Arama sonuçlarınız

1. F

Soru Poco x3 pro 8

Merhaba bende poco x3 pro 8-256 mevcut fakat cihaz biraz kullaninca kaba gelmeye basladi sizce samsung s9 plusa gecilirmi
  2. F

Soru İphone 12 mini ?

Arkadaşlar 12 mini alınırmı sozce mi mix 3 den geciceğim
  3. F

Soru Telefon önerisi 9-9500

Arkadaşlar Merhaba 9 ve 9500 TL arasi cihaz tavsiye edermisiniz oncelikle batarya ve işim gereği selfie kamerası ön planda olması gerekli teşekkurler simdiden
  4. F

Huawei p30 pro Alınırmı ?

Arkadaslar cihaz cok kaliteli ve vip hissi veriyor sizce hala alinirmi batarya selfie kameradi ve performansi uzer mi ?
  5. F

Orta ust segment ?

Arkadaslar orta ust segmentin en iyi cihazi performans olarak hangisidir ?
  6. F

P30 pro

Arkadaslar elimde p30 pro 256 versiyonu mevcut cihazi degistirmek istiyorum sizce performans kaybi hissettirmeden hangi cihaza geciyim ?
  7. F

Poco x3 neden övüyor?

Bu poco x3 nedir herkes bu cihazi herkes ovuyor p30 prodan gecesim geldi
  8. F

P30 Pro mu Oppo 10x zoom mu?

Arkadaslar iki cihazdan birini yarin alicagim hangisini tercih etmeliyim
  9. F

P30 pro Alımır mı ?

Arkadaşlar p30 pro almaya karar verdim sizce hala alinir mi ?
  10. F

Huawei p30 pro alınırmı ?

Arkadaslar cihaz cok hosuma gitti ancak o fiyat bandinda baska cihaz oneriside alabilirim.
  11. F

P30 pro ekran hatası ?

Arkadaslar cihazin alt ve ust kisminda huawei p30 pro yaziyor ekran icinde sorun nedir ?
  12. F

7000 butce ?

Arkadaslar herkese iyi forumlar 7000 butceyle ne alabilirim ios cihazin var iphone 11 android onerirmisiniz
  13. F

P30 pro vs note10 plus

Arkadaslar ios cihazim var bugun android olarak bir cihaz almayi dusunuyorum gerek ekrani gerek selfie kamerasi ve performans bakimindan hangisini ve neden almaliyim ?
  14. F

7500 butce ?

Alabilcegim en performansli ve kamera performansi olan hangi cihazi albilirim 7500 butce
  15. F

Samsung note 10 plus

Arkadaslar bu cihazi almayi dusunuyorum sizce o fiyata alinirmi hala yoksa yeni cihaz beklemelimiyim pisman edermi suan kullandigim iphone 11
  16. F

Note10 plus ?

Arkadaslar bu cihazi almayi dusunuyorum ios tarafinda iphone 11 cihazim var android olarak bu cihazi dusunuyorum selfie kamerasi ve performansta beni uzer mi sizce 11 e gore
  17. F

İphone 11 vs mate30 pro p40

Arkadaslar p40 huawei mate30 pro iphone 11 aralarinda en performansli ve selfie kamerasi olarak en basarili hangisidir
  18. F

Huawei p40

Arkadaslar p40 almayi fusunuyorum ancak nasil bir cihaz banka uygulamalarinda garanti yok siye duydum onerirmisiniz
  19. F

Huawei p40

Arkadaslar bu cihazi almak ostiyorum ancak bankacilik uygulamalarinda sorun var doyolar ve o fiyat bandinda alinir mi artilari eksileri neler
  20. F

Oneplus 8

Arkadaslar oneplus 8 kvk garantili alicagim ben cihaz arizalandiginda yazilimsal Olarak durekli kvk ya mi goturecegim yoksa apple huawei gibi destek sistemi mevcutmu ve cihaz alinirmi
  21. F

Poco f2 pro

Arkadaslar ios cihaz olarak iphone 11 aldim android olarakta poco f2 pro dusunuyorum sizce alinirmi yada alternatif bir cihaz onerisinde bulunabilirmisiniz ?
  22. F

İphone 11 s20 plus

Sizce iphone 11 den s20 plusa gecilirmi ne gibi farkindalik yasarim iki isletim sisteminede hakimim
  23. F

En guclu mobil islemci ?

