerde belli oluyor. Nedeni nedir? Tum J5 lerin ekrani boyle mi?
  109. H.U.M.M.E.R

Anne için telefon tavsiyesi

Bence Gold rengi J5 al.
  110. H.U.M.M.E.R

Kısa zamanda telefon alacağım yardımcı olur musunuz ?

Bence bulunduğun yerdeki mağazaları gez bütçenin yettiği telefonların adını listele forumda anket başlat
  111. H.U.M.M.E.R

1500 Tl Alınabilecek En İyi Telefon

Arkadaşımda var kullandım güzel bir telefon performans olarak...
  112. H.U.M.M.E.R

Hareket sensörü çalışmıyor

Fabrika ayarlarina dondur Ilk bunu yap duzelmiyorsa aldigin yere gotur teknis servisine gondericekler... 25 30 is gunu icinde tamir edilip gelme suresi var...
  113. H.U.M.M.E.R

1500 Tl Alınabilecek En İyi Telefon

LG H815 G4 SİYAH GERÇEK DERİ AKILLI TELEFON 50 tl daha katabilirsen LG G4
  114. H.U.M.M.E.R

Kısa zamanda telefon alacağım yardımcı olur musunuz ?

Bence A5 2016 al. 1 hafta kullamışsın sorun yaşamamışsın. Şimdiden hayırlı olsun...
  115. H.U.M.M.E.R

4s cihazım artık internete girmiyor yardım !!

Cihazı fabrika ayarlarına döndür işe yarar belki
  116. H.U.M.M.E.R

Huawei Y6 Kullanan var mı?

Cuma günü Türk Telekom bayisini gezdim ve Huawei Y6 yı gördüm. Görünüş olarak hoşuma gitti.Kullananlar memnun mu?
  117. H.U.M.M.E.R

Kafam çok karışık hangi telefonu almalıyım?

Samsun galaxy J5 alabilirsin ya da ŞOK ta LG G4 Best var 750 TL J5 e göre işlemcisi güçlü
  118. H.U.M.M.E.R

Windows Update Yüklenmiyor.

Ben yeni bir laptop aldım bilgisayarı kapat dedim kapatırken güncelleme yükledi bilsayarım kasmadan kullanılmaz hale geldi. Kurtarma bölümünden formatı başlattım formatı tamamlanıyor son aşamaya geldi sürekli resetliyor. Servise göndermek zorunda kaldım. Güncellemeyi yapmasaydı format atmicaktım...
  119. H.U.M.M.E.R

Windows Update Yüklenmiyor.

[Çözüldü] Windows 8 Güncelleme Problemi ( MSI GX70 ) bu işine yarayabilir belki
  120. H.U.M.M.E.R

S5 mi G8 mi ?

Bende samsung işlemcili 16GB olan serisi var internette dolaşıyorum telefon aşırı derecede ısınıyor ve kasıyor. Format attım kasma ve ısınma devam etti. S5 i Önermem. Bütçe ne kadar?
  121. H.U.M.M.E.R

Kipadan aldığım laptop servise gidiyor...

Cevapların için sağol. Kapatıp açtım aynı şekilde kaldığı yerden devam ediyor ve yine aynı hatayı yapıyor.
  122. H.U.M.M.E.R

Kipadan aldığım laptop servise gidiyor...

Kipadan 10.07.2016 tarihinde Hp laptop aldim. Amd a6 6310 4gb ram 500 Gb Hdd Windows 10 64bit 1Gb R5 m330 ekran kartlı bir donanima sahip. Evde inceledim performans olarak seri. 12.07.2016 tarihinde Grafik özelliklerine tikladim. Tıkladıktan sonra Amd Readon güncellemesi mevcut dedi. Bende...
  123. H.U.M.M.E.R

Windows 10 formatta surekli yeniden baslatiyor.

