Arama sonuçlarınız

1. A

AMD R9 380 ekran kartım

Üstad bugün onu beklersin yarın yenisi çıkar :) Sonu gelmez...
  2. A

360 DERECE KAMERA aldık açıyoruz.

Arkadaşlar kafanıza takılan bir soru olursa lütfen videonun altına yapın ordan daha hızlı cevaplıyorlar bilginiz olsun.
  3. A

AMD R9 380 ekran kartım

840 TL'ye aldım. 800 felan hepsiburada
  4. A

AMD R9 380 ekran kartım

Kardeşim bu fps olaylarından tam olarak anlamıyorum, ben sadece şunu paylaşmak istiyorum. Şuan GTA V'i tüm detaylarıyla çok rahat oynuyorum.
  5. A

AMD R9 380 ekran kartım

Kutu açılımı yaptım fakat kullanmadan videoyu yüklemek istemedim. 2 ay oldu kullanalı. Gayet güzel performanslı. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
  6. A

VR Karton Gözlük Tanıtımı

gazeteden gözlük alan var mı gerçekten :)
  7. A

BOBOVR sanal gerçeklik gözlüğü

Önemi yok. İnş. Faydalı olmuştur. ;)
  8. A

Evet Türk malı olduğunu bilmiyordum, malum biz bu konularda biraz geri olduğumuzdan :( eğer bizim bobovr'da hissetiğimiz kalitenin aynısı onda da varsa kesinlikle onu tercih etmeli.
  9. A

Arkadaşlar kıyaslama yapabilmeniz açısından çinden getirilen bobovr gözlük. Bizce güzel. Fakat bazı sitelerde VRBOX gözlük fiyatı 39 TL'ye görmüştüm. Çinden sipariş vermeye hiç gerek yok gibi. Tabi bu sadece bilgi aktarma amaçlı bir öneri. Takdir sizin. 5 dk. video izleyip bilgi edinebilirsiniz.
  10. A

GT08 alacağım ama gümrükten geçer mi?

Kardeşim geçer rahat ol. 75 euronun altındakilerde hiçbir sıkıntı çıkmıyor.
  11. A

VR Karton Gözlük Tanıtımı

Arkadaşlar aliexpres abimizden sipariş verdiğim karton gözlük. Yapılışı
  12. A

uWatch U8

Niye parçalıyorsun ya derdine ne oldu :)
  13. A

DZ09 SMARTWATCH AKILLI SAAT

Arkadaşlar bu saati bizzat yakından görmüşlüğüm var, güzel saat fiyatına göre bedava onu diyim. 20 dolar mı ne fiyatı aliexpress'te sim kartı var. Ama kayıt ettirmeden kullandığınızda normal bir telefon gibi kapanır. Yani aramaya kapanır. Yorumlar ayrıca yardımcı oluyor insana merak...
  14. A

Akıllı saatte whatsapp üzerinden resim ve mesaj paylaşımı

Mania2006 Malesef daha resim veya dosya gönderen bir akıllı saat görmedim. Benim yakından gördüğüm 2 adet akıllı saat var onlarda malesef senin aradığın özelliklere sahip değillerdi. Birazdan zaten ilgili videoyu atacam. Belki izlemek fikir edinmek isteyenler olabilir.
  15. A

İPHONE 7 EFSANE TASARIMLAR (Adamlar Yapmış Abi)

Şimdiye kadar çıkmış iphone 7 tasarımları Derlenmiş hali (Mükemmel ötesi)
  16. A

Nasıl Cacıksa Artık Kesin izleyin... Bizans Oyunları

17. A

600 TL'ye 1500-2000 LT'lik performans

Arkadaşlar Eğer cihaz alacak olursanız aklınızda bulunsun, özellikle yurtdışından telefon alıp kullanan arkadaşlar için yazıyorum. Aşağıda linkini vereceğim cihazı kısa bir süre inceleyebildim. Ama En önemli özelliği kamera, işlem ve oyun performansını kısa bir teste tabi tuttum. Mükemmel...