Aralarinda en performansli islemci hangisi ?
  24. F

İphone 11 vs s20 plus

Arkadaslar iki cihaz arasinda kaldim hangisi daha performansli ve eksileri artilari nelerdir
  25. F

7000-7500TL arası telefon önerisi verebilir misiniz ?

Arkadaslar bu fiyata en iyi alinabilcek hangi cihazi onerirsiniz İyi Forumlar.
  26. F

İphone 11 s20 plus

Arkadaslar iphone 11 cihaza s20 plus geldi habgi cihaz daba iyidir
  27. F

Cihaz onerisi ?

Arkadaslar bana selfie kamerasi oncelik onerisi performansli 7000-7500 fiyat bandinda en iyi cihaz hangisidir
  28. F

Artan iphone fiyatlari

Guncel zam fiyatlari hakkinda ne dusunuyorsunuz dr bile 7000 lirayi buldu suan
  29. F

İphone 11 note10 plus s20 plus

Bu cihazlardan hangisi daha performansli batarya ve oyun performansi selfie kamerasi olarak
  30. F

İphone 11 ve xs

Arkadaslar iki cihazda elimde mevcut sorusu olan varsa cevapliyim
  31. F

İos instagram

Arkadaslar ios ta story indirme programi biliyorsaniz yardimci olma sansiniz varmdir
  32. F

İphone 11 whatsapp

Arkadaslar klavye altinda cikan emoji ve mikrofondaki boslugu kapatabiliyoemuyuz cihaz iphone 11
  33. F

Xs ve 11

Arkadaslar xs ve iphone 11 arasinda kaldim bugun alicagin hangi cihazi tavaiye edersiniz
  34. F

Max 7000 tl oneri ?

Arkadaslar bu max bu fiyata en iyi selfie kamerasi olan cijaz nedir iphonelerin xr cok hosuma gitti ozellikle mercan rengi sizce ?
  35. F

İphone xr

Arkadaslae xr hosuma gitti pil performansi ile falan sizce biraz daha verip xs almaya degermi yokda xr idare edermi alijirmi
  36. F

LG G8 ThinQ

Arkadaslar android olarak bu cihaz cok hosuma gitti sizce alinirmi saglam cijaza benziyor iphone ile arasinda kaldim
  37. F

İphone 11

Arkadaslar sizfe 11 alinirmi
  38. F

İphone xr

İphone xr alinir mi arkadaslar
  39. F

Max 5000 telefon

Arkadaslar max 5000 selfie ve bataryasi onemli hangi cihaz alinmali
  40. F

Whatsapp sorun ?

Arkadaşlar whatsapp sohbetten cıkınca ana ekranda kişinin fotoğrafı çıkıyor basıp sohbete girebiliyorsun nasıl kapatırız bunu
  41. F

Redmi Note 8 Pro ?

Arkadaşlar cihaz nasıl tavsiye edermisiniz ?
  42. F

Telefon Önerisi ?

Arkadaşlar Öncelikle Selfie Kamerası Performans Ve Batarya önemli 2.elde olur tanıdık cok var temizinden getirtirim max 5100 e kadar en iyi cihaz nedir ?
  43. F

En Sağlam Telefon Markası ?

Arkadaşlar Sizce Aralarında En Dayanıklı Cihazları Üreten Firma Hangisi ?
  44. F

Huawei nova 5t

Arkadaslar nova 5t ile ilgili sorusu olan varsa hepsini cevaplayabilirim cihazi 10 gundur kullaniyorum
  45. F

Nova 5 t ?

Arkadaslae bu cihazi almaya dusunuyorum sizce nasil
  46. F

S10 Plus ön kamera ?

Arkadaşlar cihazım ön kamerada çok yakın çekiyor ve instagram whatsapp içinde geçerli nasıl düzeltebilirim
  47. F

Huawei nova5t ?

Bu cihaz performansi batarta kamerasi nasil alinirmi
  48. F

3500-4000 arasi ?