Şimdi servise gidiyor
  124. H.U.M.M.E.R

Kimse yok mu yardim edicek
  125. H.U.M.M.E.R

Koca forumda yardim edicek yok mu?
  126. H.U.M.M.E.R

Cozumu yok mu?
  127. H.U.M.M.E.R

Surekli baslatiyor 97 ye gelince atiyor bilgisayar kapatip actim bilgisayari gine ayni
  128. H.U.M.M.E.R

Acill!!! Babamlar duyarsa bana cok kizar :(
  129. H.U.M.M.E.R

Burada birden 97 ye atliyor direk kapaniyor yeniden basliyor biostan filan birsey yapamam mi?
  130. H.U.M.M.E.R

Kapatip acsam olur mu?
  131. H.U.M.M.E.R

Suan birsey takili degil
  132. H.U.M.M.E.R

Bellek ?
  133. H.U.M.M.E.R

Yardim edicek yok mu cok onemli!!!!
  134. H.U.M.M.E.R

Bilgisayari kapatip acayim mi? CDsiz ayarlardan kurtarma bolumden formatliyorum yanlizca dosyalarimi kaldiri sectim...Cihazimin markasi hp...
  135. H.U.M.M.E.R

Windows 10 bilgisayarima format atiyorum. Ayarlar yapilandirmada %67 de kaliyor aniden %97 ye yukseliyor ve yeniden basliyor cozumu var mi?
  136. H.U.M.M.E.R

Az sonra laptop alicam kararsizim...

Aldim Hp yi kullaniyorum bosta 35 derece oyun oynadigimda en fazla 60 dereceyi gordum. Sence normal mi?
  137. H.U.M.M.E.R

Az sonra laptop alicam kararsizim...

Acer: Intel Pentium N3700 4Gb ram Ekran karti yok( Intel Hd Grafic) 500 GB Hdd Windows 10 Kipa da: 899TL Hp: Amd a6 6310 4Gb ram 1Gb r5 m330 ekran karti 500Gb hdd Windows 10 Kipa da: 999TL Arkadaslar birazdan alicam acil karar vermem lazim ama kararsiz kaldim. Sizce hangisi? butcem 1000Tl
  138. H.U.M.M.E.R

Işlemcide wat başına performans nedir?

Transistor sayisi nedir?
  139. H.U.M.M.E.R

Işlemcide wat başına performans nedir?

Islemcide wat basina performans nedir? Yuksek ya da alcak olmasi ne anlama geliyor. Deger yuksek mi olmali alcak mi? Ornek: Intel i3 5005u:51.29pt/w Intel celeron n3050:11.17pt/w
  140. H.U.M.M.E.R

Gm5 plus sıkıntıları

Arkadasimda reeder p10 var. Bende kullandim hosuma gitti oyun filan oynadik neredeyse hic isinmadi. Oyun performansi iyidi. Tek sikinti kilif ve ekran koruyucu zor bulursun. Kutuda cikiyor ama ileride cok zor bulursun...
  141. H.U.M.M.E.R

Shaiya full bedava pvp server var mı?

Oto akceli oto efsunlu farmsiz herkesin esit oldugu pvp server var mi?
  142. H.U.M.M.E.R

S5 model no'lar farkli ( arkadaki ve ayarladaki)

Resimdeki model no ile bataryanin altindaki model no aynı değil. Telefon sahte olabilir mi? Bataryanin altindaki model no: SM-G900F Yarlardaki model no: SM-G900H
  143. H.U.M.M.E.R

Samsung Galaxy S5 SM-G900F için orjinal 6.0 stock rom var mı?

Samsung Galaxu S5 (samsung işlemcili 16GB 2Gb ram) için orjinal 6.0 stock rom var mı? Odinle beraber link verir misiniz?
  144. H.U.M.M.E.R

Packardbell T69 i3 5005u Alinir mi? Oneren Var mi?

1000-1200TL
  145. H.U.M.M.E.R

Packardbell T69 i3 5005u Alinir mi? Oneren Var mi?

Asagidaki bilgisayar nasil? TE69 NOTEBOOK CORE İ3 5005U 2GHZ-4GB-500 HDD-15.6"-INT-W10 NOTEBOOK BILGISAYAR Onerir misiniz? Alinir mi?
  146. H.U.M.M.E.R

Acer ve Packardbell arasinda ki farklar

Acer:Teknosa Packardbell:PACKARDBELL TG81 PENTIUM N3700 2.4GHZ-4GB-500GB HDD-15.6-INT-W10 BILGISAYAR Hangisi daha iyi. 2sinin arasinda ki farklar neler?
  147. H.U.M.M.E.R

Babama telefon alacağız önerileriniz lütfen

Uzun kullnimdan sonra home tusu arzalaniyor. Arkadasimda var oda o sorunu yasadi...
  148. H.U.M.M.E.R

Yeni Laptoplarda Neden Sogutucu Fan Yok?

