Arama sonuçlarınız

1. mendogan

Notebook soğutucu ve mini vantilatörün bataryaya zararı olur mu?

Başlıkta da söylediğim gibi notebook soğutucu ve mini vantilatörün aynı anda kullanılması bilgisayarın bataryasına kötü bir etkisi olur mu acaba bataryayı çıkartıp kullanmam daha mı yararlı olur? fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim...
  2. mendogan

Max 1200 TL Telefon Tavsiyesi

valla siz yine benim gibi birini bulduğunuza şükredin... okulda 6. sınıfa giden çocuğun elinde note4 iphone 5s ve lg g3 gördüm kesinlikle abartısızdır ve benim arkadaşlarımda iphone 6s/plus s7 note 5 gibi üst segment akıllı telefonlar var ha bu arada yaşta sıkıntı olmasın 9. sınıfa geçtim bu...
  3. mendogan

14 Yaşa Uygun Telefon

aynen ya iphone 5s candır :)
  4. mendogan

14 Yaşa Uygun Telefon

aynen ben de o yüzden tereddütde kaldım ama galiba 5s almayı düşünüyorum
  5. mendogan

14 Yaşa Uygun Telefon

bende aynı nedenle kurmuştum ama olmadı backup almama ramen olmadı zaten sevmemiştim öyle bir deneyimim oldu en azından ama yine de aklımda bulunsun teşekkürler :)
  6. mendogan

14 Yaşa Uygun Telefon

teşekkürler :)
  7. mendogan

14 Yaşa Uygun Telefon

aman bana cyanogen mod demeyin:) s3 mini telefonuma yükledim kabus gibiydi telefon daha berbat oldu arıyorlar ama açamıyorum çok kasıyo hiçbir uygulama çalışmıyodu ve bide üstüne rehberim gitti bidaha o riske girmem
  8. mendogan

14 Yaşa Uygun Telefon

iphonedan vazgeçmemin 2 nedeni var 1. si ben saf android kullanmayı çok sevdim bugüne kadar hep android kullandım alıştım şimdi güncelleme garantisi olmayan bi telefon belki 1 2 sene sonra arayüzünde kasılmalar olacak belkide olmayacak ama kafam rahat olsun riske girmiyim bu 1. si 2. si de...
  9. mendogan

14 Yaşa Uygun Telefon

çok teşekkürler ama ithalatçı garantisi istemiyorum şimdi zor olur diyorlar o yüzden onu eledim gm 5 plus ta karar kıldım galiba ama işte gidip geliyo aklım honor 7 ye falan
  10. mendogan

14 Yaşa Uygun Telefon

Bence de :):)
  11. mendogan

14 Yaşa Uygun Telefon

Aslında iphone istiyordum ama nova launcher ı yükledik ten sonra bi android sevdası geldi o yüzden iphone almam ama yine de sağolun
  12. mendogan

14 Yaşa Uygun Telefon

Teşekkkür ederim öneri için gidip mıncıklıyım :):):)
  13. mendogan

Max 1200 TL Telefon Tavsiyesi

bende 14 yaşındayım ve ben de aynı dert içindeyim inşallah senin için debenim için de hayırlısı olur ben gm 5 plus istiyorum telefonu çok sevdim ama sony de hoşuma gidiyor babam internetten arkadaşların dediği gibi g4 getirtelim diyor yani kafam allak bullak ama galiba ben gm 5 plus ı tercih edicem
  14. mendogan

14 Yaşa Uygun Telefon

başlıkta da olduğu gibi telefon almak istiyorum çünkü telefonum cortlamak üzere fazla pahalı bişey almak istemiyorum ne olur ne olmaz dışarı çıktığımda Allah korusun bişey yaparlar maximum 1200 tl civarında uzun yıllar kullanıp güncelleme alacak sağlam güzel bir telefon önerisi bekliyorum:):)
  15. mendogan

0-1000 TL Arası Telefon Önerileri

Hiç düşünmeden gm 5 plus derim 1000 tl ye bu fiyatta bu özellikte telefon bulursan git onu al (biliyorum egea reklamı ;))
  16. mendogan

Kurutmalı Çamaşır Makinası Kullananlar Var Mı?

biz onu sorduk ama adam yeriniz varsa ayrı ayrı alın dedi neden dersen de atıyorum 7 kg yıkama 4 kg kurutmalı bir cihazı yıkama kurutma çalıştırırsan yıkaması bitip kurutmaya geçerken çamaşırları tartıp öyle başlıyormuş yani 4 kg kurutuyorsa 5 kg kurutmuyomuş illede içinden 4 5 parça bişey...
  17. mendogan

YouTube Güncellendi

otomatik oynatma güzel olmuş ama bide geçilemeyen reklam çilesi gelmiş
  18. mendogan

Note 5 mi Iphone 6 mı ?

Bence iphone neden dersen sen bu telefonu bozulana kadar kullanırsın heralde her yıl telefon değiştiren biri değilsindir her neyse bence iphone çünkü ben bu güne kadar depolama alanı dolsa dahi hiç kasan bir iphone görmedim tamam bazılarınız diyecek samsung un işlemcisi daha yüksek iphone un...
  19. mendogan

Sonraki Android Sürümü Belli Oldu!

Bu çok önemli kimsenin bilmediği çok önemli gizli süper önemli bir android sırrını bizimle paylaştığın içün minnettarım nasıl teşekkür etsem bilemedim inan ki çok işime yarıyacak :):):p:p