Bu fiyat bandinda en iyi teleron nedir?
  49. F

S10 plus p30 pro

S10 plustan p30 proya geçilirmi?
  50. F

A71

Arkadaşlar cihaz nasıl oyun performansı kamera batarya
  51. F

S10 Plus mı, iPhone 8 plus mı ?

Arkadaslar s10 plus cihazıma, 21ay garantili iPhone 8 plus ve 900TL fark veriyor, değişime değer mi ?
  52. F

S10 plus mate20 pro

S10 plustan matw20 proya gecilirmi ? Performans batarya ve kamera onemli
  53. F

S10 plus ?

Arkadaşlar s10 plus cihazim oyunlarda veya bazen wifi kopmasi yasayip mobil veriye geciyor sizce neden olabilir bu cihaz beni kac sene goturur
  54. F

5000TL'ye hangi telefonu alabilirim ?

Arkadaşlar bende 2.el s10 plus var. Satsam 5000TL'ye hangi telefonu alabilirim ?
  55. F

2019 Yılının En İyi Telefonu ?

Arkadaşlar 2019 yılının en iyi amiral gemisi modeli sizce hangisi ve neden ?
  56. F

S10 Plus ?

Arkadaşlar s10 plus 512gb almayi dusunuyorum mantiklimi ?
  57. F

Oneplus markalı telefonlar alınır mı ?

Arkadaşlar oneplus alınır mı ?
  58. F

OnePlus alınır mı ?

İmei atılmış OnePlus alınır mı ?
  59. F

S10 plus vs iphone 11

Iki cihaz arasindan hangisi daha iyidir ?
  60. F

Pasaport kayitli cihaz ?

Oneplus 7 pro pasaport kayitli alinirmi sizce
  61. F

Iphone xr vs s10plus

Iki cihazdan hangisi daha performansli batarya kamera performans
  62. F

S10 plus vs mate20 pro ?

Iki cihaz arasinda oncelikle performans batarya ve kamera olarak hangi cihaz daha onde
  63. F

5300 TL Telefon ?

Arkadaşlar bu fiyat bandında alınabilcek en iyi cihaz hangisidir 2.elde olur sorun değil
  64. F

Samsung s10 plus ?

Iphone 11 pro max ile samaung s10 plus arasinda kalmistim s10 plus aldim sizce mantiklimi ?
  65. F

S10 Plus alınır mı ?

S10 plus almaya karar verdim kamera batarya nasil sozce
  66. F

Telefon Önerisi ?

Arkadaslar max 5.5 k lik cihaz onerirmisiniz batarya ve oyun selfie kamerasi guzel olan
  67. F

İphone 8 Plus Alınırmı ?

İphone 8 plus almayı düşünüyorum sizce ne kadar götürür beni kaç yıl güncelleme alır daha
  68. F

iPhone 8 plus mı, Mi9T Pro mu almalıyım ?

Arkadaslar garantisi 2 ay kalmis 8 plus cihazima xiaomi mi9t pro takas teklifi geldi 23 ay garantili uste 500 tl veriyor kamera ve batarya performansindan hangisi daha iyidir mantiklimi sizce
  69. F

İphone 8 plus vs p30

Arkadaslar cihazim 8 plus64 gb p30 ve +400 tl nakit geldi cihazimda cizik yok altta igne ucu vuruk var 2 ay garanti var p30 ise 16 aylik garantisi var cizik yok darbe yok hangisi daha performansli cihaz degisime deger mi ?
  70. F

İphone 8 plus mı, p30 mu ?

İphone 8 plus 2 ay garantili cihazıma tertemiz p30 ve +450 tl para veriliyor kabul edilirmi ? cihazda 17 aylık garantisi var tek nokta çizik yok Diğer konuda ki mesaj: Arkadaslar cihazim 8 plus64 gb p30 ve +400 tl nakit geldi cihazimda cizik yok altta igne ucu vuruk var 2 ay garanti var p30 ise...
  71. F

İphone 8 plus ses

Arkadaslar cihazi Hafif salladigimda kamera bolumunden ses gelmezken biraz daha siddetli salladigimda ses geliyor sorunu nedir
  72. F

S10e mi Huawei p20 pro my

İki cihaz arasında kaldım hangisi daha iyi kamera batarya ve performans ta ?