Arama sonuçlarınız

1. E

Laptop Ses Sorunu

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi günler dileklerimi iletmek isterim. Benim 2012'de aldığım bir leptop var.Zaman zaman sıkıntıları oluyor şimdiki sorunun donanımsal değilde yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Uzun bir süredir leptopun hoparlöründen ses gelmiyor.Kulaklık takınca ses geliyor fakat...
  2. E

Klavyemin bir tuşa bastığında birden fazla yazması!

Merhaba arkadaşlar klavyemi daha 5 dakika önce aldım. Fiyatı 17 TL. Everest'in KB-517U klavyesi Sorunum ise bir tuşa bastığımda birden fazla çıkıyor.Örneğin: FORUMM SHİFFDT DDELELTET şimdiye kadar ekran klavyesinden yazdım.
  3. E

Klavye'min oyunlarda takılma sorunu.

Merhaba arkadaşlar , benim hem dizüstü hem de masaüstü bir bilgisayarım var dizüstü bilgisayarımı en son 1 sene önce kullanmıştım 2 haftadır tekrar kullanıyorum , masaüstü bilgisayarımı her zaman kullanıyorum 2015 Ekim - Kasım gibi oyunlarda (HaxBall,Mount and Blade Warband) karakterimin hızının...
  4. E

Leptop'un fazla ısınması

Merhaba arkadaşlar , benim leptop'um Asus marka.Leptop'um çok ısınıyor.Bir çare bulamadım. Özellikler RAM : 4 GB İşletim Sistemi : İntel Core i5 2.50 GHz Bit : 64 Bit Kullandığım Anti-Virüs Programı : Advanced System Care
  5. E

Fazla RAM Kullanımı ! Yardım

Merhaba arkadaşlar , size bir şey danışacağım.Ben Windows 7 işletim sistemine sahip bir Asus Leptop kullanıyorum.Pek fazla program açık olmamasına rağmen RAM'i çok fazla kullanıyor.Örneğin ; şuan sadece chrome açık fakat RAM %76 kullanıyor.Bilgisayarımın özellikleri : İşlemci : İntel Core i5...
  6. E

Klavyem , oyunlar da hızlı gitmiyor.

Böyle bir başlık uygun mu bilemem ama en uygun bunu bulabildim :) Ben HaxBall , Mount And Blade Warband vs. oyunlar oynarken klavyem örneğin 10 hızında gitmesi gerekirken 5 hızında gidiyor yani klavyem takılıyor.Eskiden de böyle bir sorun vardı yeni klavye alıp çözmüştüm.Artık klavye...