Arama sonuçlarınız

1. B

HTC 10 Kullananlar Kulübü

Daha ne kadar ay sonu :))
  2. B

Kardesim telefon şansına sorunsuz cikarsa alabilecegin en iyi telefondur;) Benim yorumlara bir bak telefondan ne kadar sıkıntı cektiğime. Ama gercek bu. Telefon güzel. Kamerası ses kalitesi kulaklik...
  3. B

Simdi de titresim motoru bozuldu.
  4. B

Arkadaşlar telefonu garantide sıfırıyla değişirlerse 2850 tl ye satacağım. 19 Ay daha garantisi var almak isteyen yazsın.
  5. B

Ekranın 1 santimlik alanı enine tamamen basmıyor
  6. B

Arkadaşlar telefonun dokunmaiği ara ara sıkıntı yapıyordu. Gene yaptı. Bazen ekranı kapatıp açınca düzeliyordu. Bu sefer olmadı yani işe yaramadı. Telefonu açıp kapatayım dedim bu seferde olmadı pin bile girip sim kartı açamadım acil yardım edin. Sıkıntı ne olabilir.Bazen dokunamadığım yeri...
  7. B

HTC 10 Dokunmatik sorunu

Bazen dokunamadığım yeri ekranda kaydırınca dokunabiliyordum. Mesela bazende ekranı kaydırırken hep bir şeyleri seçiyordu sanki dokunuyormuşum gibi.
  8. B

HTC 10 Dokunmatik sorunu

Arkadaşlar telefonun dokunmaiği ara ara sıkıntı yapıyordu. Gene yaptı. Bazen ekranı kapatıp açınca düzeliyordu. Bu sefer olmadı yani işe yaramadı. Telefonu açıp kapatayım dedim bu seferde olmadı pin bile girip sim kartı açamadım acil yardım edin. Sıkıntı ne olabilir.
  9. B

Sadece klavyede değil sıkıntı kasmalar başladı bir şeye dokunduğumm zaman fotoğraf mesela başka fotoğrafı seçiyor ve bütün uygulamalar takılarak çalışıyor. Akıcılık yok.
  10. B

Anyaya basıyorsun dokunmatikte konyaya basıyor alakasız şeyi seçiyor
  11. B

telefon beni çıldırttı son güncellemeden sonra dokunmatik ağzına kadar dolu eski samsung gibi basmıyor. deli ediyor beni bazen. bazen hiç işlemiyor dokunmatik. bazen klavyede bir basıyon beş harf yazıyor iki saat yazamıyon. htc ye ulaştım önbelleği sildirdiler. olmadı. fabrika ayarlarına...
  12. B

Bir dahaki güncellemeye tabi. Ne zaman gelir. Allah bilir.
  13. B

Bir önceki güncelleme süper geldi bana. Çok hoşuma gitti. Ama bu güncellemeden sonra pahalı mahalı ama iphone un stabilitesi hiçbir android telefonda yok. Karar verdim.
  14. B

dokunmatik çalışmıyor doğru düzgün ufak tefek takılmalar var klavye de rahat yazamıyorum bir basıyon üç farklı harf birden yazıyor. Bazen hiüç basmıyor.
  15. B

Son güncelleme stabil çalışan telefonun içine etti
  16. B

Rahatsız etmiyor çok fazla şahsen zaten bu tarz oyunları oynarken çoğu zaman ellerin yanda kalıyor.
  17. B

İlk aldığımda oynamıştım şuan yok oyun. Ama kasma falan olmadı cayır cayır oynuyordu. Word of tanks oynuyodum en son onda donmalar oluştu fakan intetnet kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Oyun da sıkıntı yok. Biraz ısınıyor. Makul denilebilir. Şarj da fena ısınıyor.
  18. B

Uygulamalar arasında geçiş yaparkrn bazen uygulamalara bazen kısa süreliğine parça parça iç içe geçiyor.
  19. B

Arkadaşlar bir uygulamada hızlı bir şekilde işlemler yaptığım vakit fotoğraflar, keep, kamera falan uygulama durduruldu diye aptal saptal bir şey yapıylr sizde de oldu mu?Örneğin peşpeşe fotoğraf sildiğimde veya keep de düzeltme yaptığımda.
  20. B

Ekran koruyucu alan var mı kırılmaz?
  21. B

Diğer telefondan biraz daha düşük bir ses var arkadaşlar değişen de.
  22. B

Arkadaşlar telefon da şuan ses duymuyorum. (DEĞİŞEN TELEFON). Başlarda vardı. Şuan duymadım açıkçası. Eski telefonda olduğunu ve burdaki bir arkadaşında bunu yaşadığı aklınızın bir kenarında bulunsun. İnşAllah sıkıntı olmaz.
  23. B

Açıkçası sessiz ortam da sesi duyuyorsun. Takmam dersen sorun yok.
  24. B

Açıkçası sessiz ortam da sesi duyuyorsun. Takmam dersen sorun yok.
  25. B

Bu telefon da ara sıra var ses genel olarak kasa da kardeşim ses.
  26. B

Arkadaşlar telefonun ekranı açıkken içinden gelen tssss lama sesinden dolayı garantiye erdim. Değiştirdiler. KVK tarafından. Tahmin ettiğim gibi yeni gelen telefondan da aynı ses geliyor. Haberiniz olsun!!
  27. B

Değiştirdiler kardeşim. Daha almadım servisten. Şarjayken ısınıyor ve ekran açıkken ses geliyor diye verdim. Muhtemelen ekran yüzünden değiştirdiler.
  28. B

Şarj da benimki de ısınıyor du ve ekran da tısss lama problemi vardı. telefon değişmiş.
  29. B

HTC 10 alacaktım fakat telefondan çok şikayet var?