Dediginiz gibi resimdeki sogutma sistemi var ama boyle sistemi olmayanlari alirsam isinicagini ve uzun omurlu olmicagini diye dusunuyorum. Asiri isiya maruz kalan cpuda kasmalar ve az bir ihtimal olsada hasar gorebilir...
  149. H.U.M.M.E.R

anakart ile ekran kartı

Anakartin slotuna gore degisir. Anakartin ve ekran kartinin modellerini soyler misin?
  150. H.U.M.M.E.R

Duvar kağıdı ayarlama

Telefonun ne?
  151. H.U.M.M.E.R

Millet acil laptop lazim 3,700 Tl butcem

HP PAVİLİON GAMING 15-K002NT CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TB+8 GBSSD-15.6-4GB-W10
  152. H.U.M.M.E.R

Millet acil laptop lazim 3,700 Tl butcem

LENOVO IDEAPAD 500 CORE İ7 6500U 2.5GHZ-16GB RAM-1TB HDD-15.6"-4GB-W10 NOTEBOOK Buna bir bakabilirsin...
  153. H.U.M.M.E.R

Marka mi Ozellik mi?

Cok uygun ve fiyatina gore iyi ozelliklere sahip. Hayirli olsun. Gule gule kullan... Kurtlar Vadisi'de bi bitmedi :D
  154. H.U.M.M.E.R

Annem için 1000 tl altında hangi telefonu önerirsiniz?

Ben Samsung Galaxy J5 oneriyorum. Kamerasi iyi, hizli, aksesuarlari( kilif vs.) kolay bulunuyor, oyun oynayinca dogal olarak azda olsa isiniyor bu her telefonda olan birsey, normal gezinmede filan isinma yasamadim. Sarji uzun gidiyor. 6.0 guncelleme dagitilacak. Daha ne olsun...
  155. H.U.M.M.E.R

Marka mi Ozellik mi?

Mallar geri gitmiyorsa duruyordur belki. Bir bakarim burdaki a101'e. Ama bana teknoloji marketlerinden ve migros kipa gibi buyuk isyerlerinden almak mantikli geliyor.
  156. H.U.M.M.E.R

Babama telefon alacağız önerileriniz lütfen

General Mobile Android One 4G ve Samsung Galaxy J5 oneririm. Abimde ablamda ve bende J5 var cok memnunuz. Migrosta 729TL.2015'te en çok satan telefonlar arasinda 1.General Mobile Android One 4G 2.Samsung Galaxy J5
  157. H.U.M.M.E.R

Marka mi Ozellik mi?

Acer ile Packardbell arasinda ne fark var?
  158. H.U.M.M.E.R

Marka mi Ozellik mi?

9 haziran - 16 haziran brosurunde vardi bitmis olabilir...
  159. H.U.M.M.E.R

Marka mi Ozellik mi?

Asus: (Kipa 999TL'den 899TL) İntel Celeron n3050 2GB ram 500GB Hdd Windows 10 Intel Hd Grafik Acer ve Packardbell: (Teknosa/Vatan 1070TL)(2 Farkli model) Amd Acer / Intel Packardbell Amd A6 6310/Intel Pentium n3700 4Gb ram / 4Gb ram 500Gb / 500Gb Windows 10 / Windows 10 Readon R4 Grafik / Intel...
  160. H.U.M.M.E.R

Cekirdek sayisi ve Is parcacik sayisi

Arkadaslar 2 cekirdek 4 is parcacik mi 4 cekirdek 4 is parcacik mi? Hangisi daha performans verir?
  161. H.U.M.M.E.R

Hangisi Iyi Hangisi Kotu

Intel pentium n3700 Intel i3 5005u Amd a6 6310 Amd a8 7410 Yukaridaki islemcileri en iyiden en kotuye siralar misiniz?
  162. H.U.M.M.E.R

Aynı Özellik Farklı 2 Marka. Hangi Markayı Tercih Etmeliyim?

Arada sırada oyun oynayacam. Bildiğim kadarıyla içerideki sıcak havayı dışarı atacak fan lenovoda yok. Packardbellde var.
  163. H.U.M.M.E.R

Yeni Laptoplarda Neden Sogutucu Fan Yok?

Bakiyorumda neredeyse cogu laptoplarin sogutucu fanlari olmuyor. Nedeni nedir? Fanli laptoplara gore avantajlari ve dezavantajlari nelerdir?
  164. H.U.M.M.E.R

Aynı Özellik Farklı 2 Marka. Hangi Markayı Tercih Etmeliyim?

PACKARDBELL TG81 PENTIUM N3700 2.4GHZ-4GB-500GB HDD-15.6-INT-W10 BILGISAYAR CASPER CN-V3A3700A PENTIUM N3700 2.4GHZ-4GB-500GB HDD-15.6-INT-W10 BILGISAYAR Yukarıdaki linklerdeki laptopların özellikleri aynı. 2 marka arasında kaldım. Sizce hangi markayı tercih etmeliyim?
  165. H.U.M.M.E.R

Bu sisteme hangi ram i önerirsiniz ?

GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram bunu öneririm
  166. H.U.M.M.E.R

Bu sisteme hangi ram i önerirsiniz ?

Bende Amd a6 6400k sistem toplucam. Amd a6 6400k 1866mhz destekliyor... Bu ramların hiçbiri uyumlu değil...
  167. H.U.M.M.E.R

Shaiya Anatolia

Bilgisayarimin anakarti yanik 10 yillikti. Yeni bilgisayar alicam 1000-1200 tl butcem var. Bu oyunu sorunsuz açmasını oyun içinde pvpde donmamasini istiyorum.
  168. H.U.M.M.E.R

Shaiya Anatolia

4Gb ram pentium n3700 ekran kartsiz, 4Gb ram pentium n3540 ekran kartsiz ve amd a4 7210 1gb r5 ekran kartı 4Gb ram. Bunlardan yetebilecek var mi peki?
  169. H.U.M.M.E.R

Shaiya Anatolia

Shaiya Anatolia için 2gb ram intel celeron n3050 ekran kartsız donanım yeterli midir? Laptop zorlanır mi?
  170. H.U.M.M.E.R

Laptop mu Vatan Computer'den Toplama Bilgisayar mı?

Baska bir forumda yardim almaya calistim ama kimse ilgilenmedi. Tesekkurler yardimlariniz icin SDN Forum. Iyi forumlar...
  171. H.U.M.M.E.R

MSI A68HM-E33 V2 Soket FM2+ DDR3 2133MHz(O.C) VGA&HDMI Anakart Yapisi:Micro ATX
  172. H.U.M.M.E.R

Dual kit 1866mhz bulundugum yerdeki magazada 2 farkli marka ram var. Sizce Gskill mi Crucial mi? GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram Crucial 8GB (2x4GB) Ballistix Tactical Tracer w/LEDs DDR3 1866MHz CL9 1.5V PCRam
  173. H.U.M.M.E.R

XIGMATEK PRAXIS 1801 XCP 500W MidT ATX SİYAH KASA Sizce iyi bir kasa mi?
  174. H.U.M.M.E.R

Bulundugum magazada yok. Frisby ve xigmatech markalarini onerir misiniz?
  175. H.U.M.M.E.R

Işlemci: Amd A6 6400k Anakart: Msi a68hm-e33 v2 Ram: Gskill 8GB RipjawsX ddr3 1866mhz cl10 tek modul ram Hdd:WD 3.5" 500GB Caviar Blue 32mb cache sata 3.0 7200rpm Cd Okuyucu: Asus double layer sata dvd yazici Kasa: Everest Eagle EC337 400W midT ATX siyah kasa Uyumlu olup olmadigini yazar...
  176. H.U.M.M.E.R

Ailemi ikna etsem gidicem parcalari alicam kurucam ama paranin bosa gidecegeni ve hemen bozulacagini zannediyorlar. Nasil ikna edicem bilemiyorum.
  177. H.U.M.M.E.R