Kardeşim ilk seri den kastın nedir? Güncellemeden mi bahsediyorsun?
  30. B

31. B

32. B

Çok mantıklı teşekkürler :))
  33. B

Kardeşim sende takip ediyorsundur. Şikayetleri falan görmüşsündür. Bundan güvenemiyorum.
  34. B

Önerilerinize İhtiyacım Var Arkadaşlar HTC 10

Arkadaşlar HTC 10 telefonumun ekran açıkken içinden gelen tsss lama sesinden dolayı garantiye gönderdim ayıplı mal olduğu gerekçesiyle. Telefon değişimi olacakmış. Ben telefonun ücret iadesini istediğimi söyledim böyle bir hakkımın olmadığını mahkemeyle alabileceğimi söylediler. Ben de tamam...
  35. B

Arkadaşlar HTC 10 telefonumun ekran açıkken içinden gelen tsss lama sesinden dolayı garantiye gönderdim ayıplı mal olduğu gerekçesiyle. Telefon değişimi olacakmış. Ben telefonun ücret iadesini istediğimi söyledim böyle bir hakkımın olmadığını mahkemeyle alabileceğimi söylediler. Ben de tamam...
  36. B

TSSS lama sesi tarzında bir ses mi?Öyleyse alayım ben de telefonu değişse bile aynısı gelecek?Erken cevap verirsen sevinirim.
  37. B

Ekran açıkkan arka gövdeye sessiz bir mekanda kulağına daya.
  38. B

Kardeşim sessiz bir yerde ekran açıkken telefonu dinlemeyi deneyebilir misin acaba ona göre garantiden alıcam telefonu?
  39. B

tek sıkıntılar bunlar
  40. B

Başka HTC 10 telefonun da bu tarz sesler gelen varsa bilgilendirsin en azından?
  41. B

Boşuna yolladım o zaman garantiye ya neyse bakayım alabilirsem alayım öyleyse?Düşük batarya da şarj ederken ısınma oluyor mu?Normal mi?
  42. B

Y Yav bende bugün garantiye gönderdim telefonu o yüzden hepsinde var heralde.Tıslama dan çok kulak çınlaması gibi mi?Kamera da değil her yerinden geliyordu benimkinin. Ekranı kapatınca da kesiliyor mu ses?
  43. B

Yani abartı dediğin elini ateş gibi yakmasıysa o kadar değil :) Durduğu yerde çok ısınıyor. Asıl mesele ekran açıkken ses var akım kaçağı falan mı var acaba diyorum?
  44. B

Kardeşim telefonun ekranı açıkken sessiz bir yerde telefonu kulağına dayayıp dinleyebilir misin gövdesini?Kulak çınlaması tarzında bir ses geliyor mu?Bir de telefon düşük batarya da şarja taktığın zaman durduğu yerde ısınıyor mu?
  45. B

Arkadaşlar HTC 10 kullanıyorum telefonun ekran açıkken cızırtı geliyor.Kapanınca gidiyor ne yapmalıyım?
  46. B

Arkadaşlar telefon şarjda dururken ısınıyor. Sizde de oluyor mu böyle bir şey yoksa sadece bende mi öyle?
  47. B

Turkcell mi teknosa mı?

Hayır peşin fiyatına satıyorlar. Benim öğrenmek istediğim aldıkdan sonrası da var.
  48. B

Turkcell mi teknosa mı?

Arkadaşlar telefon alıcam da teknosaya halen daha gelmedi.HTC 10 telefon. Turkcell de var.Sizce bekleyeyim mi teknosaya gelmesini yoksa alayım mı turkcell den?
  49. B

HTC 10 almak istiyorum

Hiç tecrüben oldu mu kardeşim bir dayanağın var mıdır acaba?
  50. B

HTC 10 almak istiyorum

Arkadaşlar HTC 10 almak istiyorum.Türkiye de teknoservice ve kvk garantisi yapıyormuş.sizce bunlara güvenip almalımıyım.Teknosa yı aradım isterseniz direkt HTC ye gönderebilirsiniz veya teknosa mağazasına bırakabilirsiniz telefonu dedi.Ne önerirsiniz?
  51. B

Htc 10 ne zaman çıkacak?

Arkadaşlar soru net HTC 10 ne zaman çıkacak? Net bir bilgi yok mu?
  52. B

Müşteri memnuniyeti

Arkadaşlar telefon almak için hangi teknoloji marketi tavsiye edersiniz acaba. Teknosa?vatan pc?...Bir de HTC garantisi iyi midir?
  53. B

HTC Garantisi

Arkadaşlar HTC türkiyede müşteri hizmetleri ve ürün garantisi olarak ne kadar iyi durumda acaba yardımcı olursanız sevinirim.
  54. B

Mantıklı Cep Telefonu Önerileri

Teşekkürler yardımcı olduğunuz için
  55. B

Mantıklı Cep Telefonu Önerileri

Arkadaşlar HTC 10 almayı düşünüyorum. Nedeni de HTC kullanıcılarının telefonlarından memnun olmaları. Telefonun gayet stabil olduğunu iddaa etmeleri. Ama bir kaç speed test seyrettim HTC 10 vs edge,6s,G5 htc bir tek G5 le kafa kafaya gidiyor. Diğerlerinin gerisinde kaldı. Bir öneriniz var mı...