Laptopum ısınıp kapanıyor

Bilgisayarinin donanim ozelliklerini yazar misin?
  178. H.U.M.M.E.R

Samsung Galaxy J5

Samsung 6.0 Marshmallow surumunu J5 modeline getirecek mi?
  179. H.U.M.M.E.R

Laptop: (1099TL) Teknosa Toplama Bilgisayar: (935TL) Cd-Rom Anakart ve kasa dahil) İşlemci: Amd A6 6400k Ram: 8GB dual kit Sogutmali 1866MHZ Ekran karti: Yok Hdd: 500GB 32 MB onbellek 3.5" 7200rpm Arkadaslar sizce hangisi? Butcem 1000TL en fazla 1100TL
  180. H.U.M.M.E.R

HP STREAM 13" 2si 1arada Laptop

Metin 2, Shaiya gibi oyunlari oynasam peki asiri isinma yasar miyim?
  181. H.U.M.M.E.R

HP STREAM 13" 2si 1arada Laptop

Arkadaşlar bu 2si 1arada laptobun cpu sogutucu fani var mi? Isinma sorunu olur mu?
  182. H.U.M.M.E.R

Laptop İşlemcisi

Arkadaşlar laptop işlemcilerinden İntel celeron n3700 mı daha iyi yoksa İntel celeron n3540 mı daha iyi?
  183. H.U.M.M.E.R

Amd A6 6400k desteklediği Ram Mhz'leri...

Arkadaşlar Amd A6 6400k islemcisinin desteklediği ram Mhz'leri nelerdir?
  184. H.U.M.M.E.R

Sapphire R7 240 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

Bu ekran kartini alicam. 400W PSU yeterli midir? Amd A6 6400k ile darbogaz yapar mi?
  185. H.U.M.M.E.R

1500 TL Civarında Telefon Tavsiyesi

Onun yerine s7 al bence. Hem suya dayanıklı hem de kamerası daha iyi...
  186. H.U.M.M.E.R

Yeni Notebook Alıyorum...

Yeni Notebook alacağım. Bütçem 1500TL. Aşağıdaki bilgisayarlardan sizce hangisini alayım. ACER E5-573 CORE İ5 4210U 1.7GHZ-4GB-500GB HDD-15.6''-INT-W10 NOTEBOOK ASUS X540LJ CORE İ3 4005U 1.7GHZ-4GB RAM-500GB HDD-1GB-15.6"W10 NOTEBOOK ASUS X555YI-XO014T 15 6 /A4-7210/4GB/500GB/WIN10 NOTEBOOK -...
  187. H.U.M.M.E.R

Reader tablet alınır mı?

Reeder A10ix Air Tablet PC alınır mı?
  188. H.U.M.M.E.R

HD8370D ile HD8470D dahili GPU'ların farkları nedir?

Amd A4 6300 işlemcisinin dahili GPU'su ile Amd A6 6400k işlemcisinin dahili GPU'sunun farkı nelerdir?
  189. H.U.M.M.E.R

Kaç Watt PSU?

Amd A8 7600 + r7gpu islemciye 300w psu yeterli mi?
  190. H.U.M.M.E.R

En iyi kameraya sahip telefon hangisi ?

Samsung Galaxy S7 - Samsung Galaxy S7 edge Karşılaştırması - Epey Burada karsilastirilmasi var. Radyasyon degeri s7 edgnin daha az batarya kapasitesi s7 ye gore daha yuksek. Birde s7 edgenin ekraninin kenarlari kavisli ve boyut olarak fark var. S7 edge 5.5" s7 5.1"
  191. H.U.M.M.E.R

S7de 1.7 f lens ve canon kameralarinda olan dual pixel kamera var. Bu siteden inceleyebilirsin: Galaxy S7’nin Kamerası, Düşük Işıklı Ortamda Yapılan Çekimlerde iPhone 6s’i Paramparça Etti!
  192. H.U.M.M.E.R

S7 de 12MP kamera olmasina ragmen guzel cekiyor. MP sine bakma f diyaframina ve kameranin lensine bak.
  193. H.U.M.M.E.R

Bana gore S7 ve Lg G5 te
  194. H.U.M.M.E.R

Sizce Hangi Sistemi Toplayım?

Peki Amd A6 6400k nin grafik karti kac Gb? Ramin boyutuna gore mi belirleniyor?
  195. H.U.M.M.E.R

Amd A4 6300 ile Amd A6 6400k arasinda ne fark vardir?
  196. H.U.M.M.E.R

Hangi İşlemciyi Alayım?

Amd A4 6300 ve Amd A6 6400k ekran kartsiz gunluk isler icin ve arada sirada oyun oynatir mi?
  197. H.U.M.M.E.R

1.Sistem: İşlemci: Amd A4 6300 3.7GHZ FM2 1mb L2 önbellek 32nm 65W + HD8370D Anakart: MSI A-68HM E33 V2 Soket FM2+ DDR3 2133Mhz(O.C.) VGA&HDMI Ram: Kingston 8GB( 4GB×2) Hyperx Savage Red DDR3 1600MHZ CL9 XMP Ram Hdd: WD 3.5" 500GB Cavuar Blue 32mb önbellek Sata 3.0 7200rpm Psu: 300W Ekran Kartı...
  198. H.U.M.M.E.R

N11 güvenilir mi?

Ucuz 775 pin intel core 2 duo e8500 ddr2 li sistem mi toplamak mantikli? Intel core 2 duo sisteminden biraz daha pahali olan fm2 amd a6 6400k ya da amd a4 6300 sistemi mi toplamak mantikli?
  199. H.U.M.M.E.R

N11 güvenilir mi?

Peki odemesi nasil oluyor? Kredi kartiyla mi kapida odemeyle mi?
  200. H.U.M.M.E.R

N11 güvenilir mi?

N11'den bilgisayar toplanır mı?
  201. H.U.M.M.E.R

İşlemci ve Ekran Kart Uyumu....

Bilen var mı?
  202. H.U.M.M.E.R

Tablet Pc Güncellemeden Sonra Dokunmatik Sorunu

Windows 8.1 Bin sürümü vardı. Kurulum yaparken Windows 10 a yükseltmenizi öneririz diye yazı çıktı. Tamam dedim. Güncellendi ve ekrana dokunuyorum başka bir yere basıyor. Ne yapmalıyım? Windows 8.1 Bing e dönemiyorum. Hafızada yeterli yer olmadığı için eski Windows sürümünü sd karta yedekledim...
  203. H.U.M.M.E.R

İşlemci ve Ekran Kart Uyumu....

İntel Pentium G3240 ile Asus r5 230 1GB 64bit radeon dx11 ekran kartıyla uyumlu mudur? Hd çözünürlükte oyunları açar mı?
  204. H.U.M.M.E.R

Hangi İşlemciyi Alayım?

R5 230 ile hd ayarlarda oyun açar mı?
  205. H.U.M.M.E.R

Hangi İşlemciyi Alayım?

İntel Pentium G3240 da dahili İntel HD Grafik var mı? Ekran kartsız çalışır mı?
  206. H.U.M.M.E.R

Hangi İşlemciyi Alayım?

İntel Pentium G3240 da dahili İntel HD Grafik var mı? Ekran kartsız çalışır mı?
  207. H.U.M.M.E.R

Hangi İşlemciyi Alayım?

Bilgisayar topluyorum. Önce işlemciden başlayayım sonra ona uygun parçalar alayım dedim. Amd ile İntel işlemcilerinin ankette ki hangi serisini alayım? Bütçem kısıtlı. Alabileceklerimi ankete koydum.
  208. H.U.M.M.E.R

Google Play'de uygulamalar yavaş iniyor.

Google Play' de uygulamalar yavaş iniyor. Normalde 1 ya da 2 dakikada inmesi gereken uygulama telefonum modemin yanına koymama rağmen 10 ya da 15 dakikada iniyor. İnternetten apk olarak indirdiğimde 1 ya da 2 dakikada iniyor. Nedeni nedir? Çözümü var mıdır? Bilgilerim: 72mbps Adil kota...
  209. H.U.M.M.E.R

En hızlı en az cpu ve ram harcayan Windows sürümü hangisi?

En hızlı ve en az seviyede ram cpu harcayan Windows sürümü hangisi ?
  210. H.U.M.M.E.R

Yeni Telefon Alıyorum

Şuan Samsung S4 Mini kullaniyorum. Eskidiği için değiştiricem. Hangi telefonu alayim? 1000TL param var.
  211. H.U.M.M.E.R

Amd A4 6300+HD8370D Dahili Ekran Kartı

Bu işlemciyle ilgili sorularım var. -Dahili ekran kartı oyun oynatır mı? -Kaç GB dahili ekran kartı var? - 1MB L2 önbellek bilgisayarı nasıl etkiler? Sistem Bilgim: 4GB DDR3 Ram 500GB 3.5" 32mb önbellek 7200rpm HDD 300W PSU Windows 7
  212. H.U.M.M.E.R

GDDR ekran kartı ile ddr ekran kartının farkı nedir?

Sadece hizlarinda mi?
  213. H.U.M.M.E.R

GDDR ekran kartı ile ddr ekran kartının farkı nedir?

Gddr ekran kartı ile ddr ekran kartının farkı nedir?
  214. H.U.M.M.E.R

Nvidia G210 Ekran Kartı Orta Seviyeli Oyunlar için Alınır mı?

1000 TL param var. 300W psu var elimde. Uygun bir bilgisayar toplicam.
  215. H.U.M.M.E.R

Sizce Hangi Windows Surumunu Tercih Etmeliyim?

Ben WINDOWS 10 format CD si yok. Yeni HDD alicam. Bilgisayarciya format attiricam HDD ye.Windows 10 yeni oldugu icin bilgisiyarcilarda WINDOWS 10 Format CD bulunur mu?
  216. H.U.M.M.E.R

Peki neden?
  217. H.U.M.M.E.R

Verdiginiz cevaplar icin tesekkur ediyorum.
  218. H.U.M.M.E.R

Peki NVIDIA GT710 ya da amd r5 230 olur mu?
  219. H.U.M.M.E.R

Nvidia G210 ekran kartına 300w güç kaynağı yeterli mi?

Arkadaşlar nvidia g210 ekran kartına 300w güç kaynağı yeterli mi?
  220. H.U.M.M.E.R

Arkadaslar NVIDIA G210 Wolfteam, Shaiya, LOL gibi orta seviyeli oyunlar icin alinir mi?
  221. H.U.M.M.E.R

Amd A4 6300 Stock Fanla ve Normal bir Termal Macun ile ısınır mı?

Arkadaşlar bilgisayar topluyorum AMD A4 6300 stock fanla ve normal bir termal macunla cok isinir mi? Sistemim: Anakart: MSI A68-HM E33 V2 SOKET FM2+ DDR3 2133MHz(O.C) Ekran Karti: Yok. Ram: KINGSTON HYPERX SAVAGE RED DDR3 1600MHz CL9 PC RAM HDD:WD 3.5" 500GB CAVAIR BLUE 32MB CAHCE SATA 3.0...
  222. H.U.M.M.E.R

Sizce bu sistem oyunlarda fps düşüşü ( darboğaz ) yapar mı?

Işlemci: AMD A4 6300 SOKET FM2 1MB L2 ONBELLEK 65W 32NM 3.7GHz ISLEMCI+HD8370D GPU Anakart: MSI A68-HM E33 V2 SOKET FM2+ DDR3 2133MHz(O.C) Ekran Karti: Yok. Ram: KINGSTON HYPERX SAVAGE RED DDR3 1600MHz CL9 PC RAM HDD:WD 3.5" 500GB CAVAIR BLUE 32MB CAHCE SATA 3.0 7200RPM HARDDISK Optik...
  223. H.U.M.M.E.R

Islemci: AMD A4 6300 FM2 3.7GHZ 1MB L2 CACHE 65W 32NM+HD8370D GPU ANAKART:MSI A68-HM E33 V2 SOKET FM2+ DDR3 2133MHZ(O.C) VGA&HDMI Ram: KINGSTON 4GB HYPERX SAVAGE RED DDR3 1600MHZ CL9 HDD: WD 3.5" 500GB CAVIAR BLUE 32MB CACHE SATA 3.0 7200RPM HARDDISK Guc Kaynagi: 300W Ekran Karti: YOK...
  224. H.U.M.M.E.R

300w güç kaynağı bu sisteme yeterli mi?

Işlemci: AMD A4 6300 SOKET FM2 1MB L2 ONBELLEK 65W 32NM 3.7GHz ISLEMCI+HD8370D GPU Anakart: MSI A68-HM E33 V2 SOKET FM2+ DDR3 2133MHz(O.C) Ekran Karti: Yok. Ram: KINGSTON HYPERX SAVAGE RED DDR3 1600MHz CL9 PC RAM HDD:WD 3.5" 500GB CAVAIR BLUE 32MB CAHCE SATA 3.0 7200RPM HARDDISK Optik...